POLSKA PATRIOTYCZNA – partyjny biuletyn Nr 48


Kwiecień,   2013 rok     

    W wyniku zintensyfikowanej propagandy i indoktrynacji Polacy zatracają instynkt samozachowawczy. Nie analizując tego, co już minęło, tego, co dzieje się tu i teraz

    i tego, co może się wydarzyć, kroczymy jak ślepcy pomimo południa. Nie potrafimy podejmować żadnych racjonalnych decyzji, bo nie mamy przewodnika i nie wiemy, dokąd mamy zmierzać.

 

Powstała Nowa Siła Polityczna

  POLSKA  PATRIOTYCZNA

    Jedyna Partia, która posiada realny program likwidacji biedy i bezrobocia, program odbudowy i rozwoju Kraju dla Narodu i z Narodem

Biuletyn   Nr  48

Samorządy nie przeciwstawiają się złu, nie widzą zagrożeń, są ślepi, dlatego rozpłynęło się państwo

Polska znajduje się pod okupacją światowej oligarchii finansowej. Rządy w Polsce należą do antypolskiego elementu kolaborującego z międzynarodowym okupantem

  Jest źle, jest coraz gorzej, coraz trudniej żyć – takie głosy słyszymy w całej Polsce. Obce, antypolskie media manipulują Polakami i tworzą informacyjny śmietnik. Okupacyjne władze realizują programowe bezrobocie, biedę, okradają nas podatkami. Od 1990r. narasta fala krytyki rządzących, opozycji, pracodawców, wymiaru sprawiedliwości, administracji rządowej, samorządowej, związków zawodowych pełniących jedynie rolę zaworu bezpieczeństwa dla władzy nowego systemu. Czy coś z tej krytyki wyniknęło? Tylko jedno: narasta w nas strach przed przyszłością bez wizji zmiany na lepsze. Jak głęboko muszą nas dotknąć negatywne zjawiska, żeby wywołać odruch koniecznej samoobrony. Nie wolno biernie przyglądać się niszczeniu Narodu i Ojczyzny, czas  działać.

  W  LATACH 1990 – 2012  ZLIKWIDOWANO ponad 10 mln miejsc pracy, zniknęło 700 tys. gospodarstw rolnych, niszczony na raty jest system ochrony zdrowia i system ubezpieczeń społecznych – zniszczono materialne podstawy bytu Narodu Polskiego. Nastąpiło demograficzne załamanie pogłębione zarobkową emigracją ludzi młodych. I będzie nas coraz mniej, będziemy coraz biedniejsi, aż w końcu znikniemy jako naród. Dzieje ludzkości znają  przypadki narodów, które zniknęły, o których wiedzę mają już tylko historycy. Jeśli nie zwalczymy własnej, politycznej i społecznej bierności, Polski Naród będzie istniał już tylko na kartach historii.

   ZABORY, ZBROJNE POWSTANIA, zbrodnicze działania I i II wojny światowej spowodowały, że poza Polską żyje ok. 40 mln Polaków. Ostatnia wojna, hitlerowska i stalinowska 1939-45 i żydo-bolszewicki system 1944-56 ponoszą winę za śmierć  od  6 mln.  do  8 mln.  Polaków.

   Po 1990r. kolejne antypolskie ekipy rządzące zniszczyły wszystko to, co Polski Naród przez 40 powojennych lat odbudował i zbudował, zostało ostatecznie zniweczone parafowaniem przez Tuska i Sikorskiego i przypieczętowane podpisaniem przez Lecha Kaczyńskiego traktatu zniewolenia wiernopoddaństwa zwanym Traktatem Lizbońskim, to od tej chwili „Rzeczpospolita Polska przestała być suwerennym państwem

   RZECZYPOSPOLITEJ POLSKI JUŻ NIE MA. Jest wielkie imperium, które nazywa się Unia Europejska. Dlaczego tak się stało, że Polski już nie ma? ZAPAMIĘTAJMY, WOŁAJMY, OSTRZEAJMY ! Że cały dramat Polski od 1989r – to jest OBOJĘTNOŚĆ Polek i Polaków na sprawy swego Państwa Polskiego i swego Narodu Polskiego, to biadolenie o sprawach Polski i Polaków ! Ta rezygnacja z walki z wrogami Polski, którzy usadowili się w okrągło-stołowych partiach KOR, PZPR i SOLIDARNOŚCIOWYCH, polityków o antypolskich działaniach od 1989r. To zapatrzenie się Polaków w mit ziemi obiecanej Zachodu, którego nigdy nie będzie, poprzez sprzedajnych polityków, obecnych w wasalnych rządach, oddających się na ich usługi i Unii Europejskiej.   To wszystko jest niczym innym, tylko najnowszą zdradą Państwa Polskiego i Narodu Polskiego, dbaniem o interesy innych narodów i państw ! .

