Papieża wybrała CIA by zwalczał komunę w Ameryce Południowej


Papieża wybrała CIA by zwalczał komunę w Ameryce Południowej

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BkeaWNH2kCE

Na powyższym filmiku pokazane jest jak przyszły papież „Franciszek”, kardynał Jorge Bergoglio celebruje Chanuka (święto upamiętniające zwycięstwo antycznych judaistów – „prywaciarzy boga Jedynego ”, nad hellenistami – politeistycznymi kolektywistami) w Buenos Aires w Argentynie w grudniu 2012. (Dla przypomnienia, wg. historyka starożytności Tadeusza Zielińskiego, Jezus z Nazaretu był przedstawicielem kultury helleńskiej w starożytnym Izraelu.)

A zatem ewidentnie mamy kolejnego, po JPII papieża zdrajcę kolektywistycznych, komunistycznych idei Jezusa z Nazaretu.

(Mówiąc językiem mego nauczyciela historii czasów króla Kazimierza Wielkiego, „Jan Paweł II zastał Polskę – i Europę Wschodnią – zkolektywizowane, a zostawił je – i Polskę i całą Wschodnią Europę – sprywatyzowane”. Co najlepiej widać w Warszawie, na Alei Jana Pawła II  – d. Juliana Marchlewskiego – która to aleja zamieniła się w siedzibę głównych zachodnich banków, korporacji oraz burdeli okupujących Polskę dzisiaj. Coż, jak mawiał nielubiany przez pierwszego komentatora niniejszego tekstu Jezus z Nazaretu „Po owocach jego Laborem exercens poznaliście go”. Rzeczonemu komentatorowi zobowiązany jestem przypomnieć, że tak jak do realizacji planu zamiany Polski „z drewnianej w murowaną” potrzebni byli Kazimierzowi Wielkiemu żydowscy bankierzy, tak i do zamiany Polski Ludowej w Polskę Żydowską, ci sami żydowscy bankierzy użyczyli Narodowi Polskiemu owocnej pomocy.)

 W tym kontekście przypomnę, że ostatni minister Spraw Wewnętrznych PRL, generał Kiszczak, wybór Karola Wojtyły na papieża przypisał „CIA i kardynałom niemieckim” A przecież kardynałowie w krajach pod okupacją USA też są dobierani według zasady z 1555 roku „cujus regio eius religio”. Czyja władza, tego Kościół.

(Temat wkrótce rozwinę szerzej; patrz tekst po angielsku nt. celebracji w Belwederze Chanuka/Saturnalia w 2012: http://markglogg.eu/?p=521, oraz po polsku film ilustrujący tę uroczystość poddaństwa Narodu Polskiego judaistom: http://www.tvpparlament.pl/retransmisje/pozostale/belweder-uroczystosc-zapalenia-swiec-chanukowych-z-udzialem-prezydenta-bronislawa-komorowskiego/9399001).

Reklamy

24 uwagi do wpisu “Papieża wybrała CIA by zwalczał komunę w Ameryce Południowej

 1. Jest problem symetrii między liberalizmem (dobrem jednostki) a republikanizmem (dobrem wspólnym).Polska może byc przykładem chiralności liberalnoskrętnej,Białoruś zaś chiralności republikańskoskrętnej.
  Czy jest program aby oś symetrii można było opisać językiem matematyki,bo żyjemy w wieku informatyki?!
  Jest coś na rzeczy,że demokratyczne mechanizmy mają to do siebie,że wola mniejszości może być narzucona większości opowiadajacej się za ustalonymi cywilizacyjnymi standardami.Patrząc na historię chrześcijaństwa,cywilizacji łacińskiej,to zawsze była pod wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Początkiem był list rozwodowy,który opisał polski badacz antyku Tadeusz Zieliński w HELLENIZM A JUDAIZM.Godzi się przypomonieć jego V PEWNIK : „SZCZYTEM DĄŻEŃ RELIGIJNYCH JEST CHRZEŚCIJAŃSTWO W SWEJ NAJBARDZIEJ ROZWINIETEJ POSTACI”.I ostatni VI jego PEWNIK : „RELIGIA ANTYCZNA JEST WŁAŚCIWYM STARYM TESTAMENTEM TEGO CHRZEŚCIJAŃSTWA”.Dźwiganie tego ciężaru dało się odczuć u Papieża-Niemca,jak sobie poradzi z tym Papież-Argentyczyk,który był jego konkurentem w poprzednich wyborach?!
  Tylko dlaczego ten czas ma być przejściowy?!

