Relacje panstwo kościół.


Stacje telewizyjne a także zapewne i pozostałe media dalej nagłaśniają sprawę pedofilii i pedofilów w kościele katolickim .

Można przypuszczać, że coś się popsuło w relacjach rządzących z kościelną hierarchią.

I jak niektórzy mówią gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, tu zapewne o dużę pieniądze.

Jaki jest stan kasy państwowej wszyscy wiemy, jakie jest zadłużenie państwa także. Że coraz mocniej rządzący odczuwają brak kasy możemy się domyślać.

Jeśli rząd Tuska zdecydował się podnieść VAT, zabrać bankierom dochody z OFE, zaryzykować utratę ich poparcia co zobaczyliśmy naocznie na wykresach ,,sondażowni” to znaczy, że jest tak źle że i kościołowi także musiał zabrać tz. fundusz kościelny.

Ale kościół to siła. Gdy powie, że fundusz kościelny to świętość to aby go jednak zabrać tą świętość trzeba obnażyć.

I tak mamy pedofilię w kościele.

Pragmatyczny Tusk ( pragmatyzm u niego po dziadku z Wermachtu) wie, że aby zniszczyć kościół nie można zakazać Polakom chodzić do kościoła. Trzeba ich przekonać, że kler to swintuchy, że kler to zagrożenie dla naszych dzieci. Że żadni z nich słudzy boży, zadni ojcowie i pasterze duchowi.

Tusk uderza z fundamenty kościoła w naszą w niego wiarę. A to dla kościoła cios najmocniejszy, bo czym jest kościół bez wiernych.

Stalin pytał ironicznie ile papież ma dywizji?

Tusk wie w czym tkwi siła papieża i polskiego kościoła i jak tą siłę  zniszczyć.

I jak widać zabrał się za to rękoma mediów sam pozostając jakby w cieniu.

A swoją drogą obrzydliwe jest to, że jakiś staruch nie umie powściągnąć swoich obrzydliwych chuci a później jakby nic wdziewa szaty kościelne i udaje świętość.

Jeśli papiestwo jest zdrowe winno wykluczyć natychmiast takiego z kościoła, jeśli zdrowe nie jest będzie szło w zaparte broniąc każdego kolejnego pedofila.

Poniżej artykuł ze strony

http://www.faktyimity.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=558:mamy-za-soba-trzy-tygodnie-medialnej-nagonki-na-kosciol-w-zwiazku-z-podejrzeniami-abp-wesolowskiego-i-ks-gila-o-pedofilie-cierpliwie-sluchalem-tego-co-przez-ten-czas-mowili-biskupi-ksieza-i-swieccy-komentatorzy

NIEMIŁOSIERNI

Mamy za sobą trzy tygodnie medialnej „nagonki” na Kościół w związku z podejrzeniami abp. Wesołowskiego i ks. Gila o pedofilię. Cierpliwie słuchałem tego, co przez ten czas mówili biskupi, księża i świeccy komentatorzy. Starałem się usilnie nie wyjść z siebie, a i teraz chcę napisać bez emocji, rzeczowo…

Zacznijmy od pewnej prawidłowości, którą warto zapamiętać. W 98 przypadkach na 100 księża kłamią w sprawach mających wpływ na wizerunek Kościoła.

Tymi dwoma wyjątkami, które odnotowałem, są ks. Lemański oraz jezuita Krzysztof Mądel, molestowany w dzieciństwie przez własnego proboszcza. Ci dwaj, widząc festiwal zakłamania w wykonaniu swoich przełożonych i kolegów, złożyli świadectwo prawdzie. Dlaczego? Ponieważ zachowali w kapłaństwie kręgosłup moralny, co jest zaiste wielką sztuką. Inni duchowni kłamią, gdyż chcą dalej pracować.

Wystąpienie księdza przeciwko własnej organizacji jest równoznaczne ze śmiercią zawodową, bezrobociem, biedą itd. Na odwrotnej zasadzie byli księża, którym na karierze w tych strukturach już nie zależy – mówią o Kościele prawdę.

