Niemcy manipulują stroną z dowodami zbrodni w JEDWABNEM


Okazuje się, że strona z zeznaniami świadków, o dowodach zbrodni Niemców w Jedwabnem jest zablokowana przez Google, jako infekująca komputery złośliwym oprogramowaniem obejmującym 232 exploitów i 212 trojanów.

 

Zauważyłem to w związku z notką na s24.pl „DIENSTSTELLE 114 i „OBOZY POWOJENNE” – do wyw. Cosic z Migalskim” Napisałem tam komentarzdotyczący nieudanej interwencji w archiwum w Łomży.
Sprawdziłem, że stronahttp://www.bialystok.ap.gov.pl/lomza/jedwabne.html nie jest hostowana jak główna domena gov.pl na serwerze polskiej organizacji NASK.
Ktoś przerzucił administrację subdomeny ap.gov.pl archiwum w Łomży z dowodami zbrodni przeciwko Niemcom na Żydach w Jedwabnem na niemiecki serwis w południowo-wschodniejSaksonii w miasteczku Friedersdorf. Już ten akt hostowania strony przeciwko Niemcom w okolicach niemieckiego nazizmu jest skandalem!
org-name:    Neue Medien Muennich GmbH
address:       Neue Medien Muennich GmbH HAUPTSTRASSE 68 02742 FRIEDERSDORF Germany
phone:         +493587235310
fax-no:         +493587235330
e-mail:         wk@all-inkl.com
Nic dziwnego, że niemiecka służba miała łatwy dostęp i serwer pozornie zainfekowała.
Google w Niemczech stronę
blokuje, ciekawe czy w Polsce też?
U mnie w Niemczech Google produkuje poniższe blokady i ostrzeżenia, ale ja wchodzę na tą stronę i mój program antywirusowy absolutnie nie reaguje, znaczy strona jest BEZPIECZNA!
Na moim programie antywirusowym mogę polegać, – ale nie chcę robić mu reklamy, by go Amerykanie nie kupili. Uwaga, może wśród tych salonowych, papierowych dyskutantów wreszcie pojawią się ludzie, którzy potrafią własną energię ofiarować bezinteresownie Polsce.

Dla powiększenia proszę pukać w obrazek.
 
(…) „Tu jeden z listów, które wysłałem:
Archiwum Państwowe w Białymstoku Oddział w Łomży,
Al. Legionów 36, 18-400 Łomża
tel. +48 86 47 35 301, e-mail: lomza@bialystok.ap.gov.pl

Szanowni państwo, przejrzałem stronęhttp://www.bialystok.ap.gov.pl/lomza/jedwabne.html

Ta strona byłaby dobrym dokumentem przeciwko niemieckiej propagandzie gdyby:
dokumenty na stronie można by było powiększyć, a nazwiska cytowanych
świadków byłyby pełne.

Tak opracowanej strony to nie ma sensu, podawać jako dowód.

Wg standardów międzynarodowych trudno argumentować bez osobistego wglądu w
dokumenty i pełnych nazwisk. Opinia w Internecie będzie tylko jedna, że
jest to polski fake (fałszerstwo).

Przykro, że muszę tak pisać, gdyż nawet sam dostałem ochotę, pomimo braku
czasu, przetłumaczyć wyciągi na niemiecki, ale Panowie i Panie dowody
trzeba powiększyć, nazwiska świadków trzeba ujawnić!

Dla potrzeb sceny międzynarodowej, w walce o dobre imię Polski i Polaków z
Niemcami itd. informacja jest niepoważnie, niezobowiązująco opracowana.

PROSZĘ O UDOSTĘPNIENIE ZDJĘĆ, SKANÓW DOKUMENTÓW W FORMACIE 1:1 MOŻE BYĆ FORMAT JPG LUB PDF ORAZ PEŁNYCH NAZWISK ŚWIADKÓW.”

Po opublikowaniu powyższego komentarza na salonie24.pl odezwał się dyżurny na S24 Niemiec AMSTERN 3.14
drwi:
„Co tam sie stalo? Nosiciel wirusow?
To nie rzadowe strony?
I co tam robia jakies ukrainskie i rosyjskie domeny?”
Teraz fakty: strona jest u googla zablokowana jako atakująca – google liczy na niej 232 exploitów i 212 trojanów.
Bezpieczne przeglądanie
Porada udzielona przez
Google
 
Strona diagnostyczna witryny bialystok.ap.gov.pl
Jaki jest obecny stan bezpieczeństwa witryny bialystok.ap.gov.pl?
Witryna została uznana za podejrzaną – jej odwiedzanie może stanowić zagrożenie dla komputera.
W ciągu ostatnich 90 dni część tej witryny została odnotowana z uwagi na podejrzane działania następującą liczbę razy: 5.
Co się stało podczas odwiedzin tej witryny przez Google?
W ciągu ostatnich 90 dni przetestowaliśmy w tej witrynie następującą liczbę stron: 147. Wyświetlanie 8 z nich spowodowało pobranie i zainstalowanie złośliwego oprogramowania bez zgody użytkownika. Witryna ta po raz ostatni była odwiedzana przez Google 2013-07-11, a po raz ostatni znaleziono w niej podejrzane treści 2013-07-11.
Złośliwe oprogramowanie obejmuje 232 exploit(s), 212 trojan(s).
Złośliwe oprogramowanie działa w następującej liczbie domen:8, m.in. nexusda.net/, nexusdentalalliance.com/, xenithpractices.org/.
Wykryliśmy następującą liczbę domen: 8, które, jak się wydaje, pośredniczyły w rozpowszechnianiu złośliwego oprogramowania wśród użytkowników tej witryny, m.in. nau.edu.ua/, atservers.net/, educarpetas.com/.
Ta witryna działała w następującej liczbie sieci: 1, m.in. AS5617 (Polish Telecom).
Czy ta witryna pośredniczyła w rozpowszechnianiu złośliwego oprogramowania?
Wydaje się, że w ciągu ostatnich 90 dni witryna bialystok.ap.gov.pl pośredniczyła w zarażeniu następującej liczby witryn: 1, m.in. bstok.pl/.
Czy w tej witrynie działało złośliwe oprogramowanie?
Tak, w ciągu ostatnich 90 dni było w tej witrynie złośliwe oprogramowanie. Została przez nie zarażona następująca liczba domen: 1, m.in. bstok.pl/.
Jak do tego doszło?
W pewnych przypadkach osoby trzecie mogą dodawać do legalnych witryn złośliwy kod, który spowoduje wyświetlanie przez nas komunikatu ostrzegawczego.
 
