Rządy syjonistycznych bandytów prowadzą do tragedii


992851_479643215453197_773826204_n

Polsce i Polakom zostało już zbyt mało czasu, żeby zamiast zgodnej ze stanem faktycznym terminologii uciekać się do eufemizmów.
Od 1980r. do chwili obecnej trwające w Polsce rządy syjonistycznych bandytów zlikwidowały cały sektor gospodarki kraju zabezpieczający materialne podstawy bytu narodu. Już w latach 1990. zlikwidowano ponad 10 mln miejsc pracy. Zniknęły polskie: przemysł, instytuty naukowe, handel, banki, przemysł rolno-spożywczy, 36% gospodarstw rolnych, mienie komunalne, zdemontowano armię. Likwidacji podlega transport publiczny, kolejowy i samochodowy.
Konsekwencją tych celowych zniszczeń jest dramatyczny spadek przychodów do budżetu RP. To z kolei skutkuje systematyczną likwidacją ochrony zdrowia.
Żydo-system skrupulatnie wyniszcza polskich przedsiębiorców, a narzucanym ustawodawstwem blokuje powstanie polskiej klasy średniej.
Totalna zapaść gospodarcza kraju uniemożliwi wypłatę świadczeń rentowych i emerytalnych.
Syjonistyczni bandyci poprzez zadłużanie narodu w międzynarodowych żydowskich bankach i przy pomocy powszechnych żydo-mediów stopniują rozrastanie się dramatycznego kryzysu w obawie przed i tak nieuchronnymi protestami społecznymi.
Kolejne syjonistyczne rządy doprowadziły do załamania demograficznego polskiego narodu.
Wojna z polskim narodem, dążenie do jego fizycznej likwidacji mają charakter totalny i wkraczają także w sferę kultury. Zbrodniczy żydo-system niszczy prawo, etykę, moralność, obyczaje – niszczy ludzką cywilizację.
Sądy będące agendami żydo-systemu i służące do jego ochrony skazują protestujących przeciwko marszom homoseksualistów po ulicach naszych miast.
Degeneracji podlega także oświata, nie tylko jej poziom, ale poprzez wychowanie seksualne odbywa się niszczenie psychiki dzieci i młodzieży.
Ogłuszonemu medialną pałą społeczeństwu podsuwa się tematy zastępcze: czy TV-trwam dostanie miejsce na multipleksie, walkę z KK, rytualny ubój, zmagania o elektorat między PO i PiS, czy Ruch Narodowy tworzony przez syjonistów dla polskiej młodzieży, żeby kolejny raz oszukać nieświadomą politycznie polską młodzież, itd., itp.

 

inline

Jeśli nie dostrzeżemy i nie odrzucimy całej tej syjonistycznej zgnilizny, która zawładnęła polskim życiem politycznym i umysłowym i nie podejmiemy wspólnie wysiłku oddolnego organizowania się przeciw okupantowi, będziemy współwinni zbrodni na Polsce i Polakach.

Dariusz Kosiur

Reklamy

14 uwag do wpisu “Rządy syjonistycznych bandytów prowadzą do tragedii

 1. Wszystko ok tylko co tam robi Janusz Korwin-Mikke? Przecież on ustawą lustracyjną mało nie roz**bał tej chołoty

  Polubienie

 2. Panie Dariuszu ujął Pan w artykule wszystko to co widzę,to czego mam świadomość – martwi mnie jednak fakt iż nasi rodacy … no własnie co się stało z logicznym myśleniem Polaków? Dlaczego zamiast dostosowywać się do rzeczywistości / bezrobocie,zbieranie po śmietnikach – jako norma,coś oczywistego w TAKIEJ skali?/ – nie zawalczą? Jeżeli już nawet nie o siebie i swoją przyszłość – to przecież zostawią swoje potomstwo.
  Pozdrawiam.

  Polubienie

 3. @Marcin

  JKM – apologeta liberalizmu gospodarczego, czyli żydowskiej religii ekonomicznej (religii, bo liberalizm opiera się nie na naukowych, logicznych, przesłankach tylko na dogmatach), którą bogaci Żydzi lansują w krajach biednych i głupich gojów.

  Ustawa lustracyjna JKM służyła walce żydostwa europejskiego z anglosaskim.
  Dla przykładu, np. agent CIA, prof.J.Szaniawski (vel Szlajer) siedział w więzieniu w latach 1980., a u o.Rydzyka był autorytetem polskiego patrioty.

  Polubienie

 4. Wszystko to, co się na terenie Polski od lat już 23 i pól systematycznie rozwala, to jest to, co tak zwana „komuna” (powiedzą ci z USA że to „żydokomuna”, choć nie wiem dlaczego, bo mój ojciec w tym brał całkiem znaczny udział) zbudowała w okresie swego 45-lecia „plugawej przeszłości”. (Za wyjątkiem 1,5 rocznego chwalebnego epizodu z „Solidarnością” lat 1980/81, kiedy to „rozwalanie Polski” przez sterowaną z USA Solidarność szło w najlepsze).