Publiczna spowiedź ks. Gila zakończyła – mam nadzieję – szum medialny w jego sprawie. Czy mu wierzę? Nie. Dowody, jakie zebrały „FiM” (od kwietnia do naszej publikacji w czerwcu) na jego temat, są jednoznaczne. Pokrętne tłumaczenie plus rozbiegane oczka zakonnika też o czymś świadczą. Miejmy nadzieję, że normalny, świecki sąd będzie miał sposobność to rozstrzygnąć. Zostawiam też inne, aktualnie upublicznione molestowania dzieci, mężów i uczennic gimnazjów, które „dziwnym trafem” wypłynęły lawinowo dokładnie podczas afery dominikańskiej. To tylko kolejny dowód na to, że takie przypadki dzieją się w Polsce każdego dnia, potrzeba tylko odpowiedniej atmosfery, żeby ofiary, ich rodzice czy inni świadkowie (np. była gospodyni ks. Gila w Polsce, która przez kilkanaście lat ukrywała fakt molestowania przez niego dzieci na parafii w Polsce) nabrali odwagi do mówienia.

O wiele bardziej symptomatyczne i wkurzające jest to, w jaki sposób podchodzi się w publicznych dyskusjach do problemów, które leżą u źródeł molestowania dzieci przez księży. Jak wspomniałem, uczestniczący w nich duchowni, z rzecznikiem ks. Klochem na czele, kłamią z zasady. Niestety, druga strona, czyli dziennikarze, nie mogą w żaden sposób sprostować tych kłamstw, ponieważ nie znają prawdy, tj. realiów Kościoła. Weźmy pytanie, które przewijało się w większości publikacji czy na przykład w TVP Info, po wywiadzie z ks. Gilem:

Ilu może być księży pedofilów w Polsce, jaka jest skala problemu? Oczywiście ks. Kloch i inni „czynni” – a także m.in. parlamentarzyści prawicy oraz rzecznik KAI Marcin Przeciszewski, rasowy krzyżak, który mieni się Polakiem – twierdzą zgodnie, że w Kościele papieskim nie ma więcej pedofilów niż na przykład wśród nauczycieli, lekarzy czy trenerów. A nawet że jest ich procentowo mniej; mówią o 12 lub ogólnie „kilkunastu” przypadkach.

Powołują się przy tym na publikacje „uznanych mediów”, takich jak „Wyborcza”, „Newsweek” czy „Polityka”. I mają rację, bo tylu ich tam było! To są przypadki, które nie dało się zamieść pod dywan na plebanii lub w kurii i które stały się skandalami na skalę krajową. Tymczasem my, w redakcji „FiM”, na podstawie naszych publikacji naliczyliśmy ponad 60 pedofilów w sutannach w ciągu ostatnich 5 latach.

Czy to już wszyscy?

Wolne żarty! My również pisaliśmy wyłącznie o przypadkach znanych przynajmniej na forum parafii.

Ogromna większość aktów pedofilskich jest wyciszana pokątnie, za pieniądze księdza lub kurii; zwykle po tym, jak ofiara, przeżywając traumę, zaczęła się zwierzać najbliższym. Kościół potrafi być w takich przypadkach baaardzo hojny.

Znam wiele takich historii z czasów, gdy byłem klerykiem i księdzem, na przykład z Tomaszowa Mazowieckiego, gdzie proboszcz zgwałcił kilkuletniego chłopczyka, rozrywając mu odbytnicę. Skończyło się na kilku szwach i kilkudziesięciu tysiącach „do ręki”. Wszystko rozegrało się w kręgu rodziny, proboszcza i kurialistów, a plotki w parafii szybko zaszczekały miejscowe mohery. Tylko wikariusze roznieśli wieść między innymi księżmi.