TU SIĘ URODZILI, WYCHOWALI, WYKSZTAŁCILI I DOSTALI WYSOKIE STANOWISKA. TA  POLSKA ZIEMIA ICH ŻYWI ! Dlaczego tak się zachowujecie jako działacze rządowi, samorządowi, związkowi różnych barw, i znaków politycznych, dlaczego zdradzają Polskę? Dowodzą, ze dla nich najważniejsza jest obca racja stanu. Uczynili to podstępem, fałszem, przemilczeniem, różnymi frazesami, byle tylko pozbawić Naród Polski majątku wspólnego i uczynić go zbiorowym niewolnikiem.

   CI RÓŻNEJ MAŚCI OSZUŚCI POLITYCZNI TO: Balcerowiczowie Mazowieccy, Kwaśniewscy, Tuskowie, Komorowscy i inni nam Polakom odbierają majątek narodowy i kolonizują Państwo Polskie. Te wrogie działania likwidacji Państwa Polskiego zostały zaplanowane – wielo-warstwowo daleko przed Okrągłym Stołem w Izraelu, Niemczech, USA, gdzie stwierdzono, że wojsko, przywódcy Solidarności i polityka jest w rękach Żydów i nie ma oporu polskiego. Wszyscy prezydencji, premierzy i rządy zostali namaszczeni poza granicami Polski, by zrealizować dyrektywy i zlecenia obcych państw zachodnich i korporacji międzynarodowych na czele Banku Światowego  i  Międzynarodowego Funduszu Walutowego…

   KIM SĄ CI ZDRAJCY,  KOLONIZATORZY,  LIKWIDATORZY POLSKI ? POLKI i POLACY!    Sam wielokrotnie stawiam to pytanie: ODPOWIADAM ! Są to: politycy rządowi i samorządowi, są to prezydencji i premierzy RP, są to posłowie i senatorowie RP, są to dziennikarze, prawnicy i niektórzy kapłani.  Są to dyrektorzy (prezesi) fabryk, szpitali i banków, są to rektorzy wyższych uczelni i dyrektorzy szkół średnich, są to nauczyciele, działacze różnych instytucji, stowarzyszeń i fundacji. Słowem, są to ci wszyscy, którzy z nakazu Konstytucji RP maja budować Państwo Polskie a tymczasem w majestacie stworzonego przez siebie „prawa” likwidują Państwo Polskie, tak jakby byli jego śmiertelnymi wrogami. Może nimi są, tylko ukrywają swoje pochodzenie i swoje strategiczne cele.

    NIE WOLNO NAM BYĆ BIERNYM OBSERWATOREM NISZCZENIA NASZEGO NARODU i PANSTWA. Czas przeciwstawić się złu. Dlatego czas działać! Mamy obowiązek kontynuowania dzieła naszych przodków, nasze dzieci  –  następne pokolenia, rozliczą nas z tego obowiązku. 

BIORĄC POD UWAGĘ CORAZ BARDZIEJ DRAMATYCZNĄ SYTUACJĘ Polski i Polaków niszczonych przez kolejne ekipy antypolskiej, okupacyjnej władzy proponujemy program wspólnego narodowego przeciwstawienia likwidacji Narodu i Państwa.

 

Nasz program, jako konieczne dla trwania i rozwoju Narodu i Państwa zakłada:

1. Suwerenność polityczna narodu i państwa .

2. Suwerenność gospodarcza narodu i państwa.

3. Ciągłość i rozwój tradycji narodowych, narodowej kultury dla tożsamości narodu.

4. Osiągnięcie bezpieczeństwa liczebnego ludności, gwarantujące trwanie i rozwój narodu.

5. Bezpieczeństwo zdrowotne narodu – bezpłatna ochrona zdrowia.

6. Bezpłatny i doskonalony system oświaty i nauki.

7. System sprawiedliwości chroniący prawa Narodu, Państwa i Jednostki, oparty na prawie rzymskim (nie na interpretacji prawa).

8. Bezpieczeństwo wewnętrzne – Polacy muszą czuć się bezpieczni w swoim kraju.

9. Zakaz funkcjonowania partii i organizacji finansowanych z zewnątrz .

10.Bezpieczeństwo zewnętrzne oparte na korzystnych sojuszach i na „własnych ostrych zębach” oparte na własnym przemyśle obronnym

11.Stworzenie polskich narodowych mediów. Obce media mogą funkcjonować w minimalnym zakresie kilku procent udziału w rynku  oraz pod polskim kierownictwem i nadzorem

12.Zabezpieczenie i doskonalenie funkcjonowania państwa jako narzędzia obrony interesów Polaków. Realizowanie tego celu poprzez doskonalenie demokracji i aktywne oraz skuteczne formy administracji państwowej.

13.Rozwijanie aktywności obywatelskiej na płaszczyźnie samorządowej, związkowej, a także dla celów ogólnonarodowych.

 

    Są to główne zadania kontroli każdego demokratycznego systemu władzy, gwarantem ich prawidłowej realizacji może być tylko partia narodowa i na nią należy głosować !!!

 

Poseł na Sejm IV Kad. Zdzisław Jankowski

e-mail:  jankowskizdzislaw@poczta.onet.pl


 

 

Reklamy

2 uwagi do wpisu “POLSKA PATRIOTYCZNA – partyjny biuletyn Nr 48

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s