Do policji i wojska przed 11 listopada


Czy w dniu narodowego święta Polaków, w dniu 11 listopada, żydo-system III RP znów zaprezentuje nam własną wersję demokracji w obronie „zachodnich wartości” i żydowskiego kapitalizmu Zachodu?

 

                                                  Marsz Niepodległości 2012

 

Syjonistyczne bandy rządzące państwami Zachodu standardy swojej demokracji chcą koniecznie eksportować do Rosji, na Białoruś, na Ukrainę, na Bliski Wschód, do krajów Ameryki Łacińskiej. Ten eksport realizują przy pomocy armii USA, wojsk NATO, światowego terroryzmu, kolorowych rewolucji, politycznej korupcji i szantażu. Tak oto, od kilkudziesięciu już lat trwa syjonistyczna zbrodnia na narodach świata w imię haseł demokracji i obrony „Praw Człowieka”.

 

                                            Do policji i wojska przed 11 listopada

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

11 uwag do wpisu “Do policji i wojska przed 11 listopada

 1. 5 listopada 2013

  Apeluję o decentralizację obchodów 11 listopada!

  Rezygnacja z udziału w warszawskim „Marszu Niepodległości” będzie wyrazem odpowiedzialności i wyrobienia politycznego. Apeluję, aby obchody były zorganizowane w sposób godny i bezpieczny.

  Na razie 11 listopada, a nie 28 czerwca jest świętem państwowym.

  Należy zatem wziąć w nim czynny i mądry udział. Zadbać o narodowy charakter naszego wystąpienia, w dniu, którego obchody zostały nam narzucone. Tu aż prosi się zastępowanie elementów narzuconych przez masonerię, czy obce strefy wpływu, elementami narodowymi, polskimi.

  O tym jednak „narodawcy” nie wiedzą.

  11 listopada 2013 jest szczególnie niebezpieczną datą. Na ten dzień, bardziej od mających gorące serca Polaków, przygotowały się obce służby.

  Chciałbym uniknąć trzech rzeczy:

  – konfrontacji siłowej – zamieszek

  – zaaranżowanej prowokacji i kompromitacji, za której odpowiedzialność będzie obarczany cały polski Ruch Narodowy.

  – uwiarygodnienia podrzuconych nam liderów i „doradców” „Wyruchu Narodowego” i innych niekontaktujących z rzeczywistością, jeszcze zaspanych, bo niedawno obudzonych związkowców, Zmielonych, Oburzonych, etc. Ci liderzy to jaskółcze jaja.

  Należy właściwie ocenić sytuację. Ocenić siły, organizację i dojrzałość ideową tych mas, które w marszu mają wziąć udział. Na szczególną uwagę zasługują dwie rzeczy. Z jednej strony niezdyscyplinowanie pewnych środowisk, brak wyobraźni, krytycyzmu i doświadczenia politycznego, ale i doświadczenia w działaniach ulicznych. Z drugiej strony zmasowanego udziału różnych profesjonalnych służb, które przeprowadzały już w tym roku jak i w latach ubiegłych doświadczalne próby różnych zachowań w tym zakresie.

  Nie dajmy się wmanewrować, ani w następne „Powstanie Warszawskie”, ani w następną „Solidarność” z nową Magdalenką włącznie. Nie tędy droga. To nie jest polityka narodowa polska.

  Proponuję nie podejmować działań na warunkach ustalonych przez silniejszego wroga.

  Zrobić to, na co jego struktury przygotowane nie są. Zrezygnować z Warszawskiego marszu. Uroczystości zorganizować w swoich miejscowościach, a warszawiacy i ci, co do Warszawy przyjadą niech zorganizują się w formach bardziej stacjonarnych.

  Najważniejsze tego dnia jest bezpieczeństwo Polaków i idei, która ich łączy.

  Jednocześnie apeluję o krytycyzm, o wnikliwe przyglądanie się liderom, poszerzanie wiedzy i pogłębianie oglądania spraw z narodowego punktu widzenia. Bardzo dziś jest nam potrzebna mądra, zdrowa nieufność, jak współpraca i życzliwość wzajemna. Potrzebujemy też dokładnego zrozumienia naszego położenia, doktryny toczącej się wojny informacyjnej, możliwych, pożądanych i koniecznych dla przetrwania narodu sposobów naszego reagowania.

  Z narodowym pozdrowieniem

  Dariusz Benedykt Ciesielski

  benedykt.dariusz@wp.pl

  Skype: benedykt.dariusz

  Polubienie

 2. Uprzejmie prosze administratora o usunięcie komentarza pt : ” Narodowcy wszystkich krajów łączcie się ale bez Marine Le Pen !”
  Z góry dziękuję

  Polubienie

 3. ,,Rezygnacja z udziału w warszawskim “Marszu Niepodległości” będzie wyrazem odpowiedzialności i wyrobienia politycznego. Apeluję, aby obchody były zorganizowane w sposób godny i bezpieczny.”

  Miałbym ochotę zapytać kto panu Ciesielczykowi podsunął wyżej wymienione wezwanie do rezygnacji z udziału w marszu.
  szef rządu, prezydent, pani prezydent Warszawy, Gazeta Wyborcza, ….?

  No i to się kupy nie trzyma, bo jak wzywamy do rezygnacji z udziału w marszu, to w tym samym akapicie nie apelujemy o to by był godnie zorganizowany.

