Tadeusz Mazowiecki odszedł – ale reszta jego pobratymców niestety, została


Na pogrzebie nie było tłumów, jak informowały żydo-media. Jednak, pominąwszy żydowskich i przechrzczonych żałobników, trochę gapiów kompletnie pozbawionych politycznej świadomości towarzyszyło Ickowi Dikmanowi w jego ostatniej drodze.  Cóż, żydo-media od Michnika do Rydzyka mają w kształtowaniu tej świadomości swój udział, na szczęście nie jest on znaczący, a co ważne słabnie. Polityczne geszefty żydo-systemu trudno ukrywać w nieskończoność.

Homilię na żałobnej mszy wygłosił przyjaciel byłego premiera, dominikanin o.Aleksander Hauke-Ligowski, który razem z Mazowieckim wspierali głodujących (głównie członków żydowskiego KOR) na rzecz uwolnienia więźniów politycznych w kościele św.Marcina w Warszawie w 1977r. (za gadzinówką Michnika). Dla polskich katolików płynie stąd bardzo ważny wniosek, że:

władze Kościoła w Polsce od dawna współpracowały z antypolskim żydostwem w dziele likwidacji nie tylko jakichkolwiek polskich rządów, ale także Państwa Polskiego.

Po 1989r. ta współpraca stała się faktem, którego nie sposób dłużej ukrywać.

Zmarłego T.Mazowieckiego żegnał kwiat antypolskiego żydostwa. Trumnę złożono na cmentarzu w Laskach, należącego do zakładu dla niewidomych, którym opiekuje się Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża. Owo Zgromadzenie ma swoją główną siedzibę właśnie w kościele św. Marcina, w którym żydostwo prowadziło wspomnianą głodówkę w 1977r.
Mazowiecki znalazł zatem, godne miejsce wiecznego spoczynku. Obok są pochowani m.in.: Jan Lechoń, Antoni Słonimski, Marian Brandys, Jerzy Zawiejski, Halina Mikołajska, a więc antypolski element żydowski i masoński.

 

dba85b7c-447a-11e3-a361-0025b511226e

Przypomnijmy sobie główne zasługi T.Mazowieckiego jako premiera III RP oraz późniejsze jako przedstawiciela syjonistycznych sił Zachodu dokonujących brutalnej napaści i mordów w Jugosławii i jej rozbicia.

Warto także przypomnieć, że doradcą premiera T.Mazowieckiego był Żyd, A.Smolar, szef założonej przez G.Sorosa w NY w 1988r. Fundacji S.Batorego. To przecież także władzom tej fundacji szef PiS, J.Kaczyński, obiecywał w 2005r., że gdy zostanie premierem, usunie z sejmu RP Samoobronę oraz LPR – słowa dotrzymał.

 

 

O tych zbrodniach nie wolno nam zapominać:

1. Gdy „stara Jałta” przestała obowiązywać, I-szy sekretarz KC KPZR, M. Gorbaczow w 1989 r. zaproponował gen. W. Jaruzelskiemu zwrot Polsce naszych ziem wschodnich. Natychmiast na Kreml udała się z Polski delegacja w składzie T. Mazowiecki, J. Kuroń, B. Geremek, M. Michnik z błagalną prośbą wycofania się M. Gorbaczowa z jego propozycji. Tych czterech Żydów, antypolskich zdrajców przekonało M. Gorbaczowa.

2. Żydo-rząd T.Mazowieckiego w 1990r. wprowadził jednorazowym aktem autorstwa L.Balcerowicza, przyjętym przez sejm III RP, wobec polskich przedsiębiorstw, rolników i osób prywatnych wsteczna zmianę treści umów kredytowych z bankami. Na mocy tego aktu banki drastycznie zwiększyły wstecznie oprocentowanie zaciągniętych przed 1990r. kredytów czyniąc z kredytobiorców niewypłacalnych dłużników. Ten bezprecedensowy w skali świata przestępczy akt żydo-rządu Mazowieckiego (i Balcerowicza) doprowadził do upadłości wiele polskich przedsiębiorstw państwowych i prywatnych, wielu rolników oraz osoby prywatne. Ten przestępczy akt wymuszał także zgodę przedsiębiorstw na prywatyzację, co praktycznie oznaczało ich fizyczną likwidację.

3. Żydo-rząd Mazowieckiego zrezygnował z propozycji brytyjskiej premier M.Thatcher i nie wziął udziału w tzw. konferencji 2 + 4, czyli jednoczącej państwa niemieckie w 1990r. Strona polska reprezentowana przez Żydów nie postawiła warunku, że zjednoczenie Niemiec musi się odbyć z jednoczesnym zawarciem międzynarodowego traktu ustanawiającego nienaruszalność granicy na Odrze i Nysie. Do dnia dzisiejszego w konstytucji NRF istnieje zapis o granicy z Polską z 1937r.

4. Żydo-rząd Mazowieckiego zrezygnował z reparacji wojennych od NRF.

5. W 1992 roku Mazowiecki został specjalnym wysłannikiem ONZ w Bośni i Hercegowinie. Serbowie nie nigdy nie wyrazili zgody na spotkanie się z Mazowieckim, przedstawicielem agendy światowego syjonizmu.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

7 uwag do wpisu “Tadeusz Mazowiecki odszedł – ale reszta jego pobratymców niestety, została

 1. Hasło na transparencie: Łączymy się z naszymi starszymi braćmi w bulu.

  Słowo „bul” pisane przez „u” jest aluzją do „naszego” wykształconego humanistycznie prezydenta.

