Chiny to część New World Order


zhaolagarde

przedstawiciele lichwokracji: Zhao Xiaochuan i Lagarde w trakcie przygotowywania jednej waluty światowej

 

Dla wielu nie jest jasne, czy Chiny wchodzą w skład New World Order, czy może są prawdziwym konkurentem imperializmu anglo-amerykańskiego. Jednakże, istnieje wiele jasnych wskazówek, jakie nie pozostawiają wątpliwości, że synagoga szatana przejęła kierownictwo nad Krajem Smoka już dawno temu.

Historia pokazuje, że synagoga szatana ma wiele narzędzi w swej dyspozycji w celu motywowania ludzi, aby szli w „pożądanym kierunku”. Ślady odcisków palców lichwokracji pokrywają całe Chiny.

Chińczycy z pewnością nie mają żadnego interesu, aby brać udział w ‘New World Order’ ani utracić swoją suwerenność. Chiny są jakby światem dla samych siebie. Ich ogromny obszar, ogromna populacja, pradawna kultura, tak obca dla reszty świata sprawiają, że to państwo ma wystarczająco wiele własnych problemów, aby martwić się jeszcze sprawami reszty świata.

W wieku wielkich odkryć, chińskie statki były w wielu miejscach świata przed Europejczykami, ale dostały od cesarza rozkaz powrotu do kraju: po prostu nie mógł on sprawować większego zakresu kontroli terytorialnej. Większość wielkich narodów jest egocentrycznych, ale nie aż tak, jak w przypadku Chin.

Z drugiej strony: do tego wszystkiego dochodzi poczucie wyjątkowości i „posiadania prawa do” i być może da się ich namówić, aby zajęli swoje „prawowite” miejsce przy stole spraw tego świata?

Marksizm był operacją synagogi szatana, a w Chinach to Mao został wyznaczony do roli wykonawcy jej poleceń. Najwyraźniej został wykształcony w placówce Yale umieszczonej w Chinach (Yali School).

Tajna organizacja na Yale pod nazwą Skull and Bones była bardzo aktywna w Azji i Mao był prawdopodobnie jej członkiem. Większość amerykańskich dyplomatów wysłanych do Chin na spotkania z Mao również należało do tej organizacji.

„Skull and Bones to bractwo na Uniwersytecie Yale, który ogranicza swoje członkostwo tylko do piętnastu osób rocznie .. organizacja została utworzona w 1832 roku przez generała Williama Russella, którego firma transportowa zdominowała handel opium z Chinami ze strony amerykańskiej. Yale University założył Eli Yale, który dorobił się fortuny na przemycie opium na rzecz British East India Company…

„George Bush, pierwszy przedstawiciel dyplomatyczny USA do ChRL w 1973 roku, był członkiem Skull and Bones. Tak samo jego ojciec, brat, syn, wujek, siostrzeniec i kilku kuzynów. Winston Lord, ambasador USA w Chinach za czasów administracji Reagan-Bush, był członkiem, tak samo jak jego ojciec i kilku krewnych. James Lilley, obecny ambasador w Chinach, jest członkiem Skull and Bones, tak jak jego brat. Za wyjątkiem okresu prezydentury Cartera, każdy ambasador amerykański w Pekinie był członkiem Skull and Bones….

W 1903 roku, Yale Divinity School utworzyła wiele szkół i szpitali w Chinach, które znane były pod wspólną nazwą „Yale w Chinach”. Okazało się, że „Yale w Chinach” to siatka wywiadowcza, jakiej celem było zniszczenie ruchu Sun Yat-sena. Anglo-American „establishment” nienawidził Suna, bo ten chciał się rozwoju Chin. Z drugiej strony, oni kochali chińskich komunistów, ponieważ ci z kolei chcieli zacofania Chin i byli wplątani w produkcję narkotyków. Jednym z najważniejszych studentów ‚Yale w Chinach ” był Mao Zedong…

Według badacza spraw geopolitycznych i ekonomicznych, dr Antony Suttona (‚The Patriot Review’), Skull and Bones nie tylko pomogły zbudować ruch komunistyczny w Chinach, ale udzieliły finansowego wsparcia sowieckim komunistom. Ta sekta kultu władzy od wieków odgrywa grę w dialektykę „wpływu na obie strony”, sprawując kontrolę nad Ameryką (teza) i Rosji (antyteza) oraz innymi krajami lub ruchami, starannie nastawiając wszystkie strony przeciw sobie, aby utrzymać ludność na świecie w stanie zamieszania i rozpaczy, do tego stopnia, że ludzkość sama zechce zaakceptować „syntezę” New World Order, jako jedyną alternatywę dla rozwiązania „problemów”, jakie inicjatorzy New World Order sami tworzą na całym świecie.

http://www.thecrowhouse.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=1888

Chińskie triady, tajne organizacje w stylu organizacji mafijnych, zostały utworzone przez masonów do walki z przedstawicielami dynastii Qing, która rządziła Chinami aż do XIX wieku, i która, jak wiele innych, stawiała opór handlowi opium.

