Rzeźba w Gdańsku. Żydo-system przeciw Słowianom.


 

Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Wrzeszcz w Gdańsku, po zapoznaniu z materiałami procesowymi zgromadzonymi przez Komisariat VIII Policji w Gdańsku  oraz po wykonaniu czynności własnych w sprawie wystawionej w Gdańsku 12 października 2013 r. rzeźby noszącej tytuł „Komm Frau”, podjęła decyzję o umorzeniu postępowania w tej sprawie.

 

Wyobraźmy sobie, że w jakimś naszym mieście ktoś ustawił rzeźbę obrazującą bestialskie zbrodnie żydowskich bandytów z UB na polskim narodzie (w latach 1944-56 zamordowali od 300 tys. – 600 tys. Polaków). Czy wtedy także prokuratura umorzyłaby śledztwo nie dopatrując się w  rzeźbie nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych (art. 256 § 2 kk) oraz znieważenia  miejsca publicznego ( art. 261  kk)? Czy nie bylibyśmy świadkami jazgotu żydo-mediów nie tylko w Polsce, ale i światowych,  zarzucających nam antysemityzm, ksenofobię, mowę nienawiści i Bóg wie, co jeszcze?

Komentarz WPS

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

21 uwag do wpisu “Rzeźba w Gdańsku. Żydo-system przeciw Słowianom.

 1. Żydowska satelitarna Telewizja Republika i jej gość, prof. Mieczysław B.Biskupski, polsko-amerykański (amerykański – czytaj żydowski, syjonistyczny) historyk i politolog

  Słowo o tv Republika
  TELEWIZJA NIEZALEŻNA SPÓŁKA AKCYJNA

  PREZES ZARZĄDU: PIOTR BAREŁKOWSKI

  WICEPREZES ZARZĄDU: TOMASZ SAKIEWICZ

  WICEPREZES ZARZĄDU: BRONISŁAW WILDSTEIN

  Ten ostatni według jednego z liderów RN, Mariana Kowalskiego, jest wybitnym polskim patriotą.

  Polubienie

 2. Ach ta straszna Rosja

  Wykład prof.A.Nowaka, wybitnego rusofoba na smyczy syjonistów, prelegenta u o.Rydzyka.

  Tym razem wykład w muzeum poświęconego pamięci narodowego (ale narodu wybranego!) bohatera płk.Kuklińskiego. Dyrektorem muzeum jest potomek dzielnego agenta syjonizmu, J.Szaniawskiego vel Szlajera.
  W gadzinówce Michnika, jeden z jej redaktorów, P.Wroński, jakiś tydzień temu wywodził, że płk.Kukliński jest bohaterem, a E.Snowden jest zdrajcą.

  Oto i cała żydowska polityczna dialektyka dla Polaków, dialektyka od Michnika do Rydzyka.

  Polubienie

 3. Dziel i Żądz -to zasady koczowników wprowadzone do Słowiańszczyzny od polania się wodą ponad 1000 lat temu.Dziś odczuwamy tego katastrofalne skutki.Robią tak dlatego że Słowianie to realna potężna siła która może zniwelować ich plany podboju Świata i oni dobrze o tym wiedzą więc dlatego nas ze sobą skłócają.Szkoda tylko że znikoma część społeczność Słowiańska jest tego świadoma.
  Polskojęzyczne elity rządzące zdają sobie sprawę że w Polsce i nie tylko odradza się społeczeństwo Patriotyczne.Powołanie tego sztucznego, nafaszerowanego agentami tworu jaki jest RN ma tylko jedno zadanie”Zniszczenia w Polakach uczucia Patriotyzmu”.Pan Bosak.Winnicki,Zawisza i inni to medialne małpy systemu.Dziwne że te osoby zapraszane są do Mediów czego nie mogę powiedzieć o innych liderach Organizacji Narodowych.

  Polubienie

 4. Widziałem tą rozmowę Czarneckiego z rosyjskim dziennikarzem..”patriota” Czarnecki wypadł żenująco w tej konfrontacji..Ale słowo – „żenada” w jego przypadku to zbyt delikatne określenie. To zwykły nieuk, rusofob, historyczna prostytutka, filosemita, człowiek nie mający moralnego kręgosłupa… z Polską Myślą Narodową ma tyle wspólnego co Polacy z Pekinem…Tak go również ‚najdelikatniej’ można określić..żeby nie użyć słów konkretnych… Według Czarneckiego „faktem historycznym” jest to, że żołnierze armii radzieckiej wyzwolili Gdańsk po to by gwałcić polskie ciężarne kobiety..Taki obraz historii chce przedstawić vel. Czarnecki…i to ma głównie utkwić w świadomości młodego pokolenia… No nie da się tego komentować…

  Polubienie

 5. Sądziłem, że Bosaka zastanę w powyższym wideo po przeciwnej stronie barykady. Rozczarował mocno. A pamiętam parę sensownych jego wystąpień. No nic – wszystkie ew. komplementy wypada odszczekać.

