Bilans polskich ruchów politycznych


Agentura żydo-systemu skutecznie obezwładnia każdą polską niezależną inicjatywę polityczną,  a wiele inicjatyw inspiruje i powołuje sama.

 

 

45dfedbed0a6840499b28f75cf5abbe0                           Karykatura z polskiej prasy okresu międzywojennego

 

Reklamy

8 uwag do wpisu “Bilans polskich ruchów politycznych

 1. JUDEOPOLONIA to projekt polityczny wynikający z żydowskich interesów grupowych,które opisał Feliks Koneczny.Miał być realizowany na bazie zbliżenia prusko-żydowskiego.
  Polski badacz opisał też :
  – CYWILIZACJĘ BIZANTYJSKĄ,stąd ciągoty do GERMANOPOLONII,
  – DZIEJE ROSJI,stąd ciągoty do ROSJOPOLONII.
  Zakonnik J.M.Bocheński opisuje polski katolicyzm podkreślając jego istotę,że „KRZYŻ I MIECZ PROWADZIŁY POLSKĘ PRZEZ DZIEJE”.Dodaje przy tym,że jest odmienny głównie od francuskiego,ale i od niemieckiego też!!!
  Dziś podcina się korzenie narodowej kultury.Przywołać tu trzeba polskiego badacza antyku Tadeusza Zielińskiego : „KTO STAROŻYTNOŚCI NIE CHCE UZNAĆ ZA MATKĘ TEMU OBCY BĘDZIE PANEM”.

  Polubienie

 2. Nie zrozumiałem następującej sekwencji

  …Czy życzą sobie mieć państwo autentycznie demokratyczne, sprawiedliwe, traktujące wszystkich obywateli godnie,…..suwerenne i ekonomicznie odpowiednio ustawione i zapytać czy niezależnie od ich poglądów i wiary, czy chcą mieć takie państwo czy nie, .może niewierzący nie chcą, możne niewierzący chcą żyć w nędzy.

  Odnoszę wrażenie że z wypowiedzi tej wynika iż niewierzący, to jednak element niepewny, podejrzany i niepolski.

  Już na pierwszym spotkaniu, (blisko 5 lat temu) które było zorganizowane z inicjatywy M. Brudzyńskiego, K. Zagozdy i M. Barańskiego w Warszawie, oznajmiłem, że jestem osobą niewierzącą.
  I taką pozostaję.

  Osoby wierzące w niczym mi nie wadzą, ale oczekuję iż ja również im nie będę zawadą, że w żadnym razie nie będę postrzegany jako anty-Polak.

  Działalność polityczna i misyjno- religijna to według mnie dwie różne i odrębne od siebie dziedziny.

  (ten wpis w żadnym razie nie odnosi się do moich kolegów i przyjaciół z WPS)

  Polubienie

 3. @adm

  …Czy życzą sobie mieć państwo autentycznie demokratyczne, sprawiedliwe, traktujące wszystkich obywateli godnie,…..suwerenne i ekonomicznie odpowiednio ustawione i zapytać czy niezależnie od ich poglądów i wiary, czy chcą mieć takie państwo czy nie, .może niewierzący nie chcą, możne niewierzący chcą żyć w nędzy.

  Panie Tadeuszu,
  to jest tylko teoretyczne rozważanie pana Jacka Puchnowskiego, teoretyczne dopuszczenie przykładowego wariantu – teoretyczne i zarazem żartobliwe.

  Polubienie

 4. @Mieczysław S.Kazimierzak

  Z całym szacunkiem dla wszystkich wierzących, dla starożytnych filozofii i praw, spójrzmy prawdzie historycznej i politycznej w oczy i powiedzmy w końcu sobie: DOŚĆ KRZYŻOWANIA NASZEJ OJCZYZNY, POLSKI.
  Dość kolonizowania naszych umysłów katolicyzmem i poddawania w niewolę wybranemu narodowi i jego żydowskiemu kapitalizmowi.

  Polubienie

 5. ….teoretyczne i zarazem żartobliwe…..
  Przyjmuję zatem że tak właśnie było.

  Zarówno katolicy, ludzie głęboko wierzący, jak i ci, którzy przestali w Niego wierzyć, mogą być wiernymi swojej ojczyźnie Polsce, jak i tymi, którzy dla własnej nędznej źle rozumianej korzyści, a nierzadko z głupoty, wysługują się jej wrogom.
  Oby tych ostatnich było jak najmniej.

