Co powstrzymuje syjonistycznych bandytów przed atakiem na Syrię – ?


Uzbrojonego i żądnego krwi bandytę może wystraszyć tylko siła – oto, co powstrzymuje bandytów z Wall Street, z londyńskiego city i z Paryża oraz ich poszczekujących kundli z jew-ropejskiej unii. 

Na nic się zdadzą także medialne, polityczne pohukiwania i nawoływania do ataku na Syrię różnych prostytutek zachodnich żydo-systemów. Po syryjskiej stronie znalazła się w końcu siła, z którą syjonistyczny Żyd chce, czy nie chce, liczyć się musi.

Początek końca barbarzyńskich syjonizmu i żydowskiego kapitalizmu w totalitarnych żydo-reżimach Zachodu uważam za rozpoczęty.

Niestety, wzrasta bardzo poważnie zagrożenie terrorystycznymi zamachami nie tylko w Syrii, ale wśród jej sojuszników – syjonistyczną mściwość znamy przecież nie od wczoraj.

 

A oto, ta siła, przed którą rejteruje największe terrorystyczne syjonistyczne mocarstwo świata – USA i ich syjonistyczni kompani.

*                               *                                *

ry71

      Syria zestrzeliła pierwsze USraelskie rakiety i samolot

 

1 września ekspert wojskowy potwierdził w wywiadzie dla telewizyjnego kanału „Al-Manar”, że przyczyną opóźnienia przez prezydenta Obamę uderzeń na Syrię nie jest oczekiwanie przez niego na decyzję Kongresu. Przyczyną jest to, że 31 sierpnia Syria zniszczyła amerykański samolot a także zestrzeliła 4 rakiety Tomahawk. Amerykański samolot wojskowy rozbił się w pobliżu jordańsko-syryjskiej granicy. Rakiety spadły do morza. Wiadomość o zestrzelonym 31 sierpnia samolocie F-22 Raptor podała amerykańska gazeta „Los Angeles Times”. Poinformowała ona, że 30 sierpnia system syryjskiej obrony przeciwlotniczej zestrzelił 4 amerykańskie rakiety Tomahawk. Zostały one zestrzelone przez rosyjski system antyrakietowy „Pancir-1″. To przeciwlotnicze rakiety rosyjskie zniszczyły rakiety amerykańskie. Źródła informacyjne gazety uważają, że Pentagon wystrzelił 4 rakiety ażeby, jak pisze „Los Angeles Times”, „poczuć syryjskie tętno”. Jak twierdzi gazeta, strata nowoczesnego samolotu F-22 Raptor na północy Jordanii, gdzie stacjonuje 5 samolotów tego typu, była głównym powodem wstrzymania napaści na Syrię. Gazeta „Oklahoma Post” opublikowała informację, z powołaniem się na amerykańskie źródła wojskowe, że F-22 Raptor rozbił się na północ od Jordanii. Ekspert wojskowy John Blue Reed poinformował gazetę, że w Syrii są nie tylko zwykłe systemy S-300 ale także zmodernizowane systemy S-300. Nie wyklucza on także, że są tam systemy S-400.

za: http://3rm.info/38638-siriya-sbila-pervye-samolet-i-rakety-ssha.html

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

12 uwag do wpisu “Co powstrzymuje syjonistycznych bandytów przed atakiem na Syrię – ?

 1. https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2013/09/92a603e55d116cd61b3cd145e6e2986d.jpg?w=700

  Rosyjski radar wykrył dwa „obiekty balistyczne” odpalone z centralnej części Morza Śródziemnego w kierunku wschodniej jego części – podała agencja RIA Nowosti, powołując się na Ministerstwo Obrony Rosji. Według Izraelczyków to tylko ćwiczenia. Jednocześnie Rosja skrytykowała Stany Zjednoczone za wysłanie do wybrzeży Syrii okrętów wojennych. Moskwa w rejon wysłała dodatkowo tylko okręt rozpoznania i zapowiada, że więcej okrętów nie wyśle.

