Pierwszy czarny poseł w polskim Sejmie


Tak to się zaczyna…


Alex Kurtagic 22.2.2011, przekład-skrót Ola Gordon i Piotr Bein

Ur. w Nigerii, John Abraham Godson został (grudzień 2010) 1-ym czarnym posłem Sejmu. BBC doniosło o wydarzeniu z oczywistą radością: przełomowe, ale bez wyjaśnienia, jak i dlaczego to jest dobre dla elektoratu Godsona, jakie ma on poglądy, ani czy jest wybitny. Skupiono się na jego rasie i rasizmie Polaków, w kraju mającym tylko 4000 czarnych. Prasa Europy nabrała zwyczaju celebrować pierwszego czarnego funkcjonariusza publicznego, określać to jako przełomowe oraz pośrednio jako triumf nad rasizmem. Pośród wszystkich profesji przeciwnych rasizmowi, antyrasistowska prasa ma obsesję na punkcie rasy. […]

Godson ma osiągnięcia: b. kaznodzieja zielonoświątkowy, licencjat z uniwersytetu w Nigerii, mgr z łódzkiej Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych, obecnie pracuje nad dwoma doktoratami na Uniwersytetach Warszawskim i Łódzkim. Nietypowo nie jest powiązany z marksistowską lewicą, tylko z konserwatyzmem wolnego rynku, co nie dziwi, bo spędziwszy pół życia w Polsce, jest jej obywatelem, ma żonę Polkę, uważa się za człowieka z Łodzi i wydaje się zadowolony, że opuścił Nigerię. Piszę to nie dlatego, by dołożyć Godsonowi, tylko białym, którym rasa wybranego funkcjonariusza daje powód do celebracji, bo to dobre dla nich […] tylko ze względu na rasę, a nie unikalny talent, kwalifikację i charakter Godsona. Może nie przeszkadza mu, że jest postrzegany jako polski Obama, choć to już nie wyróżnienie. Ale czy on chce, by Polacy mniej koncentrowali się na jego rasie? Świętowanie osiągnięć czarnych wśród białych jest zawsze bezwzględnie rasistowskie. Wolny od rasizmu nie zwraca uwagi na rasę, a antyrasistę irytuje, gdy biali zwracają uwagę na czarnych. Prawdą jest, że znaczna część białych, którzy wyznają nie- lub anty-rasizm, skrycie wierzą w niższość intelektualną czarnych […]

Bez względu na osiągnięcia Godsona, Polska potrzebuje czarnego parlamentarzysty tak, jak ryba roweru. Nie wierzę, że w kraju 38 mln ludzi nie ma ani jednego Polaka, który jest tak samo lub bardziej uprawniony do grzania miejsca w Sejmie. Sam Godson wie, że skorzystał z przypadku Obamy. Prawdopodobnie wielu Polaków chce udowodnić sobie, że nie są rasistami – pragnienie, które wydaje się nie istnieć u nikogo poza białymi. […] Prawdopodobnie istnieją autentyczni i szczery antyrasiści, ale b. nieliczni: ludzie z natury są plemienni, a większość ludzkości jest jawnie etnocentryczna.

Negujący i pozbawieni wiedzy o stosunkach rasowych na Zachodzie zastanawiają się nad pozornie zaskakującym skokiem: od wyboru jednego czarnego funkcjonariusza w Polsce do zagłady Europejczyków. W Afryce Płd. trwało to krócej niż 20 lat, a w USA proces jest zaawansowany. Zaczyna się od równouprawnienia obcych. Z tego wypływa zmiana statusu, dostęp do rynku pracy, urzędów publicznych i zasobów genetycznych. Tym sposobem egalitarna logika jest nieunikniona. Po pionierskim obcym, przychodzą przyjaciele i rodzina, później inni. Powstają enklawy etniczne, sieci i organizacje, w społeczeństwie przyjmującym oraz w biurokracji rządowej, bo ludzie są plemienni. Różnice płodności i krzyżowanie ras stworzą warunki dla uchwalania przepisów i praw przyjaznych dla napływowej większości, lecz nieprzyjaznych dla tubylczej mniejszości, która bezinteresownie zrobiła wszystko co możliwe, gdy była większością. Antyrasistowski egalitaryzm to siła wyjątkowo destrukcyjna, gdy obca większość jest znacznie liczniejsza i dużo bardziej etnocentryczna.

Życzę dobrze Godsonowi jako indywidualista: mam nadzieję, że będzie służył swoim wyborcom z wyróżnieniem i że będzie im lepiej pod koniec jego kadencji. Ale jako kolektywista życzę, by mu się nie udało – to nic osobistego oczywiście, ale jasne, że jego kariera będzie zaproszeniem dla innych, a waluta ideologii egalitarnej, wzmocniona wpajaniem poczucia winy rasowej, źle przygotuje Polaków do rosnącego napływu z III świata.

Trzeba zacząć od dyskredytacji apostołów egalitaryzmu – małej kliki osób o rozpoznawalnych nazwiskach i twarzach, zamiast jego wielu nieszczęsnych lub oportunistycznych beneficjentów. W pewnym sensie cała dyskusja nt. różnic rasowych w IQ, skłonnościach do przestępczej przemocy, czy działalności gospodarczej, choć socjologicznie i naukowo uzasadniona, jest chybiona politycznie. Sprzeciw uwielorasowianiu ojczyzn białych nie wynika z IQ, przestępczości, czy ekonomii, nawet jeśli są one ważne, ale z troski o ojczyznę, która jest podstawową ludzką potrzebą narodów Europy, które tak jak inne potrzebują i muszą korzystać z własnego bezpieczeństwa zbiorowego, ciągłości i spokoju.

Komentarze obcych (przeważnie z USA i Kanady) o Polakach, Europie i rasizmie

Wybór, zgrupowanie i przekład Piotr Bein

Godsona wylansowal kompleks jot?

Reginald: Hasło Wikipedii o Johnie Abrahamie Godsonie brzmi, jakby nie wybrano go do Sejmu:  Godson Chikama Onyekwere urodził się w Nigerii w rodzinie Igbo. Do Polski przyjechał w 1993 r., a  w 2001 dostał obywatelstwo. W 2008 został radnym Łodzi. W 2007 bez powodzenia kandydował do Sejmu. W 2010 wszedł do miejskiej rady Łodzi 4736 głosów, drugi spośród prawie 800 kandydatów. Gdy b. posłankę Hannę Zdanowską wybrano na burmistrza Łodzi w tych samych wyborach, Godson zastąpił ją jako poseł i złożył przysięgę (14.12.2010).

Od kiedy to przechodzi się z rady miejskiej do Sejmu, bo b. posłanka została burmistrzem? I dlaczego spośród wszystkich w radzie wybrano Nigeryjczyka? Artykuł BBC zdaje się potwierdzać, że Godsona NIE wybrano do Sejmu: […] zaprzysiężony, jako pierwszy czarny poseł Sejmu. Przedtem był radnym miasta Łodzi, a do Sejmu dołączył po zwolnieniu tam miejsca przez koleżankę partyjną po wyborach samorządowych. […] Pana Godsona pobito 2 razy na początku l. 1990-ych, ale mówi, że nastawienie Polaków do czarnych zmienia się na lepsze, zwłaszcza po akcesji do UE 6 lat temu. Jeśli UE przeforsuje swoje, zamiast Polaków bijących czarnych, czarni będą bić Polaków. Miejmy nadzieję, że Unia padnie przedtem. […] Tylko 4736 Polaków głosowało na faceta. Czy niektórzy z nich są z Afryki?

Franklin Ryckaert: To, że Godsona nie wybrano tylko „mianowano”, potwierdza me podejrzenie, że cała sprawa to część spisku. Jest on niezwykle inteligentny i wykształcony. Nazywam to Sztuczka z Magicznym Murzynem, tj. promocja Murzyna o niecharekterystycznie wysokich talentach i osiągnięciach, celem złamania oporu psychologicznego białych na napór  czarnych. Zaczęło się w 1967 r. od filmu Guess who is coming to dinner? z Sidney Poitierem w roli niezwykle inteligentnego i porządnego czarnego, który pragnie poślubić białą. Od tamtego czasu ciągle widać to na filmach: czarni inżynierowie, wynalazcy, geniusze, sędziowie, astronauci itd. Na wyżynie triumfu w rzeczywistym świecie – czarny w Białym Domu! Magiczny Murzyn z Nigerii ma otworzyć Polskę na rasowe zniszczenie. To jest żydowska sztuczka z końcowym celem Ludobójstwa Białych, nawet w Europie Wsch.

remain: […] Abraham Godson to kreacja Żydów. Nawet zmienili mu nazwisko z Godson Chikama Onyekwere na b. żydowskie. Jego polska żona może być jego handlerem albo i krypto-żydowką. Wyszczotkowali go i wyszkolili na rolę gwiazdy pierwszego czarnego jak Obamę, Mandelę, Kofi Anana. Nie zakładaj też, że on jest mądry, bo robi 2 doktoraty. Łatwo Żydom sfałszować jego dyplomy. Nie wybierają tych osób za mądrość tylko za użyteczność i posłuszeństwo.

Rod Mckenzie: John Abraham Godson, jak Obama, prawdopodobnie został przygotowany na swą pozycję przez 20 lub więcej lat. Syjoniści myślą, że skoro spowodowali wybór Obamy na prezydenta USA bez wielkiego halo, to mogą zrobić to samo w wielu krajach Zach. Europy. Za cel swych niszczących rasę działań wybrali kraje Europy Wsch., jedyną pozostającą strefę białych, nadal dumnych ze swej rasy! Wiedząc, że Polacy zawsze pierwsi za b. żelazną kurtyną naśladują USA, syjoniści wybrali Polskę na przyczółek promocji radykalnego rasowego egalitaryzmu. Wybór Obamy miał wpływ na Polaków. Są przekonani, że wszystko z USA jest dobre i jeśli chcą dorównać Amerykanom, muszą mieć Murzyna w rządzie! Uczucia solidarności rasowej należą do hitlerowców, są przestarzałe i niedobre, jak dziadkowie. Polska dołączyła do modengo świata z paradami gejów, specjalnymi prawami dla nich, tranwersytów i feminizmu. Jak im się poszczęściło!

Frank Edwin Stone: To, że Godson mógł pozostać w Polsce po skończeniu studiów WRAZ z dostaniem obywatelstwa, pokazuje zupełny bezsens Świata Zachodniego. Czarny Polak to oksymoron, sprzeczność, absurd. Każdy taki przypadek, np. dwóch z Dalekiego Wschodu rozmawiających ze sobą po niemiecku w Austrii, przypomina mi zupełną katastrofę klęski III Rzeszy. Wszyscy bezmyślni kretyni świętujący co rok zwycięstwo Aliantów, świętują swą własną zagładę […]

O Polakach i Polsce

JasonW: BBC właściwie nie chwali Afrykanina w Polsce. Wykorzystuje wydarzenie do pochwały Polaków, którzy głosowali za nim – pośrednie potępienie wszystkich Polaków, za uprzednią kołtunerię i zbesztanie wszystkich Polakow, ktorzy z jakiegoś powodu nie głosowali za nim. […] pochwała afrykańskiego polityka w Polsce jest trochę jak pochwała Sprawiedliwych Nie-Żydów: nie jest właściwie pochwałą danej białej osoby, tylko potępieniem pozostałych białych, wykpionych jako domniemani Źli Nie-Żydzi.

