Protesty z 11.09.2013 – Związki Zawodowe pod kontrolą żydo-systemu


 

Dla protestujących i nierozumiejących demokracji obywatelskiej gra najlepszy w Polsce żydo-klezmer- nomen omen -band

1234064_586711734726908_1973414987_n

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

4 uwagi do wpisu “Protesty z 11.09.2013 – Związki Zawodowe pod kontrolą żydo-systemu

 1. Na polecenie władz stolicy, na kilka tygodni przed zapowiadanymi manifestacjami związkowymi, zamknięto dwa czynne największe place w Warszawie, pl.Piłsudskiego i Rynek Starego Miasta. Pretekstem była zmiana nawierzchni na placach, które wyremontowano dwa, trzy lata wcześniej (?). Zatem, można przypuszczać, że place te zamknięto w obawie przed niekontrolowanym rozszerzeniem się demonstracji.
  Żydo-system w Polsce nie jest, więc przygotowany na doprowadzenie do rewolty podobnej do tych, które syjoniści wywołali na Bliskim Wschodzie, ponieważ w chwili obecnej nie posiada żadnej nowej ekipy partyjnej, którą w wyniku rewolty obsadziłby rządowe stanowiska. Zatem, żydo-system nie mając scenariusza: “co dalej”, nie planuje w chwili obecnej rewolty w Polsce, ponieważ bez takiego scenariusza w wyniku rewolty nastroje społeczne uległyby niebezpiecznej radykalizacji.
  Na razie żydo-system chce do końca zgrać posiadane przez siebie karty, czyli PO, PiS i resztę partyjnych blotek.
  Jeśli żydo-system wykreuje jakiś nowy polityczny twór, zdolny zastąpić obecne partie antypolskich szumowin, wtedy jest wielce prawdopodobne, że doprowadzi do rewolty, żeby pod jej osłoną wymordować element narodowy.

  Być może tym nowym tworem żydo-systemu ma być krewowany przez niego Ruch Narodowy, dla którego żydo-system buduje społeczne zaufanie właśnie poprzez “marsze niepodległości” i atakowanie ich uczestników, co ma uwiarygodnić w społecznym odbiorze przywódców tworzonego przez żydo-system “ruchu narodowego”.
  Mam jednak nadzieję, że to się żydostwu nie uda. Jak do pory jest to zbyt prymitywne i łatwe do rozszyfrowania działanie.
  A czas ucieka, co jest bardziej niebezpieczne dla trwania żydo-systemu, niż dla polskiego społeczeństwa.

  Polubienie

 2. Jest tak, a czego możemy spodziewać się jeszcze?

  Brawa dla Polaków z Białegostoku, wielkie brawa dla Pana Andrzeja Pochylskiego. Tępienie syjonizmu jest naszym najświętszym patriotycznym obowiązkiem, jest dla nas „być lub nie być”…..A czy tej gwiazdy nie obsrywają gołębie? Bo to może być poważny antysemicki „międzynarodowy” problem i gołębie mogą stanąć przed trybunałem „międzynarodowej społeczności” lub zostaną wystrzelane (?)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s