Lista członków Komisji Trójstronnej, rockefellerowskiej organizacji podobnej do „Bilderbergów”, jest na niej pełno chińskich nazwisk.

http://publicintelligence.net/trilateral-commission-complete-membership-list-may-2010/

Kolejne ważne zagadnienie analizy chińskiego pieniądza. Tak jak wszędzie indziej, pieniądze są tworzone przez banki. Yuan jest walutą obciążoną długiem wobec banku. Chiny mają publiczny sektor bankowy. To samo w sobie jest ciekawym faktem i rzeczywiście powinno skłaniać nas do myślenia nad naturą bankowości publicznej i jak służy ona synagodze szatana. Cesarze chińscy emitowali pieniądze wolne od długu.

Chińczycy idą w kierunku oparcia Yuana na złocie, a więc wyraźnie promują produkt synagogi szatana w postaci standardu złota. Tymczasem prezes banku centralnego Chin, Zhao Xiaochuan, który jest członkiem Grupy 30, sponsorowanej przez Rockefellerów grupy czołowych przedstawicieli banków centralnych i naukowców, wzywa do stworzenia jednej światowej waluty. Jak widać, sprzeciw wobec rządów dolara nie oznacza opozycji przeciwko synagodze szatana.

Chiny są lojalnym członkiem wszystkich organizacji międzynarodowych.

W ciągu ostatnich dziesięcioleci synagoga szatana przeniosła ogromną część swojej bazy produkcyjnej z Europy, a szczególnie z USA do Chin. Czy są jeszcze jakieś wątpliwości co do intencji? Czy to mogłoby się stać, gdyby lichwokracja nie była bardzo, bardzo pewna, że jej kluczowe, strategiczne aktywa są w Chinach absolutnie bezpiecznie?

Powstawanie chińskiej potęgi i konsekwencje

Tworzenie potęgi w Chinach musi być postrzegane przez pryzmat trwającego od dziesięcioleci programu wywiezienia przemysłu z Zachodu, szczególnie z Ameryki. To, co dostało się (było dane) Chinom, zostało zabrane z innych części świata.

Ten proces tworzenia jest przykładem typowej dialektyki, typowego modus operandi: weź przykład z tego, jak amerykańska technologia i pieniądze budowały sowieckie ZSSR, aby stworzyć wiarygodne „zagrożenie” w okresie Zimnej Wojny. Saddam Hussein to kolejny przykład: najpierw synagoga szatana sprawiła, iż stał się silny, żeby potem pociągnąć go w dół w ramach strategii podboju Bliskiego Wschodu. Albo Iran, który jest często faszerowany technologią zachodnią/izrahellską, jaka dostaje się do tego kraju za pośrednictwem Chin.

Tworzenie potężnych Chin rodzi wiele niebezpieczeństw. Chiński nacjonalizm jest prymitywny i „łatwopalny”. Pekin jest pod ogromną presją wielu dynamicznych czynników wewnętrznych i chętnie korzysta z widma zewnętrznych „wrogów”, aby dokonać sztucznego eksportu tych nacisków. Najnowsze zatargi z Japonią o niewielkie wysepki są tego przykładem.

Tak samo jak synagoga szatana dyrygowała Orkiestrą Europy w XIX wieku, tak teraz dyryguje Orkiestrą Świata Wielobiegunowego. Wiemy, jak to wszystko się skończyło w Europie: zwarte sojusze przeciwko sobie i rosnący poziom paranoi, brak szans na wyrwanie się z tej pułapki. Jeden zamach wystarczył, aby podpalić lont.

To samo można zaobserwować z perspektywy dzisiejszej; NATO przeciwko Szanghajskiej Organizacji Współpracy Rosji i Chin, z Pakistanem i Iranem jako bliskimi współpracownikami.