Tom Sunic: Wiele rządów Europy Wsch. uważa za punkt honoru wystawiać na pokaz egzotycznych obcych. Nowi i oczekujący członkostwa w UE, w tym Polska, niekończącym się naśladownictwem muszą pokazać nadmiar współczucia dla różnorodności, bardziej niż inne państwa UE czy USA. Autor ma rację pisząc o dorozumianym kontekście rasowym – zwłaszcza u białych lewicowców, kształtujących opinię publiczną. Za kolonializmu, całkiem w duchu Oświecenia, biali byli przekonani o swym demokratycznym, chrześcijańskim, mesjańskim, post-rousseauistycznym mandacie uszlachetniania „dobrych dzikusów” i upodobnienia ich do siebie. Zyski gospodarcze i terytorialne podboje grały tylko drugie skrzypce. Obecnie widzimy ten sam pęd do egalitarnej dobroczynności, tylko że w sposób odwrotny. Coraz więcej kanałów TV w Europie Wsch., ambony, kluby sportowe, dyskoteki itd. pokazują nosy, uszy i usta ludzi z równikowych puszcz deszczowych czy pustyń […] zawsze wg komunistycznych kanonów zachodniej lewicy kawiorowej obarczonej winą i ich samonienawidzących się biblijnych pomocników. Tym jest rasizm i poniżanie innych ras i kultur. Lewica zawsze w tym się wybijała.

DMK: Polska wierchuszka próbuje od jakiegoś czasu wkraść się w łaski elit Zachodu. Nie reprezentuje narodu, jak większość rządów. Poza tym, nie mają Polacy poczucia rasowej winy; może tylko niewelu, ale na pewno nie większość. Polska pozostaje narodem nacjonalistycznym.

Franklin Ryckaert: […] Po Ameryce Płn., Australii, Nowej Zelandii i Europie Zach. przyszedł czas na Europę Wsch., ostatni bastion białej rasy. Nie zdziwiłbym się, jeśli okaże się, że za tym stoją Żydzi (Soros?). Zamiar jest jasny: ludobójstwo na białych. Też życzę dobrze panu Godsonowi (co za nazwisko) [syn boga] …w Nigerii. I niech zabierze ze sobą swych tylko 4000 braci!

Incitatus: Może nie mają Polacy poczucia rasowej winy, lecz polityczny imperialistyczny zeitgeist z USA wpływa na nich i próbują naśladować Amerykanów. […] Głosując na Murzyna, Polacy myślą podświadomie, że zbliżają się do Ameryki i pozostawiają stary system za sobą.

DMK: Przez ostanie 30 lat Polska wyznacza trendy w Europie Wsch. Pierwsi zrzucili komunizm, pierwsi przyłączyli do UE i NATO. Może więc pierwsi zaleją sobie kraj niebiałymi emigrantami, mając nadzieję, że kiedyś zostaną potraktowani jak równi z Amerykanami, Brytyjczykami…

ethnonationalism: […] Zaledwie 70 lat temu, Polska była jednym z najbardziej wieloetnicznych krajów Europy. Wg polskiego spisu ludności (1931), tylko 68,9% ludności było Polakami, 13,9% to Ukraińcy, 8,6% Żydzi, 3,1% Białorusini, 2,3% Niemcy i 2,8% Litwini. Polska byłaby jeszcze bardziej zróżnicowana, gdyby wliczyć części Prus i bałtyckie wybrzeże, które stały się Polską po wojnie. Jak inne kraje Europy Wsch., w wyniku dramatycznych skutków II wś. Polska stała się państwem jednolitym – Żydzi wyjechali do Izraela i USA, wyrzucono etnicznych Niemców itd.

ethnonationalism: […] Polacy nie powinni mieć i nie mają „poczucia winy rasowej”. W odróżnieniu od Anglików, Francuzów, Holendrów i Hiszpanów, Polacy nie popełnili ludobójstwa na ludności Afrki, Ameryk i Azji. Polska jest najbardziej jednolitym krajem Europy (96% to etniczni Polacy) i jestem pewien zostanie tak.

ben tillman: Anglicy, Francuzi, Holendrzy i Hiszpannie nie popełnili ludobójstwa na nikim. Niewielu z nich i Żydów żyjących wśród nich odpowiada za akty, które wymieniasz. Zbiorowo jednak narody te nie ponoszą winy za czyny małej (często żydowskiej) grupki.

European: […] Z IMMIGRATION: W odróżnieniu od wielu krajów Zach. Europy, Polska nie zachęcała do żadnej imigracji i dlatego zachowała niezwykle wysoką jednolitość rasową.jedyna nieznaczna domieszka, do b. małej liczby Słowian w Polsce pochodzi z ciupciej liczby azjatyckich najeźdźców, którzy na krótko okupowali kraj w XII w. Wpływ ten był n]jednak b. ograniczony i przeważający typ rasowy w Polsce jest wciąż nordycki, znany jako dinarski, tj. kombinacja pod-ras nordyckiej i alpejskiej.

O rasizmie względem białych

JasonW: […] pochwała czegoś pierwszego to składowa trwającej kampanii zniesławiania białych. Wygląda to powierzchownie, jak pochwała tej pierwszej osoby i tych, co ją wybrali. Faktycznie jest to potępienie tych, co nie wzięli udziału w wybraniu, oraz poprzedników.

Heather Blue: Czy zastępowanie białych in. rasami nie osłania Żydów, którzy rabują nasz skarbiec, zasoby i władzę?  Za nic nie chcą naszej uwagi. Wrodzonym lękiem przed nalepką rasita czy antysemita, głupi biali liberałowie pomagają tej manipulacji. Ich głupota pomaga odwrócić gniew od Plemienia na liberałów i czarnych. Żydom zależy na unikaniu gniewu białych, rzucają kłoda po kłodzie, np. jak wściekli byliby biali Amerykanie, gdyby wiedzieli, że Żydzi zabili J.F. Kennedy’ego, albo że stoją za 11 IX? Na pewno prawo ścigałoby sprawców, ale jak czuliby się biali wiedząc, że całe (mniej więcej) Plemię stoi za większością katastrof? Jak czułaby się większość wiedząc, że Plemię jest winne zastępowaniu białych, przymusowemu bezrobociu i ubóstwu, stracie domów, rent i oszczędności na rentę, ostry wzrost przestępczości nie-białych, rozwiązanie narodowej suwerenności itd.? A nasz gniew idzie na niemądrych liberałów. Czarni, muzułmanie i in. nie-białe wabie pomagają (wg planu) Żydom robić uniki. Jasne jest, że tych rabusiów wszechczasów niepokoi możliwość odkrycia i usprawiedliwionej wściekłości. Świadczą o tym skomplikowane schematy Żydów w zapobieganiu wykrycia, labirynt psycho-indoktrynacji, terminologia propagandy terminology (rasizm, uprzedzenie, nienawiść, nierówność itd.), niekorzystne rysowanie białych w filmach.

Jak obudzimy porzechytrzone, śpiące masy? Żydzi i niektórzy nie-biali nie mają moralnego prawa życia kosztem cywilizacji białych i wiedzą o tym. Białych trudno zagniewać, ale jak większość powolnych w gniewie, żadna siła nie powstrzyma ich od wykipienia.

Someday: [...] Główną słabością białych, szczególnie elit, jest to, że nie uważają się za członków narodu kolektywnie atakowanego. Opozycja może podać za przykład urobioną garstkę. To jest w genach i nie widzę historycznego precedensu, by z tego wyjść.

Saying What’s Obvious: „Po co mieć potrzebę chwalenia czarnego, który doścignął cywilizację białych? To go poniża, jakby on był twoim ulubionym zwierzątkiem domowym. Klaszczesz szympansowi, który pali cygara albo psu stającemu na tyłnych łapach. Cieszyć się z mierności i urządać imprezę, kiedy pierwszy czarny w końcu wychodzi z epoki kamiennej jest rasizmem i uznaniem, że rasa ma znaczenie. Wszyscy  białofobowi liberałowie są rasistami, choć się nie przyzają. Ale kiedy powiem im, że rasa jest namacalna i ma znaczenie, mają czelność nazwać mnie rasistą. ANTY-RASIZM jest szyfrem na ANTY-BIAŁY.”

Armor: […] imigranci z III świata mają teraz zaproszenie, by rościć pretensje, że są nami. To jest kradzież kraju i tożsamości. Członkowie tyciej kliki twierdzą, że są bardziej jak my niż my sami jesteśmy. Tu już nie chodzi o dawanie im równych praw, tylko o zastąpienie nas czarnymi i Żydami. Pamiętam w przeszłości nie mieliśmy ciemnej skóry ani pokręconych włosów. Nie uprawialiśmy kiedyś rapu ani psychoanalizy, ale ulegliśmy zmianie! Może w rezultacie nastąpiła mutacja genów. Naszą historię też zmienili dla własnej wygody.

Armor: […] egalitaryzm powinien kojarzyć się z ideałem jednolitego, egalitarnego społeczeństwa, a nie z tym, że inne rasy są zdolne jak biali. Mimo wszystko nasi wrogowie nie twierdzą, że wszystkie rasy są równe. W ich teorii mogą nas zastąpić inne rasy i zbiorowo będziemy istnieć poprzez nasze substytuty, jakby były naszymi dziećmi.

S Fowler: Rozróżnienie rasowe istnieje, bo obok oddzielności fizycznej i adaptacji ewolucyjnej do rozmaitych środowisk, człowiek (mężczyźni bardziej niż kobiety) zawsze odznaczał się wysokim stopniem wyłączności rasowej. Mieszanie ras świadczy o niestabilności społecznej, bo narusza nasze więzi z najbardziej do nas podobnymi – rodzina, plemię, naród. Mieszanie rasowe jest wyjątkowe, zwykle związane z niewolnictwem, wojną, podbojem, kolonizacją, a ostatnio – inżynierią społeczną. Praca bez zapłaty nie była najgorsza w transatlantyckim handlu niewolnikami, tylko oddalenie od naturalnego domu, krewnych i kultury, wśród obcych, w miejscu bez szans odbudowy tradycji, która potrzebowała tys. lat i setki pokoleń w Afryce. […] Ci, co pozostawiają naturalny dom itd. (Nigeryjczyk w Polsce czy Chińczyk w Dolinie Krzemowej), nie robią tego, by odbudować społeczeństwo swych przodków, tylko porzucili jedla ambicji osobistych. To jest niszczące społecznie dla pozostawionych, imigranta i gospodarzy. Czyli współczesna imigracja z III świata do państw Białych nie jest lepsza w skutkach od niewolnictwa itd.

History is Bunk: […] Wciągając nas  w swą III WŚ. koszerni psychole planują długoterminowo. Np. względnie małe zbombardowanie World Trade Center (1993) ustawiło muzułmanów na winnych głównego wydarzenia z WTC 11 IX. […] Zbadaj na necie ukrywane info, a zrozumiesz, jak dokładnie ci dranie przygotowują swe spiski.

Tenrek Odine: […] Żyd w pracy oskarżył mnie ostatnio o rasizm, bo jestem pół-Norwegiem i wierzę w starych bogów Odin, Thor i Frey!!! Ta Różnorodność zmierza w końcu do wymazania wszystkiego wspólnego z białymi, dosłownie wszystkiego.