  Polubienie

 6. jgs napisał: „Według Czarneckiego “faktem historycznym” jest to, że żołnierze armii radzieckiej wyzwolili Gdańsk po to by gwałcić polskie ciężarne kobiety”
  Polskie? Skąd więc nazwa tego magnum opus? To jest dopiero skandal? Co — w kontekście polskiej racji — stanu obchodzi mnie jakaś zgwałcona Niemra?

  Polubienie

 7. Wiecie panowie, ów ,,artysta” napatrzył się na amerykańskie filmy, w których (niemal w każdym ) jest scena z wkładanym miedzy zęby pistoletem.

  Polubienie

 8. Dlaczego ta super propaganda nie mówi nic o gwałtach popełnionych na kobietach Polskich przez żołnierzy wielkiej Rzeszy.Tak to temat tabu dla syjonistycznych władz Polskich.

  Polubienie

 9. Ohydna propagandowa rzeźba w Gdańsku. Zapewna była to zorganizowana akcja ze względu na ciężar i wielkość tej “rzeźby”.

  Ale…

  Tylko idioci uważają Wehrmacht za armię rycerskich żołnierzy. A oni, a także SS, Gestapo, policja niemiecka gwałcili Polki przy każdej nadarzającej się okazji. Tylko o tym cicho sza, bo gwałciła tylko “dzicz” azjatycka z Armii Czerwonej.

  Przerażający jest bilans gwałtów w ZSRR, w tym głównie jak myślę na terenach etnicznie rosyjskich.

  “Szacunki dotyczące gwałtów na radzieckich kobietach przez Wehrmacht podają dane maksymalnie 10.000.000 przypadków, między 750.000 – 1.000.000 dzieci urodzonych w wyniku gwałtów.”
  Za: http://en.wikipedia.org/wiki/War_crimes_of_the_Wehrmacht#Mass_rapes

  Tak więc specjalnie nie dziwię się czerwonoarmistom za to, co robili z Niemkami.

  “Gwałty były także popełniane wobec polskich kobiet i dziewcząt podczas masowych egzekucji przeprowadzanych głównie przez Selbstschutz […]“
  z: http://en.wikipedia.org/wiki/War_crimes_of_the_Wehrmacht#Rapes

  (chodzi tu o zbrodnie min. w Piaśnicy, Lesie Szpęgawskim, Fordonie, Barbarce itd- z lat 1939-40)

  “Od pierwszych dni powstania dochodziło w Warszawie do gwałtów na polskich kobietach i dziewczynkach[18]. Skala tego zjawiska jest bardzo trudna do oszacowania, choć szereg zeznań złożonych przed Główną Komisją Badania Zbrodni Hitlerowskich w Polsce, jak również wspomnienia świadków tych wydarzeń wskazują, że zgwałcenia były podczas tłumienia powstania zjawiskiem powszechnym. Dochodziło do nich najczęściej podczas wypędzania ludności z domów lub na punktach zbornych dla cywilów znajdujących się na terenie miasta – takich jak np. targowisko „Zieleniak” na Ochocie bądź kościół św. Wojciecha na Woli. Napastowane były nie tylko osoby cywilne, lecz również powstańcze sanitariuszki[190][191], a nawet pacjentki szpitali. Po dokonanym gwałcie ofiary nierzadko były mordowane i okaleczane w obsceniczny sposób[192].

  Szereg zeznań świadków wskazuje jednak, że również jednostki złożone z Niemców dopuszczały się licznych gwałtów na kobietach[198][199]. Dotyczy to w szczególności znanej z niskiego poziomu dyscypliny brygady Dirlewangera. „Za każdym razem, kiedy szturmowaliśmy piwnicę, a były w niej kobiety, dirlewangerowcy je gwałcili” wspominał w rozmowie z polskimi dziennikarzami weteran Wehrmachtu, Mathias Schenk[74]. Christian Ingrao wysunął tezę, iż skłonność żołnierzy Dirlewangera do dokonywania masowych gwałtów na kobietach – zwłaszcza tych, które posiadały emblematyczny status (sanitariuszki, zakonnice itp.) – wynikała z faktu, iż kierownictwo III Rzeszy postrzegało powstanie warszawskie jako ostatni akt niemal tysiącletniej rywalizacji żywiołów polskiego i niemieckiego. W tym kontekście gwałt był postrzegany jako uderzenie kulturowo-etniczną tożsamość narodu polskiego, za którego najważniejszego nośnika Niemcy uważali polską
  kobietę[200].”

