Wojna Żydów z syjonistami?!


Wpis ma na celu upowszechnienie pewnego filmiku, który pojawił się w Internecie. Polskie media oczywiście o czymś takim nawet nie wspomniały, ale to żadna nowość. Zamieszczam zatem filmik i źródło, z którym polecam się zapoznać.

za:http://confessio.nowyekran.net/post/95572,wojna-zydowsko-zydowska

 

Dobrze życząc Żydom, mam tylko jedną prośbę i jednocześnie obawę – żeby o azyl poprosili w jakimś innym kraju, niż w „antysemickiej” Polsce. Jest przecież tyle dużo większych i bardziej przyjaznych krajów. Po co wszczynać spory, których nie ma?! Lepiej żyć we wzajemnym szacunku na odległość.

 

PZ

Reklamy

23 uwagi do wpisu “Wojna Żydów z syjonistami?!

 1. Gdyby ta akcja rozładowania napięcia skierowanego na społeczność Żydowską, której byłem światkiem nie była kalką z kilku lat wstecz może dałbym się nabrać . Ja raczej zadałbym pytanie jak taka wielka siła nie ma wpływu na garstkę Syjonistów i ucieka się do publicznego odcinania się od ich działalności. Śmieszni są ci, którzy usiłują kogoś na taki wizerunek nabrać.

  Polubienie

 2. Naczelny rabin Polski Michael Schudrich: odejdę, jeśli utrzymany będzie zakaz uboju rytualnego
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Naczelny-rabin-Polski-Michael-Schudrich-odejde-jesli-utrzymany-bedzie-zakaz-uboju-rytualnego,wid,15812100,wiadomosc.html?ticaid=110f15&_ticrsn=3

  Zaskoczyła mnie forma tegoż tytułu – według mnie powinien on brzmieć : „Polski rabin” co ma w tym kontekście oznaczać słowo „naczelny”? z tego co sie orientuję to mieszkam w Polsce / jeszcze /,naczelny w Polsce to może być prezydent,premier ale nie rabin – żydkom się chyba zapomniało,że stanowią mniejszość etniczną w NASZYM KRAJU I NA NASZEJ ZIEMI.
  Skoro owemu rabinowi się coś nie widzi w NASZYM KRAJU I NA NASZEJ ZIEMI OKUPIONEJ KRWIĄ to jedyne co my Polacy możemy to:

  no bezczelni no …..

  Polubienie

 3. Pozwolę sobie wkleić co fajniejsze komentarze,które znalazłam pod tym artykułem – co tam – pośmiać się czasami warto,na zdrowie :))))
  **********
  ~sade [15 minut temu]
  Absolutnie nie mam nic przeciwko Żydom, ale wobec takiego szantażu wypada powiedzieć jedno – krzyż na drogę.
  *************
  leon [14 minut temu]
  … a niech go jasny gwint !
  **********
  tempy leming [14 minut temu]
  No to PO nas…………
  **************
  ~kj [przed kwadransem]
  Krzyż na drogę.
  Krzyż na drogę.
  **************
  ~niebianski nawigator [pół godziny temu]
  Szczesliwej drogi panie Szudrich i niech panu Ziemia Obiecana lekka bedzie.
  *****************
  krzysiek [pół godziny temu]
  Niech Vincentego nie zapomini zabrać !!!
  ************
  bibi [pół godziny temu]
  a kto jest Naczelny Muezin Polski, prosze podac nazwisko, rowność musi byc
  *************
  kwius [pół godziny temu]
  Nie będę płakał jak odejdzie a przy okazji niech zabierze resztę swoich. Jak im źle tu w PL granice są otwarte niech zbierają się tam gdzie będzie im lepiej. Szczęśliwej drogi już czas 🙂

  pozdrawiam

  Polubienie

 4. Protest ortodoksyjnych Żydów przeciwko państwu Izrael należy rozpatrywać w kontekście niedawnej wypowiedzi H.Kissingera*, że nie przewiduje się trwania Izraela dłużej niż maksimum ok. 20 lat. Z tej wypowiedzi wynika także jasno, że USA (zniszczone przez syjonistyczna finansjerę) nie będą w stanie prowadzić dłużej imperialnej polityki.