Każde takie odszkodowanie to wielki ból dla kleru, który przywykł brać, a nie dawać. Obecnie też biskupi boją się najbardziej tego, że fala „nagonki” wpłynie na sąd w Koszalinie, gdzie odbywa się bezprecedensowy proces o odszkodowanie od kurii. Oby sędzia był nieczuły na podchody, które niewątpliwie mają tam miejsce… Sama myśl o setkach tysięcy złotych dla każdej ofiary pedofila w sutannie jest dla funkcjonariuszy Krk prawdziwym widmem upadku ich firmy, gdyż oni wiedzą najlepiej, że takich ofiar są tysiące. A kiedy pierwsza z nich dostanie godne odszkodowanie, wtedy reszcie puszczą hamulce.

Wspomniany Przeciszewski wprost powiedział, że Kościół w USA może płacić, bo jest bogaty, ale ten biedny polski – w żadnym wypadku. No tak, biskupi musieliby wówczas przesiąść się z mercedesów na

golfy, a proboszczowie – chyba na cinquecenta!

Nie mniej naiwne w wykonaniu dziennikarzy i bezczelne w przypadku duchownych są dywagacje lub wprost negacje faktu odpowiedzialności watykańskiej instytucji za przestępstwa seksualne swoich podwładnych. Z relacji ofiar wynika, że stanowisko księdza jest przez niego zawsze wykorzystywane do aktów pedofilskich.

Przestępstwo wiąże się więc nieodłącznie z misją powierzoną przez biskupa i kurię. Nawet biedne szpitale płacą za błędy lekarzy, ale przecież kurie płacić nie przywykły. Media, a tym bardziej kler, udają też, że nie wiedzą o tajnej, mafijnej Instrukcji Crimen Soliticationis z 1962 roku (za tydzień omówimy ją w „FiM”) wystosowanej do biskupów całego świata przez Jana XXIII, zwanego „dobrym papieżem”, która sprowadzała karę wykluczenia z Kościoła na tego, kto wiedząc o przestępstwie seksualnym księdza, upowszechni tę wiedzę. Innymi słowy papież, który ma być wyniesiony 27 kwietnia razem z JPII do (wątpliwego) zaszczytu bycia świętym katolickim, nakazywał pod najcięższą w Kościele sankcją do ukrywania przestępców przed odpowiedzialnością karną. Oczywiście dla dobra Kościoła, którego „dobre imię” jest o niebo (to ziemskie) ważniejsze od tysięcy ofiar zboczeńców, które ucierpiały m.in. w związku z tą haniebną Instrukcją.

27 kwietnia papież Wojtyła ustanowił Święto Miłosierdzia Bożego.

Tylko dla kogo?

Zapewne dla siebie i swego Kościoła. Wątpię jednak, czy jakikolwiek bóg będzie dla nich miłosierny.

Jonasz

Komentarze do artykułu

Jonasz 2

„Wątpię jednak, czy jakikolwiek bóg będzie dla nich miłosierny”

Ty się mój imienniku martw raczej o siebie – człowiek grzeszny, a pokorny ma ZAWSZE szansę na Zbawienie. Gorzej z grzeszącymi ateistami, którym pokory zazwyczaj bardzo brakuje – tak jak np. w Pańskim tekście.

Bandolier

@Jonasz2 – Lekcja #1 – ateisci nie grzesza, ateisci uzywaja swiadomosci ktora mowi im jak postepowac porzadnie czy uczciwie, nie powiem Ci moralnie bo jako ze to jest pierwsza Twoja lekcja mozesz latwo pomylic ateistyczna moralnosc z ta katolicka, dla Twojej informacji sa to dwie rozne rzeczy.

Lekcja #2 – Pokora albo sluzalczosc, nam ateistom nieznana, jesli nie wiesz dlaczego to nie uwazales na poprzedniej lekcji, my znamy roznice pomiedzy „czynic wlasciwie bez wzgledu na to co ci mowia a czynic to co ci mowia bez wzgledu na to czy wlasciwe”

Lekcja #3 – lekcji #3 nie bedzie dzisiaj, musisz przecwiczyc to czego dzisiaj sie nauczyles, jako prace domowa przeczytasz ksiazke „Bog nie jest wielki, jak religia zatruwa wszystko” na razie otrzymujesz ZBAWIENIE ale w zawieszeniu do czasu przeczytania ksiazki.

