Koniec żydowskiego kapitalizmu coraz bliższy


Na razie trwa tylko początek końca – ale trzeba być dobrej myśli: koniec żydowskiego kapitalizmu jest bliski.

2bbec226947dac6e59d085c47698b6f0

 

Biały Dom nakazał we wtorek wstrzymanie pracy części instytucji federalnych z powodu kłopotów finansowych, wynikających z nieprzyjęcia nowej ustawy budżetowej przez amerykański Kongres. Swoja pracę będą wykonywać tylko ci, których zajęcie uznawane jest za kluczowe dla ochrony życia, własności lub bezpieczeństwa narodowego. Z szacunków wynika, że przymusowe urlopy mogą objąć ok. 800 tysięcy osób.

 

Najważniejszym pytaniem jest teraz to, jak długo potrwa obecny impas, tym bardziej, że zbliża się kolejne niebezpieczne ultimatum; w połowie października Kongres czeka kolejna trudna debata dotycząca możliwości zwiększenia limitu długu państwowego. Można spodziewać się, że kongresmeni będą próbowali jak najszybciej przezwyciężyć obecny kryzys, by skoncentrować się, po raz kolejny, na negocjacjach na temat poziomu państwowego zadłużenia. Jeśli 17 października  ten poziom nie zostanie zwiększony, rządowi USA grozi bankructwo.

 

więcej na:  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/obama-sklonie-kongres-do-przyjecia-ustawy-budzetowej/t4e66

 

 Żydo-media w szoku, nie bardzo wiedzą jak komentować zbliżający się koniec żydowskiego kapitalizmu i po kilku lakonicznych informacjach w internecie, w tv i radiu, jak na razie trwa cisza.

Jak to jest, że pierwsze (zbrodnicze) mocarstwo świata nie ma pieniędzy i jest zmuszone je pożyczać. Od kogo je pożycza, skoro wszystkie państwa przodującej demokracji Zachodu są zadłużone? Czyli istnieje jakieś potężniejsze mocarstwo, które posiada ogromne zasoby finansowe, jakie to mocarstwo?

 

Dariusz Kosiur

 

Reklamy

16 uwag do wpisu “Koniec żydowskiego kapitalizmu coraz bliższy

 1. KAPITALIZM to system,który może mieć różne ekonomie.Była POLITYCZNA SOCJALIZMU,teraz mamy GLOBALIZMU.Ten sam Karol Marks tylko inaczej.Aby psychologicznie zrozumieć tego mesjasza trzeba słownik Bertranda Russella dla komunizmu tylko dostosować dla globalizmu.
  Nie da się stworzyć jednej ogólnoludzkiej cywilizacji.W polskim,narodowym interesie jest dbałość o korzenie CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,której ewolucyjne osiągnięcia opisał Feliks Koneczny.

  Polubienie

 2. Od Chin?
  Barak USA od miesięcy zabiega o pożyczkę. Bez powodzenia. co wiecej jego prośby taki zirytowały Chinczyków, że na koniec zdenerwowany I Sekretarz Komunistycznej Partii Chin miał mu powiedzieć
  Pocałuj ty mnie w d…pę
  dosłownie
  kiss my ass
  Barack się obraził i kongres ma problem, bo jak zatwierdzić budżet z pustą kasą, albo inaczej można zatwierdzić taki budżet tyle tylko, że i tak nie będzie dolców na wypłaty.

  Ale jest dobra wiadomość z ostatniej chwili
  Barack ma zadzwonić do w/w I Sekretarza i oznajmić, że się zgadza

  Polubienie

 3. Mam wrażenie że wieszczenie końca żydowskiego kapitalizmu jest przedwczesne. W Chinach Ludowych obowiązuje również żydowski kapitalizm, w prawdzie w trochę wcześniejszej fazie, ale ciągle kapitalizm. Chiny to faza ekspansji produkcji podczas gdy w Stanach Zjednoczonych (jak były tam fabryki) to już tylko szachrajstwa finansowe.

  Chiny Ludowe to również lichwa, ułamkowa rezerwa bankowa i kult Mamony, Zapowiedzi końca żydowskiego kapitalizmu są chyba przesadzone.

