Zagubiony wizjoner, czy żołnierz żydo-systemu?


Adam Kotucha i Demokracja Bezpośrednia

a-kotucha

 

Marketing Polityczny” w rozmowie z Adamem Kotuchą, szefem partii Demokracja Bezposrednia

Swoją wiarę w demokratyczne ideały przekształcił w spójny i konkretny program polityczny, a jego styl przywództwa – w odróżnieniu od znienawidzonego, opatrzonego mainstreamu polskiej polityki – budzi podziw i szacunek. Szefowie innych partii robią wszystko, aby jak najczęściej pojawiać się w mediach. On – krakowski gentleman, dobrowolnie ustępuje pola innym działaczom i – zgodnie z demokratycznym duchem swojej partii – zachęca ich do większej aktywności. Adam Kotucha, przewodniczący Partii Demokracja Bezpośrednia w rozmowie z MP.

MP: Z władzą jest podobnie jak z miłością. Jeśli się jej nie zdobędzie, można jedynie obiecywać i sprawiać wrażenie, że jest się dobrym kochankiem. Co udało się Panu osiągnąć w PO, zanim ją Pan opuścił?

Adam Kotucha: Kiedy pięć lat temu wstępowałem do Platformy Obywatelskiej, była to opcja, która deklarowała walkę z wszelkimi przejawami autorytaryzmu w sprawowaniu władzy – także wewnątrz ugrupowania. Opowiadała się za obywatelskim społeczeństwem, powstrzymaniem inwigilacji, jednomandatowymi okręgami wyborczymi, zniesieniem immunitetów. Szybko jednak spełnił się Orwellowski scenariusz: „Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.” Platforma, którą oglądamy dzisiaj to właśnie orwellowska świnia, która upodobniła się do systemu, z którym chciała walczyć.

Pełniąc funkcje sekretarza PO w jednej z dzielnic Krakowa, a także członka władz młodzieżówki, podejmowałem różne działania, aby zdemokratyzować funkcjonowanie partii od wewnątrz. Chciałem przede wszystkim zwiększyć udział młodych ludzi w podejmowaniu decyzji. Przez „młodych” rozumiem tutaj nie tylko ludzi młodych wiekiem, ale głównie sposobem myślenia – otwartych na nowe inicjatywy, kreatywnych. Jabłko jednak zdążyło już „zgnić” i moje próby napotkały na zdecydowany opór krakowskiego kierownictwa Platformy, którego nastawienie mimo głoszonych ideałów bliższe było bliższe mentalności polityków poprzedniego ustroju.

Wniosek oczywisty – zamiast próbować reanimować martwego, po wyborach prezydenckich w 2010 roku, gdy Platforma zdobyła w Polsce pełnię władzy, postanowiłem opuścić ugrupowanie. Traf chciał, że dwa lata później po protestach antyACTA poznałem w Internecie wspaniałych, nowocześnie i demokratycznie myślących ludzi i mogłem razem z nimi współtworzyć Demokrację Bezpośrednią.

więcej na:  http://www.marketingpolityczny.org/prawdziwy-demokrata-rozmowa-z-szefem-partii-demokracja-bezposrednia/#.UmgPGVNSMdU

 

A poniżej pełny wykład A.Kotucha i mocno podejrzana logika politycznej socjotechniki

 

 

Dwie uwagi merytoryczne do wykładu A. Kotucha

1. Nie tylko ilość środków finansowych wydanych na kampanie referendalne (oraz wyborcze) ma ogromne znaczenie, ale także własność i powszechność (powszechność wiąże się z wielkością kapitału właściciela) mediów, które w takich kampaniach biorą udział.

Przykład z przemysłem tytoniowym nie jest uczciwy, a więc nie może być miarodajny, ponieważ jest oczywiste, że przyjemniej jest przebywać w czystym powietrzu, niż w tytoniowym smrodzie. Wybór jest oczywisty i nie wymaga od wyborców żadnej wiedzy, a więc nie zakłócą go media, ani wielkość środków na kampanie.

2. Istotą problemów gospodarczych państw Zachodu nie jest to, na co zostaną przeznaczone środki finansowe budżetów od samorządowych po centralne budżety państw. Istotą problemu jest natomiast prywatna własność systemów obiegu pieniądza, a co za tym idzie, także nieograniczony wpływ właścicieli tych systemów, czyli żydowskiej światowej oligarchii finansowej, na całokształt polityki państw Zachodu.

 

Dariusz Kosiur

29 uwag do wpisu “Zagubiony wizjoner, czy żołnierz żydo-systemu?

