Film ” Wołyń. Bez okresu przedawnienia”


Zachęcamy do obejrzenia filmu nakręconego przez ukraińską Telewizję ATW z Odessy, którego producentem jest Maria Kowalewa. Film opowiada o bestialstwie OUN-UPA i zbrodniach dokonanych przez banderowców na polskiej i ukraińskiej ludności cywilnej. Twórcy filmu są zaniepokojeni tym, że w zachodnich obwodach Ukrainy podnoszą głowę apologeci zbrodniarzy, zachodzi zamiana historycznych pojęć, deprecjacja ogólnoludzkich wartości. Zamiana moralnych faktorów – zbrodniarze stają się bohaterami, ofiary – zbrodniarzami. Film jest próbą przywrócenia sprawiedliwości historycznej i prawdy.

za:http://www.jednodniowka.pl/news.php

Reklamy

15 uwag do wpisu “Film ” Wołyń. Bez okresu przedawnienia”

 1. Wołyń to też kolaboracja zbolszewikowanych Żydów z sowieckim okupantem.Stąd ZBRODNIA PRZEMILCZENIA KATYŃ przy zawieraniu egzotycznej koalicji antyhitlerowskiej.

  Polubienie

 2. Słychać, że lektor Ukrainiec, bo masa błędów. Co do pp. „ekspertów” z Ukrainy — nie mam słów na tę bandę moralnych nihilistów bezczelnie relatywizujących najbardziej sadystyczne z ludobójstw II WŚ. Zwłaszcza ten gówniarz „politolog” bardzo mundry. Tak się zastanawiam, czy przypadkiem to nie jakiś koszerny agent umyślnie jątrzący, by skłócać Polaków z Ukraińcami, a tym ostatnim wmawiać, że mordowanie Polaków z niebywałym sadyzmem to patriotyzm i chluba. Pogrobowcom UPA i reszcie około-banderowskiej dziczy — na pohybel!

  Polubienie

 3. ku mać, Kazimierczaku !!!!! jesteś ślepcem mimo że masz oczy !!!! „sowiecki okupant” wspierał ruchy samoobrony przed bandziorami !!!! Wepchnij sobie to w łeb a dobrze !!! Mam świadków – mój Tata i książki Było ich trzy i Mój Wołyński Epos Pana Leona Żura.

  Polubienie

 4. a jeszcze dodam, że Wołyń to zmowa Twojej Kazimierczakowskiej zafajdanej cywilizacji łacińskiej zbrodni. Jako apologeta tej filozofii masz Wołyńską krew na swoich lapskach .

  Na mapie z 1938 roku opracowanej w USA, zaznaczono granice nowego państwa ukariny po II WS !!! ( tak w usa , twojej zafajdanej cywilizacji zachodu ) , I dokładnie w tych granicach dokonano zbrodni ludobójstwa etnicznego. Wiedział o tej mapie Watykan, Anglia, Francja i Niemcy.
  Chyba Stalin połapał się nieco za późno w planach cywilizacji łacińskiej zbrodni, bo mimo przesunięcia linii obrony na zachód i na teren już zajętej przez Niemców Polski, był za słaby by zatrzymać niemców. Udało się mu to dopiero pod Moskwą.

  Polubienie

 5. Pingback: Marine Le Pen, we invite you to Poland | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 6. Zbrodnia jest zbrodnią. Nie da się tego ukryć i nie wolno absolutnie o tym zapomnieć. Ale myślę też, że w tym wypadku chodzi o odwrócenie uwagi od zbrodni żydowskiej rewolucji w której od 1914 do 1942/43 roku zginęło 60 milionów goi, nie-żydów. O wykorzystaniu Niemiec i Rosji do osiągnięcia żydowskich celów zapanowania nad światem i zniszczenia i zrabowania Europy. W tym wywołanie głodu na Ukrainie przez rządzące Rosją żydostwo gdzie dochodziło do kanibalizmu.

  Banderę szkolili Niemcy, będące na smyczy – w tym finansowej – światowego żydostwa. W sztabie Hitlera prawie sami żydzi a ok 250.000 żydów w wermachcie, gestapo i SS. Kiedy się żydów rozliczy za ich zbrodnie? Za zniszczenie Europy i rabunek świata.

  A teraz macie głupie goje Ukrainę a my robimy swoje. Tak to chyba wygląda.