Rehmat: Zachodnia prasa, w 96% w rękach 6 rodzin żydowskich, nazywa wybicie się czarnego „nadzwyczajnym osiągnięciem” tylko wtedy, gdy ten lub ta ma służyć interesom elit. Obamę wysławiano i ciągle wysławia się, bo służy interesom Izraela i Wall Street lepiej niż biały prezydent mógłby w obecnej sytuacji bez przyciągnięcia nalepki rasista. B. czarna kongresmanka Cynthia McKinney odmówiła słuchać rozkazów [głównej agendy Lobby Izraela w USA] AIPAC i została czarną wiedźmą. Rasizm istnieje w jakimś stopniu w każdym społeczeństwie, kulturze i religii, ale nie tak bardzo jak w żydowska nienawiść do gojów – białych, brązowych czy czarnych. Spójrz tylko na ich Talmud, albo jak traktują muzułmanów i chrześcijan w okupowanej Palestynie.

Tenrek Odine: Obama musiał jednoznacznie potępić pastora Farakhana, zanim Żydzi dali mu nobla.

Jak się bronić

elite institution coward: […]  o mutli-kulti kończącym narody Europy.

James: […] Katastrofą jest dać im wchodzić w społeczenstwa zachodnie. Dane zaczynają wskazywać, że zamiast podnoszenia imigrantów z III świata do standardu Zachodu w zachowaniu i moralności, nasze narody staczają się do ich niskiego poziomu.

Felix: […] Żyjemy w coraz bardziej plemiennym świecie, a masowa telekomunikacja pozwala nam tworzyć społeczność (co zaiste każdy robi) w oparciu o wspólne wartości, a nie sąsiedztwo. Przewiduję, że do końca dekady nawet lewacy będą musieli przyznać iż multi-kulti było okrutną farsą.

Anglo Saxon: […] używanie słowa biały jest szczególne dla Amerykanów i ma „słabą” konotację, gdyż automatycznie kojarzy się z in. słabymi terminami: brązowy, czarny, żółty. Gdy ktoś nazywa mnie białym, czuję się obrażony.

Reginald: […] w nigeryjskim parlamencie nie ma żadnych Polaków. Nie ma nawet mulatów! A jednak skrajny brak różnorodności w tym parlamencie nigdy nie jest tematem jako coś, co trzeba naprawić.

tma_sierrahills: […] Statystyki pokazują szybki przyrost Meksykanów w Teksasie. Biała reporter NBC podała to z wymaganym stopniem optymistycznego entuzjazmu, dodając, że nastąpi to w całym kraju. Dziwne, że wychyliła się z roli dziennikarskiej i przewidziała przyszłość. Zauważam to coraz częściej w tego rodzaju doniesieniach. Niemal tak, jakby nas ostrzegali, ale raczej chcą przedstawić nasze wywłaszczenie i wytępienie jako nieuniknione, byśmy nawet nie MYŚLELI o innej przyszłości, ani nie walczyli o nią. Nt. nalepki rasista, kilku liberałów ostatnio insynuowało z sarkazmem, że jestem – o zgrozo! – za białymi. Odpowiadam wtedy: Tak, to moi ludzie, nie nienawidzę ich. To zwykle szokuje białych liberałów, wprawia ich w komiczny stan obrony: roztrzęsieni, bezsilni, nie mogą nic wydukać tylko No, ja też nie! Wtedy milczę i tłumię szeroki uśmiech zadowolenia z siebie, że zdemaskowałem ich pretensjonalną płytkość.

Whiteawake: Od kilku lat mówię przy każdej okazji: Tak, jestem rasistą. Wolę swoją rasę niż inne. Ale zmęczywszy się bzdetem rasizm i jej użyciem tylko względem białych, ostatnio w miarę możliwości karzę słownie każdego, kto używa to pojęcie w ten sposób. Co myślicie?

Tenrek Odine: Oskarżony o rasim, reaguję cynicznie i kontynuuję. Także nazywam się Obrońca Białych.

James: Jeśli przyjmiemy nalepkę rasista, to pośrednio przyznajemy, że światopogląd naszych wrogów ma sens. Wolę obrońca białych lub nacjonalista etniczny.

arthurdecco: [..] Nazwijmy się WE [my] od White Europeans (biali Europejczycy). […] Czy WE [my] nie stanowimy wciąż  większości wyborców w Kanadzie i USA, mimo że tak nie przedstawiają nas? Czy nie mamy zbiorowej odpowiedzialności za ochronę reputacji i osiągnięć naszych przodków przed szkalowaniem i niedocenianiem? […]

Anglo Saxon: Być Europejczykiem to automatycznie być białym! Nie obchodzi mnie, co myśli CNN (Cabala News Network) czy co chce, żebyśmy myśleli. […] Nie ma białych Płd. Afrykańczyków, ulubiony termin w BBC (Bullshit Broadcasting Corporation). Nazywa się ich prawidłowo Burami lub Afrikanerami. […]

Whiteawake: Nazwę White (biały) nasz wróg wykorzysta mowiąc To tylko kolor skóry podczas gdy to jest o wiele więcej. […]  Myślę, że cokolwiek z nazwą niemiecką automatycznie spotka się ze sprzeciwem. Z kolei European, lubimy dźwięk tego słowa w dyskusjach o rasach, lecz słowo to historycznie jest negatywne dla Amerykanów.

Jason Speaks: Kwestia nazwy dla siebie jest b. ciekawa. Termin rasista raczej sugeruje większości, że chcemy zaszkodzić innym grupom, że je nienawidzimy. A to nieprawda. Chcemy po prostu zachować Białą Kulturę. Słyszałem niezłe wyrażenie realista rasowy, a bardziej techniczne bioróżnorodność ludzka brzmi bardziej poprawnie politycznie. Musimy znaleźć wyraz, żeśmy miłośnicy białych i Europejczyków na całym świecie i chcemy zachować tę kulturę. Nie chcemy natomiast, by cierpieli Afrykanie czy Azjaci.

Ludobójstwo białych: projekt typu wiki

W ww. dyskusji zaproponowano poniższe systematyczne zbieranie info o rasistach przeciw białym. technicznie ma to byc wykonane w systemie użytkowników, typu wiki  — oczywiście nie na Wikipedii kontrolowanej prez hasbarę! Pomysł można zastosować do narodowych ludobójstw, np. Polaków przez antypolskich judeocentryków. Zaletą Konwencji o Ludobójstwie jest je prostota. Większość z tego, co poznałem we współczesnych antypolonizmach, podchodzi pod ludobójstwo, szczególnie z Artykułu II b, c i d: szkody umysłowe, zadawanie warunków obliczonych na wywołanie fizycznej destrukcji, narzucanie środków mających na celu zapobieganie narodzinom.  Ajjjśś, już słyszę wrzask polskie antysemity, rasisty, ksenofoby, supremacjonisty znad Wisły !!! - Piotr Bein

[...] Nikt nie zalewa Afryki milionami nie-Afrykańczyków dla wymieszania na zgubę tubylcom. To jest problem tylko białych, tylko ich dotyczy. To jest Ludobójstwo na Białych, które potrzebujemy zanotować metodą wiki, jak tu. Niech użytkownicy  przysyłają materiały do kompilacji WSZYSTKICH informacji świadczących o zamiarze lub czynie ludobójstwa na białych. Potrzebujemy pomniejsze porządkowanie, redagowanie i przeglądy materiałów co kilka tygodni. Szybko będziemy mieć OGROMNĄ listę. (Cele pomocnicze: rejestr z głosowań, plany indoktrynacji i imigracji, sponsorzy korporacyjni.) Da to białym:

 1. Dowody dla przyszłych procesów o ludobójstwo na białych, dla trybunałów lub nagłaśniania.
 2. Anti-biali jeszcze bardziej się zdenerwują i może spowolnią swe ataki.
 3. Świetne budziki dla  białych.

Poszczególne pozycje z kontekstem i możliwie największą liczbą źródeł byłby odniesione do odpowiednich części Konwencji ONZ o Ludobójstwie: A, B, C, D lub E. Kiedyś mogłyby wejść na osobny portal, np. WhiteGenocideEvidence.com [Dowody Ludobójstwa na Białych]. Każdy będzie mógł stamtąd kopiować, ściągać i rozpowszechniać, by było wiele zapasowych twardych kopii i backupów na wypadek e-ataku czy zamknięcia portalu.

PRZYKŁAD: Noel Ignatiev, profesor Harvardu, USA – A, B, C, D, E

Cytat: Cel obalenia rasy białych wygląda tak pożądany, że niektórzy nie uwierzyliby iż może wywołać jakiś sprzeciw poza zadedykowanymi białymi supremacjonistami… Nie przestawaj walić w te białe męskie trupy, w żywych i w kobiety, aż twór społeczny znany jako biała rasa zostanie zniszczony. Nie rozebrany, tylko zniszczony.

Narracja: Prawo międzynarodowe definiuje ludobójstwo jako zbrodnię przeciw ludzkości, surowo karaną. Odnośnie międzynarodowego uznania realiów rasy, zapytaj duchy Sadam Husajna i Wilhelma Frick, czy Kurdowie lub Żydzi, odpowiednio, są jedynie tworami społecznymi. Rasa jest uznaną międzynarodowo rzeczywistością i głównym czynnikiem w zbrodni ludobójstwa. W przyszłości, polityczne i gospodarcze elity odpowiedzialne za politykę ludobójstwa na białych mogą stanąć przed międzynarodowym trybunałem. Artykuł II Konwencji ONZ z 1948 r. o Zapobieganiu i Karaniu Zbrodni Ludobójstwa mówi:

W niniejszej Konwencji, ludobójstwo znaczy jakikolwiek z nw. aktów popełnionych z zamiarem zniszczenia, w całości lub częściowo, grupy narodowej, etnicznej, rasowej lub religijnej jako takiej:

(a) Zabijanie członków grupy;

(b) Powodowanie poważnej szkody cielesnej lub umysłowej członkom grupy;

(c) Celowe zadawanie grupie warunków życia obliczonych na wywołanie jej fizycznej destrukcji, w całości lub częściowo;

(d) Narzucanie środków mających na celu zapobieganie narodzinom w grupie;

(e) Przymusowy transfer dzieci z grupy do innej grupy.

Obecna strategia imigracji i polityka w wielu tradycyjnie białych narodach, zwłaszcza w USA, gwałcą część (c) i może (d). Białe narody wywrócono warunkami, które silnie faworyzują imigrację nie-białych, ograniczają wskaźnik urodzin białych oraz zachęcają i popierają rozrodczość nie-białych, tym samym  mierząc w fizyczną destrukcję białej rasy.

za:http://grypa666.wordpress.com/

oryginał: http://www.theoccidentalobserver.net/2011/02/and-so-it-begins%E2%80%A6/

About these ads

15 uwag do wpisu “Pierwszy czarny poseł w polskim Sejmie

 1. Początki tej tendencji sięgaja hen hen daleko,dzisiaj tylko dopełnia się dzieła rozpoczetego przez koczowników dawno temu
  Demoniczny,irracjonalny kult „matki bożej”przywieziony na ziemie północy dawno temu przez sprytnych koczowników przy pomocy diabła spowodował że wielcy i dzielni potomkowie wikingów i pra-słowian zaczeli klękac przed czarną kobietą!!