 1. Merytorycznie to co mówi Adam Kotucha to bełkot.

  Gospodarka w krajach “dojrzałej demokracji” (to jego sforumołowanie) jest niebywale skoncentrowana, o wiele bardziej skoncentrowana niż w PRL czy innych krajach Bloku Sowieckiego.

  W Polsce nie ma chyba żadnego polskiego producenta samochodów. W PRL było ich kilku. W Czechach jest wielka Škoda, jak za Czechosłowacji. Wtedy Škoda była kontrolowana przez państwo z Pragi, dzisiaj jest kontrolowana przez Volkswagena, wielki koncern “niemiecki”.
  Szwajcaria jest bardzo specyficznym krajem ze względu na rolę, którą spełnia w strategii międzynarodowych Żydów. Stąd wynika jej specyfika. To co mówi ten człowiek to mieszanina przypadkowo zebranych faktów, przekłamań i zwyczajnej propagandy.

  “Demokracja bezpośrednia” to kolejne zwykłe hasełko które ma omamić przygłupią publiczność. Położyłbym to hasełko na półce obok JOWów. On nie wpomina o władzy mass-mediów które faktycznie decydują o tym, co “myśli” publiczoność, nie mówi o niebywałej koncentracji mass-mediów w dzisiejszym świecie, o patologicznej organizacji systemu finansowego itp. On nic nie mówi.

  Dariusz Kosiur ma całkowitą rację podkreślając nagromadzenie sztuczek socjotechnicznych, którymi posługuje się Kotucha. To jest jedna z małpek nowego pokolenia hodowanych dla głupich, złych i występnych gojów.

  Kotucha należał do młodzieżówki PO. To nie jest dobra rekomendacja. To zgromadzenie młodych bezwzględnych karierowiczów. Kotucha na pewno otrzymał dobre przeszkolenie, dostał wybór: albo będziesz czekał w długiej kolejce do żłoba w PO albo utworzysz nowy nurt w przemyśle rozrywkowym pod hasłem “demokracja bezpośrednia” z naszą pomocą i wtedy masz szansę na szybkie wybicie na szczyt.

  Tu jest jakieś podejście do problemu Przemysława Wiplera: https://prawda2.info/viewtopic.php?t=21867

  Wipler jest podczepiony pod Naimskiego i ten nurt polskojęzycznych służb specjalnych. Pod kogo podczepiony jest Kotucha? Skąd otrzymuje finansowanie na działalność publiczną? Czy nie jest to Fundacja Batorego? Kim są jego rodzice? Czy nie należą do rasy dziennikarsko-prawniczej? Takie pytania należałoby zadać aby go rozpracować.

  Na pewno nie jest to jednak zagubiony wizjoner, to kolejny żołnierz żydo-systemu.

  Polubienie

 2. To nie była właściwa kolejność. Najpierw napisałem to co wyżej a potem przeczytałem komentarze z artykułu z “Marketingu Politycznego” (http://www.marketingpolityczny.org/prawdziwy-demokrata-rozmowa-z-szefem-partii-demokracja-bezposrednia/#.UmjkOBDdDbo). Te komentarze chyba nie są moderowane. 🙂

  Parę cytatów:

  Danuta Banachewicz:
  PAN Kotucha jest kłamcą przez niego odeszło wielu wartościowych ludzi z partii jako szef promuje partię wodzowską jeden szef i kilku popleczników jego, sami się wybierali nic nie ma ta partia z Demokracją jest to partia na wzór PIS Partii, facet który przeleciał kilka partii wielki cynik nigdy nie dojdzie do władzy , a na władze jest bardzo chory.. Nie zna się na demokracji , a ta nazwa to pusty slogan..

  Marek Kasprzyk:
  tez tak uważam czlowiek niewyrazny dziwny… chyba ma jakis kompleks i aprcie na stolek po wladze.. jaka idea // // szkoda tylko ze mlodzi i niedosiwadczeni i naiwni dadza sie nabrac ..no ale coz ..sami ludzie siei ograniczaja w swoich umyslach i sami swoimi panami robia innych myslac ze samodzielnie mysla i wybieraja.. no coz jedni nie potrzebuja wodzow inni tak ;P) bo sami za slabi wystrachani… // odchodza ci co wyczaili o co gostkowi biega .. idea to tylko przykrywka …szkoda ze niektorzy obudza sie z reka w nocniku znowu oszukani //… ja juz mowilem wporwadzic kadencyjnosc i inne mechanizmy demokracji bezposredniej by zaden cwaniak nie mogl pozostac dluzej niz rok dwa potem ok moze znowu po przerwie kandydowac ale .. przejzy sie wtedy gostka spojrzy z perspektywy czasu etc ….. aby demokracji uczyc innych sami ei jej nauczcie niektorzy // to co zrobiono w ostanich wyborach to blad ala tusk ….od strony psyhologicznej nie chce mi sei tego tlumaczyc .. hmmniemem ze nie potrzeba bo przeciez ludie swiatli ;P)sami

