Komu i czemu służy cenzura na łamach Nowego Ekranu?!


Kilka dni temu na łamach, a raczej na elektronicznej stronie portalu „Nowy Ekran” miał miejsce fakt, który poddaje w wątpliwość niezależność tegoż portalu od  architektów tzw. „poprawności politycznej”. Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej, uczestniczące w inicjatywie Sztabu Wolnych Wyborów następnie przemianowanego w  Sztab Protestu Społecznego z niepokojem obserwuje stopniowe formatowanie Nowego Ekranu w kierunku już obecnych w przestrzeni publicznej dyskusjimediów liberalnego nurtu. Z tego powodu wstrzymujemy nasze zaangażowanie w działania środowiska politycznego związanego z Nowym Ekranem do czasu uzyskania od animatorów NE odpowiedzi na stanowisko Konwentu Narodowego Polski ( WPS jest jednym z inicjatorów Konwentu)- które wkrótce opublikujemy.

Paweł Ziemiński

prezes Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej,

przewodniczący I Konwentu Narodowego Polski

Dziś 22 listopada, cenzura w redakcji Nowego Ekranu zdjęła – bez ostrzeżenia lub komentarza – mój artykuł na temat próby, ew. planu, przejęcia idei Marszu Niepodległości przez żydów. Artykuł został zdjęty z portalu razem z wpisami różnych innych blogerów, został też usunięty z katalogi wewnętrznego.

Tytuł artykułu: „Bezczelność żydowska, żyd będzie prowadził Marsz” w miejsce adresu tego linku pokazuje się link z błędem.

http://zamach.nowyekran.pl/error-404/

Tekst z oprawą załączam na końcu, do wglądu i z prośbą o jego rozpowszechnienie w intrenecie na innych portalach.  Nas Polaków, nikt nie będzie kneblował!

Pozostają jednakże dwa proste pytania:

1.    Na jakiej podstawie, prywatny operator portalu dyryguje tym, co ludzie w Polsce maja czytać, a charakter i temat ocenzurowanego artykułu nie ma nic wspólnego z ew. obraza uczuć maluczkich?

Nie należy tu mylić własności, z prawem ogólnym, z prawem do tak wypowiadania się, jak i prawem dostępu do informacji.

To podstawowe prawo Polaka zostało tu złamane, a nie jest to przypadek odosobniony.

2.  Jakie były przesłanki merytoryczne do podjęcia takiej decyzji, które obnażyły kruchość deklaracji bogoojczyźnianych założycieli portalu?

Przecież, miał to być portal polski i katolicki, a nie żydowski.

Bo artykuł był sprzeczny z żydowskim interesem w Polsce, co oczywiste.

Autor broni Polski i Polaków przed agresją żydowską. Bo to jego święty obowiązek!

Krzysztof Cierpisz


Bezczelność żydowska, żyd będzie prowadził Marsz

W następnym roku Marsz Niepodległości będzie się odbywał według wizji żyda Dawida Wildstein`a. Obecni organizatorzy będą wyrugowani, możliwe, że nie będzie to marsz, ale postój. Taki jest plan.

Możliwe też, że już 13 grudnia br, będzie zastosowana nowa reguła marszu, czyli w/w stanie w miejscu i to przypuszczalnie na mniejszych placach..

W wywiadzie wideo,Dorota Kania, prowadzi PR-owski wywiad z nowym guru żydostwa w Polsce. Obiektem ewidentnie szczególnej troski Doroty Kani, jest tu całkiem nowa dostawa żyda z importu, bo krajowych jest za mało, Dawid Wildstein.

Wywiad wideo: http://vod.gazetapolska.pl/697-rozmowa-niezalezna-dawid-wildstein

Musi to być import – wewnętrzny lub zagraniczny – bo w wymowie obiektu słychać jakieś obce akcenty językowe francuski lub żargon. Widać wyraźnie, że język polski nie jest pierwszym językiem tego guru nowej myśli politycznej w Wisłostanie. Ale to nie szkodzi, bo import ten jest dużo lepszy niż towar krajowy, jak to zwykle w Warsiawie.

Wywiad dobrze tematycznie zaszufladkowany przez D. Kanie, ukazuje logicznie błędność zachowania lewicy i prawicy w dniu 11 listopada 2011. Co zaowocowało tym, że gmina rozważnie wycofała swój udział w uczestnictwie blokady marszu i okres rozruchów przeczekała w swoich zborach. Gmina była przezorna, elementy skrajne w Marszu zaczęły atakować lewicowców, a żydzi uwielbiają shalom, im nic do przemocy. Co gorsza, ataki te objawiły się tym, że nad głowami uczciwych uczestników marszu, latały groźnie kamienie i petardy. Jeżeli byliby tam jacyś poszkodowani -to głównie – byliby to żydzi, bo wiadomo, że oni zawsze i wszędzie są naj.

Musi być oczywiste, że gminni uczestnicy pochodu, nawet gdyby stali wśród blokerów, to i tak szliby właśnie razem z tymi rodzicami małych dzieci, oraz innymi przyzwoitymi ludźmi, którzy przecież w Marszu tacy też chyba brali udział.

Jeśli ktoś chciałby się tu żachnąć i wyjąkać, że żydzi przecież, do końca, przed wycofaniem się, popierali idee blokady Marszu….. Jak więc mogą tu ubolewać na tym, że nad głowami maszerujących latały kamienie, petardy, gaz i sikawki!? Jak tu teraz, po czasie, krytykować Szczukę, wyliczać hitlerowców? Czy nie było tak, że żydzi podżegali do zamieszek, a potem uciekli? Jak tu iść i stać równoczesne, jak to fizycznie możliwe?

To takie zdziwienie jest nietaktowne, żyd jest inteligentny i potrafi uczynić więcej, niż Polak (gojska głowa) sobie choćby wyobrazić. A podnoszenie brwi i dziwienie się, to w tym wypadku klasyczny antysemityzm.

Kiedy już Kania wygładza do końca szkodliwość Marszu, Wildstein opuszcza pozycje referenta mądrości, a reasumuje i ostrzega.

MW I ONR snują jakieś nowe plany odnośnie następnych demonstracji. Ci, którzy mieliby popierać Młodzież Wszechpolską i ONR, jako organizatorów przyszłego marszu, będą uznani za: POŻYTECZNYCH IDIOTÓW.

Pozostawiając już fenomen tego wywiadu zauważmy:

Żydzi podburzali bandziorów prowokując ich do zakłócenia porządku publicznego w Warszawie i to na skalę zamieszek, które mogłyby doprowadzić do śmierci setek osób, albo gorzej. W określonej konfiguracji, mogłaby to być tragedia na całą Europe. Kiedy termin katastrofy nadszedł, żydowscy podżegacze wycofali się z miejsca zagrożenia. To podobnie jak; nie przyszli do pracy 11 września do WTC, lub nie przyjęli zaproszenia na lot do Katynia 10 Kwietnia 2010.

Teraz jednak krajobraz po wydarzeniach, nie zgadza się z tym, co zaplanowano. Brak trupów, które byłoby rękojmia do dalszego przesterowania na szczeblach władzy. Bo właśnie, ktoś dodatkowo – nowy ośrodek politycznej konfiguracji – zagwarantowałby spokój, pomoc ekonomiczno-logistyczną, a nawet zgodę we wspólnych modłach.

Kto to wie?

Mimo to, zaplanowany wcześniej scenariusz powypadkowy jest wyraźnie realizowany;

– przejęcie władzy na Marszem(a nie o marsze chodzi – a zapobieżenie wzrostowi polskiej aktywności narodowej. Istniej obawa, że dalsza aktywność społeczna może odsłonić fikcyjność jakiegokolwiek związku oficjalnych władz i partii politycznych sejmowych z oczekiwaniem społecznym – mandatem formalnym. To „oczekiwanie społeczne” przekute w nowe autentycznie społeczne ciała polityczne, byłoby katastrofą dla wszystkich, głównie kruków rozszarpujących Polskę).

– zmiana praw dotyczących wolności obywatelskich.(Trzymanie Polaków w dalszym „zatomizowaniu”, czyli ponowne skomponowanie systemu uniemożliwiającego inicjatywy społeczne, PRL-Bis/EU).

Polacy nerwowo analizują wydarzenia i maja kłopot z ustaleniem prawdy, kto za tym wszystkim stał, kto to zrobił?

-Odpowiedz jest prosta; ten kto skorzystał lub, jak z wywiadu wynika ten, kto powinien skorzystać.

A na koniec uwaga, podkreślenie, jedna rzecz nie wyszła totalnie – właśnie faktyczna katastrofa! Istnieje wiec ryzyko powtórzenia próby jej wywołania. W Polsce nie ma wielkiego tematu zastępczego, który odwróciliby uwagę Polaków od poczynań Folksdojcza, to w zakresie totalnej malwersacji, oraz podporządkowywania kolejnych części struktur władz obcym rządom. Jest uzasadnioną obawa, że będzie podjęta kolejna próba wywołania jakiegoś wielkiego nieszczęścia, które odwróci uwagę Polaków od spraw najważniejszych. Nie ma tematu ofiar katastrofy B767 na Okęciu, nie trupów Placu konstytucji, to trzeba załatwić jakiś nowy dramat.

I już koniec faktyczny, wiadomość (potwierdzenie z ostatniej chwili);

Granty hukowe detonowane przez chuliganów na Placu Konstytucji pochodziły z magazynów policji. Kto im to wydal?


Krzysztof Cierpisz

Do Czytelników i Publicystów na Nowym Ekranie

Pozostawanie we współpracy z Nowym Ekranem oznacza zgodę na łamanie prawa

Uprzejmie informuję, że z dniem dzisiejszym zamykam działalność na Nowym Ekranie.

Powodem zamknięcia jest zastosowanie żydowskiej cenzury w stosunku do moich publikacji, a której dopuściła się redakcja Nowego Ekranu. Akcja ta była nielegalna, dotyczyła ona cenzorskiego wycięcia z blogu mojej publikacji pod tytułem „Bezczelność żydowska, żyd będzie prowadził Marsz”.

Artykuł ten i krótki komentarz znajduje się pod linkiem;https://sites.google.com/site/krzysztofcierpisz/home/bezczelnosc-zydowska-zyd-bedzie-prowadzil-marsz

Pozostawanie we współpracy z NE oznacza zgodę na łamanie prawa, to z nadania żydowskiego apartheidu w Polsce. Na żydowski terror, który swymi krwawymi ryzami utrzymuje polskie getto w Polsce. Getto dla Polaków –

Zgody nigdy nie będzie!

Wyrażam podziękowanie wszystkim tym, którzy chcieli zapoznać się z moimi publikacjami. Publikacji nie likwiduję, ale nie będę ich ani uzupełniał, ani redagował.

Wyrażam podziękowanie towarzyszom blogerskim za codzienną współpracę i wsparcie w konflikcie z administracją. W/w akt cenzorski był nielegalny i wszyscy to tak rozumiemy, co tu ponownie podkreślam. Ocena zawartości tekstu, (o charakterze politycznym, a nie obyczajowym) to nie domena administratora, zaś tryb zlikwidowania wpisu to demonstracja cech osobowych wynikających z proweniencji czynowników.

Zauważyłem Państwa oburzenie. Gniew Polaka,…. to rzadkość, takiego widoku nie doświadczyłem w moim życiu, to dla mnie satysfakcja i więcej. Skoro zaczęliście, to: „…Ducha nie gaście,…”

Kardynał Stanisław Hozjusz Naszym Patronem:

„Czego nie śmiał ani król, ani biskupi to zrobić się ośmielili studenci akademii krakowskiej, godni wiekuistej pamięci, których chwałę cały Kościół sławić będzie. Karać ich za to, byłoby ściągać na cały kraj pomstę Bożą, raczej nagrodzić należy i starać się z całych sił, aby na miejsce zniszczonego Brogu żadna nie powstała synagoga szatana.”