  Polubienie

 4. Wydaje mi się, że nasze korzenie to raczej Słowiańszczyzna… Zawsze jak mieliśmy na karku Watykan – korzenie niemieckie – to nigdy nie moglibyśmy się podnieść z ziemi… Dopóki Watykan będzie zarządzał naszym ludzkim zasobem, dopóty nigdy nie uzyskamy suwerenności… A przecież Watykan to nic innego jak żydowska masoneria i polityka IV Rzeszy niemieckiej.. Naszą opcją nie jest zbrodnicza i spaczona, żydowska cywilizacja łacińska, lecz romantyczna cywilizacja słowiańska oparta na zdrowych i moralnych zasadach Ewangelii..

  Polubienie

 5. jest jakaś różnica między ewangelią a Watykanem?
  Banco Vaticano, jak podają odnotował większe zyski.
  Papież walczy z pedofilią wśród księży, księża się modlą:
  … i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy
  i nie wódź nas (więcej) na pokuszenie…

  Polubienie

 6. Do – adm..
  Różnica jest ogromna…. Watykan to czystej krwi pogaństwo i żydowsko – babilońska kabała… Czy wyczytałeś w Ewangelii by Chrystus tolerował sodomię, pedofilię, pedalstwo, wyzysk, itd..? Tego tam nie ma… Watykan posługuje się ewangelią by zdeprawować ludzi i odciągnąć uwagę od zdrowych zasad moralnych i od Boga…
  Zobacz co mówi Ewangelia:

  ‚Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze.
  Podobnie mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę.
  Są oni pełni wszelakiej nieprawości, złości, chciwości, nikczemności, pełni są również zazdrości, morderstwa, zwady,podstępu, podłości;
  Potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, wynalazcy złego, rodzicom nie posłuszni’. – Rzymian 1: 26 – 30

  Czy chciałbyś by nasze Państwo potępiało to co potępia Ewangelia..? Ja bym chciał…. I tu podoba mi się Putin, który zakazał propagowania pedalstwa… On postępuje zgodnie z Ewangelią.. A biskupom rzymskokatolickim nie przyszło to do głowy…A więc to nie Ewangelia jest winna ale niewydojone ogiery w sutannach, którzy żerują na ludziach posługując się Ewangelią… Na tym polega cały szwindel… Ale za to jeszcze odpowiedzą..!!

  Wypisz wymaluj – apostoł dokładnie opisuje obraz żydowskiego kleru…

  Cały właśnie problem polega na tym, że ludzie w Kościele szukają Boga,, ale go tam nie znajdą gdyż ta Instytucja nigdy nie reprezentowała Boga..

  Polubienie

 7. Do adm.
  To jest bardzo podobna sprawa do tego jak:

  …żydostwo w Polsce posługuje się Polskim patriotyzmem by na s łupić… Co do tego chyba nie masz wątpliwości…. Na sztandarach Polski nas okradają…. Podobnie czyni kler katolicki posługując się Ewangelią..!!
  Pozdrawiam

  Polubienie

 8. Wczoraj w dzienniku TVP 1 przypomniano, że podobne zatrzymanie wypłat dla administracji USA miało miejsce w 1995 roku, za prezydenta Billa Clintona. Wtedy to, korzystając z chwilowej przerwy w zabezpieczaniu danych z Białego domu, „dziennikarzom śledczym” udało się znaleźć materiały na temat „oralnego romansu” prezydenta USA z Moniką Lewinski.

  Jeśli dobrze pamiętam, to za pomocą tejże „sprawy M. Lewinski”, dążące do bombardowań Jugosławii siły w Waszyngtonie (Soros – Albraight – gen. Wesley Clark) zmusiły szantażem prezydenta Clintona do podpisania rozkazu bombardowań Jugosławii.

  Pytanie: co odkryją „dziennikarze śledczy” w Białym Domu pod nieobecność jego pracowników na przymusowych urlopach dzisiaj? Czy przypadkiem nie jest to „przygotowanie operacyjne” do szantażu prezydenta Baracka Obamy, wzdrygającego się podpisać rozkaz bombardowań Syrii? Przecież w USA scenariusze kolejnych prowokacji, koniecznych do wywołania kolejnych wojen, są powtarzane od lat już ponad stu z hakiem…

  Polubienie

 9. jangryko:

  Po co Słowiańszczyźnie „zdrowe i moralne” zasady żydowkich jewangelii? Słowiańszczyzna żydowskich jewangelicznych „zasad moralnych” nie potrzebuje.