  Iwona Radoń:
  dobre 🙂 do kogo ta ściema 20 parę lat i dwie partie zdążył już zaliczyć PO i RP niezły aparatczyk tak mu pilne do żłobu ze wszystko powie

  Blaszynski Ireneusz:
  Student z niego marny bez większych perspektyw na jakąkolwiek prace. Więc chłopaczyna postanowił wybrać „łatwą” ścieżkę do koryta. Ale jak na razie porażka za porażką chyba będzie musiał zostać transwestytą bo bez tego mandatu poselskiego nie dostanie.

  Marek Kasprzyk:
  nie poszlo tam nie dali sotlka nie poszlo w kolejnej to moze tu sie uda // a mialo byc tak kolorowo tylko ideaa //.. ha ha ha nie ma co..lanser na bank// szkoda bo tylko przez to partia traci traci …..

  (…)
  Marcin Staryczenko:
  Fajna partia. Prezes ex PO – reszta byli działacze SLD i Palikota. Nowa jakość? 😉

  Polubienie

 3. Ten człowiek to chodzący Marketing.Porównuje Naród do Firmy-czyż to nie cyniczne.Takich określeń używają ci sami co dziś rządzą.Typowa wyuczona narracja która ma na celu wciągnięcie jakieś części społeczności w nowy nurt propagandy.Brak jakiejkolwiek alternatywy powoduje działania pewnych koczowniczych grup do wyłowienia nowej”konkurencyjnej”partii która mogłaby mieć jakiekolwiek szanse w nowych lub przyszłych wyborach.To próba reanimacji trupa polskojęzycznych elit rządzących w naszym Kraju.Niech to już zdechnie żeby nasz Naród mógł godnie żyć.

  Polubienie

 4. Zastanawiający jest fakt, że zaproszono A.Kotucha z jego wykładem na konferencję „Nowa ekonomia w działaniu„, którą otworzył świetny wykład dr K.Lachowskiego (http://www.youtube.com/watch?v=UoYVVu0dMR8).

  Zastanawia także fakt, że w chwili obecnej na stronie http://niezaleznatelewizja.pl/ pod wykładem dr K.Lachowskiego (http://niezaleznatelewizja.pl/2013/10/stop-nowemu-porzadkowi-swiata-16-10-2013/) można zamieścić komentarz, a pod wykładem A.Kotucha (http://niezaleznatelewizja.pl/2013/10/otwarte-forum-tematyczne-14-10-2013/) taka możliwość już nie istnieje.

  Cóż, trzeba być uważnym i zwracać uwagę na agenturę żydo-systemu, która jest instalowana przy każdym przedsięwzięciu politycznym, organizacyjnym, czy publicystycznym.

  Polubienie

 5. Użyłem określenia ”Marketing”dlatego że sprzedaje swoją kłamliwą ideologie jak oszuści którzy naciągają biednych emerytów na zakup jakichkolwiek bubli.

  Polubienie

 6. @ pp

  Rozumiem. Kotucha to zawodowy kłamca. Powinien się zabić. To jedyna szansa na uratowanie jego pieprzonej duszy.

  Bill Hicks w ewangelicznym radykalizmie przelicytował nawet samego Jezusa Chrystusa.

  Ewangelia św. Marka, rozdział 9 (http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=308):

  42 Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu byłoby lepiej uwiązać kamień młyński u szyi i wrzucić go w morze.
  43 Jeśli twoja ręka jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie ułomnym wejść do życia wiecznego, niż z dwiema rękami pójść do piekła w ogień nieugaszony.
  45 I jeśli twoja noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją; lepiej jest dla ciebie, chromym wejść do życia, niż z dwiema nogami być wrzuconym do piekła.
  47 Jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je; lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do królestwa Bożego, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła,

  Polubienie

 7. szczypior
  Ja też rozumie tylko że te ewangelie do mnie nie docierają.Te nauki które tu Pan przedstawił dotyczą tych osób które w nie wierzą.Jeśli znajdę kogoś,kogo te nauki będą interesowały to na pewno Pana polecę.Kto wie może kiedyś osiągnie Pan poziom Billa Hicksa.

  Polubienie

 8. Nie rozumiemy się.

  W zachodniej filozofii jest dość silna tradycja przyjmowania istnienia RZECZYWISTOŚCI OBIEKTYWNEJ, niezależnej od stanu świadomości konkretnego figuranta. Nie wiem czy to dobrze czy źle, tak jest i nie wydaje się to być do końca głupie.

