„Precz z komuną” – hasło nowych Żydów


Trzeba przyznać, że żydostwo całkiem nie głupio to wykombinowało. Hasło jest, bowiem bardzo pojemne i obejmuje:

– starych żydowskich bandziorów (dziś już mało przydatnych) z tzw. okresu stalinowskiego, którzy dopuścili się ludobójstwa na Polakach,

– polskich patriotów, którzy tak jak np. jedyny Polak reżyser, B.Poręba, wstąpili do PZPR po marcu 1968r. na znak poparcia dla władz za oczyszczanie partii z syjonistycznych Żydów, a w 1980r. współtworzącego Zjednoczenie Patriotyczne Grunwald przeciw żydowskiej „Solidarności”, która zdemontowała nam państwo,

– przekreślenie najlepszego okresu lat 1956 – 1980 w całej historii polskiej państwowości – najlepszy, pod względem osiągnięć gospodarczych i socjalnego bezpieczeństwa obywateli oraz politycznego bezpieczeństwa państwa,

– przekreślenie – oczywiście wyłącznie werbalne – ustaleń żydowskiego „okrągłego stołu”.

Zawiadujący żydo-systemem RP doszli już jednak do wniosku, że tzw. III RP, czyli Polska „pookrągłostołowa”, z kolejnymi żydo-rządami wyłanianymi z tej samej politycznej karuzeli jest na dłuższą metę nie do utrzymania. Pojawiła się w Polsce spora grupa ludzi młodych, którym żydo-system w Polsce, ale także żydo-systemy państw Zachodu polskim emigrantom, nie są w stanie zapewnić pracy ani socjalnych zabezpieczeń. Ta społeczna grupa młodych stanowi, zatem poważne zagrożenie dla trwania żydo-systemu RP.

Inżynierowie od manipulacji społeczeństwem podejmują, wiec trud kanalizacji niezadowolenia młodzieży i urządzają jej „marsze niepodległości”, które wyłoniły przywódców tej nowej, pokojowej, całkowicie kontrolowanej, rewolucji – podobnie jak w 1968r. na Zachodzie. I niezadowolona polska młodzież ma już swoich Danieli Cohn – nomen omen – Benditów.

Oto, na filmie poniżej, jeden z nich w rozmowie z przedstawicielem „pookrągłostołowego” żydo-systemu RP w jednym z powszechnych żydo-mediów. (Cały czas zachodzę w głowę, jak jest to możliwe, żeby „polski faszysta”, R.Winnicki, mógł wystąpić w żydo-mediach ?)

Zwróćmy uwagę, jak kulturalnie i spokojnie przebiega między nimi dialog. Ani razu nie pada słowo Żyd – a więc na pewno nie są antysemitami, zamiast terminu żydowskie ludobójstwo na Polakach jest mowa o zbrodniach stalinowskich – bo naszym wrogiem ma być zawsze – pamiętajmy o tym! -, Rosja. A dla dobra sprawy zawiadujący żydo-systemem RP zdecydowali się nawet poświęcić jednego starego żydowskiego bandziora.

W 1980r., w 1989r., wielu Polaków dało się zwieść syjonistycznej manipulacji, ale już czas najwyższy wyciągnąć z tej lekcji historii właściwe wnioski.

Ruch narodowy jest nam bardzo potrzebny, ale nie może nim sterować syjonistyczne żydostwo – R.Dmowski „przewraca się w grobie”.

Jeżeli nie będziemy posługiwali się językiem prawdy historycznej, a zamiast niej stosowali eufemizmy, niedomówienia, przemilczenia, to nigdy nie będzie możliwe określenie prawdziwych przyczyn dramatycznej sytuacji, czy wręcz ponownego upadku naszego państwa i narodu i tym brdziej nie będzie także możliwe wypracowanie naprawy obecnego stanu rzeczy.

 

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

14 uwag do wpisu “„Precz z komuną” – hasło nowych Żydów

 1. Wizyta Baumana w stolicy Dolnego Śląska związana była z obchodami 150. rocznicy powstania niemieckiej socjaldemokracji, której założycielem był wrocławianin Ferdynand Lassalle.

