Zerwał Żydowi z głowy jarmułkę i wrzucił do kosza


Aj, waj, zbrodnia to niesłychana, w Warszawie znieważono Ż(ż)yda – i tylko jednego Ż(ż)yda – donoszą w gadzinówce Michnika.
Śródmiejscy policjanci szukają mężczyzny, który kilka dni temu znieważył publicznie obywatela Izraela
   z14485379Q,Mezczyzna-poszukiwany-przez-policje
                                      Mężczyzna poszukiwany przez policję (fot. KSP)

Pokrzywdzony przyjechał do Polski w odwiedziny. W ostatnią niedzielę odwiedził znajomych Żydów, którzy prowadzą sklep w centrum handlowym Złote Tarasy. Akurat wypadła godzina modlitwy, więc wyszedł na zewnątrz i zaczął się modlić. W pewnym momencie podszedł do niego jakiś mężczyzna. Nic nie mówiąc, zdjął mu z głowy jarmułkę i wrzucił ją do kosza na śmieci. Potem spokojnie odszedł.

za: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,14485384,Zerwal_Zydowi_z_glowy_jarmulke_i_wrzucil_do_kosza.html

No, i co to teraz będzie – taka straszna rzecz?

                                             Dla przypomnienia i porównania

W grudniu 2001 w Galerii Wyspa w Gdańsku otwarto wystawę Doroty Nieznalskiej pt. Nowe Prace, której częścią była instalacja Pasja. Na instalację składał się film (obraz ćwiczącego na siłowni mężczyzny) oraz obiekt (zdjęcie męskich genitaliów na krzyżu). Tytuł instalacji odwoływał się do tematów pasyjnych w sztuce religijnej.

Nieznalska - Pasja

20931816

nieznalska100                    A oto i sama autorka powyższych prac, młoda Żydówka, Dorota Nieznalska

 

18 lipca 2003 Nieznalska została skazana na karę sześciu miesięcy ograniczenia wolności (wykonywania pracy na cele społeczne).  Po wniesieniu apelacji sąd wyższej instancji stwierdził popełnienie błędów proceduralnych na niekorzyść oskarżonej i nakazał powtórzenie procesu. Skandal towarzyszący temu wydarzeniu z jednej strony zaszkodził recepcji twórczości artystki, kojarzonej przede wszystkim z instalacją Pasja oraz wynikłym z niej procesem, ale z drugiej strony ogromnie spopularyzował nazwisko Nieznalskiej, które urosło do roli głównego symbolu w dyskusji na temat roli artysty i jego sztuki w społeczeństwie, a także powinności krytyki artystycznej. Powszechne żydo-media (wyłączając media o.Rydzyka) oraz żydowska elita polityczna RP stanęły w obronie „artystki”.

Ostatni proces dotyczący Pasji odbył się 11 marca 2010 w Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Sąd uznał prawomocnym wyrokiem, że nie ma dowodów przemawiającym za tym, że artystka miała na celu obrażanie innych osób. Dorotę Nieznalską uznano za niewinną.

Niech PT Czytelnik zwróci uwagę:

Nieznalska obraziła – znieważyła wszystkich chrześcijan. Natomiast ten pan – przyznam uczciwie: że z poczuciem humoru -, który wrzucił żydowską myckę do śmietnika obraził, co najwyżej, jednego żyda.

A może uważał, że nie należy się modlić w nakryciu głowy, jak to u chrześcijan jest w zwyczaju lub, po prostu, był to jego subiektywny „performans”, tak przecież powszechnie lansowany i wystawiany nie tylko w muzeach, do którego w tolerancyjnych demokracjach obywatelskich każdy prawo mieć musi.

 

Za komentarz niech posłużą fragmenty „Międzynarodowego ŻydaH.Forda, s.41 i 42, wydanie polskie 1922r.:

„(…) w żadnym odłamie wiary chrześcijańskiej nie ma żadnych uprzedzeń przeciwko Żydom z powodu ich religii. Przeciwnie, panuje tam nie tylko uczucie zobowiązania wobec Żydów, lecz nawet poczucie pewnej wspólności religii.

Tutaj jednak tkwi coś, nad czym winni się zastanowić żydowscy przywódcy religijni: więcej jawnej goryczy, uprzedzeń religijnych istnieje przeciwko chrześcijaństwu ze strony Żydów, niż kiedykolwiek istniało we wszystkich wyznaniach chrześcijańskich w Ameryce przeciwko Żydom.

Ani jednemu wydawcy amerykańskiemu nie przyszłoby do głowy uważać za chrześcijańskie i rozumne napadanie na religię żydowską, gdy tymczasem sześciomiesięczny przegląd prasy żydowskiej dostarczyłby mnóstwo przykładów napaści i uprzedzeń po tamtej stronie (po stronie żydowskiej – D.Kosiur).”