  Polubienie

 2. I o dziwo znów mamy datę ,,trzynastego”
  13 marca wybrano papieża, nie dwunastego i nie czternastego, lecz trzynastego.
  Pierwotnie w czasach Salomona było wszak trzynaście plemion Judy

  Polubienie

 3. O datach z 13 pisałem tu: https://wiernipolsce.wordpress.com/2012/12/13/13-grudnia-zydowskie-zbrodnie/

  Było do przewidzenia, że nowym papieżem będzie kardynał z Ameryki Łacińskiej, która z wielkim trudem (i nie zawsze w sposób zadowalający z narodowego, nacjonalistycznego punktu widzenia) zrzuca z siebie jarzmo żydowskiego kapitalizmu. Warto pamiętać, że nominację kardynalską Jorge Mario Bergoglio otrzymał od papieża JPII (Wojtyły-Katza, masona i agenta syjonizmu). Zatem nowy papież Franciszek I (nie jest wykluczone jego żydowskie pochodzenie) będzie kontynuował proces judaizacji Kościoła z naciskiem na Amerykę Łacińską oraz torował drogę żydowskiemu kapitalizmowi. Wielu polityków Ameryki Płd. otwarcie głosi pogląd, iż KK jest rozsadnikiem żydowskiego kapitalizmu – jest pogląd całkowicie uzasadniony.
  Należy także zdać sobie sprawę z faktu, że większość kardynałów obradujących w konklawe, to mianowani właśnie przez JPII, tak więc KK jest opanowany na dobre przez żydostwo i proces judaizacji, nie tylko Kościoła, będzie trwał nadal – do upadku KK.

  Polubienie

 4. Pewne fragmenty z wikipedii zniknęły zaraz po ogłoszeniu go papieżem.— Podczas trwania w Argentynie junty wojskowej generała Videli Redondo i podczas tzw. brudnej wojny 1976 – 1983 (hiszp. Guerra sucia) Bergoglio donosił wojskowym na lewicujących księży i zakonników, z których niektórzy potem znikali. Dokumenty potwierdzające jego współpracę opublikował Horacio Verbitsky w książkę „El Silencio”, która jest syntezą współpracy hierarchów kościoła argentyńskiego z dyktaturą.

  Polubienie

 5. Prezydent Argentyny w szoku. „Nie mogliśmy mieć większego pecha!” – tak reagowali urzędnicy prezydenccy na wybór papieża

  W siedzibie prezydent Argentyny wiadomość o wyborze nowego papieża wywołała zdziwienie, a nawet niezadowolenie – piszą lokalne media i przypominają, że Jorge Mario Bergoglio jako głowa argentyńskiego Kościoła często krytykował politykę Kirchnerów.
  Dziennik „La Nacion”, powołując się na oficjalne źródła, pisze, że lewicowa prezydent Cristina Fernandez de Kirchner, która wiadomość z Watykanu usłyszała w swojej siedzibie Casa Rosada, była „oszołomiona”.
  Nie mogła ukryć niezadowolenia oraz zdziwienia z powodu wyboru argentyńskiego kardynała na biskupa Rzymu
  – dodaje gazeta.

  „Nie może być!”, „Nie mogliśmy mieć większego pecha!” – mieli wykrzykiwać urzędnicy w Casa Rosada.

  Dopiero po dwóch godzinach prezydent zareagowała, umieszczając na Twitterze „krótki i zdystansowany” list, w którym życzyła nowemu papieżowi „owocnej pracy duszpasterskiej” – podkreśla „La Nacion”.

  Ostatni raz Kirchner spotkała się z Bergogliem 17 marca 2010 roku w swojej siedzibie, gdy przyjmowała członków episkopatu Argentyny, na czele której jezuita stał od 2001 do 2011 roku. Jednak przed i po tym spotkaniu stosunki między panią prezydent a Bergogliem były napięte – wyjaśnia dziennik.

  Jako zwierzchnik argentyńskiego Kościoła Bergoglio walczył z rządami małżeństwa Kirchnerów oraz zeznawał, jako świadek w procesach dotyczących roli Kościoła podczas dyktatury wojskowej z lat 1976-1983 – przypomina agencja EFE.

