Chevron w Żurawlowie: powrót do wysiedleń na Zamojszczyźnie?


1. Firma Chevron Corporation powstała w USA w drugiej połowie XIX w. pod nazwą Standard Oil Co. Jej założycielem był J.D. Rockefeller. Jest to firma kontrolowana przez kapitał żydowski z USA.

2. Wielce symptomatycznym faktem jest, iż w Żurawlowie, w miejscu protestu mieszkańców, nie pojawiają się przedstawiciele jakiegokolwiek szczebla władz RP !. Przyjeżdżają natomiast europarlamentarzyści z innych państw UE !

3. Obowiązujące Prawo Geologiczne i Górnicze, które wypracowała żydo-władza RP w latach 1990., następnie znowelizowała ustawą w 2011r. zapowiada przymusowe wysiedlenia, swobodny handel koncesjami (przez firmy zagraniczne) na wydobywanie polskich bogactw naturalnych i wypełnianie opróżnionych odwiertów toksycznymi, w tym także radioaktywnymi, odpadami oraz CO2 .

Zestawienie tych trzech informacji prowadzi do wniosku, że obecna żydo-władza PO, która tak usilnie ciąży ku UE (teoretycznie – tylko teoretycznie – bardziej niż PiS), jest nie tylko powiązana wspólnymi korzeniami narodowościowymi, ale jest jednocześnie uzależniona od decyzyjnej mocy żydostwa anglosaskiego z USA, które wyznacza wszelkie kierunki tzw. polskiej polityki.

(Nie tak dawno, w naszych audycjach radiowych wykazaliśmy, że nowopowstały Ruch Narodowy jest także inicjatywą syjonistyczną powiązaną z USA – dlatego „narodowcy” z RN nie pojawiają się w Żurawlowie, żeby bronić polskich interesów przed żydowskim kapitalizmem z USA.)

Światowy syjonistyczny Żyd może, więc wysiedlać Polaków z Zamojszczyzny – na razie tam, a potem – ? – i grabić nasze bogactwa naturalne.

Wydaje się, że historia zatoczyła koło. W 1941r. wysiedlenia na Zamojszczyźnie rozpoczął niemiecki okupant.

Wysiedlanie-Zamojszczyzna

Relacja Genowefy Wojtowicz o wysiedleniu z wsi Żurawlów:

http://www.tpg-grabowiec.pl/articles.php?article_id=48

Niemieckie wojenne zbrodnie (także na Żydach) finansowało żydostwo z USA. Dzisiaj naszym okupantem są światowa żydowska finansjera z USA oraz wysługujące się jej żydo-władze RP.

Dariusz Kosiur

                                          Reportaż TV-WPS z Żurawlowa, 15 czerwca 2013r.

Powrót do wysiedlania Zamojszczyzny

Reklamy

24 uwagi do wpisu “Chevron w Żurawlowie: powrót do wysiedleń na Zamojszczyźnie?

 1. Dostrzegam jeszcze jedną analogię pomiędzy pacyfikacją i wysiedlaniem Zamojszczyzny podczas II wojny św.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamojszczyzna_%281942-1943%29
  a sytuacją obecną. Wówczas Zamojszczyzna znajdowała się na terenie Generalnej Guberni, której wszechwładnym gubernatorem był Hans Frank – jak podaje w książce „Eichman w Jerozolimie” żydowska autorka Hannah Arendt – prawdopodobnie stuprocentowy Żyd.
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_10.html
  Za obecnymi wysiedleniami stoi także stuprocentowy Żyd Rockefeller – lider żydowskiej globalnej sitwy i zapewne współudziałowiec/właściciel Chevron Corporation.
  I na tym koniec analogii…

  Wojenną pacyfikację i wysiedlenia na Zamojszczyźnie wstrzymało nadciągnięcie od wschodu postrzeganej obecnie przez wielu polskich patryjotów jako jeszcze gorszy „okupant” Armii Czerwonej.
  Czy obecnie Putin i jego armia przyjdzie Zamojszczyźnie na pomoc – jest to b. wątpliwe…