  Owe „zdrowe i moralne zasady” żydo-jewangelii są dwojakiego rodzaju:

  – dla biedoty i Goim:

  „A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące!”

  W nagrodę obrzezany cieśla obiecywał niewolnikom i biedakom „królestwo niebieskie”:

  „Błogosławieni ubodzy w duchu, albowiem do nich należy królestwo niebieskie.”

  Są i inne zasady moralne w żydo-jewangelii – te dla bogaczy:

  „Odrzekł mu pan jego: „Sługo zły i gnuśny! Wiedziałeś, że chcę żąć tam, gdzie nie posiałem, i zbierać tam, gdziem nie rozsypał. Powinieneś więc był oddać moje pieniądze bankierom, a ja po powrocie byłbym z zyskiem odebrał swoją własność. Dlatego odbierzcie mu ten talent, a dajcie temu, który ma dziesięć talentów. Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma.”

  Ta właśnie jewangeliczna „nauka moralna” jest fundamentem żydowskiego kapitalizmu. Banksterzy chcą żąć tam, gdzie nie posiali i zbierać tam, gdzie nie rozsypali. I to w żydo-kapitaliźmie biednym odbierają resztki i dają je banksterom, choć mają oni nadmiar.

  Idź nad Jordan z takimi żydowskimi, jewangelicznymi „zdrowymi i moralnymi zasadami”.

  Polubienie

 10. Coś się święci w USA pod przykrywką nie akceptacji budżetu federalnego. Druga osoba w hierarchii US Army została odsunięta od władzy pod błachym pretekstem oszukiwania w grze hazardowej. (Niedawno pod podobnie błachym pretekstem, nielegalnych związków seksualnych, usunięto od władzy gen. Petreusa):

  http://www.forbiddenknowledgetv.com/videos/neocon-nwo-ww3/2-officer-of-the-us-military-commandunder-criminal-investigation.html

  po angielsku: Something very ominous seems to be cooking in the US: a leading GOP Senator has warned of a possible nuclear attack on US soil. Coincidentally FEMA has been preparing for a huge catastrophy on the East Coast and a top nuclear force commander has just been dismissed bizarre charges at the very time when Government shut down. What is going on?

  Polubienie

 11. KROK PO KROKU

  Kilkaset lat panowania katolickiej indoktrynacji zrobiło swoje. Wcisnęła się ta zaraza we wszystkie zakamarki dusz i umysłów. Klepiemy więc te slogany bezmyślnie, bo już niejako z przyzwyczajenia nabytego podczas katolskiej musztry. Ale wykatapultowanie kleru na inną planetę — ku czemu zmierza — to już dobry znak. Niech sobie potem chrześcijanie tylko na własny koszt odprawiają swoje modły. Tak więc koniec kleru to także koniec żydowskiego kapitalizmu. I niech wtedy Michalkiewicz zostanie wybrany na biskupa! A Jarosław Marek Rymkiewicz zostanie wyniesiony ny ołtarze!

  Polubienie

 12. Odnośnie komentarza Gąsienicy: ( https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/10/01/koniec-zydowskiego-kapitalizmu-coraz-blizszy/#comment-39589 )

  Wydaje się, że izraelscy namiestnicy USA stosują taktykę gmerania w niewygodnej przeszłości powolnym ich marionetek nie od dziś. Za Clintona była to, podsunięta niczym Estera królowi Achaszweroszowi, tak jak potem Jasienicy czy Gomułce, żydówka Levin-sky, dzisiaj — na Obamę — mają haka w postaci nie tylko jego spreparowanego aktu urodzenia, z mroków zapomnienia wychynęła bowiem na światło dzienne sodomicka przeszłość aktualnego karego pupila Sanhedrynu — opowiada eks-żyd, brat Nataniel Kapner:

  Polubienie

 13. Paraliż budżetowy jako forma false flag
  crying-jews
  Polały się łzy me czyste, rzęsiste
  Na me dzieciństwo sielskie, anielskie,
  Na moją młodość górną i durną,
  Na mój wiek męski, wiek klęski;
  Paraliż budżetowy w USA jest faktem od paru dni. To wypadkowa dwóch wydarzeń, klinczu ustawodawczego na tle uchwalenia ustawy Obamacare oraz przekroczenia w dniu 17 października dopuszczalnego limitu zadłużenia skarbu federalnego u międzynarodowych lichwiarzy. Poniżej charakterystyka sytuacji stawiająca wniosek o tym, że jest to zaplanowana z premedytacją operacja false flag.

