plan „ost” w realizacji – Obowiązkowe szczepienia dla Wszystkich!


Podziękowania dla Nieustraszonych za zwrócenie uwagi na kolejny problem, który szykuje nam gang jewro-żydów wespół z miejscowymi przybłędami.
OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA DLA WSZYSTKICH!
CZYLI PREZENT RZĄDU PO DLA BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ
KOSZTEM PODATNIKÓW!
“Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będąPRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie “decydował” główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach – wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela – i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.
Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.
Więcej informacji:
http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/7BEE578C6AAB0E76C12579DD004EA0D4/%24File/293.pdf

Reklamy

10 uwag do wpisu “plan „ost” w realizacji – Obowiązkowe szczepienia dla Wszystkich!

  1. No a psy chodzimy posłusznie szczepić przeciw wściekliźnie gdy w okolicy pojawi się zarażony tą chorobą lis albo inny mały drapieżnik. I jakoś nasze psy nie wyginęły od tych obowiązkowych szczepień.

    Jeśli zaś chodzi o te „ludobójcze” szczepienia, to warto pamiętać o starej rzymskiej zasadzie „CO CIĘ NIE ZABIJE, TO CIĘ WZMOCNI’. Dwa lata temu była „ludowa histeria” w Polsce i w niektórych innych krajach w związku ze szczepieniami przeciw świńskiej grypie. Ale w krajach, w których zaszczepiły się dziesiątki milionów ludzi, jakoś o znacznych skutkach ubocznych nie było mowy. A ile milionów ludzi stało się, dzięki tym złowrogim szczepieniom, bardziej odpornymi, także i na inne choroby?

    Oczywiście we wszystkim należy zachować umiar, zgodnie z zasadą ojca farmakologii Paracelsusa „każda substancja – a zatem i rtęć w Thirmosalu – może być lekarstwem albo trucizną, wszystko zależy od dozy”. Jeśli zaś chodzi o poglądy prof. Majewskiej, to są one mocno naciągane. Małe, albo nawet średnie dawki rtęci w pokarmach dla myszy dają efekt pozytywny (w sensie przedłużenia życia. braku nowotworów, itd.) i dopiero DUŻE DAWKI powodują najrozmaitsze choroby, zwiększają śmiertelność itd. Patrz dane szczegółowe http://www.zaprasza.net/mglogo/a_y.php?mid=697&

    Polubienie

  2. Co do tej żydówki z komisji to jakies 2 godz temu byla na grupie anty szczepien,byla ostra dyskusja i wyszło szydło z worka ja akurat z nia rozmawialem grzecznie,powiedziala,ze należy do judaizmu progresywnego sprawdziłem co to?wiec oni popieraja syjonizm,kapłaństwo kobiet,homoseksualizm i najśmieszniejsze możesz nim być i nie musisz wierzyc w Boga:)napisalem te uwagi i odpisala mi wrogo,wiec z tego i tych innych jej wypowiedzi wyglada na to,że jej wystapienie było na pokaz może chciała w ten sposob zdobyć poparcie polakow może ma zamiar startowac do rzadu w przyszłości itd. jej zachowanie wskazuje pogarde dla gojow niestety te najlepsze kawałki inny admin skasował z grupy a szkoda bo to pokazywalo prawdziwa twarz tej kobiety.”

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s