W obronie Ziemi Łowickiej i Kutnowskiej, w obronie Polski !!!


W dniu dzisiejszym, tj. 25 czerwca 2012r., członkowie ogólnonarodowego ruchu społecznego Kongres Polski Suwerennej, w osobach Pana posła na Sejm IV kadencji Zdzisława Jankowskiego i Pani Teresy Wojdy złożyli wizytę w gabinecie burmistrza Łowicza oraz Prokuraturze Rejonowej w Łowiczu zawiadamiając o prawdopodobieństwie popełnienia przestępstwa na podlegającym tym Instytucjom terenie, w związku z procesem udzielania koncesji oraz pozwoleń na podjęcie prac eksploatacyjnych na obszarze złóż naturalnych, stanowiących narodowe bogactwo Polaków i polskiego państwa.

Kongres Polski Suwerennej niezwłocznie podejmie przewidziane prawem działania do przeciwstawienia się niszczeniu środowiska naturalnego Rzeczypospolitej Polskiej oraz naruszania niezbywalnych praw naturalnych i konstytucyjnych Polaków, wypełniając postanowienia art.1, art. 4, art.5, art. 8, art. 21, art.85 pkt.1. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Jednocześnie Kongres Polski Suwerennej przestrzega sprawujących władzę i pełniących funkcje publiczne, że zgodnie z:

Art. 129. Kodeksu karnego

Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Art. 181.

§ 1. Kto zanieczyszcza wodę, powietrze lub powierzchnię ziemi substancją albo promieniowaniem jonizującym w takiej ilości lub w takiej postaci, że może to zagrozić życiu lub zdrowiu człowieka lub spowodować istotne obniżenie jakości wody, powietrza lub powierzchni ziemi lub zniszczenie w świecie roślinnym lub zwierzęcym w znacznych rozmiarach, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

PZ

 

 

 

Maria Bejda

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
Obywatelski Ruch Oporu
Szanowni Państwo,

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o poparcie naszych działań w obronie Polaków w Polsce przed powstaniem w Łowiczu wypadowej bazy hydraulicznego szczelinowania dla terenu całej Polski i Europy.

Pomimo naszych protestów rozsyłanych na cały świat i pomimo trwania postępowania wyjaśniającego w Prokuraturze Rejonowej w Łowiczu na  zlecenie Prokuratora Generalnego, to jednak 18 czerwca 2012 r. ekipa budowlana weszła na teren przyszłej bazy hydraulicznego szczelinowania i postawiła pierwsze dwa obiekty wartownicze.
Jeszcze nie jest za póżno, ale należy działać szybko w celu zaniechania budowy i likwidacji Łowickiej podstrefy Łódzkiej Strefy Ekonomicznej.
Oczekujemy pomocy w zmobilizowaniu mieszkańców Łowicza i okolic do obrony tego miejsca jako twierdzy obrony koniecznej zgodnie z art. 25 k.k.:
„Nie popełnia przestępstwa, kto w obronie koniecznej odpiera bezpośredni, bezprawny zamach na jakiekolwiek dobro chronione prawem.”
Wiertnia Kutno-2,ropy i gazu ziemnego już działa i truje nam wodę, środowisko, niszczy rolnictwo.
Do tego dokłada się skazanie naszego terenu na podziemne składowanie skroplonego CO2 oraz innych niebezpiecznych odpadów a także rozsiewanie z samolotów toksycznych smug (chemtrails) oraz skażenie elekromagnetyczne z gęstej sieci przekaźników telefonii bezprzewodowej.
Na domiar złego woda pitna w Łowiczu została skażona nieznanymi toksynami a służby sanitarne, czarny płyn określają jako przydatny do spożycia dla ludzi.
Zwracamy się z uprzejmą prośbą o poparcie załączonych w PDF  treści do tego emaila z następującą adnotacją:

Protestujemy przeciwko zamiarom niszczenia naszej Polskiej Ojczystej  Ziemi i skazywania nas Polaków na zagładę !
W pełni popieramy wnioski Inicjatywy Obywatelskiej Dorzecza Bzury i Słudwi i solidaryzujemy się
z zagrożonymi mieszkańcami Łowicza i okolic.


 ewentualnie można dodać własny komentarz i  przesłać na poniższe adresy:


Maria Bejda

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
Obywatelski Ruch Oporu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s