  Gorsze stosunki niż z Cristiną nowy biskup Rzymu miał z jej zmarłym w 2010 roku mężem, prezydentem Nestorem Carlosem Kirchnerem, którego sposób rządzenia kwestionował – ocenia dziennik „Clarin”.
  Casa Rosada często skarżyła się, że Kościół nigdy nie uznał tego wszystkiego, co szef państwa zrobił, by wyciągnąć kraj z najgorszego kryzysu w historii
  – przypomina gazeta.

  Zmarły prezydent nazwał Bergoglia „prawdziwym przedstawicielem opozycji”. Mimo to jezuita błyskawicznie zareagował na wiadomość o śmierci szefa państwa, kilka godzin później odprawiając w katedrze w Buenos Aires mszę za jego duszę.
  Lud musi zrzec się wszelkich antagonizmów w momencie śmierci człowieka, którego naród namaścił, by go prowadził. Cała Argentyna powinna się za niego modlić
  – mówił wówczas.

  Kulminacją sporu z Cristiną była dyskusja na temat legalizacji małżeństw homoseksualnych. Bergoglio otwarcie sprzeciwiał się projektowi ustawy w tej sprawie i wszelkimi sposobami próbował powstrzymać jej przyjęcie. Mobilizował księży w obronie jedności rodziny i organizował czuwania przed parlamentem.
  Nie bądźmy naiwni: tu nie chodzi tylko o czystą bitwę polityczną, to próba zniszczenie Boskiego planu
  – napisał Bergoglio dzień przed przyjęciem przez Kongres projektu ustawy.

  Przeciwnicy nowego papieża oskarżają go o to, że nie sprzeciwiał się wystarczająco juncie, a zwolennicy wskazują, że ukrywał i pomagał uciec z kraju osobom prześladowanym przez reżim.

  Zdaniem argentyńskiego laureata Pokojowej Nagrody Nobla Adolfo Pereza Esquivela Jorge Mario Bergoglio „nie był związany z dyktaturą”.

  KL,PAP

  za:http://wpolityce.pl/wydarzenia/49162-prezydent-argentyny-w-szoku-nie-moglismy-miec-wiekszego-pecha-tak-reagowali-urzednicy-prezydenccy-na-wybor-papieza

  Polubienie

 6. Re: Jerzy

  Dziękuję za troskę i radę. Modlę się i jestem wysłuchiwany. Ale nawet gdybym nie był, to o leczenie zdrowotnych dolegliwości, które są odczuwalne, mogę ratunku szukać u lekarzy.
  Natomiast głupota ma to do siebie, że nie boli i delikwent myśli, że wszystko jest z nim O.K. Stąd i ja zrewanżuję się radą:
  Jerzy NN módl się o rozum – może pomoże.

  Polubienie

 7. Znajac przez wiele lat wlascicieli i dyskutantow portali internet. (roznej krwi i masci) doradze RODAKOM POLAKOM : BADZCIE CZUJNI !!! Dzisiaj nawet w rodziny nasze WZENILI SIE NASI WROGOWIE i po diabelesku za judaszowskie srebniki NISZCZA CO POLSKIE ! Czas aby rozwiesc sie z obcymi RODAMI !!!

  Polubienie

 8. POLACY SIOSTRY I BRACIA ! Nie dajmy sie sklocic i przejrzyjmy na OCZY DZIALAJMY WSPOLNIE PO POLSKU i BRATERSKU WSPOLNYMI SILAMI. Wrogowie sa juz w naszych domach i urzedach a nawet w KK.

  Polubienie

 9. Cytuję za Portalem „sowa” z Frankfurtu a. M.

  Poniżej się już bardzo dokładnie dowiadujemy, kim jest ten „bóg”, ktory wskazał na kardynała Bergoglio z Argentyny jako na nastepcę św. Piotra (i Pawła) na stolicy Apostolskiej. Jest to dokładnie ten sam „bóg” który wskazał na apostoła Szawła jako na przyszłego wikarego Chrystusa Ukrzyżowanego, ktorego kler ma naśladować (naśladować oczywiście tego 13 apostoła z Tarsu, a bron boże nie tego nieszczęsnego Galilejczyka wiszącego na krzyżu):

  Nowy papiez jest starym przyjacielem spolecznosci zydowskiej. By Mordechai Levin
  Written by sowa (») today at 00:19 in category Church – religion, read: 11×
  JTA March 18, 2013 Rabin Mordechaj Levin ze synagogi Bet El w Omaha, stanie Nebraska przed wyemigrowaniem z Argentyny do Stanów Zjednoczonych kilkakrotnie był zaproszony przez kard. Jorge Bergoglio, obecnego papieża Franciszka do katedry rzymskokatolickiej w Buenos Aires, by jako jeden spośród 25 przedstawicieli różnych wyznań, zasiadać na mszy św. w pobliżu ołtarza. Jako rabin zainteresowany dialogiem żydowsko-chrześcijańskim wspomina, że słuchał z wielkim zainteresowaniem kazań kardynała, który wypowiadał się przeciwko niesprawiedliwości, korupcji, nierówności społecznej, handlowi ludźmi i za budową lepszego społeczeństwa.

