Akcja solidarności z Syrią w Rosji


We wszystkich cerkwiach prawosławnych na terenie Rosji została przeprowadzona w ostatnią niedzielę czerwca akcja solidarności, zbiórki środków finansowych i wsparcia dla narodu syryjskiego, reprezentowanego przez prezydenta Baszara al-Assada (3 mln rubli, 70 ton różnych dóbr: lekarstwa, odżywki dla dzieci, materiały szkolne dla dzieci, koce i plandeki, żywność z datą długoterminową, pościel, itd
Do wsparcia poszkodowanych w przeciągającym się konflikcie wezwał Patriarcha Moskwy i Całej Rusi Cyryl.
!!!! piękny i szczery gest, wspierający ludzi w wielkiej potrzebie, ….!!!niemożliwy dla polskiego, spacyfikowanego kościoła katolickiego, który realizuje i wspiera politykę UE i NATO, czyli agresorów narodu syryjskiego, by tam zainstalować nową demokrację (pewnie taką na wzór obecnej Libii albo Egiptu).

(z poczty elektronicznej)

247188_457153164368010_1541924070_n

Wiedzmy i pamiętajmy:

Syria i Syryjczycy walcząc w obronie swojego państwa i narodu walczy także z naszym wrogiem, ze światowym syjonizmem USA, UE i Izraela.

W tej walce Syrię wspiera Rosja.

858eedef2e2e382a3b4b59f073629834                                     W geście solidarności rosyjskie okręty w Syrii

Myślący Polacy solidaryzują się z walczącym Narodem Syryjskim i z Jego prezydentem Baszar Al-Assadem

Dariusz Kosiur

WPS

Syria

Reklamy

10 uwag do wpisu “Akcja solidarności z Syrią w Rosji

 1. miejmy nadzieje ze tym razem Putin wraz z Rosją sie obudził i nie pozwoli w Syrii na to co te świnie zrobiły z pułkownikiem Gaddafim i zielona Libią! O Iraku nie wspomne, a o Jugosławii i Serbii to juz wcale…

  Polubienie

 2. Snowden zabiega o azyl w jednym z 21 krajów

  Wczoraj współpracujący ze Snowdenem portal Wikileaks poinformował, że Amerykanin wystosował do 21 krajów prośby o azyl polityczny. Tylko jeden z nich – Wenezuela – zasugerował, że może udzielić mu gościny. Pięć krajów oświadczyło, że nie widzi powodów, by przyznawać Snowdenowi azyl: Polska, Finlandia, Włochy, Brazylia i Niemcy.

  Cztery kolejne – Ekwador, Hiszpania, Austria i Norwegia – tłumaczyły, że nie mogą tego zrobić z przyczyn formalnych. Wniosek musi być złożony na terytorium kraju, w którym jego autor chciałby uzyskać schronienie. Tymczasem Edward Snowden przebywa w Rosji.

  Amerykanin wciąż czeka na odpowiedź 10 krajów, jednak jest mało prawdopodobne, by którakolwiek z nich była pozytywna. Sam wycofał wniosek o azyl w Rosji, bowiem prezydent Władimir Putin postawił mu warunek. Amerykanin musiałby zrezygnować z działalności szkodzącej Stanom Zjednoczonym.

  Polubienie

 3. Jak nie terrorem, to ,,,”pomocą” zwalcz przeciwnika. Tak, tak „lekarstwa, odżywki dla dzieci, materiały szkolne dla dzieci, koce i plandeki, żywność z datą długoterminową, pościel”, to tylko element zjednywania przeciwnika, usypiania jego czujności. Następnym krokiem będzie pomoc militarna i nie w postaci uzbrojenia, a żołnierzy i służb specjalnych, którzy dokończą dzieła zniszczenia od środka. Można tylko mieć nadzieje, że Syria nie nabierze się na te prymitywne podchody.

  Polubienie

 4. Prezydencki samolot zmuszony do lądowania. „Imperializm porwał prezydenta”

  Boliwijscy politycy poinformowali, że prezydencki samolot na pokładzie którego znajdował się Evo Morales [prezydent Boliwii – red.] został zmuszony do lądowania w Wiedniu, po tym jak pojawiły się pogłoski, że na jego pokładzie znajduje się Edward Snowden – człowiek, który zdradził tajemnice Agencji Bezpieczeństwa Narodowego.

  Evo Morales wracał z wizyty w Moskwie do swojego kraju, gdy jego samolot został zmuszony do wylądowania w Austrii, ponieważ Francja odmówiła zgody na przelot samolotu nad jej przestrzenią powietrzną, a Portugalia odmówiła wylądowania samolotu w celu napełnienia zbiorników z paliwem, tak jak było to początkowo zaplanowane. – Prezydent został porwany przez imperializm i jest trzymany w Europie – powiedział w specjalnym wystąpieniu telewizyjny, wiceprezydent Boliwii Alvaro Darcia Linera. Polityk wezwał także robotników na całym świecie do protestów przeciwko „aktowi wrogości imperializmu”.

  za: BBC, ml ze strony internetowej WPROST
  * * *

  Jeśli ktoś miał wątpliwości jak daleko sięga władza żydowskich zbrodniarzy z Wall Street i z Londynu, to teraz mieć ich nie powinien.

  Do chwili obecnej żydo-media nie poinformowały, czy na pokładzie samolotu prezydenta Boliwii znajdował się Snowden.

  Polubienie

 5. Franz
  Jeśli chcesz zamieścić film z yoy tube to należy wpisywać jego adres (link) zawsze w oddzielnej linijce. Wówczas powinien pokazać się film a nie jedynie adres do niego

  Polubienie

 6. Istnieją poważne przyczyny, aby wątpić w autentyczność działań odkrywczych niejakiego Juliana Assange i Edwarda Josepha Snowdena, już choćby ze względu z jaką lekkością i nieograniczeniem poruszają się w mediach establishmentu i uwagi, jaka im jest poświęcana od lewej do prawej, co jest wręcz nieprawdopodobne.
  Pierwszy z nich mógłby dobrze okazać się agentem Mossadu a drugi to wabik CIA i zwykły pionek tzw. “limited hangout operation” (w uproszczeniu jako manewr łudzenia).
  Prawdziwym whistleblowerem pozostaje Bradley Manning, który odsiaduje dożywotnią karą więzienia, bez prawa widzenia rodziny i bliskich.

  http://www.veteranstoday.com/2013/06/18/snowden-cia-shill/

  http://www.presstv.ir/detail/2012/09/28/263893/exclusive-assangemossad-ties-unveiled/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s