Wezwanie wolnych obywateli Słowacji


Reklamy

20 uwag do wpisu “Wezwanie wolnych obywateli Słowacji

 1. Akurat ten fakt jest dla mnie zastanawiający. Normalnie w słowackim knessejmie takiego apelu by nie odczytano. Jedynym wyjaśnieniem byłoby to, że nawet wśród posłów są ludzie nie skorumpowani i mają dość okupacji, rozkradania i zniewolenia ich kraju.
  W komentarzu na temat wezwania detektyw Michał Jarzyński napisał:

  .

  “Wezwanie wolnych obywateli Słowacji. Z tezami tego wezwania w odniesieniu do Polski i Polaków w większości się zgadzam . Mam dwa ale…

  -bandytów i złodziei zamiast puszczać wolno z łupem i błogosławieństwem na drogę należy osądzić i ukarać . Pytanie kto to ma zrobić, przecież nie sądy i prokuratury pozostające w ich rękach i im służące.

  -jak to zrobić od strony organizacyjnej, operacyjnej i technicznej, by nie doprowadzić do powtórki z historii , przegranych i wyniszczających naród powstań.”

  .

  Myślę, że wezwanie bandytów i złodziei do wyniesienia się ze Słowacji ma właśnie na celu niedopuszczenie do wyniszczającego powstania. Niestety łudzenie się, że bandyci i złodzieje zrezygnują z dalszego okupowania Słowacji jest nierealne. Oni dobrowolnie się nie wyniosą. Chcą przejąć Słowację na prywatną własność, a ze Słowaków chcą zrobić ludzkie bydło robocze.

  Myślę też, że byłoby chyba nawet korzystniej, gdyby grabieżcy skorzystali z takiej opcji i dobrowolnie wynieśli się za granicę. Bez nich i bez ich “łupów” kraj w szybkim tempie odbudowałby się i stałby się domem (a nie jak obecnie – obozem pracy niewolniczej) dla jego mieszkańców. Inaczej bez generalnego – totalnego – strajku, masowych wielomilionowych demonstracji, okupacji ich urzędów i być może wojny domowej bandytów (wspieranych przez NATO i policję/żandarmerię jewropejską) tak łatwo Słowacy się nie pozbędą. Nie tylko oni. My też nie.
  Istotne jest to, że w Słowacji są ludzie, którzy opisują sytuację ich kraju identyczną z sytuacją rozszabrowanej i zniewolnej Polski. To samo dotyczy zresztą wszystkich unijnych baraków, USA, Kanady, Australii, Japonii i wszystkich krajów opanowanych przez agenturę banksterów i Izraela.

  Słowacja jest podobnie jak Polska okupowana, rozkradana, szabrowana i gnojona od roku 1989. To żydowski “okrągły stół” urządzony w Polsce przez Żydów z PZPR i Solidarności był sygnałem startu do przejęcia władzy przez taką samą klikę w Słowacji. U nas pełniący obowiązki Polaków i komunistów Żydzi z PZPR odrzucili zbędną im w tym momencie ideologię socrealizmu i stali się piewcami żydo-kapitalizmu i wasalmi ich bogatych pobratymców – żydowskiej globalnej lichwy. Wsparcia udzieliła im żydowska elita Solidarności. Od tego czasu – od 1989 roku wszystkie rządy w Polsce były agenturą banksterów i Izraela. Od tego też czasu szabrowano, rozkradano i niszczono polską gospodarkę, a Polaków przerabiano w ludzkie bydło robocze, coraz biedniejsze i coraz bardziej zniewolone.

  Jak widzimy na Słowacji sytuacja jest podobnie dramatyczna. Na szczęście Słowacy się budzą. Nie zawierzają żadnej “opozycyjnej” partii w ich knessejmie, jak to robią miliony ogłupionych Polaków – w żydowskim PiS-ie dopatrując się nadziei. PiS tak samo należy do okupacyjnego systemu.