  Polubienie

 2. Ludzie w Żurawlowie walczą z toksyczną technologią niszczącą środowisko. Chcą dalej uprawiać ziemię. Nie mają nic wspólnego z antysemityzmem, jaki wyziera jednoznacznie z tej strony. Nie wolno posługiwać się nimi do kreowania i potwierdzania własnych przekonań, czy planów politycznych. Polacy w takich chwilach powinni się łączyć bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, przekonania czy wiarę. Ich historia dzieje się teraz w ich małej ojczyźnie, która jest częścią naszej wspólnej. Takie ujęcie ich protestu jak w tym artykule oraz wykorzystanie pod nim wywiadów z ludźmi jest przysługą niedźwiedzią, bo daje możliwość wrogom używania broni „antysemityzm”, „nazizm”, „ksenofobia”, itd. Natomiast ten protest dotyczy przede wszystkim spraw własnościowych, środowiskowych, zdrowia. Dotyczy także spraw formalno- prawnych, za które odpowiedzialne są władze i urzędnicy polscy, a nie Chevron. Bo to te „władze” są odpowiedzialne za ten stan rzeczy, w tym wydanie koncesji, zgód. To my obywatele, polskie władze i administracja, musimy rozstrzygnąć to między sobą, a nie ubierać tego w wątki rasowe. Warto zauważyć, że koncesje mają także firmy zależne od Gazpromu, starają się o koncesje Chińczycy, w części mają je także Japończycy. Kilka odwiertów wykonały także PGNiG oraz Orlen, firmy polskie w niedużej odległości od Żurawlowa. Czy zatem wszystko należy wrzucić do jednego antysemickiego wora?
  Czy autor tekstu posiada zgodę mieszkańców Żurawlowa i okolic na publikację łączącą ich walkę (blokadę) ze skrajnie antysemickimi treściami. Treść artykułu jest manipulacją całej sytuacji i na pewno nie pomaga tym ludziom, a wręcz przeciwnie. Jest oczywiste, że przeciwnicy ludzi z Żurawlowa przebiorą ich z całą satysfakcją w szaty antysemickie. Może właśnie na tym zależy autorom materiałów.

  Polubienie

 3. Jeszcze jedno, żeby opisywać stan istniejący i porównywać go z czymkolwiek, należy mieć odpowiednią wiedzę merytoryczną, której autor nie wykazuje. Ustawa Prawo geologiczne i górnicze z 1994r., przestała obowiązywać z dniem wejścia w życie nowego prawa geologicznego i górniczego, zatem nie znowelizowano prawa, tylko ustanowiono nowe.

  Polubienie

 4. @NADZIEJA

  Można dyskutować, na ile tzw. nowe prawo geologiczne i górnicze było lub nie było „nowelizacją szeroką”, ale nie wykluczam, że użyłem niewłaściwego terminu, nie mniej nie jest to w ogóle istotne dla prezentowanego problemu.

  Nie bardzo rozumiem zarzut antysemityzmu – zarzut wypada uzasadnić, inaczej jest pomówieniem.
  Nawiasem mówiąc zarzut antysemityzmu winien być dla myślącego Polaka powodem do dumy, ponieważ posługują się nim z reguły antypolskie elementy.

  (Specjalnie dla „NADZIEI” link do tekstu: „Zarzut antysemityzmu„: https://wiernipolsce.wordpress.com/2011/03/26/zarzut-antysemityzmu/)

  Odnoszę natomiast wrażenie, że szanowna „NADZIEJA” robi w portki na samo wspomnienie o narodowości właścicieli f-y Chevron, czy narodowości elementu rządzącego w RP itd.
  Zatem niech szanowna „NADZIEJA” wyobrazi sobie, że wymieniona przez mnie narodowość nie jest żydowską tylko np. czeską, czy koreańską. Czy przed panoszeniem się w Polsce i przejmowaniem jej majątku narodowego przez wymienione narodowości nie mielibyśmy prawa się bronić i wskazywać, że to właśnie one, Czesi, czy Koreańczycy, stoją za tym procederem?

  Odpowiem znaną anegdotą: otóż gdy struś zobaczył na pustyni lwa, tak bardzo się przeraził, że schował łeb w piach, żeby nie widzieć niebezpieczeństwa. Co stało się ze strusiem, mówić chyba nie muszę.

  Polubienie

 5. Szczególnie interesujący jest ten fragment z tekstu „Nadziei”:

  „…ten protest dotyczy przede wszystkim spraw własnościowych, środowiskowych, zdrowia. Dotyczy także spraw formalno- prawnych, za które odpowiedzialne są władze i urzędnicy polscy, a nie Chevron. Bo to te “władze” są odpowiedzialne za ten stan rzeczy, w tym wydanie koncesji, zgód. To my obywatele, polskie władze i administracja, musimy rozstrzygnąć to między sobą, a nie ubierać tego w wątki rasowe. ”

  zatem nie chodzi o suwerenność Polski, o jej zasoby, o przekupne, skorumpowane władze okrągłostołowe, o bezkarność globalnych korporacji wywodzących się z 17 rodów żydowskich, ale jedynie o jakieś drobne błędy powiatowych urzędników od geodezji, środowiska i zdrowia ?!