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Obraz_Matki_Boskiej_Częstochowskiej

  „Jasnogórski Cudowny obraz Najświętszej
  Maryi Panny Niepokalanie Poczętej”

  Czyli ona też wyszła na świat bez naruszenia błony??Jakis nowy dogmat??dotychczas słyszałem tylko ze jej syn się urodził ponoć w taki cudowny sposób :)

  To było właśnie pierwsze podcięcie skrzydeł,po totalnym spacyfikowaniu dawnej wiary Słowian w okolicach 14 wieku na ziemiach Polskich zaczeli osiedlać sie koczownicy,wiadomo jesli ma się do czynienia z silniejszym przeciwnkiem trzeba go jakoś osłabic,najlepszą metodą jest podanie trucizny w tym przypadku była to trucizna duchowa na której aplikacje zgodzili się „Królowie Polscy”

  Od tego czasu chęc do walki osłabła gdyż po co walczyć skoro droga ziemska to „chwilowe cierpienie” a im wieksze cierpienie tu na ziemi tym wieksza nagroda w mitycznym niebie u pana jezuska i jego czarnej mateczki,mityczne niebo zastąpiło valhalle oraz „kraine wiecznego odpoczynu”z tą róznicą ze do nieba szło się bedąc owieczką a do valhalli będąc wilkiem :) a koczownicy potrzebowali owiec i baranów a nie wilków,do dzisja w pop-kulturze wilk jest przedstawiany jak zwierz zły i podły,te sławne kalksztajnowe „wilcze oczy tuska” przykładów jest mnogo,oczywiscie pozniej władcy europejscy w okolicach oświecenia zaprzegneli kościół do walki o swoje interesy,watykan stał się „anty-semicki” a w Polsce kościół wspieral ruchy narodow-wyzwoleńcze,nie przeczę,niestety po 2 w.ś kosciół stał się orezem judaizmu i jak w średniowieczu chce pacyfikować każdego kto się z nim ie zgadza,w średniowieczu palono na stosach heretyków nie wierzacych w boskosc jezuska i jego mateczki ora kościelnych dogmatów,ludzie pięknych oraz odważnych gdyż dobre zdrowie i wygląd było oznaka „paktu z szatanem” tak dzisiaj kosciół oraz katolicy niszczą kazdego kto krytukuje boskość wojtyły czy rydzyka ponoć ostoje Polskości w rzeczywistości kapłanów judaizmu których głównym celem jest już nie tyle duchowa co fizyczna eksterminacja Słowian(zagrzewanie do wojny z Rosją,promocja judaizmu)
  Gdyby kościół był naprawdę „Polski” kapłani z ambon namawiali by owce by choć na chwile przestały być owczarnią i pogoniły jak najszybciej anty-polskie hieny,niestety nigdzie z ambon sie tego nie usłyszy,słychać za to nawoływania do uległości i pokuty a także wmawianie poczucia winy i bezradności przerwyane obietnicami godnego życia w niebie,duchowni co to ponoć zyją duchowości zajmują się kolekcjonowaniem jak najwiekszej ilosci materii limuzyny które stoją pod parafiami a także ogromna ilośc kościołów niespotykana chba nigdzie na świecie,do tego zakony szkoły,uczelnie,domy pomocy itd.
  Kościół coraz czesciej pomaga mitycznymm „głodnym dzieciom” w afryce których wedle oficjalnych danych przybywa jak szarańczy,zbiera pieniadze na”głodną afryke” gdy tymczasem tysiące polskich dzieci chodzi obdartych i głodnych,wystarczy wyjechać z lepszej dzielnicy jakiegokolwiek Polskiego miasta żeby to zobaczyć!!
  Te kur..y w kieckach dzisiaj wespół z koczownikami niszczą Polskę,stręcząc do głosowania na anty-polskie partie,obwieszając się złotem przy okazji pacyfikując nastroje anty-koczownicze,ale to nie dziwne bo normalnego heteroseksualnego Polaka-słowianina w tej firmie dzisiaj trudno znaleśc,70% stanu biskupiego to koczownicy a wiekszośc nowych kleryków to pederasci z takimi pasterzami Polska owczarnia zmierza wprost do toalitarnego piekła nowego porządku świata,gdyby w Polsce funkcjonował normalny-Polski,pro słowiański stan duchowny michnikoidzi oraz fukcjonariusze medialno-propagandowi i zdegenerowani,skorumpowani politycy wisieli by na latarniach gdzie się da

  Lubię

 2. Ten drugi filmik odnośnie „matki boskiej” oczywiści nie zgadzam sie całkowicie z jego judeocentrycznym pro-jezusowym przesłaniem natomiast pokoazuję trochę prawdy o „misyjnej” działalności sekty jezuitów oraz kulcie „krówloej niebios”

  Lubię

 3. Nieźle Pro sław zasmędził temat.
  Wygląda to na typowe szowinistyczne działanie dezinformacyjne agentury okupanta.

  Lubię

 4. Polacy nie dajcie sie zwariowac ani sprowokowac !
  Beda was wzajemnie na siebie nastawiac abyscie sie sami zaczeli wyzynac !!!

  Do podpisujacego sie „Pro slaw” :
  Zachowaj te swe „odkrycia” dla siebie jezeli jestes Polakiem nawet w nic niewierzacym.
  Wiara to indywidualna sprawa czlowieka i niezaleznie kto komu i jaka religie stworzyl ,to nie ingeruj w uczucia religijne.
  Tak nie postepuja Polacy.
  Nie pisz tak jak wyzej – to prosba.
  Do Sejmu i Rzadu wybieraj Polakow ,ktorzy sa rasy bialej !

  Lubię

 5. No cóż uderz w stół a agenturalne „nozyce” się odezwą,prawda ,najlepszy jest wislawus który nie tylko w poprzednich postach wykazywał się szowinizmem w stosunku nie tylko do ludzi innej rasy ale nawet do europejczyków południowych

  Żadnego szowinizmu we mnie nie ma,podałem tylko kilka słów bardzo bolesnej(także dla mnie)prawdy o obecnej kondycji kościoła kat. narodu Polskiego oraz kulcie „królowej niebios”
  To jakim majatkiem dysponują w Polsce koczownicy oraz kler kat. widac gołym okiem a ta jakim majątkiem dysponują przeciętni Polacy też widać w postaci np. armii nurków smietnikowych

  Nie namawiam do żadnej rewolucji,mówie tylko że obecnie kościół kat.nie reprezentuje w zadnym stopniu interesów państwa no chyba ze watykańskiego,co do ingerencji w uczucia religijne to fakt,ingereuje i wiem jaki to ból kiedy cały świat który nam od dziecinstwa wtłaczano okazuje się jednym wielkim oszustwem ale dzis kazdy z nas musi się z tym zmierzyć,nasi przodkowie nie mieli takich mozliwości po prostu nie mieli dostępu do internetu a od dzieciństwa oduczano ich samodzielnego myslenia(tak jak dzisiaj)

  Polska będzie istnieć tylko w sojuszu z państwami słowiańskimi ewentualnie do takiego sojuszu bedą mogli kiedys dołączyć niemcy i skandynawowie gdy pozbęda się swoich koczowników i pasozytów oraz w kooperacji z chinami i japonią,świat semicki to swiat wrogi ludzkości,religie które powymyslali to czysta patologia i zboczenie wystarczy choć trochę poczytać wielkie księgi bliskowschodnie jak biblia,koran,talmud by przekonac się ze w gruncie rzeczy chodzi tylko o zabijanie niewiernych i nieczystych w imie ichnich bogów oraz maksymalny terror psychiczny stosowany przez ich kastę duchownych na wiernych-nic pieknego,nic wzniosłego,nic budującego zresztą co oni zbudowali własnymi łapami??praktycznie nic w przeciwieństwie do europejczyków i azjatów,bez pomocy europejskich oraz amerykańskich białych naukowców i inzynierów nadal by zyli w lepiankach,gwałcili kozy i kamienowali się za byle co no potrafią jedynie stworzyć doskonałą agenturę uprawiająca terror psychiczny,fizyczny i stwarzająca wciąz poczucie winy u wrogów,tym nas przejeli.
  Jestem przeciwny jakimś gwałtownym rewolucją gdyz są one na reke jedynie koczownikom jak to się mówi co nagle to po diable ale jesli Polacy nadal będe zapatrzeni w zachód nie odsuną w ciągu najblizszych 20 lat religii judeo-chrzescijańskiej oraz jej funkcjonariuszy od siebie to ich nie będzie,koczownicy oraz muslimy nas w końcu zniszczą a niedobitki beda trzymac w rezerwatach jak indian.
  Ktoś się zapyta no to jak tak zyc bez religii,bez Boga no bo niestety w judeo-polsce,judeo-kosciół ma monopol na „Boga” nawet się przyjeło mówić ze kto nie chodzi do kosciółka to niewierzący mimo ze jest tyle innych religii na świecie??Ano wystarczy odkurzać naszą starą dawną dobrą wiarę-konserwatywną ale nie bez przesady,ceniąca męstwo oraz prawość,to jest projekt do wykonania na kilkadziesiąt lat-jesli tego nie zrobimy zginiemy,następnych pokoleń białych słowian już nie będzie a wojna ostateczna rozegra się pomiedy światem azjatów a semitów i to chinczykom przypadnie chyba zaszczyt pokonania semitów raz na zawsze,są madrzy zawsze mówili że judeo-chrzescijaństwo to koń trojański,są bardziej bezwzględni od nas ale mniej kreatywni oraz intelgentni,oczywiscie nie są tez tak podli jak semici ale za to bardzo opanowani,w ciągu 20 lat to właśnie chiny będa najpotęzniejsze na świecie