  Polubienie

 7. grzanek:

  Ludobójstwo ultrakatolickich ustaszy na nie-Chorwatach, głównie Serbach było równie sadystyczne jak ludobójstwo na Wołyniu:
  http://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/30/chrzescijanskie-wartosci-ludobojstwo-i-hipokryzja/
  http://yogin.pl/satya/kosciol-katolicki/883-mroczne-dzieje-katolicyzmu-ustasze-balkanscy-krzyzowcy-piusa-xii.html?showall=1
  To była klasyczna rzeź w wykonaniu „cywilizacji łacińskiej”. Podobnych na przestrzeni wielu wieków było więcej. Z ludobójstwem Indian na czele. W „państwie” chorwackim wymordowano 800 tys. ludzi. Samych Serbów – 600 tys. W ludobójstwie tym brali udział czynnie księża i zakonnicy katoliccy.
  Wojtyła współodpowiedzialnego za nią Stepanica nawet beatyfikował.

  Masz rację – w tym wszystkim chodzi o napuszczanie Polaków i Ukraińców nawzajem na siebie. Sojusz ludów słowiańskich nie jest na rękę banksterom.

  Śledczy:

  „A teraz macie głupie goje Ukrainę a my robimy swoje.”

  Goje mają Ukrainę tylko na papierze. „Pomarańczowa rewolucja” była operacją na obstalunek banksterów. Chodziło o oddanie Ukrainy pod rządy komisarzy jewropejskich i stojących ponad nimi banksterów. Na szczęście plan spalił ostatecznie na panewce. Choć projewropejska agentura banksterów na Ukrainie nadal mobilizuje siły:
  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/803313,Komorowski-i-Kliczko-rozmawiali-o-Ukrainie-w-UE

  Polubienie

 8. Dopóki świat nie uwolni się całkowicie przynajmniej od żydostwa talmudycznego to tak będzie zawsze. Talmud to kodeks mafijny-przestępczy i powinien być zakazany.
  Zawsze żydostwo napuszczało jedne narody i grupy etniczne na drugie ciągnąc z tego zyski i je osłabiając. I to za pieniądze nam nie-żydom zrabowane. Żyd nic nie ma własnego a to co ma to z geszeftów, czyli prosto mówiąc z kradzieży, kantów i oszustw. Oni pracą się brzydzą, mówię, że to goje są do roboty a oni do rządzenia. Trzeba ich po prostu wyeliminować bo są wrogami i mordercami całej ludzkości i motorem wszelkiego zła i nieszczęść na całym świecie!!!

  Przed nimi trzeba się zawsze bronić, jak przed dzikimi bestiami. Jeśli ich nie wyeliminujemy, a przynajmniej nie odizolujemy od normalnych LUDZI to doprowadzą świat do feudalizmu, gdzie stracimy wszelkie ludzkie prawa na korzyść tych bestii i będziemy ich niewolnikami. Co już się dzieje.

  —————————-
  Szkolić i uświadamiać młodzież trzeba na temat żydowskiego zagrożenia i to KONIECZNIE w każdej rodzinie i w każdym miejscu bo idziemy na dno a te bestie żydowskie mają się coraz lepiej i niszczą dalej świat, układając go pod swoje racice.

  Te bestie nie śpią i nam nie wolno, dopóki są wśród nas.

  Polubienie

 9. Jedno jest pewne że nie możemy zaprzepaścić szansy na porozumienie Narodów Słowiańskich.Tylko wtedy istnieje szansa na pozbycie się tej zarazy koczowniczej.Potem naturalnie zostaje grupa szabas gojów którzy muszą ponieść kare za swe zbrodnie na swoich Narodach.

  Polubienie

 10. @pp

  Oczywiście pp. Ale Ruch Słowiański też jest penetrowany przez żydostwo. Np. Bolesław Tejkowski, ten od ruchu słowiańskiego w Polsce jest pochodzenia żydowskiego. On właśnie Słowian rozpracowuje. Przyjrzyjcie się temu dobrze. Wśród Słowian nie mam miejsca dla żydostwa.

