Marsz Niepodległości- prawdopodobnie najpełniejszy przekaz


Musimy przełamać monopol informacyjny i kulturowy okupacyjnych mediów głównego nurtu. Dlatego wspólnymi siłami emisja.tv i WPS PRODUCTION powstał ten zapis.

Polacy przystępują do budowy Ruchu Narodowego, ale muszą to uczynić mądrze i skutecznie, tylko wtedy zwyciężymy.

Wybór jest prosty, albo żydowsko-masońskie siły antyhumanizmu, totalitaryzmu, przemocy i destrukcji, albo MY ludzie wolni, osadzeni w kulturach narodowych i kierujący sie zasadami suwerenności narodu i państwa.

PZ

        

„Marsz Niepodległości 2012” – prawdopodobnie najpełniejszy przekaz →

 

Reklamy

106 uwag do wpisu “Marsz Niepodległości- prawdopodobnie najpełniejszy przekaz

 1. Szczere gratulacje dla Panów Piotra i Andrzeja za profesjonalnie przygotowany reportaż i dla Piotra raz jeszcze za odwagę filmowania Marszu Niepodległości.

  Bandytyzmu policji nie da się ukryć. Nie da się ukryć także bandytyzmu żydo-władzy, której rozkazy wykonywali umundurowani i zamaskowani bandyci.

  Po obejrzeniu reportażu wniosek może być tylko jeden: żydowski kapitalizm i żydowska demokracja muszą zostać zlikwidowane, rozliczone, a bandyci decydenci i ich ochroniarze przykładnie ukarani. Myślę, że moment rozliczenia żydo-bandytyzmu – wbrew kreowanej w żydo-mediach trwałości zasad ichniejszej demokracji – z każdym miesiącem staje się coraz bliższy.

  To, czego byliśmy świadkami w Warszawie na „Marszu Niepodległości” nie można porównać do akcji służb porządkowych w Rosji, czy na Białorusi, gdzie likwidowano burdy wszczynane przez agentów syjonizmu, których celem było dążenie do obalenia legalnych, narodowych władz.
  W Warszawie na świętujących dzień odzyskania niepodległości dokonano brutalnej napaści z rozkazu rządzącego Polską okupanta – z rozkazu obcoplemiennej żydo-władzy.

  Polubienie

 2. Nic ująć. Nic dodać. Samo sedno. Oni w Polsce już sobie budują Izrael bis. Wypowiedzieli wojnę Narodowi Polskiemu, a 11 Listopada 2012 roku jest tego najlepszym przykładem. Smoleńsk jest tego przykładem. Marzy im się nowa epoka bierutowska i mowa fala prześladowań Patriotów Polskich.

  Polubienie

 3. WITAM WSZYSTKICH DEZINFORMOWANYCH POLAKÓW!??11 LISTOPADA W WARSZAWIE – PRAWDA Z MOJEJ AUTOPSJI …

  Wczoraj wróciłem z Warszawy GDAŃSKA mojego miasta z obchodów niepodległości i i jako uczestnik mogę jednoznaczni stwierdzić , ze wśród demonstrantów byli w kominiarkach funkcjonariusze Policji POLSKIEJ.
  Podczas niesienia przed rozpoczęciem marszu baneru ruchu obywatelskiego PRACA DLA POLSKI w przeciwnym kierunku do naszej marszruty maszerował oddział w kominiarkach młodych chłopaków …..Podszedłem do nich w stroju Czerwonego Korsarza do nich i wszedłem w nich z pistoletem skałkowym krzycząc: ręce do góry stać …pomyliliście kierunki!!!Kim jesteście ?? Padła odpowiedz, że są antyfaszystami.Kazałem dać rękę do ostemplowania moją firmową pieczęcią – tatuażem , które robię turystom….Uciekali przede mną bo im nie wolno tego zrobić.Zauważyłem u jednego z nich pod kurtką kamizelkę kuloodporną….
  Pózniej zaokrętowałem się jako Czerwony Korsarz na ciężarówkę zez sztabem Dowodzenia Marszem Niepodległości i wszedłem na prawą burtę tej ciężarówki obok człowieka z mikrofonem , który nadawał komunikaty dla uczestników marszu.Ręką pozdrawiałem uczestników marszu w drugiej trzymałem pistolet skałkowy…
  Po jakiś 20 minutach powolnego przemieszczania nagle od przodu usłyszeliśmy wystrzały…
  Zobaczyłem też jak z przodu pochodowi drogę zastępuje Policja z tarczami w białych kaskach. Dowództwo pochodu wzywało do zatrzymania uczestników nie atakowania Policji. Informowano , ze jest to POLICYJNA PROWOKACJA.Po jakimś czasie okazało się że Policjanci strzelając i rzucając petardy z tarczami doszli pod naszą ciężarówkę .Konferansjer wzywał Policję do zaprzestania ataku informując , że tu są kobiety z dziećmi ,wzywał demonstrantów do schowania się za nasz wóz ciężarowy….Po godzinie walki zaprzestano i pochód ruszył dalej ..W końcówce jego fazie zaobserwowałem , że pod ścianą stoją plutony Policji a wśród nich za tarczami…. i chłopcy w kominiarkach podobni do tych co spotkałem ich przed ruszeniem pochodu!!!??
  Przewodniczący
  ruchu obywatelskiego
  PRACA DLA POLSKI
  PREZYDENT
  http://www.fundacja-slawpol.eu
  SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI

  Polubienie

 4. Panie Kosiur,
  Przestan sie pan osmieszac, nazywajac wladze w Rosji i na Bialorusi, narodowymi.
  W obydwu przypadkach rzadzi dawna nomenklatura komunistyczna i dawne sluzby KGB z ta roznica, ze pod nowymi nazwami, a panski idol W.Putin od momentu wlaczenia zielonego swiatla w 2000r na osiedlanie sie zydostwa w Rosji stal sie jednym z nich.
  W.Putin powiedzial do S.Peresa w czasie wizyty w Moskwie:
  „Dzisiaj Pan bierze udział w otwarciu żydowskiego Muzeum Tolerancji i Centrum Pamięci. Jest to jeszcze jeden nasz wspólny wkład w walkę z ksenofobią i w walkę z nacjonalizmem”.
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/11/13/zydzi-wdzieczni-putinowi-za-komfortowe-zycie/

  Polubienie

 5. A dlaczego Panie paziem my tutaj zgromadzeni na stronie tego stowarzyszenia nie potrafimy być sprytni?
  Informowanie,informowanie,odkrywanie prawd ale co z tego wynika,porównać to mogę do młodych ludzi z którymi mam styczność a którzy zajmują się tzw marketingiem sieciowym( MLM) gdzie osoby pracujące w biedronce na kasie uczą innych jak zostać zamożnymi ludźmi i „mieć życie marzeń” co jest czystą abstrakcją.
  Panowie ja może jestem młody i mało jeszcze obyty ale w moim odczuciu powinno się organizować dobre fundamenty pod władze narodowe,niekoniecznie oficjalnie. Czy nasi wrogowie działają oficjalnie? ale do tego potrzeba przede wszystkim młodych ludzi infiltrujących jak najwięcej środowisk,tak aby w momencie kulminacyjnym mieć ludzi o podobnym podejściu do pewnych spraw w wojsku,policji,administracji państwowej,na uczelniach wyższych.
  Mam też pytanie z kim mogę ewentualnie skontaktować się ze stowarzyszenia w Gdańsku?

  Polubienie

 6. Panie paziem,
  Putin nie jest Slowianinem i nie jest madry, poniewaz madrosc nie polega na wpuszczaniu do domu robactwa i dowodow na to dostarczyla historia – patrz zniszczenia dokonane przez robactwo w Europie na przestrzeni wiekow i zniszczenia dokonane przez robactwo w USA, przed ktorym przestrzegal prezydent B.Franklin 200 lat temu.
  Obydwaj z panem Kosiurem krytykujecie USA, a zapominacie o tym, ze 100 lat temu, w 1913r (powstanie FRB) robactwo przejelo kontrole nad USA.
  Hitler tez myslal, ze zrobi porzadek z robactwem, a tymczasem robactwo go zjadlo….. i robactwo zjadlo nawet zyda Stalina, pomimo, ze tez ich tepil.
  Stad prosty wniosek, ze nie wolno wpuszczac robactwa do domu i wy panowie nie wyciagneliscie wlasciwych wnioskow z historii.
  Nie jest to spor miedzy mna a wami panowie, ale spor o prawde i fakty historyczne.

  Polubienie

 7. Nie ukazal sie moj wczorajszy komentarz n/t filmu nakreconego przez „emisja.tv”.
  emisja.tv ,
  Bylo dobrze, ale nastepnym razem postarajcie sie, zeby bylo lepiej, bo jedna kamera to za malo.
  Powinniscie miec wiecej kamer:
  – dwie do przeprowadzania wywiadow wsrod zebranych osob przed marszem, a pozniej wrazenia po marszu,
  – kolejne dwie w atrakcyjnych punktach miasta (na balkonie lub na dachu) na krecenie marszu wzdluz trasy pochodu, plus komentarz.
  Po przeprowadzeniu wywiadow przez ekipy z dwoma kamerami, jedna udaje sie na koncowa faze pochodu (pomnik R.Dmowskiego) , a druga ekipa idzie z pochodem i filmuje zdarzenia nadzwyczajne.
  c.d.

  Polubienie

 8. Z posiadanego materialu filmowego nalezy zlozyc jeden porzadny film dokumentalny z calego marszu (90-120 minut).
  Nastepnie oglosic, ze taki film jest dostepny za drobna oplata i rozeslac do zainteresowanych osob w calej Polsce.
  W ten sposob macie pieniadze na dzialalnosc, a jednoczesnie propagujecie idee narodowa na cala Polske, podwyzszacie u Polakow swiadomosc narodowa i zdobywacie zaufanie wsrod polskiego spoleczenstwa poprzez propagowanie prawdy. Tym samym walczycie z polskojezyczna propaganda i z dyktatura polskojezycznego rzadu w Polsce.

  Polubienie

 9. Student PG,
  Jak masz polskie poglady narodowe to powinienes zaczynac w swoim srodowisku, poczawszy od rozdziny, kolegow i znajomych – w ten sposob zdobywacie wlasne zaufanie. To samo powinni robic Twoi koledzy i znajomi i tak powieksza sie grono zaufanych ludzi na obszarze, na ktorym mieszkasz – tak tworzy sie baza ruchu narodowego na Waszym obszarze.
  Spotkania, prelekcje i dyskusje powinny dotyczyc tematow ieologicznych, politycznych, ekonomicznych, finansowych, prawnych, historycznych etc oraz praktycznego rozwiazywania problemow zyciowych – polecam strony:
  http://forum.suwerennosc.com/viewforum.php?f=35
  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/

  Polubienie

 10. mars rozmawiamy i tych sprawach prawie przy każdej „flaszce” 🙂 ale także i bez niej.

  Swoją drogą zastawia mnie jedno: skoro tylu ludzi widziało prowokatorów dlaczego nikt nie zareagował?! nie było tam konkretnych facetów którzy obezwładnili by te osoby,zdemaskowały i zaprowadziły bezpośrednio do policji?! Może jestem młody,może troche narwany ale tak się według mnie robi. Nikt na taki marsz nie przychodzi sam,grupki znajomych zawsze się zbierają 3-5 osób ze 2-3 takie grupki i na pewno kilku takich prowokatorów dałoby się złapać….trochę stanowczości według mnie.