  Lubię

 6. Re: Pro sław
  Szowinizm, to dążenie do trwania, rozwoju i potęgi swojej rasy w sposób niejawny, ukryty, lewy, z zamiarem wywyższenia swojej rasy, poprzez działania niegodne, podstępne, szkodliwe kosztem ras innych ludzi. Tak postępują ci których pańskie treści, (mimo woli?) wspierają.
  W dalszym ciągu podtrzymuję twierdzenie, że rasa brązowa, to Afryka północna, Ameryka południowa, południowa cześć Ameryki północnej, cała Azja zachodnia od tzw. bliskiego wschodu z Semitami i Arabami, poprzez centralną z Afganistanem, Indiami, Pakistanem, Azerbejdżanem, aż po Syberię, oraz Europa południowa, czyli np. Grecy, Albańczycy, Włosi, Hiszpanie, Portugalczycy. Generalnie, basen Morza Śródziemnego, od Afryki północnej z Syrią, Libią, Egiptem itd. , wraz z Semitami, Arabami w części Azjatyckiej oraz w/w narodami w części Europejskiej, które oddzielają łańcuchy górskie, głównie Alpy, to rasa brązowa. Podobnie, Morze Kaspijskie , to również kolebka Rasy brązowej na kontynencie Azjatyckim. Turcy między Morzem Czarnym a Morzem Śródziemnym, to także brązowi Azjaci, a nie biali Europejczycy.
  Aby to wiedzieć, nie trzeba znać się na ludziach: wystarczy mieć oczy i potrafić odróżnić cechy białego człowieka, od cech brązowego człowieka.
  Jeśli ktoś ma wątpliwości, niech postawi obok siebie, nawet opalonego Skandynawa i nieopalonego słońcem Hiszpana, czy Greka, lub Włocha, to zrozumie o czym mówię.
  A mówię tylko o tej części brązowej rasy, która siedzi u siebie w domu.
  Natomiast część tej rasy, głównie nacja semicka rozsiana jest po całym świecie i dominuje nad pozostałymi rasami, z wyjątkiem może, żółtych Chińczyków którzy w obronie przed „brązową hordą” w odpowiednim czasie zbudowali odpowiednio gruby i wysoki mur.
  Polskę ostatecznie zdominowała „brązowa horda” w wyniku przedwojennych, wojennych i powojennych działań Stalina, który także pochodzi z rasy brązowej(czy nacji semickiej i narodu żydowskiego tego na pewno nie wiemy). „Brązowa horda” w postaci Semitów i Chazarów która nazwała się dla niepoznaki bolszewikami opanowała i zniszczyła doszczętnie, najpierw białe państwo Rosjan, a następnie, dopomogła swoim polskojęzycznym brązowym pobratymcom stać się większością w Polsce, i umocnić władzę odebraną Polakom.
  Stąd w Polsce mieliśmy Rzeczpospolitą Ludową( Rzeczpospolitą Ludową Żydowską ), a obecnie mamy III Rzeczpospolitą (III Rzeczpospolitą Żydowską).
  Państwa Polski, ojczyzny białych Polaków, niestety, w Europie już nie ma. I to Polacy, rasiści, nacjonaliści i patrioci, powinni przyjąć do wiadomości. Przyjęcie tego do wiadomości, zrozumienie tego stanu Polski, pozwoli Polakom podjąć odpowiednie, adekwatne do sytuacji działania. W przeciwnym razie, sądząc że to ojczyzna Polaków, Polska, będą wspierać, pomagać budować agresorowi ich potęgę państwową w świecie i ich ojczyznę w dawnym kraju Polski.
  Utrata władzy i ojczyzny przez Polaków, to jest wynik, między innymi, utraty przez białą rasę swego rasizmu, poprzez odpowiednią stymulację, naciski, propagandę, fałszerstwa, przeinaczania, mącenia w wykonaniu brązowych. Jak widać, nadal mocno w tym kierunku brązowi w Polsce i Europie pracują.
  Pro sław, swymi tekstami wyraźnie temu stanowi rzeczy sprzyja, w to postępowanie się wpisuje. Jak dotąd nie zdeklarował się rasowo, w przeciwieństwie do mnie, zatem postępuje jak typowy szowinista który swą rasę ukrywa, wypiera się jej najczęściej, i jednocześnie mnie szowinizm zarzuca. Stara żydowska, bolszewicka, KGB- owska zasada: białe nazywać czarne, a na czarne, białe. I wpierać, wciskać w białe mózgownice, aż do skutku. Aż się przyzna, aż uzna fałsz za prawdę, a fikcję za rzeczywistość; aż inni biali bod wpływem brązowych, przyznają mu rację i potępią swego.
  Tak niestety, w RP się dzieje.

  Lubię

 7. Re: OBRONA POLSKA

  Nie każdy kto mówi i pisze biegle po Polsku, o Polsce i w Polsce jest Polakiem.
  Trzeba nauczyć się myśleć na nowo po Polsku i rozumieć po Polsku.
  Trzeba zacząć odróżniać ziarno Polski od plew w Polsce.
  Podam przykład: Wojna między PO a PiS nazywana jest przez Żydów wojną Polsko – Polską. Oni przy tym zyskują dwie rzeczy:
  1.Złą opinię o Polakach, że Polacy są kłótliwi, źli i nie mogą się pogodzić, a taka opinia nas dołuje i pozwala uzyskać nad nami przewagę.
  2. Żydzi w tej wojnie nie są „na afiszu”, zachowują jako naród, czyste konto, nie plugawią się w wojnie żydowsko – żydowskiej, czyli są lepsi.
  Tymczasem jest to wojna żydowsko – żydowska i to nie w Polsce, lecz w III Rzeczpospolitej Żydowskiej.
  I to jest istota rzeczy, którą staram się Polakom przekazać:
  Odrzućmy, jako naród, jako ludzie, jako osoby, jako patrioci, nacjonaliści i rasiści winy i grzechy, których nie popełniamy, które popełniają inni na nasz rachunek i nas nimi obciążają.
  Między mną, a Pro- sław em nie ma wojny Polsko – Polskiej.
  To jest wojna polsko – żydowska, której nie wywołali Polacy. Polacy w tej wojnie ulegli, lecz jeszcze nie polegli. Jeszcze się bronią, choć trwa „dożynanie watahy”.
  Dlatego, od Polaków patriotów, raczej oczekiwałbym jasnego i zdecydowanego poparcia, a nie godzenia wody z ogniem.

  Lubię

 8. To prawda,ze POLACY jeszcze nie polegli a nade wszystko NIE POLEGLA POLSKA WIES !
  Nie uzyjemy tu terminu „polskie chlopstwo/chlopi”,nie bedziemy sie tez silic na dziennikarskie sprytne przemyslenia czy jezyk stosowany przez spec.sluzby (jak widac po naszym prostym pisaniu to nie nasza profesja ).
  Nie mamy tez zamiaru uzywac do ocen „jezyka kolorow” jaki ty „wislawus-ie” uzywasz, ani tez twierdzen ,ktora i jaka rasa jest lepsza pod wzgledem dobra i zla,starczy nam twoj wyklad .
  Wczesniej pisales o rasie Indian wsrod ktorych tez byli dobrzy i zli choc w mniejszym stopniu niz w innych rasach i co z nimi zrobila „blada twarz” ?
  Biala rasa czlowieka to dzisiaj rasa specyficzna, uczulona na wszystko ,do tej rasy przylepilo sie „zydowskie gow.o ” (tak mawia jeden z naszych przyjaciol),w ktore bialy czlowiek wciaz depcze i pisze na ten temat informacje oraz sprawozdania .

  MY OBRONA POLSKA ,jak sama nazwa mowi BRONILISMY,BRONIMY i BEDZIEMY BRONIC POLSKIEJ RACJI STANU !
  BRONIMY DOBRA ,POTEPIAMY i SCIGAMY ZLO WE WSZELKIEJ POSTACI i MIEJSCU !!!

  Pisanie ,ze POLSKA juz nie istnieje,przepadla i,ze jest IIIRP zydowska stawia piszacego/mowiacego w bardzo zlym swietle i ocenach – jezeli to nie jest PROWOKATOR lub AGENT .
  POLSKA ZIEMIA i to co na niej JEST POLSKIE , choc w pewnej czesci juz we wladaniu obcych i ich slug ale tylko przejsciowo !

  TY i INNY PRZYLACZ SIE DO OGOLU POLAKOW aby im to wladanie odebrac .
  Urabianie opinii spolecznej,ze tak juz jest,ze tak byc musi,ze nie da sie nic zrobic itp.itd jest ZWYKLYM OBUCHEM NA CHORA POLSKA WYOBRAZNIE i GLOWE !!!

  TYM POLAKOM ZAGLUSZONYM,ROZMODLONYM,NAWIEDZONYM,ZAHIPNOTYZOWANYM TRZEBA NATYCHMIST WYLAC NA GLOWE ZIMNY PRYSZNIC .
  Zrobic to nalezy bez zwloki .
  Dobrze,ze Polacy w przedziale wiekowym 50+ nie korzystaja z informacji internetowej (na szeroka skale) i nie daja sie balamucic !
  Poniewaz internet oprocz blyskawicznego przekazu informacji spelnia rowniez role diabelskich chwytow i sztuczek !!!
  Posluzymy sie chocby skrajnymi przykladami : wejdziesz na strone pornograficzna i juz cie diabel ma ,podpowie ci innym razem abys to powtorzyl,bowiem ciekawosc to pierwszy stopien do piekla .
  Wejdziesz na forum polityczne ( tu mamy wiele „specjalnosci” dla poszczegolnych grup wiekowych) i tez cie maja jako tego,ktory szuka AUTENTYCZNEJ PRAWDY .Najpierw zaczyna sie obmacywanie i glaskanie ,potem gadka idzie dalej ,zaczynasz sie podniecac polityka jak baba sprytnym kochankiem, ktory najpierw robi „cacy cacy i juz ma pol ..uja w du..e” .

  Spece od urabiania politycznego to dobrze wyszkoleni propagatorzy informacji i dezinformacji a przy tym swietni AGENCI ,to podstawieni „tomaszkowie” w ktorych zakochuje sie gawiedz !

  Idzmy dalej – ile to ludzi nabiera sie na fora „katolickie” ,ile to na tych portalach ,przepowiedni,apokalipsy,nawiedzen , wszelkiego „katolickiego natchnienia” i laknacy wiary biora sie na te ” cuda i jasnowidzenia”, a ile przy tym strachu .

  Istnieja tez bardzo sprytne ,kanciaste i inteligentne fora/portale mlodziezowe – tam sa dopiero popisy nie tylko jezykowe,od prostackich po uniwersyteckie, z wtraceniami wyrazow wlasnych, obcych,wyszukanych ,modnych,uczelnianych,ulicznych,modnych,z piosenka,muzyka,poezja i proza,filmikiem,komiksem po smiesznosc i bazgroly – jakie tam dzieja sie „orgie polityczne” lub inne – internet to ogromne „kopalnie wiedzy” takze przydatne w nauce i poznawaniu swiata oraz ludzi i ich zachowan .

  No i siedzacy mlodzieniec czy panna przed komputerem chwyta , to to co jej przypada do gustu,jak dzieciom wszelkie gry komputerowe,po ktorej dziecka juz ciezko odciagnac od komputera nawet przedszkolaka.
  Moglibysmy tak dalej wymieniac ale starczy.
  Mamy duzo doswiadczen komputerowych z wielu portali/stron ,ktore szybciej lub pozniej rozpracowujemy i tym dzielimy sie z innymi POLAKAMI aby nie bladzili,pomagamy w rozpoznawaniu.

  Ciebie „wislawus-ie” szczegolnie „polubilismy”,przypuszczajac ,ze jestes „odpowiedniej rasy” a byc moze i „podrasowany” ale to wczesniej czy pozniej wyjdzie (szydlo z worka).
  Spodobales sie nam ,ze dajesz dosc ciekawe odpowiedzi i rady na nasze pytania.
  Sypiesz informacjami jak z przyslowiowego rogu obfitosci ,masz duze doswiadczenia zyciowe.
  Staramy sie byc bardzo szczerzy ,szukamy prawdy,scigamy klamstwa i klamcow,bronimy ludzi pzred wszelkim zlem !

  My jako brac wojskowa „wstrzeliwujemy sie ” w to co piszesz i we wlasnym kolezenskim gronie dyskutujemy tak o tobie jak i o innych w ktorych dostrzegamy lub nie Polakow i „polakow”.
  Dzisiaj czlowieka prawdy trzeba szukac ze swieca i miec w tym pewne doswiadzcenia.