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnie_niemieckie_w_powstaniu_warszawskim#Gwa.C5.82ty

  “Setki tysięcy kobiet zmuszono do prostytucji na rzecz Niemców i ich sojuszników podczas II wojny światowej
  (…)
  Temat prostytucji i seksualnej przemocy pod okupacją do niedawna stanowił wśród historyków tabu. Dopiero głośna afera z seksualnymi niewolnicami wojsk japońskich, które porywano do domów publicznych z Korei i Chin, sprawiła, że niektórzy historycy zainteresowali się tym problemem w okupowanej Europie. Wnioski są nie mniej wstrząsające. Amerykańska historyczka Wendy Jo Gertjejanssen z Uniwersytetu w Minnesocie w pracy “Sexual Violence on the Eastern Front during World War II” dowodzi, że przemoc seksualna ze strony sił wojskowych i policyjnych III Rzeszy była powszechna.
  Pierwsze wypadki gwałtów odnotowano już we wrześniu 1939 r. podczas inwazji Niemiec na Polskę. Niemiecki historyk Jochen Böhler w monografii “Przygrywaka do wojny na wyniszczenie – Wehrmacht w Polsce” pisze o rozkazie wydanym przez Główną Komendanturę Armii, w którym zwraca się uwagę na “wykroczenia przeciwko ludności cywilnej na zajętych obszarach, w tym wypadki gwałtów”.

  z: http://www.wprost.pl/ar/105285/Seksualne-niewolnice-III-Rzeszy/

  Pod okupacją III Rzeszy masowo gwałcono Polki. Masowo też zmuszano je do prostytucji w niemieckich burdelach. Ten okrutny i poniżający los dotknął i kobiety z ZSRR:


  “Kobiety zmuszane do seksualnego niewolnictwa przez władze niemieckie czasami próbował uciec. [ 5 ] Istnieje co najmniej jedna znana próba zbiorowej ucieczki przez polskie i rosyjskie kobiety z niemieckiego burdelu wojskowego znajdującego się w Norwegii . Po ich ucieczce, kobiety zwróciły się do lokalnego kościoła ewangelickiego o azyl . […] Ruth Seifert, profesor socjologii na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Regensburgu , utrzymywała, że kobiety zostały zmuszone do pracy w tych domach, jak pokazano w trakcie procesu głównych zbrodniarzy wojennych przed Międzynarodowym Trybunałem Wojskowym w Norymberdze w 1946 roku. [ 9 ]

  O realiach tego procederu w Europie Wchodniej (a więc napewno można odnosić to również do terenów II RP)

  […]]W ZSRR wiele kobiet zostało porwanych przez siły niemieckie do prostytucji, jak również, jeden raport Międzynarodowym Trybunałem Wojskowym podaje ” w Smoleńsku dowództwo niemieckie otworzyło burdel dla oficerów w jednym z hoteli, do którego setki kobiet i dziewcząt był zapędzanych ,[…]“

  z: http://en.wikipedia.org/wiki/German_military_brothels_in_World_War_II#Forced_prostitution


  “Jest rok 1940. Wielu żołnierzy Wehrmachtu angażuje się na okupowanych terenach w romanse „miedzy-rasowe”. Do Reichsführera SS Heinricha Himmlera docierają pogłoski o orgii w warszawskim hotelu Bristol, gdzie wysocy rangą oficerowie wojska i SS w październiku 1939 r. mieli zabawiać się z ponad 30 Żydówkami, zaciągniętymi tam siłą. Mnożą się przypadki chorób wenerycznych. Wehrmacht postanawia rozwiązać problem kompleksowo: powstaje ok. 500 przyfrontowych domów publicznych pod fachowym nadzorem medycznym. Niedługo później powstają również w obozach koncentracyjnych.

