Rządzą nami ludobójcy


Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Za 6 tys. ofiar ktoś musi odpowiedzieć. To zbrodnia.

 

„W Polsce życie odbiera sobie ponad 6 tys. osób rocznie. W wyniku samobójstw umiera więcej osób niż w wypadkach drogowych. Na 1 samobójstwo kobiety przypada aż 5,5 mężczyzn. Samobójstwa są wskaźnikiem kondycji społeczeństwa. Największą grupę samobójców stanowią bezrobotni. Potem rolnicy, ludzie osamotnieni, dyskryminowani i prześladowani. Od 1951 roku liczba samobójstw wzrosła o ponad 300 procent, w przeliczeniu na jednego mieszkańca.”

Samobójstwa często poprzedza sięganie do kieliszka czy jakiegoś narkotyku. Uzależnienie się od nałogu. W nałogi wpadają z reguły ludzie wykluczeni społecznie. Taki obraz dał nam awans do Unii Europejskiej. Propaganda oszustów i Goebbelsów o gruszkach na wierzbie i wolnym rynku. Dlaczego tak mało się o tym mówi? Bo obaliło by to teorię obecnego ustroju, rzekomą demokrację, i utwierdzało by społeczeństwo w przeświadczeniu, że socjalizm był lepszy.

Za samobójstwa odpowiada system sterowany przez konkretnych ludzi. Polityków i funkcjonariuszy. Baronów partyjnych, prokuratorów i sędziów. Bezkarną I, II i III władzę. Za zabicie człowieka w wypadku drogowym odpowiada się karnie i czasem idzie nawet do więzienia. Może należało by zacząć urealnić przepis art. 151 kk. Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Układ zamknięty i państwo w państwie ma się póki co dobrze. Mają swoje mafijne prawa, media i uzbrojoną obstawę. Kryją się wzajemnie i prześladują obywateli prowokacjami. Represjami ekonomicznymi lub gorszymi jak za Stalina. Do czasu. Nie są łotry tacy mocni. Ludzie przestaną się masowo wieszać i emigrować. Zmaleją rozpaczliwe protesty w pojedynkę i powstanie prawdziwa solidarność. Zaczną wychodzić globalnie na ulice i będzie wojna domowa. Rozwalą specsłużby i wymiar niesprawiedliwości.

Co robi reżim? Odwraca kota ogonem. Zamyka rzekomych planistów zamachu na Sejm zamiast naprawić się. Wprowadza bramki do wykrywania metalu i strażników do sądów zamiast tworzyć państwo prawa. Zabiera dzieci ubogim matkom zamiast dać im pracę. Rujnuje rodziny zamiast dbać o socjal. Wprowadza niebieskie linie zamiast budować państwo moralne. Wydłuża wiek emerytalny ludziom zamiast zaniechać dotowania partii. Wysyła ludzi do ziemianek i zmusza do samobójstw zamiast karać urzędników.

W ciągu niespełna 40 lat w Polsce ubędzie od 6 do nawet 8 mln ludzi – wynika z najnowszej prognozy demograficznej ZUS. To w przybliżeniu tyle, ile łącznie zginęło w dwóch wojnach światowych.” Nie pomogą stołówki dla głodujących prowadzone przez „filantropów”. Nie pomogą schroniska Brata Alberta zarządzane przez VIP-ów. Na pewno nie mieszkania socjalne dla bezdomnych. Też nie emigracja za chlebem dla bezrobotnych. Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Za 6 tys. ofiar ktoś musi odpowiedzieć. To zbrodnia.

Zapaść w III RP

socjolog

 

za: http://socjolog61.nowyekran.net/post/97497,rzadza-nami-ludobojcy

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Rządzą nami ludobójcy

 1. Panie Walerianie!
  Rozmawiałem telefonicznie z Panem Piotrem Rybakiem.
  Załączony apel będzie uzupełniony informacją o zgodzie na zebrania publiczne w Warszawie
  Zgodę załatwiał Piotr Duda czyli Solidarność.
  Krzysiu Szczurko!
  Poinformowałem Pana Piotra Rybaka o Twojej ROBOCIE przez tubę.
  Nawiąż kontakt z Panem Rybakiem.


  Romuald S.
  BLOGGER-OBSERWATOR KNP
  http://konwent-narodowy-polski.blogspot.com/

  Przesyłam bardzo ważny list Dariusza Benedykta C.

  BLOGGER-OBSERWATOR KNP
  http://konwent-narodowy-polski.blogspot.com/
  59-300 Lubin*Dolny Śląsk

  Dnia 20 sierpnia 2013 19:10 „Dariusz Benedykt Ciesielski” > napisał(a):

  Oburzeni, możecie się tym apelem podetrzeć.

  Gdzie dotychczas byli ci wszyscy „oburzeni”? Rozkradanie Polski trwa już wiele lat. Nasiliło się po 1989 roku. Co zatem obudziło lub oburzyło śpiących rycerzy? Czy to obce służby obudziły swoich agentów z „Solidarności”, którzy już tyle razy skutecznie oddali im swoje usługi w likwidacji naszego – polskiego majątku.
  „Solidarność” to pies łańcuchowy, który miast bronić dobytku, merdał tylko ogonem i pomagał złodziejom pakować łupy – pacyfikować kolejne zakłady pracy.

  Jak chcecie doprowadzić do rozlewu krwi, to przelewajcie swoją, a nie chowajcie się za plecami Polaków. Proponuję hasło na te występy: „wasza hucpa – wasza krew”.

  Dariusz Benedykt C.

  PS

  Jak przekazałem wczoraj http://bezpieczna.um.warszawa.pl/imprezy-masowe/zgromadzenia/2013-09
  Nikt więcej na dziś nie otrzymał w Warszawie zgody na zgromadzenie.
  —————————-
  Jak widać majątku narodowego , wspólnego bronić nie było komu,
  dopiero gdy samemu dostaje się po kieszeni i d…pie to podnosi się wrzask.

  Polubienie

 2. to właśnie przecież robi kościuł:kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na swoje(a czyjeś)życie… tyle tyko,że kościuł nie podlega karze,bo kler,kościuł jest ponad prawem;

  Polubienie

 3. możesz ,możecie pisac to,co piszecie bez obawy o własną wolność i jednocześnie narzekacie na demokrację?i jeszcze jedno-nie robicie tego(tej waszej wolności słowa) za swoje pieniądze a za pieniądze podatników-m.in.moje;

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s