Żydowski kapitalizm za złotówki


    Syjonistyczna banda realizuje antypolską politykę za nasze pieniądze.

 

Nie interesuje mnie konflikt w PO między niejakimi D.Tuskiem i G.Schetyną. Interesowałby mnie w jednym tylko przypadku, gdyby istniała szansa, że wzajemnie się pozabijają. Że cały ten „po okrągło stołowy”, żydowski układ pójdzie w ślady Icka Dikmana i to jak najprędzej.

 5e3727c27c79318e6b01ef937c465f01                              Donald Tusk i Grzegorz Schetyna, fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Ale! Nie powinniśmy traktować obojętnie faktu, że ta syjonistyczna szumowina uprawia swoje polityczne gierki wykorzystując do tego celu resztki naszego narodowego majątku, nasze pieniądze, obdarowując się nimi w formie łapówek za głosy na jedną lub drugą antypolska kanalię.

Partia „wykształconych i inteligentnych” – wykształconych i inteligentnych inaczej -, czyli PO, ma w tej dziedzinie nie małe doświadczenie. Już bowiem, jej poprzedniczka, KLD, brała pieniądze od „niemieckiego” sponsora – chodzi o fundacje z NRF -, a więc o łapówkach i politycznej korupcji mowy być nie może. Za co je brała? Z pewnością sporo mógłby o tym powiedzieć obecny komisarz UE, J.Lewandowski – otóż, brała je za antypolską i pro „niemiecką” politykę. Czego dowody znajdziemy w wypowiedziach niejakiego D.Tuska, a jest ich wiele.

 

W normalnym państwie, tzn. w państwie rządzonym przez przedstawicieli narodu, a nie przez agenturalne przybłędy, PO powinna zostać zdelegalizowana, a jej władze winny trafić za kraty lub do obozów pracy. Dotyczy to zresztą całej „elity” III RP i z pewnością kiedyś tak się stanie. Ten moment zbliża się z każdym dniem i nie są to wyłącznie pobożne życzenia, ale obserwacja wskazująca na wzrost nacjonalistycznej świadomości narodów Zachodu.

Walka buldogów w PO

 

Dariusz Kosiur

 

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Żydowski kapitalizm za złotówki

  1. Karol Marks mesjasz tylko inaczej w globalizmie po odbiciu się od ściany komunizmu.Szowinizm internacjonalistyczny nie może być podstawą dla patriotyzmu.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s