  Te nauki są prawdziwe lub fałszywe (pomińmy inne kombinacje). Jeśli są prawdziwe to dotyczą wszystkich, niezależnie od tego czy konkretni ludzie w to wierzą czy nie.

  Społeczeństwo oczywiście funkcjonuje lepiej jeśli te nauki (fałszywe lub prawdziwe, ja nie wiem) są przez większość stosowane. To nawet jest korzystne z punktu widzenia normalnej władzy.

  Rozumiem że dzisiaj mało kto się tymi sprawami interesuje, ważniejszy jest mecz w piłce kopanej czy cokolwiek. Niemniej te nauki, jeśli są prawdziwe, dotyczą również kopaczy piłki i oglądaczy kopaczy piłki kopanej w telewizorze.

  Polubienie

 9. Z mojej strony dodam,. Że pan Kotuch zna kiepsko realia szwajcarskie, które, mogę powiedzieć, znam ponadprzeciętnie dobrze. Szwajcaria jest krajem zamożniejszym i lepiej zorganizowanym, ale nie dzięki takiemu panującemu systemowi politycznemu, ale dzięki temu, że większość tzw. Komitetu 300, tam deponuje swoje pieniądze, i te muszą pozostać tam bezpieczne i zapewniona musi tam zostać stabilność społeczna. Także rząd szwajcarski poddawał pod referendum pewne decyzje obywatelom (by dać im poczucie współstanowienia), jednak ich rezultat, co można było obserwować na wielu przykładach, był medialnie sterowany, i zawsze osiągnięto to co chciano. To w tak „demokratycznym” kraju jak Szwajcaria ma swoją siedzibą od założenia w 1930 Bank for International Settlements, jedna z najbardziej kuriozalnych instytucji finansowych świata, która w Bazylei ma pewnego rodzaju eksterytorialność, …. policja szwajcarska nie ma tam wstępu. A tzw.
  Board of Directors tej instytucji to: http://www.bis.org/
  Chairman: Christian Noyer, Paris // Ben S Bernanke, Washington //
  Mark Carney, London // Agustín Carstens, Mexico City //
  Luc Coene, Brussels // Andreas Dombret, Frankfurt am Main
  Mario Draghi, Frankfurt am Main // William C Dudley, New York
  Stefan Ingves, Stockholm // Thomas Jordan, Zurich
  Klaas Knot, Amsterdam // Haruhiko Kuroda, Tokyo
  Fabio Panetta, Rome // Stephen S Poloz, Ottawa
  Guy Quaden, Brussels // Ignazio Visco, Rome
  Jens Weidmann, Frankfurt am Main // Zhou Xiaochuan, Beijing
  To przez tę instytucję nazistowskie pieniądze wjeżdżały do Szwajcarii drzwiami i oknami. Po wojnie najlepsi adwokaci Rockefellerów wszystko wygładzili i wyprali.
  Tam gdzie jest dużo do rozdawania, i kasjerka w przy kasie w supermarkecie zarabia 3500 Franków, można sobie pozwolić na pewnego rodzaju kurtuazję i wielkoduszność w udawaniu demokracji. Wszystkie media należą jenak do … trzech grup koncernowych. Wpływy medialne szwajcarskich koncernów medialnych sięgają daleko poza Szwajcarię, przykładem jest ostatnio w większości przejęty onet.pl, powiązania między Frankfurter Algemeine Zeitung i Züricher Neue Zeitung, i jak na media przystało, są oczywiście w rękach żydowskich.
  A sam Hitler kiedy dochodził do władzy, był otoczony przez czterech syjonistycznych doradców i sponsorów finansowych:
  Za nim był Henry Ford, obok niego Hjalmar Schacht (założyciel Bank for International Settlements) i Leo Beck, a przed nim Franz von Pappen, wszyscy czterej wysoko wtajemniczeni masoni i syjoniści.
  Szwajcaria jest jednym z najpiękniej pozłoconych wiezieni, jest państwem niesamowicie policyjnym, o wysoko rozwiniętym aparacie służb wewnętrznych. Bzdury opowiada ten pan Kotucha, propagandą sieje

  Polubienie

 10. Może i się nie rozumiemy ale dopatrzmy się logiki w ostatnim zdaniu,cytuję”Rozumie że dzisiaj mało kto się tymi sprawami interesuje,ważniejszy jest mecz w piłce kopanej.NIEMNIEJ TE NAUKI,JEŚLI SĄ PRAWDZIWE,dotyczą również kopaczy piłki i oglądaczy piłki kopanej w telewizorze.
  No właśnie jeśli są prawdziwe?.I tutaj mamy problem bo ja nie oglądam piłki kopanej i nie jestem protektorem filozofii zachodniej dlatego że posiadamy własną kulturę, która jest od tej filozofii nieco starsza.Mieliśmy i mamy filozofów Słowiańskich którzy w swojej skromności nie wybili się tak wysoko jak zachodni sztuczni prominenci.SWEGO NIE ZNACIE A CUDZE CHWALICIE.