  Paziem:
  (komentarz przeniesiony spod tekstu: „Zamach na działaczy narodowych greckiego Złotego Świtu”)
  Pan Eugeniusz Sendecki pomimo lat praktyki ciągle filmuje wydarzenia w taki sposób żeby niczego nie pokazać. Trzęsąca się kamera jak na wiejskim weselu ( w tych momentach kiedy ma całkowitą swobodę operatorską) to stało się znakiem rozpoznawczym pana Sendeckiego Telewizji Narodowej.
  Ruch Narodowy w wydaniu pana Sendeckiego i kolegów, to umyślnie wykreowana grupa “desperatów”, którzy przedstawiają wizerunek rodzimych Don Kiszotów, którzy sponiewierani przez system mają utrwalać w umysłach Plaków, że Ruch Narodowy to bezsilność, rzucanie się z motyką na słońce i wieczna porażka. Jest to zabieg zniechęcania do włączania się w polski ruch narodowy
  Pan Sendecki to wytrawny socjotechniczny manipulant wytypowany przez siły, które rzekomo zwalcza, do ośmieszania Ruchu Narodowego.
  Do wyjaśnienia pozostaje rola Pana Sławomira Zakrzewskiego- czy to jedynie nieświadomy straceniec, czy też jedna z postaci “teatru narodowych cieni”?
  Interesująca byłą by tu zwłaszcza opinia pana Benedykta Ciesielskiego, który jak nikt inny zna to środowisko od dawna.
  Moje opinie mają charakter osobistych przekonań, opartych jednak na kilkuletniej obserwacji, a nawet pewnej próby współpracy ze Sławomirem Zakrzewskim i skupionym wokół niego gronem “katakumbowych narodowców i katolików” ( w okresie 2004-2005)

  Polubienie

 2. 2 listopada w Sieni Wielkiej Pałacu Prezydenckiego w Warszawie zostały wyłożone księgi kondolencyjne, do których wpisał się jako prezydent III RP z gwiazdą Dawida w tle niejaki Bronisław K.

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2013/11/0002leify4mtb5p5-c203.jpg?w=700

  Specjalnie nie podaję nazwiska tego osobnika, żeby nie robić mu wstydu, bo jak nasadził „byków” to wstyd będzie nie tylko na cały Izrael.

  Polubienie

 3. Kondolencje złożył Papież Franciszek.

  Honorowy prezes Centralnej Rady Instytucji Żydowskich Francji Richard Prasquier wyraził w swoim liście kondolencyjnym wielki szacunek dla zmarłego premiera.

  Były też kondolencje od bylych i obecnych jew-ropejskich przywódców.

  Polubienie

 4. Te dwa filmiki[ mimo że pan Zakrzewski współpracuje z żydkami jak sam przyznaje]pokazują agresywny stosunek tych koczowników do Narodu Polskiego.Mówienie o tym że Istnieje grupa koczowników która nie ma kryminalnych zamiarów wobec Polski jest patologią.Wyciskając wrzoda i nie oczyszczając go z korzenia narażamy się na to że ten wrzód odrośnie.Jeśli marzymy o Państwie Narodowym to nie ma miejsca dla zarazy która mogłaby nas znowu zdziesiątkować.

  Polubienie

 5. Paziem:
  (komentarz przeniesiony spod tekstu: “Zamach na działaczy narodowych greckiego Złotego Świtu”)

  Skoro cofnęliśmy się do katakumb ja pójdę jeszcze głębiej; Z punktu widzenia interesu narodowego wskazane raczej byłoby, aby wcielił się Pan w rolę Dawida w pojedynku z Goliatem, aniżeli pastwiącego się Kaina nad Ablem.

  Polubienie

 6. W związku z akcją pana S.Zakrzewskiego gadzinówka Michnika (4.11.2013) zaprezentował niespójne relacje.

  wydanie główne:
  W tłumie ktoś rozwinął transparent: „Łączymy się z naszymi starszymi braćmi w bulu”, przypominający plotki rozpowszechniane w kampanii prezydenckiej z 1990r, ale wokół niego zrobiło się pusto.

  dodatek „Stołeczna:
  Jednak za kolumną Zygmunta ustawiła się grupka osób z prowokacyjnym transparentem (treść jak powyżej). Wznosiła antyżydowskie hasła. Wracający z pl.Zamkowego w większości nie przywiązywali do tego wagi, choć niektórym puściły nerwy i doszło do przepychanek. Szybko przerwała je policja. – Ja tu nie pzryszłam na demonstrację polityczną. Dlaczego zakłócacie mój smutek? – pytała młoda kobieta.

  relacja filmowa ze zdarzenia powyżej

  Polubienie

 7. Prezydent Gdańska napisał, że jest mu przykro z powodu niedzielnego zachowania kibiców Lechii Gdańsk, którzy nie chcieli minutą ciszy uczcić pamięci pierwszego premiera III Rzeczpospolitej, Tadeusza Mazowieckiego. Grupa kibiców krzyczała wówczas „precz z komuną”.

  Kibice Lechii do generała Jaruzelskiego: „Za naród sprzedany, piekło cię pochłonie”
  Kibice Lechii…
  czytaj dalej »
  Niedzielne spotkanie Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław miało rozpocząć się minutą ciszy dla uczczenia pamięci Tadeusza Mazowieckiego.

  Gdańscy „kibice” jej nie uszanowali i przed pierwszym gwizdkiem sędziego śpiewali „a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści”.
  za: http://www.tvn24.pl/pomorze,42/adamowicz-o-za

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s