Święty Gniew Narodu jest warunkiem do powstania Wolnej Polski.

A v e

P o l o n i a

(-) Krzysztof Cierpisz

2011-11-24.

http://zamach.nowyekran.pl/post/41559,do-czytelnikow-i-publicystow-na-nowym-ekranie


Krzysztof Cierpisz poleca: Wychodzi szydło z worka …

Ewa Stankiewicz

Chroń mnie Panie od pogardy… „Właśnie o przemyśle pogardy będzie ta odpowiedź”

Krzysztof Cierpisz napisał na swoim blogu na Nowym Ekranie obraźliwy artykuł na temat Dawida Wildsteina, redaktora Gazety Polskiej, kogoś, kto znany jest z odwagi, niezależności myślenia oraz autentycznego patriotyzmu, miłości do Polski, czemu wielokrotnie dawał świadectwo. I jak tu odpowiedzieć panu Cierpiszowi, żeby przeciwstawić się pogardzie, którą nas tak szczodrze obdarza, o zgrozo, powołując się Polskość. Bo właśnie o przemyśle pogardy będzie ta odpowiedź. Że bardzo wkurza, że jakim prawem…? Że żeby zrozumieć, trzeba zapytać, jakie kompleksy i interesy zaspokaja ów przemysł. Że niezależnie z której strony przyjdzie, to trzeba się przed nim bronić.

Nowy Ekran usunął wpis, a Cierpisz w zamian za to zamknął swój blog i okrzyknął się ofiarą cenzury. Cenzura to prawdziwy i poważny problem w Polsce. To przejaw przemocy i pogardy właśnie. Twórcami tej przemocy – zdaniem wielu ludzi, do których i ja się zaliczam – są właściciele i dziennikarze Gazety Wyborczej, portalu Onet, TVNu, Radia TOK FM, skompromitowani „celebryci” dziennikarstwa i showbiznesu, cała masa tzw. mainstreamowych mediów. W odpowiedzi na ich agresję powstają niezależne media (oczywiście bez kapitału, na którym uwłaszczyli się cwaniacy w 89 roku, ale skutecznie, z entuzjazmem i świadomością działania bardzo potrzebnego).

Dla ludzi, którzy bojkotują Onet czy Gazetę Wyborczą, jest to świadomy akt przeciwstawienia się agresji, nienawiści i pogardzie tych mediów. Z tych samych powodów protestuję przeciwko – w moim głębokim przekonaniu – agresji Krzysztofa Cierpisza. Nawiasem mówiąc nie mogę oprzeć się skojarzeniom, z metodami Służby Bezpieczeństwa, która wyłaniała najbardziej wartościowe jednostki, po czym „neutralizowała” je poprzez pomówienie, ośmieszenie, pogardę właśnie. Dla informacji pana Cierpisza: Dawid był jednym z „obrońców krzyża” na Krakowskim Przedmieściu, ponad wiarą, właśnie w imię obrony godności ludzkiej i patriotyzmu. Wielki szacunek i podziękowania.

http://wpolityce.pl/artykuly/18784-chron-mnie-panie-od-pogardy-wlasnie-o-przemysle-pogardy-bedzie-ta-odpowiedz

******

Szanowna Pani, Dawid Wildsztajn jest żydem. Nie jest Polakiem i nigdy nim nie będzie. Nie są mi znane przypadki patriotyzmu ze strony żydów. Podchodziłbym z rezerwą do deklaracji Pana Wildsztajna. Mi wystarczy ,że na razie nam nie szkodzi. Nie sądzę aby w sytuacji krytycznej nam pomógł czy nadstawiał za nas karku – ja tego od niego nie wymagam. Pani komentarz nie jest wyważony i nie jest realistyczny. Proszę to przemyśleć w kontekście naszego układu politycznego gdzie w sejmie mamy większość żydów co stanowi swego rodzaju kuriozum i jest niekorzystne dla interesów naszego kraju.


Tylko jedno słowo o mnie – jestem skromnym posolidarnościowym emigrantem, nie jestem ani funkcjonariuszem SB, jako to sugeruje redaktor – czyli cała redakcja wPolityce, bo to redakcja odpowiada  za nikczemność tej insynuacji – ani TW. Po wydarzeniach „radomskich” Pałac Mostowskich w Warszawie szantażem i groźbami starał się zwerbować mnie, jako tajnego współpracownika, ale nie poddałem się. Nie jest to moja zasługa ale Laski Bożej, która uchroniła mnie przed złem donosicielstwa, bo człowiek sam niczego nie może, a tym bardziej taki mięczak jak ja. Tyle o mnie, aby nie popaść w ryzyko kultu jednostki.

Podaję też, że padające wkoło jakieś hasła o mojej rzekomej nienawiści wobec żydów lub obrona mojej osoby, ale w pozycji na kolanach lub z czapką w ręku, nie powinny być ze mną kojarzone.

Żydów kocham tak jak wszystkich innych ludzi, a jak trzeba, to mam równie krytyczny stosunek – jak do innych ( w mojej osobistej ocenie). Cale żydowskie nieporozumienie polega na tym, że żydzi chcą być traktowani specjalnie. Polacy są osłabieni intelektualnie w sensie życia zbiorowego – w rezultacie ostatniej wojny nie potrafili odbudować swych elit. Polskie życie publiczne jest zdominowane przez czynnik żydowski. Żydzi popadli już w taką arogancję, że uważają to za normalność.  Ja mówię do żydów jak równy z równym, ale z równością taką, że w Polsce to ja jestem panem i gospodarzem , a żydzi gośćmi, którzy nie powinni nadużywać mej szczodrości wobec wędrowców.

Żydzi uważają, że władza w Polsce będzie dalej dzielona według kryteriów rasowych, że oni będą tego beneficjentem. Myślenie takie zawsze doprowadza do arogancji i głupich błędów.  Ten reżyserowany wywiad z D. Wildsteinem jest tego rezultatem. Obrona Ewy Stankiewicz jest dalszym pogrążeniem się w tej arogancji. Bo w tym ataku, powtarzam – to nie wiadomo, o co chodzi. Jedno jest tylko oczywiste, nazwisko atakowanego. To nie jest ani sympatyczne ani profesjonalne, bo czasy orgii partyjnych chyba już minęły.

Możliwe, że Ewa Stankiewicz zauważyła to niedociągnięcie i wpisem do komentarzy, nadaje swojemu artykułowi jakiś kierunek, tzn. podkreśla niestosowność mojego zachowania w tytule (słownictwie) ocenzurowanego artykułu. Pomijam to, że tytuł jest adekwatny do zachowania Dawida Wildsteina i nie ma powodu do tego, aby sprawy nie nazywać po imieniu.

Ale to nieważne, nie o tym chcę napisać. Ewa Stankiewicz w tym pouczeniu popełnia kolejny błąd dając swój wpis przeszła do porządku dziennego nad ulicznymi wulgaryzmami, jakie padły pod moim adresem. A mając okazję nie przeprosiła mnie za to. Czyżby lojalność środowiskowa na to nie zezwalała?

Ale i tak kocham Ewę Stankiewicz i D.Wildsteina, jednak kocham ich mądrze. Mądrze kocham również autora „Andrzej (58.164.32.***” poniżej, ale się z nim nie zgadzam, nadto domagam się przeprosin.

Dodając na zakończenie:

Incydent z cenzurą mojego artykułu w Nowym Ekranie przyniósł mi jedno wielkie doświadczenie, jakiego nie zaznałem z życiu, gdyż moi towarzysze blogierzy, broniąc mnie, wpadli w gniew.

Polak w Świętym Gniewie, jakie to przeżycie, dziękuje.

Naród wstaje z kolan! Zwyciężymy.

Krzysztof Cierpisz

+++

2011-11-27

Cytat z blogu Ewy Stankiewicz

Andrzej (58.164.32.***) 26 Listopada 2011 22:11:13 Odpowiedz Zgłoś nadużycie

Napisalem to juz na NE i powtarzam tutaj: Krzysztof Cierpisz jest zwyklym chamem i lajdakiem. Takich wykopuje sie z uczciwego domu na pysk! Taki wykop nie ma nic wspolnego z cenzura. To nakaz moralny. I dosc juz o tym bydlaku.


Cyprian Polak

Odpowiedź pani Ewie Stankiewicz


Najpierw gwoli ścisłości. Zapewne wie Pani że ani w dziesięciu przykazaniach ani innych przykazaniach kościelnych nie ma słowa „pogarda”. Jako artystka wie też Pani zapewne że artysta często odczuwa pogardę wobec społeczeństwa, które go nie rozumie i w dodatku nie da zarobić i wcale to nie jest uczucie destrukcyjne.

Poza tym Polacy na przykład wobec Niemców, którzy ich skutecznie mordowali i w sposób zaplanowany odczuwali raczej naturalną nienawiść niż pogardę. Trudno odczuwać pogardę wobec kogoś kto trzyma za twarz. Zatem jeśli pan Cierpisz pisze o „bezczelności żydowskiej” to w tym kontekście że jest ona realną i skuteczną siłą. A wobec realnej i skutecznej siły nie odczuwa się pogardy.

Ponadto sprawa jest konkretna i poważna. Zarzuty K. Cierpisza są konkretne. Zatem posługiwanie się myślą ze znanej piosenki, która nie posiada walorów filozoficznych w sensie tradycyjnej filozofii i myśli i nie daje konkretnego oparcia nie jest zbyt celowe. Co zresztą udowodniłem krótkim wstępem. (Szersze analizowanie rozbije całość wypowiedzi ,ale oczywiście mogę to jeszcze uprecyzyjnić).

Ponadto wynika z Pani tekstu iż nie czytała Panu wypowiedzi K. Cierpisza co może bardzo dziwić. Nie zna Pani także komentarzy spod tekstu. One zaś są ważnym przyczynkiem usunięcia tekstu przez Nowy Ekran.

Oburza się Pani iż zarzucił K. Cierpisz Wildsteinowi, iż realizuje niedobrą wobec Polski politykę grup żydowskich interesów ,a Dawid Wildstein znany jest z różnych cnót, które miał okazać wobec Polski, a które Pani zaleca. Proszę Panią. Jak zdążyłem zauważyć gdy idzie o politykę nie jest Pani naiwna, proszę więc pozostać na tej drodze. Lech Wałęsa też miał być wodzem wiodącym Polskę ku świetlanej przyszłości, a dla każdego jest teraz jasne że realizował i realizuje niepolskie interesy. A przecież robił wiele rzeczy dobrych!

Proszę panią. Wie Pani że agent na przykład (pomijam tu wyżej przywołanego) musi zdobyć zaufanie. Może więc wykonać wiele dobrych rzeczy, może być bardziej patriotyczni niż autentyczni patrioci, może się nawet narażać. Po to by w pewnym momencie zrobić woltę. Po to na przykład aby rozbić organizację , która sam założył i aby para poszła w gwizdek, aby ludzka energia została obrócona wniwecz.

Nie jest też tak że Polacy interesujący się Smoleńskiem czytają powszechnie Gazetę Polską i w związku z tym wiedzą kto to Dawid Wildstein. Każdy uczciwy człowiek, który obszernie analizował Smoleńsk musi uznać że jeśli nawet nie ma pewności że przy Siewiernym była inscenizacja to więcej przemawia za tym ze była niż że rozbił się tam samolot. Zaś Gazeta Polska uporczywie trwa przy wersji   o-n-i   t-a-m   z-g-i-n-ę-l-i   szukając na to dowodów, jak Anita Gargas szukająca świadków, którzy jej to potwierdzą i naciąga fakty.