  Polubienie

 6. Sprawa jest poważna a nie mam za dużo czasu aby bardziej wyczerpująco o tym pisać.

  Moim zdaniem rozmówcy wpadli w pułapkę. Nie wiem czy za dużo czytają czy oglądają żydowskich mass-mediów, ale nie potrafią wyjść z intelektualnego więzienia które narzuca nam System.

  Moim zdaniem cały cyrk pod nazwą “demokracja parlamentarna” to żydowska pułapka. Prawica-lewica, trójpodział władzy, parlament, wolne wybory, niezależność banku centralnego, niezależne media (czwarta władza), itp – to wszystko to tylko bełkot. (Prawie) wszystkie pojęcia powstałe od czasów przewrotu we Francji ponad dwieście dla opisania i ukształtowania systemu politycznego lat temu to bzdura.

  Częściowo niektórzy z Was to rozumieją, przynajmniej odnoszę takie wrażenie. Częściowo. Ta dyskusja wyżej dowodzi że to tylko chwile iluminacji które przechodzą. Oby nie na trwałe.

  Być może należy przestrzegać formy demokracji parlamentarnej, jej treść to zwykłe kłamstwo. TRZEBA mieć świadomość tego faktu.

  Na tyle na ile rozumiem historię to niemieccy narodowi socjaliści mieli świadomość fikcji w której żyli i tą fikcję konsekwentnie odrzucali. Na tyle na ile rozumiem grecki Złoty Świt czy podobne ruchy w innych krajach europejskich to oni idą śladem narodowych socjalistów. Potrzebny jest po prostu ruch społeczny, domagający się realizacji interesów narodu ponad bzdurnymi podziałami prawica-lewica, liberalizm-socjalizm, Pro Life-Pro Choice czy co głupszego propagandziści wymyślą.

  Ludzie, do których staracie się apelować (ci przebudzeni lub budzący się) wiedzą/przeczuwają że demokracja parlamentarna to KŁAMSTWO. I Wy chcecie naprawić państwo odwołując się do mechanizmów skompromitowanej demokracji parlamentarnej?

  Moim zdaniem popełniacie wielki błąd. Jeśli założycie zwykłą partię/partyjkę to ludzie będą Was oceniać jako podobnego łobuza do Bosaka, Zawiszy, Kaczyńskiego czy kogokolwiek. Jeśli wejdziecie do bagna demokracji parlamentarnej jako standardowi jej uczestnicy to stracicie całą początkową wiarygodność, zresztą zupełnie zasłużenie. Jeśli wejdziecie do kloaki w której zechcecie się taplać w kłamstwie to nikt nie powinien już Wam więcej wierzyć.

  Nie zamierzam już w życiu uczestniczyć w wyborach parlamentarnych. Wyjątek zrobiłbym dla plebiscytu w którym głównym pytaniem byłoby: “czy lubisz zupę pomidorową?” Uważam że na takie pytanie lud ma kompetencje aby udzielić wiążącej odpowiedzi. Inne pytania są dla tłumu zbyt trudne. Ludziom należy mówić PRAWDĘ, między innymi o tym, jak są manipulowani przez żydowski System. Należy ludziom powiedzieć prawdę również o kłamstwie demokracji parlamentarnej. Żydowski prestidigitator powiedział: “poznacie PRAWDĘ i prawda was wyzwoli”. To nie jest całkiem głupie choć to wyzwolenie może być dość bolesne.

  Tu jest jakieś podejście do problemu: https://prawda2.info/viewpost.php?p=249367 Żeby było jasne, nie wiem kim jest Beppe Grillo. Wiem że autor tekstu który tłumaczyłem jest współpracownikiem “amerykańskiej” policji politycznej. W tym kawałku jednak on dotknął istoty sprawy. Człowiek nie jest istotą racjonalną. Jeśli o tym nie wiecie to rzeczywiście mało wiecie o świecie.

  Jeśli nie macie odwagi powiedzieć ludziom PRAWDY to jesteście zwykłymi kłamcami. Kłamstwo to nie tylko przeinaczanie faktów, to także przemilczanie PRAWDY.

