Gasnąca gwiazda Dawida


Tytuł jest trawestacją tytułu, jaki pojawił się dzisiaj (12.08.2013r.) na pierwszej stronie w żydowskiej gadzinówce Michnika: „Gasnąca gwiazda Władimira Putina” – autor: Wacław Radzinowicz.

z13522220Q,Waclaw-Radziwinowicz

Syjonistyczny dziennikarz rozpoczyna swój tekst następująco:

Coraz więcej Rosjan jest rozczarowanych i zmęczonych Władimirem Putinem. Jego notowania są wciąż wysokie, ale głównie przez to, że na „wyczyszczonym” polu politycznym nie widać nikogo, kto mógłby zastąpić dzisiejszego „przywódcę narodu”.


Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75477,14424212,Gasnaca_gwiazda_Wladimira_Putina.html#ixzz2bkX3Ic8F

 

Porównajmy ten tekst z artykułem w innej gadzinówce, w gadzinówce o.Rydzyka, w Naszym (żydowskim) Dzienniku z 6.03.2013r., „Putin coraz mniej lubiany” – źródło MBZ:

images

 O niemal połowę spadło w ciągu 12 miesięcy od wyborów prezydenckich poparcie dla Władimira Putina.

Choć w wyborach z 4 marca 2012 roku za byłym pułkownikiem KGB głosowało 63,9 proc. obywateli, dziś poparcie dla niego deklaruje już niespełna 36 procent.

(…)I tak w styczniu organizacja Human Rights Watch uznała, że w Rosji jeszcze nigdy nie było aż tylu przypadków łamania wolności obywatelskich, za co winę – jak podkreśla – ponosi osobiście prezydent.

Cały tekst: http://www.naszdziennik.pl/wp/25895,putin-coraz-mniej-lubiany.htm

 Czyż podobny stosunek do Rosji, do jej władz oraz identyczne informacje, a zatem także i źródła ich pozyskiwania widoczne na przykładzie tych dwu gadzinówek, wydawałoby się, że wzajemnie zwalczających się, będących głosem przeciwnych obozów politycznych, nie skłaniają do refleksji, że w istocie są one głosem jednej wrogiej Polsce, syjonistycznej zgrai okupacyjnej bandy międzynarodowych i wewnetrznych przestępców? Że ich biegunowość polityczna jest jedynie pozorowana realizacją socjotechnicznego zabiegu dzielenia Polaków, czyli atomizacji społeczeństwa? Że często przekierowują społeczną uwagę na nieistotne politycznie cele, np. walka z KK (GW) i obrona KK (ND), gdy tymczasem interesy KK mają się całkiem dobrze?

Rydzyk-Michnik

Nasuwa się także inna refleksja, że powszechne żydo-media próbują zaczarować rzeczywistość, która dla syjonistycznego Zachodu i jego barbarzyńskiej elity staje się coraz mniej przewidywalna i trudniejsza do globalistycznego kształtowania na potrzeby syjonistycznej finansowej oligarchii. Tak, powszechne żydo-media uprawiają antypaństwową, antynarodową propagandę, są narzędziem w rękach ich faktycznych dysponentów i decydentów, czyli w rękach syjonistycznej finansjery.

I nie jest to żadna odkrywcza myśl. O opanowaniu przez żydostwo światowych mediów pisał już w 1920r. najbogatszy człowiek i przedsiębiorca USA, H.Ford, w książce „Międzynarodowy Żyd”. H.Ford, ten najbogatszy człowiek ówczesnej Ameryki, który płacił swoim robotnikom 3 – 5 razy tyle, ile wynosiły przeciętne płace, za sprawą Żydów nie mógł jednak zostać senatorem, a jego zakłady zostały w końcu upaństwowione, czyli przeszły faktycznie pod kontrolę żydowskiej oligarchii finansowej.

Na szczęście dzisiaj pozycja żydowskiej oligarchii została zachwiana przez ich własną, przestępczą politykę w światowych finansach, która doprowadziła do obecnego światowego kryzysu gospodarczego, z którego istnieje jedno, jedyne wyjście: syjonistyczną oligarchię finansową należy pozbawić majątków i politycznej władzy – czy to się uda?