  Polubienie

 11. Za pieniądze polskiego podatnika żydowski pomiot – mam na myśli Szczukę – obraża nie tylko uczestników programu, ale i widzów, a prowadzący program, antypolska kreatura, T.Lis, nie reaguje na jej prostactwo i chamstwo.
  Należy także pamiętać o bezczelnym naśmiewaniu się K.Szczuki z osoby niepełnosprawnej, z M.Buczek, występującej w modlitewnych programach radia Maryja.

  Aspirujący do miana narodowca, pan A.Zawisza powinien jednak wiedzieć, że ojciec K.Szczuki występował przeciw polskim władzom PRL po 1956r., a więc wtedy, gdy zostały przynajmniej częściowo odżydzone, gdy usunięto żydowskich zbrodniarzy. S.Szczuka współpracował z antypolskim żydowskim KOR-em – sprawdza się zatem polskie przysłowie, że nie daleko pada jabłko od jabłoni.

  14.11.2012r., g.19.40 – dosłownie przed chwilą obejrzałem film z YT z fragmentem programu T.Lisa – już jest niedostępny.
  Żydostwo wycofało ten film, który jest dowodem na totalne zażydzenie mediów publicznych oraz na niespotykany szowinizm żydostwa w Polsce.
  To m.in. przeciw temu szowinizmowi odbył się „Marsz Niepodległości 2012”
  .

  Musimy być świadomi konieczności bezwzględnego odżydzenia całego życia politycznego, kulturalnego i gospodarczego w Polsce.
  Jeśli chcemy żyć w polskiej Polsce testament polityczny R.Dmowskiego i program OWP musi zostać w końcu zrealizowany przez współczesne pokolenie Polaków.

  Polubienie

 12. Student PG,
  Zamaskowani policjanci mieli na sobie kamizelki kuloodporne i pistolety.
  W pierwszej chwili udaloby sie zneutralizowac przez zaskoczenie kilku lub kilkunastu z nich, ale nie zapominaj, ze zamaskowanych policjantow bylo o wiele wiecej i rzecz dzieje sie w tlumie maszerujacych ludzi.
  Wystarczyloby podbiec od tylu i sciagnac im kominiarki z glowy, podczas gdy kilka kamer byloby zajetych jednoczesnym filmowaniem zdarzenia i twarzy tajniakow.
  Mimo takich akcji, wciaz nie ma gwarancji, ze rozwscieczone tajniaki lub umundurowana policja nie napadna w odwecie na maszerujacy tlum.
  Jest wystarczajaco dowodow na to, ze tajniaki w kominiarkach sprowokowali zamieszanie i niezgodnie z prawem zlamali prawo – art 231 KK.

  Polubienie

 13. Witam drodzy RODACY-POLACY – Byłam na tym (nie) szczęsnym Marszu Niepodległości . Takiej manipulacji jakiej byłam świadkiem to dawno nie widziałam. Może zacznę od początku. We Warszawie nim rozpoczął się MÓJ marsz /z osobami o poglądach nacjonalistycznych / byłam świadkiem zdarzenia w knajpie gdzie spotkał się ksiądz z żydem kurde normalnie jak w kawałach , opluwany był ten cały ksiądz , następnie żydowskie nasienie stwierdziło , ze Polacy to banda hipokrytów i wszelakie złe cechy istniejące odnoszą się do naszej nacji. Zapytałam grzecznie tego jegomościa co w takim układzie robi u nas? Słów szkoda – jednak nie to mnie najbardziej dobiło. Na wprost placu gdzie zbierały się osoby o poglądach nacjonalistycznych wisiał WIELKI bilbord „Pokłosie” cóż za ironia losu – prawda? W kulminacyjnym punkcie marszu ni z tego ni z owego pojawiła się zorganizowana grupa zamaskowanych mężczyzn , którzy zaczęli petardami celować w policję , następnie zniknęli – tylko nieliczna grupa z tłumu podjęła akcję zainicjowaną przez w/w – osobiście widziałam /doświadczyłam/ jak policja rzucała gazem w tłum . Ale w mediach podaje się całkiem inne fakty 😦

  Polubienie

 14. Panie „mars” (to od tych amerykańskich czekoladek sprzedawanych w hipermarketach?) napisałeś Pan:

  Stad prosty wniosek, ze nie wolno wpuszczac robactwa do domu i wy panowie nie wyciagneliscie wlasciwych wnioskow z historii.

  Otóż chyba Pan się uczyłeś na lekcjach historii, że Żydów do Polski wpuścił Kazimierz Wielki, a to w tym celu, aby mu pożyczali pieniedzy na przxebudowę polski „z drewnianej na murowaną”.

  I z tego samego powodu, po obaleniu (ożenionego z żydówką) antysemity Wł. Gomułki, „rozwojowy” Gierek wpuścił kapitał żydowski do Polski, aby ją unowocześnić – co też zrobił i w podzięce służby CIA zorganizowały mu Solidarność, zarzadzaną oczywiście przez lokalnych byłych komunistów, głównie ambitnych żydów, którzy przywdziali skórę „obrońców praw robotników” do – jak się po przejęciu przez nich władzy – bezrobocia, względnie zarobkowej emigracji.

  Przypominam Panu, że cała ta polska inteligencka, dobrze płatna kretyneria, skupiona w Fundacji Sorosa i marząca aby zostać namiestnikami USA w Polsce, wg. kryteriów etycznych obowiązujących USA, które Pan podzielasz, nie jest bynajmniej głupia – bowiem ktoś jest dobrze płatny, to nie jest ani kretynem ani prostytutką, tylko godnym naśladowania człowiekiem.

  A i samo USA, jako „Nowy Izrael” założyli przejęci emanującym z Biblii duchem Świętym angielscy Ojcowie Pielgrzymi już w roku 1620. I USA, nawet bez potrzeby osiedlania się w nim etnicznych żydów, do tego stopnia stało się Państwem Żydowskim, że już w 1844 roku z tej cechy charakterystycznej uwielbianego przez Pana kraju naśmiewał się Marks Karol.w „Kwestii żydowskiej” http://www.filozofia.uw.edu.pl/skfm/publikacje/marks02.pdf żwłaszcza w końcowej części tej broszury, zalecanej do przeczytania przez narodowców.

  I te okrzyki, na wyraźnie neo-faszystowskim (to trzeba jasno powiedzieć) wiecu 11.11, przeciw Brukseli, Berlinowi a nawet i Moskwie, to przecież nic innego jak kolejna runda planu „bojowego skretynizowania” Polaków – i wypuszczenia ich (tak jak kiedyś ogłupiałych patriotyzmem hitlerowców) przeciw nie dokładnie jeszcze „zglobalizowanej” Rosji a zwłaszcza Białorusi. Dlatego właśnie tak zdumiewająco niskie kary (800 zł) za bójki z policją i obrona neofaszystów przez związanego z „Tygodnikiem Powszechnym” Ministra Sprawiedliwości. Ministra podobnie jak Radek Sikorski pracującego na umowie-zleceniu syjonistyczno-nowoewangeliczno-wahabickich elit rządzących w Waszyngtonie.

  Polubienie

 15. NA MARGINESIE

  Z tekstu czcigodnego markglogga wynika, że to Edward Gierek obalił Gomułkę. Wedle mnie mija się to z prawdą. Ja sam raczej mam pewność (co nie przynosi mi chwały), że taki
  dramatyczny upadek zorganizowała Gomułce żydochazaria w podzięce za rok 1968. Gierek miał tylko przykryć prawdziwych sprawców i wprowadzić narodowych komunistów w stan kołowacizny. Wątpię wszakże, by zdawał on sobie ówcześnie sprawę ze znaczenia roli, jaką pozwolono mu odegrać, co zapisuję mu na plus jako człowiekowi, ale na minus jako politykowi.

  Czy chuć Kazimierza Wielkiego jest istotnie sprawcą polskiego nieszczęścia też wątpię, bo żydochazaria napływała do Polski różnymi ściekami. Zasłużyła się tu bardzo carska Rosja, wypychając to polemię na ziemie polskie, jak i umiłowany w pewnych kręgach Piłsudski, który obdarował Polskę sześciusettysięczną hałastrą, obcą Polakom pod każdym względem. I z takim dziedzictwem całe pokolenia muszą się borykać.

  Kiedy jednak słucham (czasem, bo nie jestem masochistą) żydochazarskiego propagandowego popychadła Lisa czy Szczuki, to mam taki kłopotliwy dyskomfort, że mój wraży intelekt — który dawno już opuścił medialną przestrzeń, reprezentowaną przez takie osobistości — zażywa niezmiernej swobody, wyzwolony z potrzeby opisywania duchowego życia mumii.

  Co polecam i innym wyznawcom polskości!

  Polubienie

 16. A w tym samym czasie Europa Zachodnia świętuje ,,sukcesy” gospodarczo finansowe Unii

  g
  Nazi won z Grecji

  h

  Miliony strajkują na ulicach Madrytu

  r

  Rzym

  p

  Portugalia

  b

  Bruksela

  Polubienie

 17. Ja to ogólnie Panie i Panowie proponuję mniej rozmyślać nad tym co ktoś kiedyś z kimś zrobił,a skupić się na budowaniu silnej,niezależnej Polski! Odnoszę czasem wrażenie że niektórzy nie żyją na tej stronie teraźniejszością,tylko przeszłością! Jasne historia,kultura jest bardzo ważna,należy o niej pamiętać,ale zamiast wychwalać bohaterów i stawiać im pomniki lub wielkie grobowce,lub oskarżać ciągle zdrajców,skupmy się na budowaniu domów dla ludzi żyjących,budowaniu nowoczesnej infrastruktury i przemysłu. A zacząć trzeba od siebie! Na początek niech każdy z tej strony postawi sobie cel zostania milionerem,po to aby tymi pieniądzmi mógł pomóc innym na tej ziemi i aby mieć fundusze na różne działalności. Pięknymi gadkami nikt nic nie wskórał a czasem podpada pod manipulacje jak w NLP…czasem jest dobre jeśli dobrze wykorzystywane…
  tracę chęci czasem na czytanie artykułów tutaj czy na np stopsyjonizmowi bo dostaje potem małego „doła” że jest tak beznadziejnie,to po co w ogóle sie starac jak i tak albo mnie okradną,albo zabiją,albo sataniści przejmą kontrole nad światem…troche opamiętania!
  Czemu nikt z narodowców nie wpadł na pomysł ,żeby np rozkręcić się najpierw jakiejś niszowej partii,nie wiem KNP Korwina-Mikke zyskuje poparcie coraz większe,wykorzystać to,nie ukrywać że ma się poglądy narodowe,ale niektóre aspekty przemilczeć a potem zdominować taką partie i robić według uznania albo przynajmniej oświecić troche nieświadomych jej członków….a może ja myslę zbyt prostoliniowo?!

  Polubienie

 18. Panie „markglogg”,
  Zaczynasz pan konwersacje od swoich domyslow n/t spozywania przeze mnie czekolady i niestety nie zgadles pan i prosze sprobowac zgadnac jeszcze raz – do trzech razy sztuka i masz pan jeszcze 2 szanse.
  Probujesz mnie pan osmieszyc, a tymczasem sam sie pan osmieszasz swoim nieuctwem n/t pojawienia sie zydostwa w Polsce – Kazika „w” na swiecie jeszcze nie bylo, kiedy zydostwo pojawilo sie w Polsce !
  W 1264r dziadek Kazika „w” obdarowal zydow przywilejami (Status Kaliski) , podczas gdy Kazik „w” urodzil sie dopiero w 1310r – czy umiesz pan liczyc ?
  Nastepnym razem nie podpieraj sie pan bzdetami wyczytanymi z podrecznikow „histerycznych” pisanych przez polskojezycznych zydow, bo to rowniez swiadczy o tym, czym pan jest nasiakniety i czego mozna sie po panu spodziewac i nie pomylilem sie, poniewaz wypisujesz pan kolejne brednie o Gierku, ktory byl troche na zachodzie i wiedzial czego Polska i Polacy potrzebuja, w przeciwienstwie do skostnialego komunistycznego aparatczyka Wieska G., rowniez slugusa komunistycznej KPZR.
  c.d.