  Ojciec owego Ferdynanda, Heyman Lassal, nazywał się początkowo Chaim Wolfssohn. Nowe nazwisko wziął od nazwy miasta, w którym chodził do szkoły rabinackiej: Loslau (dzisiejszy Wodzisław). Matką Ferdynanda była Rozalia Lassal z domu Herzfeld, zetem ów Lassal – tak początkowo się nazywał ten wrocławianin – był 100% Żydem.

  Zatem, słuszny skądinąd protest przeciw wykładowi Baumana dotyczył tylko wprowadzania na polską uczelnię starego żydowskiego bandziora, ale przecież wykład tego bandziora promował inny Żyd, R.Dutkiewicz, który rządzi dzisiaj Wrocławiem.

  Przeciw geszefciarskiej wrocławskiej żydo-władzy także odbywają się protesty, ale żydo-media ich nie nagłośniają, ponieważ obnażyłoby to cały korupcyjny żydo-system władz RP.

  protest we Wrocławiu

  – Zostaliśmy oszukani – twierdzą przedsiębiorcy, którzy budowali Stadion Miejski we Wrocławiu. Od ponad roku czekają na wypłatę zaległych wynagrodzeń. Część postanowiła walczyć o swoje w sądzie.

  Polubienie

 2. Rzeczywiście ten Winnicki zachowywał się w trakcie wywiadu jak przysłowiony „pajac na sznurku”. Mianowicie za każdym razem gdy „dano mu głos” to wypowiadał jak automat, chyba z dziesięć razy,to samo zdanie „dlaczego nikt nie rozliczy przeszłości (ok. 70-60 lat temu), Zygmunta Baumana, której to swej komunistycznej młodości się on nie wyparł”. (Zygmunt Bauman na oko jest z pól wieku starszy od Winnickiego) . Odnośnie zaś tych „zbrodni stalinowskich” w których Bauman podówczas uczestniczył – prawdopodobnie z zapałem od strony psychologicznej podobnym do Winnickiego dzisiaj – to obaj moi wujkowie, z pochodzenia górale z Zakopanego, za Stalina pokończyli studia i kilka lat temu mi powiedzieli, że gdyby nie komuna za Stalina, to takiego awansu społecznego inżynierów (budowali potem i hutę Lenina i ośrodek atomowy w Świerku pod Warszawą) by nie zaznali. A mój ojciec za tego „zbrodniarza Stalina” zrobił doktorat z chemii na UJ – a gdyby nie wyzwolenie Polski przez Armię Radziecką, to jako osoba znająca niemiecki pod Hitlerem mógł co najwyżej marzyć o pracy podobnej do tej urzędnika w Arbeitsamcie w Zakopanem, czym zajmował się za okupacji. A więc i stalinizm to nie był okres najgorszy dla Polski, co zresztą z perspektywy lat 7-14 zapamietałem jako „zimny wychów cieląt”, podówczas propagowany w Kalendarzu Rolniczym na rok 1953..

  Jeśli zaś chodzi o to rozliczanie przeszłości – co jest, zdaje się, jedyną filozofią praktyczną wychowanej w „cieniu krucht i krzyży” Solidarności i PIS-u, to ciągle nie potrafię zrozumieć chrześcijan-antykomunistów (wg. mego kuzyna to jest oxymoron, czyli stwierdzenie typu „przepastne wyżyny”), dlaczego oni nigdy nie rozliczyli, uwielbianego przez nich żyda i faryzeusza o ksywie Św. Paweł, ze zbrodnie jakich on dokonywał na chrześcijanach w swej, „walczącej z chrześcijańską komuną” młodości – na przykład przyłożył on swą rękę do ukamieniowania św. Szczepana. Ponieważ zaś w okresie sądu nad Jezusem przyszły apostoł Paweł był w Jerozolimie, to zapewne z zapałem młodzieżowego, żydowskiego sturmfuhrera, na rynku w Jerozolimie wrzeszczał „ukrzyżuj go ukrzyżuj. niech jego krew spadnie na nasze głowy!” – No i rzeczywiście ta „odkupicielska krew” spadła na głowę Apostoła Pawła, jego zbrodnie mu wymazano, a nawet uhonorowano najwyższą godnością kapłańską w Kościele pod wezwaniem św. Piotra i Pawła.