W dużej mierze zależeć to będzie od politycznej i militarnej pozycji Rosji, ale także i Chin. Stąd taki, a nie inny stosunek powszechnych żydo-mediów do Rosji i jej władz, do prezydenta W.Putina.

Polacy, ci potrafiący myśleć politycznie, winni zrozumieć i to niezależnie od własnych sympatii i antypatii politycznych, że zachwianie politycznej pozycji, a nie daj Boże, upadek Rosji przekreśli na zawsze jakiekolwiek szanse na wyrwanie się Polski spod okupacji syjonistycznego Zachodu.

 

Czyż nie spełniają się słowa poety:

            GDY WIEJE WIATR HISTORII,
LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM
ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST
TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM.

                                Konstanty Ildefons Gałczyński
1953, „Ballada o trzęsących się portkach

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

14 uwag do wpisu “Gasnąca gwiazda Dawida

 1. „HITLER ŻYDÓW MORDUJE,ALE MYŚLI I CZUJE PO ŻYDOWSKU”.Ta teza,którą dokumentuje polski badacz cywilizacji Tadeusz Zieliński w CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ jest nadal podnoszona..
  Do podobnego wniosku dochodzi Kevin MacDonald w Ewolucjonistycznej analizie zaangażowania Żydów w XX-wieczne ruchy intelektualne w KULTURA KRYTYKI.Żydowski etnocentryzm został wykorzystany w ewolucyjnej strategii grupowej,ale opis tego wymaga nie tylko znajomości rzeczy,ale i smaku.

  Polubienie

 2. Cytat śp. gen. Sławomira Petelickiego:

  “Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk – Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może.”

  No cóż – Petelicki zdradził publicznie jedną z największych tajemnic naszego szabrowanego baraczku – a więc, że domniemana “walka” PO i PiS – bliźniaczych kibuców – jest hucpą i politycznym igrzyskiem dla odmóżdżonych tłumów.

  źródło : http://opolczykpl.wordpress.com/2012/06/21/sprawy-gen-petelickiego-cd/

  Niezależnie od tego kim był i co robił śp. generał Sławomir Petelicki należy stwierdzić, iż był polskim patriotą :

  Mój niechętny stosunek do niego za jego życia, teraz po jego śmierci uległ zmianie na bardziej wyrozumiały zwłaszcza, gdy widzę hieny biegające po jego grobie i pamięci o nim.

  Polecam uwadze kolejny świetny materiał pourlopowy Opolczyka.pl na jego blogu, traktujący o naszych współbraciach z Białorusi :

  http://opolczykpl.wordpress.com/2013/08/12/obiecywano-nam-juz-druga-japonie-czy-druga-irlandie-a-moze-tak-zrobmy-druga-bialorus/

  Polubienie

 3. Tak, gwiazda Dawida gaśnie i… niechybnie zgaśnie ostatecznie. Aproksymacja ta jednak nie wynika z żadnego mojego myślenia i chciejstwa politycznego, bogatej erudycji historycznej ani też z jakiejkolwiek formy zarozumialstwa. Jeśli już, to bardziej (skromnie mówiąc) z mojej intuicji i oceny człowieka. Fakt, mogę się mylić, ale wówczas będzie mi łatwiej umierać (dziwna koincydencja).

  Pytanie, czy „zgaśnie” za naszego pokolenia, a może pokolenia naszych dzieci? Jedno wydaje się być pewne, bez realnej walki (zakulisowej, czy otwartej – obojętnie), ten trup z pewnością przeżyje nas i nasze dzieci. Ma grubo ponad dwa tysiące lat, mistrz zakulisowych mordów, manipulator, deprawator i pasożyt narodów. Bez konstatacji tych faktów, niewiele się rozumie z historii. Jaka jednak fala (może tsunami) miałaby go zmieść z tej planety, i w tak nieodległej przyszłości? Walka cywilizacji, narastająca globalna świadomość (np. Internet plus coś z Carla Gustava Junga), a może ostateczny upadek fałszywej i zmanipulowanej „ekonomii”, czyli bogacenia się garstki krwiopijców, kosztem całych narodów? Upadek, ale nie w formie pokojowej (tej glizdy nie stać na to, genotyp neandertalczyka) a w koszmarze wojny, oby jak najmniejszej.