  „Nie było żadnych rozkazów i nie będzie”. Rosja nie wzmocni sił u wybrzeży Syrii
  Rosja nie wzmocni…
  czytaj dalej »
  Start „obiektów” został zarejestrowany o godzinie 10.16 czasu moskiewskiego (8.16 czasu polskiego) przez ośrodek w Armawirze w Kraju Krasnodarskim – podało biuro prasowe ministerstwa obrony.

  Cele wystartowały ze środkowej części Morza Śródziemnego w kierunku wschodniej części tego akwenu. Ambasada Rosji podała, że w Damaszku nie odnotowano żadnych śladów ataku rakietowego. Agencja RIA Nowosti dodała, że „obiekty” spadły do morza.

  za: http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/rosja-melduje-odpalono-obiekty-balistyczne-izrael-to-tylko-cwiczenia,351807.html

  Polubienie

 2. Syria w swoim czasie była niewątpliwość regionalną potęgą.
  Dziś jest jak możemy przypuszczać mocno osłabiona, ale jej arsenał rakietowy być może jest nienaruszony

  Zasadnicze pytanie mogło by brzmieć.
  Czy Syria nie jest przypadkiem zdolna do zniszczenia (zatopienia) amerykańskich okrętów atakujących z akwenu morza Śródziemnego?
  Jeśli amerykańscy analitycy wojskowi nie są tego pewni, to ich opinia możne bardzo mocno studzić gorące głowy w Waszyngtonie.
  Bo jak wiemy głowę można szybko stracić, a społeczeństwo amerykańskie zdaje się mieć dosyć rządów dotychczasowego establishmentu, co wyrażało nie tak dawno dość stanowczo pod hasłem ,,We are the 99%

  f

  Polubienie

 3. Na Morze Śródziemne w celu wykonania zadań bojowych został wysłany duży okręt desantowy „Nowoczerkassk”.

  Rano 3 września „Nowoczerkassk” opuścił port Noworosyjsk i obrał kurs na Bosfor. Na pokładzie okrętu znajduje się pododdział piechoty morskiej.

  Według danych Ministerstwa Obrony, na Morzu Śródziemnym pełni już dyżur okręt strażacki „Nieustraszymyj”, a także duże okręty desantowe „Szabalin”, „Admirał Niewelskoj” i „Pierieswiet”.

  Ponadto w skład zgrupowania wejdzie duży okręt do zwalczania łodzi podwodnych „Admirał Pantielejew”, na którym rozmieści się sztab dowództwa stałej formacji operacyjnej marynarki wojennej na Morzu Śródziemnym, oraz krążowniki rakietowe „Moskwa” i „Wariag”.
  Za :
  http://polish.ruvr.ru/2013_09_03/Rosja-wyslala-na-Morze-Srodziemne-duzy-okret-desantowy/

  —————————————
  Czy to oznacza że Rosja szykuje się do wsparcia Syrii, przeciw nobliscie Obamie

  Polubienie

 4. Samoobrona wraz z zamieszkałymi w Polsce Syryjczykami organizuje w piątek 6-go września 2013 protest przed Ambasadą USA, w którym domagać się będziemy odstąpienia od zamiaru zaatakowania Syryjskiej Republiki Arabskiej przez Stany Zjednoczone.

  DOŚĆ WOJEN! DOŚĆ IMPERIALIZMU! RĘCE PRECZ OD SYRII! – takie hasło możemy przeczytać na stronieTomasza Jankowskiego i Mateusza Piskorskiego, którzy utworzyli to wydarzenie.

  Demonstracja jest zgłoszona w piątek 6-go września 2013 na godziną 14:00 – 16:00 – przy ulicy Pięknej 12 w Warszawie. Gorąco namawiam, żeby każdy polski patriota zabrał na te zgromadzenie Krzyż i kamerę. Oczywiście, konieczne są narodowe flagi, bannery z napisami etc. Postarajmy się również, aby była gorąca herbata.

  Polubienie

 5. @ adm

  Sorry ! Nie bardzo rozumiem. Ten powyższy komentarz to jest komunikat Samoobrony, a konkretnie Tomasza Jankowskiego i Mateusza Piskorskiego, czy też wezwanie Admina do udziału w demonstracji / szczególnie chodzi mi o fragment : „Gorąco namawiam, żeby każdy polski patriota zabrał na te zgromadzenie Krzyż i kamerę ” /. Z tekstu nie wynika jasno o co i komu chodzi.