  Polubienie

 3. Dariusz
  Pozwol ,ze dorzuce swoje dwa grosze.
  Czytam co co piszesz powyzej i jeszcze niedawno przyjalbym to co piszesz mniej lub wiecej bezkrytycznie i podpisal sie oburacz pod twoimi slowami:

  „Jeżeli nie będziemy posługiwali się językiem prawdy historycznej, a zamiast niej stosowali eufemizmy, niedomówienia, przemilczenia, to nigdy nie będzie możliwe określenie prawdziwych przyczyn dramatycznej sytuacji, czy wręcz ponownego upadku naszego państwa i narodu i tym bardziej nie będzie także możliwe wypracowanie naprawy obecnego stanu rzeczy.”

  Tyle tylko ,ze pamietam to co napisales niedawno w moim forum podczas dyskusji o patriotyzmie i to co ponizej za czorta diabla nie pasuje mi do tego co powyzej.
  Albo jedno albo drugie:

  „Upieranie się przy stanowisku, że możemy popierać tylko tych, którzy prezentują zgodne z obiektywną prawdą historyczną stanowisko w kwestii Jedwabnego, a już szczególnie w kwestii holokaustu, jest zamykaniem się w medialnej niszy. Jest skazywaniem samych siebie na eliminację ze społecznego odbioru i nawet na drwiny („wariat od spiskowych teorii”).

  Podejrzewam, że właśnie w taką „niszę dla wariatów” chce nas świadomie wprowadzić Jerzy Ulicki-Rek.
  Mechanizm jego zabiegu będzie skutkował następująco:

  znakomita większość społeczeństwa traktuje żydo-medialne informacje o holokauście jako prawdziwe. Zatem, jeśli ktoś, publicznie stwierdzi, że holokaust to mit, w odbiorze społecznym zostanie potraktowany za co najmniej mało poważną osobę lub za nieszkodliwego wariata. Ale niestety, ta opinia może być później przyklejana przy każdej innej okazji, przy każdym innym temacie, czyli sami siebie wyeliminujemy z politycznej dyskusji, a co gorsza z politycznej działalności – usłyszymy o sobie np. „nie, nie, to nie są poważni ludzie”.
  Rozważając, więc różne metody manipulacji nie można wykluczyć i powyżej przedstawionej.
  Bo jednym z głównych celów syjonistycznych zabiegów manipulacyjnych jest eliminacja ze społecznego odbioru ludzi o poglądach narodowych, nacjonalistów.”

  Gdzie w takim razie jest granica owej „prawdy historycznej” ,ktorej przekroczyc nie wolno?
  A jesli z gory stawiamy takie granice to jak to sie odbije na owej prawdzie historycznej jako takiej?

  Jerzy

  Polubienie

 4. Prowokacyjnie zorganizowane wystąpienie Zygmunta Baumana to ciąg dalszy filmu ICH OJCOWIE ICH MATKI..
  To powrót do antypolskiego zbliżenia niemiecko-żydowskiego za czasów pruskich.Sprzyja temu walka z CYWILIZACJĄ ŁACIŃSKĄ,której Polska stała się bastionem,a tym samym pomniejszanie znaczenia wartości narodowych.Jest problem wykorzystywania nowożytnych zasad demokracji dla rozwoju gospodarczego pod potrzeby narodowe.
  Kiedy zawiodła EKONOMIA POLITYCZNA GLOBALIZMU,bazująca na EKONOMII ŻYDOWSKIEJ (wg Feliksa Konecznego to taka,która nie służy krajowi,w którym jest stosowana) jest odwrót od utopii jakościowej i znaczenia zaczyna nabierać fizyczna,a więc język matematyki.Do tego przekonał Węgrów Victor Orban kreator rewolucji konstytucyjnej.To oczywiście Węgrów kosztuje,ale nic za darmo biorąc pod uwagę,że politycy bardziej się liczą z rynkami finansowymi niż z wyborcami.Zatem JAKI ROZWÓJ to nie przypadek.
  Choć posypały się i gromy na Roberta Winnickiego,to ma przed sobą opanowanie sztuki mówienia również językiem matematyki w ramach wykorzystywania nowożytnych zasad demokracji.
  Walka na slogany,a więc językiem socjotechnicznym może prowadzić tylko na manowce.
  Do POLSKI SUWERENNEJ nie może prowadzić mieszanka cywilizacyjna,a takie są ciągoty,co w konsekwencji skutkuje brakiem symetrii między liberalizmem (dobrem jednostki) a republikanizmem (dobrem wspólnym).
  Na uwagę zasługuje i fakt,że ŻYDOKOMUNA przegrała i w samym Izraelu,ale Karol Marks został uznany przez syjonizm jako mesjasz w wykorzystaniu ewolucji Starego Testamentu.