  Zamknięcie (shutdown) rządu USA powinno mieć trwały charakter

  Powinniśmy dopingować czy sprzeciwić się zamknięciu rządu USA?

  Nie ma czego dopingować. Dlaczego? Ponieważ ta likwidacja nie jest trwała, a scentralizowany rząd nie zamierza dać się usunąć z powierzchni tej planety.

  Jedyni ludzie, którzy ostatecznie ucierpią z powodu „czasowego” zamknięcia to będą przeciętni obywatele. Stado ludzkie może być zbiorowiskiem ignorantów i ślepców, ale nikt nie zasługuje na piekło, jakie spadnie na Amerykę, jeśli to zamknięcie potrwa przez dłuższy okres.

  Jim Rogers: zamknięcie rządu USA jest fikcją i szaradą, aby robić z nas wszystkich jełopów

  Jim Rogers: US govt shutdown is sham & charade to jerk us all around
  Tu nie chodzi o Obamacare

  Zamknięcie nie jest spowodowane tym, że na stole sporów w Kongresie leży projekt Obamacare. Obamacare to tylko rozrywka dla zmylenia przeciwnika. Tu chodzi o amerykańskiego dolara.

  Obamacare skazane jest na porażkę i tak ten projekt zaplanowano. Każdy, kto ma trochę zmysłu finansowego lub umiejętności posługiwania się matematyką, może spojrzeć na prawdziwe prognozy długu publicznego i deficytu USA, wtedy zrozumie, że nie ma pieniędzy i nie będzie dość pieniędzy na sfinansowanie powszechnej opieki zdrowotnej. Kombinatorzy z rządu mogliby po prostu wprowadzić ten program w życie, usiąść wygodnie i przyglądać się, jak szlag go trafia w ciągu najbliższych trzech do pięciu lat. Pociągnie to za sobą nieuchronnie katastrofę całej gospodarki USA, którą szlag trafi wraz z tym programem.

  To, co dzieje się na naszych oczach, jest próbą stworzenia recepty na nowy paradygmat zupełnego fałszu. W żydowskich mediach już omawia się możliwość krachu z powodu długu, i kto będzie za to odpowiedzialny w takich okolicznościach. Nic dziwnego, że konserwatyści z „Tea Party” zostali nazwani pierwotnymi sprawcami tego, że zamknięcie rządu będzie mieć trwały charakter, nawet były „demokratyczny” prezydent Bill Clinton już zajął miejsce w szeregach gry pod tytułem „kto winny”:

  Partia Republikańska wręcz „wzięła się za żebranie, aby Ameryka upadła” przez to, że nie kibicuje reformie zdrowia prezydenta Obamy, i odmawia swego podpisu pod Obamacare, powiedział Bill Clinton w wywiadzie dla „This Week” w programie George’a Stephanopoulosa w tel-awizji ABC:

  http://abcnews.go.com/blogs/politics/2013/09/bill-clinton-when-it-comes-to-obamacare-gop-begging-for-america-to-fail/

  Spójrzmy na większy obraz. Prywatny Federal Reserve Bank ogłosił właśnie, ku wielkiemu zaskoczeniu, kompletną zmianę sugerowanych metod ciągłego dodruku banknotów (QE) powodując, że rynek zatrząsł się i powstało w nim trwałe zamieszanie. Gdyby amerykański system fiskalny rzeczywiście był stabilny i zdrowy, jak to sugerowało FED w ubiegłym roku, to dlaczego system ten nadal potrzebuje środków stymulacyjnych (dodruku papieru)?

  Czy to możliwe, że większość, jeśli nie wszystkie, pozytywne liczby i dane gospodarcze udostępnione przez Fed i departament pracy są w rzeczywistości fałszywe? Czy to możliwe, że inwestorzy zostali oszukani, gdy zakładali ogólny wzrost gospodarczy, podczas gdy Ameryka jest rzeczywiście w przyspieszonym tempie spychana w dół po równi pochyłej? Czy nie dojdzie aby do wielkiej burzy wprost na naszym podwórku!