  No to jak „komuna” budowała, a „Solidarność” rozwalała – i rozwala nadal – to może należy znowu odwrócić „kolo historii” jak to stwierdził kiedyś publicznie Lech Wałęsa. Solidarność odesłać tam skąd przyszła, czyli do USA, wraz z Sikorskimi i Rostowskim do Anglii oraz redakcją „Gazety Wyborczej” (też przyszła z USA), Radio Maryja do Niemiec Zachodnich, bo stamtąd przybył do Polski ojciec Rydzyk i jego „pobożne” samochody. I znowu zacząć odbudowywać socjalizm, upaństwowić hipermarkety (albo podporządokować je „Społem”) – czyli próbować robić to, co aktualnie robią latynosi w Ameryce Południowej. Choć nie wiem, czy niektóre tradycyjne przemysły polskie – na przyklad tkalnie w Łodzi – da się jeszcze odbudować, bo z ‚polskiego Machesteru’ po prostu nic już nie pozostało, a z polskich zakładów elektronicznych już bardzo niewiele, zgodnie z planem „Spokojnej wojny z użyciem cichych broni” omówionym pokrótce w notce „Jarosław Gowin – Spokojny Wojownik Spokojnej Wojny Światowej o Upodlenie Ludzkości.

  Patrz „wiernipolsce” kilka wpisów wcześniej.

  Polubienie

 5. Panie Marku..pana wtedy w Polsce nie bylo…wiec niech pan opowiada o tym co pan sam widzial..a nie to na co ja patrzylemlem:-)) WYjechal pan wcale nie z bojazni przed Solidarnoscia -ale z bojazni przed Komuna:-)))) ktora pozniej pan sedecznie przeraszal i…przeprosil:-))))
  Fa\kt jest ze to Komuna rozwalila Solidarnosc,,a nie odwrotnie….
  Niech pan nie uzywa slowa postsolidarnosc…prawidlowo jest pseudo- solidarnosc….]\ Solidarnosc zabito 13 grudnia 81 roku… nie bylo zadnego Zmartwychwstania …byla podmniana..na pseudo….podmianiali na tych… co przepraszali:-))))

  Polubienie

 6. Wyjechałem z Polski nie z bojaźni przed komuną, ale by się czegoś nauczyć w uważanych za najlepsze na świecie uniwersytetach, czyli U.C. Berkeley. I tam, z początkiem 1970 zobaczyłem do czego to wszystko zwane „kapitalizmem” zmierza. Czyli do zamienienia świata w Wielkie Gówno na wzór USA. (Zmarły niedawno prezydent Wenezueli twierdził, że prawdopodobnie na Marsie też istniało życie, a ta pustynia jaka tam jest obecnie, to spadek po kapitalizmie na tej planecie.) A do gierkowskiej, marzącej o kapitalizmie „komuny” nie moglem po tej nauce już wrócić, bo współorganizowałem przerzuty paryskiej „Kultury” do Polski w 1969 roku, pracując podówczas na Uniwersytecie w Kopenhadze i oczekując na stypendium w Berkeley, którego się nie otrzymuje „od ręki”.

  Polubienie

 7. @markglogg
  Więc jaka rolę po transformacji komunizmu w globalizm ma odegrać Karol Marks?!To ważne pytanie w kontekście jak dostosować słownik Bertranda Russella,który ułożył dla komunizmu,aby uwiarygodnić mesjasza Karola Marksa.
  Demografia okazuje się być jednym z czynników naturalnego środowiska,a socjotechnika jest potrzebna aby wojnę na slogany wykorzystywać do handlowania wojną pokojem,vide CYWILIZACJA ŻYDOWSKA Feliksa Konecznego.
  W CYWILIZACJI BIZANTYJSKIEJ ten polski badacz udokumentował przyczyny fiaska unifikacji monety w cesarstwie rzymskim.Chińczyk Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ 2 tą operację planowaną pod egidą utopijnego rządu światowego porównał do odkrycia zależności między teorią mechaniki kwantowej a teorią względności.
  Wg Marka problem ten może być rozwiązany poprzez wprowadzenie własności niczyjej pozostaje tylko jak nazwać monetę?!Zatem można oczekiwać modelu ekonomicznego obejmującego wszystkie reguły rządzące światowa działalnością gospodarczą i może mieć takie zastosowanie jak klasyczna mechanika Newtona.Podstawą dla właściwych zmiennych początkowych ma być WŁASNOŚĆ NICZYJA.To coś z młodego Greenspana,który później był pod urokiem i myślenia Żydówki Ayn Rand,stąd ciągłość w żydowskiej ewolucyjnej strategii grupowej.
  Natomiast ewolucyjna droga CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ dotyka standardów,które moja obowiązywać jednako personalnie każdego człowieka jak i życia zbiorowego szanując przy tym wartości narodowe.Powiedzenie ludowe cytowane przez Chinczyka :
  NA ŚWIECIE ŻYJE BARDZO WIELE LUDZI,JEDNAK OSTATECZNIE WSZYSTKICH PODZIELIĆ MOŻNA NA ZALEDWIE DWIE GRUPY;PIERWSI KIERUJĄ PRACĄ INNYCH,DRUDZY TA PRACĘ WYKONUJĄ…
  To nie oznacza,że trzeba się dawać wykorzystywać,lub mieć takie poczucie bez racjonalnego uzasadnienia.Historia uczy,że grupową strategię najlepiej się realizuje przez handel wojną i pokojem. .