  Levin przyznaje, że Argentyńczycy posiadają różne zdanie na temat nowego papieża w odniesieniu do niektórych kwestii, lecz stwierdza zarazem, iż wszyscy są zgodni co do tego, że podczas urzędowania jako przewodniczący Konferencji Episkopatu Argentyny oraz arcybiskup Buenos Aires kard. Bergoglio zawsze promował dialog międzywyznaniowy, lubił utrzymywać dobre stosunki ze społecznością żydowską i był gościem wielu synagog w Argentynie a także różnych organizacji żydowskich.

  Rabin Levin wspomina treść wpisu do księgi honorowej żydowskiej organizacji AMIA dokonany w 2010 r. ręką kard. Bergoglio, w którym obecny papież nawiązując do obietnicy danej Abrahamowi po zaoszczędzeniu Izaaka (Genesis 22: 17) podzielił się refleksją: „…jak piasek nad brzegiem morza będzie twoje potomstwo, dziękuję Panu, że w tym dniu mam prawo do uczestniczenia w drodze naszych starszych braci”.

  Od kilku lat B’nai B’rith i archidiecezja rzymskokatolicka Buenos Aires organizują wspólne obchody rocznicy tzw. kryształowej nocy, spalenia w Niemczech 1938 r. synagog. Obchody te miały miejsce w różnych kościołach katolickich, w tym dwa razy w archikatedrze, ostatni raz w 2012 r.

  Podczas uroczystości prowadzonych przez rabina Leona Klenickiego z Ligi Antydefamacyjnej kard. Bergoglio, obecyn papież zauważył, iż podczas II wojny św. wielu ludzi nie dostrzegało, co dzieje się z żydami. Nie tylko ludzie ignorowali istnienie obozów zagłady ale i państwa, które miały środki, aby udzielić żydom pomocy. Jako przykład podał państwa, które posiadały możliwość zbombardowania obozów, lecz nie odważyły się tego zrobić. Kard. Bergoglio miał powiedzieć przy tym: „Przepraszam za ten grzech zlekceważenia naszego własnego ciała, które jest z naszych braci”.

  Referując wypowiedź obecnego papieża Franciszka, przytoczoną przez rabina Mordechaja Levina, o grzechu zaniechania popełnionym rzekomo przez aliantów, którzy mogli zbombardować obozy koncentracyjne, winniśmy w tym miejscu przypomnieć o śmierci pod bombami brytyjskimi blisko siedmiu tysięcy więźniów obozu pracy przymusowej w Hamburgu-Neugamme, którzy zginęli 3 maja 1945 r. w wyniku ataku lotniczego na stojące w pobliżu Neustadt na kotwicy statki „Cap Arcona” i „Thielbek”, którymi Niemcy zamierzali ewakuować m.in. zatrudnionych w KL Neugamme Polaków. Piekło zgotowane więźniom przez aliantów przeżyło 3 maja 1945 r. zaledwie 450 osób, ciężlo rannych i poparzonych.

  Biskupi i rabini nie muszą znać szczegółów zbrodni popełnionych przez wszystkie uczestniczące w wojnach armie, nie powinni jednak przepraszać za to, że alianci nie zbombardowali KL Auschwitz, albowiem wtedy za grzech zamordowania 6 mln żydów cierpiałby dzisiaj w Piekle męki Churchill, nie zaś Hitler.