  Polubienie

 19. Wystarczylo, zeby Gierek puscil Polakow na zachod w celach zarobkowych, a to spowodowaloby naplyw obcej waluty do Polski i pobudziloby polska ekonomie, ale gore wziela ideologia komunistyczna, a nie zdrowy rozsadek i polskie interesy narodowe .
  Zacznij pan pisac:
  – o komunistycznym ziewoleniu Polski i Narodu polskiego,
  – o okradaniu Polski i Narodu polskiego przez komunistyczne ekipy rzadzace,
  – i o okradaniu Polski i Polakow przez „komunistycznych braci” z ZSRR.
  To wszystko dzialo sie pod szyldem komunizmu, w ktorym przewodnia role sprawowala PZPR – „jedyna sila narodu”, ale przebierancow, panie „markglogg”, PRZEBIERANCOW.
  Zauwazylem, ze panskim slabym punktem jest ekonomia i uzyles pan ideologii w celu osmieszenia Solidarnosci.
  c.d.

  Polubienie

 20. Ideologia komunistyczna nie da sie napelnic pustych zoladkow, panie „markglogg” !…. ale da sie napelnic ludzkie glowy i pan jestes tego przykladem.
  Przyczynami strajkow sierpniowych w 1980r byla pogarszajaca sie sytuacja ekonomiczna w PRL i drastyczne podwyzki cen zywnosci o ponad 50% – podobnie bylo w 1976r, ale strajki robotnicze zostaly stlumione przez komunistyczne ZOMO i Milicje – ZBROJNE RAMIE „WADZY” LUDOWEJ; pamietne powiedzenie: „RAZ ZDOBYTEJ NIGDY NIE ODDAMY” – W.Gomulka.
  W grudniu 1979r ZSRR napadlo na Afganistan i z Polski szly dodatkowe kontyngenty z zywnoscia dla „bratniej” ZSRR – po 10-ciu latach wojny w Afganistanie i wyczerpaniu ekonomicznym, ZSRR runelo na pysk i rozpadla sie „zelazna kurtyna” w 1989r.
  c.d.

  Polubienie

 21. Zrozumiala rzecza jest, ze USA i Europa zachodnia oraz tamtejsze sluzby specjalne mialy w tym swoje interesy, ale pan panie „markglogg” nic nie piszesz, ze najwieksze interesy w tym wszystkim mialo MIEDZYNARODOWE ZYDOSTWO.
  Nie dosc, ze zaklamujesz pan historie to podburzasz pan Polakow na Ameryke, ktora byla polknieta przez Zydow w 1913r, a Rosja w 1917r.
  Przeczytaj sobie pan tajny „Referat Bermana” z 1946r wygloszony na forum komitetu zydowskiego Poale-Syjon w Krakowie, ktory rozjasni panu mozg.
  W fundacji Sorosa nie ma Polakow (pan napisal, ze sa Polacy) , ale sa w niej POLSKOJEZYCZNI ZYDZI i to tez niech sobie pan zapamieta.
  Jesli chodzi o ruch narodowy w Polsce to powstawal on oddolnie i jest to szerokie spektrum – od umiarkowanego po radykalne, i jest skierowany glownie przeciw parszywej i wrogiej robocie polskojezycznego zydostwa w Polsce, a nie tylko przeciw Brukseli opanowanej przez zydomasonerie z B’nai B’rith, ktora ma swoje biura w kazdym z 27 panstw czlonkowskich UE – w Polsce od wrzesnia 2009.
  c.d.

  Polubienie

 22. W przeszlosci i rowniez teraz probuja tym ruchem zawladnac i sterowac rozne „autorytety”, a ostatnio nawet zydowska partia socjalistyczna „PiS”, ktora szuka zaplecza mlodziezowego, ale wydarzenia z 11 listopada 2012r pokazaly, ze ruch narodowy w Polsce wzrasta w sile i moze isc o wlasnych silach, przez co stal sie ZAGROZENIEM DLA ZYDOSTWA u wladzy w Polsce, a jednoczesnie bezposrednim zagrozeniem dla ukladu „Okraglego Stolu” z 1989r (uklad pomiedzy zydami z PZPR a zydami z Solidarnosci przejetej przez zydow z KOR) , co jest szczegolnie niebezpieczne dla okraglostolowej koterii, i takie sa fakty panie „markglogg”.
  Wbrew panskiemu komunistycznemu i ateistycznemu rozumowaniu, Ruch narodowy w Polsce oparty jest na polskich tradycjach narodowych okresu Romana Dmowskiego panie „markglogg” i dotyczy rowniez religii katolickiej.
  c.d.

  Polubienie

 23. Pana ideologia z kolei jest przesiaknieta: KOMUNIZMEM i ATEIZMEM i panskim idolem jest ZYD, KOMUNISTA i oficer KGB W.Putin, ktory nie tylko, ze nie chce sie puscic „wadzy”, ale judaizuje ZSRR”bis” na potege od 2000r, kiedy zostal prezydentem i buduje zydom „raj na ziemi”, spychajac rdzennych Rosjan do roli niewolnikow – przemysl, banki, media etc sa opanowane przez rosyjskojezyczne zydostwo i bylych funkcjonariuszy KGB i tych faktow nie da sie dzisiaj ukryc, pomimo, ze pan unika tego niewygodnego dla pana tematu.
  Polska i Polacy musza isc swoja wlasna droga i takiego zdania bylem od samego poczatku lat 1990-tych, bez ogladania sie i szukania pomocy u innych, co mam nadzieje wreszcie zrozumieli przywodcy ruchu narodowego, poniewaz tak jak pan ogladali sie na Putina i „Rosje”, bo podpowiadali im tak „autorytety” R. i M. Giertychowie – teraz jeden lize dupe zydowi Sikorskiemu, a drugi liczy na USA.
  c.d.

  Polubienie

 24. Rowniez zyd Wildstein pchal polskich narodowcow ich w kierunku zydowskiej partii „PiS”, ktora realizuje cele miedzynarodowki syjonistycznej, jak pozostale partie zydowskie w Polsce – PO i SLD oraz PSL nafaszerowane zydami.
  Wypisujesz pan rowniez glupoty na moj temat dotyczacy podzielania przeze mnie „kryteriow etycznych” USA, co jest zwyklym pomowieniem i wnioskuje, ze nie czytasz pan uwaznie moich komentarzy, ewentualnie wystepuje u pana krotka pamiec lub probuje mnie pan zdyskredytowac i znow panu dowiode, ze jest pan klamca – patrz moje komentarze na forum WPS, STOP SYJONIZMOWI oraz SUWERENNOSC.COM
  Ja szanuje prawo kazdego czlowieka do wolnosci, ale nigdy nie popieralem agresji USA na jakiekolwiek panstwo i tak samo jestem przeciwny agresji Niemiec, Rosji, Anglii, Francji, Izraela etc na inne panstwa globu.
  c.d.

  Polubienie

 25. Inwigilacja ludnosci w panstwach zachodnich istniala i istnieje do dzis, ale nie na taka skale jak to mialo miejsce w panstwach obozu komunistycznego, gdzie panowala KOMUNISTYCZNA DYKTATURA i po panskich komentarzach widac, ze cierpi pan na anty-amerykanski syndrom z powodow ideologicznych co jest u pana objawem choroby, poniewaz USA ani nie napadla na Polske, ani nie mordowala Polakow tak, jak to robily inne nacje w Europie: Rosjanie, Niemcy, Tatarzy, Szwedzi, Turcy, Zydzi, Ukraincy etc.
  Ma pan prawo miec swoje poglady, ale nie wciskaj pan kitu mnie i czytelnikom na forum i nie prowokuj pan klotni.
  Dlaczego pan nie napisze, ze panski idol W.Putin kolaboruje z Izraelem i USA w zwalczaniu „islamskiego terroryzmu”, sprowokowanego przez Izrael i LOBBY ZYDOWSKIE w USA, ktore faktycznie sa najwiekszymi osrodkami terroryzmu na swiecie ?
  c.d.

  Polubienie

 26. Dlaczego pan nie napisze, ze panski idol W.Putin podpisal tajna umowe wspolpracy militarnej z Izraelem i JUDAIZUJE Rosje ?
  Nie rozumie, dlaczego pan bierze sie za powazna dyskusje ze mna, a nie jest do dyskusji przygotowany i jednoczesnie przypomne, ze to nie jest spor miedzy mna a panem, ale spor o prawde i fakty.
  Jak panu podoba sie Putin i Rosja to jedz pan na wschod po duzo swiezego powietrza, im dalej na wschod tym jest go wiecej.
  Bo jesli zalezy panu na zbudowaniu suwerennej Polski to panska metoda ideologiczna nie sprawdzila sie w zyciu codziennym Polski i Polakow oraz wielu innych panstw i narodow.
  c.d.

  Polubienie

 27. Nalezy budowac polski ustroj narodowy, oparty na najwyzszych wartosciach:
  BOG HONOR OJCZYZNA oraz na polskiej kulturze i obyczajach, polskim patriotyzmie, polskiej mysli technicznej, polskich finansach i bankach, polskiej ekonomii, polskiej polityce, polskich fabrykach i zakladach etc.
  Konieczne jest w tym celu rozliczenie przeszlosci, bo bez rozliczenia przeszlosci nie ma przyszlosci.
  Ale pan liczy na Rosje i Putina, wiec zycze panu przyjemnych marzen i duzo swiezego powietrza.
  Toronto, Kanada

  Polubienie

 28. STUDIUM STUDENTA PG

  Oto i mamy klasyczny obraz starego powiedzenia, że w Polsce każdy czyn przychodzi za wcześnie… Dalszą sekwencję tego zdania Student PG może sobie sam domyśleć, nawet bez pomocy naukowych.

  Taką drogę na skróty najlepiej przedstawić można w teatrzyku brakującej piątej klepki, albo w jakimś kółku różańcowym. Tak więc, jak już Student PG ukradnie swoim bliźnim ten pierwszy milion, niech rzuci też jakiś datek na kulturę. Chociaż i w to wątpię, bo z tym milionem będzie miał Student PG idee narodowe we własnym wypasionym tyłku.

  Polubienie

 29. Tak ukradnie bo wszyscy muszą kraść co coś osiągnęli,jasne Panie Gerwazy lepiej stękać nad losem swoim i współbraci i zwalać wszystko na innych zamiast wziąć dupe w troki i do roboty! a do roboty nie znaczy tutaj do łopaty tylko głową.
  Jestem młodym człowiekiem ,22 letnim przyszłym inżynierem i mam dość ciągłego użalanie się wszystkich w około o cokolwiek;wiem jak jest bo to widzę,ale staram się zmienić to od siebie aby móc realnie działać,posiadać autorytet i sukcesy osobiste…teraz chcąc choćby rozpocząć kampanie plakatową w trójmieście musiałbym chyba cała miesiąc żyć o chlebie i wodzie,oto mi chodzi Panie Gerwazy. Pochodzę z rodziny posiadającej znaczny majątek rolny,mimo to szajba do głowy mi nie odbija i o pieniądze proszę rodziców gdy tylko muszę,bo pragnę sam do czegoś dojść,a rozwój zawodowy musi iść w parze z rozwojem ideowym,a jak na razie nie mam nic sobie do zarzucenia!