  I tak to Teresa stała się Matką Teresą ostrzegającą porządnych ludzi, mieszkańców Żurawlowa przed groźnymi, polskimi nacjonalistami i rasistami

  I tak to duch zrównoważonego społeczeństwa obywatelskiego odmienił oblicze tej ziemi!!!

  Polubienie

 6. Warto zwrócić uwagę na wątek dotyczący KK w Polsce, który poruszył pan Gryn w wypowiedzi filmowej (film nr 2). Poparcie KK dla eksploatacji gazu łupkowego w Polsce przez koncerny zagraniczne (głównie jednak z kapitałem żydowskim) nie wynika z niewiedzy proboszcza parafii w Żurawlowie. KK jest strukturą hierarchiczną i tego typu decyzje zapadają na najwyższym szczeblu tej świętej hierarchii. Oto, czym jest judeo-chrześcijański KK, co dzisiaj, gdy Polska opanowana jest przez żydowski kapitalizm i żydo-system okupacyjnych władz widać coraz lepiej.

  Polubienie

 7. Żydzi – ? – aj, cicho, sza, to demokraci i biznesmeni z Zachodu, a nie jacyś Żydzi, ci…., sza….. Nie wymawiajmy słowa na Ż, a jeśli już musimy to tylko szeptem, bo inaczej pomyślą, że jesteśmy antysemitami i wszystko wtedy będzie stracone.

  Ale tak, jak na filmie poniżej można, wolno – tak jest właśnie poprawnie:

  A że prawda wygląda jak na zdjęciu poniżej, no cóż -, ale po co o tym głośno mówić – ? Jeszcze się Żydzi na nas obrażą i sobie stąd pójdą. Cicho…, sza…

  demokracja i reżim

  Polubienie

 8. Te akademickie dyskusje nie pomagają w niczym ludziom na barykadzie w Żurawlowie. Niestety tak Pawle, właśnie lokalna Prokuratura z lokalną policją współdziałają na rzecz koncernu. Policja wnosi oskarżenia (30 osób) do Sądu w Hrubieszowie o ukaranie w Kodeksu wykroczeń obywateli RP. I co? – jakie argumenty przeciwko nim wyzierają z waszego artykułu?.
  Ska wzięło się stwierdzenie, że wasza strona jest antysemicka i moja wiedza o tym stwierdzeniu? – bo to nie jest mojego autorstwa, o czym Paweł doskonale wie, ale wypowiedzi formułujecie tak, jakby było ono właśnie moje, zatem przekłamujecie informacje. Zaraz po przesłaniu waszej audycji na adres mieszkańców Żurawlowa, po jej odsłuchaniu, umieścili ją na swoich profilach na Facebooku. Lech Kowalski umieścił ją na twiterze. Uznali treść audycji za słuszną merytorycznie, zresztą tak jak i ja. W tym samym dniu w komentarzach pod audycją na ich profilach pojawiły się informacje, że audycje nagrała organizacja antysemicka, ba mają na swojej stronie hasło „stop syjonizmowi” i że „ubranie” w to hasło ludzi z blokady w Żurawlowie zagraża całej akcji. Pośpiesznie usunęli audycję i wyrazili wolę, że nie chcą przynajmniej do czasu zakończenia blokady żadnych materiałów formowanych przez WPS. Czy w takim razie skoro to ich blokada, ich protest, ich podkładanie się pod koła lokomotywy koncernu (nas tam na co dzień nie ma pod namiotem), to wolno nie szanować ich woli. Czy chcecie ich takimi artykułami obecnie edukować?!
  Oni tej edukacji nie chcą i trzeba uszanować ich wolę.
  O suwerenności Polski, grabieniu zasobów, a także skorumpowanych władzach pookrągłostołowych pisaliśmy już w 2010r. (patrz – modry – megaprzekręt na http://www.salon24.pl)i blokowaliśmy legislacje Prawa Geologicznego i Górniczego. Są narzędzia inne niż wykorzystanie determinacji ludzi walczących o własne domy i zagrody do upubliczniania stanowiska i poglądów w sprawach suwerenności. Narzędzia, które nie zaszkodzą obecnie protestującym. Niestety te, których użyliście są dla nich nieprzydatne, a nawet szkodliwe. Cyt. z maila komentującego wasz artykuł

  „przepraszam, ale trzeba nie mieć za grosz wyobraźni, żeby Chevron i
  Żurawlów wrzucać do antysemickich treści. to jest wprost proszenie się o
  klęskę dla tego protestu. jeśli media na to trafią, to ludzie mogą
  liczyć na rozgłos. tylko chyba nie o taki im/nam chodzi.”