Żaden uczciwy Polak nie może uznać że na pewno Gazeta Polska reprezentuje interes Polski. Bo wie Pani to że woła ” Smoleńsk!” i woła „Prezydent Kaczyński” to jeszcze o niczym nie świadczy. Minister Sasin też woła cały czas: „prezydent Kaczyński” i wołał tak że przez poł roku nie zorientował się kto prezydenta odprowadzał na lotnisko i czy wylot był sfilmowany. Zaś w Katyniu tak przygotował wizytę że nagotował dla Delegacji 40 krzesełek. Gazeta Polska zamilczała akcję ratowania polskich lasów państwowych – nie chciała aby majątek i terytorium Polski zostało w rękach Polaków. Gazeta Polska nienawidzi Radia Maryja.

Jeśli Żydzi chcą uniknąć podejrzeń o nieczyste zagrywki w stosunku do marsza 11 listopada to powinni odciąć się od Michnika i Blumsztaina zapraszających niemieckich bandziorów do Polski. Takiego odcięcia się i wyraźnego potępienia nie było. Więc jeśli potem David Wildstein chce decydować jak marsz ma wyglądać i go zawłaszczać to jeśli ktoś mówi otwartym tekstem to ma prawo tak to określić.

Zaś pan Wildstein jeśli chciałby uznany być za uczciwego to wionien najpierw potępić Michnika i Blumsteina i powiedzieć że jako Żyd odcina się od takich żydów i hańbią dobre imię narodu żydowskiego.

Jeśli zapozna się z wywiadem z Blumsteinem to pozostawia on niedobre wrażenie. Wildstein nawet nie stara się pokazać jako dobry patriota. Dodać jeszcze można że gdy idzie o Bronisława Wildsteina to był on masonem i próbował rozbijać Radio Maryja i TV Trwam poprzez ściąganie stamtąd ludzi do tvp.

W programie Radia Maryja swego czasu mówiła Pani o 100 tysiącach pełniących obowiązki Polaków, którzy przyjechali po II wojnie do Polski. Tak jak więc są pełniący obowiązki Polaków tak są pełniący obowiązki patriotów.

Zaś wolny człowiek nie powinien mieć żadnego straszaka. To jak nas postrzegą Żydzi, Niemcy, Rosjanie nie jest naszym największym problemem. Ważne w jaki sposób będą realizowane nasze narodowe interesy.

Czekam na przeprosiny uczciwych Żydów za Michnika, Blumsteina, ale i za Dawida Wildsteina. Wtedy możemy rozmawiać.

http://cyprianpolak.nowyekran.pl/post/41903,odpowiedz-pani-ewie-stankiewicz

********

@Bojdariusz
Co drugi Polak ma pochodzenie żydowskie? Co to za syjonistyczne brednie? Chyba co dziesiąty żyd ma w rodzinie żyda urodzonego w granicach II i III Rzeczypospolitej, z tym mógłbym się zgodzić.

Żydzi są tak bezczelni, że nawet chcą sobie zawłaszczyć czysto polską inicjatywę zorganizowaną przez samych Polaków, jaką jest Marsz Niepodległości, stąd pewnie ten mini marsz zorganizowany przez Gazetę Polską po tym, gdy już zdelegalizowano już oficjalny Marsz Niepodległości, gdy go już rozformowano przez oficjalnych organizatorów Marszu Niepodległości. Dopiero po tym wszystkim odbył się kolejny marsz, który poszedł od pomnika Dmowskiego pod pomnik Piłsudskiego, który został zorganizowany przez Gazetę Polską, a przed nim rozstąpiły się szpalery policji państwowej, a samochody policyjne odjechały w siną dal. :))) Niech sobie żydzi organizują swoje marsze, tylko przed tym niech powiedzą oficjalnie, że to oni ten przyszły marsz zorganizują. Zobaczymy dopiero wtedy, ilu Polaków przyjedzie na ten marsz, aby z nimi razem pomaszerować?

Od kiedy to Polska jest ich krajem albo naszym wspólnym, jeszcze jak na razie Polska nie jest Judeopolonią, czy jednak już wkrótce zamierzacie zmienić nazwę Polski oficjalnie na Judeopolonię?

Żydzi od zawsze w Polsce byli tylko naszymi gośćmi i nikim więcej, czas to wreszcie zrozumieć.

Tak właśnie wychodzi Polakom jednanie się i wspólne działanie z żydami w Polsce, jak im nie wyszło przypisanie ONR-owi mordy antysemickiej i faszystowskiej, to teraz tę inicjatywę chcą sobie przywłaszczyć, jak im nie wyszedł namiot oburzonych, to teraz chcą sobie przywłaszczyć oddolną inicjatywę polskich narodowców. Teraz okazało się, że oprócz żydów nasz polski marsz chcą sobie zawłaszczyć również ludzie z PO i z PiS-u, ale i Bronkosław Bul-Niewspaniały Pierwszy też ma na niego chrapkę. Czy oni wszyscy uważają Polaków za bandę debili i ludzi bezrozumnych, z którymi można zrobić wszystko i można im wszystko wmówić, można nimi bezkarnie manipulować jak bezrozumną ludzką masą?

Dla wyjaśnienia, bo widzę, że wielu ONR widzi tutaj, jako jakieś zło wcielone a MW to dla nich baranek, który pójdzie razem z żydami na rzeź, a więc wyjaśniam, tak naprawdę ONR ideologicznie niczym się nie różni od Młodzieży Wszechpolskiej.

Przynajmniej ja tak pojmuję ideologie tych dwóch organizacji użyteczności publicznej, których jedynym zadaniem, jak do tej pory było krzewienie polskiej kultury i wychowywanie młodych Polaków w poczuciu dumy narodowej i bycia dymnym z tego, że jest się POLAKIEM, a nie polskim żydem. Te dwie organizacje również czynią wspólnie kroki, aby nauczać Polaków ich prawdziwej polskiej historii oraz o tym, abyśmy nigdy nie zapomnieli o naszych endeckich korzeniach oraz o Polakach, którzy ten ruch tworzyli w Polsce pod zaborami oraz w tej przed przewrotem majowym, ale i po nim, jak i o tym, co się działo w Polsce opanowanej przez komunistów, a potem już w tej niby wolnej i niepodległej Polsce po roku 1989 aż do dnia dzisiejszego. ONR oraz MW jest od tego, aby Polacy nie zapomnieli o narodowcach mordowanych przez niemieckich morderców, sowieckich morderców, żydokomunistów i komunistycznych zdrajców Polski, a nie od tego, aby gdzieś wspólnie maszerować pod flagą Izraela.

Niestety, drodzy Żydzi, najpierw musicie się odciąć i potępić żydokomunistów morderców Polaków a potem wydać na nich wyroki skazujące za to, co czynili w Polsce opanowanej przez komunistów, musicie Polakom oddać ich mienie, które zostało zabrane Polakom przez dekrety stalinowskie, musicie wprost napisać i powiedzieć o tym, że w czasie wojny nie wymordowano w holokauście ponad 6 mln żydów europejskich tylko o miliony mniej, musicie również powiedzieć o tym, że w zaplanowanym holokauście najpierw mordowano tylko i wyłącznie Polaków, a dopiero potem mordowano również żydów europejskich, ale razem z Polakami, ale przy zupełnej biernej postawie narodu żydowskiego, który nie chciał współpracować z polskim podziemiem patriotycznym w walce z sowieckimi i niemieckim okupantem. Musicie wreszcie powiedzieć głośno o tym, że jedynym narodem w Europie opanowanej przez nazistowskie Niemcy, który ratował żydów to byli Polacy, no i Hiszpanie, ale tam za to nie groziła im śmierć za udzielanie pomocy żydom w ich ojczyźnie tak jak Polakom. A dopiero po tym wszystkim, jak wam na to pozwolimy, to dopiero po tym się do nas będziecie mogli przyłączyć, a i nauczcie się mówić i pisać poprawnie po polsku.

Jeszcze raz powtarzam, Polacy już nie chcą z żydami robić nic wspólnie, niech sobie żydzi robią co chcą, ale sami i maszerują, gdzie chcą i z kim chcą, ale bez Polaków i tylko pod swoimi sztandarami i na swoje konto. Dla mnie połączenie ludzi wpatrzonych w sanację i Piłsudskiego z Polakami wiernymi endecji i ideologii związanej z ruchem narodowym, nie jest tożsame z działaniem wspólnym z żydami. :))

Wczoraj na Bemowie w Warszawie odsłonięto oficjalnie pomnik upamiętniający Żołnierzy Wyklętych, nie widziałem na nim nikogo z organizacji żydowskich działających w Polsce, oprócz małej delegacji z PiS-u, ale to chyba nie byli żydzi, która dostała owacyjnie przywitanie od zebranej tam ludności Warszawy, ale to była jakaś połowa z tych zgromadzonych, którzy w ten sposób zareagowało na składanie wieńców przez delegację z PiS-u. Niestety, żadnych organizacji żydowskich tam nie widziałem, nie było nawet jednego człowieka, nie było żadnego wieńca od żydów mieszkających w Polsce. Dlaczego? To tak dla wyjaśnienia.

Polecam do przeczytania:

http://prawica.net/blog/27954

Organizatorzy Marszu Niepodległości odpowiadają Prezydentowi Komorowskiemu

„- Jeśli będzie zgoda, stanę na czele przyszłorocznego wspólnego marszu w Święto Niepodległości – mówi Gazecie Wyborczej Prezydent Bronisław Komorowski.”

Panie Prezydencie – niepodległość nie jest jedynie historycznym wspomnieniem, a Święto Niepodległości nie zamyka się w pamięci o przodkach – to realna treść, praca na rzecz silnego, niezależnego państwa. To dbałość o tożsamość narodową, o sprawnie zarządzaną administrację, o silną gospodarkę pozostającą w polskich rękach, o polską walutę. To pilnowanie, by państwo polskie zajmowało stanowisko podmiotu, a nie przedmiotu, w stosunkach międzynarodowych.

Powtórzmy – nie tylko forma, a przede wszystkim treść decyduje o realnym wymiarze świętowania niepodległości. Treść, z którą Pan i Pańska formacja polityczna nie macie nic wspólnego. Musiałby pan zupełnie zmienić prowadzoną przez siebie dotychczas politykę, aby zostać zaproszonym na Marsz. Bez takiej radykalnej zmiany – zgody na Pański udział w Marszu Niepodległości 2012 po prostu nie będzie.

Robert Winnicki

za:

http://prawica.net/info/27935

p.s.

Mam nadzieję, że mój kolejny komentarz nie zostanie usunięty i nie zostanę po nim na kolejnym blogu na portalu Nowy Ekran przez właściciela bloga zablokowany. :))) Jestem jednak pewny, że to się nie stanie u pana Cypriana Polaka. 🙂

Pozdrawiam.

p.s. 2

Wszystko co napisałem jest moimi prywatnymi poglądami, które nie powinny być rozumiane przez innych, jako wyraz poglądów jakichkolwiek organizacji czy partii politycznych działających obecnie w Polsce.

Za pisanie w imieniu większej ilości Polaków przepraszam, jednak znam wielu Polaków, którzy myślą w ten sam sposób co ja, na temat tego, co się dzieje obecnie w Polsce. Dlatego też pozwoliłem sobie na liczbę mnogą i pisanie w imieniu większości Polaków w ni-mniejszym komentarzu, za co od razu przepraszam tych, których mogło to zirytować. :)))

Paweł Tonderski 28.11.2011 11:50:12

*********

Zb. Ziemiański powiedział/a

2011-11-28 @ 15:43

@Jacek

Brawo!, brawo! i jeszcze raz brawo! Panie Jacku.