  Zdecydowana większość ludzi Zachodu, Rosji, Bliskiego Wschodu (także reszty świata) nie darzy sympatią Izraela, a zwłaszcza jego syjonistycznych władz. Protest ortodoksyjnych Żydów ma prawdopodobnie wyjednać sobie przychylność światowej opinii publicznej, że istnieją także Żydzi, Izraelczycy, którzy nie lubią swojego szowinistycznego państwa – więc przyjmijmy ich do siebie, do Polski, do Hiszpanii, do Portugalii i do Grecji, bo to lud wędrowny, bez państwa i w taki oto sposób – zawsze w sposób pokojowy – pragnie żyć.

  * Henry Kissinger, właśc. Heinz Alfred Kissinger (ur. 27 maja 1923 w Fürth) – amerykański polityk pochodzenia niemieckiego, dyplomata, laureat Pokojowej Nagrody Nobla – ot, taka sobie śmieszna ciekawostka.

  Polubienie

 5. – Może rzeczywiście zbyt lekko podeszłam do tematu? Ale co ja maluczka mogę prócz drwiny ? Skoro mądrzejsi jak ja mający władzę? są bezradni?
  pozdrawiam

  Polubienie

 6. ROLA CHASYDÓW

  Jest faktem, że tacy Żydzi też istnieją, także w samym Izraelu. Ich stosunek do izraelskiego państwa jest zdecydowanie od lat negatywny. Poza tym, także wśród Żydów jest wielu, którzy nie aprobują izraelskiego postępowania wobec Palestyńczyków. Ruch chasydzki, czyli autentyczna żydowska duchowość religijna, może być naturalnie wykorzystywany do tworzenia alternatywy, o czym pisze pan Dariusz Kosiur.

  Poza tym, notka o Kissingerze jest CYTATEM, co w dodatku pan Kosiur wyraźnie zaznacza. I jeszcze komentuje to jako śmieszną ciekawostkę.

  Jeśli zaś o kwestię uboju rytualnego idzie, to ośmielę się też stwierdzić, że między mordowaniem zwierząt w sposób rytualny a mordowaniem zwierząt po chrześcijańsku zachodzi nie tak wielka różnica. No, ale to przecież ten sam okrutny Jahwe.

  Polubienie

 7. Najpierw do Polski Żydów oficjalnie sprowadził król Jan Kazimierz.
  Do sprowadzenia kapitału żydowskiego w znaczącym stopniu przyczyniła się nadreprezentacja mniejszości żydowskiej kreując również korupcjogenną ustawę zasadniczą.Sprzyja temu synkretyzm religijny z powrotem do teologii judeo-chrześcijańskiej,czego wyrazem jest ksiądz Wojciech Lemański.Pułapka dobrze obmyślana dla uwiarygodnienia synkretyzmu ekonomicznego z kolejna utopią w postaci EKONOMII POLITYCZNEJ GLOBALIZMU bazującej na EKONOMII ŻYDOWSKIEJ opisanej przez Feliksa Konecznego w CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ.Ten sam autor w CYWILIZACJI BIZANTYJSKIEJ opisuje fiasko idei jedności monetarnej na przykładzie cesarstwa rzymskiego.Potwierdził to Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ 2.
  Wpraszanie się Żydów do Polski jest zatem dwukierunkowe szantażem religijnym i wolnością przepływu kapitału.
  Ciekawe jak dziś wygląda struktura zaangażowania kapitału pod względem nacyjnym,bo to istotny element w realizacji grupowych strategiach w kształtowaniu rynku.

  Polubienie

 8. Panie Jerzy, z właściwym odczytaniem tego co napisał wyżej Dariusz Kosiur nt. Kissingera nie powinien pan mieć, jako człowiek inteligentny, żadnego problemu. A jednak próbuje pan „szukać drugiego dna”. Muszę przyznać, że coraz bardzie styl pana komentarzy przypomina styl Leszka Bubla przez co te komentarze tracą wiarygodność i merytoryczność i bardzo pana demaskują.

