Polski i syryjski wrzesień


Współczesna historia świata, historia XX i XXI wieku, jest areną syjonistycznych zbrodni na narodach Europy, Azji, Afryki, także obydwu Ameryk.

Tak wiele narodów, tak wielu ludzi, w tym także i samych Żydów, ucierpiało, poniosło śmierć, z winy tak nielicznych syjonistycznych zbrodniarzy planujących i inicjujących światowe wojny, rewolucje, przewroty i zbrodnie terroryzmu.

Dzisiaj, jedna z największych potęg militarnych świata, USA, rządzone przez syjonistycznych zwyrodnialców, rwie się do zbrodni, do ataku, na suwerenną Syrię, do zabijania niewinnych dzieci, kobiet, starców w imię haseł: obrony pokoju i demokracji, walki o Prawa Człowieka – ironia -?, absurd -? czy syjonistyczne zwyrodnienie przekraczające wszelkie granice człowieczeństwa -?

Tak mało nas opowiada się po stronie Syrii i jej prezydenta Baszara al-Assada – taki obraz prezentują nam światowe media. Ale ten obraz jest zafałszowany, bo światowe media są opanowane w całości przez syjonistycznych zbrodniarzy – im i ich przestępczym interesom służą.

Nas, ludzi uczciwych, szanujących innych ludzi, inne narody, inne cywilizacje i ich prawa do suwerenności, do godności, do życia w pokoju, jest więcej, jest nas znakomita większość. Dzisiaj razem musimy krzyczeć w obronie Syrii, w obronie Syryjskiego Narodu. I musimy mieć odwagę krzyczeć coraz głośniej, bo jutro syjonistyczni zbrodniarze mogą za cel bombardowań obrać nas.

 

Wysłuchajmy wiersza 1 września, Warszawa – Damaszek 2013, czyta autor, dr Paweł Ziemiński, prezes Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej – konferencja w ambasadzie Syrii w Warszawie 1.09.2013.

D.Kosiur

 

 

tekst wiersza dostępny na: https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/09/01/1-wrzesnia-warszawa-damaszek/

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Polski i syryjski wrzesień

  1. Wspólnym mianownikiem jest handel wojną i pokojem.Problem związany z tym procesem wywołał polski badacz cywilizacji Feliks Koneczny w książce : CYWILIZACJA ŻYDOWSKA.
    Jak finansowano totalitaryzmy XX wieku dokumentuje Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s