Zniszczyć syjonizm


            Między pedofilią, antysemityzmem a syjonistyczną zgnilizną

 

 

    Syjonistyczna zgraja widząc nieuchronność rozpadu swoich złowieszczych globalnych miraży władzy nad światem, a w wymiarze lokalnym, w wymiarze poszczególnych państw, przeczuwając rychły upadek żydo-systemów, bombarduje nas ze wszystkich swoich najcięższych dział plugawymi oskarżeniami o pedofilię, bezczelnymi zarzutami o antysemityzm i – uwaga! – pomysłami likwidacji naszego – nie ich Żydów – Państwa Polaków.

Czy my, Polacy jesteśmy odporni na te nasilające się ataki?

 

Co prawda większość z nas znajduje się poza zasięgiem powszechnych żydo-mediów, a to za sprawą samego żydo-systemu, który ogromnie spauperyzował polskie społeczeństwo, jednak syjonistyczna zgnilizna społecznej degeneracji wylewa się także na ulice naszych miast. Pośród organizowanych przez żydo-system ulicznych pochodów homoseksualnych zboczeńców, które ochrania państwa policja opłacana z naszych podatków, padają wobec polskich księży zarzuty o pedofilię.

 

 1235346_563450373708462_35389577_nJak widać akcja jest szeroko zakrojona, biorą w niej udział także żydo-media regionalne

 

Nie, nie jestem obrońcą KK. Nie chcę bronić instytucji, która w dziejach Państwa Polskiego od 966r. odegrała i odgrywa nadal negatywną politycznie rolę. Chcę bronić prawdy i tego, co dla każdego Polaka jest wartością niezastępowalną: prawa do własnego państwa i do suwerenności. Jednak jest faktem, że dla większości Polaków religia chrześcijańska, poza zasadami etyki, jest czynnikiem posiadającym cechę wspólnotowości i jako taka utożsamiana jest z polskością, z Państwem Polskim. I właśnie ta polska wspólnotowość naturalnie ciążąca ku organizacji w państwo – w Państwo Polaków -, jest głównym przedmiotem ataku nie tylko powszechnych żydo-mediów, ale jak widzimy także międzynarodowych instytucji, jaką jest np. Interpol, który polskiego księdza wpisał na listę podejrzanych o pedofilię.

Że nie jest to atak na religię jako taką, widać po pełnym hipokryzji apologetycznym stosunku żydo-mediów i całego żydo-systemu RP do postaci JPII, który współpracował z syjonistyczna władzą USA, z prezydentem Reaganem, przy demontażu Państwa Polskiego, wtedy PRL, a potem naganiał Polaków do syjonistycznego anglosaskiego tworu jakim jest UE.

Zaskakującą postawę wobec żydo-medialnego zarzutu przestępstwa pedofilii (w USA istnieje już ruch na rzecz jej legalizacji), mimo, że to tylko podejrzenie bez dowodów, prezentuje hierarchia KK, która przeprasza za księży pedofili. Jednak skoro nie jest to zarzut potwierdzony, udowodniony, to takie przeprosiny jak gdyby przekładają ciężar domniemanego przestępstwa na całą społeczność polskich katolików, którzy są przecież faktycznym Kościołem. Tak, więc można przyjąć, że przepraszająca postawa hierarchii KK jest postawą antynarodową.

 

W żydo-mediach toczy się debata nad antysemityzmem polskich kibiców i nad językiem nienawiści w internecie. Ma się rozumieć, że ten język dotyka głównie bardzo wrażliwe na tym punkcie antypolskie żydostwo. Wiec, jeśli według żydo-mediów i według przedstawicieli rządowych agend żydo-systemu jest to zjawisko niepokojące, to może rzeczywiście warto się nim zająć, ale zająć się autentycznie i poważnie. Czyli, nie likwidować skutków zjawiska tylko jego przyczyny – no, bo z czegoś ten antysemityzm i język nienawiści wynikają. Ale czy żydo-system na to pójdzie, czy pójdzie na likwidację samego siebie?

 

Jazgoczące o pedofilii, itp., żydo-media i agendy żydo-systemu RP nie zauważają natomiast – co dla Polaków winno być oczywiste -, gdy syjonistyczne zbiry tokują otwarcie i publicznie o likwidacji Państwa Polaków. I nie chodzi tu o jednego beznadziejnego politycznego głupca, o Wałęsę. I nie jest to tylko zwykły antypolonizm szumowin z polskim obywatelstwem, ale jest to konstytucyjne przestępstwo, jest to zbrodnia, za którą w warunkach wojennych należy się kula w łeb. A z Polskim Państwem i z Polski Narodem jest prowadzona wojna – wojna ekonomiczna, której rezultaty są porównywalne z wojną militarną.