  Pisząc 20 kwietnia 1990 r. w korespondencji z Frankfurtu nad Menem dla Katolickiego Tygodnika „Ład” ikazującego się we Warszawie o wypożyczaniu z Oświęcimia i z Majdanka do budowanego w Ameryce za grube pieniądze Muzeum Holocaustu „gór butów i oprawek od okularów” zauważyłem: „…Myślałem, że do Oświęcimia jeździ się pierwszy raz mając piętnaście lat, kiedy zaczyna się być mężczyzną: człowiek staje przed taką stertą starych okularów i nagle zaczyna się trząść, płakać. Nie jak dziecko, lecz po raz pierwszy w życiu jak dorosły człowiek: z powodu bezsilności, rozpaczy, niemożności ogarnięcia wyobraźnią, rozumem krzywdy wyrządzonej innym, planowej, systematycznej zbrodni na milionach istnień. Teraz się dowiaduję, że do Oświęcimia, do byłego hitlerowskiego obozu można jechać z Ameryki zwyczajnie „po towar”. Bo to tanio, bo z pierwszej ręki, bo się opłaci. Matko Boża, w zażyłości z Mądrością leży Nieśmiertelność…”.

  Franciszek Gajowniczek überlebte das KL Auschwitz
  Papież Franciszek powinien zostać jednak niezwłocznie zaproszony przez przewodniczącego Episkopatu Polski do odwiedzenia celi w bloku śmierci, w której św. Maksymiliana Kolbe oddał życie za bliźniego swego dobity zastrzykiem fenolu, nie pod bombami brytyjskimi.

  Rabin Levin przypomina, że papież Franciszek jest szczególnie blisko zaprzyjaźniony z rabinem Abrahamem Skórką, rektorem seminarium rabinów Ameryki Łacińskiej, z którym wspólnie napisał książkę „Na niebie i ziemi” poświęconą m.in. Bogu, fundamentalimowi, aborcji, edukacji, globalizacji, holocaustowi i konfliktowi żydowsko-arabskiemu w Izraelu.

  We wstępie do tej książki, która zdaniem Levina ma teraz szansę stać się bestsellerem, Bergoglio opisał swoją przyjaźń ze Skórką, którego uważa „za brata i przyjaciela”. Obaj wystąpili niedawno we wspólnej audycji katolickiego kanału telewizyjnego przy okazji przyznania rabinowi Skórce tytułu doktora honoris causa Katolickiego Uniwersytetu w Buenos Aires, kard. Bergoglio wygłosił przy tym laudację.

  Swoje uwagi na temat związków przyjaźni papieża Franciszka ze społecznością żydowską rabin Mordechaj Levin kończy zapewnieniem, że znający Franciszka są przekonani, iż na nowym stanowisku pójdzie on śladami swoich poprzedników a dialog oraz przyjaźń między katolikami i żydami będą kontynuowane.

  Opracował i czytał: Stefan Kosiewski

  https://shoudio.com/user/sowa/status/6397

  http://sowa.quicksnake.net/Church-religion/Nowy-papiez-jest-starym-przyjacielem-spolecznosci-zydowskiej-By-Mordechai-Levin

  Polubienie

 10. Swoje uwagi na temat związków przyjaźni papieża Franciszka ze społecznością żydowską rabin Mordechaj Levin kończy zapewnieniem, że znający Franciszka są przekonani, iż na nowym stanowisku pójdzie on śladami swoich poprzedników a dialog oraz przyjaźń między katolikami i żydami będą kontynuowane.—-> no tak „Kochaj bliźniego jak siebie samego” 🙂

  Polubienie

 11. Papieża wybrała CIA jak donosi dobrze poinformowane źródło (Kosiur i Spółka z ograniczonym rozumowaniem)

  Wasze mózgi są uszkodzone w wyniku urazu przy porodzie,ale
  nigdy nie jest za późno aby rozpocząć leczenie.

  Polubienie

 12. Nie wiem co miał na myśli „Jerzy”, ale chyba patrzył na siebie w lustrze pisząc „Wasze mózgi są uszkodzone w wyniku urazu przy porodzie” itd. Druga hipoteza to podejrzenie, że jest on po prostu sumiennym pracownikiem SŚP:

  Odnośnie mych podejrzeń, że najnowszą edycję osoby na Świętym Siedzeniu (Saint Siege. Holy See) wybrał Waszyngton, pozwolę sobie wskazać na dobrze poinformowane źródło w Indiach, ktore potwierdza tezę, że papieża nam wybrał „bóg” w formie Centralnej Inteligencji Aniołów Stróżów Światowego Porządku (CIA – SŚP):

  http://www.vijayvaani.com/ArticleDisplay.aspx?aid=2735

  Francis I: Continuity, not change

  Sandhya Jain

  26 March 2013

  When on March 14, 2013, the Cardinals of the Roman Catholic Church chose the archbishop of Buenos Aires as new Pope the election was no surprise to the cognoscenti. Soon after Benedict XVI resigned, the German press leaked the details of his election in 2005, which showed Bergoglio was in second place after Cardinal Ratzinger, then seen as Washington’s favourite. Hence, as Hans Atrott, author of Jesus Bluff points out, it did not take genius to infer that the man who was second in 2005 could come first in 2013. Western media, however, projected an array of probable candidates except the closest contender.