  Polubienie

 30. BOSKI MARS

  Z marsową miną napuszył się mars i referat wygłosił. Wszakże ilość komunałów — przepisanych zapewne z książeczki do nabożeństwa — przekracza wydatnie pojemność mojej przynajmniej mózgownicy. Co zdanie, to zezem zaczynam patrzeć… W takich więc okolicznościach przyrody nie zamierzam zostać katem.

  Ot, dr. Marek Głogoczowski wychował sobie marsowego oponenta. Dlatego nie wątpię, że dr. Marek Głogoczowski zajmie się niebawem astronomią!

  Polubienie

 31. Student PG,
  J.K-M nie jest polskim narodowcem, ale zydowskim ideowcem i mitomanem, i sprzedaje kit o „wolnym rynku” autorstwa austriackiego zyda L.Misesa, czyli kolejna utopie – vide utopia komunistyczna autorstwa niemieckiego zyda K.Marksa, ktorej doswiadczyli nie tylko Polacy w latach 1944-1989, ale rowniez Rosjanie etc, a w szczegolnosci Chinczycy, ktorzy bedac przeciwni utopii komunistycznej, byli zywcem cieci na kawalki w przykladnych pokazach publicznych organizowanych przez komunistow z KPCH – powieszenie lub rozstrzelanie bylo najlzejsza smiercia.
  Zydostwo ma taka zasade, ze chce byc po dwoch stronach barykady, wszystko kontrolowac i realizowac glownie swoje cele i zadania, jak im nakazuje ich „pismo swiete” Talmud.
  Zasady „wolnego rynku” wprowadza od kilkudziesiecu lat LOBBY ZYDOWSKIE z USA przy pomocy roznych metod: od lapowki, poprzez ultimatum i zamach na zycie, po napasc zbrojna na inne panstwo.
  c.d.

  Polubienie

 32. Ponadto J.K-M propaguje wolny dostep do narkotykow, bo Polakom trzeba zniszczyc mozgi, zeby byli calkowicie otepiali oraz J.K-M jest takze „pro-amerykanski” (czytaj: pro-zydowski z racji tego, ze w USA rzadzi LOBBY ZYDOWSKIE od 1913r).
  Wniosek:
  Zeby zrobic cos pozytecznego dla Polski, to trzeba najpierw poznac ideologie, ludzi i rzeczywistosc oraz umiec odroznic rzeczywistosc od mitologii, mitomanow i utopii, w przeciwnym wypadku wyrastaja „bledni rycerze”, „bledne autorytety”, „bledne teorie” i powstaje „bledne kolo”.
  Jaki jest roznica pomiedzy „Sowieckim lagrem”, „Euro-lagrem”, a „Judeo-lagrem” ?
  Nie ma roznicy i dlatego nalezy skorzystac z „wyjscia awaryjnego” i budowac Polske dla Polakow.

  Polubienie

 33. STUDIUM STUDENTA PG CIĄG DALSZY

  Szanowny Studencie PG,

  to pewnie rodzice mogą Panu powiedzieć, że pole źle uprawiane lub zostawione odłogiem perzem zarasta, a to dziadostwo jest bardzo trudno później wyplenić, czyli ziemię do wartości wrócić.
  Pana pomysły są niestety aż tak wewnętrznie sprzeczne, że mogą Pana zaprowadzić na ławkę rezerwowych udziałowców firmy PO — z ograniczoną odpowiedzialnością!

  Dlatego, tak z dobroci serca, proponuję Panu skrócenie swoich dywagacji o 98 procent. Pozostałe 2 procent pozwoli Panu zapoznać się z własnym dziełem i da Panu czas na refleksję.
  No, i czytanie Makarenki na tym etapie bym zalecił…

  Pozdrawiam

  Polubienie

 34. Gerwazy G.
  Nie trzeba krasc, zeby byc milionerem i niepotrzebnie atakujesz Studenta PG tylko dlatego, ze uwierzyles w stereotypowe haslo, ze pierwszy milion trzeba ukrasc, zamiast samemu wysilic mozgownice.
  Liczy sie dobry pomysl i dzialanie, a przede wszystkim znajomosc tematu w prowadzonym interesie, prawo, przepisy, znajomosc rynku i znajomosc rzeczywistosci.
  Jak sie nie ma samemu pieniedzy to mozna zaczac biznes grupowy z madrymi i zaufanymi ludzmi.
  Kapital udzialowy mozna zwiekszyc dwukrotnie wykorzystujac istniejace przepisy bankowe i inwestycyjne oraz tzw. granty rzadowe.
  Pozyczki na inwestycje charakteryzuja sie tym, ze oprocentowanie bankowe od pozyczki mozna odliczyc od dochodu i praktycznie koszt inwestycji wynosi zero tak dlugo, jak zainwestowany kapital przynosi zysk wiekszy niz rata oprocentowanego kredytu.

  Polubienie

 35. ODEZWA

  Do wszystkich Polaków,

  Sędziów, Prokuratorów, Adwokatów,

  Dowódców Wojska, Policji, Wszelkich Służb,

  Żołnierzy, Policjantów, Urzędników dla których

  Polska nie jest pustym słowem lecz domem ojczystym,

  Stańcie po stronie udręczonego, zmanipulowanego, okradanego narodu.
  Stańcie w obronie praw i własności Narodu Polskiego !
  To Wasza powinność wobec Narodu, Waszych żon, Waszych mężów, Waszych dzieci, matek, ojców, braci i sióstr.
  Nie pozwólcie by Wami wysługiwały się obce, wrogie narodowi siły, które Waszymi rękoma już dokonują zamachu na Polskość, na suwerenność Naszej Ojczyzny.
  Nie pozwólcie, by rugowano Polaków z ich Ojczystej Ziemi.
  Nie pozwólcie na unicestwienie Narodu Polskiego w ramach zaplanowanej strategii „Polska 2030.Trzecia fala nowoczesności”, którą proponuje rząd wyłoniony w wyniku sfałszowanych wyborów parlamentarnych.

  BŁAGAMY, BROŃCIE NARODU POLSKIEGO.
  BROŃCIE NASZEJ OJCZYZNY PRZED ZAGŁADĄ !

  “Żaden naród nie może zrezygnować
  ze swoich praw do wolności i z własnych zadań.
  Nie wolno tych praw nikomu oddawać, ich obrona jest
  obowiązkiem moralnym, a rezygnacja z nich – zdradą!”

  – Prymas Tysiąclecia – Kardynał Stefan Wyszyński

  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze „Łowiczanie”
  Przedstawiciele Forum Organizacji Pozarządowych
  Na Rzecz Obrony Praw i Własności Narodu.
  OBYWATELSKI RUCH OPORU

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Łowicz, 2 stycznia 2012r.

  Polubienie

 36. Na filmach mamy obraz tego jak Żydzi i judeo-masoneria budują społeczeństwa obywatelskie.
  Koniec syjonizmu jest coraz bliższy i oni zdają sobie z tego sprawę.

  Przypomnę słowa wielkiego papieża i prawie już świętego, JPII:
  „KK nie będzie występował przeciw UE. Dla UE nie ma alternatywy.”brawo panie papież.

  Do Duńczyków policja strzelała już w 1992r., gdy protestowali przeciw sfałszowanemu powtórnemu referendum, w wyniku czego zmuszono danie do przyjęcia traktatu z Maastricht.

  Polubienie

 37. Student PG
  dzięki internetowi powoli się zbieramy, nie wykluczone, że już niedługo zaistnieje nowa narodowa partia.
  Wymaga to jednak czasu, bo ludzi rozumiejących czym jest ojczyzna, naród, powinność wobec zarówno swojej ojczyzny jak i narodu nie ma aż tak wielu.
  Natomiast wrogów naszej ojczyzny nie brakuje.
  Ale jest nadzieja.

  Polubienie

 38. Gerwazy G.
  Zamiast tracic czas na bezplciowe komentarze przedstaw swoje kontrargumenty do mojego komentarza adresowanego do „markglogg” – moze we dwoje cos wymyslicie.
  Ja nikogo nie zmuszam, zeby wierzyl w podawane przeze mnie fakty i istniejaca rzeczywistosc i nie zalezy mi na tym, gdy ktos sam chce siebie oszukiwac lub wierzy w utopie i mitologie.
  Znajomosc faktow jest potrzebna do wyciagania wlasciwych wnioskow, zeby uniknac popelnienia pomylki, a tym bardziej nie wepchnac Polakow w Polski w kolejne bagno, w jakim ponownie znajduja sie.
  Faktem jest, ze Narod polski jest oglupiany przez ponad 65 lat (co najmniej 2 pokolenia) przez oficjalna propagande swiecka i koscielna, ale jest takze oglupiany przez setki niezaleznych propagatorow teorii bez pokrycia.
  Kazda klamstwo jest zdemaskowane przez prawde i jest to kwestia czasu.

  Polubienie

 39. Panie Dariuszu K.
  KK zostal zlikwidowany podczas trwania SW2 w latach 1962-1965, kiedy koscielna i zydowska masoneria zmienila doktryne nauczania jaka obowiazywala w KK przez 9 wiekow i wprowadzila ideologie niemieckiego Jezuity K.Rahnera (1904-1984).
  Glowna role na SW2 odegralo kilku kardynalow-masonow z zydem kard.A.Bea (rozniez czlonkek zydomasonskiej B’nai B’rith) oraz przedstawiciele zydomasonskiej B’nai B’rith na czele z rabinem Heschelem oraz J.Lichtenem – w obradach soborowych bral udzial rowniez zyd bp K.Wojtyla (pozniejszy JP2) i zyd ks.prof.J.Ratzinger (obecny B16) oraz kard.S.Wyszynski, ktory milczal, gdy trzeba bylo grzmiec.
  Byly KK jest teraz posoborowa, zydo-masonska instytucja realizujaca plany NWO (New World Order – Nowego Porzadku Swiata).
  p.s.
  Ja podawalem te informacje o SW2 i roli Wojtyly oraz o korupcji w Watykanie na roznych grupach internetowych 15 lat temu, a teraz Polacy budza sie, ale z reka w nocniku.

  Polubienie

 40. Do pan: Marii B. i Teresy W.
  Panie chyba nie zdaja sobie sprawy z tego, ze Polska rzadzi ZYDOSTWO – zmijowe plemie i dzieci diabla i modly oraz blaganie splywaja po nich jak przyslowiowa woda po kaczce.
  Teraz potrzebne sa rozance z lancucha i debowe kropidla na przepedzenie dzieci diabla z Polski, wlacznie z Judaszami zagniezdzonymi w Episkopacie i polskich kosciolach w calej Polsce poprzerabianych na SYNAGOGI z menora na stolach i zlowieszczym wyciem podczas niedzielnych wystepow w kosciele.
  Koniec z modleniem sie i pora wziac sprawy w polskie rece.