  Polubienie

 5. Kilkanascie godzin temu przed wyjsciem do pracy nie mialem czasu aby obejrzewc caly film.
  Zrobilem to teraz.
  Moje wyrazy szacunku dla R.Winnickiego za jego postawe i za to ,ze zaproszony do studia „na odstrzal” spowodowal swoim spokojem ,opanowaniem i trzymaniem sie faktow to ,ze prowokacja spalila na panewce.

  A swoja droga:jakie jest stanowisko WPS w sprawie zaproszenia bylego ubeka na uniwersytet?

  Jerzy

  Polubienie

 6. Przeczytalem uwaznie raz jeszcze caly material zamieszczony powyzej.
  Jest tam-moim zdaniem ocena R.Winnickiego i ruchu narodowego ,ktorym on kieruje ale nie widze nawet jednego slowa ,ktore mowilo by o stanowisku WPS w kwestii zaproszenia Baumana na Uniwersytet Wroclawski.

  Jerzy

  Polubienie

 7. ziemkiewicz, michalkiewicz, wildstein, ozjasz korwin itd banda zydowskich pseudopatriotow, wielcy mysliciele i publicysci ktorzy graja swoje role na tzw „prawicy”, opanowani inteligentni zachowujacy stoicki spokoj oraz lekka nutke humoru w swoich wypowiedziach pokazuja otoczke narodowo patriotyczna, piora mlodym i nie tylko mlodym ludziom mozgi, mozna ich porownac do kor-nikow przy solidarnosci, opowiadaja o lozach masonskich, o zydostwie, o sluzbach specjalnych powiedzialbym wspanialy teatr, mowia tyle prawdy na ile pozwala im system i ich mocodawcy, w prasie przypisuje sie im delikatne piorka „antysemitow” dla wzbudzenia swojej realnosci, sa nikim innym niz manipulatorami, czaruja bydlo gdzie moga i jak moga, zapewne sa masonami lozy winsor, zatruwaja nasze umysly, gadaja tak duzo ze sami sie gubi, krasomowstwo w najlepszym jego wydaniu rodem z protokolow medrcow syjonu, to wyrezyserowani aktorzy jak i wszystkie te wstretne geby w tel-a-wizji!!! w zydomediach nie pokazuje sie prawdziwych patriotow, nie robi z nimi wywiadow czy reportazy, tam sie pokazuje aktorow oszustow naganiaczy i zwodziarzy ktorzy nigdy nie powiedza do konca prawdy! dlatego pozbylem sie telewizora w ktorym kazda informacja kazda wiadomosc kazdy przekaz jest zabiegiem socjotechnicznym klamstwem lub manipulacja!