Wniosek

Chiny zbudowane zostały w sposób bardzo typowy. Wszystkie czynniki poddane analizie wskazują, że: mamy tutaj lichwiarską kontrolę podaży pieniądza, marksizm, kapitalizm, tajne organizacje, Chiny są na lince holowniczej internacjonalistycznej lichwokracji.

Imperium USA nie jest synagogą szatana, a wzrost potęgi i znaczenia Chin oraz sprzeciw wobec USA pasuje idealnie do dialektycznej układanki, jakiej oczekuje synagoga szatana od swych najemników, działających na rzecz sztucznie tworzonego konfliktu i rządu światowego.

Ind+1-300x284

izrahellsko-chińskie gołąbki „pokoju”

na podstawie: http://realcurrencies.wordpress.com/2013/02/16/is-china-incorporated-in-the-new-world-order/

przygotował: stophasbara

 

za:http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chiny-to-czesc-new-world-order-2013-07

Reklamy

11 uwag do wpisu “Chiny to część New World Order

 1. …Chiny są na lince holowniczej internacjonalistycznej lichwokracji…..

  i może dla tego posiadają największe rezerwy walutowe, a być może także szlachetnych metali na świecie?
  Polskie przysłowie
  Złapał kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma, pasuje jak ulał do teorii autora.
  Z resztą kto by go czytał, gdyby nie wymyślał takich sensacji.

  Polubienie

 2. Chińczyk Song Hongbing w książce WOJNA O PIENIĄDZ pokazuje,że nie musi się wpadać w PUŁAPKĘ kolejnej ekonomicznej utopii to jest GATT i globalnego wolnego handlu.Mają swoja cywilizację i będą wykorzystywać dla swoich potrzeb proces handlowania wojną i pokojem.
  Wymsknął się spod kontroli w Syrii.

  Polubienie

 3. Myślę, że ten tekst jest częścią syjonistycznej taktyki, której celem jest niszczenie nawet nadziei ludzi oczekujących na śmiertelny finał konającej hydry syjonizmu.
  Ta taktyka polega na wmówieniu nam, że wszystko jest już od dawna zaplanowane i pod kontrolą zbrodniarzy z Wall Street i z londyńskiego City. Tak jak autorzy tekstu (kim są – ?) wmawiają nam, że ChRL jest w ich rekach, tak samo wmawiali nam, że czołowi intelektualiści – „antysemici” – zwalczający zbrodniczy syjonizm także byli Żydami, jak np. H.Ford, F.Nitche, czy politycy jak A.Hitler, J.Stalin itd.

  Ale przecież nie kto inny, tylko żydowska finansjera USA domaga się, żeby to ChRL zwiększyły wartość własnej waluty, co pogorszy zyski ChRL z eksportu, a tym samym pochłonie więcej zasobów walutowych ChRL przy zakupach nic nie wartych obligacji USA.
  JudeoUSA podejmował i podejmuje wiele prób zantagonizowania ChRL z ZSRR, a teraz ChRL z Rosją.
  Żyd jest cwany i pazerny, ale geniuszem nie jest, o czym świadczy cała historia tej specyficznej nacji. Nigdy nie stworzy organizmu państwowego, nawet tego parszywego NWO, którego budowa – to niestety fakt – jest dość zaawansowana.

  Polubienie

 4. warto zauważyć, że tak zwany globalizm , dziecko amerykańskich korporacji i bankierów, Chińczycy wykorzystali do perfekcji i z ogromną szkodą dla gospodarki USA. Potwierdzenie tego faktu widać na przykładzie bankrutujących amerykańskich miast, patrz niedawno zamieszczony artykuł
  ,,Sukces żydowskiego kapitalizmu w USA””
  Takie artykuły rzeczywiście mają za cel wpajać nam przekonanie, że już zapanowali nad światem i żadnej nadziei na zmianę tego stanu rzeczy, ale z drugiej strony to beznadziejne okłamywanie samych siebie, to rzępolenie orkiestry z tonącego Titanica.

  Polubienie

 5. Pytanie: czy międzynarodowi Żydzi przenieśliby prawie cały amerykański przemysł (i nie tylko amerykański) do kraju, którego nie kontrolują?