  Minął pierwszy dzień skutków ogłoszenia przez Fed hiobowych wieści, powodujących powolne wykrwawianie się indeksów Dow. Magia bodźców Fed zaczyna się zużywać, a świat inwestycyjny nie jest szczęśliwy. Ten duży szum odwracający uwagę na tle sporów o budżet i zamknięcie rządu z tytułu nieuchwalenia Obamacare, jest przeznaczone do zamaskowania największej implozji walutowej w historii świata.

  To zamknięcie rządu jest sporym zagrożeniem dla amerykańskiego systemu finansowego i niewiele osób zdaje się to dostrzegać. Być może dlatego, że oczekuje się, że każde zamknięcie będzie tylko krótkoterminowym problemem. Ale jeśli „klincz” potrwa dłuższy okres czasu, to gospodarka USA doświadczy odnowienia kryzysu ze zwiększoną mocą. Oto dlaczego:

  Czarna dziura

  Obamacare jest tylko zwieńczeniem długiej listy już istniejących „zobowiązań nie do spłacenia” (inaczej znanych jako programy pomocowe). Programy te nie są wliczone w oficjalne rządowe zestawienie wyliczeń długu krajowego lub deficytu wydatków, ale kosztują podatników pieniądze w taki bądź inny sposób. Prawdziwe koszty deficytu i koszty długu krajowego rosną bez przerwy każdego roku. Jeżeli dopuszczalny pułap długu nie rośnie zgodnie z tym gwałtownym przyrostem długu, załamanie jest nieuniknione. Żadna ilość zwiększonych podatków nie może w jakikolwiek sposób wypełnić czarnej dziury, jaką już stworzyły negatywne wydatki rządowe.

  Długoterminowe zamknięcie rządu ostatecznie wymaga cięć w tych programach, jeśli nie zupełnego remontu albo likwidacji większości tych programów pomocowych. Wyobraź sobie koniec z wszystkimi płatnościami z tytułu niepełnosprawności, w tym rent dla weteranów. Wyobraź sobie zawieszenie płatności federalnych emerytur pracowniczych na czas nieokreślony. Wyobraź sobie przerwę w wydawaniu kartek żywnościowych dla 50 mln ludzi. Wyobraź sobie, ile budżetów stanowych liczy obecnie na finansowanie z funduszu federalnego, aby wyłącznie uchronić wiele gmin przed bankructwem. Teraz dociera do ciebie większy obraz?

  Kłamstwa

  Reuters próbuje nam wciskać propagandę przeczącą podstawom tego upadku!

  W obrzydliwym przekazie propagandowym, Reuters opublikował artykuł, w jakim twierdzi się, że czy dojdzie do krachu, czy też nie, to inwestorzy z Azji oraz banki centralne są „zakładnikiem” zadłużenia USA:

  Analiza: Krach a może nie?, Azja zakładnikiem długu USA

  (Reuters) – O ile Kongres skupia się na politycznych rozgrywkach w sprawie podwyższenia limitu zadłużenia kraju, co potrwać może najbliższe tygodnie, i może postawić nas na krawędzi bezprecedensowej wizji krachu finansowego, o tyle głównymi wierzycielami Ameryki są pożyczkodawcy z Azji, i to może oni mają najwięcej powodów do zmartwień.

  http://www.reuters.com/article/2013/09/29/us-usa-debt-asia-analysis-idUSBRE98S0GY20130929

  Ich argumentacja wiruje wokół kłamstwa, jakoby azjatyccy inwestorzy uważali amerykański krach za coś „nie do pomyślenia”. A jako prawdę objawioną cytują nienazwane japońskie źródło inwestycyjne, które ma mieć tajny charakter „insider”, i jakoby reprezentować całą Azję.

  Rzeczywistość jest taka, że Azjaci (Chińczycy w szczególności) podjęli uprzednio przygotowania do katastrofy na rynku obligacji skarbowych USA wiele lat temu. Większość zagranicznych inwestorów lokujących pieniądze w amerykańskich obligacjach skarbowych zamieniła długoterminowe inwestycje na krótkoterminowe obligacje o krótkim terminie wykupu. A to oznacza, że są gotowi na krach i upłynnienie swoich obligacji w jednej chwili. Ogólny poziom zakupu obligacji skarbowych jest statyczny lub spada w zależności od poszczególnych krajów.