  Polubienie

 8. Dariusz Kosiur
  Ciekaw bylem jak dlugo obedzie sie bez personalnego ataku na moja osobe za to jedynie ,ze nie podzielam pogladow WPS i osmielam sie mowic glosno to co mysle.
  W przeciwienstwo do ciebie ja nie mam patentu na nieomylnosc jak rowniez nie mieszam z blotem tych wszystkich ,ktorzy maja inne zdanie niz ja.
  Ty twierdzisz ,ze prof.Jasiewicz jest przyzwoitym Polakiem bo zostal usniety ze swojego stanowiska za to ,ze stwierdzil iz zydzi sami byli winni holokaustowi ,ktory ich spotkal.
  Takie stwierdzenie nie robie jeszcze z tego p.”przyzwoitego Polaka” .
  Ja twierdze ,ze holokaust to mit i moge to udownic wiec ,kazdy kto ow mit oglupiajacy narody popiera w kazdej formie zasluguje moim zdaniem na ostroznosc.
  To ,ze prof.jasiewicz zostal usuniety z pracy za swoje wypowiedzi tez nie swiadczy o tym ,ze jest on “przyzwoitym Polakiem” bo w niedalekiej historii jedni zydzi wieszali innych zydow w walce o wladze.
  Slansky w Czechoslowacji ,zyd piewrwszej wody i komuch numer jeden zostal skazany na kare smierci i powieszony przez swoim wspolplemiencow,konkurentow do wladzy.
  Podobno idac na szafot krzyczal:”Nie tak sie umawialismy”
  Napisales rowniez nie tak dawno:
  “Ale jeśli nawet w całym tym zdarzeniu (z prof. Jasiewiczem) istnieje jakieś drugie dno, nic nie szkodzi, wykorzystajmy je dla siebie, właśnie tak: jednocząc się w poparciu jego osoby przeciw syjonistom – bo najważniejsze jest bycie razem przeciw syjonistom.”
  Zgoda.Tyle tylko ,ze nie zaszkodzi przypomniec ,ze utwalanie mitu holokaustycznego jest na reke tymze syjonistom wlasnie .
  A poniewaz osmielilem sie miec inne zdanie niz niz w zwiazku z tym nie omieszkales dolozyc mi personalnie(podobnie jak zrobiles to w swoim wpisie powyzej) :
  “Upieranie się przy stanowisku, że możemy popierać tylko tych, którzy prezentują zgodne z obiektywną prawdą historyczną stanowisko w kwestii Jedwabnego, a już szczególnie w kwestii holokaustu, jest zamykaniem się w medialnej niszy. Jest skazywaniem samych siebie na eliminację ze społecznego odbioru i nawet na drwiny („wariat od spiskowych teorii”).
  Podejrzewam, że właśnie w taką „niszę dla wariatów” chce nas świadomie wprowadzić Jerzy Ulicki-Rek.
  Mechanizm jego zabiegu będzie skutkował następująco:
  znakomita większość społeczeństwa traktuje żydo-medialne informacje o holokauście jako prawdziwe. Zatem, jeśli ktoś, publicznie stwierdzi, że holokaust to mit, w odbiorze społecznym zostanie potraktowany za co najmniej mało poważną osobę lub za nieszkodliwego wariata. Ale niestety, ta opinia może być później przyklejana przy każdej innej okazji, przy każdym innym temacie, czyli sami siebie wyeliminujemy z politycznej dyskusji, a co gorsza z politycznej działalności – usłyszymy o sobie np. „nie, nie, to nie są poważni ludzie”.
  Rozważając, więc różne metody manipulacji nie można wykluczyć i powyżej przedstawionej.
  Bo jednym z głównych celów syjonistycznych zabiegów manipulacyjnych jest eliminacja ze społecznego odbioru ludzi o poglądach narodowych, nacjonalistów.
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=20144&hilit=Jerzy+Tatol&start=195
  Nie wiem kto tworzy ruch narodowy ale nie zgadzam sie-bo mam takie prawo -z ocena WPS dotyczaca dwoch konkretnych przypadkow: wypowiedzi R.Winnickiego i Dawida Gaszynskiego. ( https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/07/02/nasz-zydowski-dziennik-i-zydowskie-manipulacje-z-baumanem-w-tle/ )
  Podkreslam raz jeszcze:bo mam takie prawo.
  “Nie trzeba wielkiej elokwencji, żeby na tej podstawie wyciągnąć odpowiednie wnioski – i zostały one wyciągnięte.”
  To sa twoje wlasne wnioski i masz do nich prawo ale to nie ty ale inni ocenia czy twoje wnioski sa sluszne czy nie.
  “Każda mistyfikacja, jak np. walka Szanownego Komentatora z mitem holokaustu, w jakimś momencie traci swoje ochronne barwy i wyłazi stara pejsata prowokacja.”
  Podobnie jak ocenianie “mojej walki” z mitem holokaustcznym ,(ktory stanowi jeden z podstawowych filarow zniewolenia ) jako mistyfikacji jest twoja opinia.
  Ja z kolei czytajac Twoje ataki na ruch narodowy zaczynam sie zastanawiac coraz czesciej o co tu chodzi?
  Nie przedstawiasz zadnych dowodow poza insynuacjami wtedy gdy wyglaszasz swoje poglady i oceny .
  Jednoczesnie w mysl nie-polskiej zasady :”Kto nie z nami ten przeciw nam” mieszasz z blotem wszystkich ,ktorych zbrodnia jest to jedynie ,ze nie akceptuja bezkrytycznie twoich pogladow.
  I to by bylo na tyle.
  Jerzy

  https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/06/30/w-tzw-sprawie-zygmunta-baumana-i-ruchu-narodowego/#comment-35558

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=21901&p=49634#p49634

  Jerzy

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s