Gość – Malgorzata

Jestem osobą wierzącą , ale muszę przyznać Panu rację. Zaklamanie w kościele jest ogromne. Mieszkam zagranicą i mamy tu polski Kościół i w tym polskim kościele niedawno ksiedza polskiego pedofila z Towarzystwa Chrystusowego w Poznaniu. Jest to nie wielka emigracja polska i jest to dla nas polaków szok. Mimo wielu protestów CISZA.Ks. pedofil spokojnie przenieśony do nastepnej polcowki w tym samym kraju śmieje się nam bezczelnie w twarz i pracuje z dziećmi , a biedni emigranci zastraszani boją się mówić miedzy sobą i nie chcą skandalu na obcej ziemi. Jednym słowem bezsilność.

Gość – Piotr

Crimen sollicitationis a nie Crimen Soliticationis. Rozumiem, że to nie jest istotne dla tematu ale nie dawajmy przeciwnikowi okazji do wykazywania naszej niższości. Już widzę komentarze typu : „Nawet nazwy dokumentu nie potrafią poprawnie przytoczyć”

Gość – zbigniew

Gratulacje Jonasz za dobre odważne i nad wyraz trafne spostrzeżenia . Chciałoby się prosić abyś napisał coś o tym Kaszaku z Sosnowca. Ten to dopiero jest przymuł, drań, pośmiewisko i bardzo lubi chłopców troszkę starszych tak w wieku studentów, więc nie masz się czego lękać. Napisz coś wszyscy czekamy na dobry artykuł o nim. Dzięki od bardzo licznych zainteresowanych i pozdro

Gość – edoo

Swietny , trafny komentarz!!! Ilosc ukrytego, sutannowego pedofilstwa jest tajemnica wiary KRK w Polsce!!!

Gość – janusss

Drodzy panstwo , przez ostatnie 60 lat mielismy wedlog moich obliczen , 60.000 ksiezy i zakonnikow 2 pokolenia , z tego 30 procent jest pedofilami . Daje to 18 .000 pedofili wsrod zakonnikow i ksiezy. Kazdy z nich zostawia kilkadziesiat ofiar . Dalsza matematyke prosze zrobic samemu. 95 procent ofiar NIGDY nie zglasza sprawy milicji, policji. Za „komuny ” ksieza pedofile jak juz sprawa byla b. glosna stawali sie TW. Przez 60 lat byli prawie bezkrani , dzisiaj sa jakos tam juz karani , najczesciej rok w zawieszeniu . Oni sie prawie niczego nie boja w panstwie klerykalnym. Chcialbym zwrocic uwage w sprawie Gila i Wesolowskiego na wywiad PRZYJACIOL Gila Romana i Olega ! czyta sie tego jak wspomnienia starych gejow ktorym dzieciaki pouciekali. Roman nawet byl u Gila w Dominikanie . Wedlog tych dwoch panow broniacych Gila ( a moze ksiezy) na Dominiknanie kazdy zyje z kazdym , 90 proc. chlopakow uprawia meski sex od rana do nocy ,, wiec gdzie problem ?

Porazajaca linia obrony.

Reklamy

7 uwag do wpisu “Relacje panstwo kościół.

 1. Jak podaje ITCCS – The International Tribunal into Crimes of Church and State….
  Ratzinger brał udział w rytualnym mordzie dziewczynki w 1987 r.

