Rytualny ubój – syjonistyczny rozbój


 

635097460784084135

Oskarżają nas o antysemityzm, grożą dyplomatyczną wojną, wzywają na dywanik ambasadora RP. Izraelowi nie podoba się to, że polski Sejm zakazał uboju rytualnego. I na nic tłumaczenia, że przecież dla gmin żydowskich Polska robi wyjątek…  (?)

 

Nie chcemy zamieszczać drastycznych zdjęć z rytualnego uboju. Chcemy jednak sprowokować PT Czytelników do dyskusji, czy szowinistyczna, rasistowska i antyhumanitarna religia powinna być tolerowana w słowiańskiej Polsce?

 

Dariusz Kosiur

 

Reklamy

9 uwag do wpisu “Rytualny ubój – syjonistyczny rozbój

 1. W stosunkach polsko-żydowskich i polsko-izraelskich jest sporo problemów realnych. Roszczenia majątkowe, żądania faktycznej eksterytorialności terenów dawnych niemieckich obozów koncentracyjnych, obciążenia dla strony polskiej związane z „marszami pamięci” i innymi objawami izraelskiej polityki historycznej, wreszcie bezwarunkowy udział Polski w akcjach zbrojnych USA/NATO, związanych niemal wyłącznie z obroną strategicznych interesów Tel Awiwu – to wszystko są kwestie istotne, o które można by i należałoby kruszyć kopię, nawet narażając się na międzynarodowe reperkusje.

  Tymczasem PiS umiejętnie omija wszystkie te problemy. Ba, w kluczowych z nich – związanych z polityką wojskową – domaga się wręcz jeszcze większej zbieżności z izraelskimi wytycznymi realizowanymi przez Waszyngton. A zamiast tego prowadzi walkę o kotlecik, żeby głupi goje w Polsce też mieli trochę radochy.

  więcej na: http://prawica.net/35068

  Polubienie

 2. Trzeba powrócić do podziału na cywilizacje i opisu CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ dokonanej przez polskiego badacza Feliksa Konecznego.Konsekwencją żydowskiej monolatrii,wzorca rasizmu są NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA.
  Można sobie wyobrazić siłę rasizmu gdyby w Polsce było kilka milionów Żydów.Znacząco wpłynęli na politykę historyczną kiedy eksterminacja Polaków na Kresach zaczęła się dopiero od roku 1943!!!

  Polubienie

 3. Więcej realizmu. Dopóki Polska jest niesuwerenna, ubój rytualny był, jest i będzie. Żadne ustawy tego nie zmienią. Kaźń zwierząt może być co najwyżej bardziej nieoficjalna ale dopóki jesteśmy pachołkami we własnym kraju, to barbarzyństwo zawsze będzie. Natomiast szopka pod nazwą „ubój rytualny”, to tylko kolejny sondaż nastrojów, robią to regularnie co kilka miesięcy pod różnymi pretekstami. A więc trzeba zejść na ziemię i nie bujać w obłokach. Ubój rytualny będzie zaniechany ale tylko wtedy, gdy oni (idąc od ich „góry”) będą ginąć z poderżniętymi gardłami (dosłownie), tak w Polsce jak i za granicą.

  Polubienie

 4. Tak, czas by Polacy wzięli sprawy w swoje polskie ręce. Pytanie tylko ilu jeszcze Nas ostało? Ile jest Polski w Polsce? Gdyby tak nagłośnić zjazd Polaków na np. Polach Grunwaldu, ciekawe ilu by przyjechało? na jarociny i inne wypociny lub picknik country jeżdzą, na WOSP zbierają, a na zademonstrowanie polskości, słowiaństwa, patriotyzmu? Jestem ciekaw, ilu by się odważyło?

  Polubienie

 5. A Samoobrona z Lechem Kuropatwińskim I brzuchatymi niby rolnikami na czele , zrobiła w Warszawie marsz za ubojem rytualnym . To niech mordują te swoje krowy u siebie w oborze , wolność wam dali Lech W. Michnik i Kwaśniewski ? Teraz Samoobrona rytualnie się ubiła !

  Polubienie

 6. Rytualny ubój wyszedł od żydowskiej dziczy i na niej powinien się skończyć. To mentalność z epoki kamienia łupanego. Stoją dzikusy w miejscu mentalnie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s