Władze Ukrainy: NIE dla lichwiarzy i syjonistycznej zgnilizny z UE

Posted on 2 Grudzień 2013 - autor:

42


 

Władze Ukrainy: NIE dla lichwiarzy i syjonistycznej zgnilizny z UE

I właśnie to stanowisko władz Ukrainy spowodowało, że syjonistyczna agentura rozpoczęła kolejną rewoltę na Ukrainie.

d64c425f8ec4dbe143431c67f1e4c182

Syjonistyczne szumowiny z pozornie zwalczających się obozów, z PO i z PiS, wystąpiły wspólnie na manifestacji w Kijowie udzielając poparcia agenturalnej, ukraińskiej, syjonistycznej, hołocie domagającej się wepchnięcia Ukrainy do UE. Te „unijne aspiracje” znajdują odzew wśród zindoktrynowanej, kompletnie politycznie nieświadomej, ale na szczęście niewielkiej części społeczeństwa we wschodniej Ukrainie.

 

J.Kaczyński wspiął się na wyżyny talmudycznej retoryki, gdy informował dziennikarzy, że nie przyjechał do Kijowa mieszać się w ukraińskie sprawy. On tylko chce wesprzeć „ukraińskie” – ? – aspiracje do członkostwa w UE. Ten bezczelny komunikat trudno nawet nazwać hipokryzją.

Ale J.Kaczyński na tym nie poprzestał. Syjonistyczna buta i bezczelność nakazały mu dodać, że przyjechał kontynuować dzieło swojego nieżyjącego brata.

http://fakty.interia.pl/raport-srodek-wschod/aktualnosci/news-kaczynski-w-kijowie-wspieramy-europejskie-dazenia-ukrainy,nId,1066794#utm_source=sg&utm_medium=referral&utm_campaign=wd

Piszę to przede wszystkim dla tych, którzy w Kaczyńskim i w PiS widzą dla Polski zbawczą alternatywę wobec rządów D.Tuska i PO, i którzy obdarzają zaufaniem takie medialne indywidua, jak T.Rydzyk, B.Wildstein, czy T.Sakiewicz. Jakby nie wiedzieli lub nie chcieli wiedzieć, że to tylko inny odłam tych samych antypolskich i antynarodowych żydo-mediów.

Piszę to także dla błędnych marzycieli, którzy, owszem, opowiadają się za Polską niepodległą i suwerenną, ale realizującą całkowicie samodzielnie swój byt polityczny – samodzielnie, tzn. według ich rozumienia, bez jakiejkolwiek współpracy politycznej z Rosją.

 

Taka marzycielska wizja Polski to albo swoista polityczna głupota, albo, co bliższe prawdy, agenturalne działanie na rzecz zachodnich żydo-systemów. Wystarczy popatrzeć na suwerenną – wierzę, że taką pozostanie – Ukrainę, w której syjonistyczna agentura pozwala sobie urządzać rewolty w celu zapędzenia Ukraińców do obozu niszczonych żydowskim kapitalizmem i syjonistyczną zgnilizną narodów – do UE.

W porównaniu do Ukrainy Polska jest dzisiaj o wiele bardziej przeżarta syjonistyczną gangreną i wizja Polski bez politycznej współpracy z Rosją nie jest nawet śmieszna, jest po prostu absurdalna.

 

Jednak mimo pozytywnej oceny polityki Rosji, Białorusi, Ukrainy, względem imperialistycznych, przestępczych żydo-systemów Zachodu, trzeba uczciwie stwierdzić, że politycy tych państw nie doceniają potęgi mediów. Za to tę medialną siłę znakomicie wykorzystują żydo-systemy gromadząc zwolenników Zachodu wokół swoich demokratycznych haseł, za którymi w istocie kryje się zbrodnia depopulacji, degeneracji kultury i nędzy zniewalanych narodów.

Silne, wielonarodowe, słowiańskie media budujące świadomość naszych narodów mogą stanowić skuteczną obronę przed indoktrynacją powszechnych żydo-mediów, od których nie jest dziś wolna nawet Rosja. Stworzenie słowiańskich mediów nie wymaga tak wielkich finansowych nakładów, jak rozbudowa arsenału militarnego, a przecież będą służyły temu samemu celowi: obronie suwerenności i ludzkiej godności przed barbarzyństwem żydo-systemów Zachodu.

 

Dariusz Kosiur

About these ads
Posted in: Polityka