Zamach na działaczy narodowych greckiego Złotego Świtu


Złoty Świt uczcił pamięć zamordowanych działaczy

Kilkuset działaczy i sympatyków greckiego Złotego Świtu, wzięło udział w uroczystościach ku czci dwóch aktywistów partii zamordowanych we wczorajszym zamachu. Giorgos i Manolis zostali zastrzeleni wczoraj przed biurem partii, przez sprawców poruszających się na motocyklu, reprezentujących najprawdopodobniej skrajną lewicę. Dzisiaj ku ich czci odbyło się nabożeństwo, zaś następnie zgromadzeni odśpiewali grecki hymn pod siedzibą Złotego Świtu, a także zapaliło znicze i kładło kwiaty w miejscu morderstwa. Nacjonaliści podkreślają, że rząd ignorował ich doniesienia o groźbach wobec członków partii.

 

złoty-świt-02.11.2013-2 złoty-świt-02.11.2013-3

Źródło: http://www.xryshaygh.com/index.php/enimerosi/view/oi-prwtes-eikones-apo-to-trisagio-gia-ton-giwrgo-kai-ton-mano

MM

 

za: https://nacjonalizm.wordpress.com/2013/11/02/zloty-swit-uczcil-pamiec-zamordowanych-dzialaczy/#more-777

Reklamy

11 uwag do wpisu “Zamach na działaczy narodowych greckiego Złotego Świtu

 1. „Ruch Narodowy” werbuje kapusi. Komunikat zamieszczony na stronie Ruchu.

  Uwaga

  Oświadczamy, że tzw. „Autonomiczni Nacjonaliści” działający na terenie Polski (często pod różnymi, acz podobnymi nazwami) są w rzeczywistości wrogą nam i Ojczyźnie organizacją, inspirowaną przez Niemieckie skrajnie antypolskie siły polityczne. Z tym ugrupowaniem pogan i narodowych socjalistów, nie mamy i nie chcemy mieć żadnych relacji, poza ich wytropieniem i postawieniem przed obliczem sprawiedliwości. Ich działalność musi się skończyć już teraz!

  Dlatego też prosimy: jeśli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje na temat ich działaczy lub struktur, podzielcie sie nimi. Wystarczy wysłać je na naszego maila kontakt@ruchnarodowy.org. Oczywiście gwarantujemy pełną anonimowość i bezpieczeństwo. Każda, nawet najbardziej błaha informacja może okazać się kluczowa.

  Informacje te zostaną również przekazane policji w sprawie toczącego się śledztwa (niestety, szczegółów z oczywistych względów podać nie możemy). Dziękujemy!

  Polubienie

 2. janko
  Twój komentarz oznacz jedno że jesteś fanatykiem KK lub agentem koczowników.Co mają poganie wspólnego z Niemcami.Kościół wystarczająco długo niszczył Nasz Kraj i za taki ruch jaki ty nam proponujesz to my Słowianie dziękujemy.

  Polubienie

 3. Pan Eugeniusz Sendecki pomimo lat praktyki ciągle filmuje wydarzenia w taki sposób żeby niczego nie pokazać. Trzęsąca się kamera jak na wiejskim weselu ( w tych momentach kiedy ma całkowitą swobodę operatorską) to stało się znakiem rozpoznawczym pana Sendeckiego Telewizji Narodowej.
  Ruch Narodowy w wydaniu pana Sendeckiego i kolegów, to umyślnie wykreowana grupa „desperatów”, którzy przedstawiają wizerunek rodzimych Don Kiszotów, którzy sponiewierani przez system mają utrwalać w umysłach Plaków, że Ruch Narodowy to bezsilność, rzucanie się z motyką na słońce i wieczna porażka. Jest to zabieg zniechęcania do włączania się w polski ruch narodowy
  Pan Sendecki to wytrawny socjotechniczny manipulant wytypowany przez siły, które rzekomo zwalcza, do ośmieszania Ruchu Narodowego.
  Do wyjaśnienia pozostaje rola Pana Sławomira Zakrzewskiego- czy to jedynie nieświadomy straceniec, czy też jedna z postaci „teatru narodowych cieni”?
  Interesująca byłą by tu zwłaszcza opinia pana Benedykta Ciesielskiego, który jak nikt inny zna to środowisko od dawna.
  Moje opinie mają charakter osobistych przekonań, opartych jednak na kilkuletniej obserwacji, a nawet pewnej próby współpracy ze Sławomirem Zakrzewskim i skupionym wokół niego gronem „katakumbowych narodowców i katolików” ( w okresie 2004-2005)

  Polubienie

 4. W stosunku do środowiska autonomicznych nacjonalistów mam wiele zastrzeżeń. Aby nasunęło się wiele pytań wystarczy pomyśleć. Obejrzeć film. Wejść na ich strony. Czy może powstać nagle tak duży ruch, który jednak pozostaje w sprawach polskich całkowicie bierny? Na nic się zdają apele o to aby nie używali kominiarek. My nie znamy ich bo nigdy nie działali. Nie wiemy czy pod kominiarką kryje się agent mossadu, BND, polski policjant, przestępca, czy może ten sefard z fimu powyżej, który chciał pobić Zakrzewskiego.
  Co do „Wyruchu narodowego” to zgadzam się, że liderami są „komandosi”, a grupa doradców to już istna perełka stylizowana na KOR.
  Co do Sendeckiego to zupełnie nie zgadzam się z przedmówcą, choć rozumiem przyczyny takiej oceny. Proszę wybaczyć zdawkowość. Pisze Pan, że próbował nawiązać współpracę z Zakrzewskim i że Zakrzewski prowadzi swą działalność w katakumbach. Proszę wybaczyć. Zakrzewski jak Pan wie od zawsze występuje publicznie, pod swoim nazwiskiem. Pan natomiast jak szczur, przestępca lub nasłany UB-ek pisze pod pseudonimem. Nie będę prowadził dialogu z „Paziem”. Jak Pan wyjdzie ze swej nory to możemy porozmawiać o polityce narodowej polskiej.

  Polubienie

 5. Ruch Narodowy w wydaniu pana Sendeckiego i kolegów, to umyślnie wykreowana grupa “desperatów”, którzy przedstawiają wizerunek rodzimych Don Kiszotów, którzy sponiewierani przez system mają utrwalać w umysłach Plaków, że Ruch Narodowy to bezsilność, rzucanie się z motyką na słońce i wieczna porażka. Jest to zabieg zniechęcania do włączania się w polski ruch narodowy
  Pan Sendecki to wytrawny socjotechniczny manipulant wytypowany przez siły, które rzekomo zwalcza, do ośmieszania Ruchu Narodowego.
  Do wyjaśnienia pozostaje rola Pana Sławomira Zakrzewskiego- czy to jedynie nieświadomy straceniec, czy też jedna z postaci “teatru narodowych cieni”?

  Wyraźnie widać , że oddał Pan tu strzał we własną stopę, a rykoszet poszedł w kierunku kolejnego komentatora o inicjale PP.

  Ten „teatr narodowych cieni” w dniu 11 listopada zdał egzamin patriotyzmu w przeciwieństwie do tych wszystkich, którzy siedząc w ciepłych bamboszach przed monitorem komputera zastanawiali się, kogo by tu jeszcze…

  http://pl.gloria.tv/?media=527172&postings

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s