  Zatem w odpowiedzi do Dariusza – nikt, kto będzie chciał zniszczyć tych ludzi z wykorzystaniem waszych materiałów jak widać nie będzie się zastanawiał nad dowodami, machina z tzw. klucza wytrych „antysemityzmu” ruszy i na pewno jej nie zatrzymacie. Czy na taka pomoc liczy Żurawlów? – zapytajcie ich sami, np. wysyłając maila, ale przed publikacją materiałów. Czy Pan Gryn zgodził się na swoją wypowiedź umieszczoną pod tym artykułem?

  W przeciwnym wypadku nie mieliście żadnych upoważnień do emisji tego materiału, naruszacie jego dobra osobiste i pozostałych ludzi na proteście.

  I nic was nie tlumaczy

  Polubienie

 9. I to jest polska właśnie. Strach, strach i jeszcze raz strach. Słowo -antysemityzm- stało się słowem kluczem, do gnojenia polaków i nie tylko. Kto je wymyślił? Jeżeli mówienie prawdy i walka o nią, miłość do Ojczyzny, bezkompromisowość – jest antysemityzmem – za który możesz lub jesteś w tym kraju prześladowany, to to nie jest już Polska. Nie ma sensu walczyć o cokolwiek. Poddać się i czekać na ochipowanie. To tak jak z tym tragicznym „żartem” o strusiu, który opisał Pan D. Kosiur – schować głowę w piasek a do dupy dobiorą bez problemu. Wszystkich Nas do więzienia nie wsadzą ani nie zastrzelą. A jeżeli nawet, to lepiej umrzeć jak bohater, niż żyć jak tchórz.

  Polubienie

 10. @NADZIEJA

  Oj, moja Ty „NADZIEJO” – „zauważyli na stronie WPS hasło „Sto syjonizmowi” i uznali, że strona jest antysemicka”, jeśli to prawda, to znaczy, że to w najlepszym przypadku głupcy. Syjonizm jest żydowskim szowinizmem i jak każdy szowinizm godny jest potępienia i winien być ścigany prawem.
  Potępianie szowinizmu nie jest żadną fobią, tylko postawą godną naśladowania.
  Istnieje w naszym języku przysłowie o nadziei i matce, ale nie będę go już przytaczał.

  Warto, natomiast zastanowić się, kim jest ów Lech Kowalski i dla kogo pracuje, ale nie warto, z całą pewnością nie warto zwracać uwagi na komentarze głupców, którzy nie wiedzą co to syjonizm i antysemityzm.

  Polubienie

 11. Jeżeli mamy mówić prawdę to róbmy to bez manipulacji. Ten wywiad z Żurawlowa został włączony do treści antysemickich bez zgody aktorów.

  Mówiąc o odwadze i prawdzie nie wolno tworzyć fałszywych prawd lub nimi manipulować, a to się jednak stało. W ten sposób można rozpieprzyć wszystkie dobre inicjatywy. Czy twierdzicie, że chłopi z Żurawlowa, mają w jednej ręce historię, waszą wiedzę itd.? Nie. Daj mi Darku dowód, że wasz artykuł i przekaz spowoduje, że jutro w pośpiechu Chevron przestraszony opuści Polskę i Żurawlów, bo wiedzą z waszej strony, że są żydowskim kapitałem i że żydzi mordowali w II wojnie żydów?

  media głównego nurtu, tylko czekają na tę waszą „prawdę”, żeby zaczęto rzucać w tych ludzi kamieniami.