  Na koniec tego naszego przydlugiego postu zapytamy cie:
  Co sadzisz o tak poczytnych portalach „gajowego Maruchy” oraz portalu „suwerennosc” E.Maciejczyka – obaj wlasciciele tych poratali bardzo nie lubia sie,jak myslisz dlaczego ?
  Na te portale wielu Polakow sie nabiera ,my w realu wiele musimy tlumaczyc,kto jest kim i komu sluzy, mylic mozemy sie w ocenach.

  Piszemy o tym tu dlatego,ze WPS wspolpracuje z „suwerennoscia”,ma nawet podstrone u E.Maciejczyka,no i oczywiscie „pewna pomoc i wspolprace”.

  Czekamy odpowiedzi i Pozdrawiamy !

  Lubię

 9. 1.Cytat: >>Nie mamy tez zamiaru uzywac do ocen „jezyka kolorow” jaki ty „wislawus-ie” uzywasz, ani tez twierdzen ,ktora i jaka rasa jest lepsza pod wzgledem dobra i zla,starczy nam twoj wyklad .
  Wczesniej pisales o rasie Indian wsrod ktorych tez byli dobrzy i zli choc w mniejszym stopniu niz w innych rasach i co z nimi zrobila „blada twarz” ?<>> MY OBRONA POLSKA ,jak sama nazwa mowi BRONILISMY,BRONIMY i BEDZIEMY BRONIC POLSKIEJ RACJI STANU !<<>Pisanie ,ze POLSKA juz nie istnieje,przepadla i,ze jest IIIRP zydowska stawia piszacego/mowiacego w bardzo zlym swietle i ocenach – jezeli to nie jest PROWOKATOR lub AGENT .
  POLSKA ZIEMIA i to co na niej JEST POLSKIE , choc w pewnej czesci juz we wladaniu obcych i ich slug ale tylko przejsciowo !<>Urabianie opinii spolecznej,ze tak juz jest,ze tak byc musi,ze nie da sie nic zrobic itp.itd jest ZWYKLYM OBUCHEM NA CHORA POLSKA WYOBRAZNIE i GLOWE !!!<>TY i INNY PRZYLACZ SIE DO OGOLU POLAKOW aby im to wladanie odebrac .<<
  Już się przyłączyłem, ale widać do OBRONY POLSKI to nie dociera.
  6. Zanim zorientowałem się o co chodzi w gajówce, napisałem ze trzy komentarze do ich tekstów.
  Po trzecim bodaj, że, włączyli mi cenzurę, a po czwartym zbanowali. Po tym ich postępowaniu wiem, że mamy sprzeczne poglądy. Marucha, to jakaś redakcja do robienia antypolskiej propagandy, bo jeden człowiek by nie dał rady.
  Do E. Maciejczyka, nie dotarłem jeszcze, dlatego nie mam zdania.
  Pozdrawiam.

  Lubię

 10. Wklejam jeszcze raz, ponieważ poprzednio, nie wiem dlaczego, wkleiły się cytaty bez moich komentarzy. Przepraszam.
  1.Cytat: >>Nie mamy tez zamiaru uzywac do ocen „jezyka kolorow” jaki ty „wislawus-ie” uzywasz, ani tez twierdzen ,ktora i jaka rasa jest lepsza pod wzgledem dobra i zla,starczy nam twoj wyklad .
  Wczesniej pisales o rasie Indian wsrod ktorych tez byli dobrzy i zli choc w mniejszym stopniu niz w innych rasach i co z nimi zrobila „blada twarz” ?<>> MY OBRONA POLSKA ,jak sama nazwa mowi BRONILISMY,BRONIMY i BEDZIEMY BRONIC POLSKIEJ RACJI STANU !<<>Pisanie ,ze POLSKA juz nie istnieje,przepadla i,ze jest IIIRP zydowska stawia piszacego/mowiacego w bardzo zlym swietle i ocenach – jezeli to nie jest PROWOKATOR lub AGENT .
  POLSKA ZIEMIA i to co na niej JEST POLSKIE , choc w pewnej czesci juz we wladaniu obcych i ich slug ale tylko przejsciowo !<>Urabianie opinii spolecznej,ze tak juz jest,ze tak byc musi,ze nie da sie nic zrobic itp.itd jest ZWYKLYM OBUCHEM NA CHORA POLSKA WYOBRAZNIE i GLOWE !!!<>TY i INNY PRZYLACZ SIE DO OGOLU POLAKOW aby im to wladanie odebrac .<<
  Już się przyłączyłem, ale widać do OBRONY POLSKI to nie dociera.
  6. Zanim zorientowałem się o co chodzi w gajówce, napisałem ze trzy komentarze do ich tekstów.
  Po trzecim bodaj, że, włączyli mi cenzurę, a po czwartym zbanowali. Po tym ich postępowaniu wiem, że mamy sprzeczne poglądy. Marucha, to jakaś redakcja do robienia antypolskiej propagandy, bo jeden człowiek by nie dał rady.
  Do E. Maciejczyka, nie dotarłem jeszcze, dlatego nie mam zdania.
  Pozdrawiam.

  Lubię

 11. Niestety, za drugim razem to samo. Doklejam więc same moje odpowiedzi pod odpowiednie cytaty. Może same, bez cytatów się wkleją.

  1. Odp. Rasa i kolor jest tak przyrodzony człowiekowi jak matka i ojciec.
  Wyrzekanie się rasy i koloru to jak wyrzekanie się matki i ojca, to rasowy antypatriotyzm, czyli głupota którą wykorzystują wrogowie naszej białej rasy,
  brązowi syjoniści.
  Nigdy nie twierdziłem że moja, czy inna rasa jest zła lub dobra.
  Zawsze twierdziłem że moja rasa, biała nie jest gorsza od innych ras, szczególnie brązowej i ma takie same prawa do życia jak inne rasy. Tymczasem,że sprawą rasy brązowej rasa biała a w niej moja słowiańska nacja i naród Polski giną.
  Rasa czerwona – Indian nie została wymordowana przez „blade twarze”, czytaj „białych ludzi – rasę białą”, lecz przez „blade i brązowe twarze”, czyli przez ludzi rasy białej i brązowej. Chodzi mi o dziejową sprawiedliwość i nie branie win za czyny, których jako biali nie dokonaliśmy a których dokonali ludzie rasy brązowej.
  Nie można być normalnym, pełnym patriotą Polski, nacjonalistą Słowiańskim, nie będąc jednocześnie rasistą swojej, białej rasy. To tak, jakby w rodzinie szanował ktoś brata i ojca, a już dziadka swego nie uznawał za rodzinę. Czy to normalne?
  Dlatego, OBRONA POLSKI wyrzekając się swej rasy, nie uznając jej koloru, budzi moje wątpliwości w sensie patriotycznym: jest nieświadoma, lub, jest pod wpływem antyrasistowskiej propagandy syjonistów, którzy swej rasy się wypierają ukrywają ją w wiadomym celu, o którym na tym portalu już pisałem.
  Fakt. Biała rasa jest dzisiaj specyficzna, ponieważ to rasa, ostatnio najpotężniejsza staje się poddaną i zaczyna wynikać z tego świata za sprawą brązowych super globalistów.

  Odp. 2 Zdefiniujcie, co rozumiecie pod terminem: „Jedna Racja Stanu Polski” to porozmawiamy o tym.

  Odp 3
  Definicja 1:
  Ojczyzna, to terytorium, gdzie o danym narodzie(jego ilości, jakości, warunkach, prawach) decydują mężczyźni, ojcowie, mężowie, mężowie stanu tego narodu.
  Definicja 2:
  Ojczyzna, to naród(ludzie) zrodzony na terytorium, na którym władzę posiadają mężczyźni, mężowie, ojcowie, mężowie stanu z tego narodu
  Kto z rządzących dzisiaj III RP jest Polakiem, Słowianinem, pokazała ostania uchwała parlamentu w sprawie Białorusi. Ani władza prezydencka, ani ustawodawcza, ani sądownicza, ani wykonawcza nie jest dzisiaj w rękach Polaków w III RP. Nie są też skarby narodowe, i inne dobra Polaków w rękach Polaków.
  Zatem ojczyzny nie posiadamy, a kraj Polski, czyli Polska nie nie jest pod władaniem Polaków.
  Takie są realia, i trzeba realia od propagandy umieć odróżnić.
  OBRONA POLSKI nie zna definicji ojczyzny, nie rozumie realiów i dlatego zarzuca mi propagandę, dołowanie Polaków i agenturalność. Wstyd.
  Ja także mam nadzieję, że to przejściowo. Dzisiaj stan jest taki i o nim radzimy, jak z niego wyjść. Jak się zmieni, to będziemy mieć ojczyznę i Polskę.

  Tak a pro po: Czym się różni mąż Polski od męża stanu Polski?
  I jeszcze jeden test na polskość dla patriotów Polski:
  Z czego wynika wyższość Senatu Polski nad Sejmem Polski? ( nie mylić z III RP)

  Odp. 4 Już o tym pisałem, że żeby uleczyć, zmienić stan , trzeba postawić trafną diagnozę i przyznać się do choroby przed samym sobą. Inaczej pacjent – Polski się nie uleczy. A chory jest na śmiertelny nowotwór.
  Z tym nowotworem to jest tak, że jedni ludzie wolą wiedzieć i podejmować racjonalne decyzje i do nich się zaliczam, a drudzy wolą nie wiedzieć, żeby nie dostać „obuchem w głowę” i udają,że wszystko jest dobrze, tylko kropelki żołądkowe trzeba zaaplikować. Po pewnym czasie dostają tak obuchem,że już nie wstaną. Do nich zdaje się zaliczać OBRONA POLSKI.
  Nigdzie nie napisałem, że już się nie da nic zrobić, że już tak musi być. Gdybym miał takie przekonanie, to nie ślęczałbym po nocach nad tymi tekstami i narażał swe zdrowie emocjonalne i fizyczne, lecz oddałbym się zalewaniu robaka z rozpaczy.

  Odp. 5 Już się przyłączyłem, ale widać do OBRONY POLSKI to nie dociera.

  Odp. 6 Zanim zorientowałem się o co chodzi w gajówce, napisałem ze trzy komentarze do ich tekstów.
  Po trzecim bodaj, że, włączyli mi cenzurę, a po czwartym zbanowali. Po tym ich postępowaniu wiem, że mamy sprzeczne poglądy. Marucha, to jakaś redakcja do robienia antypolskiej propagandy, bo jeden człowiek by nie dał rady.
  Do E. Maciejczyka, nie dotarłem jeszcze, dlatego nie mam zdania.
  Pozdrawiam.