  Polubienie

 6. @szczypior

  Żyd doszedł do wniosku, że nie warto angażować środków w produkcję, ponieważ znaczna ich część jest trwale zamrożona (utrzymanie obiektów, maszyn, urządzeń, wynagrodzenia pracowników itp., itd.).
  Już od początku XX wieku dało się zauważyć dążenie żydowskiego kapitalizmu do skracania żywotności produktów, bowiem wydłużona ich trwałość ogranicza zyski z obrotu (z handlu).
  Dzisiaj np. w urządzeniach wyposażonych w elektronikę montuje się układy z określoną żywotnością. Cena takiego elektronicznego układu jest tak dobrana, że nie opłaci się go wymieniać i całe urządzenie ląduje na śmietniku – przy okazji widać, że ideologia ochrony środowiska na Zachodzie jest wyłącznie propagandą, której celem głównym jest zniechęcenie do produkcji państw opanowanych przez żydo-systemy.

  Państwa, w których ulokowano produkcję muszą eksportować przy niskich zyskach jednostkowych – opłacalność eksportu wynika jedynie z taniej siły roboczej, a więc mamy tutaj kontrolę pośrednią nad ChRL (i innymi państwami), jaką posiada żydowska finansjera.
  ChRL osiąga korzyści wyłącznie z powodu wielkiej liczby ludności – jest to widoczny zysk globalny, ale nie jest to znaczący zysk w przeliczeniu na mieszkańca (250 mln bezrobotnych Chińczyków). Jednak ChRL odnosi także cenną korzyć w postaci oswojenia produkcji wszelkiego asortymentu wyrobów, ma to znacznie dla zdobywania wiedzy, umiejętności i doświadczenia. ChRL staje się państwem nowoczesnym (na Zachodzie trwa celowo realizowany przez żydostwo proces odwrotny) – jest to nie przewidziany przez żydowską finansjerę skutek uboczny jej działalności, której celem samym w sobie od zawsze był i jest wyłącznie zysk z pośrednictwa, a skutkiem destrukcja gospodarcza.

  Nie trudno wyobrazić sobie moment, w którym państwa producenckie odmówią sprzedaży swoich wyrobów (także surowców energetycznych) niewypłacalnemu Zachodowi. Żydo-media już bez skrępowania informują o zwyczajnym drukowaniu „pustego”, bez pokrycia, $ USA (€ UE jest w nieco lepszej sytuacji), żeby tylko funkcjonowało życie społeczno-gospodarcze. Zachód pozbawiany produkcji, pozbawiany jest także – co jest największą szkodą dla narodów – wiedzy, umiejętności, doświadczenia. W stopniu już niebezpiecznym dotyczy to państw Europy środkowo-wschodniej wepchniętych do żydowskiej UE. Odtworzenie, odbudowa gospodarki będą trwały dość długo, zanim osiągniemy poziom uprzemysłowienia z końca lat 1970. Okres ten będzie tym dłuższy im dłużej będziemy pod okupacją żydowskiego kapitalizmu.

  Polubienie

 7. Praktyka planowanego pogarszania jakości i funkcjonalności produktów dotyczy elektroniki, dotyczy ona samochodów, AGD, itp. Technologicznie nie ma powodu aby auto osobowe nie jeździło 30 lat. Takie auto byłoby pewnie inaczej zaprojektowane, wiele części możnaby wymieniać po drodze, byłoby pewnie 200kg cięższe, ale wytrzymywałoby o wiele dłużej niż współczesne samochody. Produkcja i eksploatacja takich aut o wiele mniej obciążałaby środowisko naturalne. To się nie opłaca bo trzeba płacić lichwę, im większa sprzedaż aut tym łatwiej lichwę spłacić.

  Teza, iż “Żyd doszedł do wniosku, że nie warto się angażować w produkcję” jest chyba fałszywa. Żyd oczywiście nie pracuje przy produkcji ale w produkcję jest zaangażowany. Wystarczy postudiować listę największych akcjonariuszy takich konglomeratów przemysłowych jak Volkswagen, Daimler, Huawei, itp. To “instytucje finansowe”. W Chinach Ludowych oni mogą mieć do 50% udziałów, ale to ciągle Żydzi.

  Światową gospodarką rządzą “korporacje ponadnarodowe”. Ten stan lojalnie zapowiadali Mędrcy Syjonu:

  Wykład VI/§ 1. Monopole; zależność od nich majątków gojów
  Wkrótce zaczniemy organizować olbrzymie monopole, zbiorniki kolosalnych bogactw, od których nawet znaczne majątki gojów będą zależne o tyle, że zatoną wraz z kredytem państw nazajutrz po katastrofie politycznej.