  Krytyka nieżyjącego JP II, nieżyjącego Piłsudskiego, Solidarności, Ruchu Narodowego, a teraz inicjatorów OZN, niewiele ma wspólnego z działaniem racjonalnym, łączącym Polaków, a nie dzielącym.
  Jesteśmy Polakami, częścią narodu polskiego i próba przypięcia nam różnych łatek ….jest obrzydliwa

  Panie Marku
  Oczywiście próby nagonki antysemickiej przez przekazy WPS już się zaczęły. Zastanawiam się tylko, czy WPS to jest rzeczywista działalność pro-polska, czy głupota, czy „szabelkowa” zaczepność, czy stała przemyślana prowokacja. Właśnie próbujemy się od tego „odseparować”

  Matko Tereso,

  nie ubieraj wzorem żydowskich gadzinówek WPS w kostium „antysemityzmu”, bo sama wiesz, że antysemityzmem jest wszystko to, co żydzi uznają za szkodliwe dla ich interesów i zagrażające ich bezkarności. Ja walczę nie z semityzmem, bo nie wiem, co to jest, ale z szowinistycznym, żydowskim globalizmem spod znaku talmudycznych, zbrodniczych „urojonych elit” i ich najnowszemu syjonistycznemu wydaniu. Walczę razem z kolegami z WPS i KPS przeciw wszelkim przejawom antypolonizmu. Jednym z najagresywniejszych i najgroźniejszych przejawów antypolonizmu jest właśnie rozpasany, bezkarny, zbrodniczy syjonizm.
  Utarły się jakieś takie nowomodne określenia jak „mała ojczyzna, ty tym mianem nazywasz m.in. Żurawlów. Ja znam tylko jedną Ojczyznę i mieszkańcy Żurawlowa też winni przyjąć dla swego dobra i bezpieczeństwa ten sposób myślenia. Wówczas tacy „uprawnieni” jak rzekomo ty „doradcy” w przeciwieństwie do takich „nieuprawnionych”, jakimi wg. ciebie jest WPS nie będą pouczać „naiwnych i bezbronnych chłopów zamojskich”. Mądrość chłopska winna podpowiadać mieszkańcom Żurawlowa, że swoją „małą ojczyznę” obronią skutecznie tylko wtedy, kiedy obronią swoją Ojczyznę-Polskę.

  Paweł


  szanowny Pawle
  Co za retoryka, merytoryka, gdzie argumenty?
  Czy sołtys w Żurawlowie nie powiedział, że nie chce tam wszej obecności, bo im już przypięto łatkę „antysemityzmu” przez waszą audycję radiową, w której Zbyszek wziął udział, a raczej stronę WPS, anie zawartość merytoryczna audycji?
  Nawet chciałeś z nim dyskutować, bo zapomniałeś, że nie jesteś szwadronem ratunku, a gościem na ich ziemi. Czy zatem protestujący w Żawlowie zdeterminowani ludzie to też semici? broniący się przed szczelinowaniem hydraulicznym?
  Mam nadzieję, że powiedzenie – „tylko krowa nie zmienia swojego zdania” jest ci znane i wyciągniesz z tego wnioski. Bo prośby moje jako przekaz woli tych ludzi zupełnie do ciebie nie trafiły. I nie chodzi mi o mnie ale właśnie o nich. Ty z nimi miałeś do czynienia dwa razy w ciągu półtora roku. Oni walczą codziennie. Nie pomagasz.
  Jeśli kompromitacja dotyczy twojego, czy waszego o mnie postrzegania to wyjaśniam:
  Moi pradziadkowie ze strony ojca leżą na cmentarzu w Łodzi katolickim na Zarzewie – nazwisko Posiła, z którego jestem bardzo dumna. Pradziadkowie ze strony matki leżą w Okartowie – nazwisko Kudła, chłopi pańszczyźniani i tez jestem z nich bardzo dumna. Dziadkowie rodzice ojca wysiedleni do generalnej Guberni z Sieradza (dziadek był Burmistrzem) zginęli od pocisku w przeddzień wyzwolenia. Ich grób znajduje się w Wilczycach pod Sandomierzem. Dziadkowie ze strony mamy leżą na cmentarzu katolickim na Zarzewie.

  Teresa
  a matką Teresą nazywały mnie zawsze dzieci i proszę tego nie nadużywać, bo nie dałam zgody. Moja data urodzin pokrywa się z data urodzin Matki Teresy z Kalkuty i tyle.

  A gdzie groby twoich przodków?

  Tereso, zwana także „Nadzieją” – bo chyba takiego nicku używasz pisząc na forum portalu wiernipolsce.wordpress.com z adresu matkateresa…. kończ i wstydu oszczędź. A na wycieczkę po cmentarzach możemy się umówić, jeśli zechcesz. Ze mną jest prościej, bo cztery pokolenia mojej rodziny Ziemińskich, Młynarczyków, Bojanowskich, Koprów, Pogorzelskich są pogrzebane na łódzkich cmentarzach na Zarzewie i Mani.

