Wałęsa – człowiek który został k…. , czyli wspólnota strachu


Media trąbią, pokazując twarz sprzedajnej dziweczki, która zgodziła się w zamian za banknoty odegrać rolę zakłamaną całkowicie – twarz ‘aktora’ z doklejonymi wąsami.

„Dziś ‘światowa premiera’ filmu w reżyserii konfidenta, zdrajcy i renegata, o konfidencie, zdrajcy i renegacie.

Media trąbią, pokazując twarz sprzedajnej dziweczki, która zgodziła się w zamian za banknoty odegrać rolę zakłamaną całkowicie – twarz ‘aktora’ z doklejonymi wąsami.
Jest to towarzystwo już nie tylko wzajemnej adoracji, ale dziś przede wszystkim wspólnota strachu, gdyż dzisiejsi targowiczanie po prostu boją się Prawdy i zemsty narodu. W związku z tym zrobią wszystko, by kontrolę nad tymże narodem utrzymać, a jak wiemy w czasach dzisiejszych, najskuteczniejszym środkiem kontroli są media, oraz ten narkotyk, jakim jest popkultura, wstrzykiwana teraz już naprawdę każdemu człowiekowi – prosto w serce i prosto w mózg.

Jest to doświadczenie socjotechniczne, iście w stylu doktora Mengele, tyle że dużo, dużo bardziej szkodliwe.

Tak więc – swoje własne show i to od dawna, przeprowadzają Oderwani od Rzeczywistości, siedzący w warszafskich studiach i kancelariach, typowi spoceni renegaci…

Jakie jest pytanie?

Takie: Czy naród poczuje się tym show zadowolony i rozbawiony, rozerwany w sensie rozrywkowym…?

Czy też może rozerwana zostanie wytrzymałość narodu i coś w nas w końcu pęknie…?

Nie wiem, mnie się wydaje że to pytanie retoryczne – ale ja jestem optymistą jednak. Sądzę więc, że czas lisich uśmieszków, zacierania śladów, kręcenia lodów i wciskania kurewstwa sprzedawanego jako sztuka, się kończy. Rozmawiam z tzw. normalnymi ludźmi ( bo ja jestem nienormalny ) i oni też mi mówią, iż mordy Tuska nie trawią i że widać po nim ogromną winę, stres, strach, nieautentyczność…

Wałęsa – człowiek który stał się kurwą. Tak powinien brzmieć tytuł produkcji o tym upadłym osobniku…No i kiedyś powstanie, ale to już w Polsce, a nie w ‘III RP’.

‘Światowa premiera’ jest premierą oczywiście tylko medialną i to głównie taką ‘tevauenowo – wyborczą’, ponieważ oczywiście ‘kto ma wiedzieć ten i tak wie’ kim jest i był ten żul. Wiedzą przecież szefowie prawdziwych państw i inni decydenci, a jedynie Polaków chce się ogłupić całkowitym kłamstwem, by ich tym łatwiej okraść i zniewolić.

Ten numerek już nie przejdzie.

Nie przejdzie już ( no bo po prostu fizycznie nie będą mieli na to czasu! ) ‘numer’ z OFE i ZUS – choć kręcą z ekranu jak mogą, niby to roztrząsając, z niby ekspertami, niby korzyści i niby plusy tej niby ekonomicznej rzeczywistości…Nie będą mieli czasu, bo za czas jakiś, będą musieli zająć się poważniejszymi problemami, jak chociażby ratowaniem własnych karków, poprzez wyprowadzenie  na ulicę bandytów w mundurach polskiej policji…albo i ( pod byle ‘faszystowskim’ pretekstem ) wezwanie na pomoc ‘społeczności międzynarodowej’.

Tak – to się za pierwszej komuny nazywała ‘bratnia pomoc’, a przeżyły ją poza Polską, także Węgry i Czechosłowacja na przykład. Teraz będzie ‘bratnia pomoc społeczności europejskiej’, czyli kolejna nowomowa, na określenie kolejnych zbrodni, wciąż tej samej komuny – tylko inaczej nazwanej i pokazywanej.

A Polaków się frapuje tematem OFE czy ZUS, matką Madzi, planem zakończenia kryzysu. No, są jeszcze seriale w telawizji, w których większość postaci to prawnicy, lekarze, dziennikarze. Bardzo to wymowne, jak skrajnie ograniczeni w swym chorym, postsowieckim światku, są odszczepieńcy z warszafki, próbujący sprzedać ludziom kalkę ich degeneracji, ich upadku moralnego, przedstawiając to jako pozytyw i wzorzec…

Ludzie nie chcą takich wzorców, ludzie chcą Prawdy i godności…ale tego akurat druga komuna dać im nie chce, gdyż sama ufundowana jest na kłamstwie i poniżeniu człowieka.
Pomijam fakt, iż oczywiście w serialach przedstawiony jest ‘rzeczywisty’ przekrój polskiego społeczeństwa i jego problemów.

Jest to groteska i nawet śmiać do rozpuku można by się było, gdyby nie pewne poważne wnioski, których ja nie umiem pominąć. Na przykład ten, bardzo logicznie oczywisty:http://wzzw.wordpress.com/2013/08/16/tusk-chce-krwawych-zamieszek

Tak więc, kto nie kupuje krzywych historyjek o konfidencie i jego ‘bohaterskiej’ roli, oraz całego ‘etosu’ założycielskiego ‘III RP’, czyli wielkiego kłamstwa – ten jest faszystą, polskim bandytą, skrajnie prawicowym ekstremum…Baa – kibolem nawet…!
Co się robi z ‘polskimi bandytami’, pokazali swego czasu ‘ich ojcowie’. Co się czyni z kibolami, pokazali ostatnio i w ostatnią sobotę bandyci w mundurach, katując i poniżając polską młodzież za patriotyzm…Wzorców jest wiele, a natężenie ‘faszyzmu’, junta Tuska wytworzy sobie wedle uznania. Wszak oni władzy rzeczywiście oddać nie mogą, gdyż…Noo, właśnie…

 

To co? Spotykamy się na Marszu Niepodległości nie…?