  Odnośnie “wezwania” mam jeszcze trzy uwagi.

  – Jest tam mowa o niezdrowej żywności – odpadach, “których ludzie w “rozwinętych” krajach nie kupiliby”. W rzeczywistości jest inaczej. We wszystkich tzw. “rozwiniętych” krajach ogólnie dostępna w supermarketach żywność to trucizny, odpady i śmieci produkowane zgodnie z dyrektywami jakie zawiera Codex Alimentarius.
  http://antynwopolska.wordpress.com/2010/11/27/codex-alimentarius/

  Jest też mowa w “wezwaniu” o “nieudolności” rządzących. W rzeczywistości jest inaczej – rządzący są agenturą banksterów i świadomie i celowo prowadzą politykę zniewolenia i rabowania Słowaków. Bieda Słowaków nie jest więc spowodowana nieudolnością rządzącej agentury. Jest zaplanowana i konsekwentnnie realizowana.

  – Jest też w “wezwaniu” stwierdzenie o krzywdach, wyrządzonych przez okupanta Słowacji “własnemu narodowi”. Obawiam się, że duża część wszystkich rządzących Słowacją ekip od 1989 roku nie jest Słowakami. Są to “przebierańcy” pełniący obowiązki Słowaków. Służą oni interesom swoich pobratymców. Tych ze szczytów piramidy NWO. Którzy kierują się scenariuszem z ich “pism świętych”:

  .

  “Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.”
  Rodzaju 17, 8

  .

  „Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”
  Powtórzonego prawa 7, 2

  .

  “I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
  Izajasza 61, 5-6

  .

  “Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą. I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“
  Izajasza 49, 22-23

  .

  “Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
  Izajasza 45, 14

  .
  “Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
  Jub. 32, 18-19

  .

  .

  Ta grabież i zniewalanie Słowacji są zaplanowane i konsekwentnie realizowane przez agenturę tego samego okupanta, który ograbia i okupuje Polskę.

  Popieram wezwanie wolnych obywateli Słowacji. Solidaryzuję się z naszymi Braćmi Słowakami.

  Mam też nadzieję, że my, Polacy pójdziemy ich drogą – odrzucimy wszystkie partie agenturalne, przypniemy sobie biało-czerwone wstążeczki, a gdy zobaczymy ilu nas jest – wyjdziemy wielomilionową masą na ulice mówiąc okupantowi – NIE! Po czym go po prostu ubezwłasnowolnimy i rozliczymy.

  .

  opolczyk

  za: http://opolczykpl.wordpress.com/

  .

  Polubienie

 2. Z internetu:

  Bratysława, najmłodszy członek strefy euro, jest jedynym krajem, który odmówił udziału w pożyczce dla Grecji.
  http://mercurius.myslpolska.pl/2010/08/slowacja-odmawia-pomocy-dla-grecji/

  Iveta Radicova w rozmowie z “Die Welt” powiedziała, że chce, aby UE przeprosiła za krytykę Słowacji, która odmówiła wzięcia udziału w pakiecie pomocowym dla Grecji.
  http://mercurius.myslpolska.pl/2010/08/slowacja-zada-przeprosin-od-ue/

  Prezydent FR Dmitrij Miedwiediew złożył 6-7 kwietnia wizytę na Słowacji, gdzie wziął udział w uroczystościach z okazji 65-lecia wyzwolenia Bratysławy przez Armię Czerwoną.
  http://mercurius.myslpolska.pl/2010/04/d-miedwiediew-na-slowacji-i-szerokie-tory-do-wiednia/

  Prawdopodobnie żydo-władza Słowacji czuje na plecach oddech słowackiego narodu.