  “I saw Joseph Ratzinger murder a little girl”: Eyewitness to a 1987 ritual sacrifice confirms account of Toos Nijenhuis of Holland
  Posted on October 28, 2013
  A Global Media Advisory from the International Tribunal into Crimes of Church and State (ITCCS) and its Central Directorate, Brussels

  “I saw Joseph Ratzinger murder a little girl”:
  Eyewitness to a 1987 ritual sacrifice confirms account of Toos Nijenhuis of Holland

  New Evidence of Vatican’s guilt prompts Italian politicians to confront Pope Francis as next Common Law court case is announced – The Papacy retaliates with global “black ops” attacks against ITCCS

  A Breaking News Summary and Update from ITCCS Central, Brussels

  Monday, October 28, 2013

  The criminal prosecution of yet another Pope came closer to reality this month as Italian politicians agreed to work with the ITCCS in a common law court action against the papacy for its haboring of a wanted fugitive from justice: deposed Pope Benedict, Joseph Ratzinger.

  The agreement came after a new eyewitness confirmed the involvement of Ratzinger in a ritual child sacrifice in Holland in August of 1987.

  “I saw Joseph Ratzinger murder a little girl at a French chateau in the fall of 1987″ stated the witness, who was a regular participant in the cult ritual torture and killing of children.

  “It was ugly and horrible, and it didn’t happen just once. Ratzinger often took part. He and (Dutch Catholic Cardinal) Alfrink and (Bilderberger founder) Prince Bernhard were some of the more prominent men who took part.”

  This new witness confirms the account of Toos Nijenhuis, a Dutch woman who went public on May 8 with her eyewitness account of similar crimes involving Ratzinger, Alfrink and Bernhard. (see: http://youtu.be/-A1o1Egi20c)

  Soon after his historic resignation from office last February 11, Joseph Ratzinger was convicted of Crimes against Humanity on February 25, 2013 by the Brussels-based International Common Law Court of Justice, and a global citizens arrest warrant was issued against him. Since then, he has evaded arrest within Vatican City under a decree of the present Pope Francis.

  The surfacing of this new evidence of Vatican complicity in child murder has prompted a group of Italian politicians to agree to work with the ITCCS in confronting the papacy with a common law court case against the present Pope Francis, Jorge Bergoglio, for his sheltering of Ratzinger and his own complicity in war crimes. The politicians had been in closed negotiations with ITCCS representatives since September 22.

  “We are looking at revising if not abolishing our country’s Lateran Treaty with the Vatican, whose actions in harboring child rapists certainly meet the definition of a Transnational Criminal Organization under international law” stated a spokesman for one of the politicians.

  In response, during the same week of October 7 when these new allegations surfaced, the Vatican commenced a series of attacks against ITCCS groups in Europe involved in documenting the church’s involvement in cult ritual murder.

  Paid operatives sabotaged ITCCS work in Holland and Ireland during that week, and on October 14, the main ITCCS website was destroyed by the same saboteurs.

  Political sources in Rome have revealed that these attacks were paid for and coordinated through the Office of the Vatican espionage agency known as the “Holy Alliance” or The Entity, and its affiliated “dirty ops” bureau, the Sodalitium Pianum, established in Rome in 1913. They also involved the agents of the Papal Nuncio to Holland, Archbishop Andre Dupuy, who made direct contact with two of the saboteurs, “Mel and Richard Ve”, and with the Archbishop of Dublin, Diarmuid Martin, who likewise paid bribes to disrupt ITCCS work in Ireland.

  “Obviously the Vatican is panicking. This is a good sign” commented ITCCS Field Secretary Kevin Annett today from New York City.

  “The political tide has shifted against the church, and it’s no longer possible for child killers in robes to hide behind the Lateran Treaty. And in its death throes, the church hierarchy is using its usual methods of lies and misinformation to shift the focus off its own criminal guilt.”

  In response to this breakthrough and to the renewed attacks on its work, the ITCCS Central Directorate in Brussels has today made the following announcement to the world media and to its affiliates in twenty six countries:

  1. During November, our network will convene a global press conference in Rome with Italian politicians to announce a new phase of our campaign to disestablish the secular power of the Vatican. This campaign will include the launching of a new common law court action against the present Pope Francis and his agents for complicity in Crimes against Humanity and cult ritual murder.