Szczególnie cenię sobie uwagę zawartą we fragmencie:

Prosze Pana, gospodarz we własnym domu nie rozmawia z gościem jak równy z równym, ale jako osoba sprawująca sprawiedliwie władzę na swoim. I gość musi się tej władzy poddać bo korzysta z jej dobrodziejstwa. A jeżeli tej władzy nie uznaje to staje się intruzem i sprawiedliwie należy mu się wyrzucenie na ulicę. A jeżeli działa na szkodę gospodarza lub jego własności to staje się bandytą i sprawiedliwie jest ciężko karany, a jeżeli targnął się na życie gospodarza lub domowników to sprawiedliwie jest karany na gardle. A jeżeli się do domu dostaje wbrew woli gospodarza to jest włamywaczem, i jeśli czyni to uzbrojony to również jest karany na gardle. Sprawiedliwość jest podstawą miłości i ze sprawiedliwości tłumaczyć się nie trzeba i nie można bo się ją w ten sposób podważa.

Myślałem o tym, by zwrócić uwagę Panu K. Cierpiszowi na niepotrzebne tłumaczenie się z nieuczynionych przewinień, ale dzięki Bogu dobrze to uczynił Pan.

Musimy trochę zrozumieć to zbędne krygowanie się Pana K.Cierpisza, gdyż wydaje mi się, że trochę nie wytrzymuje presji wobec frontalnego ataku, który Go spotkał.

Serdecznie pozdrawiam

http://wirtualnapolonia.com/2011/11/27/krzysztof-cierpisz-chron-mnie-jezu-chryste-przed-obojetnoscia/#comment-57390

********

Namiot bez Krzyża.
Dlaczego Stankiewicz powołuje się na obrońców Krzyża skoro ich usunęła ze Stowarzyszenia.
Pan Kaczanow i inni zostali usunięci, ponieważ nie pasowali do wystroju namiotu nomadów.
Gawronski Rafzen 28.11.2011 23:23:07
Reklamy

22 uwagi do wpisu “Komu i czemu służy cenzura na łamach Nowego Ekranu?!

 1. Żydzi oficjalnie wycofali się z popierania blokowania z powodu wsparcia tejże ze strony „frontu wyzwolenia Palestyny”. Tak jest oficjalnie. Obawiam się diabolicznego procederu jakiego chcą zastosować w Polsce, a panuje od lat w USA. Mianowicie podziału na „prosyjonistyczną prawicę” i „socjalistyczną lewicę”. Boję się, że taki jest teraz krok żydowski. Chcą usilnie skojarzyć środowiska „patriotyczne” i „prawicowe” z popieraniem polityki Izraela na wzór amerykańskich „republikanów”.

  Polubienie

 2. „Nowy Ekran”, stare żydostwo…
  „Gazeta Polska” odebrana przez żydostwo Polakom…
  A już śmieszny jest „argument” tej Stankiewicz, że Wildstein „był jednym z „obrońców krzyża” na Krakowskim Przedmieściu, ponad wiarą, właśnie w imię obrony godności ludzkiej i patriotyzmu”.
  Obrona krzyża smoleńskiego była ewidentną żydowską prowokacją – stworzono sztuczną barykadę, na którą wciągnięto tysiące odmóżdżonych katolików-kaczystów, robiących z żydowskiego agenta męczenika i bohatera narodowego.
  Ciekawe, czy Wildstein był tam jako użyteczny idiota, czy służbowo.

  Polubienie

 3. “Komu i czemu służy cenzura na łamach Nowego Ekranu?!”

  Odpowiem tak: cenzura na NE znakomicie służy wyłanianiu prawdy. Dzięki niej, dzięki cenzurze, dowiadujemy się z kim w rzeczywistości rozmawiamy. Możemy także wnioskować, co do politycznych celów NE. To jest znakomity probierz politycznych intencji NE i lepszego nie trzeba.

  Polubienie

 4. Ad. Dariusz Kosiur

  Całkowicie się z Panem zgadzam. NE swoimi zapowiedziami nas oszukał, albowiem mieli działać wg. hasła „Bóg, Honor i Ojczyzna”, a w rzeczywistości uprawia się tam ogłupiający, koszerny burdel. O tym już redaktorom NE wielokrotnie pisałem, ale im się to widocznie nie spodobało, bo błyskawicznie usuwali moje komentarze. Tam m.in. zapytałem – dlaczego reklamują Radio Wnet ( wywodzące się z „podziemnego” Radia Solidarność), skoro w tym radiu gani się Wielkiego Polaka, Romana Dmowskiego za jego rzekomy antysemityzm, a ponadto do tego radia z honorami zaprasza się „śniadego” Śniadka, którego dotychczasowe postępowanie jednoznacznie wskazuje, że bliskie jest mu środowisko gieremkopodobnych.

  Polubienie

 5. Ad. Piotr Marek

  Nonsens. Zarówno „Front wyzwolenia palestyny” jak i otwaracie żydowskie organizacja są kontrolowane przez żydów.

  Ta Ewa Jasiewicz przysłana z tym innym żydkiem aby się użalać na to jak zostali potraktowani w czasie ataku na statek Mavi Marmara, to z pewnością agenci Mossadu. Jestem pewien na 99%. Nic się im nie stało o czym sami mówią. Zaraz zjawili się w Polsce. Nawołują do sojuszu Polsko-Izraelskiego w którym to Polacy mają ginąć za żydowską sprawę. Czy ktoś wyobraża sobie pomoc Izraela dla Polski w przypadku ataku Niemiec na Polskę? Lub nawet Rosji? Ci co nawołują do tego sojuszu to albo totalni idioci (intelektualnie i fizycznie) albo agenci żydostwa.

  Polubienie

 6. Ewa Stankiewicz jako kontrolowana opozycja

  Ewa stankiewicz to z pewnością żydówka odgrywająca rolę kotnrolowanej opozycji.
  Wystarczy się o tym przekonać oglądając to wideo.

  Stankiewicz wygląda na żydówkę. Może ktoś by się ją bezpośrednio o to zapytał lub o nazwiaska jej przodków. Tłucze w kółko tą samą informację przez 40 min, co można powiedzieć w 3 min. Typowo żydowskie smęcenie. Tam nie ma treści tylko emocje. Promocja Gazety Polskiej, i nastawianie przeciw Rosji. Trąbi o uzależnieniu gazowym od Rosji, a nie widzi że żydzi zrabowali nam złoża gazu łupkowego. Wszystko zwala na Tuska, gdy Tusk jest tylko marionetką, i robi to co mu każą. Najwyraźniej już Tusk im nie jest potrzebny i go się pozbędą w odpowiednim czaswie. Jak za dużo wie, to chyba coś mu się stanie. Mogą zorganizować na niego zamach i winić narodowców-katolików (tzw: ekstremę prawicową).

  Stankiewicz, promuje ludzi z kierownictwa dawnej Solidarności Walczącej. To są wszystko żydzi odgrywający rolę super Polaków. Z Solidarności Walczącej wywodzi się Schetyna. SW z Morawieckim chciała wywołać krwawą rewolucję w latach 1980-tych (Co pośrednio przyznał sam Morawiecki), ale im się nie udało.

  Polskie strony opozycyjne muszą BARDZO SZYBKO identyfikować malowany lisów, zanim wyrządzą znaczne szkody. To jest podstawowe zadanie na tym etapie. Jeśli ich wpływ na patriotyczną Polską prawice będzie zelżony lub zneutralizowany, to wtedy jest szansa że może pojawić się autentyczny wielki ruch Polski. Żydzi doskonale to rozumieją i z wielką desperacją starają się podkładać swoje „autorytety” (jak Józef Szaniawski, Romaszewski, itd) w celu sprowadzenia tego ruchu Polaków w ślepą uliczkę.

  Należy zauważyć że jest TOTALNY atak na podstawienie Piłsudskiego (Romaszewski, Szaniawski, ten Wildstein, i inni) jako bohatera dla tych ruchów narodowych i zastąpienia marszu wiecem pod pomnikiem Piłsudskiego. W ten sposób postać Romana Dmowskiego ( i jego bezcenna nauka dla tego pokolenia) została by zupełnie w cieniu.

  Piłsudski to rewolucjonista. Żydzi dając go Polakom jako wzór do naśladowania, chcą wywołać kontrolowaną rewolucję w Polsce, w której żydzi załatwią wszystkich narodowców i ludzi myślących niezależnie.

  Oni tylko tego potrzebują, ostatniej rewolucji, po której nie pozostanie ani Polski ani Polaków.

  Polubienie

 7. Podziele sie kilkoma uwagami – czynionymi z odleglosci 1500km od Warszawy.
  Oczekiwany zydowski „mesjasz” przybedzie na Ziemie wowczas gdy zydostwo przejmie wladze na calych swiecie. Zydowski „mesjasz” rozumiany jest nie jako osoba lecz cala spolecznosc zydowska…..

  Witam Szanownych Dyskutantow !
  Mam wrazenie , ze Panstwo nie dopisujecie wszystkiego do konca ?

  Pytanie ” KTO jest zydem ( Zydem ) jest stare jak swiat. Nawet sam Teodor Herlz oficjalny autor ideologi syjonizmu nalezal pierwotnie do ktorejs spolecznosci chrzescijanskiej a ktorys Rokefeler – jeden z „wielkich tego swiata” – jest nauczycielem w sobotniej szkolce Babtystow.
  „Cud PURYMOWY” na YT powinien nieco doksztalcic zapalczywych.
  ..
  Na necie jest do znalezienia wiele informacji o wielowiekowym procesie przechodzenia ( kuzynow A. Michnika ) na wyznania chrzescijanskie a w tym na katolicyzm. Jest opisane jakie bywaly tego powody kiedys oraz teraz. Znajdziecie Panstwo wystarczajaco duzo o Talmudzie czyli „nowym testamencie” zydostwa. Przejscie na wyznanie katolickie bylo bardzo korzystne dla tych co to chcieli miec prawo wykonywania rzemiosla czy pelnienia waznych funkcji panstwowych lub samorzadowych.
  Naczelny Rabin w Polsce opiera rozwoj gmin zydowskich w Polsce o tych co to odkryli swe korzenie zydowskie. Na podstawie wlasnych obserwacji moge przypuszczac, ze osob powiazanych w przeszlosci z zydostwem moze byc faktycznie sporo. Nie oznacza to wcale, ze sa to zydzi ( Zydzi ). Wiekszosc zachowuje sie jak Polacy w tak zwanej sredniej krajowej. Natomiast ci , ktorzy postanowili pojsc przez zycie na latwizne ( np lekka praca w urzedach lub ew. kariera polityczna ) sa materialem na ponownego NEOfite. Tym razem powracajacego do judaizmu talmudystycznego. …
  W mym powiatowym misteczku pod Warszawa wszystkie lokalne media przejete sa przez neofitow lub potomstwo czerwonej pajeczyny.
  Milego wieczoru
  Bogdan_T_UK

  Polubienie

 8. Jacy z nich zydzi czy zydowki – przeciez to mieeszance krwi .
  Tacy zawsze chca dorownac ZYDOM ale zapominaja,ze u UN-ych tylko krew matki Zydowki sie liczy.
  Ojciec goj ktory zasial plemniki byl potrzebny Zydowce nie tylko do przyjemnosci ale i do…. dalszych i wyzszych celow ,dlatego tyle problemow ma obecnie B.Obama choc prezydentem zostal (niby zyd a zydem nie jest,zdania sa podzielone).

  W nowym kazdym ekranie szukajcie mieszancow ,tak jak i w powstalych gazetach oraz organizacjach pseudonarodowych,tam „kuje sie zelazo”,pod przyszle cele.

  Polubienie

 9. Marek S napisał:
  „Stankiewicz, promuje ludzi z kierownictwa dawnej Solidarności Walczącej. To są wszystko żydzi odgrywający rolę super Polaków. Z Solidarności Walczącej wywodzi się Schetyna. SW z Morawieckim chciała wywołać krwawą rewolucję w latach 1980-tych (Co pośrednio przyznał sam Morawiecki), ale im się nie udało.”