  Polubienie

 7. Obawy, co do przywódców RN potwierdzają również obawy USOPAŁ a nie tylko naszych, tu obecnych na tym forum komentatorów.
  http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=585%3Aredakcja-usopa-qz-caego-serca-yczymy-ydom-eby-wrocili-do-izraela-a-nie-wysyali-do-nas-swoich-emigrantowq&catid=47%3Ausopa&Itemid=108
  Redakcja USOPAŁ: „Z całego serca życzymy Żydom, żeby wrócili do Izraela, a nie wysyłali do nas swoich emigrantów.”
  postdateiconwtorek, 29 października 2013 08:08 | postauthoriconWpisany przez Administrator | PDF | Drukuj | Email

  Jest oczywiste, że Robert Winnicki to wykorzystał i zadzwonił do niego następnego dnia mówiąc, że ma natychmiast zrezygnować z członkostwa w radzie decyzyjnej, jeśli nie to oni go wyrzucą,a wszystko za upublicznione dane, które były fałszywą prowokacją i nic nie znaczyły.

  Szanowni Państwo!

  Drodzy Rodacy, skończył się już czas na komentarze, teraz liczy się już tylko praktyczne działanie, zjednoczenie! Należy zostawić na boku ambicje osobiste i myśleć o Polsce, w jakiej sytuacji się znajduje.

  My zawsze powtarzamy: nie jesteśmy przeciwko żadnej religii, żadnej partii politycznej, o ile nie wyzyskują one, nie oszukują i nie ograbiają Polski, nie mają korzeni w Okrągłym Stole czy Magdalence, nie mają zbrodniczej przeszłości. My jedynie chcemy bronić naszej Ojczyzny!

  Bardzo prosimy Pana Przemysława Holochera, aby publicznie podał do wiadomości to świństwo, które mu wyrządzono, upubliczniając jego osobiste dane i prywatne rozmowy. Przyzwolenie na to dała żydokomuna z Irlandii, którą Pan Holocher pozwie do sądu o zniewagę. Jest oczywiste, że Robert Winnicki to wykorzystał i zadzwonił do niego następnego dnia mówiąc, że ma natychmiast zrezygnować z członkostwa w radzie decyzyjnej, jeśli nie to oni go wyrzucą,a wszystko za upublicznione dane, które były fałszywą prowokacją i nic nie znaczyły. Prosimy, aby Pan Przemysław Holocher opublikował informacje i dokumenty na ten temat, które posiada.

  Mamy już wiele informacji potwierdzających na ten temat, nie chcemy tej sprawy przedłużać, ale zamknąć i naturalnie wykreślić to z naszej współpracy. Potrzebujemy prawdziwych Polaków i katolików.

  Z całego serca życzymy Żydom, żeby wrócili do Izraela, a nie wysyłali do nas swoich emigrantów. Trzeba o tym jasno i otwarcie mówić! To oni wymyślili antysemityzm i to jest śmieszne. Polak przede wszystkim nie ma prawa być antypolakiem, do pozostałych ma prawo, jeśli dotykają one kwestii obrony Ojczyzny. Trzeba o tym mówić głośno, z energią, publikować, to powinno być jednym z haseł naszego sztandaru niesionego do przyszłych wyborów.

  W tym momencie bardzo ważne jest, abyście wszyscy wzięli udział w Marszu Niepodległości 11 listopada w Warszawie. Żebyście pokazali jedność, siłę i to, że Naród jest w stanie walczyć o swoją godność i przede wszystkim o swój byt. W tym dniu nikt z Was nie może być bierny, każdy musi być tam obecny, ze sztandarami, transparentami, z mocnymi hasłami, aby cały świat Was zobaczył, aby ci, którzy nie mogą w tym dniu dotrzeć do Warszawy, poczuli się spokojni i pewni, że są tacy, którzy o Ojczyznę walczyć będą do samego końca i zwyciężą! Że jest nas wielu!

  Korzystając z okazji przesyłam Wam jak najserdeczniejsze pozdrowienia i życzenia wytrwałości i siły! I zawsze pamiętajcie, że od czegoś trzeba zacząć i Wasz sukces jest sukcesem całej Polski, wszystkich tych, którzy cierpią w kraju i tych, którzy z racji wielorakich potrzeb (przede wszystkim zarobkowych) musieli ten nasz kraj opuścić.

  Redakcja USOPAŁ

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s