  Być może ostatecznym końcem pasożyta będzie, mówiąc kolokwialnie, „przegięcie” w rozniecaniu wojen na świecie i kosa trafi na taki kamień, że w końcu pójdzie na złom. Takim kamieniem mogłyby okazać się Chiny, których teraz pasożyt próbuje wmanewrować w wojenny konflikt (z udziałem Japonii, sam udziału w wojnie nigdy nie bierze) i ugrać na tym jak najwięcej (jak np. na I i II w.ś.) – nawet da uzbrojenie obu stronom. Jedno jest pewne, grać (czyt. faulować) musi coraz ostrzej i na coraz większą skalę (globalną), tą tendencję daje się zauważyć już od kilkunastu lat. U nas też pragnie by ludzie wyszli na ulicę, skanalizowałby emocje, przebrał się w nowe szatki i udawał, że jest coś od nowa. Zachowanie typowego pasożyta, wkrótce znów nadarzy się okazja, np. wybory, czy inne głosowania, tylko kto jeszcze w te hućpy wierzy. Do Polaków można mieć tylko apel, nie dajmy się wmanewrować w „mięso armatnie”, jeśli pasożyt chce wojny to niech sam je prowadzi.

  Polubienie

 4. @Jacek.
  Przy okazji tego komentarza chciałbym przeprosić za pomyłkowe podanie autora CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ.Ma być Feliks Koneczny.Tadeusz Zieliński opisem rozwodu w HELLENIZM A JUDAIZM dał teoretyczne podstawy do opisu konsekwencji NASTĘPSTWA WYBRAŃSTWA.Kevin MacDonald w swojej analizie żydowskich ruchów umysłowych i politycznych mówi o pułapce antysemityzmu.”Ironiczną wymowę będzie miał fakt ,że niezależnie od tego ,jak jak bardzo antysemicką retorykę będą stosować przywódcy tych obronnych ruchów,będą zmuszeni przyjmować za swoje kluczowe aspekty żydowskiej ewolucyjnej strategii grupowej.”To mieliśmy w nazizmie :HITLER ŻYDÓW MORDUJE,ALE MYŚLI I CZUJE PO ŻYDOWSKU!!!
  Do POLSKIE LOGOS A ETHOS Feliksa Konecznego trzeba dopisać rozdział językiem matematyki o wartościach narodowych.Zrobił to Victor Orban bez antysyjonistycznej obudowy,ale i tak okrzyknięto go faszystą,antysemitą.Na inny obieg pieniądza jest zatem metoda rewolucyjnej konstytucji z odwołaniem się do tradycji narodowej,chrześcijańskiej.

  Polubienie

 5. @Mieczysław S.Kazimierzak

  W kwestii Orbana posiada Pan nieaktualne informacje. Otóż:

  Na Węgrzech nie milkną echa zakończonego niedawno 14. Plenarnego Zgromadzenia Światowego Kongresu Żydów, który odbył się w Budapeszcie. Najbardziej komentowanym wydarzeniem podczas tego posiedzenia jest przemówienie, jakie skierował do żydowskich delegatów premier Węgier Viktor Orbán.

  Powiedział on między innymi, że antysemityzm „jest nie do zaakceptowania i nie może być tolerowany”.

  W ostatnim dniu obrad w Budapeszcie przewodniczący Światowego Kongresu Żydów Ronald S. Lauder przeprosił jednak Orbána za tę krytykę jako nieusprawiedliwioną. Dodał, iż dopiero później „zdobył wiedzę”, że dwa dni przed otwarciem posiedzenia w Budapeszcie premier Węgier udzielił wywiadu izraelskiemu dziennikowi „Yedioth Ahronot”, w którym ogłosił zero tolerancji dla antysemityzmu, nazwał działania Jobbiku zagrożeniem dla demokracji i kategorycznie odrzucił możliwość współpracy z tą partią po następnych wyborach. Orbán uznał też za skandaliczną decyzję sądu w Budapeszcie, która zezwoliła działaczom Jobbiku na zorganizowanie antysyjonistycznej demonstracji w przeddzień obrad Światowego Kongresu Żydów.

  więcej na: http://wpolityce.pl/artykuly/53519-gorny-przewodniczacy-swiatowego-kongresu-zydow-przeprosil-viktora-orbana-ale-media-na-swiecie-nie-byly-tym-zainteresowane

  V.Orban w latach 1989–1990 studiował brytyjską filozofię polityczną w Pembroke College w Oxfordzie jako stypendysta Fundacji Sorosa.