  Panie Marku,
  Morawieckiemu w międzyczasie otworzyły się oczy. Kiedyś był on ślepo antysowiecki i antyrosyjski (ja zresztą też). Jednak gdy Morawiecki startował ostatnim razem na prezydenta, głosił hasło panslawizmu i sojuszu Polski z Rosją. Z tego powodu doszło do rozłamu w SW. Ostro zwalczany jest Karol przez oddział SW Katowice, skupiający fanatyków PiS, żyjących rusofobią i walką z „postkomuną”.
  Stankiewicz promuje wyłącznie owych radykalnie antyrosyjskich, proNATOwskich i prokalksteinowskich „radykałów” z SW.

  Polubienie

 10. Panie Opolczyk,

  Pan siedzi bliżej tego środowiska to może Pan by coś napisał na ten temat, i jak to było kiedyś w rzeczywistośći. Morawiecki i ci SW co ich Stankiewicz reklamuje wtedy chcieli wywołać krwawą rewolucję. Piszą (pośrednio) nawet o tym na swoim blogu SW. W jednym ze swoich artykółów niejaki Stonka (lub Słomka) (piszę z głowy), zacytował wypowiedź Morawieckiego że jego celem działania nie była poprawa warunków życia robotników ale obalenie komunizmu. W pewnym momencie nawoływał do zbrojnej akcji co było totalnym debilizmem bo Polacy nie mieli broni.

  Może i on teraz zmądrzał. Ale po Powstaniu Warszawskim to też chyba znaczna część dowództwa zmądrzała. Liczy się to co on wtedy chciał zrobić i za to go należy oceniać. Poza tym nie wiadomo czy teraz się tylko tak nie maskuje. Może dotarły do niego niektóre komentarze ( w tym moje) w których pokazałem że SW to była żydowski produkt spełniający tą samą funkcję co KPN wcześniej a które spacyfikowano w 1981 roku. Potrzebna jednak była żydom siła nacisku na rząd grożąca szubienicami aby zmusić opozycję rządową do rozmów z żydami. W tym celu stworzono SW w 1982 roku i dobrze wykonała swoje zadanie.

  Sami piszą że wtedy reprezentowali stronnictwo Kuronia w „dialogu” z rządem a więc chyba taka była ich rola w tym żydowskim planie przejęcia władzy.

  To co teraz Morawiecki gada to nie jest istotne. Może tak tylko gada aby sprawiać dobre wrażenie. Jego syn jest wiceszefem w Banku Zachdnio Pomorskim więc może musi zmienić ton aby dalej odgrywać głos „ludu”.

  Może napisze Pan coś na temat partii NPD. To co Pan kiedyś napisał na ten temat w jednym z artykułów było ciekawe. Potwierdzało by to że NPD została stworzone przez służby specjalne RFN, co dawno podejrzewałem. Przypuszczam też że te wszystkie służby specjalne RFN mają swojego pana i jest to żydostwo dla których pracują, tak jak CIA i MI-6 są organizacjami Rotszylda o czym pisał Eustace Mullins. Wręcz niemożliwe by było aby BND dla nich nie pracowało.

  Tak więc ta niby antysemicka partia NPD była by w istocie stworzona przez samych żydów.

  W sumie nic nowego bo Hitler i nazis to też ich produkt.

  Dobrze by było mieć jednak jakieś potwierdzające dane na te przypuszczenia o pochodzenie NPD.

  Polubienie

 11. Panie Marku,

  SW propagowała czynną walkę z władzami i systemem PRL, a nie tylko bierny opór. Przyznam się szczerze, że ja wtedy też byłem radykalnym antykomunistą i także byłem zwolennikiem czynnej walki. W 82 roku proponowałem nawet w moim środowisku zorganizowanie odziału do „selektywnego odstrzału komunistów”. Na szczęście mądrzejszy ode mnie człowiek wytłumaczył mi, że jeśli będziemy walczyli metodami wroga – to czym będziemy się od niego różnili. To mnie ocuciło. Ja też, ogłupiony propagandą Wolnej Europy, marzyłem wtedy przede wszystkim o obaleniu komunizmu. Propagowane było wtedy też hasło – „im gorzej tym lepiej”. Dyskutowaliśmy o możliwościach robienia „włoskiego strajku”, a nawet sabotażu gospodarczego, aby gospodarczo dobić system. Wtedy wychodziłem z założenia, że dobicie systemu jest ważniejsze niż poziom życia ludzi. Dzisiaj widzę to naturalnie całkiem inaczej. Byłem użytecznym idiotą żydo-Zachodu. Na szczęście otwarły mi się oczy.
  Co do Kuronia – wtedy był on i dla mnie „symbolem” walki z komuną. Dopiero dużo później zrozumiałem, jaka to była żydowską szumowina i zachodnia wtyka.

  Za tamten radykalizm nie potępiam Morawieckiego, bo sam byłem podobnym fanatykiem antykomunizmu. Zaskoczyło mnie podczas jego ostatniej kampanii „prezydenckiej” hasło panslawizmu i sojuszu z Rosją. W środowisku SW antykomunizm i rusofobia nadal jest obowiązującą „religią”. Gdy Morawiecki ogłosił jego pomysły na SW Katowice, okrzyczano go ruskim agentem i zdrajcą ideałów. Ja z tamtym fanatycznym środowiskiem zerwałem kontakty. Czasami później po moich ostrzejszych tekstach otrzymywałem od niektórych z nich maile, w których wyzywano mnie od ruskich agentów i pomyleńców.

  Przyrównywanie jego zmiany poglądów do „zmądrzenia” dowódców AK po powstaniu jest nieadekwatne. Po powstaniu znaczna część dowództwa i 200 000 ludzi gryzło piach. Trudno było nie zmądrzeć. SW nie miała takiego „bilansu”, a ponadto ze środowiska SW Kornel należy do wyjątków, którzy „zmądrzeli”. I na pewno nie chciał on tą zmianą frontu „zrobić dobrego wrażenia”. Zapewne wiedział, że wielu fundamentalistów z SW okrzyczy go zdrajcą. A mimo zo propagował on pojednanie z Rosją. Być może w międzyczasie znów zrobił „woltę”. Nie mam pojęcia. Tamto towarzystwo dla mnie nie istnieje.

  Nie wiem, jak i dlaczego jego syn załapał się na taką posadę. Być może wykorzystał nazwisko i popularność jego ojca w środowisku radykałów Solidarności.

  Co do NPD – widać gołym okiem że jest ona co najmniej sterowana przez bezpiekę. Skandalem była nieudana próba jej delegalizacji, bo okazało się, że wielu wysokich funkcjoariuszy NPD było agentami wywiadu. Kilka lat temu był podobny skandal w byłym NRD – różne rozróby i marsze tamtejsych „neofaszystów” inspirowali tajniacy wmieszani w szeregi NPD.

  Nie wiem, czy NPD została stworzona przez BND, czy też bezpieka jedynie dołączyła do grupki aktywistów – jedno jest pewne – NPD potrzebna jest Niemcom do zaostrzania prawa. I tak jakieś dwa lata temu w Bawarii Ministerstwo Spraw Wewnętrznych w związku z domniemanym stwierdzeniem zagrożenia ze strony prawicowych ekstremistów wprowadziło w Bawarii zmiany w prawie do zgromadzeń (Versammlungsrecht), powołując się przy tym na „ochronę demokracji”
  http://www.innenministerium.bayern.de/sicherheit
  Jeden z nowych przepisów nakłada obowiązek zgłaszania na policji wszelkich wieców, zgromadzeń i imprez, zaplanowanych i spontanicznych (sic!!!) w których planowany jest udział od dwóch osób wzwyż! To nie jest niestety, kawał! Jakiekolwiek publiczne „zgromadzenie” dwóch osób musi być meldowane w Bawariina policji! Jest tylko kwestią czasu, kiedy inne landy to skopiują.

  Ostatnia szopka z „terrorystami”, którzy „popełnili samobójstwo” rzekomo z powodu rozczarowania niskim łupem z ostatniego napadu na bank, ale na DVD złożyli wcześniej „zeznania”, a ich legitymacje partyjne przetrwały pożar jest tak grubymi nićmi szyta, że tylko idiota tego nie widzi. Ostatnio służby znalazły „dowody” na to, że były aktywista NPD zaopatrzył ich rzekomo w broń palną, którą dokonali oni kilku morderstw. Jest to ewidentna nagonka na NPD mająca na celu:

  – zdelegalizowanie NPD

  – przyznanie służbom znacznie większych praw w inwigilowaniu każdego, kogo służby uznają za „zagrożenie dla bezpieczeństwa i demokratycznego porządku”.

  Tę rozbitą grupkę NSU żydo-media nie nazywają inaczej niż „Nazi-terror-zelle”. A ja się tak zastanawiam… Przy co najmniej sześciu ich morderstwach zawsze był w pobliżu agent bezpieki. W jednym przypadku było nawet tak: tajniak siedzi w restauracyjce u Turka. Po jakimś czasie tajniak wychodzi na ulicę. Minutę później Turek zostaje zastrzelony.

  Przypadek? Czy też tajniak dał sygnał – teraz możecie tam wejść i go stuknąć.

  W mojej ocenie niemiecka bezpieka jest w podobnym stopniu agendą Mossadu, jak CIA czy M16. Skandalem było ujawnienie w niemieckiej prasie faktów podsuwania zbrodniarzom z CIA przez BND konkretnych celów do ostrzału Talibów drontami w Pakistanie, przy czym w tych zbrodniczych atakach ginęła przede wszystkim ludność cywilna. No i kryjówkę Kaddafiego to właśnie BND namierzyła i poinformowała bandytw/najemników – gdzie go dopadną. Po tym widać, jak wasalsko wysługuje się BND globalistom.

  Wracając jeszcze na koniec do NPD, przyznam się, że żywię podejrzenia, iż nasi narodowcy, a przynajniej aktywniejsze ich grupki używające symbolikę i gesty kojarzące się z NSDAP mogą być w podobny sposób infiltrowane, a nawet prowadzone na smyczy.
  Pamiętam „przykazanie” przekazywane podwładnym w żydo-NKWD – gdzie dwóch spiskuje – ty masz być tym drugim. Pisał o tym chyba Społżynicyn.

  Polubienie

 12. Panie Opolczyk,

  No to jest ciekawe. Dziękuję. Wie Pan, przypuszczam że te bardziej szczegółowe informacje (poparte linkami z cytatami i ich tłumaczeniami) nadawały by się na artykół i mogły by mieć większy efekt niż zbyt ogólne twierdzenia które dla osób niezbyt zapoznaych z detalami obecnej rozgrywki, nie pozwala im „zaskoczyć” o co tutaj chodzi.

  Kilka uwag:

  1. W Powstaniu Warszawskim nie zginął ani jeden z przywódców powstania. Wszyscy ci co podjęli decyzję o powstaniu siedzieli w bukrze z silną obstawą. Wszyscy przeżyli powstanie: Tadeusz Bór Komorowski, Leopold Okulicki (największy zbrodniarz), Pełczyński, Antoni Chruściel. Jest to dobrze pokazane w pracy pod linkiem:
  http://powstanie.pl/pdf/Ksiazka_KULISY_KATASTROFY_POWSTANIA_WARSZAWSKIEGO.pdf

  Okulicki już przed powstaniem wiedział że będzie rzeź i tego właśnie chciał. Mówił:

  „W Warszawie mury będą się walić i krej poleje się strumieniami. aż opinia światowa wymusi na rządach trzech mocarstw zmianę decyzji z Teheranu”

  Chruściel powiedział 20 sierpnia 1945 roku (Polska Walcząca)

  „Wszyscy którzy rozpoczęli walkę wiedzieli, że idą na pewną śmierć, pozostali zazdrościli poległym. Nadziemska siła rozpromieniała serca.”