 

Wniosek: żyd może bezkarnie pluć na chrześcijan i ma ku temu szerokie wsparcie:

Nieznalska od 1998 r. współpracowała z Galerią Wyspa i Fundacją Wyspa Progress. W 1999 r. W ramach 11. biennale młodych artystów organizowanego przez fundację Germinations Europe uzyskała stypendium pobytowe w Hull w Wielkiej Brytanii. Uzyskała również stypendium pobytowe w Ostdeutsche Galerie w Ratyzbonie w Niemczech (2005/06). Jest laureatką Nagrody Prezydenta Miasta Gdańska dla Młodych Twórców i Naukowców (2000). Zdobyła III miejsce w konkursie na plakat Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Warszawa 2005.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

9 uwag do wpisu “Zerwał Żydowi z głowy jarmułkę i wrzucił do kosza

 1. Straszny zbrodniarz!!!:)
  Przymusowa pielgrzymka na kolanach do wszystkich bylych obozow !! 🙂

  Patrze sobie na te zdjecia..
  Ta ..Nieznalska podobna do zaby powinna pozostac nieznalska ale skor uparla sie aby byc „znalzka” to niech ma pretensje do samej siebie:)
  Gdyby tak jedna zabe na krzyzu zastapic druga zaba…
  Widze to oczami antysemickiej wyobrazni 🙂
  Tyz piknie:)

  Jerzy

  Polubienie

 2. Morda żaby. Faktycznie. Oni wszyscy w jakiś sposób podobni są do zwierząt. Koczownicy są w naszym kraju mniejszością i muszą się podporządkować a jak nie to niech wy…ją na swoje chazarskie stepy. Nikt ich tu siłą nie trzyma. Paszła won…

  Polubienie

 3. Feliks Koneczny – Wielki Nieobecny ze swoją CYWILIZACJĄ ŻYDOWSKĄ.Karol Marks obok Teodora Herzla stał się sztandarową postacią w syjonistycznym ruchu w ramach ewolucji Starego Testamentu.
  Kształtowanie jej to cały proces od listu rozwodowego opisanego przez polskiego badacza antyku Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM.
  Nadużywanie pojęcia ANTYSEMITYZMU jest wkalkulowane w żydowską ewolucyjną strategię grupową.Narzędziem jest KULT HOLOCAUSTU,który ma na celu ograniczyć oceny krytyczne żydowskiego etnocentryzmu.
  Zrywanie jarmułki to jednak nie prowadzi na właściwą drogę z językiem matematyki.KAPITAŁ ma swoja narodowość.

  Polubienie

 4. Troszkę może nie na temat ale wszystko powiązane jest jednym, ANTYGOIZMEM, i robieniem z nas idiotów przez żydostwo na każdym kroku. Oni nawet nie zdają sobie sprawy, zaślepieni mamoną, zachłannością i „władzą”, że są dawno rozszyfrowani i więcej nas nie oszukają. Za to są coraz bardziej znienawidzeni co się dla nich skończy…. Dopowiedzcie sobie sami. To już widać.

  Ten ich holokaust to holokit, to śmiechu warty epizodzik w porównaniu z tym holokaustem, który oni zgotowali innym narodom. W XX wieku zginęło około 200 mln ludzi we wszystkich rewolucjach i wojnach, które oni wywoływali w celu zapanowania nad światem, a ich tylko naciąąąąąąągnięte kilka milionków. Jakie to proporcje 200 mln a 5 mln???

  To jest tak:
  kopnąć żyda w dupę to cała galaktyka się trzęsie, taki rejwach podnoszą, oni zaś jak mordują całe narody (Rosja-60 mln ofiar w żydowskiej rewolucji – i to nie-żydów, oni tam nie ginęłi) to jest cisza i ma być cisza taka, jakby się nic nie stało. Dla tego żydowskiego bydła/bestii my nieżydzi-goje jesteśmy w/g ich sralmudku zwierzętami i mogą z nami robić co zechcą. Taka jest żydowska mentalność, którą żydzi, bandyci globalni kładą do łbów swoim znajdom. Tak ich uczą, nienawiści do goi.

  I jeszcze ciekawostka na koniec:
  Obóz zagłady w Oświęcimiu zbudowali nie hitlerowcy, lecz kartel powstały z połączenia koncernów, niemieckiego (czytaj żydowskiego) IG FARBEN oraz amerykańskiego (też żydowskiego) Standard Oil Company (SOC). Współudziałowcem SOC był Dawid Rockefeler – założyciel powojennej Komisji Trójstronnej (Trileterale) – obok tak zwanego Klubu Bildberger, najważniejszej nieformalnej struktury żydo-masońskiego „rządu światowego”. Wybudowane za pieniądze żydowskich bankierów komory gazowe w Oświęcimiu zaprojektowali konstruktorzy z SOC (USA).

  (MatisBortner i stowarzyszenie ofiar wojny) Oficyna Niezawisłej Polski
  Warszawa, 11.09.2000 Słysz Narodzie Polski.

  Polubienie

 5. „Wybudowane za pieniądze żydowskich bankierów komory gazowe w Oświęcimiu zaprojektowali konstruktorzy z SOC (USA).”

  Mowimy o tych uzywanych do dezynfekcji odziezy ,kocow i materacow mam nadzieje?
  Bo innych nie bylo …:)
  Jerzy

  Polubienie

 6. Dokładnie tak Jerzy.
  Dzięki za uzupełnienie. Komory są za małe, żeby taką ilość pomieścić, a szkoda. Oni biedni cierpieli bardzo w Oświęcimiu na stanowiskach KAPO. Tak mi więźniowie mówili. Mojej znajomej (dziecku wtedy), na której Mengele robił doświadczenia, ŻYDÓWKA – KAPO połamała żebra z miłości bliźniego.

  Polubienie

 7. Pingback: Zerwał Żydowi z głowy jarmułkę i wrzucił do kosza « Dziennik gajowego Maruchy

 8. Pingback: Zerwał Żydowi z głowy jarmułkę i wrzucił do kosza | forumemjot

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s