  Bernard vel Bolesław Tejkowski – wróg #1 Polskości, Narodu Polskiego i
  Wolnego i Niepodległego Państwa Polskiego, polonofob, komuch, dywersant,
  koncesjonowany przez PZPR i SB quasi-opozycjonista i antysemita, członek PZPR,
  „Sztandarowy” antysemita i „wódz” nie tylko tzw. „polskiego ruchu narodowego”, ale
  również ogólnosłowianskiego – czytaj ogólnopogańskiego; w ZMP pełnił funkcję
  przewodniczącego zarządu uczelnianego na Politechnice Krakowskiej. W jego
  najbliższym otoczeniu działali: Stefan i Andrzej Bratkowscy, Kryg, Ullman i Wollen.
  W przełomowych miesiącach 1956 r. Bernard Tejkowski został etatowym
  pracownikiem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Krakowie, jako główny pomocnik
  towarzysza Marka Waldenberga. „Benio” zasłużył się wówczas broniąc Józefa
  Cyrankiewicza, nie tylko przed atakami antysemitów. Dzięki wdzięczności
  Cyrankowicza, za pośrednictwem Mateusza Ochsa, otrzymał Tejkowski mieszkanie w
  Warszawie, co było w owych czasach znacznym wyróżnieniem. Tejkowski, ciągle
  jeszcze jako Bernard i towarzysz partyjny, współdziałał z Kuroniem, Modzelewskim i
  Baumanem. Kilka lat później Tejkowski zmienił imię na Bolesław – na pamiątkę króla Bolesława
  Śmiałego – i założył grupę „Światowid” o bardzo jednoznacznym nastawieniu
  antykatolickim. Powiązania polityczne tej grupy z sowieckim w Polsce
  namiestnictwem nie były w tym czasie nazbyt starannie kamuflowane. Przez całą
  dekadę lat siedemdziesiątych, Tejkowski prowadził swoją neopogańską działalność,
  pracując na dobrze platnym etacie Zarządu Głównego Towarzystwa Krzewienia
  Kultury Świeckiej. W roku 1981 zorganizował w Warszawie „zjazd”, który powołał
  „Polski Związek Wspólnoty Narodowej”, występując generalnie przeciwko NSZZ
  „Solidarność”. Również po wprowadzeniu stanu wojennego czynił najprzeróżniejsze
  umizgi i starania, aby uzyskać jakieś koncesje w ramach „realnego socjalizmu”.
  23 września 1988 r. nagłośniono list Tejkowskiego do ministra Kiszczaka, w którym
  napisał: „Ograniczony system wielopartyjny powienien gwarantować 51% udziału w
  Sejmie dla PZPR”.
  We wszystkich wystąpieniach Tejkowskiego i jego hałaśliwych wygłupach
  antyżydowskich, chodzi o to i tylko o to, aby kompromitować te formacje polityczne,
  które odwołują się do tradycji narodowych.

  I o czym tu mówimy? Ukrywają nazwiska i na oszukują.

  Polubienie

 11. W tym filmie powyżej Zbigniew Lipiński też jest prawdopodobnie pochodzenia żydowskiego. Widzicie sami jak świetnie udają Polaków i załatwiają swoje sprawy.

  Polubienie

 12. @gracjusz.
  Moje nazwisko KAZIMIERZAK.
  Korzenie CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ sięgają antycznej kultury greckiej.Osiągnięcia tej cywilizacji opisał polski badacz Feliks Koneczny z racji dokonanego podziału w historii ludzkości.
  Na tej podstawie można zrozumieć,że jest kość niezgody. po transformacji mitów w filozofię I braku zrozumienia,że TRAGEDIA GRECKA zrodziła DRAMAT ODKUPIENIA.

  Polubienie

 13. panie kazmierczak
  W 1633 r ks. Wojciech Dębołecki napisal prace naukowa “Wywód jedynowłasnego państwa świata”, znajduje sie ona w muzeum czartoryskich w krakowie, sa chyba 4 egzemplarze na swiecie, z rozprawy tej dowiadujemy sie ze polacy sa najstarszym narodem swiata!!!
  Grupa naukowcow wziela do badan chromosomy duzej grupy mezczyzn z roznych populacji eurazji, wydzielily one z olbrzymiej grupy tzw haplogrupe ktora oznaczono R1a1a7 (M458). Zarazem obliczono czas dzielacy nosicieli tej haplogrupy R1a1a7 a dzielacy wspolczesnych mezczyzn R1a1a7 wedlug stawek mutacji Zhivotovskiego. Okazalo sie ze wsrod populacji europejskich najstarszych przodkow ma haplogrupa Polska R1a1a7 ktorej naliczono 10700 lat!! Jaki wniosek z tego? Polacy sa od zawsze na swoich terenach pomiedzy wisla i warta i sa najstarsza grupa narodow na swiecie, to my emigrowalismy na sasiednie tereny, nie ma czegos takiego jak jezyki indoeuropejskie tylko jest jezyk polskoeuropejski, polacy sa prekursorami greki i łaciny!! Do tej pory niemcy maja okolo 30% genow slowianskich, szwedzi podobnie, norwegowie 37%, grecy 31%!!! to jest FASCYNUJACE! Jest ciekawa ksiazka rafala gawronskiego “w raju adam i ewa mowili po polsku”. odstaw pan feliksa konecznego i swoja cywilizacje łacinska bo ty my SLOWIANIE ja stworzylismy!!! amen

  Polubienie

 14. To nowa teoria o ludzkich rasach.Nie można wykluczyć,że doprowadzi do tego jak powstało życie,nie tylko na Ziemi,ale i w przestrzeni kosmicznej.
  Nobel czeka.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s