  Polubienie

 41. KROPKA (ERRATA)

  Tak sobie mądrowałem, aż i sam byka strzeliłem i to tego samego dwukrotnie, więc nie jest to literówka, tylko bezmyślny mechanizm. Wprawdzie sprawa kropki wielu wydać się może błaha w obliczu manifestów tak wzniosłych, ale stosowanie kropki sprawą wielkiej jest odpowiedzialności, wierzajcie!
  Tedy skrót dr — piszemy bez kropki. Póki co…

  Polubienie

 42. O, BOSKI MARSIE, WOJOWNIKU BEZ SKAZY NA PANCERZU, KRYNICO MĄDROŚCI, PLANETO ŚWIATŁOŚCI I ZASOBNEJ WIEDZY!

  Nie dość, że Waść zarzucasz DOKTOROWI Głogoczowskiemu brak wiedzy i nikczemne intencje, to jeszcze przerabiasz go Waść na niewiastę: „może we dwoje coś wymyślicie”.

  Marsie, azaliż ręka Waszmości nie zadrżała, gdy ogłaszała światu tak haniebną potwarz?

  A może jednak inni też co nieco czasem czytali, hę? I nie trzeba ich aż tak edukować w zakresie elementarnym, hę?

  Polubienie

 43. Gerwazy,
  Odszukalem specjalnie dla Ciebie material archiwalny dotyczacy lat 1980-tych, ktory pochodzi z 2004r.
  Obejrzalem go dopiero dzisiaj po raz pierwszy z racji tego, ze od jesieni 2000r nie czytam i nie slucham mediow spokrewnionych z ks.T.Rydzykiem, po tym, jak Rydzyk zadal od J.Lopuszanskiego, zeby zrezygnowal ze swojej kandydatury i poparl kandydature M.Krzaklewskiego (zyda z Aj-Waj-S) na prezydenta Polski w wyborach prezydenckich 2000r.
  Syndrom Okrągłego Stołu (1)

  Syndrom Okrągłego Stołu (2)

  Polubienie

 44. MARS-janinie

  cyt: „Inwigilacja ludnosci w panstwach zachodnich istniala i istnieje do dzis, ale nie na taka skale jak to mialo miejsce w panstwach obozu komunistycznego, gdzie panowala i po panskich komentarzach widac, ze cierpi pan na anty-amerykanski syndrom z powodow ideologicznych”

  „1984” Orwella czy „Nowy wspaniały świat” Huxleya to książki, które powstały po II WŚ.
  Anglosascy autorzy pisali o reformowaniu brytyjskiego społeczeństwa wg anglosaskich metod.

  i cóż się stało raptem kilkadziesiąt lat temu – wybitnie, antyludzka KOMUNISTYCZNA DYKTATURA upadła…
  zaś „pokojowa inwigilacja”!!! zachodnia-europejska ma się ciągle dobrze

  pytanie:
  to która okazała się być bardziej wyrafinowana? to w której społeczeństwo kompletnie nawet nie pojmuje swego stanu zniewolenia…?

  i drugie
  „poniewaz madrosc nie polega na wpuszczaniu do domu robactwa i dowodow na to dostarczyla historia”

  marsiku,

  trochę robactwa w domu nikomu jeszcze nie zaszkodziło,
  jak będziesz żył wyłącznie w sterylnych warunkach – to potem byle pierdoła cię zabije

  problem Polski to nie robactwo, problem Polaków to brak pracy albo jej nadmiar

  ponieważ jedni cały czas swój poświęcają na jej poszukiwanie, a drudzy z jej nadmiaru nie mają już czasu ani sił na nic

  system komunistyczny postawił widoczną barierę czego społeczeństwu NIE wolno, stąd człowiek lepiej się orientował
  przewrotność zachodniego polega na tym, że wszystko ci wolno – jednakże pod warunkiem że masz nieograniczony dostęp do cyca Mamona

  Polubienie

 45. zdrowa Polska, Polacy mając zdrowy układ odpornościowy jest w stanie te żydowskie robactwo otorbić i zneutralizować

  w przeciwnym razie sama, sami żydami się stają…

  tak jak p.Marek celnie zauważa, anglosasi stali się wiernymi kopiami Żydów ponieważ zbytnio zaczadzili się poglądami na życie płynącymi ze Starego Testamentu i bazgrołów Szawła zwanego świętym Pawłem

  Polubienie

 46. MIĘDZY DYLEM A BADYLEM

  Nu, tać wreszcie, objawił się w Polsce Suwerennej i taki Jegomość, któren dylem się przezwał.
  A ja już myślałem, że w samotności przyjdzie mi tutaj żywota mego dokonać, czyli zdechnąć w takt marszowej piosenki.

  Te pierwsze czternaście taktów (czyli wersów), to w istocie skrót opisu naszego zniewolenia!
  I jakie pole do publicystycznych popisów!

  Dylu, dziękuję!

  Gerwazy

  Polubienie

 47. MARSIKU,

  ten przysłany dla mnie specjalnie materiał filmowy obejrzę w nocy, bo mi wtedy nie pożera cennych megabajtów.
  Ale, Wojowniku, czyż nie jest tak, że w Toronto zakrzywiają się wszelkie perspektywy?

  Jak tu ludziska nad Wisłą i dopływami starają sią przeżyć — to przecież nie mogę im mieć tego za złe, że jeszcze żyją!

  Czekoladko, ja nikogo nie atakuję!
  Ja staram się rozmawiać!
  Wbij to sobie w swoją emigracyjną łepetynę!

  Niby jesteś sympatyczny, ale i zdaj się na taką możliwość, że mogłeś polec na barykadach!

  Gerwazy

  Polubienie

 48. Panie mars ja nie sugeruje żeby brać przykład z JKM itp. czy przyłączać się do niego,chodzi mi o wykorzystanie brutalnie mówiąc jego pracy instalując narodowców w oddziałach regionalnych partii którzy jak dobra ciotka będą szeptać pewne słówka innym działaczom.Nie zapominajmy, że zawsze słynęliśmy ze sprytu ,nie zatracajmy tej jakże ważne cechy. Oczywiście prawda jest najważniejsza,tak uczy nas także Biblia,jednak aby ją głosić całkowicie oficjalnie środowisko narodowe musi czasami ugryźć się w język, aby przekonać do siebie większe rzesze ludzi. A zauważam właśnie tendencje do klapek na oczy? jak u konia że tylko ZYD,ZYD,ZYD….Panowie tyle to mi powiedział dzisiaj zwykły prosty kierowca samochodu ciężarowego w porcie i co trzeci Polak to powtarza. Ale co z tego?!

  Cenie sobie na prawdę wiele osób które współtworzą tą stronę,macie racje, ale macie w większości zerowe pojęcie o dynamice i psychologii tłumu,hasła wprost antyżydowskie brzmią mega ekstremalnie i radykalnie skupiają się na negatywnych aspektach a trzeba się skupić na pozytywach. Co narodowcy mogą dać temu okrojonemu do trochę ponad 300 tys km^2 obszarowi ziemi?
  Okradziono Was z majątku? zwrócimy go…
  Zlikwidowali i grabiecko oddaje zakład państwowy? odzyskamy go…
  Twoje dzieci pracują na zmywaku w Londynie? sprowadzimy je z powrotem…
  itp..
  Panie Gerwazy skoro już zeszedł Pan na podtekst rolniczy to według mnie odpowiedni pług i odpowiednia moc silnika da rade każdemu perzowi a nawet i krzakom którymi zarosło pole,ewentualnie można podpiąć pod pług deta na gąsienicach i mysle że da rade!:)

  Kwestie finansowe są nie do przeceniania a kto kieruje się tylko ideowymi górnolotnymi pomysłami w najlepszym wypadku skończy jak starzec w fotelu rozmyślający-walczyłem ale się nie udała,tylko,że walczył patykiem a przeciwnik miał Ak-44..
  Narodowcom brakuje specjalistów i ludzi sukcesu którzy jednak posiadają lub zachowali ideowe poglądy,nawet strony internetowe o tematy narodowej często dla mnie wyglądają jakby były robione kalkulatorem.
  Ja będę to rozgrywał po swojemu,może popełnię błędy ale na nich się nauczę,najgorsze czego nieznosze to gadanie które nic nie daje!

  A tak nawiasem Panie Kosiur JP II to według moich poszukiwań apostata. Modlitwy w świętych gajach w afryce czy całowanie Koranu to ogólnie rzecz ujmując tolerancje innej wiary czego Biblia i sam Chrystus potępia oficjalnie,prostolinijnie. Chyba, że się mylę….ale to okaże się w przyszłości

  Polubienie

 49. Szanowny panie „mars”, panie T. Wojda i M. Bejda doskonale
  zdają sobie sprawę nie tylko z tego kto rządzi Polską.
  Tylko gdzie są Ci wojownicy? Gdzie są Polacy -Herosi?
  Na co czekają? Czekaja aż Naród Polski zostanie wyniszczony jak choćby szatańską gorączką gazową?

  http://www.petycjeonline.com/protes_przeciw_ustawie_nowe_prawo_geologiczne_i_gornicze

  Polska potrzebuje natychmiast „modlitwy” różańcem z łańcuch i z dębowym kropidłem …
  Pozdrowienia dla wszystkich dzielnych wojowników ,których nawet najsilniejsza kobieta nie jest w stanie zastąpić.
  Do dzieła !
  cyt:”
  Do pan: Marii B. i Teresy W.
  Panie chyba nie zdaja sobie sprawy z tego, ze Polska rzadzi ZYDOSTWO – zmijowe plemie i dzieci diabla i modly oraz blaganie splywaja po nich jak przyslowiowa woda po kaczce.
  Teraz potrzebne sa rozance z lancucha i debowe kropidla na przepedzenie dzieci diabla z Polski, wlacznie z Judaszami zagniezdzonymi w Episkopacie i polskich kosciolach w calej Polsce poprzerabianych na SYNAGOGI z menora na stolach i zlowieszczym wyciem podczas niedzielnych wystepow w kosciele.
  Koniec z modleniem sie i pora wziac sprawy w polskie rece.”

  Polubienie

 50. Student PG zgadzam się z Tobą w zupełności – te wszystkie organizacje o poglądach nacjonalistycznych nic nie ugrają głosząc hasła „Polska dla POLAKÓW” z prostej przyczyny – mało kto zdaje sobie sprawę z tego , że Polską rządzą obce , wrogie nam elity – toć przecież nie widać jako takiego żyda z pejsami itp. POLSCY podatnicy nawet nie zdają sobie sprawy iz z ich podatków sponsorowane są takie gnioty jak „Pokłosie” Pasikowskiego czy książeczki paszkwila Grossa. A kwota koło 100 milionów zł na żydowskie muzeum? I to w czasie gdy panuje „kryzys” a POLSKIE DZIECI oczekują tygodniami na termin w szpitalu? / limity finansowe/ Myślę , że w te tony trzeba by było uderzyć w społeczeństwo – pozdrawiam

  Polubienie

 51. Do tego trzeba by było zmienić myślenie Polaków o „wrogu” – wielu POLAKÓW kojarzy się wróg z żołnierzem odzianym w moro i spluwą – a wróg w obecnych czasach /wraz z postępem/ przyjął całka inną formę .

  Polubienie

 52. dyl,
  robactwo = zydostwo, i to jest glowna przyczyna problemow w Polsce w roznych dziedzinach zycia, jak: polityce, ekonomii, finansach, przemysle, rolnictwie, szkolnictwie, ochronie zdrowia, sektorze zatrudnienia etc.
  A najwazniejsza sprawa do odebranie polskiego majatku narodowego rozkradanego przez ostatnie 24 lata (1988-2012) przez byla nomenklature komunistyczna, spec sluzby, polskojezyczne ekipy rzadzace od 1990r i obcych (glownie Zydostwo i Niemcow).
  Bez tego majatku narodowego nie bedzie polskiej ekonomii. A polska ekonomia to podstawa bytu Polski i Polakow.
  Za pensje w wysokosci 1500 zl na miesiac nie zbudujesz przyszlosci dla siebie i rodziny, chyba, ze zaczniesz okradac banki lub ludzi.
  Dla ludzi mlodych i z wykszalceniem jest to obraz nedzy i rozpaczy i dlatego wyjezdzaja z Polski po lepsze zycie, bo maja tylko jedno zycie.
  Dlatego Polacy musza odsunac zydostwo od wladzy w Polsce i musza odzyskac zrabowany im polski majatek narodowy.
  c.d.

