Wojna biologiczna USA ze Wschodnią Słowiańszczyzną


Wojna biologiczna USA ze wspólną przestrzenią celną Rosji i Białorusi

No ładnie, ładnie, wojna biologiczna USA ze wspólną przestrzenią celną FR, Białorusi i Kazachstanu (?) na dobre się rozpoczęła.

Otóż dzisiaj w piątek 19 lipca, o godzinie 19 w dzienniku TVN usłyszałem, że w dwóch, graniczących z polska obwodach Białorusi pojawił się pomór świń, wywołany tak zwaną „afrykańską świńską dżumą”, która przerzuciła się na  często przekraczające polską granice dziki i że planuje się (ale nie ma na to pieniędzy) budowę płotu długości 420 km, oddzielającego oba kraje, także przez Puszczę Białowieską. Według TVN władze Białorusi twierdzą, że „afrykańska dżumę świń” wywołała zanieczyszczona pasza.

A w pół godziny później, przeglądając rosyjski portal www.km.ru (km – to Ki(Cy)ryl i Metody) wyczytałem coś takiego:

Dorzucimy także, ze główny lekarz sanitarny Rosji, Genadij Oniszczenko niejednokrotnie donosił, że mające miejsce na terytorium naszego kraju wysypki tak nazywanej „afrykańskiej dżumy świń”, to jest rezultat działalności pewnego laboratorium, także funkcjonującego w Gruzji. Przy czym, według jego słów, jest to jakieś niedokontrolowane władzami Gruzji, mikrobiologiczne laboratorium Sił Wojenno-Morskich USA.”

Pozwolę sobie dodać, że gdy byłem w 2005 roku na Kaukazie z mini-ekspedycją na Elbrus, to wszystkie doliny łączące Rosję z Gruzją były kontrolowane przez wojsko, lękające się napływu z Gruzji islamskich terrorystów, szkolonych tam przez USA. I w zaledwie w miesiąc po naszym wyjeździe był duży napad tychże islamistów na Nalczyk, stolicę prawosławno-muzułmańskiej autonomicznej republiki Kabardyno-Bałkarii, zginęło wtedy w Nalczyku aż 135 osób.

Czyli pięknie się zabawiają nasi najlepsi sojusznicy, Amerykanie i Anglicy (ci ostatni, pod koniec II Wojny Światowej, chcieli wytruć rozrzucanym z samolotów wąglikiem, wszystkie owce i inne bydło w Niemczech, aby w ten sposób wywołać tam głód i brak wełny na ubrania. Ale wojna się za szybko skończyła…

Po rosyjsku:

Добавим также, что главный санитарный врач России Геннадий Онищенко неоднократно заявлял, что имеющие место на территории нашей страны вспышки так называемой «африканской чумы свиней» есть результат деятельности некоей лаборатории, также функционирующей в Грузии. Причем, по его словам, это некая неподконтрольная грузинским властям микробиологическая лаборатория ВМС США.

Читать полностью: http://www.km.ru/world/2013/07/19/siriiskii-krizis/716195-kholodnaya-voina-mezhdu-rossiei-i-ssha-pereshla-na-biologic

 

Reklamy

9 uwag do wpisu “Wojna biologiczna USA ze Wschodnią Słowiańszczyzną

 1. Putin ze swoją spolegliwą wobec zachodu polityką ułatwia, wręcz zachęca zachód do takich działań.
  Gdyby stosował politykę wet za wet, oko za oko, wówczas Anglosasi dwa razy by się zastanowili czy im się to opłaca

  Polubienie

 2. Wszystko wskazuje, że w Moskwie mamy do czynienia z „pełzającym, spokojnym zamachem stanu”, wymierzonym przeciw „miękkiemu” Putinowi i jego „ekipie”. Wszystko zgodnie z programem „Spokojnych Cichych Wojen”, który pokrótce omówiłem w tekście „Jaroslaw Gowin, spokojny Wojownik Spokojnej Wojny Światowej” zamieszczonym na tym portalu. https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/07/04/jaroslaw-gowin-spokojny-wojownik-spokojnej-wojny-swiatowej-z-uzyciem-cichych-broni/

  Otóż jak się dowiedziałem, w ramach tego spokojnego, „kwiecistego” zamachu stanu dokonywanego przez moskiewskich, ultrabogatych „yuppies”, już poległ mój znajomy ze spotkań WPFDC na wyspie Rodos, „żelazny minister” funkcjonujących o wiele lepiej niż te polskie, Rosyjskich Kolei Żelaznych, Władymir Jakunin. A teraz mamy najzwyklejszy cyrk z tym, związanym z pro-amerykańską ekipą byłego prezydenta Medwiediewa, „uwierzytelnionym” jako kandydat na mera Moskwy przez jednodniowy sztuczny areszt, „opzycjonisty” Aleksieja Nawalnego.

  Читать полностью: http://www.km.ru/v-rossii/2013/07/19/vybory-mera-moskvy/716178-arest-navalnogo-pokazal-v-verkhakh-idet-neshutochnaya-

  Polubienie

 3. Zauważcie, że Putin lubi cyrki, sam często robiąc za cyrkowca, a to na koniu, a to z tygrysem, lub za archeologa na dnie Bajkału. Lubi być showmanem. Nawet przy fortepianie po angielsku zaśpiewał
  Więcej takich Nawalnych, a z tego cyrku zrobi się burdel

  Polubienie

 4. Perun/Piorun chyba działa, bo z Indo-Europy nadeszła dobra wiadomość od współorganizatora spotkań WPFDC na Rodos. Mianowicie info o odsunięciu Vladymira Jakunina od funkcji ministra kolei żelaznych, to był atak hakerski szybko i bez sprawdzenia źródeł rozpowszechniony przez rosyjskie „wolne media” wrogie zbyt samodzielnemu Putinowi.

  Natomiast sztuczne, przed wyborami mera Moskwy, „napompowanie” kandydatury Nawl(o)nego jednodniowym aresztem, może okazać się niewystarczającym by trwać przez całe 7 tygodni przedwyborczej agitacji. Choć zapewne „biała opozycja” urządzi mu klakę podobną do tej, jaką międzynarodówka wolności urządziła „pomarańczowemu” Juszczence w czasie wyborów prezydenckich przed 9 laty na Ukrainie.

  Polubienie

 5. Żal dupę ściska jak się patrzy na Słowian jak się dają rozgrywać USraelowi. Koniec końców i tak na słowiańskie barki znowu spadnie naprawa tego świata.

  Polubienie

 6. Z kolejnych doniesień http://www.km.ru wynika, że ten Aleksiej Nawal(o)ny był organizatorem nieudanego „kolorowego przewrotu” w Rosji w czasie wyborów prezydenckich 2011 roku. Ale władze boją się otwarcie wystąpić przeciw niemu i dlatego go sądzono (sądzi się) za jakieś pomniejsze wykroczenie. Za Nawalnym stoją autorzy rozwalenia i prywatyzacji ZSRR, Gorbaczow, Czubajs itd. Czyli kolejną próbę „kolorowej (białej w tym wypadku) rewolucji” będziemy mieli we wrześniu br. kiedy to z ultra bogatej Moskwy będzie się próbować zrobić TWIERDZĘ LIBERAŁÓW na całą przestrzeń euro-azjatycką.

  http://www.km.ru/v-rossii/2013/07/20/aktsii-vnesistemnoi-oppozitsii-v-rossii/716219-vlast-namerenno-molchit-o-tom-za-

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s