 

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

14 uwag do wpisu “Zniszczyć syjonizm

 1. dla mnie krk kojarzy się z antypolskością i pozanarodowością, nie mówiąc że to nic wspólnego nie ma z prawem morale oraz polską racją stanu. na siłę foruje tu się rzeczy które doprowadziły Polskę do obecnego uciemiężenia. Zresztą już Słowacki ostrzegał,- Polaku! Twa stolica w Rzymie! Więcej nie będę dodawał i nie rozumiem tego na siłę ciągnięcia perwersyjnego judaizowania pod przykrywką jego zwalczani: A. Jones, D. Icek et consortes się Wam nisko kłaniają

  Polubienie

 2. Dorzucając do tych consortes waldusia pe, to pejsate towarzystwo nie będzie się od siebie niczym różniło. Wole być jak to było w artykule powiedziane chrześcijaninem, niż nawiązywać do zbrodniczej cywilizacji słowiańskiej czy celtyckiej etc., która miała w zwyczaj składanie ludzi w ofierze. Tfu 🙂

  Polubienie

 3. @Polonocetryzm

  Wszystko to prawda, ale jest także faktem, że większość polskiego narodu utożsamia się, bardziej lub mniej świadomie, z religią chrześcijańską i z KK. Polskie państwo narodowe można odbudować jedynie z polskim narodem, ale nie z fikcyjnym, tylko z narodem rzeczywistym – taka musi być polityczna kalkulacja narodowej polityki, polskiego nacjonalizmu.
  Nie wyklucza to prowadzenia koniecznej edukacji historycznej i budowy polskiej świadomości narodowej wskazującej wszelkie negatywy i zagrożenia dla państwa i narodu, tak w przeszłości, jak i obecnie, płynące m.in. ze strony KK i religii chrześcijańskiej (żydowskiej).

  Polubienie

 4. @naftowiec

  Zapomina Pan o budowie chrześcijańskiej Europy, poprzedniczki UE, przy pomocy miecza. Zapomina Pan o podbijaniu obu Ameryk i Afryki przy pomocy miecza i prochu – w ten sposób wkraczała tam cywilizacja chrześcijańska.

  Polubienie

 5. Zapomina Pan, nawet dzieciak, który weźmie do ręki atlas zauważy, iż tak katolicy używali miecza, że tamtejsi indianie stanowią większość w tamtejszym obszarze. Zapomina Pan, iż katolicka europa rozwijała się najszybciej na świecie, podniosła poziom życia milionów ludzi i osiągnęła najwyższy poziom rozwoju na świecie. Zna Pan jakiś kryzys ekonomiczny w średniowiecznej Europie? Pierwszym takim poważnym była tulipanowa gorączka w protestanckiej Holandii. W średniowiecznej Europie obowiązywał zakaz lichwy. Promowani byli święci, którzy się jej sprzeciwiali. Jezuicka Republika Gurarani była protoplastą komunistyczną, ale mordy zaczęły się jak władza świecka wyparła ich stamtąd. Z resztą w tym nic dziwnego, były to plemiona i trudno, by miały inny system. Nie zgodzę się na to by ludzie głoszący suwerenność, promowali żydo-marksistowską wersję historii. Tym bardziej, że to ruchom reformacyjnym zawdzięczamy rozwarstwienie społeczne. Średniowieczna inkwizycja spaliła na stosie raptem kilkanaście osób i byli to głownie templariusze, którzy stosując opłaty manipulacyjne zaprzeczyli zdrowej eknomii i wyrośli na potęgę. A są tacy co ich bronią do tej pory. Kto nie był prekursorem polskiej myśli narodowej jak nie królowa Jadwiga? Która już miała tę swiadomość?

  Co do negatywów się zgadzam, ale nie wszyscy księża są tacy. Może część hierarchii, ale pakowanie do jednej szuflady księdza ze wsi, który pamięta o swoich korzeniach to już lekka przesada.

  Polubienie

 6. do Polocentryzm- „Dorzucając do tych consortes waldusia pe, to pejsate towarzystwo nie będzie się od siebie niczym różniło. Wole być jak to było w artykule powiedziane chrześcijaninem, niż nawiązywać do zbrodniczej cywilizacji słowiańskiej czy celtyckiej etc., która miała w zwyczaj składanie ludzi w ofierze. Tfu 🙂 Kto Panu takich bzdur naopowiadał lub gdzie Pan tego się naczytał, że słowianie składali ofiary z ludzi? Co za głupoty Pan opowiada?
  http://opolczykpl.wordpress.com/ https://wiernipolsce.wordpress.com/strona-marka-glogoczowskiego/. Polecam trochę tej literatury o innej nie wspomnę. Pozdrawiam.

