Syjonistyczna rzeczywistość RP – przegląd gadzinówek


 

 

images

0002GN6YKAR2YPN7-C116-F4                                            min. MSW B.Sienkiewicz

 

0002G4IURSQ80COF-C116-F4

bilde

bilde                                        Przystanek Woodstok – tak ma się bawić polska młodzież według syjonistów

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Syjonistyczna rzeczywistość RP – przegląd gadzinówek

 1. Profil Polskiej Myśli Narodowej na Facebooku istniał 1 tydzień
  wt, 2013-01-22 17:24 | p.e.1984

  Założony przeze mnie profil Polskiej Myśli Narodowej na Facebooku istniał 1 tydzień. Ogólnie FG i Google programowo są antyreligijne, tzn. zabraniają jakiejkolwiek agitacji religijnej na profilach i w płatnych reklamach (tekst linkowany w artykule zawiera wiele przykładów takich działań). Oczywiście profil PMN został usunięty z powodów „pozareligijnych”.

  Nie będę ukrywał, że inicjatywy typu „Błękitna Polska” czy PCh traktuję jako szkodliwe dla narodu polskiego. Dlaczego? Bo mieszają polskość z katolickością. Dewoci i fanatycy religijni to zakała polskiego życia politycznego (i polskich nieukształtowanych ruchów aspirujących do idei narodowej) – dogmatyczni, niezdolni do analizy rzeczywistości, dziecinnie łatwi do zmanipulowania.

  Zdrowy ruch narodowy musi być indyferentny światopoglądowo. Pana NOP i libertarianie z ONR to fanatycy katoliccy, Zadruga niestety jest jawnie zaangażowana przeciw katolicyzmowi i forsuje rodzimowierstwo. Ale tak jak nie ma katolickich czy rodzimowierczych elektrowni i autostrad, tak i ruch narodowy, który ma służyć całemu narodowi, a nie określonej religii, nie może być w żaden sposób zaangażowany w spory światopoglądowe. W polityce najwyższą wartością jest naród – dla wszystkich Polaków i każdego z osobna. Natomiast w obszarze metafizyki każdy ustala hierarchię wartości indywidualnie, zgodnie z sumieniem.

  Z tego co się orientuję to najtrzeźwiejsi na obecnej kanapie narodowej to Wierni Polsce Suwerennej (D. Kosiur) i Polska Wspólnota Narodowa (B. Tejkowski). Ciekawe, że pierwsi są przez „maszerujących narodowców” zamilczani na śmierć, a drudzy – jawnie opluwani (np. ostatnio Kowalski insynuował Tejkowskiemu w wywiadzie dla Angory pracę dla SB, a przyciśnięty przez dziennikarza o dowody wycofał się – ale błoto się przylepiło – i o to chodziło). Ciekawą alternatywą byłaby Zadruga, pod warunkiem rozdziału religii (i stanowiska wobec innych religii) od działalności politycznej.

  przeniesiony z: http://prawica.net/32881

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s