  Polubienie

 53. Kolejny krok to wyjscie ze struktur administracyjno-prawnych UE i ustanowienie prawdziwie polskiej konstytucji, ktora bedzie nadrzedna nad prawem miedzynarodowym.
  Nastepna w kolejnosci sprawa do banki i finanse panstwa uzaleznione od narodowego banku polskiego wspolpracujacego z rzadem w sprawach polityki finansowej panstwa i emisji wlasnego pieniadza, bez udzialu i ingerencji zydostwa i jakichkolwiek organizacji miedzynarodowych typu EBC lub MFW.
  Skoncza sie pozyczki panstwa z zydowskich bankow na lichwiarski procent, „dziury budzetowe” itp anomalie w ekonomii, finansach i pozostalych sektorach przemyslu i gospodarki.
  c.d.

  Polubienie

 54. Jak Polacy beda dobrze zarabiac w Polsce to i Polska bedzie rozkwitac i Polakom bedzie lepiej.
  Plan od Baltyku do Adriatyku i Morza Czarnego jest jak najbardziej mozliwy do zrealizowania i to jest droga na rynki Euro-Azji, ktore sa o wiele ludniejsze niz Polska.
  Polska lezy w centrum Europy i ma znakomite polozenie – tu przecina sie os wschod zachod i os polnoc poludnie, stanowiac cos w rodzaju glownego skrzyzowania drog.
  Chyba Polacy nie chca oddac zydom Polski, zeby zydostwo na tym zarabialo, a sami beda stadem niewolnikow u zyda, pracujacym za glodowe pensje ?
  Czas nieublaganie ucieka i trzeba zaczac dzialac !

  Polubienie

 55. Gerwazy, cienki jestes jak zyletka.
  Jak do tej pory nie przedstawiles ani swoich pomyslow, ani kontrargumentow na moje argumenty i po prostu onanizujesz powietrze – dodam, ze bronisz swoich towarzyszy z kolka wzajemnej adoracji.
  Ja zdaje sobie sprawe, ze chcielibyscie ponownie wepchnac Polske w sam srodek Rosji, ale to jest fizycznie niemozliwe i rozwazam rowniez mozliwosc zagarniecia Polski przez Rosje jak podczas zaborow, poniewaz sa ku temu warunki – ruina militarna Polski, i Ameryka moze nawet palcem nie kiwnac w obronie Polski, zeby sobie nie psuc stosunkow z Rosja, a Niemcy sobie poradza i wezma co zechca – podboj ekonomiczny Polski przez Niemcow idzie pelna para.

  Polubienie

 56. Student PG,
  Instalacja osobnika o polskich pogladach narodowych w organizacji liberalno-zydowskiej jaka prowadzi J.K-M mozna porownac do zamkniecia kury w klatce z lisami.
  Musi sie odbyc debata publiczna na argumenty pomiedzy polskimi narodowcami, a liberalno-zydowskim ugrupowaniem J.K-M, chociaz niekoniecznie, poniewaz J.K-M pierd*li glupoty i oglupia Polakow i wielokrotnie o tym pisalem na wielu grupach dyskusyjnych przedstawiajac kontr-argumenty.
  Ponadto w odpowiedzi do „dyl” widac, ze moja koncepcja budowania panstwa narodowego jest zupelnie inna od zydowskich koncepcji J.K-M, ktory kopiuje teorie austriackiego zyda L.Misesa i glowny problem nadal pozostaje nierozwiazny, poniewaz zydostwo trzyma w swoich rekach finanse panstwa polskiego, doi Polakow i caly czas wplywa na wszystkie sektory, jak: polityke, ekonomie, bankowosc, przemysl, rolnictwo, edukacje etc.
  c.d.

  Polubienie

 57. Skoro napisales, ze prawda jest najwazniejsza, wiec nie ma sensu „gryzc sie w jezyk”, poniewaz wczesniej lub pozniej prawda wyjdzie na jaw i niepotrzebnie mieszasz do tego „biblie”, ktora prawde mowiac sklada sie z zydowskiej mitologii (ST) wymyslonej przez zydow oraz z 4 ewangelii i listow apostolskich (NT).
  W skrocie powiem, ze „biblia” zostala zmanipulowana przez liderow KK (powstal dopiero w 325r na soborze w Nicei) oraz liderzy KK zjudaizowali chrzescijanstwo i dorabili Jezusowi zydowskie pochodzenie. Po Soborze Watykankim II, ktory zakonczyl sie w grudniu 1965r realizowany jest juz zydo-masonski program NWO.
  Te sprawy sa szerzej omowione na stronach:
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=458&p=10522#p10522
  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/10/30/zydzi-nadchodzacy-antychryst-i-meczenstwo-chrzescijan/comment-page-1/
  c.d.

  Polubienie

 58. Poruszyles rowniez temat psychologii tlumu, ale pominales taki wazny aspekt jak oddzialywanie propagandy komunistycznej, koscielnej i libertynskiej na tlum przez ostatnie ponad 65 lat bez mozliwosci zweryfikowania ile prawdy lub klamstwa znajduje sie w tej propagandzie. Dodam jeszcze, ze w calym tym okresie byly dodatkowe „autorytety”, ktore tworzyly swoje teorie i urabialy Polakom mozgi – vide „autorytet” S.Wyszynskiego, Wojtyly, Giertychow, Rydzyka i dziesiatki innych osob oraz STRON INTERNETOWYCH, ktore nie przekazywaly calej prawdy tlumowi – „gryzly sie w jezyk” (uzylem Twojego okreslenia), a teraz wychodzi na jaw cala prawda, ktora faktycznie oddzialywuje na psychike wielu ludzi, co jest widoczne po ich zachowaniu.
  c.d.

  Polubienie

 59. Hasla propagandowe to nie wszystko, poniewaz wraz z haslami musi byc przedstawiony realny program i sposoby jego realizacji w przeciwnym wypadku myslacy i znajacy zycie Polacy wysmieja kazde haslo i zlekcewaza ludzi oraz organizacje gloszace wybujale hasla – vide przyklady:
  „PZPR przewodnia sila narodu” (wybranego), „Niech zyje przyjazn polsko-radziecka” (lepiej nie miec takich przyjaciol) , „Zbudujemy druga Japonie” lub „Zbudujemy druga Irlandie” ( za ile stuleci ?).
  Ja rozumie Ciebie Studencie PG, ze chcesz cos zrobic, ale najpierw musi powstac program dzialania, bo wyskakiwanie pojedynczych osob przed szereg kolumny polskich narodowcow nie ma specjalnego znaczenia – polskie sprawy nalezy przemyslec na spokojnie i wypracowac jak najlepsza stategie, zeby wygrac walke o Polske cala druzyna, bo w pojedynke jest to niemozliwe, gdyz przeciwnik jest trudny i podstepny.

  Polubienie

 60. BULGOTANIE NA ŚNIADANIE

  Panie Mars, ja przecież wyraźnie napisałem, że ilość komunałów, którymi Pan tutaj operujesz w takim natchnieniu, przekracza zdolność przyswajania mojej przynajmniej mózgownicy.
  Załaduj Pan swój tyłek na statek czy inny pojazd, i zmierz się Pan z takim intelektualnym bagażem z rzeczywistością jeszcze Polski — tu!
  Albowiem publicystyka polityczna jest poza Pana zasięgiem!

  Polubienie

 61. Re: Sudent PG

  Pański pomysł, wykorzystania jakiejś partii jako trampoliny dla narodowego działania politycznego, w swej prostocie jest tyleż samo genialny, co i mało realny. Mając lat dwadzieścia także uważałem, że możemy rozwalić PZPR zapisując się do niej gremialnie.
  Sprawa jest dość prosta. Żadna z istniejących partii nie pozwoli sobie na artykułowanie narodowych treści. Zatem jak moglibyśmy uzyskać popularność i później zaufanie jako narodowcy, funkcjonując w ramach jakiejś koncesjonowanej partii?

  Jeszcze jedna istotna kwestia.
  Nie występujemy przeciw Żydom z racji ich narodowości (pomijam już nawet ich szowinistyczną mentalność kształtowaną przez ich religię od 3000 lat). Występujemy przeciw Żydom, ponieważ , jako kilkumilionowa mniejszość w Polsce, są oni destruktorami całej polskiej polityki (wiemy także, że nie tylko polskiej polityki, ale i europejskiej, światowej). A więc nie występujemy przeciw nim z pozycji rasistowskich, tylko z pozycji obrony naszych interesów narodowych i społecznych.
  Ma Pan rację, że nie warto występować z hasłami typu „Polska dla Polaków”, bo poza tym, że posiadają zabarwienie szowinistyczne, to nie oddają rzeczywistego programu nacjonalizmu polskiego. Nie mniej, żyjemy dzisiaj w kraju, w którym zapisanie w programie swojego ugrupowania hasła, czy myśli, że: cała polityka gospodarcza (więc i finansowa) Polski winna być realizowana wyłącznie z uwzględnieniem interesu – nawet nie napiszę narodowego – społeczeństwa żyjącego w granicach Państwa Polskiego, spowoduje prawne zablokowanie funkcjonowania takiej organizacji.

  Musimy jednak budować jakiś ruch narodowy, mimo totalnego braku funduszy. Zadaniem tego ruchu winna być likwidacja obecnego systemu politycznego, czyli żydowskiego kapitalizmu i żydowskiej „demokracji” jako czynników wyniszczających państwa narodowe i cywilizację Zachodu.
  Jest już wielce prawdopodobne przyzwolenie żydo-sytemu RP na powstanie takiego ruchu (na wzór NPD w Niemczech), chodzi tylko o to, żeby żydostwo mogło skutecznie go kontrolować (tak, jak kontroluje NPD).
  Przyzwolenie wynika z faktu, że żydo-władza zdaje sobie sprawę z narastania społecznego sprzeciwu wobec niej i z rosnącej świadomości politycznej Polaków, mimo całkowitego braku poważnych narodowych mediów (NPD, choć dysponuje fundaszami nie udało się zgromadzić takich rzesz Niemców jak MW i ONR na Marszu Niepodległości rzesz Polaków).

  Lawina ruszyła i chyba nic jej już nie powstrzyma, żydo-władza skupia wysiłki tylko na spowolnieniu tego procesu. My winniśmy w miarę możliwości tylko kontrolować ten proces, żeby nowopowstający ruch narodowy nie dostał się w żydowskie, syjonistyczne łapy.

  Polubienie

 62. GDZIE SŁÓW BRAKNIE…

  Szanowny Panie Dariuszu,

  podziwiam Pańską cierpliwość w wyjaśnianiu elementarnych pojęć, ale jest różnica komu Pan to wyjaśnia. Studentowi PG brakuje jeszcze wielu piór do latania, ale taki stary wyga marsowy powinien mieć jakieś pojęcie o własnych możliwościach i skutkach swojej działalności dla coraz mniej licznej rzeszy potomków Polan.