  Więcej o tym, jak jest zorganizowana światowa gospodarka, tutaj: https://prawda2.info/viewpost.php?p=250573

  Realna działalność gospodarcza (pomijam finanse) jest skoncentrowana w “przedsiębiorstwach międzynarodowych”, w międzynarodowych kartelach kontrolowanych przez międzynarodowych Żydów.

  “Nie trudno wyobrazić sobie moment, w którym państwa producenckie odmówią sprzedaży swoich wyrobów (także surowców energetycznych) niewypłacalnemu Zachodowi.”
  Państwa producenckie (chodzić może o Chiny, Japonię czy Rosję), jeśli nie zaproponują same alternatywnego międzynarodowego sposobu rozliczeń, niewiele wskórają. Jeśli ten alternatywny system będzie stworzony bez udziału międzynarodowych Żydów, to spotka się z ich atakiem. Stany Zjednoczone to większość światowych wydatków na zbrojenia, Wielki Szatan ma środki aby zniszczyć opozycję. Pomijam bardziej subtelne sposoby walki.

  W sensie technicznym Wielki Szatan jest już dawno niewypłacalny. W magicznym świecie finansów obowiązują jednak zupełnie inne zasady, “amerykański” dolar to ciągle waluta światowa. Dolar “amerykański” na pewno upadnie, jego upadek spowodują jednak międzynarodowi Żydzi. Przesiądą się na innego konia, którego wcześniej sami osiodłają.

  Polubienie

 8. @szczypior

  Będę bronił swojej tezy (zresztą wcześniej ode mnie głosiło ja wielu niezależnych ekonomistów i polityków, np. ludzie z Instytu Schillera).CS

  Napisał Pan:

  „Teza, iż “Żyd doszedł do wniosku, że nie warto się angażować w produkcję” jest chyba fałszywa. Żyd oczywiście nie pracuje przy produkcji ale w produkcję jest zaangażowany. Wystarczy postudiować listę największych akcjonariuszy takich konglomeratów przemysłowych jak Volkswagen, Daimler, Huawei, itp.”

  To jest proces wielowątkowy, tzn. że równolegle trwa odchodzenie od produkcji i jednocześnie jej zawłaszczanie poprzez wykup udziałów, ale wykup tych udziałów nie jest opłacany pieniądzem, ale przede wszystkim tzw. instrumentami pochodnymi. A więc rzeczywiste środki nie są angażowane w produkcję (Żyd oczywiście w produkcję nie angażował się fizycznie).

  Państwa grupy BRICS już w chwili obecnej odchodzą w rozliczeniach od $ USA. Moment ogłoszenia całkowitego odejścia od $ USA zbliża się nieubłaganie. Trudno sobie wyobrazić, że Żyd znajdzie nową walutę jakiegoś innego państwa, bo które z istniejących miałoby to być? $ USA miało zastąpić € UE i stać się zalążkiem nowej waluty NWO, ale € UE czeka identyczny los jak $ USA.

  USA istotnie posiadają potężne środki militarne, ale jednakowoż ich siła znalazła w końcu przeciwwagę w zdecydowanej postawie Rosji, która nie wyraziła zgody na bombardowanie Syrii. Tak więc pierwsza cegła z żydowskiego muru została wyjęta.

  Polubienie

 9. Coś nie udaje mi się wprowadzić komentarza na tę stronę. Próbuję zatem jeszcze raz:

  Autor tekstu (Henry Makow?) inicjującego komentarze napisał:

  Chiny zbudowane zostały w sposób bardzo typowy. Wszystkie czynniki poddane analizie wskazują, że: mamy tutaj lichwiarską kontrolę podaży pieniądza, marksizm, kapitalizm, tajne organizacje, Chiny są na lince holowniczej internacjonalistycznej lichwokracji. Imperium USA nie jest synagogą szatana.

  Czyli zwykły groch z kapustą. Marksizm przecież wyłamał zarządzane przez marksistów państwa z jarzma „kapitału”, jak to się dawniej nazywało. (Takim uwolnionym od lichwiarzy krajem była przecież Polska w latach 1945 -75, kiedy to Gierek znowu „podprowadził” Polskę w zadłużenia na Zachodzie — w znacznym stopniu zrobił to przez „populistyczny” wzrost płac w Polsce aż o 20 % w roku 1974, zdaje się na żądanie użyczających mu pożyczek zachodnich bankierów) Także u komunistów – oraz u faszystów — tajne organizacje były po prostu zakazane i ostro tępione (np. wolnomularstwo w Niemczech Hitlera; w pałacu biskupim w Ciążeniu nad Wartą hitlerowcy składowali, zachowaną tam do dzisiaj bibliotekę niemieckich masonów.). Mussolini zniszczył włoską mafię, a by ją odbudować po 1945 roku (w celu walki z dominującymi podówczas we Włoszech komunistami) szef CIA przywiózł osobiście „capo di tutti capi” sycylijskiej mafii Lucky Luciano z USA do Włoch. No i Mao-tse-tung nie był żadnym wychowankiem „skull & bones” ale po prostu chłopskim narodowym przywódcą, który dał pomoc Korei walczącej z inwazją amerykańską.