  2. To safeguard these efforts, our main website at http://www.itccs.org has been restored and protected with new security features. In addition, henceforth, all ITCCS sections will operate under an official Charter which all members must sign and swear to. A copy of this Charter will be posted at itccs.org and circulated to all our sections.

  3. For information purposes, our former television site at http://www.itccs.tv has been compromised and seized by the paid operatives known by the aliases “Mel and Richard Ve”, who are acting in deliberate opposition to the ITCCS to blacken our work and the good name of Kevin Annett, our Field Secretary. Neither “Mel and Richard Ve” nor the itccs.tv site are affiliated with nor in any way represent the ITCCS.

  4. Jorge Bergoglio (alias Pope Francis) and other officials of the Vatican are now under criminal investigation for heinous offences involving the trafficking, torture and killing of children. We advise all persons to refrain from assisting Bergoglio and his agents under pain of summary conviction for participating in a proven criminal conspiracy emanating from the Curia and the Office of the Roman Pontiff.

  Please stay alert for further announcements and actions.

  This Statement has been issued on October 28, 2013 by the Central Directorate of the International Tribunal into Crimes of Church and State in Brussels, Belgium.

  Contact: itccscentral@gmail.com

  http://www.itccs.org

  Masowe ludobójstwo dzieci Mohawk dokonane przez królową Wielkiej Brytanii i Watykan odkryte w Kanadzie

  Napisane przez Terry’ego Wilsona – opublikowane 14 października 2011 r.
  Opublikowane w: Wiadomości krajowe
  Alfred Lambremont Webre
  examiner.com
  Masowe groby dzieci Mohawk zostały odkryte przez georadar w Instytucie Mohawk, szkole z akademikiem dla ludności Mohawk zarządzanej przez Kościół Anglii i Watykan do jej zamknięcia w 1970 r.
  Według wielebnego Kevina Annetta sekretarza Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni Kościoła i Państwa (www.itccs.org) Instytut Mohawk „został założony przez Kościół Anglikański w 1832 by uwięzić i zniszczyć pokolenia dzieci Mohawk. Ta pierwsza szkoła dla Indian [Pierwsze Narody ( narody, które zamieszkiwały Kanadę pierwotnie – tłum.)] w Kanadzie istniała do 1970 i, jak w większości szkół tego rodzaju połowa dzieci w nich uwięziona nigdy nie wróciła. Wiele z nich jest pogrzebanych wokół szkoły.”
  Wstępny skan terenu przylegającego do już zamkniętego głównego budynku Instytutu Mohawk za pomocą georadaru wykazał 15-20 stóp ziemi przywiezionej i rozłożonej na masowe groby tuż przed jego zamknięciem w roku 1970 po to, żeby zakamuflować masowe groby i uniknąć procesu za ludobójstwo i zbrodnie przeciw ludzkości zgodnie z Konwencją Genewską, Międzynarodowego Trybunału Karnego i współpracujących sądów narodowych.
  Oczekuje się, że Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni Kościoła i Państwa rozpocznie procedurę sądową późnym październikiem 2011 w Brukseli i Dublinie w sprawie ludobójczych zbrodni przeciw ludzkości przeciwko oskarżonym Elisabeth Windsor, głowie państwa Kanada i głowie Kościoła Anglii oraz papieżowi Josephowi Ratzingerowi, którzy oboje świadomie brali udział w planowaniu i tuszowaniu ludobójstwa dzieci, jak wynika z sądowych dowodów.