  Centralnym miejscem „przeładunku” kobiet kierowanych do obozowych puffów był kobiecy obóz Ravensbrück. Tutaj kobiety były poddawane ocenie, gwałcone przez SS-manów i rozsyłane do burdeli. Helga Luther, z którą rozmawiali dziennikarze „Frontal 21″, trafiła do Ravensbrück jako więźniarka polityczna, pracowała w izbie chorych i doświadczyła tam selekcji do burdeli. Wspomina: „Przyszli SS-mani i strażniczki, oglądali kobiety ze wszystkich stron, przyglądali się, jak były zbudowane. Życzenia obejmowały wszystkie możliwe typy – wysokie blondynki, niskie, grube, ciemnowłose, a nawet z kręconymi lub gładko zaczesanymi włosami. Były oglądane od przodu i tyłu, jak jędrne jest ich ciało, ile mają lat. Potem były wysyłane do izby chorych. Co mogło być wykorzystane, dzielono według kategorii: burdel dla oficerów, burdel dla podoficerów i szeregowych oraz dla męskich więźniów, czyli kapo”
  Matka Marii, Żydówka, była jedną z deportowanych. Przeżyła wojnę jako przymusowa prostytutka, podczas gdy jej rodzina zginęła w Oświęcimiu. Maria, która ze względu na rodzinę chce pozostać anonimowa, urodziła się po wojnie, dorastała pod opieką rodziców zastępczych i dopiero gdy dorosła, poznała swą prawdziwą matkę. – Matka wcześnie przybyła do Auschwitz, już w 1940 roku – wspominała Maria. – Pytałam ją, jak mogła przeżyć te pięć lat? Powiedziała mi, że była bardzo atrakcyjną, piękną kobietą, i że została wybrana do burdelu dla personelu SS, tak przeżyła.”


  “3 maja 1941 r. Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rządu Polskiego na Uchodźstwie opublikowało dokument opisujący masowe naloty prowadzone w polskich miastach w celu przechwytywania młodych kobiet, które były później zmuszane do pracy w domach publicznych dla niemieckich oficerów i żołnierzy.
  Jednocześnie, polskie dziewczyny w wieku 15, zaklasyfikowane jako odpowiednie do niewolniczej pracy i wysłane do Niemiec, były wykorzystywane seksualnie przez żołnierzy niemieckich, z reguły na miejscu przeznaczenia.

  W 1941 taka łapanka miała miejsce na Żoliborzu, w raporcie RGO (z 1943 roku) alarmuje się że kobiety wywożone na roboty padają często ofiarą gwałtów ze strony konwojentów, niemieckich policjantów lub na miejscu przez mężczyzn u których są zatrudnine, lub przez których są nadzorowane np. w fabrykach, obozach pracy,gospodarstwach rolnych”
  http://en.wikipedia.org/wiki/War_crimes_of_the_Wehrmacht#Rapes

  Za: http://www.historycy.org/index.php?showtopic=92619&view=findpost&p=1075297

  Polubienie

 10. Rzeźba symbolizuje i udział ZYDOKOMUNY w walce zła ze złem to jest faszyzmu z komunizmem.To w ramach procesu handlowania wojną i pokojem żydowska mniejszość narodowa prowadziła akcję wywrotowa w czasie II RP,a następnie zbolszewikowani Żydzi kolaborowali z sowieckim okupantem.Feliks Koneczny w CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ zamieścił rozdziały :
  – SYJONIZM,w którym socjalizm miał być ewolucją Starego Testamentu
  – HITLERYZM ZAŻYDZONY w ramach reaktywowania sojuszu cywilizacji bizantyjskiej z żydowską przeciw łacińskiej.
  Problem finansowania nazizmu i komunizmu w ramach handlowania wojną i pokojem rozwinął Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ.
  Dzieło sztuki ma to do siebie,że każdy może w nim odczytywać swoją „prawdę”.W KOMM FRAU,podpisane CHODŹ KOBIETO można zrozumieć obrażone uczucia tych,co wierzyli w mesjasza Karola Marksa i jego naukę niesioną na balszewickich bagnetach.

  Polubienie

 11. Wspieraj syjonistyczne żydo-media

  Gazeta Polska niejakiego Sakiewicza także do nich się zalicza, choć tytuł na to nie wskazuje.

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2013/10/gp_42-1054-okladka.jpg?w=700

  Artykuł tygodnia: KGB zetnie Putina, autor: Krzysztof Zielke

  „Wojna na górze wykreowała Aleksieja Nawalnego na przywódcę opozycji i niemal pewnego konkutenta Putina w wyborach prezydenckich 2018r. Kiedy ludzie dostana szansę prawdziwego wyboru, miliony Rosjan odrzuca putinizm”rozmarzyli się syjonistyczni Żydzi..

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s