  Okulickiego po wojnie złapali sowieci i miał proces w Moskwie tzw: szesnastu. Sypał na nim najwięcej ze wszystkich. Na końcu, aby uratować swoje życie mówił peany na część Związku Radzieckiego. I tak to nie uratowało jego życia.

  Ten chojrak odgrywał bohatera wysyłając kilkaset tysięcy ludzi na śmierć i niszcząc historyczne miasto. Gdy jego życie było zagrożone, zrobił wszystko i ześwinił się aby je ratować.

  Zwykle krzykacze i ci co odgrywają bohaterów cudzym kosztem, są w istocie tchóchami tak jak był Okulicki.

  Teraz ma pomniki po Polsce tak jak Chruściel.

  Ciekawe kto promuje takie kanalie Polakom na bohaterów?

  2. Kapitan zawsze odpowiada za los statku.

  Jeśli Kornel Morawiecki był przywódcą to on powinien wiedzieć co jest grane na zachodzie i orientować się w grze. To że mu się nie udało powstanie bo inni temu zapobiegli wcale go nie zwalnia z winy. On w swoim umyśle już wtedy podjął decyzję wylania morza krwi.

  Już wtedy było mnóstwo prac opisujących zakulisową władzę. Wystarczyło tylko sięgnąć do źródeł. Pisali o tym między innymi: Eustace Mullins, Antony C. Sutton, Pierre de Villemarest, L. B. Woolfolk, General Smedley D. Butler, Elizabeth Dilling, Lt. Col. Gordon „Jack” Mohr, Maurice Pinay, Henry Ford, Theodore N. Kaufman, H. G. Wells, Nesta Webster, Arnold Leese, Douglas Reed, General Cherep-Spiridovich, Harold Wallace Rosenthal, Archibald Maule Ramsay, William Dudley Pelley, Benjamin H. Freedman, George Armstrong, Donn de Grand Pré, Jack Bernstein.

  On nie odrobił swojej pracy domowej, (a może jednak służył żydostwu?). W najlepszym wypadku było to lenistwo, brak kompetencji. Proszę spojrzeć jak Dmowski rozpoznał sytuację bardzo dobrze zanim zajął się tymi sprawami. Pytał się i rozmawiał. Miał historyczną ciągłość od starszych osób z doświadczeniem. A co Morawiecki? Przypuszczam że sam był wtedy zbyt pełen pychy, młody i narwany, chcący robić rewolucje (co, jak wszystkie rewolucje, są żydowskim wymysłem).

  Czasem władzę można zmienić minimalnymi kosztami np: to co zrobił Żukow.

  Nie wolno łatwo szafować życiem obcych ludzi i narodu i nie wolno takich decyzji pozostawiać szaleńcom, bez wiedzy i przygotowania.

  Polubienie

 13. Panie Marku:
  Pisząc o dowódcach AK miałem na myśli i tych niższej szarży, walczących dowódców. Oni ginęli na równi z posłanymi na rzeź powstańcami. Decyzja o wybuchu powstania zapadła raczej w Londynie, niż w KG AK. Warszawa jedynie wypełniała dyrektywy „rządu londyńskiego”. A tam szarą eminencją był tajemniczy i „zapomniany” przez historyków żyd Retinger, który wiosną 44 jako cichociemny wizytował Polskę.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Retinger
  Ciekawe byłoby znaleźć nazwisko dowódcy, który rozkazał w lipcu 44 (tuż przed powstaniem) wysłanie z Warszawy do lasu 900 pm-ów i dużej ilości amunicji. Gdy powstanie wybuchło, powstańcy mieli do dyspozycji ledwo ok. 600 pm, z których wykorzystano ledwo połowę czyli ok. 300.
  Wysłanie tak dużej ilości pm-ów poza Warszawę tuż przed powstaniem miało oczywisty cel – polska młodzież miała iść z gołymi pięściami na wroga – czyli po prostu na rzeź.

  Nie podejmuję się oceny Morawieckiego. W SW nie był on dyktatorem, choć miał ogromny autorytet. Tam była grupka ludzi, która nawzajem nakręcała się w antykomunistycznej histerii.
  Jego pechem było to, że ukrywając się był odcięty od zwykłych ludzi. Spotykał się tylko ze swoimi. No i myślał, że cały naród tak prze do walki, jak on i jego ludzie.
  Mnie spotkało coś podobnego podczas internowania. Rodzina przywoziła informacje o tym, że wszyscy są przeciwko komunie, przeciwko stanowi wojennemu, że władza jest bojkotowana, że ludzie czekają, aż nas wypuszczą i wtedy pójdą wszyscy na barykady. Rodziny internowanych kolegów przywoziły im podobne relacje (brało się to z tego, że rodziny internowanych obracały się w kręgu ludzi wrogich komunie). No i wielu z nas żyło w iluzji, że na zewnątrz panuje pełna mobilizacja, że wszyscy rozmawiają i myślą tylko o walce z komuną. Wyjście na wolność było dla mnie szokiem. Ludzie zajmują się różnymi rzeczami, ale najmniej polityką i walką z komuną, kawiarnie, knajpy pełne ludzi. O polityce gada mało kto. Ani śladu pełnej mobilizacji czy gotowości do walki z komuną – a wręcz przeciwnie.
  Kornel musiał rzeczywiście ukrywać się latami. Skazany był w tym czasie na wolną europę, bibułę i informacje jego zaangażowanych pomocników. Nie miał więc chyba możliwości konfrontacji propagandy aktywistów solidarnościowych z rzeczywistością.

  Zresztą, każdy z nas ma prawo do własnej oceny Morawieckiego.

  Polubienie

 14. Panie Opolczyk,

  A co Pan sądzi o Andrzeju Mycu który występuje w tym filmiku z Ewą Stankiewicz w czasie 12:30 i później? Przypuszczam że to była cała grupa, a nie tylko on. To co on gada na tym wideo to takie bzdurne farmazony.

  Całe to wideo jest typową propagandówką żydowską. Patriotyczna muzyka i ujęcia filmowe mające oddziaływać na emocje Polaków, lecz narracja jest fałszywa, mającą propagować złe rowiązania i pozwolić się uwiarygadniać nowym agentom i agendom mającym za cel rozbijać prawicę narodową. Oni propagują złe rozwiązania.

  Taką agentką jest na pewno Ewa Stankiewicz a agendą Gazeta Polska która zresztą nawiązuje ze swoją nazwą do Gazety Polskiej Kronenberga, neofity, w XIX wieku, i która to wtedy Gazeta Polska rozbiła obóz patriotyczny na dwa obozy białych i czerwonych i miała swój poważny udział w wywołaniu Powstania Styczniowego. Kronenber nabył ją w 1859 roku, tuż przed wywołaniem powstania. Nie jest to przypadek.

  http://www.citibank.com/poland/homepage/polish/140lat/kronenberg.htm
  „W 1859 roku postanawia rozpocząć także działalność wydawniczą. Kupuje Gazetę Codzienną, która w 1861 zmieniła tytuł na Gazeta Polska. Była to gazeta o zabarwieniu liberalno-demokratycznym, a jej redaktorem naczelnym został Józef Ignacy Kraszewski, pisarz i publicysta.”

  http://lists.ceti.pl/pipermail/wiec/20060316/005877.html

  „Dzis mamy „Gazete Polska” Wierzbickiego-Pinka, a jaki byl jej perwozor??? „…W ko­lach wplywowego zydostwa warszawskiego zdecy­dowano sie na wydawanie codziennego pisma po­litycznego. Kronenberg, którego Mikolaj Berg („Za­piski o powstaniu polskiem 1863 i 1864 r. „, t. I, str. 80) nazywa „ówczesnym wodzem i kierowni­kiem calego ruchu zydowskiego w kraju”, postaral sie o pozwolenie wladz petersburskich na wydaw­nictwo odpowiedniego organu. Nabyto za 250 tys. zlp. „Gazete Codzienna”, która zaczela wkrótce wychodzic jako „Gazeta Polska”. W sklad wspól­pracowników nowo wychodzacego pisma, którem kierowal faktycznie Kronenberg, weszlo wielu wplywowych neofitów, jako to: Ludwik Wolowski, Szymanowski, Checinski, Leon Kaplinski i inni. Glównem zadaniem „Gaz.[ety] Pol.[skiej]” bylo rozpowszechnienie w kraja nowego pogladu na kwestje zydowska. Za jej posrednictwem kierownicze sfery zydostwa polskiego staraly sie wytwarzac u ogólu polskiego przekonanie, ze najlepszem, najkorzystniejszem dla kraju bedzie zasymilowanie zydów…” Marek Lubinski ”

  Ewa Stankiewicz pokazała kim jest w swoim cytacie w tekscie powyżej:
  „Cytat z blogu Ewy Stankiewicz
  „Andrzej (58.164.32.***) 26 Listopada 2011 22:11:13 Odpowiedz Zgłoś nadużycie
  Napisalem to juz na NE i powtarzam tutaj: Krzysztof Cierpisz jest zwyklym chamem i lajdakiem. Takich wykopuje sie z uczciwego domu na pysk! Taki wykop nie ma nic wspolnego z cenzura. To nakaz moralny. I dosc juz o tym bydlaku”

  Czyli teraz oni chcą wywalać Polaków z Polski. (uczciwego domu). No pokazała tutaj Stankiewicz kim jest, czyli azjatycką chazarską dziczą. Przyszła do cywilizowanego kraju, drze mordę, i chce ustawiać swoje porządki.

  A jaki był związek pomiędzy Morawieckim, SW a Falzmanem? W tym filmie jest pokazane (start: 2:38) że jakieś tam związki były. W końcu był on ostatnią osobą która widziała się z Falzmanem. Zastanawiam się czy mógłby odpowiedzieć na jedno krytyczne pytanie na wariografie.

  Dlaczego Morawiecki przestał być aktywny politycznie na początku 1990-tych? Dlaczego więc znowu pojawił się na scenie nie tak dawno temu? Może 3-5 lat wstecz. Przypuszczam że jest tutaj jakieś logiczne wytłumaczenie.

  W wiki mamy:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kornel_Morawiecki
  „założył „Organizację Solidarność Walczącą”, która była unikalną polityczną organizacją opozycyjną w Polsce oraz krajach bloku sowieckiego, ponieważ od momentu powstania (czerwiec 1982) jako jedna z nielicznych w swoim programie głosiła upadek komunizmu, niepodległość Polski i innych narodów zniewolonych przez komunizm, niepodległość republik sowieckich, zjednoczenie Niemiec przy zachowaniu narzuconych jałtańskim porządkiem granic powojennych”

  Nie wydaje mi się aby ten program był zbyt mądry. To jest dokładnie to czego pragnęli żydzi. W Polskim i Polaków interesie było wprowadzić wewnętrzny wolny rynek z możliwością eksportu, i naukę prawdziwej historii od 1945 roku. To zapewniło był prawie że niepodległość i spowodowało rozwój gospodarczy.

  Jego syn:
  „W 1998 roku został zastępcą dyrektora Depratamentu Negocjacji Acesyjnych w Komitecie Integracji Europejskiej i był członkiem grupy negocjującej przystąpienie Polski do Unii Europejskiej (Bankowość i Finanse)”.
  http://www.karieramanagera.pl/kto_jest_kim/top_menedzerowie_polskiej_bankowosci/Mateusz_Morawiecki/

  Niech mi Pan wytłumaczy jak to jest że ojciec walczy o wolność a syn tą wolność negocjuje?

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Mateusz_Morawiecki
  „W 2010 był brany pod uwagę jako potencjalny następca Sławomira Skrzypka po tragicznej śmierci w katastrofie smoleńskiej na stanowisku prezesa NBP[1].”