  Antyrządowe protesty na Słowacji
  Zwołane na 3 lutego 2012r. demonstracje zgromadziły w całym kraju w sumie kilkadziesiąt tysięcy uczestników. Największa, 15 tysięczna odbyła się w Bratysławie, gdzie wśród haseł obecne były m. in.: „Precz z dyktaturą kapitału”, „Prawica i lewica to złodzieje”, „Mamy cele dla was wszystkich”. Protestowano także przeciw umowie ACTA. Przed wejściem do Urzędu Rady Ministrów ustawiona została szubienica. Wieczorem doszło do starć z policją, kiedy część demonstrantów usiłowała zająć budynek parlamentu. Broniąca polityków policja użyła gazu łzawiącego i armatek wodnych. Czterech demonstrantów zostało rannych, kilkadziesiąt osób zatrzymano.
  Antyrządowe manifestacje odbyły się także w Koszycach, Popradzie, Preszowie i Nitrze. Każda z nich zgromadziła ponad tysiąc osób.

  W celu wyjaśnienia afery korupcyjnej powołana została specjalna komisja parlamentarna, jednak szanse zakończeni śledztwa przed wyborami wyznaczonymi na 10 marca są równe zeru.

  Polubienie

 3. Nawet parlamentarzyści z bogatszych krajów wyrażają swoje niezadowolenie :
  http://www.youtube.com
  Do POLSKIEGO LOGOS A ETHOS Feliksa Konecznego trzeba językiem matematyki dopisać rozdział o wartościach narodowych,a nie podcinać gałęzi na której się siedzi :
  „KRZYŻ I MIECZ PROWADZIŁY POLSKĘ PRZEZ DZIEJE”.
  Alternatywą dla znaczącego oddziaływania żydowskiej ewolucyjnie ukształtowanej strategii grupowej na politykę globalną wcale nie musi być rosyjski militaryzm,który w DZIEJACH ROSJI scharakteryzował Feliks Koneczny.
  Po odbiciu się od ściany komunizmu do ściany globalizmu można wyprostować dryfowanie polskiej łodzi.Nadal jest problem projektu politycznego jak wyjść z PUŁAPKI.

  Polubienie

 4. @Mieczysław S.Kazimierzak

  Myli się Pan zasadniczo. To właśnie krzyż, czyli KRK na przestrzeni naszych dziejów, doprowadził Polskę do obecnego stanu powolnej likwidacji państwa i narodu.
  Oczywiście byłoby głupotą polityczną administracyjne zwalczanie religii w, mam nadzieję, przyszłym państwie narodowym. Na szczęście coraz więcej Polaków wykazuje obojętność względem Kościoła.
  Jaki ma Pan cel w obronie żydowskiej religii dla nie-żydów?

  Polubienie

 5. Jeżeli chodzi o wypowiedzi Mieczysław S.Kazimierczak które na tym blogu śledzę są wypowiedziami abstrakcyjnymi i fanatycznymi.To co nam ten Pan podpowiada nie sprawdziło się u nas przez ponad 1000 lat.Wiem że każdy może pisać co chce ale dość już takich wypowiedzi które demoralizują nasze społeczeństwo.Dziś przeczytałem na blogu WOLNA POLSKA że KRK poparł wniosek o RZEZI RYTUALNEJ dla narodu wybranego.Jest to następny dowód na szkodliwe działanie KRK wobec Narodu Polskiego.

  Polubienie

 6. Akurat ten fakt jest dla mnie zastanawiający. Normalnie w słowackim knessejmie takiego apelu by nie odczytano……pisze pan Paziem….
  No widzi pan….normalnie to by bylo wszystko w porzasiu, nie trzeba byloby czytac niczego wcale…no ale:-)))))i odczytala nasza Helenka z Popradu:-))))
  I zobaczcie panowie powiedziala wszystko co chciala, i ani raz nie zwalila winy na syjonistow, czcicieli byka, etc..ale powiedziala zlodziejom i oszustom co ich czeka. I za co…nie za to ze sa syjoistami -ale ze kradna i oszukuja….
  Moze warto sie nad tym zastanowic…bo ja jakos wszyscy chetnie sluchaja nawet …..okradzeni syjonisci:-)))zydzi i masoni:-)))

  Do POLSKIEGO LOGOS A ETHOS Feliksa Konecznego trzeba językiem matematyki dopisać rozdział o wartościach narodowych- pisze pan Kazimierczak…wlasnie to jest najwazniejsze i najlepiej pod postacia rachunku rozniczkowego…..:-)))
  Narazie radze przeczytac tez jakas inna ksiazke…moze O Janku Wedrowniczku…..