  Odkrycie masowych grobów dzieci Mohawk przez georadar w Instytucie Mohawk ma miejsce zaraz po dowodzie video nagranym przez naocznego świadka Williama Coombes, który w październiku 1964 widział Elisabeth Windsor jak wizytowała indiańską szkołę w Kamloops jako głowa państwa Kanada oraz jako głowa Kościoła Anglii i wybrała 10 małych indiańskich dzieci, zmusiła do pocałowania swoich stóp i rzekomo zabrała je ze szkoły na piknik nad jeziorem.
  Dziesiątka tych dzieci nigdy już nie była widziana ponownie. Pan Coombes, który miał dostarczyć dowody ludobójstwa dzieci przez Elisabeth Windsor Międzynarodowemu Trybunałowi ds. Zbrodni Kościoła i Państwa został zamordowany w lutym 2011 r. Na szczęście zeznanie pana Coombes zostało nagrane na wideo przed jego śmiercią i jest dostępne trybunałowi.
  …………………..
  Te zbieżności sugerują, że Elisabeth Windsor, była świadoma, wydawała rozkazy oraz brała udział w systematycznym programie ludobójstwa, rytualnych tortur oraz zabójstw w szkołach prowadzonych przez Kościół Anglii i Watykan.
  W swoim wywiadzie wielebny Annett powiedział, że główne media Kandy jak również rząd, utrzymują tuszowanie i medialną białą plamę odkryć ludobójstwa dzieci Mohawk w Instytucie Mohawk.
  Posłuchaj wywiadu z wielebnym Kevinem Annettem

  http://www.youtube.com/watch?v=jSn04oR0U4g (ANG)

  Kościół Katolicki przyznaje się do winy papieża: Joseph Ratzinger unika sprawiedliwości i ukrywa się w Watykanie dla własnego immunitetu prawnego i „ochrony”

  „Pilna aktualizacja od Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni Kościoła i Państwa (ITCCS) – Bruksela