Bezpieczne przeglądanie
Strona diagnostyczna witryny AS5617 (Polish Telecom)
Co się stało podczas odwiedzania przez Google witryn w tej sieci?
W ciągu ostatnich 90 dni przetestowaliśmy w tej sieci następującą liczbę witryn: 2827, a 167 z nich, m.in.fotoquelle.pl/, radawiec.neostrada.pl/, fabios.com.pl/, zawierało treści, których wyświetlanie spowodowało pobranie i zainstalowanie złośliwego oprogramowania bez zgody użytkownika.
Po raz ostatni witryna w tej sieci była testowana przez Google 2013-07-13, a ostatni przypadek wykrycia w niej podejrzanych treści miał miejsce 2013-07-13.
Czy w tej sieci działały witryny pośredniczące w dalszym rozpowszechnianiu złośliwego oprogramowania?
W ciągu ostatnich 90 dni wykryliśmy w tej sieci następującą liczbę witryn: 44, m.in. czystyzalew.info/, andrzej63.internetdsl.pl/, kodarek.neostrada.pl/, które, jak się wydaje, pośredniczyły w zarażeniu następującej liczby innych witryn: 226, np. cyberfoto.pl/, wpolsce24.pl/, eurobase.pl/.
Czy w tej sieci działały witryny rozpowszechniające złośliwe oprogramowanie?
Tak, w ciągu ostatnich 90 dni w tej sieci działały witryny rozpowszechniające złośliwe oprogramowanie. Wykryliśmy następującą liczbę witryn: 93, m.in. przykładowo czystyzalew.info/, transportujznami.pl/, kruchy.neostrada.pl/, które zainfekowały następującą liczbę innych witryn: 406, m.in. przykładowoserviciipeweb.ro/, fabrykazespolow.pl/, occupyduesseldorf.de/.

za:http://idb.nowyekran.net/post/95554,niemcy-manipuluja-strona-z-dowodami-zbrodni-w-jedwabnem

Reklamy

5 uwag do wpisu “Niemcy manipulują stroną z dowodami zbrodni w JEDWABNEM

 1. Przepraszam ale inaczej tego nie można określić. Gnojki i to cuchnące tak jak Davidek Wildstein, który wyszfindlował swój charakterek z rodzinnego domu po tate Bronku.

  Polubienie

 2. Spakować „Jedwabne” wraz z NIEMIECKIMI Obozami Śmierci i odesłać do Izraela ,bo inaczej już nigdy nie będziemy mieli spokoju!

  Polubienie

 3. Nie pojmuję jak Niemcy mogą manipulować stroną z dowodami o zbrodni w Jedwabnem, chyba tylko za aprobatą władz okupacyjnych Polski i za ich zgodą. Całość przygotował operacyjnie por. SS i Gestapo W. A. Macholl, awansowany następnego dnia do rangi kapitana i mianowany szefem IV Referatu do zwalczania Ruchu Oporu w Białymstoku – Niemiecki Żyd ze zmienionym nazwiskiem, po wojnie skazany na sześciokrotną karę śmierci, Wykonawcą był kapitan SS Herman Schaper ukrywający się pod polskim nazwiskiem w Hamburgu przez wiele lat, namierzony administracyjnie i skazany za mord w Jedwabnem oraz serię innych wyczynów przez Sąd Okręgowy w Niemczech. Jego pochodzenia do tej pory jeszcze nie udało mi się ustalić. Pikanterii dodaje fakt zbierania na krótko przed tą kaźnią walorów na wykup z rąk Niemieckich przez niejakiego Izaakaqw Stoltzmana.

  @Mieczysław. Ja czekam też panie Mieczysławie na scenariusz tego zapowiedzianego filmu aby go zweryfikować i jakoś nie mogę się doczekać. W ostatniej rozmowie Pan B. Poręba, kilka dni temu, zobowiązał się po raz drugi dostarczyć mi ten materiał za dwa miesiące. Zobaczymy.

  Polubienie

 4. Nie pojmuję jak Niemcy mogą manipulować stroną z dowodami o zbrodni w Jedwabnem, chyba tylko za aprobatą władz okupacyjnych Polski i za ich zgodą.
  ******
  Oczywiście,ze tak – na podstawie ostatnich kilku lat / przekazy medialne / zauważyłam / zresztą myślę,ze nie tylko ja / iż trwa próba przerzucania odpowiedzialności za „holokaust” na rodaków.Zaczął kwaśniewski,następnie gross vel grosz / mała litera nie przypadkowo / Samo rozstrzyganie medialne nad tym czy rodacy mordowali żydów stawia nas w złym świetle.W polityce nic nie dzieje się przypadkowo.Chociaż mnie osobiście najbardziej zdenerwował nieuk? obama – wypowiadając się „Polskie Obozy Śmierci” medialnie,a „przepraszając” w prywatnym liście do komorowskiego.Wszystko w tym temacie. Pozdrawiam

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s