  Tak jak zauważył to Dariusz Kosiur, artykuł nt. Chin w NWO wyraźnie napisany został na zamówienie tzw. „kapitału”.

  Polubienie

 10. @ Dariusz Kosiur

  Niezależnie od źródeł finansowania to jednak międzynarodowi Żydzi, ewentualnie ze swoimi lokalnymi agentami, kontrolują produkcję na świecie. Oni kontrolują produkcję bo są właścicielami firm produkcyjnych albo uzależnili od siebie firmy produkcyjne poprzez kontrolę rynków i cen “rynkowych”. To ostatnie dotyczy chyba ciągle KGHM a dotyczyło kiedyś sowieckiej ropy naftowej, zanim Żydzi jej nie rozkradli.

  To nie jest miejsce na obszerne analizy więc zacznę i skończę na argumencie ad personam. Instytut Schillera to nie są “niezależni ekonomiści”. Lyndon LaRouche ma ciekawe rzeczy do powiedzenia ale nie jest osobą wiarygodną. Wykonał w życiu za dużo gwałtownych zmian ideologii i mało kto mu wierzy.

  Mam wrażenie (być może mylne) że popełnia Pan błąd utożsamiania synagogi szatana ze Stanami Zjednoczonymi. Niżej kwestię tą podnosi markglogg. W XIX wieku synagoga szatana wykreowała jako supermocarstwo Wielką Brytanię. To Brytole zniszczyli wtedy pół znanego świata w interesie międzynarodowych Żydów. Od 1913 do 1944 roku to środowisko przeniosło się do Stanów Zjednoczonych, teraz USA jest ich narzędziem. Synagoga szatana to nie są jednak Stany Zjednoczone. Stany Zjednoczone i “amerykański” dolar to tylko ich narzędzia.

  BRICS – kobita która jest prezydentem Brazylii ma na nazwisko Rousseff i jest córką “bułgarskiego” przedsiębiorcy. Obecnie pani Rousseff zabezpiecza niszczenie Amazonii i parę innych ważnych projektów. Brytyjscy złodzieje zostawili Indie w 1947 roku zupełnie gołe w sensie gospodarczym, jednak kraj ten był cały czas opleciony siatką żydomasońskich zależności. Te zależności dotyczą również Ameryki Południowej czy Chin. O Rosji nie ma co wspominać.

  Spór Wielki Szatan – BRICS to nie jest rzeczywista alternatywa, to ciągle reżyserowany spór z talmudycznej dialektyki, dokładnie jak monopolistyczny kapitalizm vs. realny socjalizm, keynesism vs. “austriacka” szkoła ekonomiczna i wiele innych cyrków.

  Piszę to parę dni później. Izrael Szamir mówi, że wrzesień 2013 był bardzo ważny w kontekście erozji przewagi militarnej Wielkiego Szatana: http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=81501

  @ markglogg

  Autorem tego tekstu jest chyba Anthony Migchels: https://realcurrencies.wordpress.com/2013/02/16/is-china-incorporated-in-the-new-world-order/

  Nie twierdzę że Migchels nie jest uwikłany. Sądzę wręcz że jest on uwikłany.

  System finansowy w Chinach Ludowych jest podobny do systemu obowiązującego w PRL czy raczej po PRL. Jest państwowy bank centralny tworzący “pieniądz wielkiej mocy”. Komercyjne banki państwowe kreują kredyt dla gospodarki według proporcji 1:3 (u nas już 1:10). Ponieważ banki są państwowe to lichwa jest płacona państwu. To po prostu podatek za używanie państwowego pieniądza, takie jest racjonalne uzasadnienie grzesznej w swojej istocie instytucji lichwy.

  System ten ma sens, doświadczenie PRL czy raczej 3RP wskazuje że po “prywatyzacji” komercyjnych banków państwowych będzie to już typowa zachodnia lichwokracja.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s