  Polubienie

 11. Czytałem kiedyś wszystkie cztery ewangelie i nie przypominam sobie fragmentów z obcinaniem nóg i rąk (być może były to skróty ewangelii a nie całe teksty)
  Ale jeśli są tam takie teksty, to rozumiem, czemu pierwszym kapłanom głoszącym nauki Chrystusa obcinano jęzory.

  Polubienie

 12. Witam Państwa. Przypadkowo podrzucono mi artykuł Pana Darka Kosiura, a ponieważ funkcjonujemy w Internecie pozwolę sobie odpisać.

  Oba zarzuty Pana Darka są słuszne.

  1. w wykładzie nie zwróciłem uwagi na tzw. „mediokrację” szwajcarską, bo zwyczajnie nie miałem na to czasu, niemniej jednak podnoszę ten argument przeciwko db w innych wykładach. Jestem zwolennikiem dywersyfikacji źródeł informacyjnych, np. poprzez Internet, czyli stworzenia jak największej ilości różnych źródeł informacji z których czerpać mogą głosujący przed referendami. W programie DB zawiera częściowe propozycje, które pomogą osiągnąć ten cel.

  2. wykład dotyczył konkretnego tematu. Natomiast naukowo zajmuję się właśnie tematem systemów finansowych, czyli kreacji pieniądza. Podzielam Państwa obawy co do obecnego stanu rzeczy, dlatego wspieram waluty lokalne, a także interesuję się bitcoinem – walutą niezależną od rządów czy prywatnych instytucji.

  Może Pan napisać komentarz pod moim wykładem na youtube – mamy go także na kanale DB. Zapraszam do komentowania. 🙂

  Co do zarzutów komentujących ciężko się odnieść do nich całościowo. Mogę jedynie jakoś je wypunktować, a państwo możecie przecież do mnie napisać czy zadzwonić – mój numer jest dostępny na stronie http://www.db.org.pl publicznie i jestem pod nim dostępny by wyjaśnić Państwa wątpliwości:

  Szczypior – nie żałuję niczego co robiłem w przeszłości, natomiast analizowanie mojej obecności w PO jest średnio celowe, gdyż byłem tam szeregowym członkiem gdy miałem 17-19 lat. Ja się do tego uczciwie przyznaję, nigdy tego nie zatajam etc. Gdyby nie moja obecność w PO, być może partia DB nie powstałaby, a na pewno nie w takim kształcie. Proszę zwrócić uwagę na to, że moją ulubioną lekturą romantyczną jest „Konrad Wallenrod” 😉 Absolutnie nie używam żadnych sztuczek socjotechnicznych, nie byłem poddawany żadnym szkoleniom wcześniej, ani teraz – staram się być naturalny, przemawiam merytorycznie, nie używam wzniosłych haseł. Wspomniane przez Pana komentarze zamieszczają osoby mi niechętne, byli członkowie DB, którzy zrezygnowali i to jakby normalne w działalności publicznej – nie mam do nich żalu, krytyka jest również konieczna. O swoją duszę się nie martwię bo wiem, że nikomu nie szkodzę. 🙂

  Ginewra – dziękuję za mnóstwo pożytecznych informacji o ustroju gospodarczym w Szwajcarii. Mechanizmy, które omawiałem w wykładzie sprawdzają się również w USA, także nie sądzę by akurat aktywność bankowa była dla nich kluczowa, niemniej jednak uwzględnię Pani uwagi na najbliższym wykładzie w Chorzowie. Super, że mogę się od Pani tego nauczyć, sam nie przebywałem na stale w Szwajcarii, znam ten ustrój głównie teoretycznie, z badań naukowych. Także dziękuję.

  PP – Tak jak wspomniałem w odpowiedzi do Szczypiora – nie jest to marketing, a na pewno nie wyuczony. Być może naturalny, wtedy będę zadowolony ze swoich predyspozycji. Ustrój demokracji bezpośredniej broni się sam. 🙂

  Pozdrawiam.

  Polubienie

 13. @ Adam Kotucha

  Proponuję zacząć od zdjęcia spodni.