  * * *

  Tradycja narodowa
  Nie należy utożsamiać tradycji narodowej z chrześcijaństwem. Chrzest Polski w 966r. był takim samym aktem politycznym, jak wepchnięcie Polski w 2003r. (data referendum) do UE. Przy czym chrzest odbył się pod groźbą miecza. Chrześcijaństwo osiągnęło w Polsce swoją dominującą i powszechną pozycję polityczną (także religijną) dopiero z początkiem XVI w. (a więc możemy mówić o zaledwie 500 latach powszechności chrześcijaństwa w grubo ponad 1000 letnich dziejach polskiej państwowości i 10 tys. lat istnienia Słowian w Europie) – był to jednocześnie początek regresu polskiej państwowości, za co winę ponosi także KK.

  Polubienie

 6. Generał Mark Welsh, szef sztabu US Air Force Zakończył w dniu wczorajszym (11.08.2013 r.) tajną (podobno) wizytę w Izraelu, gdzie przebywał na zaproszenie Dowódcy Sił Powietrznych Izraela, generała dyw. Amir’a Eshel’a.

  Amerykański szef sztabu wojsk lotniczych spotkał się z wysokimi dowódcami wojskowymi izraelskiej armii oraz służb ochrony, w tym z szefem Sztabu Generalnego, lt-generałem Beniamin’em Gantz’em oraz dokonywał przeglądu wszystkich izraelskich baz sił powierznych.

  Podczas tej wizyty omawiano szereg tematów, w tym wspólnych zadań dla zapewnienia regionalnego bezpieczeństwa w świetle aktualnej sytuacji na Bliskim Wschodzie zgodnie z potrzebami IDF (Izrael Defense Forces). Potrzeby te oczywiście dyktuje obecny rozwój konfliktu w Syrii.

  To tajne spotkanie poprzedza planowaną niebawem oficjalna wizytę generała Martin’a Dempsey’a, przwodniczącego amerykańskiego Kolegium Szefów Połączonych Sztabów, która ma się rozpocząć w dniu dzisiejszym (12..08.13r.).

  Sądzę, że wizyta ta miała na celu skoordynowanie działań oraz sprawdzenia gotowości lotnictw izraelskiego i amerykańskiego przed podjęciem wspólnej operacji nadzoru nad przestrzeganiem ograniczonej strefy zakazu lotów w Syrii, która może zostać niebawem zarządzona.

  Pretekstem do wprowadzenia ograniczonej strefy zakazu lotów miałaby być umożliwienie monitorowania problemu do kogo trafia dostarczana syryjskiej opozycji broń, bo jak wiadomo po stronie sił antyassadowskich walczą przede wszystkim bojownicy radykanych ugrupowań islamskich i do nich w tej chwili trafia gro zagranicznej pomocy wojskowej.

  Jednocześnie wprowadzenie takiej strefy zakazu lotów uniemożliwiłaby użycie syryjskiego lotnictwa w walkach przeciwko siłom rebelianckim, co w istocie stanowi zewnętrzną pomoc dla tych sił i jednocześnie prowadzi do znacznego osłabienia zdolności taktycznych i operacyjnych wojsk rządowych

  Dodam tylko, że na terenie północnej Jordani stacjonują już eskadry amerykańskich F-16 oraz rozlokowana została bateria rakiet Patriot z Fort Bliss w Teksasie. Jednocześnie siły lotnictwa amerykańskiego rozlokowanego w Jordanii i lotnictwo izraelskie birace udział w akcji przeciwko Syrii wspomagałoby samoloty przebywających obecnie na Morzach Śródziemnym i Czerwonym amerykańskich lotniskowców.

  Reasumując: można się spodziewać, że konflikt syryjski zbliża się do decydującej fazy, czego dowodzić może ostatnie „ochłodzenie” amerykańskiego resetu wobec Rosji. Oczywiście sprawa Snowden’a jest w tym przypadku tylko pretekstem do zaostrzenia stosunków na linii Waszyngton-Moskwa.