  Polubienie

 6. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Federacji Rosyjskiej we wtorek wyraziło zdziwienie z powodu wypowiedzi ministra spraw zagranicznych RP Radosława Sikorskiego, który oświadczył, że Rosja ma powody, by czuć się współodpowiedzialna za syryjski arsenał chemiczny.

  za: http://fakty.interia.pl/raport-rewolucja-w-krajach-islamskich/syria/news-msz-zdziwione-wypowiedzia-sikorskiego-nt-broni-chemicznej-w-,nId,1021109#utm_source=sg&utm_medium=referral&utm_campaign=wd

  Nie sądzę, żeby poza standardowym oświadczeniem MSZ Rosji przywiązywało jakąkolwiek wagę do wypowiedzi R.Sikorskiego, obywatela kilku państw jednocześnie i ministra MSZ w rządzie RP.
  R.Sikorski nie jeden raz udowodnił, że jako min. MSZ RP jest nie tylko polityczną prostytutką syjonistycznych mocarstw, ale i zwykłym kretynem. Ten ostatni przypadek opisałem tu: https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/08/10/r-sikorski-jest-kretynem/

  Polubienie

 7. Michał Jarzyński
  proszę potraktować to jedynie jako informację o proteście.( przedruk z jakiejś tam strony internetowej)
  Kamerę można oczywiście wziąć, krzyż (?), nie wybieramy się na pielgrzymkę, a jedynie na protest pod ambasadą ( nie idziemy też na gorącą herbatkę)

  Polubienie

 8. @Mieczysław S.Kazimierzak

  Jak według Pana należy rozumieć sformułowanie: „poligon terroryzmu z udziałem również i Rosji„?

  Tekst pod linkiem, przynajmniej na razie, nie otwiera się.

  Polubienie

 9. 4.09.2013r. – Radio Wnet
  Dzisiaj Poranek Wnet specjalnie z Placu Trzech Krzyży

  Gościem Radia Wnet był dzisiaj dr Idris Mayya – chargé d’affaires Ambasady Syryjskiej Republiki Arabskiej w Warszawie, który przedstawił aktualną sytuację w Syrii zgodnie z obiektywnymi faktami.

  Zaraz po dr Idris Mayya, red. K.Skowroński rozmawiał z Samerem Al-Masrim.

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2013/09/imag0984.jpg?w=700

  Według Al-Masriego, mieszkającego w Polsce syryjskiego aktywisty Obrony Praw Człowieka, interwencja Stanów Zjednoczonych musi nastąpić. W przeciwnym wypadku dojdzie do kolejnego użycia broni chemicznej.
  Według Al-Masriego obecne rządy Al-Asadów są odpowiedzialne za ludobójstwa oraz masowe groby w Syrii. To właśnie obecny prezydent Baszszar Al-Asad miał być winowajcą użycia broni chemicznej na ludności cywilnej.

  za: http://www.radiownet.pl/#/publikacje/samer-al-masri-baszszar-al-asad-jest-zbrodniarzem
  * * *
  Jak widać w każdym narodzie znajdą się polityczne prostytutki, które chcą wprowadzenia syjonistycznej demokracji na trupach własnego narodu – i takie właśnie kanalie bronią Praw Człowieka, i takim kanaliom żydo-władze RP są przychylne.

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2013/09/20100919_dsc_7798_wiktoria_redel.jpg?w=700

  Przy okazji red. K.Skowroński kolejny raz potwierdził, że Radio Wnet, obok medialnych dzieł o.Rydzyka, jest tubą anglosaskiego żydostwa w Polsce.

  K.Skowroński, – charakterystyczna góralska uroda, tyle, że nie spod naszych Tatr -, jest prezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich – i muszę się przyznać, że nigdzie nie znalazłem wyjaśnienia, dlaczego żydowscy dziennikarze, prezentujący przecież syjonistyczny punkt widzenia, z takim uporem chcą być postrzegani jako dziennikarze polscy, czyżby, mimo wszystko, obmierzła im żydowskość?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s