8 uwag do wpisu “Władze III RP, czyli rządy bandytów i złodziei będą świętować 11 listopada

 1. USA, tu nie ma żadnej pomyłki. Jeśli ocean przeszkadza ci w dostrzeżeniu kim są obaj twoi pupile, to zapraszamy do reedukacji w Ojczyźnie. Skorzystaj z kredytu w bankach u ziomków twoich pupili, to pewnie dostaniesz bilet na dobry procent. Geszeft patriotyczny, to jeden z ulubionych geszeftów współziomków Jarka Kaczyńskiego- Kalksteina i Bronka Wildsteina

  A propos Jarka polecam chociażby
  http://marucha.wordpress.com/2010/07/01/kim-sa-kaczynscy/

  Z narodowym pozdrowieniem
  w dzień 11 listopada, w 95 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę wbrew planom utworzenia Judeopolonii, które jak widać nie zostały porzucone, vide tzw. pomagdalenkowa III RP i ta urojona przez Jarka Kalksteina IV RP

  Polubienie

 2. Do „USA” A czymze rózni się 4 Międzynarodówka, od np. 3 Międzynarodówki ???? Kręgosłup i pień ideowy, nacja są „te same”. Taka tez jest różnica pomiędzy PiS a PO. Może z perspektywy zamorskiej inaczej widac ???

  Polubienie

 3. USA
  Tu na tej stronie nie ma generalnie żadnych pomyłek.. Tu się obnaża zdrajców ‚okrągło-stołowych’.. Są twarde podstawy by Kaczyński znalazł się wśród rządzących koczowników.. Kaczyński jak i reszta bandy ‚grilują’ pod pomnikiem Piłsudskiego…takiego samego zdrajcy jak i oni…. Twarzą niepodległości Polski zarówno dla ‚obozu’ rządzącego jak i dla ‚nie-opozycji’ w postaci Kaczyńskiego jest Piłsudski… To on /Piłsudski/ widnieje jako ikona w Polsacie, TVN, TV Publiczna i w Ruchu Narodowym Winnickiego, Zawiszy, Wszech Polaków… Cóż za zgoda..? Trzeba włożyć papierek lakmusowy by ocenić co jest Polskie, a co nie… Tym papierkiem jest Piłsudski… Kto tą opcję popiera to popiera zdrajców… A gdzie Dmowski..? W TELEWIZORNI o nim w ogóle się nie mówi… To że Kaczyński chodzi czasami pod pomnik Dmowskiego, to jest gra ogłupiająca ludzi… Jego idolem jest konfident i zdrajca – Piłsudski… Swego brata pochował obok tego zdrajcy i to ma wymiar symboliczny, który mówi kim są Kaczyńscy… Kaczyński jedzie do Krakowa, a oszukani i ogłupieni narodowcy… robią dla niego robotę w Warszawie….

  Czy Ruch Narodowy chce pozwolić na to by tak jak w przypadku Solidarności 1980/81 podporządkować się żydowskiej głowie…? To tak ma wyglądać suwerenność Polski..?

  USA – do emocji… przyłóż wiedzę… Przede wszystkim rozum gdyż to rozum jest podstawą, a nie hasła i emocje, które są domeną ludzi zmanipulowanych i niewykształconych historycznie..

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s