  Polubienie

 15. Marek S:

  Już sam fakt, że żydo-„gazeta polska” reklamuje Andrzeja Myca mówi sam za siebie. On sam, oceniając po jego wypowiedziach, to walczący z wiatrakami zaślepiony antykomuch, wyznawca JOW-ów (które w Dużym USraelu zabetonowały kongres dwoma agenturalnymi partiami). Nie wnikam w to, czy jest on tylko użytecznym idiotą, czy świadomym agentem.

  O żydo-gazecie polskiej wielokrotnie wyrażałem swoje zdanie – żydowska propaganda i odmóżdżanie Polaków ubrane w „patriotyzm i katolicyzm”. Nie jest możliwe, aby w ich środowisku i redakcji znalazł się rozgarnięty i świadomy Polak. Jeśli nie wszyscy z nich są świadomą agenturą, to są użytecznymi idiotami. Stankiewicz zaliczam do świadomych agentek.
  O odpowiedzi na większość pytań dotyczących Morawieckiego musi Pan zwrócić się do niego. Moja wiedza o nim jest powierzchowna. Jak już wcześniej pisałem – za jego radykalny antykomunizm go nie potępiam, bo sam byłem podobnym radykałem. Zadziwił mnie więc jego pomysł sojuszu z Rosją i innymi państwami słowiańskimi. Nie przypuszczam aby program taki mógł być wyrazem jego świadomej agenturalności. Dlaczego on wyłączył się upadku PRL i niedawno wrócił do polityki – nie wiem. Tylko on sam może to wyjaśnić.
  Nie jestem wyznawcą „wolnego rynku”. Rodzi on ogromne różnice stanu posiadania. W moim przekonaniu kluczowe działy gospodarki (przemysł ciężki, górnictwo, stocznie, energetyka, transport i łączność, ale zwłaszcza i przede wszystkim banki powinne być wyłączną własnością państwową – a złodziejska giełda powinna być zabroniona. Nie wszystkie pomysły Marksa, nie wszystko w realnym socjaliźmie było z definicji złe.

  Jeśli Morawiecki akceptuje i popiera to, co robi jego syn, to naturalnie należy go potępić. Jego syn jest przecież agentem okupantów. A co najmniej użytecznym idiotą. Ale jaki jest układ między nimi – nie mam pojęcia.
  Zresztą, Morawiecki jako polityk ma zerowe znaczenie. Dlaczego mamy sobie nim zaprzątać głowę. Jeśli i on obecnie zwąchał się z żydo-polską gazetą, to jest on dla mnie skończony.

  Polubienie

 16. Panie Opolczyk,

  Kiedy mówiłem o wprowadzeniu wewnętrznego wolnego rynku miałem na mysli aby pozwolić ludziom prowadzić działalność gospodarczą. Też uważam że kluczowe gałęzie gospodarki (które Pan wymienił) powinny być pod nadzorem państwa. Uważam że prywatyzacja nie powinna mieć miejsca ale jak ktoś chce sobie wybudować swój własny zakład pracy ze swoje własnej pracy to niech sobie buduje.

  Uważam jednak że taki przywilej powinni mieć tylko rodowici Polacy a przynajmniej w kluczowych dziedzinach gospodarki.

  Z surowce naturalne takie jak gaz, węgiel, miedź, a więc te które są kopalinami, powinna być opłata licencyjna z której dochody powinny być dzielone i dawane każdemu polakowi jako dywidenda.

  Moje przypuszczenia odnośnie SW jest takie że większość tam to ludzie żydowskiego pochodzenia. Morawiecki jak i Myc jak i Schetyna mają żydowski wygląd. Może i oni chcą trochę tu a trochę tam ale obcnie jest krytyczny konflikt interesów, bo żydzi chcą zrobić z Polski Judeopolonię w której nie ma miejsca dla Polaków. Nie można być „i tu i tam”. Można być „albo tu albo tam.”

  Oni są z Wrocławia. Znaczna część Wrocławia to nic innego jak żydostwo ze wschodu głównie ze Lwowa które wcześniej uciekło z Bolszewikami i powróciło w 1944 roku. Pozmieniali nazwiska lub ukradli dokumenty Polaków ze Lwowa i wschodnich regionów i przyszli jako super Polacy.

  Morawiecki za czasów Lecha prezydenta zaczął wychwalać PiS i popierać ich politykę. Nie wiem czy nie miał jakichś wypowiedzi pro-Izraelski. Coś mi się obija o uszy że chyba coś takiego słyszałem (ale nie jestem pewien) w czasach gdy Kaczyńskie dreptali do Izraela po instrukcje. Dla mnie to dziwne, że Morawiecki jest reklamowany jako zdecydowany opozycjonista Okrągłego Stołu a od jakiegoś czasu popiera Kaczyńskich którzy byli częścią Okrągłego Stołu.

  Nie wiem czy ten jego zwrot na sojusz z Rosją jest na serio czy tylko ze względu na koniunkturę i dalszą potrzebę odgrywania opozycji. Kiedyś oglądałem wideo Macierewicza który dziękował ludziom dawnej SW w USA za jego promocję i spotkania z polonią.

  Polubienie

 17. Marek S:
  Zaczynam podejrzewać, że może mieć Pan rację. Znalazłem u Morawieckiego na NE rozdzieranie szat z powodu Holokaustu. Wstęp do krótkiego tekstu nie pozostawia wątpliwości, jakie ma on sympatie:

  „Największa niemiecka zbrodnia II wojny światowej nazywała się „Endlösung der Judenfrage”. I tak ją trzeba nazywać. Żydzi – to nasi starsi bracia w nieszczęściu.”
  http://wolniisolidarni.nowyekran.pl/post/9110,ostateczne-rozwiazanie

  Zapytałem nawet w komentarzu Morawieckiego, czy jest Polakiem czy Żydem. Ciekawe czy coś odpowie.

  Polubienie

 18. Łarzący Łachudra ŁŁ zablokował w dniu wczorajszym możliwość odpowiadania na obelgi kierowane do mnie na swoim blogu pozostawiając oczywiście pomówienia.
  W taki sposób manipuluje sie opiniami czytelników poprzez cenzurę i ograniczenia prawa do obrony na portalu podobno bez cenzury.
  Dodatkowo zaznaczył, że podjął decyzję zablokowania na swoim blogu naszych komentarzy w celach wychowawczych.
  Majac powyższe na uwadze ograniczyliśmy publikacje na tym portalu i sprawa zakończy się najprawdopodbniej tak samo jak na salon24 i niepoprawni.
  Oczekujemy przeprosin od właściciela portalu za nazywanie Polaków chamami oraz usiłowania stosowania niedozwolonych praktyk dyskryminacyjnych.
  Rafał Gawroński

  Polubienie

 19. Rafzen:
  Co za idiotyzmy wiszą na Twoim blogu???
  Cytat:
  „To prawdziwy skandal aby bezkarny morderca i okupant Polaków i Polski w tak bezczelny sposób wypowiadał się. Jego miejsce, tak jak geniusza z Karpat Nicolae Ceauscescu, Saddama Husajna czy Kadafiego jest na śmietniku cywilizacji, a nie w mediach propagujących bezkarnych zbrodniarzy.”

  Po pierwsze – Jaruzelski bronił systemu i sojuszu PRL z blokiem wschodnim przed żydowską agenturą chcącą oddać Polskę w łapska Zachodu.
  Po drugie – Kaddafi to bohater, patriota libijski, symbol oporu przez zalewem żydostwa, zamordowany przez żydostwo!
  Jak możesz coś takiego o Kaddafim wklejać na Twoim blogu? Przecież to jest chamska i załgana żydowska propaganda!!!

  Polubienie

 20. Opolczyk,

  No właśnie. Jeśli tak jest, to wtedy wszystko to o czym wcześniej rozmawialiśmy staje się nagle logiczne. Te jego rozterki i dwuznaczne zachowania, te zachowania na pokaz i odgrywanie opozycjonisty, ten program SW który odwołując się do szczytnych ideałów bliskich każdemu Polakomi, miał w istocie (ze względu na uwarunkowania) na celu wzniecenie zawieruchy w której mogła (choć nie musiała) polać się masa krwi, i w której na plecach użytecznych idiotów mieli się wynieść żydowscy panowie do władzy, co zresztą się stało.

  Też jasne staje się ta promocja jego syna na szefa największego banku w Polsce, wcześniej jego wyjazdy i studia na wielu uczelniach zachodnich. Z tego jak znam to środowisko, to wydaje mi się wręcz nieprawdopodobne aby szefem w banku żydowskim (a takim są wszystkie banki w Polsce) był goj. Chyba że jakiś wyjątkowy przypadek, ale ja w to nie wierzę.

  Proszę sobie zobaczyć na to drugie zdjęcie gdy był jeszcze młody. Wtedy widać lepiej rysy twarzy.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kornel_Morawiecki

  Z tego co sobie przypominam to jakiś czas temu, może 2-3 lat słyszałem jego wypowiedź popierającą działania Izraela względem Palestyńczyków i twierdzącym że Izrael ma prawo do tego miejsca. Chyba też mówił coś o sojuszu z Izraelem.

  Tutaj Morawiecki mówi:
  „Niepodległość – święte polskie słowo. Mantra kilkunastu pokoleń Polaków. ”
  http://niepoprawni.pl/blog/993/zaproszenie-na-marsz-niepodleglosci

  A tu jak działa jego syn:
  „W 1998 roku został zastępcą dyrektora Depratamentu Negocjacji Acesyjnych w Komitecie Integracji Europejskiej i był członkiem grupy negocjującej przystąpienie Polski do Unii Europejskiej (Bankowość i Finanse)”.
  http://www.karieramanagera.pl/kto_jest_kim/top_menedzerowie_polskiej_bankowosci/Mateusz_Morawiecki/

  Jak to jest że ojciec gada o niepodległości a w tym samych czasie (mniej więcej) jego syn tą niepodległość negocjuje?

  Panie Opolczyk, jest coś takiego że jak się człowiek spotka z kimś lub wdepnie w jakieś środowisko to czuje od razu czy jest tam duch Polski czy nie. Jak się posłucha tych ludzi to od razu czuć że tam nie ma ducha Polskiego.

  Na stronie Wrocławskiej SW już od wielu miesięcy dział pisze że: „Członkowie i działacze Solidarności Walczącej (w przebudowie)”
  http://www.sw.org.pl/index1.html

  Szkoda, dawniej można było sobie pooglać twarzyczki tych osób. Żadko która miała wygląd typowo słowiański. Może właśnie dlatego ją wyłączono bo kilka razy podałem link na Prawica.net z komentarzem że „oni wszyscy wyglądają bardziej jak żydzi niż Polacy”.

  Tak to, następna ikona Solidarnościowego oporu (po: KOR, Solidarności, KPN), może się okazać jedynie żydowską wydmuszką działającą w koncercie z KOR-em, masonami, i agenturą żydowską. Ciekawe przez kogo Kornel Morawiecki był inspirowany do założenia tej organizacji? Odpowiedź na to pytanie mogło by wiele wyjaśnić.

  Z analizy czaso-wydarzeń wynikały by następujące wnioski. Komuniści rozbili KPN (mającą orginalnie odgrywać stracha na komunistów) i powsadzali główne postacie do więzienia zanim nastąpił Stan Wojenny. W ten sposób zneutralizowali grupę która miała za zadanie straszyć komunistów szubienicami i głosić wyjątkowo radykalne hasła. Jak sam R. Szeremietiew wspomina z dumą, KPN było pierwszą organizacją która zaczęła głosić hasło niepodległości i wyrwania się z obozu sowieckiego.