  Polubienie

 4. Ekipom rządzącym takie marsze są nie w smak, ale Tusk nie jest aż taki głupi by nakazywać organizowanie prowokacji przeciwko uczestnikom Marszu.
  Robią to raczej ekstremiści z sił porządkowych.
  Dla czego nie Tusk?
  Bo premier zdaje sobie z tego sprawę że tłum kilkudziesięciu tysięcy osób może spokojnie przejść całą trasę marszu i rozejść się w spokoju. Ale też sprowokowany, rozwścieczony może wywołać spore zamieszanie.
  Tak licznego tłumu nie da się w takim momencie powstrzymać.
  Pokazane na filmie powyżej kordony policji z bronią gładko lufową to w sumie jednak siły zbyt skromne i zbyt niepewne.
  A wiemy, że w Warszawie i w jej okolicach jest sporo ciężkiego sprzętu budowlanego.
  Jedna wielka ciężarówa w jednej chwili może zgnieść i rozjechać każdy kordon milicyjny.
  Jedna kopara może utorować drogę do marszu na pałac prezydenta, do siedziby premiera, do sejmu.
  Jedna kopara wystarczy, a może być ich dziesięć i dwadzieścia i mogą być butelki z benzyną.
  Tusk i pozostali liderzy partyjni mogą liczyć także na wojsko…. tak jak liczył prezydent Rumuni Caucescu w 1989r.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Nicolae_Ceaușescu

  Nasi liderzy są w tym wieku, że mogą pamiętać i z pewnością pamiętają tamto zdarzenie z Bukaresztu.
  Dla tego nie sądzę by chcieli, by dochodziło do jakichkolwiek prowokacji w trakcie marszu.
  To nie jest absolutnie w ich interesie.
  Tym bardziej że i Tusk i Rostowski dokładnie znają kondycję finansów państwa i wiedzą, że już wkrótce, a tego nie da się odkładać w nieskończoność, trzeba biedzie ostro pojechać po emeryturach, pensjach budżetówki, i podnieść podatki.
  Inni liderzy zapewne też to czują nosem.

  Ale może są jacyś współcześni Moczarowcy, którzy chcieliby by doszło do przesilenia.
  O tym nie wiemy.
  Tak więc niech ten Marsz się odbędzie w spokoju, bez prowokacji, bez rozlewu krwi, bez sięgania po radykalne rozwiązania żadnej ze stron.
  Tak będę doradzał Tuskowi, liderom partyjnym i wszystkim innym.

  dor
  Z e-maila

  Polubienie

 5. Mobilizacja sił policyjnych. „Zrobimy wszystko, by było bezpiecznie”

  ​Obchody Święta Niepodległości, szczyt klimatyczny i demonstracje w stolicy oraz mecze piłkarskie będzie zabezpieczała policja w najbliższy weekend. Szef formacji nadinsp. Marek Działoszyński zapowiedział mobilizację sił. Zrobimy wszystko, by było jak najbezpieczniej – podkreślił.

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2013/11/0002ijo3jq24emy0-c116-f4.jpg?w=700
  za: PAP

  Przecież to jawna kpina, to żydo-władza RP i bandyci w policyjnych mundurach i po cywilnemu dopuszczali się przestępstw przeciw Polakom, uczestnikom pochodu w 2011 i w 2012 roku.

  Polubienie

 6. APEL DO POLAKÓW O REZYGNACJĘ Z UDZIAŁU W MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI.

  Zwracamy się do Polaków, szczególnie do młodzieży aby w tym roku zrezygnowali z udziału w Marszu Niepodległości w Warszawie czy w Krakowie, tak jak proponuje Sakiewicz z żydowskiej Gazety Polskiej!

  Godność i honor Polaka nie powinny Wam pozwolić aby brać udział w takim Marszu Niepodległości a tak naprawdę marszu podległości Żydom, którzy jak zwykle chodzą w pierwszym szeregu!

  Oni chcą Nas Polaków wystawić na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia a sami wypromować się na bohaterów, na nowych przywódców ruchu narodowego rzekomo polskiego!

  Nie ma powodu do świętowania, gdy Polska Ojczyzna Polaków jest pod okupacją żydowską a terytorium kraju zamieniane na pola wydobywcze i ludobójcze eksperymenty jak chemtrails, systemy konroli umysłów, szczepionki czy toksyczne dodatki do wody i żywności.

  Niebezpieczeństwo jest szczególne duże bo świat już został poinformowany o fałszowaniu wyborów jak też o braku dokumentów rzadzących do sprawowania władzy w Naszej Ojczyznie.
  Uzurpatorska władza celowo zaplanowała szczyt klimatyczny wokół 11 Listopada aby doprowadzić do starć, konfrontacji zbrojnej czy nawet do stanu wyjątkowego.

  Apel grupy osób z organizacji polonijnej w Ameryce Południowej o udział w Marszu Niepodległości w tak trudnej sytuacji naszego kraju jest działaniem szkodliwym dla Narodu Polskiego.

  W historii Narodu Polskiego mamy już dosyć bezsensownych zrywów, ofiar,cierpień i zniszczeń, czego przykładem jest Powstanie Warszawskie.
  Najlepszym wyjściem w obecnej sytuacji jest tworzenie Oddziałów Obrony Koniecznej wg. wskazań Tadeusza Cichockiego !

  Maria Bejda, Teresa Wojda
  Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze „Łowiczanie”
  Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
  OBYWATELSKI RUCH OPORU
  Petycjonariuszki Parlamentu Europejskiego
  Petycja nr. 0578/ 2012

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s