  – Kim są Pańscy rodzice? Jakie zawody wykonują? Co Pan studiuje (studiował)?

  – W jaki sposób jest finansowana Demokracja Bezpośrednia? Otrzymujecie jakieś granty? Jeśli tak, to od kogo i w jakiej wysokości?

  Pan Kotucha wyżej elokwentnie zadeklarował że jego wiedza o Szwajcarii pochodzi głównie z badań “naukowych” co w praktyce oznacza lekturę różnych gadzinówek o dość umiarkowanej wartości merytorycznej (eufemizm). Jego wiedza pochodzi z publikacji mieszczących się w ramach żydowskich pseudo-nauk i na takim poziomie jest jego 15-minutowa wypowiedź.

  Wiemy że przeciętnie lichwa stanowi ok. 35-40% ceny wszystkich towarów i usług które kupujemy. W nieruchomościach lichwa może stanowić nawet 77% kosztów (http://kennedy-bibliothek.info/data/bibo/media/GeldbuchPolnisch.pdf, str. 18-19). Żyjemy uciemiężeni lichwą a ten człowiek mówi o lokalnych plebiscytach jako o sposobie na rozwiązanie problemów. Pan Kotucha jest albo dywersantem (bardziej prawdopodobne) albo idiotą.

  Nie znam Szwajcarii tak dobrze jak ginewra2012. Myślę jednak że gdyby spytać przeciętnych Szwajcarów o przyczyny ich dobrobytu to raczej mało kto wskazałby na różne lokalne plebiscyty jako przyczynę sprawczą ich przyzwoitego poziomu życia. To co mówi Adam Kotucha to po prostu bełkot, inaczej tego nie potrafię zaklasyfikować.

  Zwracam uwagę że komentarze do artykułu z “Marketingu politycznego” są podpisane imieniem i nazwiskiem. Nie wiem czy są to rzeczywiste nazwiska. To całkiem możliwe i może to być wymuszone systemem rejestracji i logowania w tej gazecie. Takie komentarze należy traktować poważnie.

  Jeśli chodzi o stan duszy Adama Kotuchy, to umiarkowanie mnie on interesuje. Chodzi tylko o to co p. Kotucha zrobi bliźnim (w sensie: gojom). Dlatego ponawiam apel Billa Hicksa:

  ZABIJ SIĘ! TO JEDYNA SZANSA NA URATOWANIE TWOJEJ PIEPRZONEJ DUSZY!

  Polubienie

 14. Łooooo… Takiego nawarstwienia kompleksów, hejtu i obłąkańczego szurostwa dawno nie widziałem 😀
  Nie znam tego Kotuchy ani tej Demokracji ale te wasze komentarze nadają się na ciemną stronę 4chana xD
  A ja myślałem, że tylko moherowe berety mają tak dojechane w bani :PPP

  Polubienie

 15. @ Bolo

  Reprezentujesz (jako Adam Kotucha) dość popularny typ. Możesz nie uwierzyć ale wszyscy jesteście tacy sami. Cierpicie na przerost ego a wasza główna zaleta to umiejętność łgania prosto w oczy z uśmiechem na ustach.

  To jest całkiem przyzwoite i koszerne podejście do zagadnienia: https://www.youtube.com/watch?v=5vqOK-VyFd8

  Thomas Sheridan mówi w podobnej tonacji do tej, w której są napisane komentarze do artykułu w Marketingu Politycznym. Według dość racjonalnych kryteriów Sheridana Adam Kotucha to zwyczajny psychopata.

  Powtarzam któryś już raz: ZABIJ SIĘ!

  Polubienie

 16. @ szczypior

  Ciekawy materiał. Przekaz faktycznie koszerny, ale fakt, że nie nazywa łunych po imieniu ma tę zaletę, że człowiek skupia się mechanizmie ich działania. Jest sporo niedopowiedzeń, ale – zważywszy rygor czasowy – było to chyba nie do uniknięcia. Kilka bardzo trafnych spostrzeżeń. Generalnie – wykład godny polecenia.

  Odnośnie tłuszczów nasyconych i mózgu – dziwnym zbiegiem okoliczności, we wczorajszej audycji Duke sporo mówił na ten temat, tj. m.in. o tym, że mózg w gł. mierze składa się z tkanki tłuszczowej (dla ignoranta takiego jak ja – novum). Podobno też jakieś oficjalne czynniki w Szwecji uznały spożywanie naturalnych nasyconych kwasów tłuszczowych połączone z ograniczeniem spożycia węglowodanów za zdrowe, przez co Szwecja miała się stać: „(…) the first Western nation to recognize that low carb and high levels of natural saturated fat are good for your health and for the maintenance of optimum weight levels”.