  Polemicznie naturalnie, powątpiewam w składanie całego zła na naszych wrogów. Oni dlatego są niby tacy silni, bo my jesteśmy tacy słabi! To swoisty truizm, ale przywołuję go czasem w tym kontekście.

  Krótko mówiąc, gdyby nasza (też) publicystyka polityczna na łamach Internetu nie była tak kaleka, to zapewne wielu polskich wrogów i ich odmian wyduło by w kibini matir!

  Albowiem słowo ma wciąż wielką siłę. I jeżeli ktoś zamiast uciążliwego niewątpliwie składania literek wciska mi w ręce karabin maszynowy — tego z miejsca uznaję za wroga Rzeczypospolitej. Albowiem Rzplita nie jest niczyją własnością.
  A my tylko jesteśmy dysponentami chwały i małości naszych Przodków.

  Tym bardziej więc zobowiązuje mnie WIERNOŚĆ!

  Gerwazy

  Polubienie

 63. NIEPODLEGŁOŚĆ

  Zawsze jest związana z formą podległości: jak nam obcy okupant ustępuje, to zaraz wybieramy sobie własne okupacyjne władze — czy to w formie bezdusznej administracji, czy w formie policyjnych oddziałów do walki z „radykalnym narodowym terroryzmem”. Jako że usprawnienia w zakresie ochrony nas przed nami samymi są coraz bardziej wyrafinowane, już my sami też troszczymy się należycie o wyzbycie się wszelkich form narodowej wspólnoty. Tak więc wydzieramy sobie piastowskiego orła z piersi — i wkładamy w to miejsce dobrze wypieczonego kurczaka od macdonalda z frytkami.

  Toć już przystoi rycerzom Rzplitej po paradzie w dniu 11 listopada oddawać swoje konie do rzeźni! Polska kawaleria przecież kurczakami stała… i stać powinna. Dlatego zamieniliśmy armię ołowianych polskich żołnierzyków na oddziały płatnych najemników. To już tylko godni pogardy cywile uczestniczą w Marszu Niepodległości!

  Jeśli nawet Myśl pozostaje maruderem!

  http://blotne-abecadlo.blogspot.com/

  Polubienie

 64. Dziekuje za film dokumentalny panie „paziem”.
  Pomimo, ze obejrzalem film po raz pierwszy to juz wczesniej znalem wydarzenia pokazane na filmie, o czym pisalem nawet na forum WPS.
  Niemniej na filmie brakuje relacji dotyczacych:
  – zydowskiego rodowodu W.Putina,
  – przyjaznych stosunkow Putina z judeo-talmudyczna sekta Chabad Lubawicz,
  – odwiedzin w moskiewskiej synagodze i zapalanie menory,
  – udzialu Putina w rozbudowie JUDAIZMU w Rosji i budowanie dla zydow raju w Rosji,
  – wielokrotnych wyjazdow Putina do Izraela, zdjec w mycce i podpisania tajnego porozumenia wojskowego z Izraelem,
  – zerwania z Iranem ukladu dotyczacego dostarczenia rakiet S300 i S400 po interwencji USA,
  – mordowania przeciwnikow politycznych rosyjskiego wywiadu wojskowego,
  – zablokowania przez Putina archiwow dotyczacych zbrodni katynskiej w celu utrudnienia sledztwa, zeby nie placic odszodowan za pomordowanych Polakow i za ofiary wywozki w glab ZSRR w czasie II wojny swiatowej,
  c.d.

  Polubienie

 65. – anty-polskich nastrojow Putina zwiazanych z rocznica wymordowania Polakow na Kremlu w 1612r, ktora Putin ustanowil jako date swieta narodowego Rosji,
  – ograniczenia doplywu gazu ziemnego z Rosji do Polski, wprowadzania podwyzek cel na polskie produkty i towary eksportowane do Rosji w celu wywolania naciskow politycznych na zmiane polityki rzadu w Polsce,
  – stosowania przez Putina taktyki gry z Polska w celu zmuszenia Polski do podporzadkowania sie warunkom stawianym przez rzad Putina; takie numery Putin stosuje u siebie.
  – wielkosci majatku Putina uzyskanego z okradania panstwa i narodu rosyjskiego.
  Ale ja nie powinienem o tym pisac tylko powinien to pan zrobic panie „paziem”, zeby ostrzec polskich czytelnikow przed agentem KGB W.Putinem i jego perfidnej grze wobec Polski, poniewaz u siebie moze robic co zechce.
  Film rowniez dowodzi, ze mielam racje, kiedy pisalem w przeszlosci, ze w Rosji nadal rzadzi dawne KGB przemianowane na FSB, a sam Putin-dyktator uwaza sie za „cara”.

  Polubienie

 66. Gerwazy,
  Moja taktyka jest bardzo prosta i polega na propagowaniu faktow historycznych, w ktorych ukazuje podlosc ludzi, majacych wladze i wplywy w panstwach i organizacjach rodzimych oraz miedzynarodowych.
  W ten sposob chce podniesc Polakom swiadomosc narodowa i wyleczyc ich z choroby, ktora nazywa sie NAIWNOSC i przyslania racjonalne myslenie.
  Niestety, ale panowie Kosiur i „spolka” postawili na Putina i Rosje, tak jak swego czasu robili to M. i R.Giertychowie i „spolka”, bo mysleli, ze Putin zrobi za Polakow porzadek w Polsce i zbuduje im raj na ziemi, a tu okazuje sie, ze Putin niczym nie rozni sie od Busha Jr, ktory tez uzywa bandyckich sposobow i metod w celu zachowania wladzy i wplywow.
  c.d.

  Polubienie

 67. Putin-bandyta nie rozni sie od Busha-bandyty i mala Polska nie ma nic do gadania, i czekanie na laske ze strony Rosji lub Ameryki jest pozbawione sensu i strata czasu.
  Dlatego od dawna propaguje wersje budowania przez Polske wlasnych ukladow posrod sobie rownymi panstwami, a do tego posrod panstw slowianskich z najblizszego grona, jak: Wegrami i Czecho-Slowacja i stopniowe poszerzanie takiego ukladu, co zabezpiecza Polske przed niemieckim zagrozeniem, ktore istnieje od ponad 1000 lat.
  A druga sprawa to zbudowanie polskiego modelu panstwa narodowego, w celu pozbawienia zydostwa wladzy i wplywow w Polsce, bo zydostwo stanowi najwieksze zagrozenie dla Polski i Polakow.

  Polubienie

 68. Dlatego od dawna propaguje wersje budowania przez Polske wlasnych ukladow posrod sobie rownymi panstwami, a do tego posrod panstw slowianskich z najblizszego grona, jak: Wegrami i Czecho-Slowacja i stopniowe poszerzanie takiego ukladu —> i tutaj również się zgadzam .

  Polubienie

 69. Już nawet nie chce mi się odnosić do wpisów powyżej dotyczących mojej osoby bo będziemy się tak przekomarzać do Wielkanocy.
  Narodowcy muszą coś zaoferować konkretnego ludziom oprócz haseł „naprawy Polski czy odżydzenia”. Chodzi mi o pokazanie programu, stworzeniu tendencji do zmian; podam przykłady choćby branż z którymi mam styczność czyli np.kolej-rewitalizacja nieczynnych linii kolejowych mogących wpłynąć na rozwój choćby przemysłu,poprawa oraz normalizacja norm i przepisów,często na przykładach z innych krajów,nadzór nad prawidłowością przeprowadzania przetargów na inwestycje z budżetu państwa według poprawionych kryteriów,ale także na tzw” chłopski rozum”.
  Poprawa infrastruktury i możliwości przeładunkowych polskich portów(aby w pełni wykorzystać potencjał jaki daje dostęp do morza i jedyny nie zamarzający Port Gdańsk na Bałtyku) , rewitalizacja bocznic kolejowych,naprawa nabrzeża portowego czy instalacja nowoczesnych dalb odbojowo-cumowniczych zastępujących „opony od fadromy”.
  Stworzenie i wspieranie warunków do rozwoju Centrów Logistycznych na terenie kraju obsługujących poszczególne regiony o znaczeniu lokalnym, ale także w szerszych perspektywach jak choćby wykorzystanie korytarza transportowego , łączącego Bałtyk z Adriatykiem dzięki głównej magistrali kolejowej E65 (Trójmiasto-Warszawa, Trójmiasto-Śląsk).

  Jednak do nadzorowania i prawidłowości tego typu projektów potrzebni są eksperci w tych dziedzinach,a nie zwykły student PG,a poparcie takich ludzi trzeba zdobyć a najpierw do nich dotrzeć.

  Polubienie

 70. „Narodowcy muszą coś zaoferować konkretnego ludziom oprócz haseł “naprawy Polski czy odżydzenia”…

  na początek – Naród, społeczeństwo –

  na nowo MUSI nauczyć się mówić –

  NIE!!!

  parafrazując, za poetą Z. Herbertem:

  słowo NIE – to paradoksalnie bardzo ważna część mowy…

  bo NIE – to przede wszystkim brak zgody na otaczające nas zewsząd kurewstwo…

  wystarczy włączyć `telegazetę` by się natychmiast przekonać jakiż repertuar cywilizacyjnych „dobrodziejstw” jest nam na początek oferowany przed zagłębieniem się w literaturę –

  1) pan pozna panią, pani pozna pana
  2) pożyczki naturalnie na „wyższe” potrzeby człowieka (patrz wyżej…)
  3) i koniecznie tarocik, czy aby przypadkiem nasza zdrada nie wyjdzie na wierzch

  a i jeszcze jedno – dajcie spokój już tym żydom…

  tak jak nie sposób pojąć dobra bez istniejącego w świecie zła, piękna bez brzydoty, itd

  tak człowiek by móc się orientować i uczyć tego czym jest normalność – winien dla lepszej orientacji doświadczać od czasu do czasu, pod postacią żydków lub filożydków tejże nie-normalności

  Polubienie

 71. Student PG,
  Projekt podstawowych zmian, ktore sa niezbedne dla prawidlowego funkcjonowania panstwa polskiego i realizacji polskich interesow narodowych.
  1. Nalezy odrzucic konstytucje Stolzmana z 1997r i opracowac polska konstyucje oraz polskie prawo, ktore beda nadrzedne wobec prawa miedzynarodowego.
  2. Nalezy odzyskac rozkradziony i wyprzedany za bezcen polski majatek narodowy (banki, fabryki, zaklady etc), ktory jest niezbedny w procesie budowy silnej i polskiej ekonomii, a winnych naduzyc ukarac wlacznie z przepadkiem ich mienia na skarb panstwa.
  Nalezy odzyskac majatki nabyte w Polsce przez obywateli obcych panstw lub zawlaszczone przez bylych komunistow i spec sluzby.
  c.d.

  Polubienie

 72. 3. Musza nastapic zmiany w obecnym systemie finansowym i bankowym – NBP we wspolpracy z rzadem beda emitowac polskie pieniadze na realizacje polskich projektow, jak: drogi, szpitale, ochrona zdrowia, szkolnictwo, edukacje, obronnosc, badania naukowe, wdrazanie nowych polskich wynalazkow etc ; koniec z pozyczaniem pieniedzy od zydowskich lichwiarzy w celu wyeliminowania PASO-ZYDOSTWA z polskiego krwioobiegu finansowego oraz likwidacja spekulacyjnej Gieldy Papierow Wartosciowych.
  4. W zwiazku z wprowadzeniem nowego i polskiego pieniadza, niezaleznego od MFW i EBC nalezy zastosowac przelicznik 1:1000 000 (jeden do miliona); jedna nowa polska zlotowka rownowazna 1 milionowi obecnie uzywanych zlotowek, uzaleznionych od zydowskich lichwiarzy – to jest sposob na odebranie zydom zrabowanych przez nich pieniedzy od Polski i Polakow.
  c.d.

