System prawny III RP oraz KNF i NBP w obronie geszeftów


                 Z cięciem OFE do Trybunału?

 

Komisja Nadzoru Finansowego uznała, ze rządowe plany okrojenia OFE budzą wątpliwości ekonomiczne i prawne. Prokuratoria Generalna uznaje, że to wywłaszczenie bez odszkodowania. Do krytyki dołącza się NBP.

 za żydowską gadzinówką Michniaka, środa 30.10.2013, str.26 – Anna Popiołek

                                              *                      *                     *

 

Wielka troska z jaką pochylają się nad problemami geszefciarzy z OFE syjonistyczne agendy III RP może wycisnąć łzy na twarzach Polaków nie ogarniających ogromu grabieży naszych emerytur, wynagrodzeń, wypracowanego przez nas majątku narodowego i dochodu.

 

Dlaczegóż to podobnej troski nie wykazują wymienione wyżej agendy żydo-systemu III RP w kwestii okradania Polaków i Państwa Polskiego?

 

Rząd T.Mazowieckiego w 1990r. wprowadził jednorazowym aktem autorstwa L.Balcerowicza, przyjętym przez sejm III RP, wobec polskich przedsiębiorstw, rolników i osób prywatnych wsteczna zmianę treści umów kredytowych z bankami. Na mocy tego aktu banki drastycznie zwiększyły wstecznie oprocentowanie zaciągniętych przed 1990r. kredytów czyniąc z kredytobiorców niewypłacalnych dłużników. Ten bezprecedensowy w skali świata przestępczy akt żydo-rządu Mazowieckiego (i Balcerowicza) doprowadził do upadłości wiele polskich przedsiębiorstw państwowych i prywatnych, wielu rolników oraz osoby prywatne. Ten przestępczy akt wymuszał także zgodę przedsiębiorstw na prywatyzację, co praktycznie oznaczało ich fizyczną likwidację.

 

I tu żadna agenda żydo-systemu III RP nie wyraziła dotąd wątpliwości ekonomicznych i prawnych, nie upomniała się o odszkodowanie dla pokrzywdzonych polskich firm, rolników i osób prywatnych!!!

 

Oczywiste jest, że wycofanie części funduszy wyprowadzonych ustawowo z ZUS do OFE (ustawa wprowadzająca OFE jest kryminalna) wynika wyłącznie z faktu załamania się finansów III RP. Do tego załamania finansów i gospodarki kraju doprowadziły wszystkie kolejne żydo-rządy III RP realizujące politykę pod dyktando światowej żydowskiej finansjery.

 

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

2 uwagi do wpisu “System prawny III RP oraz KNF i NBP w obronie geszeftów

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s