P.S.
Skoro już scenariusz powiela się wedle dobrze znanych wzorców, powielę też i przypomnę stare hasło z czasów pierwszej unii europejskiej, czyli Trzeciej Rzeszy: ‘Tylko świnie siedzą w kinie!’. ‘Wałęsa – człowiek który został kurwą’.
Nie jego to jednak wina. Nie on jest autorem tej perfidii, jedynie tępym narzędziem – o tym też pamiętajmy.

Goły • ostatnia-kohorta.fuckpc.com ”

Tekst  ten został zmiesczony i skopiowany z :http://wzzw.wordpress.com/2013/09/06/walesa-czlowiek-ktory-zostal-kurwa-czyli-wspolnota-strachu-%E2%98%9A%E2%97%99%E2%97%99%E2%97%99/

Jak Wałęsa zdradził Solidarność.
Dokumentacja wideo – pokazuje jak Wałęsa manipulował i dogadywał się z komunistami, aby osłabić i zniszczyć Solidarność.
1981 Marzec.
Krajowy Komitet Strajkowy.
Wałęsa usiłuje przekonać ludzi, aby NIE STRAJKOWALI !!
Strajk Krajowy został przygotowany przez Solidarność i Solidarność Rolników.
Rolnicy zgromadzili żywność na strajk długoterminowy. Wałęsa zdradził Solidarność układając się z rządem komunistów PRL-u.
Do strajku nie doszło, a w grudniu 1981 Jaruzelski wprowadził stan wojenny.

Film, którego produkcję rozpoczęto na zlecenie TVP, został zablokowany – krótko po rozpoczęciu nagrań, następnie własnym wykonawcy sumptem ukończyli produkcję (na taśmach dostarczonych prywatnie przez operatorów), i kręcony film kończono nielegalnie i niestety z tego powodu, zabrakło profesjonalnej obróbki filmu i niestety efektem kiepska jakość tych taśm.
Przez 27 lat taśmy przeleżały ukryte, nigdzie nie emitowane.

Ciekawostka nr 1. Stenogramy z posiedzenia Biura Politycznego PZPR z 1984 r. dokumentują wypowiedź Rakowskiego o tym, że zupełnie niepotrzebny jest „ostrzał” Wałęsy bo to jest swój człowiek i nim się steruje.
( Archiwum Akt Nowych, KC PZPR, sygn. V/246, fragment stenogramu z posiedzenia Biura Politycznego KC PZPR w dniu 27 listopada 1984 r. , wypowiedź Mieczysława F. Rakowskiego )

Ciekawostka nr 2. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do przyjacielskich powiązań Wałęsy z Jaruzelskim, Rakowskim, Kanią, Kiszczakiem i innymi komuchami, polecam relację (całkiem świeże wydarzenie z początku lipca 2012 roku.) – jak Wałęsa gości się u Jaruzelskiego na nalewce.
http://www.fakt.pl/Lech-Walesa-odwied…

 

 

za: http://second.life.neon24.pl/post/98439,walesa-czlowiek-ktory-zostal-k-czyli-wspolnota-strachu

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Wałęsa – człowiek który został k…. , czyli wspólnota strachu

 1. Istotnie, sprawa Wałęsy może budzić kontrowersje.
  Kontrowersje te nie wykraczają jednak poza odpowiedź na pytanie: jaka jest różnica między k…, a prostytutką? – jak w znanym dowcipie. Otóż, różnica między k…, a prostytutką jest taka, że pierwsze to charakter, a drugie to zawód. I tylko w takim kanonie, jeśli ma ktoś w ogóle ochotę, może rozważać sprawę Lechuja W.

  Polubienie

 2. Pomimo, ze nigdy nie znalem i nie widzialem tej swini w ludzkiej skorze to po dzialaniach i kierunku w jakim podazaly wydarzenia po sierpniu 1980, az do czerwca 1981, doszedlem do wniosku, ze rzad komunistyczny gral z polskimi robotnikami w ciula i nie mial zamiaru spelnic postulatow robotniczych Gdanska i Szczecina z sierpnia 1980r, o czym wyraznie swiadczyl negatywny stosunek wladz komunistycznych do dwoch terminow odpowiedzi na postulaty robotnicze, jak: koniec grudnia 1980 i koniec marca 1981 oraz ulegla postawa przywodcow zwiazku, w ktorym glowna role odgrywal Walesa.
  (Doszly rowniez do mnie informacje, ze Walesa wygral z Jurczykiem jednym glosem w wyscigu na fotel przewodniczacego zwiazku.)
  Hierarchia KK w Polsce ciagle nawolywala Polakow do spokoju i straszono Polakow rozlewem krwi, a matol L.Walesa spowodowal swoimi pokretnymi dzialaniami, ze respekt i silna pozycja zwiazku zaczely podupadac na korzysc rzadzacych komunistow, a robotnicy tracili nadzieje na jakiekolwiek zmiany na lepsze.
  Strajki sierpniowe 1980r i walka o lepsze zycie dla polskich rodzin poszly na marne.
  Moje podejrzenia co do qurewskiej roli zyda i agenta Walesy potwierdzila A.Walentynowicz w swoich artykulach, jakie przeczytalem w latach 1990-tych.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s