  Polubienie

 7. Też popieram jasność umysłu, jeżeli według ciebie republika guarani była w Ameryce Północnej. Tym bardziej popierał, iż zdajesz się sugerować, iż katoliccy misjonarze ich wycięli. To nie byli przypadkiem.. ups! Protestanccy kolonizatorzy spod egidy jej królewskiej mości?:)

  Polubienie

 8. W DUCHU SŁOWIAŃSKIM

  Pan naftowiec nie godzi się na „żydo-marksistowską wersję historii”.
  Ale nie ma żadnych oporów w przyjmowaniu w imieniu wszystkich Polan żydo-chrześcijaństwa!

  I zaraz balansuje sobie na tej cienkiej myśli, gdzie znajduje i inne odkrywcze tezy.

  Tedy powiem tak, bo jestem wyrozumiałym człowiekiem.
  Kiedy taki ktoś powiada mi o ” zbrodniczej naturze cywilizacji słowiańskiej” — wtedy przestaję rozmawiać i chwytam za miecz.

  Uroczyście więc, głowa naftowca wala się wśród odpadków.

  Polubienie

 9. Polonocentryzm ewidentnie ma rację podnosząc argument antypolskości papistów. Z punktu widzenia kurii rzymskiej Polska to zawsze były dzikie peryferie ich chrześcijańskiego świata.

  Problem jest znany nie tylko w Polsce. Jakoś ~80 lat temu był on postawiony na ostrzu noża w Niemczech. Tam również zdano sobie sprawę ze szkodliwości polegania na żydowskim prestidigitatorze i kurii rzymskiej. Kanclerz Bismarck wcześniej uznawał papizm za wielką przeszkodę w budowie nowoczesnej religii – nacjonalizmu. Setki lat wcześniej problem był również dostrzegany, francuscy królowie potrafili wywalczyć dla swojego kościoła status bliski autokefalii.

  Nie jestem pewien czy właściwą odpowiedzią na uzależnienie od kurii rzymskiej i od nowojorskiej B’nai B’rith jest promowanie słowiańskich bogów. Kim oni są? Obawiam się że po porzuceniu nauk żydowskiego prestidigitatora znajdziemy się w duchowej pustce. W tej duchowej pustce i tak się znajdujemy, jest to wynik zabicia naszego boga. Zabili go oczywiście Żydzi w trakcie ostatnich dwustu lat aby zniszczyć naszą kulturę. Chodzi tylko o głębię tej pustki.

  Pytanie, czy choćby tymczasowym rozwiązaniem nie byłoby zerwanie więzów ze zdegenerowanym Watykanem i podporządkowanie się Trzeciemu Rzymowi.

  Polubienie

 10. Żydzi utopią się we własnym GÓWNIE jakiego narobili.Wcale nie są tacy mądrzy -są zakałą Świata .W Polsce mając super warunki ale nie potrafią szanować Polaków i Polek .Za to prędzej czy później My POLACY im zapłacimy pięknym za nadobne .Nie pomoże ,że są wszędzie :w Sądach,Prokuraturach,Policji,Bankach,Ministerstwach,Senacie,Sejmie i Rządzie .Cała Europa ma już dosyć żydowskich oszołomów i geniuszy .To najwredniejsi ludzie na Naszej Planecie .Czas najwyższy wskazać ich miejsce na ROGATKACH miast i wsi-tak ,jak robił to Car Rosji .Popieram Arabów,że tępią te SZKODNIKI międzynarodowe .Samo są Psychicznymi osobnikami a wmawiają innym.To pedofile i niewyżyte obżeżańce .To światowi terroryści , z którymi należy bezwzględnie walczyć .Nie dajmy sobie w Polsce pluć w oczy przybłędom z Izraela .