  Paweł

  P.S. A jak ci już wspomniałem w trakcie naszej wspólnej podróży na Wschód, w badaniach geneologicznych mimochodem robionych przeze mnie okazuje się, że jakaś odnoga rodziny Ziemińskich wywodzi się z nomen omen z Zamojszczyzny. Tak, że może Żurawlów to bardziej „moja” ziemia niż „twoja”

  Paweł

  Kończ z tą retoryką walki, bo póki co skłócasz wszystko i wszystkich. Cieszę się, że mniej cię doświadczyły czasy II wojny aniżeli moją rodzinę, a także że korzenie mamy polskie. Nie uzurpowałam sobie do Zamojszczyzny żadnych praw, więc nie wiem o co ci chodzi. Nie ma „mojej” ziemi ani „twojej” w Żurawlowie. Jest ziemia tych ludzi co stoją na blokadzie, a wy zamiast robić to co wszyscy, czyli rzetelny przekaz reporterski z ich barykady, musieliście to ubrać tak, żeby pokazać nam, że nasze prośby o uwzględnienie ich woli macie w głębokim poważaniu, bo jesteście NAJWIĘKSZYMI I JEDYNYMI patriotami w Polsce, a po was choćby potop!!!
  Teresa

  Zapomniałem dodać, że na miejscu, w Żurawlowie są już „zawodowi specjaliści” od rzetelnych reportaży- tacy jak Lech Kowalski, Maria Wiernikowska ( ta od szkalowania Polaków z Wileńszczyzny, która z takim zapałem chciała mi zasugerować, że nawołuję do palenia żydów jak Hitler?! ) oraz całe grono „rzetelnych” i nieskażonych antysemityzmem „dziennikarzy obywatelskich” z INSPRO i Krytyki Politycznej.

  Paweł

  Pół prawdy, brak prawdy, g…o prawda
  Gdzie ci „dziennikarze obywatelscy” z INSPRO, chyba że to ja? gdzie ci z Krytyki Politycznej. Tam ich na pewno nie było.
  Teresa

  G…o prawda? ….a zatem:
  http://www.krytykapolityczna.pl/artykuly/kraj/20130612/zurawlow-chcemy-zeby-chevron-sobie-stad-poszedl
  a to w kontekście „wrażliwego na antysemityzm” Lecha Kowalskiego
  http://www.krytykapolityczna.pl/artykuly/kraj/20130612/kowalski-dzis-underground-jest-rolnik-spod-zamoscia
  a to bardzo pouczające a propos pi red. M.Wiernikowskiej, która to „nie widziała”, że Rewolucję Październikową i Przewrót hitlerowski w Niemczech sfinansowały te same kręgi żydowskich bankierów i żydowsko-anglosaskich tajnych bractw, i która to z wielką – jak to określiła- niechęcia podała mi rękę na pożegnanie w Żurawlowie.
  http://mariawiernikowska.blog.onet.pl/2011/10/18/litwa-to-fajny-kraj/
  http://www.radiownet.pl/publikacje/maria-wiernikowska-i-michal-dworczyk-goraca-atmosfera-w-studio