  Rzym:
  W dzisiejszym oświadczeniu dla Reutera, watykańscy oficjale ogłosili, że Joseph Ratzinger pozostanie stałym mieszkańcem miasta Watykan po swojej rezygnacji. Zapewni mu to ochronę przed każdą próbą procesu przeciw niemu w związku ze sprawami wykorzystywania seksualnego na całym świecie. Jak podają dzisiaj źródła kościelne:
  ”Jego dalsza obecność w Watykanie jest konieczna, w innym wypadku może być bezbronny”
  To zaskakujące przyznanie się do winy przez Kościół jest także bezpośrednią przeszkodą dla sprawiedliwości i zwiększa wagę oskarżeń ITCCS oraz innych, że Watykan zaaranżował rząd włoski w obronę Ratzingera przed procesem kryminalnym, łamiąc prawa międzynarodowe ratyfikowane przez Włochy.
  Komentarz:
  Watykan zdecydował się dać dzisiaj stałą ochronę zbrodniarzowi wojennemu, któremu udowodniono winę, pozwalając Ratzingerowi na działania przeciw sprawiedliwości i unikanie procesu za zbrodnie przeciw ludzkości. A rząd Włoch jest w zmowie w tym łamaniu prawa międzynarodowego.
  Ta decyzja potwierdza nasze stanowisko dotyczące kryminalnego spisku wokół Ratzingera i jego watykańskich konspiratorów. Pokazuje to również jasno, że Watykan jest nikczemną siłą, która obnosi się z każdym prawem, żeby ukryć własne kryminalne działania.
  W odpowiedzi, ITCCS wzywa jego członków i wszystkich ludzi sumienia do wykorzystania naszej Wielkanocnej Kampanii Odzyskania w celu wymuszenia zarówno na Rzymie jak i Watykanie ekstradycji Ratzingera z miasta Watykan i postawienia jego oraz współwinnych przed sądem za zbrodnie przeciw ludzkości.
  Zaczynając od 24 marca 2013, nasi aktywiści oraz inni zaczną narastającą serię okupacji Kościoła Katolickiego oraz jego mienia, aby spowodować ekstradycję Ratzingera i przywrócić zrabowane bogactwo z tej kryminalnej korporacji zwanej Watykan sp. z. o.o.. – w imię legionu ich ofiar, zarówno żywych jak umarłych.
  … i od Kevina Annetta (sekretarza ITCCS)- szczur pierzcha z powrotem do Watykanu.
  Zanim bogowie kogoś niszczą, najpierw sprawiają, że oszaleje. Zwłaszcza, jak się wydaje, w Rzymie.
  Dlaczego najstarsza i najbogatsza instytucja na naszej planecie, celowo udowadnia to, co mówią jej krytycy, najpierw wyrzucając jej lidera, przestępcę, któremu udowodniono winę, z jego stanowiska jak jest zagrożony aresztem a potem dając mu schronienie przed procesem? To jest rodzaj paniki i nielogiczności niszczarki do dokumentów, a nie wiarygodnego czy mądrego zgromadzenia ludzi.
  I to daje nam wszystkim nadzieję.
  Niewiarygodne przyznanie Rzymu, że nie może sobie pozwolić na papieża tłumaczącego się przed sądem umocniła niezwykle naszą sprawę i legalność, udowadniając, że nie ważne jak duża wina jest przeciwnika, prowokowanie go przez wystarczająco długo, spowoduje, że sam się zniszczy przez swój strach lub głupotę.
  Chronienie Ratzingera za murami Watykanu może powstrzymać sprawiedliwość na chwilę, ale narusza podstawową zasadę działań wojennych, która brzmi: nigdy nie skupiaj się ciągle na ataku nieprzyjaciela. Ratzinger, zły Imperator, utknął w Watykanie? Absurdalność ciągłego skupiania się na nienawiści, jaką czuje cywilizowany świat do przestępstw katolickich jest także znakiem, że Kościół dryfuje i improwizuje. Ale pokazuje to również jak szczerze Watykan jest zaniepokojony naszymi prawnymi zarzutami sporządzonymi przez naszych członków, prawników osób ocalałych od tortur oraz Międzynarodowy Trybunał Karny.
  Watykan szuka wszystkich sposobów, żeby uchronić Ratzingera przed sądem. Lojalne wobec niego i kontrolowane przez jednego człowieka media atakują nas i was w tych dniach, grając w strategie „Zaprzecz, Odwróć Uwagę i Zdyskredytuj” każdej korporacji od zmniejszania strat (chodzi o media, które są od manipulacji faktów, brak polskiego odpowiednika).
  Chwiejąca się Liz Windsor, także znana jako Królowa Anglii, wybiera się na specjalną, bezprecedensową wycieczkę do Rzymu 6 marca, żeby pocałować pierścień lub inne części nowego szefa Watykanu sp. z. o. o.. A i prezydent Włoch Georgio Napolitano spotyka się dziś z prezydentem Obamą w Waszyngtonie po to, żeby bez wątpienia zebrać więcej Amerykanów do wsparcia Watykanu, nie to, że Obama potrzebuje więcej zachęty, stojąc sam lojalnie za Ratzingerowskim twierdzeniem o „dyplomatycznym immunitecie”
  Ale w końcu, bez żadnego pożytku. Kiedy Krwawy Imperator będzie stał nagi, tylko nasze iluzje będą chroniły go od ostatecznego rozliczenia które nadchodzi.
  Tornado, które nastąpiło po moich pierwszych egzorcyzmach przed Watykanem w 2009 i błyskawica, która uderzyła w dniu rezygnacji Benedykta, nie były przypadkowe. Józek Raztinger powinien wiedzieć z historii jego własnych byłych kumpli z SS, że kryminalne instytucje mogą uciekać, ale nie mogą schować się – nawet za bogactwem i pompą świata.”

  Źródło ; ITCCS. org; ICCS-Polski.Blogspot.com

  Polubienie

 2. Redaktor FIM jest członkiem ”twój ruch”z Palikotem na czele.Tacy ludzie mają swój interes w tym żeby upadł kk i powstała ”kolorowa niepodległa”.Oczywiście zgadzam się żeby rozwiązać w przyszłości kk i powrócić ewentualnie do korzeni Słowiańskiej Wiary co.pozwoli na całkowite zniszczenie władzy Watykańskiej na naszych Słowiańskich terenach.Oczywiście władzę utracą także koczownicy..

  Polubienie

 3. Referencing will add stronger impact inside your paper and credibility for your material. • Synergy — Taking the top assets in the client, mcdougal, as well as the project manager and fusing them together since this team moves towards a common goal.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s