  — Amicus Szczypior, sed magis amica veritas

  Polubienie

 17. GRZANEK:”Ciekawy materiał. Przekaz faktycznie koszerny, ale fakt, że nie nazywa łunych po imieniu ma tę zaletę, że człowiek skupia się mechanizmie ich działania. Jest sporo niedopowiedzeń, ale – zważywszy rygor czasowy – było to chyba nie do uniknięcia. Kilka bardzo trafnych spostrzeżeń. Generalnie – wykład godny polecenia.”

  Thomas Sheridan się napracował i zrobił dobrą robotę. Dzisiaj Żyd jest bogiem, dlatego nie można w przestrzeni publicznej powiedzieć złego słowa na Żyda czy judaizm. Sheridan pewnie musiał użyć koszrenej formy, a może chciał? Dobrą robotę wykonał.

  GRZANEK: “Odnośnie tłuszczów nasyconych i mózgu – dziwnym zbiegiem okoliczności, we wczorajszej audycji Duke sporo mówił na ten temat, tj. m.in. o tym, że mózg w gł. mierze składa się z tkanki tłuszczowej (dla ignoranta takiego jak ja – novum). Podobno też jakieś oficjalne czynniki w Szwecji uznały spożywanie naturalnych nasyconych kwasów tłuszczowych połączone z ograniczeniem spożycia węglowodanów za zdrowe, przez co Szwecja miała się stać: “(…) the first Western nation to recognize that low carb and high levels of natural saturated fat are good for your health and for the maintenance of optimum weight levels”.

  W tej dziedzinie mogę tylko zaoferować czysty umysł nieskażony jakąkolwiek wiedzą. Czytałem to: http://henrymakow.com/2013/11/healthy-eating-is-making-us.html

  Polubienie

 18. Każdy ktokolwiek orientuje się w PR oraz funkcjonowaniu partii politycznych od razu wychwyci kim jest Adam Kotucha – to ktoś chory na zaistnienie. Takich chłopaczków w młodzieżówkach partii politycznych jest wielu. Szkolą się od starszych bo młodzieżowki to terminowanie u politycznych „mistrzów”. Uczą się łgania, politycznych walk, występów publicznych, wygryzania konkurencji. To nie jest wyjątek wielu takich już widziałam . Był w PO był w Ruchu Palikota widocznie tam był za słaby znalazł sobie partyjkę żeby zaistnieć .Pomyślcie jak zdeterminowany chorobą na politykę jest ten chłopak że tak wcześnie zaczął i jak spaczona jest już jego osobowość. To co prezentuje to sama sztuczność, lanserstwo wyuczone cudze słowa wyćwiczone przed lustrem, gesty podpatrzone u polityków, u których „służył na dworze”. My jako naród mamy już takich jak on wystarczająco pod dostatkiem czy damy się kolejny raz nabrać na osoby takie jak Kotucha ? Sztuczne tworzywo marketingowe puste w środku gotowe do bycia zawodowym politykiem. ON w życiu nic nie osiagnął nie pracował, nie skończył studiów, nie wyniósł nawet pewnie śmieci starszej sąsiadce bo był zajęty szkoleniem się na polityka .
  Czy Polsce potrzeba zawodowych polityków łgarzy i graczy ? podstawą są ruchy społeczne zwykłych ludzi nie spaczonych politycznym pijarem społeczników, którzy coś zrobili dla innych i to powinno być miara jakości nowych osób publicznych. Dość sprzedajnych lanserów wyszkolonych w szkole polityki partyjnej PO PiSu i Ruchu Palikota.

  Polubienie

 19. „podejmowałem różne działania, aby zdemokratyzować funkcjonowanie partii od wewnątrz” -czytajmy z uwaga : pytanie co 17 letni członek młodzieżowki ma do powiedzenia w demokratyzowaniu struktur PO ? szara eminencja ? czyżby Kotucha był lepszy od J.Gowina i całej reszty niepokornych trochę to zabawne klasyczny czysty populizm i marketing słowny