  Lubię

 12. Doceniamy kazdego SYZYFA i jego prace w toczeniu kamienia ,pozwolisz wiec „wislawus-ie”,ze cenimi i Twoja prace jaka wkladasz tu poprzez pisanie (chyba tylko narazie samotnie – ach te smutne noce ,kazdy emigrant cos na ten temat wie,oczywiscie ten ,ktory nie zaglada do kielicha i nie szasta pieniedzmi na prostytutki lub upatrzone dziwki ) w informacje chocby na tym forum,ktora uklada sie w pewna calosc.
  Rozumiemy tez twoja anonimowa dzialalnosc w internecie ale mamy pewne zastrzezenia, tak do Ciebie jak i do innych osob,ktore obawiajac sie rozpoznania (chyba zapewne tez smierci) pisza od dosc dawna ANONIMOWO.
  Takim (anonimom) jak wiadomo nie od dzis trudno dawac wiare ,tym bardziej,ze i pod zmienionym nazwiskiem i i imieniem istnieja mistrzowie klamstwa !
  W naszym „oddziale” (prosze pamietac o roznicach miedzy oddzialem a pododdzialem) naprawde wojskowym (jestesmy „szwejkami”) nasz stary przyjaciel pisal i jeszcze czasem pisze pod autentycznym imieniem i nazwiskiem,znalezli sie tacy ,w tym i wlasciciele portali uchodzacych za „patriotyczne” (chocby portal gajowego) ktorzy poruszyli jego sp. ojca w grobie i szastali jego nazwiskiem .
  Rozumiemy obawy piszacych anonimowo ale czas nam sciagac przylbice samym i naszym wrogom , spojrzenie sobie twarza w twarz !
  Istnieja portale ,ktorych wlasciciele nie kryja nazwisk ale na nich tez mozemy spotkac sie z „gra wojenna” i trzeba uwazac ,bo kazdy wrog jest przebiegly,zreszta zyjemy w takich czasach,ze i w rodzinach sa niespodzianki i zawiedzenia.
  Byc moze i TY obawiasz sie „plucia ” szabasgojow” autentycznych szmulkowsrulkow,szwabikow i helmutow,czerwiencow stracencow i koscielnych czarnych duszy,a moze innych „odkryc” i jestes dosc zagadkowym anonimem bez wskazan swej „nory” ,co nas zbytnio nie interesuje (specow od czujnosci napewno tak ale to nie my) ,zastanawia nas co w pojedynkie takim a nie innym pisaniem chcesz osiagnac ?!

  Mamy nadzieje,ze jestes POLAKIEM i jak juz sie utarlo powtarzac po Dmowskim „masz obowiazki polskie” !
  Te wlasnie obowiazki polskie winny sklaniac kazdego Polaka do JEDNOCZENIA SIE w JEDNA WIELKA SILE !
  Z tej sily trzeba wylonic niestrachliwych i MADRYCH WODZOW,ktorzy poprowadza NAROD POLSKI DO ZWYCIESTWA !!!
  Trzeba wylonic KAPELANOW POLSKICH DUSZ NARODOWYCH,ktorzy dadza pokrzepienie Polakom i wiare w zwyciestwo a nie beda siewcami tylko milosierdzia i beznadziei.
  KTO ZABRANIA DUCHOWNYM BYC DOBRYMI NARODOWCAMI ?
  Czy Polacy zawsze maja nadstawiac oba policzki a obecnie i du.e ?
  CZY WOLNOSC MOZNA KUPIC ZA PIENIADZE ???
  WOLNOSCI SIE NIE KUPUJE,WOLNOSC SIE ZDOBYWA !!!
  I to na wszelkie sposoby ale nie samym pisaniem czy ladnym przemowieniem .
  Za slowami winny isc CZYNY !
  Redaktor Edward Maciejczyk z USA nawiazal kiedys z nami kontakt telefoniczny po goszczeniu u niego na portalu naszego „starego”.
  To bardzo cenny POLSKI PATRIOTA,ktory nie szuka piekny slow ani w slowach nie przebiera aby rzeczy i ludzi nazywac po imieniu.
  Czy temu sciganemu w Polsce emigrantowi POLAKOWI PATRIOCIE EDWARDOWI MACIEJCZYKOWI ktos z Polakow pomagal/pomaga,laczy sie z nim,wspiera,slucha jego rad ?
  .Byly propozycje spotkania z nami w odleglym Stanie Kolorado i uzgodnienie/ustalenie pewnych spraw – do spotkania nie doszlo po naszej wspolnej wojskowej analizie i kontakt sie urwal,na dzien dzisiejszy Edward Maciejczyk i jego portal „stanal” i sa w nim tylko ostre posty tak wlasciciela jak i tajemniczego osobnika (401 toronto),ktory naszym zdaniem jest druga osoba (duchem swietym) Edwarda Maciejczyka – czyzby cel podwojnego SYZYFA ?
  Czy to jest dobre dzialanie na rzecz niepodleglosci Polski,niech czytelnicy forumowicze sami ocenia.
  Jak dlugo jeszcze moga dzialac tacy samotnicy w karju i za granica ?
  Zreszta to nie jest problem tylko Polakow,bo takim samotnikiem ( nie jednym) w USA jest Alex Jones czy inni .
  To tylko szmule i szwaby potrafia organizowac masy ???

  Piszemy o tym dlatego,ze dzisiaj naprawde trudno jest ustalic KTO JEST KIM i komu sluzy.
  Nasz wojskowy instynkt podpowiada nam pewne formy zachowan i to nie te z tysiaca opowiadan ludzi pewnych sluzb specjalnych czy ich instrukcji (wywiadu czy kontwywiadu) ale naszych zdobytych w szarej codziennej slubie wojskowej zawodowej ,ktora mamy (wieloletnia) za soba.
  Zreszta kto byl zolnierzem zawodowym (zaznaczamy nie najemnikiem ale z prawdziwego powolania) ten wie co to oznacza w realcjach podwladny,przelozony,sztab, d-ca ,sekcje specjalistyczne,pion polityczny,partyjny,wychowawczy,logistyka.
  Cywile moga tylko sobie to wyobrazac lub sa nafaszerowani jedynie teoria,a nas zycie nauczylo pojmowac swiat przez nogi i czolganie przez zolnierskie papu i manierke gorzaly,bywalo,ze trzeba bylo sie i „okopac” !
  Polecamy przy tym „do wgladu” zycie frontowca gen. Wojciecha Jaruzelskiego,o ktorym znowu sobie przypomniano i namyslaja sie sie czy zabrac staruszka na „beatyfikacje swietego Wojtyly”” do Watykanu (ile w tym faryzejstwa ,przeciez Wojtyla i Jaruzelski dobrze sie znali i tanczyli tak jak im nakazano czesto z przytupem „polke”!

  Dlatego tez „wislawus-ie” nie dziw sie,ze jestesmy dociekliwi i podejrzliwi – chcemy z Toba nawiazac kontakt,czy wyrazasz na to zgode ?
  Jezeli przebywasz na terenie USA lub w Polsce nie bedzie z tym problemu,bo nasi ludzie dzialaja tam prawie w kazdym Stanie (USA) czy w wojewodztwie (Polska),oczywiscie przy zachowaniu dajmy na to pewnej konspiracji z wiadomych powodow .

  Zgadzasz sie na kontak korespondencyjuny lub osobisty ???

  A teraz nie bedziemy dokonywac rozkladu i analizy Twego faktycznie logicznego wyzej postu jak Ty to czynisz z rozlozeniem naszych tresci metoda uniwersytecka (my wojskowi tym sie „niepapramy”, jak slyszymy/czytamy popisy profesorskie i przy tym pelne pory strachu,ze zostanie rozpoznany i skonfrontowany czyni zamaskowane tresci, zrozumiale tylko dla madrych Polakow).
  Nie ma wsrod nas zadnego profesora i nie zakladamy ,ze TY nim jestes ale profesorska logike znasz,wyksztalcenie i doswiadczenie zyciowe tez masz nie male ale po co „kluczysz i koloryzujesz,dzisaj do ogolu ludzi trzeba przemawiac zrozumialym jezykiem POLSKIM ?
  Jezeli trzeba, to nalezy powiedziec ,ze Zyd to Zyd,Niemiec to Niemiec a Polak to Polak lub fajtulapa w dodatku zapijaczona !
  Dzisiaj Polakom trzeba ludzi z twarza a nie z nickiem internetowym,trzeba naprawde ludzi MADRYCH i ODWAZNYCH,ktorzy bez doradcow wezma w swe DYKTAORSKIE RECE WLADZE i jednym poziagnieciem caly ten szmuloszwabski szajs zmiota z polskiego podworka.

  Uczone blablanie przyjadlo sie juz nawet sluchaczom (staruszkom) w Radiu Maryja gdzie tez slysza profesorow typu Jaroszynski,J.R.Nowak a tym bardziej „szlajoszaniawskich” redaktorkow i innych, czy samych ostroznych ojczulkow na czele z wlascicielem mediow zmiekczajacych, informacyjno-dezinformacyjnych o.dr.T.Rydzyka,robiacych przy tym wlasny biznes .

  My wojskowi na to mowimy „koscielna milosierna sieczka przyprawiona polityka prowadzona na polska golgote” !
  Moze jeszcze jacys nawiedzeni daja sie na to nabierac tak w Polsce jak i na emigracji ale my juz „ksiedzu Robakowi” za to dawno podziekowalismy na jego antenie.
  Nie taki on „soplica” za jakiego chcial uchodzic,bo to przeciez szwabska szkola i plan tylko inna niz „tuskopodobnych” ale zawsze „krzyzacka” !

  Jestesmy na portalu nie anonimow ale Stowarzyszenia WPS i nie chcemy naduzywac goscinnosci i cierpliwosci dr.Pawla Zieminskiego,wiedzac,ze jest to portal POLSKI, czujemy sie tu jako goscie dobrze traktowani przez gospodarzy i admina,czasem tylko jakis zgrzyt w serwerze sie odezwie ale wiadomo z jakich powodow.
  Przy tej okazji chcemy SERDECZNIE PODZIEKOWAC wlasnie gospodarzaom za to co robia DLA POLSKI i POLAKOW !
  Szkoda,ze faktycznie malo jest tu wpisow ludzi odwaznych ale to tez na cos wskazuje , a nade wszystko,ze STRACH sparalizowal naszych Rodakow tak w kraju jak i za granica .

  Na definicje, pozwolisz „wislawus-ie ” nie bedziemy sie silic,nie odpowiemy tez na wszystkie pytania ,bowiem wystepow na portalach nie traktujemy jako personalnych przesluchan .
  Jezeli ktos chce cos wiecej o nas wiedziec moze poprosic o kontakt z nami,zyjemy bowiem w takim kraju ,ktory ceni sobie WOLNOSC (jeszcze USA a nie USIzrael),nawet posiadanie broni nie jest nam zabronione ,podobnie jak i ogrodzenie wlasnej posiadlosci i pewnego jej ubezpieczenia czy ochrony.
  Z nami mozna sie kontaktowac po przedstawieniu sie samemu kim sie jest i kogo reprezentuje,utrzymujemy korespondencje prywatna ,telefoniczna i w razie koniecznosci osobista.
  Chetnie przyjmujemy do grona POLAKOW PRZYJACIOL,nie jestesmy klubem ani organizacja ,tym bardziej partia .Bywamy na towarzyskich spotkaniach prywatnych (malych i wiekszych),te nie wymagaja zezwolen na calym swiecie.
  Czesto wystepujemy pojedynczo ale w porozumieniu,nikomu nie zabraniamy glosic PRAWDY,zwalczamy kazde KLAMSTWO i ZLO obojetnie od kogo ono pochodzi,przestrzegamy Konstytucji i obowiazkow obywatelskich,domagamy sie wlasnych praw tam gdzie wystepujemy i zyjemy.
  Wierzymy w Boga ,ufamy ludziom PRAWDY i razem z nimi poszukujemy jej wszedzie.
  SERDECZNIE POZDRAWIAMY MADRYCH POLAKOW NA CALYM SWIECIE,KTORYM DOBRO NASZEJ OJCZYZNY LEZY NA SERCU !
  SOLIDARYZUJEMY SIE Z INNYMI NARODAMI WALCZACYMI O WOLNOSC,NIEPODLEGLOSC i SAMOSTANOWIENIE,NAWOLUJEMY DO POKOJU SWIATOWEGO .