  Polubienie

 73. 5. Udzielanie niskoprocentowych kredytow na dzialalnosc biznesowa i gospodarcza dla Polakow, jak: rolnictwa i produkcji rolnej, ogrodnictwa i przetworstwa, rzemiosla i handlu wyrobami, sklepow roznych branz, budownictwa, transportu etc.
  6. Likwidacja bezrobocia i stworzenie warunkow do powrotu Polakow do Polski – tych z emigracji i tych wywiezionych wbrew ich wlasnej woli.
  7. Rozszerzanie zagranicznych rynkow zbytu na towary i produkty wyprodukowane w Polsce i wspolpraca gospodarcza z panstwami zainteresowanymi – moze byc nawet wymiana barterowa (towar za towar). Handel Polski w kierunku M.Czarnego i Adriatyku (drugie okno na swiat – Turcja, Iran, Indie)
  8. Wycofanie sie z ukladu politycznego i finansowego z UE, z zachowaniem rynku zbytu w krajach UE – polski eksport do krajow UE wynosi 80% calego polskiego eksportu; z Rosja 4.5%, z USA 4% etc.
  c.d.

  Polubienie

 74. 9. Wycofanie sie z NATO w chwili zbudowania polskiego systemu obronnego.
  10. Rozliczenie okresu PRL i zakazanie dzialalnosci systemow i organizacji zbrodniczych, wrogich stowarzyszen i loz masonskich (AIPAC, B’na B’rith, Iluminaci etc) oraz pseudo-religijnych, jak judeo-talmudycznych i syjonistycznych.
  11. Przywrocenie kontroli granic panstwa polskiego i usuwanie niepozadanego elementu zasmiecajacego Polske i oszpecajacego polski krajobraz oraz zwalczanie mafii rodzimej i miedzynarodowej, i Piatej Kolumny mniejszosci narodowych w Polsce.
  12. Zakaz wywozu z Polski: nowych polskich pieniedzy, kapitalu uzyskanego w Polsce bez zaplacenia podatku, metali i kamieni szlachetnych bez udokumentowania zrodla pochodzenia i zaplacenia podatku, dziel sztuki, starodrukow i dokumentow etc.

  Polubienie

 75. mars ze wszystkim się zgadzam w większości ! Dodam jeszcze od siebie , że trzeba by było stworzyć od podstaw armię i system dowództwa , zostaliśmy rozbrojeni , jesteśmy bezbronni .

  Polubienie

 76. Panie Kosiur,
  Forum WPS istnieje dopiero od 2-3 lat, a ja nadaje na internecie od 20 lat i moj poprzedni komentarz jest przypomnieniem moich pogladow z minionego okresu, ktore od samego poczatku byly polskie, narodowe i radykalne pomimo, ze nie czytalem ksiazek R.Dmowskiego, ani ksiazek pisanych przez innych polskich narodowcow.
  Moje polskie poglady narodowe staly sie radykalne z chwila POZNANIA PRAWDY o zmijowym plemieniu i dzieciach diabla i szkod jakie wyrzadzili Polsce i Polakom, glownie w oparciu o dostepne zrodla w j.angielskim, juz w 1992r (20 lat temu) – na internecie nie bylo takich informacji w j.polskim i zaczely sie one pojawiac dopiero pod koniec lat 1990-tych. Do tego czasu, Polacy byli zaszokowani faktami historycznymi o plemieniu wiecznych koczownikow i nie wierzyli w te informacje, a wlasciciele stron internetowych w Polsce usuwali podawane przeze mnie fakty historyczne tlumaczone
  c.d.

  Polubienie

 77. z angielskiego – jedyna strona, ktora nie cenzurowalo moich komentarzy i podawanych informacji byla „soc.culture.polish” na serwerze w USA – w dyskusjach brali udzial takze polskojezyczni zydzi, jak: W.Kochanski, Z.Blum i inni, ktorzy wpadali ze zlosci w szal z powodu tych informacji.
  Oprocz mnie dzialali: Dana z Kalifornii, Jurek, Wojtek, Slawek i Antek z USA, Jasiek z Toronto.
  Nawet MJW – pozniejszy gajowy Marucha zalozyl swoja strone okolo 1995r i unikal tematu o zydach i usuwal moje informacje o KOLABORACJI K.Wojtyly (JP2) z Zydami, a ciemne masy, ktore byly zauroczone „polskim papiezem” nie szczedzily mi epitetow. Sprawie walki z zydostwem pomogly tez filmy dokumentalne E.Maciejczyka z 1996r o Oswiecimiu i zydzie Walesie.
  Gdy czytam komentarze na grupach dyskusyjnych, wydawaloby sie, ze polskich, patriotycznych i narodowych to widze ile jest jeszcze ludzi naiwnych.
  c.d.

  Polubienie

 78. Ale gdy biore pod uwage ostatnie 20 lat to moge powiedziec, ze Polacy staja sie coraz bardziej swiadomi, a jednoczesnie sprawdza sie moje powiedzenie sprzed 20 lat odnosnie braku inicjatywy Polakow, ze zrobieniem porzadku z zydostwem i zdrajcami, ktore brzmialo, ze: „Polacy obudza sie, ale z reka w nocniku”.
  Teraz jest juz duzo materialu historycznego w j.polskim o parszywej robocie zydostwa, ale dzialaja z kolei polskojezyczne media o zasiegu ogolnopolskim, ktore oglupiaja Polakow bajkami o „dobrych zydach” i wciaz propaguja kult zyda Wojtyly-Katza, a nawet probuja zrobic z Polski panstwo koscielne, bo i watykanska agentura tez sie martwi o swoje interesy, a nie tylko polskojezyczne zydostwo w Polsce.
  Na kult Wojtyly-Katza dal sie nabrac Z.Wrzodak zapewne dlatego, ze nie wiedzial co sie dzieje za kulisami Watykanu i zbyt bardzo ufal hierarchom koscielnym.
  c.d.

  Polubienie

 79. Ale pan panie Kosiur zawaliles sprawe z kultem Putina i pchaniem Polski w ponowne objecia Rosji i Moskwy na forum WPS, pomimo, ze dostarczylem mnostwo dowodow na pro-zydowska polityke Putina – takich jak pan bylo o wiele wiecej rowniez na innych grupach dyskusyjnych, ktorzy tez chceli do Putina i Rosji, a M.Giertych, ktory tak zarliwie namawial Polakow na popieranie Rosji i Putina to calkowicie zmienil swoja strategie o 180 stopni i tym razem jest za USA, ktorym nie rzadza Amerykanie, ale LOBBY ZYDOWSKIE – M.Giertych mial wielu zwolennikow, ale ja nie bylem jego zwolennikiem, poniewaz M.Giertych byl RUSOFILEM i stosuje strategie „pokornego cielaka”, nastawionego na ssanie, co nie tylko upadla Polakow, ale gardza Polakami takie mocarstwa jak: Rosja, Anglia, Niemcy i USA.
  To wszystko ma niestety wplyw na zamet i podzialy w polskim ruchu narodowym, mniejsza o wroga robote przeciwnikow polskiego ruchu narodowego.
  c.d.

  Polubienie

 80. p.s.
  Nie czytalem panskiego programu narodowego i nie czytalem innych programow narodowych, ale pisze swoje uwagi z mojego doswiadczenia i zdobytej wiedzy.
  Chcialbym rowniez znac pana opinie n/t propozycji pana Opary, bo zauwazylem, ze panuje jakas dziwna cisza na WPS i zbyt dlugo zajmuje wam „rozgryzienie” pana Opary.
  Zapewne pan zna powiedzenie, ze milczenie tez jest odpowiedzia.

  Polubienie

 81. Inka77,
  Tworzenie armii od podstaw to nie to samo, co zmiana obuwia ze starego na nowe.
  Nalezy przeprowadzic weryfikacje obecnej kadry wojskowej i niepotrzebnych zwolnic.
  Nastepnie zapoznac sie z istniejacym stanem uzbrojenia, zwolac zebranie i ustalic co dalej robic i jak to zrobic.
  Bez silnej polskiej ekonomii, nowych technologii, doswiadczonej kadry wojskowej i specjalistow oraz strategii obronnej, program zbudowania nowoczesnej polskiej armii pozostanie na papierze.
  Rozumie tez, ze mozesz miec mieszane uczucia n/t moich propozycji dotyczacych UE i NATO, ale w praktyce, natychmiastowe opuszczenie tych organizacji wiaze sie z negatywnymi nastepstwami dla Polski i Polakow, chyba ze nastapi calkowiy rozpad tych organizacji lub chociazby czesciowy, z ktorych odejda wazniejsi gracze.
  c.d.

  Polubienie

 82. W przypadku UE, taka dezintegracja jest bardziej prawdopodobna niz w przypadu NATO.
  Nawet Rosja kombinuje po cichu, zeby wejsc do NATO, poniewaz boi sie rebelii krajow islamskich, ktore carowie Rosji podbijali sila i wcielali do Rosji w XIX wieku.
  W Chinach w dalszym ciagu rzadzi partia komunistyczna, pomimo zmian w systemie i kapitalistycznych metod zarzadzania z tym, ze Chiny wzmocnily swoja ekonomie oraz sile militarna i tym samym wzrasta nowe zagrozenie – vide mentalnosc i przebieglosc Azjatow.
  Polska w tych rozgrywkach nie liczy sie, ale musi uwazac na zagrozenie ze wschodu i z zachodu i miec czym odstraszyc przeciwnika.

  Polubienie

 83. mars jestem jak najbardziej za opuszczeniem w/w NATO przypomina mi jedynie jak to sie miało za czasów wojny – zostaliśmy sami i nie sadzę , że w momencie ataku na nasz kraj ktoś by kiwną palcem zgodzę się w tej kwest że pierw trzeba by było pierw odbudować naszą armię – co do UNII i ich warunków , ile mogę mieć tego a tego , czy uprawiać to czy tamto – budzi we mnie sprzeciw , bo ich interesy niekoniecznie idą w parze z moimi interesami , ponadto poje poczucie wolności bardzo na tym cierpi – generalnie uważam , że POLSKA powinna się odciąć od w/w .

  Polubienie

 84. Inka77,
  Biznes jest biznesem i Polska bedzie uzalezniona od UE poprzez handel, nawet gdyby nie byla uzalezniona politycznie, finansowo, prawnie etc od UE…. chyba, ze 80% polskiego eksportu przeznaczonego na rynek UE wyslesz za darmo do Rosji, a ze swojej kieszeni zaplacisz Polakom pensje, z milosci do Rosji – mam nadzieje, ze jak Rosja dostanie tyle towarow za darmo to nie podniosa cla, chociaz to tez niepewne, poniewaz Rosja bedzie jeszcze chciala dodatkowo zarobic na naiwnych Polakach.
  Naiwnosc to nieznajomosc rzeczywistosci i realiow zycia, a zarazem baza do tworzenia bajek dla doroslych – vide: bajka o drugiej Japonii, bajka o drugiej Irlandii, bajka o UE, bajka o Rosji i sny o potedze, z ktorego Polacy zaczynaja sie budzic, ale z reka w nocniku – do tego samego prowadzi politikierstwo „kolek wzajemnych adoracji” i „autorytetow”, ktorzy siedza teraz cicho jak przyslowiowa mysz pod miotla.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s