  Polubienie

 7. POCZYTAJ MI MAMO

  Ja, idąc tu za przesłaniem pana Romana K. proponuję zrobić zrzutkę na książeczki dla Jego Eminencji Proffessora Mieczysława S. Kazimierzaka.
  Tak więc do Jana Wędrowniczka dorzucam: Przygody gąski Balbinki, Jak to ze lnem było i — jako wyzwanie intelektualne — Baśnie chińskie po chińsku.
  Może się umysłowo rozwinie…

  Polubienie

 8. Gdyby ktoś oddał się przypadkiem lekturze powyższego linku, wyjaśniam – „Pudelek” i „Orlikowo” to parchy z RAŚ-u. Informacja ta pomoże zrozumieć ich podejrzaną (eufemizm) postawę.

  Polubienie

 9. Panie Romku, ten materiał wklejony przeze mnie pod Halszką, co nie chciała Ży,,,,żywego, ani martwego złodzieja majątku narodowego, to był komentarz chyba pana Andrzeja Szuberta, bo z jego to bloga wyjąłem ( zresztą zaznaczają to – P.Z.).

  Wiem co pan ma na myśli, bo mnie też spodobał się sposób w jaki to pikna Helenka nazwała nie nazywając….niemal jak Reymont w „Ziemi Obiecanej”, albo Prus w „Lalce”:))

  Żeby tylko ci górale z góry Synaj nie zrobili czegoś naszej Helence?!

  Polubienie

 10. Szanowni Państwo

  Otwarte stawianie problemu jest istotne i to bardzo.
  Bez znajomości przyczyn i źródeł zła nie będzie można go nigdy usunąć, nie będzie można budować społecznej świadomości.
  Warto zwrócić uwagę, że obrona wszelkich naszych wartości i praw spotyka się z zarzutem antysemityzmu, ksenofobii i mowy nienawiści, a nie z logicznymi i merytorycznymi argumentami – dlaczego? Bo żydowski (lichwiarski) kapitalizm i ich żydo-systemy władzy są genetycznym, zbrodniczym pasożytnictwem i logicznych argumentów na swoją obronę nie posiadają.

  Zazwyczaj postępuje się u nas za przykładem pewnego dziennika wschodnioamerykańskiego, który traktował tę kwestię w ten sposób: gdziekolwiek w artykule użyty był termin „międzynarodowy Żyd”, wszędzie poprawiano go na „finansista””- „Międzynarodowy Żyd” H.Ford, 1920r. str. 65

  Mamy XXI wiek. Oznaką słabości jest kneblowanie sobie gęby – i w imię czego? Nie rozwiąże się problemu bez jego rzeczowego sformułowania, a zwłaszcza problemu politycznego, historycznego, gospodarczego i społecznego razem wziętych.

  Całkowita liczba ludzi na poziomie 250 – 300 mln, a więc 95% redukcja obecnego poziomu byłaby idealna” – to jest oficjalna, publiczna, wypowiedź jednego z przedstawicieli żydo-masoneri, Teda Tarnera, właściciela CNN (podobnych wypowiedzi można cytować wiele). I taki jest właśnie neomaltuzjański cel twórców globalizmu-NWO od kilkudziesięciu lat – twórców żydowskiego kapitalizmu. A my mielibyśmy ścigać tylko ich przestępczą metodę podboju narodów i niszczenia ekonomii, czyli lichwę?
  Jeśli bandyta nie zostanie wyeliminowany, to będzie uprawiał nadal swój zbrodniczy proceder. Trzeba i wskazać przestępcę i go unieszkodliwić.