  Polubienie

 13. RABIN SKORKA “DOKTOREM KOŚCIOŁA”
  (Judasz zrobił to za 30 srebrników, Bergoglio za darmo)

  Niedawno z okazji wyboru nowego papieża NY Times opublikował artykuł pełen “troski” o przyszłość kościoła katolickiego, a szczególnie jeżeli chodzi o celibat, w którym autor niedwuznacznie sugerował, że nowy papież Franciszek może sklaniać się ku zelżeniu celibatu.
  http://www.nytimes.com/2013/03/21/opinion/in-praise-of-priestly-marriage.html?_r=0
  W artykule zacytowano rozmowę jaką na ten temat przeprowadził rabin Abraham Skorka z ówczesnym kardynałem Bergoglio. Wprawdzie Bergoglio miał stwierdzić, że “jak dotąd celibat trzyma się mocno,” to warto przy okazji ujawnić jakie to poglądy reprezentuje stary przyjaciel obecnego papieża.

  Rabin Abraham Skorka otrzymał niedawno w obecności kadynała Bergoglio doktorat honoris causa na Pontyfikalnym Katolickim Uniwersytecie w Buenos Aires w 2012 roku. Rabin Skorka znany jest w Argentynie ze swojego poparcia dla homoseksualnych związków partnerskich oraz ataków na kościół katolicki. W wygłoszonym w czasie wspomnianej uroczystości na uniwersytecie wykładzie rabin:
  – wielbił syjonizm;
  – twierdził, że korzenie ideologii nazizmu tkwią w teologii katolickiej;
  – jego zdaniem, nie mozna poznać chrześcijaństwa bez znajomości judaizmu;
  – określi Jezusa Chrystusa mianem “dude” (cos jak nasz “facet”);
  – twierdził, że nauczanie Chrystusa o dobroczynności tkwi w Talmudzie;
  – wykład zakończył stwierdzeniem, ze „Czekamy na Mesjasza. On przyjdzie kiedy tak zadecyduje Bóg.”
  Wszystko to miało miejsce na “katolickim” uniwersytecie w Buenos Aires w obecności kardynała Jorge Mario Bergoglio. Zarówno obecny na uroczystości nuncjusz papieski jak i rektor Victor Fernandez przyjęli te stwierdzenia z kamienną twarzą.

  http://www.novusordowatch.org/wire/bergoglio-honors-rabbi.htm

  Polubienie

 14. Metropolita Genui przypomina słowa Papieża skierowane do dyplomatów: „Nie można budować mostów między ludźmi, zapominając o Bogu. Nie można przeżywać prawdziwych więzi z Bogiem, zapominając o innych”. To, jak wskazuje kard. Bagnasco, jest linią zmian nowego Papieża: budować wspólnotę kościelną, zaczynając od odnowy serc poszczególnych ludzi, a dopiero potem reformując struktury.

  Polubienie

 15. odp. jerry

  był już taki jeden ksiądz – ks. Waldemar Chrostowski, który podjął się zadania budowy „mostu” między chrześcijanami a judaistami

  ale szybko dał sobie spokój, gdyż stwierdził że „most” ten zgodnie z zamierzeniem jednej ze stron (judaistów) dialogu ma mieć na tymże moście wyłącznie drogę jednokierunkową…

  Polubienie

 16. sranie w banie dla was wszystkich, szatan was trzya za reke, papiez nie wazne jak wybrany waze jak zyl, hanba wan nie dowiarkon

  Polubienie

 17. „sranie w banie dla was wszystkich, szatan was trzya za reke, papiez nie wazne jak wybrany waze jak zyl, hanba wan nie dowiarkon” – coś mi się zdaje że dewocja, ślepa, tępa bezrefleksyjna wiara w dogmaty i kościelne „autorytety”, ślepe posłuszeństwo wodzowi zwanym papieżem, głupota, odmóżdżenie, otumanienie, fanatyzm charakteryzujące przeciętnego wyznawcę żydo-katolicyzmu często idzie w parze z analfabetyzmem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s