Syjonistyczny Żyd degeneruje młodzież


Oto, czym jest jew-ropejska oświata i kultura

Niemcy: egzaminy z orgazmu i z lekcji seksu na pogotowie – dziesięcioro dzieci w traumie

kid

Dziesięcioro dzieci – szóstoklasistów ze szkoły w niemieckim Borken  – zostało poddanych hospitalizacji w wyniku obowiązkowych “lekcji seksu”. Jeden z uczniów stracił przytomność bezpośrednio na lekcji, pozostali okazali się być w stanie przed omdleniem.

Dzieci zaczęły słabnąć przy wypełnianiu zadania “nauczycielki seksu” – chodziło o schematyczne rozcięcie modelu organu płciowego. Wiele z nich pobladło, niektóre zaczęły ciężko oddychać. Jeden z uczniów zemdlał. “To było okropne wydarzenie” – przyznała dyrektor gimnazjum.

“Nauczycielka seksu” przeraziła się i wezwała pogotowie. Dziesięcioro dzieci musiało zostać poddanych hospitalizacji bezpośrednio po lekcji – podaje sieciowe wydanie niemieckiego Derwesten.de. Tymczasem nauczycielka nazywa to “reakcją łańcuchową, którą da się wyjaśnić”…

Z kolei rodzice uczniów szkół z Kolonii są oburzeni projekcjami porno w państwowych szkołach niemieckich, jak podaje Express.de. Niemieckie dzieci w szkole podstawowej są zobowiązane nie tylko uczyć się seksualnego abecadła na lekcjach, ale i odrabiać “zadania domowe z seksu”. Dziewięcioletnie dzieci w jednej ze szkół w Kolonii miały także zdać obowiązkowy “egzamin z orgazmu”.

Seksedukacja pojawiła się jako przedmiot w Niemczech w 1998 roku. Oprócz tego, specjalnymi ministerskimi rozporządzeniami w landzie Nadrenia Północna-Westfalia, rodzice są zobowiązani do odrabiania z dziećmi “zadań domowych” z lekcji tzw. “edukacji seksualnej”.

na podstawie: file-rf.ru

Za: http://www.autonom.pl/?p=6293

zamieścił – Dariusz Kosiur

podkreślenia w tekście – Dariusz Kosiur

Degeneracja dzieci i młodzieży w imię „nowego żydowskiego porządku świata” jest realizowana także przez żydo-system w Polsce.

Dariusz Kosiur

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Syjonistyczny Żyd degeneruje młodzież

  1. Parlamentarny sprzeciw wobec praktyk związanych z ubojem koszernym rozsierdził naczelnego rabina.Treść i forma jego wystąpienia w TV info potwierdza,że Feliks Koneczny miał rację dokonując podziału na cywilizacje i opisując w szczegółach CYWILIZACJĘ ŻYDOWSKĄ,którą nazwał PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
    Sam rabin oświadczył,że atmosfera w Polsce nie sprzyja egzystencji ortodoksyjnym Żydom.Mają teraz swoje państwo,w którym do woli mogą sobie pomstować nie tylko nad DRAMATEM ODKUPIENIA,ale i polskimi wartościami narodowymi..

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s