  Polubienie

 20. tak po chlopsku 🙂 dla mnie juz znaczenie partia DB ….. jest po prostu takim samym gownem jak wszystkie inne partie w polsce …. na transparentach piekne idee i hasla a tak naprawde jakas zbieraniana …. co to im sie marzą stolki kasa i koryto? na czele z byłym aparatczykiem z PO i z palikociarni // naród obserwuje patrzy …..trzeba miec reke na pulsie ….by gowno sie nie rozprzestrzenialo i nie zatruwalo swoim fetorem okolicy .. tyle w sprawie partii DB…a do osob ktore chca naprawde robic cos dla polski apel…wstepujcie do ruchow i stowarzyszen… bo w jednosci sila… wspierajcie je i popierajcie uwazajac zarazem by nie przystepowac do takich ktore moga sie okazac przybudowkami partii lub zalozonymi przez osoby ktore zwiazane sa z partiami a zalozne organizacje maja mylic i robic wode z mozgow polakow // bysmy nie stali sie ofirami cwaniakow lanserow i manipulantow oraz bylych aparatczykow z PO i palikociarni… ktorzy ida z pieknymi hasalmi na transparentach a pod spodem marazm i zgnilizna … taka jak wszedzie ..bo wybory tuz tuz ..moze sie ktos zalapie jadac na naiwniactwie niektorych

  Polubienie

 21. Proponuję temu panu umówić się na wizytę do psychologa lub psychiatry? bo coś mnie się wydaje że ten człowiek z lekka pogubił. Chore zapędy i ambicje? kreuje się na wielkiego polityka? lub ktoś go próbuje wylansować ktoś albo on sam siebie bo ma parcie na szkło?. Widać że znalazł sobie miejsce w Partii i wśród naiwnych ludzi?i. Gratulacje Adamie udało ci się znaleźć wreszcie naiwnych ludzi? którzy cię wspierają w twoich dążeniach. Zawsze chciałeś być kimś?. W Partii PO ci się nie udało bo przejrzano cię,? U Janusza też ci nie wyszło a tu masz możliwości ludzie niedoświadczeni politycznie łatwo ich ogłupić ?

  Polubienie

 22. Spójrzcie na mowę jego ciała a dużo wam powie. Sztuczność, nienaturalność. W materiale chce być blisko ludzi ale bardzo to sztucznie wygląda, Wszystko wyrachowane, ułożone, brak naturalności. Skąd my to znamy? Dla mnie ten człowiek jest nieszczery gra w jakąś grę.Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że o kasę a w tym przypadku chyba dążenie do zaistnienia bycia kimś ? korytko?

  Polubienie

 23. Widziałem Kotuchę w Ruchu Palikota, zafascynowany Palikotem latał u niego na posyłki w służalczych ukłonach. Czemu w swojej spowiedzi pominął Ruch Palikota wstydzi się ?

  Polubienie

 24. no to ja ja jestem TĄ DANUTĄ Banachewicz obsmarowaną przez Adama Kotucha tylko dlatego proszę państwa że stanęłam w obronie ludzi których ten człowiek wykaszał z partii za nic ze swymi poplecznikami ,ale że zmienił mi pochodzenie na żydowskie ,to nie wi4edziałam że ktoś w mojej rodzinie miał być żydem o ile wiem matka polka ,ojciec polak walczący pod Monte Kasino, w czasie wojny matka obozu koncentracyjnego dziecko w łodzi ,ja w czasie stanu wojennego kurier podziemnej solidarności, ,ten człowiek gorszy od KACZYŃSKIEGO,wywalił partii ludzi którzy zakładali partię i tak wygląda DB wydaniu Adama kotuchy czy ten człowiek może być darzony.zaufaniem. zadajcie sobie ludzie sami pytanie .. ,CHCIAŁ MIEĆ TAK PIĘKNĄ KARTĘ , JA JESTEM DUMNA Z MOICH RODZICÓW
  ..

  Polubienie

 25. I can’t even know how I ended up being below, however I considered that upload appeared to be beneficial. I don’t recognize what you are however unquestionably you will definitely any well-known blogger if you aren’t already. Regards!

  Polubienie

 26. Ta właśnie Danuta co na DB urok rzuciła ? A czy to nie żydowskie kabalistyczne gówno? No niezły chejt. Ciekawe czy ktoś z „konspirujących” bierze pod uwagę, że Ci „życzliwi” to agenci tych od koryta żeby dyskredytować konkurencje?

  Polubienie

 27. wszyscy ci co nie popierają pana Adama i nie są lipolizami jego to są AGENCI TEN UROK TO ZA KRZYWDĘ LUDZIOM KTÓRA WYRZĄDZILIŚCIE MNIE NIE JA STANĘŁAM W OBRONIE SKRZYWDZONYCH .. CZY WAM SIĘ PODOBA CZY NIE KARA WAS DOSIĘGNIE MOŻECIE MNIE NAZYWAĆ JAK CHCECIE.. W SUMIE SIEBIE PRZEZYWACIE NIE MNIE I POKAZUJECIE SWOJE PSEUDONOWATORSKIE OBLICZE..FUSZERZY…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s