  Polubienie

 12. Paweł – nawet nie powiem, że jesteś Świr – bo to zbyt duże wywyższenie. Manipulant – zbyt łagodne. Ale schizofrenik, do zamknięcia w Tworkach – na pewno TAK.
  Nie docierają do ciebie żadne argumenty racjonalne. Jesteś ORTODOKSEM twoich mocodawców, a kto nimi jest, sam swoimi wpisami pokazujesz. Może rzeczywiście dobrze, że wierząc w twój „patriotyzm”, znalazłam kontakt do ciebie i wpisałam cię, na szczęście na krótko, w swój życiorys i działania stowarzyszenia. Nigdy nie interesowały nas jako bazę do działania sprawy rasistowskie. Kogo jeszcze zaatakujesz? Lech Kowalski – TO JEST DLA TYCH LUDZI PRAWDZIWA I REALNA OBRONA, BO JEST TAM I DOKUMENTUJE WSZYSTKO. Co chcesz przeciwko temu wytoczyć i zniszczyć ich broń – najlepszą jaką mogą mieć? – Twój kretyński „bój” z syjonizmem? – weź się opamiętaj, bo jestem cierpliwa, ale nerwy puszczają, czy wiesz jak łatwo z „łatką antysemityzmu zniszczyć każdego twórcę”? Ty jesteś NAJMĄDRZEJSZY, NAJWŁAŚCIWSZY, NAJPATRIOTYCZNY, NAJWIEDZĄCY, NAJWALCZĄCY!
  a G..NO JESTEŚ,! bo nie szanujesz woli ludzi, a demokracja jest dla ciebie ścierką do połogi. Solidarność obywatelska również i nie ubieraj tego w „etos” patriotyzmu, nie szkaluj ludzi, Polaków o innych niż ty przekonaniach i poglądach. Chyba rzeczywiście jak powiedzała zaczepnie Maria Wiernikowska – dla ciebie każdy, kto nie wyznaje twoich poglądów to Żyd i nadaje się do gazu. Jak wcześniej napisałam, człowiek asertywny, czyli przyjazny ludziom, potrafi działać pomocnie i jest potrzebny. Ty udowodniłeś, że ludzkie „trutnie” istnieją i niestety są szkodliwe. Jesteś takim trutniem i odwal się od ludzi protestujących na Zamojszczyźnie, jeśli masz coś do mnie to jestem otwarta, ale bez wątku – Żurawlów. Tego ci zabronili i WPS też. Nie piszą na twoim blogu, bo mają więcej rozumu niż ja, ale ja dałam im słowo, że nie ukażą się żadne materiały firmowane przez WPS do końca ich protestu, co ci powiedziałam. Nie uszanowałeś ich woli. Mało, wkleiłeś ich celowo w treści „żydowskie”, choć sobie tego nie życzyli. Kim do cholery jesteś? walcząc z Polakami, którzy walczą o swoją ziemię? chcesz edukować Polskę w obliczu korporacyjnego zagrożenia?
  Śmiem twierdzić, że wasze działania dają korporacjom świetną broń przeciwko Polakom i polskości.

  Polubienie

 13. Matko Tereso,

  zalecam trochę umiaru w szaleństwie i wybuchu polityczno-poprawnego patosu, gdyż ocierasz się o „rasową nienawiść”. Wyhamuj także w używaniu tak spopularyzowanych przez politycznych hipokrytów określeń, jak ” demokracja”, „asertywność”, ” solidarność obywatelska”, bo blisko ci już do michnikowszczyzny.

  Póki co, o tym, co i jak mam pisać decyduję ja, i tak mam nadzieję będzie w przyszłości, chyba, że zwycięży w Polsce tak pożądana przez ciebie „demokracja”.

  Na temat celów w jakich zjawili się w Żurawlowie i uczestniczą w proteście „dziennikarze obywatelscy” – Lech Kowalski i Maria Wiernikowska, pozwól, że pozostanę przy swoim poglądzie, choć bardzo zaniepokoiła obojga wymienionych obecność ekipy telewizyjnej WPS PRODUCTION już w kilkanaście minut po tym, jak zaczęliśmy nasze wywiady z mieszkańcami Żurawlowa.

  Pani Wiernikowska, wiedziona swoim etnicznym instynktem i wychowaniem niemal natychmiast stwierdziła, że kapitał nie ma narodowości( co od wieków jest marzeniem i celem działań żydowskich bankierów-PZ), ale równocześnie mnie próbowała ubrać w kostium „faszysty” i „antysemity”. Ty jak widzę solidarna z panią Wiernikowską – twórczo kontynuujesz jej myśl( a propos, czy zapoznałaś się z próbą dialogu pana Dworczyka z Marią Wiernikowską odnośnie jej reportażu o Polakach z Wileńszczyzny?!- to prawdziwy klejnot „dziennikarstwa bez granic” w wykonaniu internacjonalistycznej dziennikarki!).

  Twoich określeń, pod moim adresem, zapewne zgodnych ze „standardami demokracji” i „dialogu solidarnych obywateli”, takich jak: „świr”, , „schizofrenik do zamknięcia w Tworkach”, „rasista”, „truteń” , „kretyński bój z syjonizmem” – nie komentuję, bo to jedynie ilustracja twojej osoby i preferowanego stylu debaty – oczywiście z głównym udziałem „dziennikarzy bez granic i narodowości”, a z wykluczeniem kretyńskich, rasistowskich, schizofrenicznych, antysemickich – polskich nacjonalistów.

  Polubienie

 14. Czy to tylko talmudyczna retoryka, czy totalny brak logiki w wypowiedziach „NADZIEI”, a może i jedno i drugie, czyli powszechne dzisiaj, jak w proszku do prania, „dwa w jednym”?

