Chevron w Polsce – Żydzi zmiękczają grunt pod kolejny geszeft


Ministerstwo Środowiska RP pracuje nad projektem ustawy, która ma ułatwić obcym firmom wydobywanie gazu łupkowego oraz innych surowców naturalnych.

(Obecnie prace nad tym projektem przejęło Ministerstwo Skarbu Państwa.)

Ułatwienia mają dotyczyć obniżenia cen koncesji oraz zdecydowanego złagodzenia wymogów dotyczących ochrony środowiska.

Jest wielce prawdopodobne, że w przygotowaniu są także ustawy mające znacznie ułatwić wywłaszczanie Polaków z obszarów objętych koncesjami na poszukiwanie i wydobycie surowców naturalnych.

 

 

 

 

wiecej na: http://www.chevron.pl/weagree/

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

14 uwag do wpisu “Chevron w Polsce – Żydzi zmiękczają grunt pod kolejny geszeft

 1. To wszystko to bardzo mały śmietnik. W sąsiednim artykule o nowym obiecującym polityku (https://wiernipolsce.wordpress.com/2013/10/23/zagubiony-wizjoner-czy-zolnierz-zydo-systemu/#comment-40333) wspomniałem o innym młodym obiecującym polityku (https://prawda2.info/viewtopic.php?t=21867).

  W czasie gdy ten drugi młody obiecujący młody polityk zdobywał ministerialne szlify, jego szefem był Piotr Woźniak. Wikipedia (http://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_Wo%C5%BAniak_%28polityk%29):

  „Od 31 października 2005 do 7 września 2007 i od 11 września 2007 do 16 listopada 2007 sprawował urząd ministra gospodarki, pomiędzy tymi okresami był sekretarzem stanu w MG i kierownikiem tego resortu.”

  Dariusz Kosiur w linku powyżej wykazał że ów Piotr Woźniak teraz jest Głównym Geologiem Kraju. Wszystko jest w dobrych rękach 🙂

  Polubienie

 2. Tu zdaje się kolega p. Zagajewskiego, Ryszard Krynicki (ewidentna analogia do nazwisk takich jak: Warszawski, Krakowski, Poznański, Mazowiecki, Sanocki[?] :D):

  Polubienie

 3. No i sama Szymborska – matka de domo Rottermund. Wracając do powyższych zdjęć z jednego ewidentnie eventu (wiki w haśle o Szymborskiej podaje, że to jej wieczór autorski w 2005 r.) – nawet jeśli założymy, że te jarmułki na głowach obu panów to oznaka szacunku do miejsca kultu, tzn. jeśli założymy, że spotkanie odbyło się w bożnicy – to i tak pozostaje pytanie: „a dlaczego akurat w synagodze?”.

  Polubienie

 4. Uwaga!
  Gaz lupkowy jak wszystko inne wlasnosc Narodu Polskiego~! Tak samo jak wegiel , miedz srebro i zloto rabowane bezkarnie na oczach wszystkich pod rozlicznymi nazwami….a Polacy klepia biede i przymieraja glodem.
  Jak sie wam wydaje???? Kto placi za drogie rozwiercanie, szczelinowanie i exploatacje zasobow naturalnych?????? Otoz WY…POLACY!
  a odbywa sie tro tak:
  Rzad…prawem kaduka sprzedaje koncesje…Nie wolno zadnemu powiernikowi mienia narodowego sprzedac niczego, ale ……oni sprzedaja…samiscie ich sobie wybrali…czyli przez sam fakt udzialu w wyborze daliscie cie im ligitrymacje do handlu czym chca w tym waszymi dziecmi.
  Koncesja to prawne zaswiadczenie, ze okaziciel koncesji ma prawo do exploatacji i sprzedazy na ustalonych z rzadem( zauwazcie nie wlascicielem) warunkach gazu…..oczywiscie WAM!
  Majqac taka koncesje w rece, wlasciciel koncesji udaje sie do bankierow i pokazuje, ze ma koncesje na wydobycie 1 triliona m3gazu….
  Bankier podlicza…1 trilion razy 2 zl….i otwiera pod collateral gazu polskiego, rachunek otwarty do 2/4 triliona…w swoim banku ….dla koncesjowanego….
  CI kupuja sprzet wynajmuja firmy do kazdej fazy doliczajac swoj niewaki zysk..ktory sie im oczywiscie nalezy…bo oni ten gaz kupili od was:-)))))
  Was zamiast obdzielic gazem sprawiedliwie…wykopia z wlasnego pola, gospodarstwa i domu…sciagna z calego swiata wiertnikow , polqanalfabetow po 3 tyg kursie…placac wiertaczowi 1000dollarow na DZIEN KADRZE INZYNIERSKIEJ od 1800 do 2600 dollarow na dzien….a polskie firmy naftowe ida sie walic, badz prosza o byle jaka robote , a rzesze wykszatconych geologow, wiertnikow i exploatatorow szuka byle zajecia za dyche….
  Ludzie,,,spijcie dale4j i wierzcie skurwysynom jak ci o ktorych piszecie….w ladnych ganituirkach i miodem w uszach….KIZlodziejska Mac….
  Iddzie ich wybrqac jeszcze raz!

  Polubienie

 5. Wybierzemy ich panie Romanie, wybierzemy. Przekona się pan wkrótce. Bo geszeft na Polakach nie może się skończyć.
  Jak to było ?
  Show (geszeft) must go on

  Polubienie

 6. Re:

  grzanek
  24 Październik 2013 o 17:42

  KOR-nik Kazimierz Wójcicki (http://pl.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_W%C3%B3ycicki_%28publicysta%29)
  Ustalono na podst. http://dzieje.pl/galeria/komitet-obrony-robotnikow#11

  Lubię
  grzanek
  24 Październik 2013 o 17:52

  Mnie również zaskoczył brak jakiejkolwiek wzmianki nt. jego ewidentnego (ta fizjonomia) pochodzenia.

  Wszelkie wątpliwości rozwiał rebe Michalkiewicz. Jako prawnik, na pewno nie podkładałby się Wóycickiemu pod potencjalny pozew o zniesławienie, nie mając pewności, co mówi:

  A wklejam tę informację dlatego, że ostatnio w studio u Pospieszalskiego ten osobnik po raz n-ty dał wyraz swoim pro-banderowskim sympatiom w dyskusji poświęconej filmowi Wołyń Wojciecha Smarzowskiego.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s