Przypowiastka o talentach


Ojciec Tadzik i jego auto

0002EJ0MR5FO83QG-C116-F4

 

Czyż nie powinniśmy służyć Bogu najlepiej jak potrafimy?
I czyż nie będziemy skuteczniej służyć Bogu używając do tego lepszego auta?

Radio Maryja i inne boże dzieła o.Rydzyka utrzymywane są z przysłowiowego wdowiego grosza. I nie ma w tym nic złego, że ojczulek Tadzik jeździ drogim autem. Przecież żadna wdowa, odkładając sobie 10 zł na miesiąc, takiego auta i tak sobie nie kupi, ale za to ma satysfakcję, że wspomaga wielkie dzieło Boże o. Tadzika.
Czyż to nie piękna chrześcijańska bezinteresowność?

 

0002EJ6DVQ1XPOBJ-C116-F4                               I ojciec Tadzik odjechał.

Ale już będziecie mieli Tv-T(adeusz)R(ydzyk)wam.

A wszystkie te zbożne dzieła ojca Tadzika błogosławił sam JPII – wielki – agent syjonizmu.

No, a jak się komuś nie podoba, jak się ośmieli rzucić krytyczny głos na tego czcigodnego zakonnika i na jego Boże dzieła, niech najpierw zrobi dla Polski tyle co zrobił on – powiadają miłosierni i umiłowani w Panu.

Amen – żydowskie i chrześcijańskie „niech tak będzie”.

Dariusz Kosiur

 

Reklamy

8 uwag do wpisu “Przypowiastka o talentach

 1. Ja pamiętam jak Wyszyński zajechał w 1953 czy 4 r. pod nasz kościół w trzy czy cztery bryki typu cadilac.
  To była sensacja. Premier Cyrankiewicz jeździł w tamtym czasie ledwie starą warszawą typ pobieda i nawet nie miał kierowcy a Książe kościoła amerykańskimi cadilacami

  h

  f

  Polubienie

 2. KATOLICKIE KLECHY

  Tu i ówdzie wciąż mi się starają katolickie klechy i ich duchowa żydowska forpoczta wmówić, że ja bez ich chrześcijańskiej busoli nie tylko nic nie znaczę, ale i moja pogańska Dusza zostanie na zawsze unicestwiona. Czyli czekają mnie chrześcijańskie męki piekielne, bo przecież katolicki Kościół wynalazł wiele ze środków perswazji, czyli przymusu bezpośredniego, którą to ekspresję chce nadal rozwijać przy aplauzie koniecznym jego odmóżdżonych wiernych.
  A więc łamanie kołem, odcinanie członków, wyrywanie wrażego języka, złodziejstwo …, kłamstwo piramidalne, fałszerstwo i wyłudzenie…
  Otóż ci wierni Kościołowi katolickiemu — nie mogą być przecież Polakami.

  Są jego nawozem tylko.

  I nie ma co się tu bawić w uprzejmości.
  Kościół katolicki, jeśli Rzplita ma istnieć, musi być z Rzeczypospolitej wygnany!
  Klasztory, posadowione na świętych słowiańskich miejscach — zburzone!
  Przywrócone mają być nasze słowiańskie Gaje i Dęby!

  Ten mizerny jąkający się klecha z przepastnym brzuchem, może być użyty jako reklama fabryki AUDI.

  Polubienie

 3. WAKAT

  Naturalnie i dla katoli są przewidziane jakieś wakaty, bo przecież ludzka solidarność zobowiązuje.

  Na ten przykład, taki pan proffessor Kazimierzak — zważywszy jego całkowicie bezstronne umysłowe osiągnięcia, których Koneczny słucha z zakłopotaniem — mógłby być, po niewielkim przedszkoleniu, syndykiem masy upadłościowej — tak przez niego umiłowanej sutanny, która w swej przepastnej brzuchatej kiszce ukryła Polskę dla własnej uciechy.

  Polubienie

 4. Kto finansuje redemptorystów?

  Ponieważ realizują oni subtelną polityczną pochwałę liberalizmu gospodarczego należy wnioskować, że uzyskują finansowe wsparcie syjonistycznej finansjery anglosaskiej. Nigdy też nie występują przeciw zbrodniczej imperialnej polityce żydostwa anglosaskiego z USA i z Wlk.Brytanii. Zawsze są krytyczni względem państw i ich przywódców, których syjonistyczni Żydzi uznają za wrogów (np. Rosja, Syria, Sudan, Białoruś itd.)

  Redemptoryści pojawili się w Rzeczypospolitej Obojga Narodów w 1787r. Pierwsze placówki zakładał Klemens Maria Hofbauer. Od swojego głównego klasztoru w Warszawie przy kościele św. Benona redemptoryści na ziemiach polskich zwani byli wówczas benonitami. Podczas, gdy jezuici ulegli kasacie przez władzę nazywani byli krypto-jezuitami. W 1808 pod zarzutem szpiegostwa na rzecz Królestwa Prus przeciwko wojskom napoleońskim na mocy ustawy sejmowej zostali wydaleni z Księstwa Warszawskiego.
  Na ziemie polskie powrócili w 1903r. Dzisiaj jest to jeden z najpotężniejszych, prawdopodobnie najbardziej wpływowych i majętnych zakonów w Polsce. W Polsce redemptoryści prowadzą wiele parafii i kościołów filialnych. Ich własnością jest Radio Maryja założone przez o. Tadeusza Rydzyka. Redemptoryści współtworzą także TV Trwam i Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej (W praktyce większość majątku należy do instytucji poza kościelnych. Głównie do trzech fundacji stworzonych przez ojca dyrektora i jego współpracowników). Posiadają wydawnictwo „Homo Dei”.

  Nie wiadomo, co stało się z pieniędzmi zebranymi przez o.Rydzyka na ratowanie Stoczni Gdańskiej (podobno kilkadziesiąt mln złotych) – ?

  Polubienie

 5. Witam
  >Nie wiadomo, co stało się z pieniędzmi zebranymi przez o.Rydzyka na ratowanie Stoczni Gdańskiej (podobno kilkadziesiąt mln złotych) – ? <
  No nie tylko Panu to zaprząta głowę.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s