  Polubienie

 11. 1537 — Papież Paweł III stwierdza, że Indianie nie są ludźmi, bo nie ma o nich wzmianki w Biblii. W związku z tym można ich bezkarnie zabijać do woli, a ich ziemia należy odtąd do Kościoła.
  Obie Ameryki wg Chilijczykow , i Brazylijczykow stracily miedzy 80,a 90 mln ludzi podczas conquisty wliczajac w to ofiary epidemii. Po odkryciach Kolumba Hiszpanie natychmiast rozpoczęli kolonizację Ameryki oraz jej chrystianizację. W wyniku nawracania orężem na katolicyzm całkowicie wyginęły wielkie narody i cywilizacje: Majów, Tolteków, Azteków oraz Inków. Większość świątyń i wspaniałych budowli została zburzona. Na ich ruinach wzniesiono kościoły chrześcijańskie.
  Katoliccy rycerze pod przewodem kapelanów czynili z „pogan” niewolników lub mordowali całe wioski. Nieszczęśnicy ginęli w okrutnych torturach, jeśli nie chcieli uznać „panów krzyża”. Hiszpanie opatentowali np. wymyślny sposób użyźniania gleby pod zasiewy – Indianom, a zwłaszcza mniej przydatnym w pracy kobietom i dzieciom, otwierano szablami trzewia, a ich wnętrzności były nawozem…
  Warto dodać, że wspaniała kultura Inków czy Azteków swym dobrobytem i wspaniałością dorównywała krajom ówczesnej Europy. Krzyż jednak zwyciężył.
  1493 — Bulla papieska uprawomocniła deklaracje wojny przeciwko wszystkim narodom w Ameryce Południowej, które odmówiły przyjęcia chrześcijaństwa. W praktyce kobiety i mężczyzn szczuto psami karmionymi ludzkim mięsem i ćwiartowanymi żywcem indiańskimi niemowlętami. Wbijano ciężarne kobiety na pale, przywiązywano ofiary do luf armatnich i puszczano je z dymem. Mordowano, gwałcono, ucinano ręce, nosy, wargi, piersi.
  Gdy katoliccy „misjonarze” zawitali do Meksyku, żyło tam około 11 milionów Indian, a po stu latach już tylko półtora miliona. Szacuje się, że łącznie w ciągu 150 lat chrystianizacji obu Ameryk zabito co najmniej 30 milionów tubylców.
  Słowo Boże zawiezione w tamte rejony pięknie zaowocowało. Zniknęły całe plemiona, np. Mohikanie, a najskuteczniejszym sposobem było np. wysłanie księdza chorego na gruźlicę, by udzielał Indianom komunii!!!
  Obecnie Ameryka Południowa jest pełna wierzących i oddanych katolików i jest ostoją kościoła katolickiego. „Papież tysiąclecia” JP II podczas pobytu na tamtych ziemiach mówił o „zwycięstwie fundamentalnych praw człowieka i dziele ewangelizacji i pokoju”.
  A „wyświęcony” przez Wojtyle -Katza biskup Columba zamartwiał sie przez szereg lat ,czy przypadkiem nie popełnił świętokradztwa wieszając po 12 Indian na jednym drzewie (na pamiątkę 12 apostołów ) bo biedak nie wiedzial czy Piłata zaliczyc do apostolow , czy nie- bo wtedy musialby wieszac po 13 .I Jezus mogl mu to miec za złe. Gdyby zliczył wszystkie ofiary kosciola katolickiego na przestrzeni wiekow – bylaby to duza suma. Samych Slowian -naszych na terenie Polski tez by sie uzbierało.

  Polubienie

 12. Od ponad pół roku staram się przeniknąć korzenie tego, co zwykliśmy nazywać „Chrześcijaństwem”.
  Z jednej strony bierze górę moje kulturowe wychowanie a z drugiej dociekliwość.
  A fakty historyczne są tak zagmatwane, że powoli daję wiarę wszystkim „insynuacjom” o fikcyjnym powstaniu zarówno Starego + Nowego Testamentu i tego, co jest ich skutkiem.
  Jeśli więc czytam gdzieś na blogu, że:
  „Marcus Eli Ravage – osobisty biograf klanu Rothschildów w oczy szyderczo wyrzucił jahwistom-chrześcijanom, że są oni “powszechnymi agentami żydowskiej kultury i tradycji”.
  I taka jest prawda.
  To chrześcijanie roznieśli żydowską ideologię narodu wybranego i kult Jahwe na prawie cały świat.” (Jahwe był u żydów bogiem płodności..)
  A papież Leon X miał powiedzieć: „dobrze wiemy jak opłacalny jest zabobonny mit o Chrystusie”.
  Łącząc, to co mówi się o gojach w pismach talmutycznych, wtedy mina mi rzednie…
  Ponad 2,3 miliarda chrześcian i 1,6 miliarda islamistów jest dzisiejszym wynikiem krwawego krzewienia tych wierzeń.

  Można pisać co się chce ale bez totalnego ludobójstwa żadna z tych religii nie miała żadnych szans na przetrwanie!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s