  Pozdrawiam.

  en.wikipedia.org/wiki/Mark_Welsh

  Polubienie

 7. Nasz Dziennik 7.08.2013r. „Islamscy przeciwnicy pokoju” – autor, Filip Frackowiak, Żyd, potomek J.Szaniawskiego, dyrektor Izby Pamięci płk. Kulińskiego

  „Na marginesie dyskusji o tym, kim jest Edward Snowden, pojawiły się porównania do Ryszarda Kuklińskiego. Otóż jest to i błędne, i niesprawiedliwe porównanie. Pułkownik Ryszard Kukliński przekazał tajne informacje obcego mocarstwa, okupującego jego kraj, z których wynikało, że Polska ma ulec atomowej zagładzie. Edward Snowden przekazał do mediów tajne informacje systemu ochrony obywateli jego kraju (którego oczywistym skutkiem ubocznym, jak każdego systemu ochrony, było ograniczenie wolności).

  Pełna świadomość, że zagrożenie istnieje, jest jedynym ratunkiem przed cywilizacją nienawiści i agresji z Półwyspu Arabskiego.
  Obecne zagrożenie przypomina nam znów, że chrześcijaństwo jest cywilizacją dobra i miłości, a islam nie.”

  http://www.naszdziennik.pl/wp/50216,islamscy-przeciwnicy-pokoju.html

  Polubienie

 8. Jeśli Wyborcza napisze, że świeci Słońce, i Nasz Dziennik napisze, że świeci Słońce, to znaczy, że wszystcy są Żydami, i ja też?

  Niezależnie od mojego zdania o mediach o. dyrektora, życzę więcej rozsądku – chyba, że to celowe działanie na ośmieszenie opcji narodowej.

  Pozdrawiam Polaków!

  Polubienie

 9. @Piotr

  Jeśli tzw. opcja narodowa pokłada zaufanie i jakoweś nadzieje w żydo-mediach o.Rydzyka, skazuje nie tylko samą siebie na polityczny niebyt, ale przede wszystkim skazuje na niebyt własną ojczyznę – z takiej „opcji narodowej” syjoniści będą pękać ze śmiechu.

  * * *

  Jakiś czas temu pisałem:

  Na czym polega propaganda i indoktrynacja medialna wyjaśniał w mediach o.T.Rydzyka sam bp A.Lepa, specjalista od mass mediów. Otóż skuteczna propaganda nie może być prostacką, prymitywną walką z uznanymi przez społeczeństwo wartościami i propagowaniem ideologii, politycznych celów, osób, wartości – tu w sensie odwróconym, czyli antywartości -, zgodnych z wymogami medialnych mocodawców. Taką propagandę uprawia np. żydowska Gazeta Wyborcza, TVN itp. Efektywność tej propagandy wśród Polaków wynika tylko z faktu powielania tej samej techniki (oraz tych samych treści) przez znakomitą większość żydo-mediów. Przeciętny odbiorca tego typu medialnej propagandy po jakimś czasie jest w stanie ją rozpoznać i w jakimś zakresie uodpornić się na taką indoktrynację.

  O wiele bardziej skuteczna i niebezpieczna jest propaganda odwołująca się do emocji, do uznawanych wartości, w tym religijnych, do uczucia patriotyzmu, posługująca się niejednokrotnie przekazem prawdziwych treści informacyjnych, która dopiero w tak przygotowanym miąższu indoktrynacyjnym przemyca treści zgodne z wymogami swoich politycznych mocodawców. Taką właśnie propagandową techniką medialną posługują się media o.T.Rydzyka.

  https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/03/01/nie-nasz-syjonistyczny-dziennik/

  Polubienie

 10. Odnośnie mediów o.T. Rydzyka i ich indoktrynacyjnej funkcji. Rolę tych mediów łatwo zidentyfikować, przede wszystkim po tym o czym nie mówią (jest tego bardzo dużo), jakie wyciągają wnioski i jak interpretują historię (zdarzenia i procesy historyczne). Nawet dla niewprawnych słuchaczy ich „misja” staje się przejrzysta, tysiące tematów (bolesnych tematów) jest dla nich tak ogromnym tabu, że nawet niezbyt rozgarnięci szybko to wyłapią.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s