  Chiny dokonały umiędzynarodowienia swojej waluty, juana, w okresie od 2005 roku. Chiny otworzyły juana na świat tworząc „domy wymiany walut” w wielu krajach, aby umożliwić szybszą wymienialność juana, po cichu i spokojnie wypierając dolara z roli waluty rezerwowej świata. Te izby rozliczeniowe już teraz istnieją w Londynie, Hong Kongu, Singapurze, na Tajwanie i w Kenii. Rezerwa Federalna oraz banki międzynarodowe, jak JP Morgan są mocno zaangażowane w internacjonalizację juana.

  Pismo okólne dla instytucji finansowych, Światowy Podręcznik RMB, JPMorgan

  http://www.jpmorgan.com/cm/BlobServer/Handbook_Global_RMB_Handbook_for_Financial_Institutions.pdf?blobkey=id&blobwhere=1320592360689&blobheader=application/pdf&blobheadername1=Cache-Control&blobheadervalue1=private&blobcol=urldata&blobtable=MungoBlobs

  Twierdzenie, że Azja jest w jakiś sposób zakładnikiem zadłużenia USA jest kłamstwem wymykającym się wszelkim porównaniom. Prawda jest taka, że gospodarka USA jest zakładnikiem azjatyckich posiadaczy długu USA. Na przykład wezwanie do wyprzedaży amerykańskich obligacji skarbowych przez Chiny, w obliczu krachu finansowego Ameryki, natychmiast spowoduje reakcję łańcuchową w skali globalnej, jaka skończy się destrukcją dolara jako waluty rezerwowej świata. To nie jest spekulacja, to fakt matematyczny. Chiny nie będą siedzieć i nic nie robić, gdy ich inwestycje w dług USA będą się szybko rozpadać. Dlaczego mieliby ryzykować, gdy mogą po prostu zacząć wyprzedawać te obligacje, sprzedawać, sprzedawać, sprzedawać…

  Ofiary zamknięcia rządu

  Niepotrzebny w tym momencie personel (w tym podobno pokojówki w rezydencji Obamy), znajdzie się pierwszy na liście do zwolnienia z rządu federalnego. Dodatkowy personel Pentagonu, EPA, FDA, IRS, etc, wszystko to pójdzie na zieloną trawkę. Krzyżyk na drogę. Ale to, co potem nastąpi, nie będzie już tak przyjemne.

  Jeśli shutdown potrwa kilka miesięcy, należy oczekiwać cięć wszystkich programów wsparcia i dodatkowych uprawnień zasiłkowych. Kontrole rent weteranów, ubezpieczenia społeczne, Medicare, kwatery pracownicze, nawet usługi pocztowe, pracownicy tych instytucji najprawdopodobniej przejdą w stan braku finansowania. Parki narodowe i szkoły, które otrzymują pomoc federalną odkryją natychmiastowe zakręcenie kurka z pieniędzmi. W rzeczywistości, każdy stan lub miasto, jakie bazuje na funduszach federalnych, powinno zaplanować możliwość, że te fundusze się skończą.

  Ale wojskowych cięć nie będzie. Oni są na samym dole listy.

  Ogromny sektor amerykańskiego społeczeństwa zależy od federalnych pieniędzy. Jeśli te pieniądze się skończą, wybuchnie powszechny chaos.

  Zagraniczni wierzyciele zareagują bardzo ostro. Rynek obligacji zobaczy takie strzyżenie, jakie niepodobne było nawet wśród inwestorów w greckie papiery skarbowe. Oszczędzanie stanie się nowym amerykańskim stylem życia. Jedynym czynnikiem łagodzącym będzie Federal Reserve, jaka może utworzyć „nadzwyczajne środki” bez zgody Kongresu, bodziec kontynuacji dokarmiania rządu, niezależnie od tego, czy pułap zadłużenia będzie podniesiony, czy nie. Biorąc pod uwagę skalę desperacji, jaka ogarnie amerykańską opinię publiczną, może ona nawet przyklasnąć takim działaniom i pochwalać Fed, że jest taki „heroiczny”.

  W tej sytuacji, USA znajdzie się w obliczu zapaści w stylu waluty Republiki Weimarskiej, a nie krachu z powodu zadłużenia. Ale w każdym z tych scenariuszy, to dolar jest celem ostatecznym.

