Żydo-rząd RP alfonsem lichwiarskich banków


Żydowska gadzinówka Michnika z 25.09.2013r. donosi na pierwszej stronie:

„Rząd pracuje nad ustawą, która ma chronić seniorów przed oszustami”

 a dużymi literami daje tytuł:

                             EMERYTURY ZA DOM

 I już na samym początku czytamy:

 „Sprawa jest paląca, bo z każdym rokiem rośnie w Polsce liczba emerytów żyjących w ubóstwie. Nie mają na jedzenie ani leczenie, ale mają mieszkania i domy warte setki tysięcy, a nieraz miliony złotych.

 A więc żydo-system i jego żydo-media ni mniej, ni więcej, przyznały, że w tym strasznym socjalizmie PRL ludzie dorobili się mieszkań i domów. A teraz, w dobie wspaniałej wolności, z której tak cieszył się przecież JPII i gratulował jej nam w sejmie w 1999r.,

pomnik JPII i Reagana

w dobie fantastycznego rozwoju w ramach zachodniego kapitalizmu i przynależności do UE, do NATO i do demokratycznych społeczeństw obywatelskich Zachodu, dzisiaj, emeryci żyją w nędzy, a syjonistyczni egzekutorzy zachodniego porządku chcą pozbawić ich dorobku życia.

 

Wspaniałomyślny żydo-rząd RP, przejęty losem emerytów wychodzi im naprzeciw. Przygotował ustawę, która wyeliminuje różne prywatne spółki wykorzystujące trudne położenie emerytów i wciskające im niekorzystne rozwiązania. Rolę spółek przejmą – w myśl proponowanej ustawy – nie kto inny, tylko prywatne banki.

Zatem, nie obawiajcie się o swą przyszłość emeryci, z żydo-rządem i bankami wyjdziecie na czysto.

0002HIWCSYHGV4UY-C116-F4

zyd


Tekst w GW: http://wyborcza.pl/1,75478,14664987,Rzad_pracuje_nad_ustawa__ktora_ma_chronic_seniorow.html#sondaz#ixzz2fuF5siZb

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Żydo-rząd RP alfonsem lichwiarskich banków

  1. Wielki Karol Marks naucza nas że państwo to organizacja z monopolem na przemoc utworzona przez miejscowe klasy kontrolujące środki produkcji dla zabezpieczenia zorganizowanego wyzysku ludu.

    Dzisiaj te kluczowe środki produkcji to „wymienialne” (bo Polska mało co może już samodzielnie wyprodukować) złotówki. Te złotówki są tworzone przez (prywatny) kartel bankowy znajdujący się pod kontrolą międzynarodowych Żydów.

    Zaczyna się skromnie, od emerytury za dom. Potem będzie wątroba za dom, ratująca życie operacja za mieszkanie, itp.

    Polubienie

  2. Gorszym od żyda jest Polak zdrajca. Czytam co te kurwy ze szlacheckich i magnackich rodów zrobiły to…..Dzisiaj wcale nie jest lepiej. Każdy Polak to cień konfidenta i spierdalacza gdzie mu lepiej. Urodzone zmywaki, wyładują frustrację wyciskając gąbkę na talerzu. W kraju zostają kobiety, starcy i dzieci. No i ja. Nie zdążyłem na pociąg do Rzymu.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s