  Polubienie

 9. Panie Pawle.
  Jesli mowi Pan o tym wpisie D.Kosiura:
  „Protest ortodoksyjnych Żydów przeciwko państwu Izrael należy rozpatrywać w kontekście niedawnej wypowiedzi H.Kissingera*, że nie przewiduje się trwania Izraela dłużej niż maksimum ok. 20 lat. Z tej wypowiedzi wynika także jasno, że USA (zniszczone przez syjonistyczna finansjerę) nie będą w stanie prowadzić dłużej imperialnej polityki.
  Zdecydowana większość ludzi Zachodu, Rosji, Bliskiego Wschodu (także reszty świata) nie darzy sympatią Izraela, a zwłaszcza jego syjonistycznych władz. Protest ortodoksyjnych Żydów ma prawdopodobnie wyjednać sobie przychylność światowej opinii publicznej, że istnieją także Żydzi, Izraelczycy, którzy nie lubią swojego szowinistycznego państwa – więc przyjmijmy ich do siebie, do Polski, do Hiszpanii, do Portugalii i do Grecji, bo to lud wędrowny, bez państwa i w taki oto sposób – zawsze w sposób pokojowy – pragnie żyć.
  * Henry Kissinger, właśc. Heinz Alfred Kissinger (ur. 27 maja 1923 w Fürth) – amerykański polityk pochodzenia niemieckiego, dyplomata, laureat Pokojowej Nagrody Nobla – ot, taka sobie śmieszna ciekawostka.”

  -to moj komentarz nie dotyczyl jego wpisu a uwagi(slusznej) Adama ,ktory przypomnial (zgodnie z prawda) ,ze Kissinger to nie Niemiec a zyd.
  „Zgadza sie w obu punktach.
  Dlaczego Dariusz robi z niego Niemca pozostaje Dariusza tajemnica 🙂
  Jerzy”

  Gdyby zamiarem D.K.byl sarkazm to „pochodzenia niemieckiego” powinno byc w cudzyslowie.

  „Muszę przyznać, że coraz bardzie styl pana komentarzy przypomina styl Leszka Bubla przez co te komentarze tracą wiarygodność i merytoryczność i bardzo pana demaskują.”

  Najwiekszy pisarz polski XX wieku Jozef Mackiewicz powiedzial:

  „Jesli hitlerowiec powie na krzeslo:”krzeslo” to ja nie powiem:”stol” tylko dlatego ,ze on jest hitlerowcem”.

  Nie bardzo wiem co prawda co „demaskuja” bo nigdy nie ukrywalem tego ,ze marzy mi sie Polska wolna od zydowskiej zarazy ,zarowno tej swieckiej-syjonistycznej, jak i tej talmudycznej i robie co moge aby przekonac innych ,ze tylko TAKA Polska bedzie bezpieczna dla Polakow .

  Jerzy

  Polubienie

 10. Największe manewry od czasów ZSRR
  160 000 żołnierzy, 1000 czołgów, 130 samolotów 70 okrętów

  Russian military stages biggest war games since Soviet times
  160,000 servicemen, 1000 tanks, 130 planes and 70 ships are taking part in Russia’s biggest military drill since Soviet times. The war games will continue in the country’s Far East until July 20.
  Film
  http://rt.com/news/russia-war-games-far-east-084/

  f

  Polubienie

 11. Nie bardzo rozumię co może mieć wspólnego budowa broni jądrowej przez pokojowe państwo jakim jest Iran z groźbą napadu, jako uzasadnienia przez bandyckiego agresora jakim jest Izrael. Chyba tylko potwierdzeniem tego ostatniego jako rzeczywistego światowego zagrożenia pokoju na świecie,

  Polubienie

 12. c.d. „afery uboju rytualnego” :)))
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Izrael-ponownie-krytykuje-Polske-ws-uboju-rytualnego,wid,15819093,wiadomosc.html?ticaid=110f50&_ticrsn=3

  Tak mi przez myśl przeszło – czy nie ma nikogo kto by tym panom z izraela powiedział,ze swoje „tradycje” mogą se praktykować u siebie i bardziej z krytycyzmem na własne podwórko popatrzeć?
  Nie rozumiem dlaczego się tak „przyczepili” i dlaczego na siłę chcą w NASZYM kraju przeforsowywać swoje głupie / myślę,że to dobre określenie / idee,pomysły.

  Polubienie

 13. inka77@ Ponieważ w ich mniemaniu Polin jest teoretycznie i praktycznie w ich żydowskich rękach i to nawet nie ma Pani pojęcia w jak wielkim zakresie. Określając to na miarę przejrzystego pojęcia począwszy od 1944 roku, przejmując okupację Polski po Niemcach i systematycznie ją umaacniając i pogłębiając 04. Cze. 1989 przejęli całkowicie kontrolę nad Polską.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s