  Polubienie

 8. TRZY PO TRZY

  I wreszcie mamy jakiś sensowny tekst pana Kazimierzaka.
  Ale mamy też informację, że Marek Głogoczowski podrzucał nam kiedyś pyryską „Kulturę”. Czy to było w tamtych czasach zajęcie bezinteresowne, czy też ułomne?
  Z moich doświadczeń wynika, że nie tylko ja byłem tumanem.

  Pan Roman K. zaś — prawi jak zwykle, czyli w tym przypadku polską solidarnościową głupotę chce przywrócić polskiej racji stanu. Sam pozostając w bezpiecznej od dramatycznych rozwiązań odległości.

  Polubienie

 9. @Mieczysław S.Kazimierzak

  Czy zechciałby Pan w końcu pokusić się o wnioski płynące z faktu, że nasi wrogowie kształtowani przez niżej stojące (wg klasyfikacji prof.Konecznego) od naszej, łacińskiej, cywilizacje turańską i bizantyjską, osiągnęli znacznie wyższe pozycje polityczne niż Polska, która w tym samym czasie ze swoją “wyżej” stojącą cywilizacją ulega systematycznemu upadkowi i degradacji, co prowadzi wprost do likwidacji nie tylko państwa, ale i narodu?

  W czym tkwi istota tego fenomenu, że lepsze jest w istocie gorsze?

  Polubienie

 10. Moje trzy grosze o cywilizacjach. Gdyby robactwo miało wyższą rangę w rozwoju (nadaną im przez Boga lub Darwina), to nie powstał by ani człowiek, ani jego struktury społeczne (bo niby dlaczego? jako pokarm?). Jeśli przyjąć wymienioną rangę (rozwój), jako kryterium zróżnicowania owych struktur społecznych (cywilizacji), to też nie ulega wątpliwości, że ona jest. Czymże jest więc „rozwój” tych cywilizacji? Według mnie, to stopień poznania rzeczywistości i jej kontrolowania w najszerszym ujęciu. I tu należałoby przeprowadzić bilans, bo rzeczywistość nie jest jednowymiarowa, a wręcz nieskończenie wymiarowa. Bilans, który też nie byłby zapisem danego momentu w czasie a byłby jego posumowaniem i prognozą na przeszłość. Sądzę, że prof. Feliks Koneczny w swoich pracach zrobił to najbardziej profesjonalnie ze wszystkich badaczy. Natomiast moja uwaga, nie spoglądajmy na cywilizacje z jednego momentu w czasie. Wojna cywilizacji trwa nieustannie, kryzys w jednym czy w kilku obszarach nie oznacza klęski danej cywilizacji, ani jej niższości.

  Polubienie

 11. Lista poszczególnych rządów prywatyzujących polską gospodarkę:

  Rząd Mazowieckiego UW od 12.09.1989r. rządził 16 m-cy, Przygotował ustawę o restrukturyzacji i prywatyzacji.

  Rząd Bieleckiego KLD od 12.01.1991 rządził 11 m-cy i 11dni. Sprzedał 1208 zakładów.

  Rząd Olszewskiego ROP od 23.XII.1991 rządził 6 miesięcy i 18 dni Sprzedał 1 zakład. Zatrzymał prywatyzacje.

  Rząd Suchockiej UD od 11.07.1993 rządził 15 m-cy i 14 dni. Sprzedała obcym 21 zakładów.

  Rząd Pawlaka PSL od 26X.1993r rządził 16 m-cy i 12 dni. Sprzedał obcym 2269 zakładów.

  Rząd Oleksego SLD od 7.03.1995r. rządził 14 miesięcy. Sprzedał 598 zakładów.

  Rząd Cimoszewicza SLD 7II.96 rządził 20 m-cy,18 dni. Sprzedał 992 zakładów.

  Rząd Buzka AWS od 31.X.1997 rządził 47 m-cy 19 dni. Sprzedał 1311 zakładów.

  Rząd Milera SLD od 19X.2001r. rządził 30 m-cy 15 dni. Sprzedał 548 zakładów.

  Rząd Belki SLD od 2 V 2004r. rządził 17 m-cy 29 dni. Sprzedał obcym 477 zakładów.

  Rząd Marcinkiewicza PIS 31X05r rządził 8 m-cy 15 dni. Sprzedał 271 zakładów.

  Rząd Kaczyńskiego PIS od 14.07.2006 rządził 15 m-cy 24 dni. Sprzedał 18 zakładów.

  Rząd Tuska PO rządzi od 7.XI.2007r. Sprzedał 724 zakłady do 31.12.2010.

  więcej na: http://www.drogalegionisty.fuckpc.com/?p=11112676#more-11112676

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s