  Niestety, zbyt wielu analityków gospodarczych zakłada, że jedynym zagrożeniem dla wartości dolara jest hiperinflacja, ale są to te same osoby, które cytują fałszywe liczby FED wzięte z wizji komputerowych. Dewaluacja dolara wydaje się być nieunikniona niezależnie od wyniku debaty w Kongresie o finansowaniu.

  Czy Republikanie się poddadzą?

  Przede wszystkim przekonanie, że istnieje system dwóch partii jest wiarą fałszywą. To jeden system partyjny. Demokraci i republikanie trzymają sztamę za kulisami i zajmują się strzeżeniem przywilejów tych samych specjalnych grup zainteresowania – „lichwokratycznego” rządowego gabinetu cieni. Odkrycie maski budżetowej i zamknięcie działań rządu jest wyłącznie teatrem na użytek publicznej konsumpcji.

  Republikańscy aktorzy mogą się podporządkować, ale nawet jeśli nie zrobią tego, prawdziwych szkód nie będziemy odczuwać przed 17-stym października. To dużo czasu, aby zmanipulować społeczeństwo do uwierzenia, że potrzebujemy więcej wydatków, nawet mimo tego, że więcej wydatków nie leży w najlepszym interesie Ameryki w perspektywie długoterminowej. Największym problemem jest jednak to, czy establishment jest gotowy wyciągnąć wtyczkę z dolara w ogóle, wykorzystując kryzys limitu zadłużenia jako pretekst. To by odciągnęło uwagę ludzi od zaangażowania banków międzynarodowych w powstanie ogólnego problemu.

  Nie ma wątpliwości, biorąc pod uwagę fakty, jak na dłoni, że Ameryka jest na skraju przepaści. To może być wydarzenie, które w końcu wywoła powszechne załamanie. Wkrótce się tego dowiemy.

  źródło: http://helpfreetheearth.com/news905_shutdown.html

  przygotował: stophasbara

  Polubienie

 14. Paraliż budżetowy jako forma false flag? Dokładnie TAK, tylko że wnioski płynące z tych nieco przydługich rozważań jak zwykle trafiają Panu Bogu w okno. Czy taki jest ich zamiar? Może, ale pytajmy dalej czy koniec żydowskiego kapitalizmu jest coraz bliższy? Pośrednio tak teraz, to zwykły „początek żydowskiej agresji”. W pierwszym etapie, agresji na społeczeństwo amerykańskie, w drugim, np. na Syrię i dalszej na Iran (choć tu liczy on bardziej na „pokojowe i demokratyczne” przejęcie przeciwnika). Czy jest pasożytowi potrzebne by wywoływać kolejną zawieruchę wojenną? Absolutnie nie, tylko że on nie może bez nich żyć, to siedzi głęboko w jego chorym genotypie którego chroni właśnie tym sposobem, udowodniły to tysiące lat jego egzystencji. I nie zmieni go nic chyba, że ludzie ostatecznie wyrwą tego chwasta z ziemi.

  A więc pierwszy etap, to wywołanie maksymalnej agresji i frustracji (klasyczna socjotechnika żydowskiego pasożyta, znana od setek lat i dalej niezmiennie stosowana) amerykanów, przejęcie jej i skierowanie (media poradzą sobie z tym doskonale) oraz danie jej upustu (a „spustem” może być, np. odpalenie atomówki w którymś z upadłych amerykańskich miast – pasożyta stać na to, nie miał skrupułów z Hiroszimą i Nagasaki teraz też nie będzie miał).

  Można się tylko zastanowić, czy Amerykanie dadzą się tak bezwolnie zapędzić do kolejnej wojny (mają już nieco więcej niezależnych informacji i mogą komunikować się z sobą, choć dalej to banda tępych lemingów, zresztą tak jak i Polacy)? A także, czy żyd dostatecznie kontroluje Azję lub jest tak silny by wywołać w niej strach (wojna z bronią atomową)? Na niekorzyść przemawia fakt, że teraz do wywołania wojny i przez dłuższy czas jej prowadzenia, nie potrzebna jest duża armia ludzi, a bardziej jej wyposażenie, które na szczęście też się wyczerpuje. Czy taki będzie scenariusz? Najbliższy czas to pokaże.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s