  Zostancie z Bogiem !

  Lubię

 13. Re: OBRONA POLSKA
  1. Nie obawiam się rozpoznania. Mam świadomość, że gdy będę pisał banialuki, które tylko wprowadzają chaos w głowach Polaków, to dla wrogów nie jestem groźny, ale tylko pomagałbym, świadomie, lub nie. Wtedy nie będą dążyć do wyjawienia mojej osoby.
  Gdy zaś to, co piszę jest mądre i prawidłowe, wprowadzające ład i porządek w głowach Polaków, to zawsze jest niebezpieczne dla syjonizmu który u nas, na naszym terytorium opanowanym przez III RP panuje. Polskojęzyczni syjoniści mają odpowiedni aparat służbowy w III RP, aby odnaleźć każdego, praktycznie w świecie, kogo chcą. W internecie nikt nie jest anonimowy, jeśli chce się ustalić jego dane.
  2. „Anonimom trudno dawać wiarę”. Fakt. Z tym, że znając czyjeś personalia, niewiele więcej o nim wiemy. Muszę przyznać, że chodząc do szkoły podstawowej byłem święcie przekonany, że wszyscy moi koledzy i koleżanki, to Polacy. Byłem wychowany na ideologii frontu jedności narodu, czyli że „wszyscy w Polsce, to jedna rodzina”. Dopiero, gdy nabrałem świadomości odnośnie odrębności ras, nacji i narodów, zacząłem się ludziom przyglądać. I co się okazało? Polaków w mojej klasie było, na trzydzieści osób, może pięcioro( co do niektórych nie mama pewności). Reszta to obca rasa. Dzisiaj nie muszę znać personaliów, ani widzieć człowieka, aby się przekonać, kto jest kto. Wystarczy mi to, co mówi: jak ocenia istniejącą sytuacje, kogo i co popiera, a czemu się przeciwstawia, do jakich związków społecznych należy, jaki ma światopogląd.
  Oczywiście, każdy się może maskować, ale wtedy nie jest autentyczny i „słoma z butów wyłazi”.
  Anonimem jestem ponieważ uważam, że w tym stanie mogę przekazywać swoje treści bez personalnego i dogłębnego osłabiania mojej pozycji przez naszych wrogów, których wokół pełno. Ponadto, mając świadomość, że działam wśród bezwzględnych wrogów, chronię swoją rodzinę, tym samym, część narodu Polski, która, choćby ze względu na płeć, nie jest zaangażowana tak bardzo w sprawy ojczyzny, wszak ojczyzna, to męska sprawa, męska rzecz( kto chce pozbawić mężczyzn, tym samym narodu, ojczyzny, ten promuje do rządzenia kobiety i w ramach niszczenia Polski, III RP tak postępuje, stąd „parytet” w wyborach).
  Ponieważ uważam, że mam coś ważnego Polakom do przekazania, sądzę, że dokąd działam tak jak działam, pseudonim, to najlepsza forma w której mogę występować dzisiaj. Jak warunki się zmienią, i sytuacja okaże się korzystniejsza nie wykluczam zmiany formy.
  Na razie, traktuję to jak działanie w okopie. Jak panowie kadrowcy wiecie, jest to dopuszczalna, a nawet wskazana w czasie wojny forma obrony.
  Oczywiście mogę wyjść z okopu i krzyknąć: Jestem tu, nie boję się was, nic mi nie zrobicie, i polec od kuli snajpera. Tylko, że, jakie korzyści z takiego postępowania może mieć Polska? Czy zostanę bohaterem, czy głupcem?
  Czy taka jawność, w tym, nieodpowiednim moim zdaniem ,momencie, pomoże nam osiągnąć pożądany cel dla Polski?
  Oczywiście, jawność, jedność i legalność są niezbędne dla uzyskania celu, który sobie zakładamy. Jednak, ze względu na rozproszenie naszych jedności, Polski, w III RP, wydaje mi się, że mam możliwość dotarcia z swoim przekazem do szerszego grona Polaków. Ponadto utrudniam stosowanie bezpośredniej presji na moją osobę, a oni są w tym mistrzami, o czym już miałem okazję się przekonać.
  Starałem się w realu dotrzeć do mego otoczenia z Polskością. Na dwadzieścia osób, oprócz mnie, znalazłem tylko jedną osobę. Od reszty, z czasem spotkałem się z ostracyzmem, który się nasilał do tego stopnia, że i ta jedna osoba się wycofała. Osobiście zmuszony byłem zmienić środowisko, gdyż w tym „piekiełku” nie dało się już żyć.
  3. Mam świadomość, że „jestem dość zagadkowym anonimem”. Byłbym mniej zagadkowym, gdyby dostępne było wszystko, co napisałem w jednym miejscu. Niestety. Cenzura, także ta w internecie na to nie pozwala i muszę się rozdrabniać.
  4. Co chcę osiągnąć swym pisaniem?
  Syjoniści opanowali niemal cały świat praktycznie bez wypowiedzenia wojny i większego wystrzału. Oni wszystkiego dokonują dzięki swej wyższej świadomości którą posiadają w porównaniu do innych narodów, nacji i ras. Dlatego w większości dokonują tego ręakmi narodów, które zniewalają.
  Osiągnęli tę świadomość poprzez naradzanie się. Ten słynny „rejwach” który czynili, to nic innego jak współczesne ” pranie mózgów”, które nie jest im obce.
  Dzięki naradzaniu się, wyciągali najlepsze z możliwych dla siebie, indywidualnie i narodowo, wnioski i je realizowali bezwzględnie. Bezwzględnie, ponieważ nikt nie chciał być głupcem, aby realizować nie najlepsze pomysły. Oni wiedzieli, że co najlepszego uchwalili, to dla nich najlepsze.
  Osobiście uważam, że Polacy, aby odbudować swe państwo i odzyskać ojczyznę, muszą postępować jak Żydzi: naradzać się, uświadamiać i podnieść na wyższy poziom, rozwinąć swą świadomość narodową i społeczną. Innej drogi nie ma, bo mądre zawsze zwycięży i wykorzysta, podporządkuje sobie głupie.
  Dlatego piszę i uświadamiam. A zacząć trzeba od elementarza, czyli uświadomienia sobie, zrozumienia: Kto to rasa, nacja, naród, kto do nich należy, a kto nie i jaki interesy mają poszczególne narody, nacje, rasy.
  Co to wolność, a co suwerenność. Kto to Polak, kto polonus, kto polonia, a kto Emigracja Polski. Kto to tożsamość Polski i czy to ten sam, co tożsamość Watykański i Żydowski.
  Kto to Państwo kto i co to Ojczyzna. Kiedy jest Ojczyzna i Państwo, a kiedy ich nie ma. Z jakich cząstek zbudowany jest organizm narodowy Polski, Czym się różni Godność od honoru itd. itp.
  Dopiero mając te podstawy można odróżnić swoich od obcych i dobro Polski od zła i zacząć odradzać się jako naród.
  Natomiast nie mając tej świadomości, jesteśmy jak ociemniali w świetle świadomości syjonistów. Oni nas swym światłem porażają i prowadzą dokąd chcą, także przeciw sobie.
  Piszę, aby to Polakom wyjaśnić, aby zrozumieli i świadomie podjęli walkę o swój naród, o siebie, o swe rodziny i rody.
  5. „Obowiązek jednoczenia?” Tak, ale poprzez świadomość świadomych Polaków, czyli tworzenie Elity narodu Polski, która zorganizowana stworzy państwo Polski na terenie obecnej, wrogiej temu celowi III RP. Tylko Elita Polski może przyciągnąć „maluczkich”.
  Dzisiaj, nawet jednego ośrodka centralnego takiej Elity, która byłaby zalążkiem państwa Polski nie ma, a każdy pomniejszy ośrodek niesie w sobie niebezpieczeństwo semickiego plagiatu.
  Dlatego, aby się zjednoczyć formalnie, najpierw musimy zjednoczyć się w naszej wspólnej narodowej świadomości. Musimy określić kto nasz, a kto obcy, kto z nami, a kto przeciw nam, kto przyjaciel a kto wróg. Musimy wiedzieć kto to nasz naród, kto nasza nacja, kto nasza rasa. Musimy wiedzieć kto nasza elita, kto nasze państwo, kto nasz Pan , kto nasz Bóg. Musimy też mieć świadomość dlaczego musimy, powinniśmy dbać o nasz organizm narodowy, naszą substancję nacjalną i naszą materię rasową. Musimy wiedzieć, dlaczego nie możemy poddawać się sztucznemu błogostanowi, spokojowi, uśpieniu, bałwochwalstwu, kosmopolityzmowi, liberalizmowi, które są nam fundowane przez syjonizm, a które wiodą nas do upadku i śmierci.
  6. „Wolności nie można kupić” „Wolność się zdobywa” . Zgadzam się. Tylko zdobywając wolność nie można iść „z motyką na księżyc”.
  Trzeba się uzbroić. Można w czołgi i skończyć jak Hitler. Ale można w świadomość, mądrość, rozum i zwyciężać jak syjoniści. Aby zwyciężyć syjonistów, trzeba uzbroić się w świadomość, mądrość i rozum,większy niż posiadają oni.
  Ja tę broń proponuję Polakom i ją swymi tekstami przedstawiam. Z jakim skutkiem? Oceńcie państwo sami, według siebie.
  7.Najbardziej w Waszej postawie martwi mnie to, że „na definicje nie będziemy się silić, nie odpowiemy też na wszystkie pytania”.
  To znaczy, że nie Macie ochoty „wgryzać się” w pryncypia Polski, że nie macie ochoty uczestniczyć w „praniu mózgów” na temat Polski, że nie macie zamiaru korzystać z cudzych przemyśleń i uwzględniać być może słusznych i niezbędnych dla Polski poglądów. Słowem nie chcecie podnosić na wyższy poziom i rozszerzać swej świadomości na temat Polski, i dzielić się tym, co posiadacie w waszych głowach z Polakami. Tym samym nie chcecie uczestniczyć w rozrastaniu się świadomości narodu Polski, tworzeniu elity Polski i państwa Polski.
  Nie macie zamiaru pokonać agresorów Polski ich własną bronią, mądrością, świadomością, rozumem, tylko sposobem „na hurra! W boj, za rodinu „. Tak samo, jak sowieci na froncie II wojny światowej. Przypomnę, że zginęło ich najwięcej ze wszystkich innych narodowości i nic z tego nie mają, bo nadal są poddanymi bolszewików we własnym niegdyś kraju.
  8. Dziękuję za zaproszenie do Waszego kręgu. Chętnie skorzystam z zaproszenia przy sprzyjających okolicznościach.
  Pozdrawiam

  Lubię

 14. Zycie ludzkie jest naprawde krotkie !

  Czekamy na dalsze nie tylko uswiadamianie ale i na dzialania „wislawus-a” i innych POLAKOW.

  POSPIESZCIE SIE !

  Lubię

 15. pozdrawiam wszystkich Polakow, pozniej dolacze sie do dyskusji.

  Leslaw Dobrzanski

  Lubię

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

WordPress.com Logo

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Twitter picture

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s