BŁĘDNE KOŁO 

 

 

 

 

ador43
2012/11/26 13:31:54
Czarny skur…….wiel chce kruszyc kajdany.Ten pomiot zbrodniczego wzgledem Narodu Polski zakonu redemptorystow, ktory pomagal germancom w zakucie nas w kajdany na 123 lata, co za bydlak.Wypelnia testament germanskich zalozycieli i nawoluje nas do wojny domowej.Kk tez popieral slowami otrutego prymasa Poniatowskiego nasze rozbiory a kiedy byly powstania wolnosciowe wystepowal kk przeciwko i nakladal klatwe koscielna na powstancow.Co to za falszywa banda.Mlodzi otwierajcie oczy tym nieodpowiedzialnym dziadkom i babciom ktorzy popieraja tego rodzaju wystapienia pomiotom zbrodniczego zakonu.Ich poparcie jest kolaboracja z wrogiem Narodu.Precz na ZAWSZE ze zbrodniczym zakonem redemptorystow z granic Polski tak jak postanowili nasi przodkowie wyganiajac to bydko Ustawa Sejmu Polski w roku 1808.Ustawa ta nigdy nie zostala anulowana i jest aktualna do dzis.

ninanonimowa 12.09.2013 14:10:59

 

Reklamy

4 uwagi do wpisu “BŁĘDNE KOŁO

 1. Szanowni Państwo,
  nie jest tak źle ze świadomością Polaków.

  Mimo złości, nienawiści wielu z nas do żydowskiej PO za 6 lat kontynuacji degeneracji państwa i gospodarki, mimo wspierania żydowskiej PiS przez wyjątkowo perfidne (bo odwołujące się do wartości) żydo-media Rydzyka, mimo peanów na cześć kretyna – słoneczka Kaszub i jego PO w znakomitej większości powszechnych żydo-mediów, mimo nauk księży KK, że uczestnictwo w wyborach to obowiązek chrześcijanina, frekwencja w wyborach uzupełniających do Senatu na Podkarpaciu wyniosła zaledwie – 15,84 proc.

  Na Podkarpaciu we wrześniu 2013r, w okręgu nr 55, wybory uzupełniające wygrał kandydat PiS, Zdzisław Pupa, na którego oddano 60,84 proc. głosów. (z tych 15,84 proc.) – to znaczy, że uzyskał 9,6 proc. głosów osób uprawnionych do głosowania.

  Syjonistyczny sanhedryn okropnie rozpacza z powodu systematycznego i tak drastycznego spadku frekwencji, ponieważ oczywistą staje się konstatacja, że żydo-system RP, czyli szeroko rozumiana żydo-władza nie posiada społecznej legitymacji do sprawowania rządów.

  Czy i jak długo będziemy pozwolać, żeby rządy sprawowała syjonistyczna banda, na którą w najlepszym wypadku oddaje swoje głosy mniej niż 20 proc. uprawnionych do głosowania, o ile dane o frekwencji nie są sfałszowane przez PKW, czego wykluczyć nie sposób?

  dane liczbowe za żydowskim Newsweekiem: http://polska.newsweek.pl/zdzislaw-pupa-z-pis-wygral-wybory-do-senatu-na-podkarpaciu,artykuly,270022,1.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s