Pełna hipokryzji maska żydowskich „rycerzy” walki z rasizmem, ksenofobią i nietolerancją


Na gruncie talmudycznego, zwyrodniałego elitaryzmu oraz wulgarnego materializmu i ekonomizmu wyrasta syjonizm.

Syjonizm jest przykładem szowinistycznego, wynaturzonego nacjonalizmu – w tym wypadku żydowskiego- co jest de facto zaprzeczeniem samej ideologii nacjonalizmu.  Tenże bowiem, uznając naród za zwieńczenie historyczno- kulturowego procesu dojrzewania więzi i instytucji społecznych, uznaje suwerenność narodu za konieczny warunek rozwoju własnej nacji i państwa, a co za tym idzie i innych nacji oraz państw.

Syjonizm osiąga swą wyjątkowo zwyrodniałą, antycywilizacyjną postać, gdyż chciałby dla spełnienia swych celów korzystać z przestrzeni ogólnoświatowej. W jego przypadku mamy do czynienia z połączeniem zbrodniczego pseudoelitaryzmu o podłożu religijnym z katastrofalnym dla cywilizacji ludzkiej grabieżczym ekonomicznym ekspansjonizmem, realizowanym kosztem etnicznych narodów i niejudaistycznych wspólnot religijnych.

Ze względu na utożsamianie rozwoju gospodarczego i bogactwa narodów wyłącznie z jego monetaryzacją, syjonizm jest pustym i wulgarnym ekonomizmem, którego podstawą jest system lichwy i pasożyniczego eksploatowania zasobów gospodarczych, z ich najważniejszym elementem, tj. pracą człowieka, a w wymiarze społecznym, produkcyjno-twórczą pracą narodów i niejudaistycznych wspólnot religijnych.

Syjonizm, jako system wyrosły na gruncie socjotechnicznej manipulacji masami ( z przedmiotowym wykorzystywaniem do swoich celów religii ) olbrzymią rolę przyznaje manipulacji świadomością indywidualną i zbiorową za pomocą mediów. Dlatego z tak wielką konsekwencją i determinacją walczy o ich zmonopolizowanie i jednocześnie przeciw ich niezależności i narodowej tożsamości.

Dwoma filarami syjonizmu są system bankowy oraz system informacyjno-medialny. Dla dominacji w tych systemach, syjonizm gotów jest wszcząć każdy konflikt- nie tylko lokalny, ale i globalny.

Przeciwstawienie się syjonizmowi jest zatem  warunkiem koniecznym przetrwania nie tylko suwerennych narodów i państw, ale i cywilizacji ludzkiej.

 

PZ

 

Reklamy

7 uwag do wpisu “Pełna hipokryzji maska żydowskich „rycerzy” walki z rasizmem, ksenofobią i nietolerancją

 1. O syjonizmie informacja jest niepełna.Wg CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ Feliksa Konecznego jego podstawowym elementem stał się socjalizm,a później bandycki historycyzm – komunizm.Stąd do historii jako wizytówki żydowskiej nacji mają przejść Teodor Herzl i Karol Marks.Ten ostatni tylko inaczej nabrał znaczenia w globalizmie.Dla tego celu,aby psychologicznie zrozumieć tego mesjasza,trzeba dostosować słownik Bertranda Russella dla komunizmu

  Polubienie

 2. Mam wielki problem.
  Zastanawiam się, czy nie złożyć do prokuratury zawiadomienia o popełnieniu strasznej zbrodni antysemityzmu przez gadzinówkę Michnika oraz przez prezesa NBP, prof.M.Belkę, który w gadzinówce Michnika stwierdził publicznie, co następuje:

  „Powinniśmy zapomnieć o iluzji, ze kapitał nie ma narodowości. Ma.”

  Oczywiście, że kapitał ma narodowość i my o tym dobrze wiemy, ponieważ kapitał jest międzynarodowy, czyli jest własnością Miedzynarodu, innymi słowy jest własnością żydowską.
  Mamy tutaj do czynienia ze straszną zbrodnią ksenofobii, rasizmu i antysemityzmu – tfu, i to gdzie, w samym środku obywatelskich instytucji.

  http://wyborcza.pl/magazyn/1,133681,14680795,Polska_potrzebuje_bankrutow.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s