  Rozumiem, co to jest polityczna taktyka. Ale na taką taktykę może sobie pozwolić dyktator w mniej lub bardziej autokratycznym systemie – on wie o co chodzi i to wystarczy. Podobnie postępuje W.Putin – i nawet można go zrozumieć uwzględniając światowy kontekst polityczny -, ale i tak robią mu w kraju burdel i w końcu nie ma gwarancji, że jego polityka da ostatecznie pozytywny efekt. A jeśli polityczna opcja W.Putina przegra, tak jak przegrał ZSRR Stalina, Chruszczowa i Breżniewa – lepiej o tym nawet nie myśleć. A oni przegrali m.in. dlatego, że zakneblowali gęby i sobie i rosyjskiemu narodowi.

  Podobną taktykę stosował PRL Gomułki i Gierka – jak na tym wyszliśmy, widać dzisiaj doskonale.
  W tzw. systemie demokratycznym (czytaj: w żydo-demokracji), w którym funkcjonują różne partie nie można mieć gwarancji, że ich wspólnym celem będzie dążenie do usunięcia „lichwy” i że będą one rozumiały problem, i że nie zostaną agenturalnie przejęte.

  Zgoda na taktykę może dotyczyć jedynie dyplomacji i w pewnym zakresie także polityki, ale nie wolno jej stosować w publicystyce, w mediach, które winny kształtować świadomość narodu.

  Polubienie

 11. Tak, to był mój komentarz z mojego blogu.
  Napisałem, że „Normalnie w słowackim knessejmie takiego apelu by nie odczytano” i to nie z powodu braku wskazówek co do etniczności złodziei. W „polskim” knessejmie agenturalne partie nawzajem oskarżają siebie o różne złodziejstwa, afery, korupcje itp. Natomiast wezwanie odczytane w słowackim knessejmie nie jest pozorowanym atakiem jednej agenturalnej partii na inną. Wezwanie jednoznacznie stwierdza, że Słowacja od 1989 roku jest systematycznie okradana i zniewalana. I nie ma zastrzeżenia, że za wyjątkiem tej czy tamtej partii, czy tego lub tamtego rządu. Nie. Wezwanie za grabież i zniewolenie oskarża wszystkie rządy i wszystkie partie rządzące od 1989 roku. Podaje także zwięzły ale obszerny obraz dokonanych zniszczeń – banki w obcych łapach, rodzimi przedsiębiorcy niszczeni a gospodarka w obcych łapach. Rolnictwo zniszczone, a Słowaków truje się imporowaną „żywnością”. Szkolnictwo i służba zdrowia także zniszczone. Emeryci żebrakami, a dla pracujących niewolnicza praca i bieda.
  Takie coś w „polskim” knessejmie byłoby nie do pomyślenia. A u Słowaków przeszło. Bo widocznie w ich knessejmie są jeszcze myślący ludzie, którzy widzą, co ze Słowacją okupant zrobił.
  Autorzy wezwania bardzo mądrze zrobili nie nazywając złodziei „etnicznie” po imieniu. Bo wtedy spotkaliby się z nagonką o „antysemityzm”, neofaszyzm, ksenofobię i mowę nienawiści. A tak zwięźle opisali obraz zniszczeń ich kraju i nikt nie zarzuci im żydożerstwa. Myślę, że jeśli chce się zaistnieć w polityce i w mediach należy brać z nich przykład – wywalić prawdę bez wskazywania na narodowość złodziei. Inaczej pozostanie się na marginesie z piętnem antysemity.
  Choć strony, blogi i portale nazywające złodziei „po imieniu” też są konieczne. Aby zainteresowani wiedzieli nie tylko to, że są złodzieje, ale i jakiego są oni chowu.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s