  Problem jednak polega na tym że hasłami niepodległości się nie wywalcza, a pewnych haseł w określonych uwarunkowaniach wręcz nie należy głosić. W tamtej sytuacji otwarcie głoszenie niepodległości i chęci wyrwania się z sojuza, było totalnym idiotyzmem który mógł przypaść do gustu jedynie Piłsudczykom, którzy zwykle odznaczają się małą inteligencją i imponują im proste schematy, w stylu: rzucić hasło, wziąść szablę, wsiąść na konia, zrobić rewolucję, i … stanie się tak jak oni chcą.

  Metodą osiągnięcia KPN-owskiego celu (jak wspomina R. Szeremietiew) było: spowodować masowe protesty i strajki co zaskutkuje tym że władza ustąpi. Można tutaj zauważyć że trudniej o większych idiotów.

  To jest tak jak gdyby ktoś podpalał swój własny dom aby zrobić na złość zarządcy który mieszka obok. Strajki bowiem jedynie pogarszały sytuację społeczeństwa Polskiego a nie kasty władczej. Takie pogarszanie się sytuacji napędza sytuację rewolucyjną która to skolei jeszcze bardziej niszczy środki tego społeczeństwa itd, co napędza koniunkturę samozniszczenia. Jest to typowo żydowska metoda. W pewnym momencie społeczeństwo jest tak zdesperowane że jest gotowe zaakceptować każde warunki obiecujące poprawę, i tak też się stało w 1989 roku.

  Problem polegał na tym że ci ludzie z KPN nie znali historii, nie wiedzieli jak się rozkłada władza w Polsce, nawet nie wiedzieli że jest obóz Puławian i Natolina. Nie wiedzieli, co stało się w 1956 roku. Nie wiedzieli kto kontroluje zachód. Nie wiedzieli jaką rolę odgrywa pieniądz w kontroli.

  Ponieważ komuniśći rozbili grupę KPN (utworzoną przez żydów) a której zadaniem było straszyć komnistów szubienicami i głosić radykalne hasła (realizacja których mogła doprowadzić do rozlewu krwi), więc nie było po Stanie Wojennym grupy która mogła napędzać koniunkturę i naganiać rządzący Natolin do rozmów i kompromisu z żydowskimi potomkami Stalinowców jak Kuroń, Michnik, i Mazowiecki. W takim więc wypadku należało taką grupę utworzyć, i w ten oto sposób w czerwcu 1982 pojawia się Solidarność Walcząca która ma podobny program i działanie do … wcześniej rozbitego KPN-u.

  W ten oto sposób SW i pomioty KPN-u (które wypuszczano z więzienia gdy byli potrzebni i zamykano na powrót gdy nie byli już potrzebni) nagnały władzę do rąk żydowskich. Obie grupy podzieliły się majątkiem Polaków, a praktycznie cała władza przeszła w ręce potomków Stalinowców (tych co zostali po 1968 i tych co powrócili – Lech Kaczyński dał im na powrót obywatelstwo).

  O tym że w istocie jedynym zadaniem KPN było wywołanie strajków, można się przekonać z zachowania Stanisława Krajskiego, który w 1981 roku, przed wprowadzeniem Stanu Wojennego zrezygnował z KPN. Sam zresztą przyznał na falach RM że zrezygnował dlatego „bo … cel jaki KPN miał został osiągnięty”. Dziwne to, bo deklarowany cel KPN był przecież inny, a mianowicie odzyskanie niepodległości. Może się pomylił i wyjawił rzeczywisty cel KPN. Przypuszczam że Stanisław Krajski to kryptożyd który teraz bryluje w RM i w opozycji, opowiadając historyjki o masonerii (co jest prawdą) lecz przez to odciąga uwagę od rzeczywistych inspiratorów, czyli żydów, i kabały jako źródła ideologi masonerii.

  Żydom pozostaje jeszcze jeden krok. Wykończyć swoich dawnych współpracowników z Natolina. Do tego potrzebują krwawej rewolucji, aby rękami samych Polaków wykończyć tych Polaków (ze służb, z partii, z KC) którzy uczestniczyli jako współpracownicy żydów w rozgrabianiu Polski (dawny Natolin). Żydzi zawsze wykańczają swoich współpracowników gojowskich. Problem polega na tym że chcą aby to zrobić obcymi rękami.

  Ci ludzie już żydom nie są potrzebni, a wiedzą zbyt dużo. Żydzi wiedzą że tamci mają kartoteki i akta którymi mogą być szantażowani. Pozbycie się tych ludzi i ich rodzin, załatwia sprawę.

  Niektórzy SB-ecy i WSI-oki mogą myśleć że dopóki mają kartoteki i siedzą cicho to im nić nie grozi. Inni mogą myśleć że gdy zniszczą te kartoteki to im nic nie grozi. Inni mogą myśleć że jak nie mieli i nie mają kartotek to im nic nie grozi. Wszystkie te rozważania są błędne, bo nawet jak zniszczyli lub nie mają kartotek to jak przekonają żydów że ich już nie mają?

  Dla żydów jest sprawa jasna. Eliminacja tych ludzi i ich rodzin załatwia sprawę. Same kartoteki nic nie wartają bez świadków i w przypadku gdy żydzi będą mieć całą władzę (rząd, parlament, media, gospodarkę, banki).

  Jedyną szansą dla ludzi Natolina i gojowskich współpracowników żydów w rozgrabianiu Polski, jest masowe ujawnienie tych dokumentów w internecie. I to im wcześniej tym lepiej bo internet również będzie odcięty. W ten sposób, żydzi zamiast walczyć z dawnym Natolinem będą musieli walczyć z ujawnionymi informacjami.

  Ci ludzi Natolina mogą myśleć że dopuki siedzą cicho to nic im się nie stanie. Jest to błędne myślenie bo żydzi tak nie myślą jak oni by myśleli gdyby byli na ich miejscu. Jest na odwót, siedzenie cicho ludzi Natolina z pewnością gwarantuje im śmierć. Ujawnianie (i to masowe) zapewnia im bezpieczeństwo.

  O tym że żydzi chcą wykończyć swoich dawnych gojownskich współpracowników, można się przekonać słuchając wypowiedzi niektórych żydów w telewizji, gdzie posługują się wyrażeniem „niedokończona rewolucja”. Co ono oznacza? Ano właśnie wykończenie gojowkich współpracowników którzy pomogli im dojść do władzy w pierwotnej rewolucji.

  Można też spojrzeć na to z historycznej perspektywy. Wszyscy pierwotni rewolucjoniści Rewolucji Francuskiej skończyli na gilotynie. Burżuje którzy zrobili Rewolucje Marcową w Rosji, a co było krokiem pośrednim dla osiągnięcia władzy przez bolszewików, zostali eksterminowali. Później ci dowódcy carscy którzy obronili Rewolucje Bolszewicką przed kontrrewolucją, również zostali wymordowani w czystkach.

  Dla żydów, Rewolucja Solidarności nie jest skończona. Muszą jeszcze spowodować „dokończenie rewolucji”.

  Wracając do Morawieckiego. Jeśli były takie inspiracje aby założyć grupę radykalną, to napewno w bardzo wąskim gronie i niekoniecznie ci zainspirowani mogli się orientować o co w istocie chodzi. Jednak, z biegiem czasu niemożliwe jest aby nie domyślili się. Jeśli tak było, to Morawiecki już wie, i już świadomie odgrywa końcową rolę w spektaklu. Jeździ po kościołach, po Polonii, przemawia i przypina ordery odgrywając bohatera. Odciąga jednak uwagę od rzeczywistych problemów.

  Szoda że dawni działacze SW nic nie piszą o tym kto i jak nadawał szyk i kierunkek w SW. Zwłaszcza ci co są Polakami i prawdopodobnie posłużyli jako użyteczni idioci. Przecież muszą mieć po tylu latach jakieś refleksje lub wątpliwości. Wolą odgrywać teraz bohaterów niż pomóc i opisać tak jak to naprawdę było. W tym względzie są gorsi od niektórych komunistów. Np: Albin Siwak pisze tak jak było, choć nie musi, ale robi to tylko dla Polaków i Polski i z poczucia patriotyzmu.

  Był taki filmik na YT gdzie na dyskusję w jakiejś sali (chyba w Gdańsku) gdzie był Andrzej Gwiazda i gdzie mówił że Sprawa z Solidarnością była ukartowana dużo wcześniej i jako proces konwersji pomiędzy komunizmem wschodnim i kapitalizmem zachodnim, do mikrofonu dorwał się Morawiecki i zaczął gadać coś od rzeczy, nie na temat, odciągając uwagę od tych istotnych spraw.

  Próbowałem to znaleźć na YT ale nie udało mi się. Może ktoś poda link. Sam bym się jeszcze raz chętnie przysłuchał co to Morawiecki wtedy gadał.

  Wydaje mi się że Morawiecki to cwańszy lis niż to odgrywa.

  Polubienie

 21. Marek S:
  Trafność Pana oceny odnośnie zadań i roli KPN i SW w planach żydów w moim przekonaniu nie podlega dyskusji. Dla mnie przynajmniej jest logiczna, konsekwentna i odpowiadająca rzeczywistości. Jeśli dodamy do tego nawoływania do wieszania komuchów na ulicznych latarniach przez członka komisji krajowej S – mogło to rzeczywiście doprowadzić do katastrofy. I ja, młody, głupi i naiwny, dałem się wtedy na to nabrać… Przecież to właśnie za kolportowanie broszur KPN jeszcze przed 13-tym grudnia jako domniemanego KPN-owca mnie internowano. Moczul napisał wprawdzie polityczną mrzonkę „Rewolucja bez rewolucji”, gdzie było o pokojowym, oddolnym przejęciu władzy, ale w wielu publikacjach i odezwach KPN było pobrzękiwanie szabelką i przypominanie o konieczności – w razie czego – czynnej walki o ojczyznę – w oparciu okult przybłędy litewskiego Piłsudskiego.

  Co do bezpieczeństwa usłużnych im wcześniej gojów – nie podejrzewam, że jest ono naprawdę bezpośrednio zagrożone. Ci goje, co świadomie im służyli, sami wiedzą o tym, że gdy powiedzą publicznie prawdę, to wściekłość oszukanych Polaków obróci się i przeciwko im samym. Poza tym wielu z nich nadal spija nektar i dokąd będą uprzywilejowani wobec szarych mas, dotąd będą dalej wiernie służyć. Okupanci wiedzą, że tak całkiem bez szabas-gojów to oni sami musieliby zakasać rękawy i harować w utrzymywaniu porządku. Wolą wysługiwać się więc wiernymi i sprawdzonymi w przeszłości gojami – którzy sami mogą mieć stracha przed ujawnieniem prawdy.
  Podejrzewam, że większość ludzi z SW nie miała pojęcia o tym, co jest grane i kto tym ruchem manipuluje. Oni wierzyli w podsuwane im patriotyczne hasła, byli mięsem armatnim i do dzisiaj są święcie przekonani, że byli niezłomnymi bohaterami, którzy nigdy nie poszli na kompromis z komuną. Z którą nadal ślepcy walczą.
  Niebezpiecznie gra za to Albin Siwak. Choć on dobiega 80-tki i pewnie wie, że i tak niewiele mu tego życia mogą zrabować. Pamiętam, że był on wtedy, w latach 80-tych, nieprzejednanym wrogiem Solidarności. Za co wówczas go nienawidziłem, a dzisiaj za jego książkę „Bez strachu” podziwiam.

  Pamiętam, że oglądałem kiedyś filmik, gdzie przemawiał Gwiazda a potem Morawiecki.
  Choć był to prawdopodobnie inny filmik – tam szło o rolę SB i Bolka w strajku w stoczni.
  Choć do samego Gwiazdy z powodu jego wyraźnie prokaczyńskich sympatii i ślepego antykomunizmu też nie mam ani odrobiny zaufania.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s