  W poprzednim swoim komentarzu „NADZIEJA” napisała:

  (…) właśnie lokalna Prokuratura z lokalną policją współdziałają na rzecz koncernu. Policja wnosi oskarżenia (30 osób) do Sądu w Hrubieszowie o ukaranie wg Kodeksu wykroczeń obywateli RP. I co? – jakie argumenty przeciwko nim wyzierają z waszego artykułu?.

  i dalej:

  (…) nikt, kto będzie chciał zniszczyć tych ludzi (protestujących w Żurawlowie – D.K.) z wykorzystaniem waszych (WPS – D.K.) materiałów jak widać nie będzie się zastanawiał nad dowodami, machina z tzw. klucza wytrych “antysemityzmu” ruszy i na pewno jej nie zatrzymacie.

  Z pierwszego fragmentu wypowiedzi „NADZIEI” wynika, że owa machina do niszczenia Polaków już ruszyła i to dużo wcześniej zanim pojawił się 22.06.2013r. nasz „antysemicki” materiał (?). Zachęcam, zatem „NADZIEJĘ” do pogłębienia refleksji względem powyższego faktu, który sama przytoczyła, w kontekście zarzucanego nam antysemityzmu.

  NADZIEJA” zastrzega się:

  Skąd wzięło się stwierdzenie, że wasza strona jest antysemicka i moja wiedza o tym stwierdzeniu? – bo to nie jest mojego autorstwa (…)

  NADZIEJA” chyba zapomniała, że musiała już wcześniej przyswoić sobie opinię n/t antysemityzmu WPS lub sama ją wydedukowała, ponieważ użyła jej jako własną w pierwszym komentarzu, cytuję:

  Ludzie w Żurawlowie (…). Nie mają nic wspólnego z antysemityzmem, jaki wyziera jednoznacznie z tej strony (ze strony WPS – D.K.).”

  Oczywiście „NADZIEJAnie precyzuje na czym polega ów antysemicki charakter materiału WPS i w ogóle strony WPS, co pozwala sądzić, iż wychodzi z założenia, że o Żydach mówić należy dobrze albo wcale. W kontekście potraktowania prof.K.Jasiewicza z PAN przez syjonistyczny żydo-system można dojść nawet do wniosku, że „NADZIEI” bliżej do tegoż systemu, niż do PRAWDY.

  My nie jesteśmy Żydami i nie mamy zamiaru w obliczu zagrożenia zachowywać się tak jak oni i podejmować współpracę z wrogiem nawet przeciw swoim bliskim. Stąd nie widzimy potrzeby stosowania wobec okupanta wersalskiej etykiety, niedomówień, czy eufemizmów, tym bardziej, że ten okupant nie ukrywa już wobec nas swoich prawdziwych zamiarów. Bo, jak „NADZIEJA” sama może to w końcu zauważy, żydo-system RP bardziej chroni interesy żydowskiej f-y Chevron, niż prawa polskich obywateli, chociaż oni wcale nie użyli słowa na „Ż”.

  Kto chce wzorem strusia wsadzić łeb w piach, nigdy nie będzie walczącym o swoje prawa Polakiem, będzie jedynie nędznym kundlem na łańcuchu żydo-systemu.

  Polubienie

 15. Jedyna nadzieja w „Nadziei”

  piszesz wyżej: ” Jesteś ORTODOKSEM twoich mocodawców, a kto nimi jest, sam swoimi wpisami pokazujesz”

  wyjaw zatem „Nadziejo” kim są moi mocodawcy? nie mogę się doczekać!

  Polubienie

 16. Powyższy film o odkryciu cywilizacji starszej, o kilka tysięcy lat od egipskiej i bizantyjskiej a tym samym od czasu prawdopodobnego powstania powstania Biblii, w znaczny stopniu przewraca do góry nogami wyobrażenia o narzuconym Nam, narodzie wybranym.

  Polubienie

 17. Śmierdzi gazpromem na milę pod wiatr, w tych bredniach które mają na celu zablokowanie wydobycia gazu łupkowego… Wstyd, że łapki Putina tak daleko sięgają…

  Polubienie

 18. @mgr inż Tadeusz Koliński

  Pomijając wszelkie aspekty polityczne związane z całym obszarem wydobycia gazu łupkowego (czyli: jakości prawa geologicznego, prawa o koncesjach, kto jest ich głównym właścicielem itp.) Pański komentarz przynosi wstyd uczelni, która dała Panu dyplom inżyniera. Taki dyplom zobowiązuje jego posiadacza do logicznego myślenia technicznego – komentarz Pański wskazuje jednoznacznie na brak takiego myślenia.

  Polubienie

 19. Pingback: Dwie Łowiczanki walczą o wodę pitną dla Polaków | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s