Żydowska nienawiść i prowokacje przeciw narodowemu świętu Polaków


45dfedbed0a6840499b28f75cf5abbe0

626906_m644

 

Reklamy

21 uwag do wpisu “Żydowska nienawiść i prowokacje przeciw narodowemu świętu Polaków

 1. Moim zdaniem decyzja organizatorow marszu ,ktorzy „zrezygnowali” z ochrony policji byla podyktowana troska O BEZPIECZNSTWO MASZERUJACYCH.
  Taka decyzja-biorac pod uwage doswiadczenia z lat poprzednich gdzie policja albo byla prowokatorem albo oslaniala prowokatorow byla logiczna.

  Byc moze dzieki temu wlasnie zadne z uczestnikow marszu nie zostal skopany przez policjanta a potem skazany .

  Pozwolcie Panowie,ze zadam wam raz jeszcze pytanie ,na ktore do tej pory nie otrzymalem odpowiedzi :czy wy,jako polscy patrioci walczacy z zydowska okupacja kraju byliscie uczestnikami marszu?
  A jesli nie -to jakie byly przyczyny waszej tam-wsrod Polakow i patriotow-nieobecnosci.

  Jerzy

  Polubienie

 2. Panie Jerzy- ja wiem, ze to nieladnie pytac na pytanie..ale w tym przypadku nie mozna inaczej .Czy panu sie wydaje- ze ten Marsz to walka z zydowska okupacja kraju, ze uzyje panskiego okreslenia???? czy raczej jej popacie i robienie jej na renkie:-)))????
  Czy pan widzial gdziekolwiek ,albo slyszal, zeby jakakolwiek okupacja uciekla przed marszami???? uzbrojonymi w okrzyki i transparenty????
  Na usprawiedliwienie swej nieobecnosci powiem, ze boli mnie noga, prawa.Ale prosze o dyskrecje- bo nie chce, zeby sie dowiedziala lewa:-)))

  Polubienie

 3. Najwyższy czas rzeczy nazywać po imieniu: kto jest w Polsce V kolumną i dlaczego? Diagnoza jest trafna… Naród Polski musi sobie z tego zdawać sprawę, że tej V kolumnie zależy na tym, by bezcześcić polskie narodowe symbole, Święty Krzyż, zasadniczy znak Wiary Narodu Polskiego, by akurat na Placu Zbawiciela ustawiać sobie geyowską tęczę. A niech są sobie ustawią w swoim muzeum, jeśli ta tęcza jest dla nich taka świętością. albo przed każdą synagogą…

  Polubienie

 4. Panie Romanie.
  Nie jestem naiwnym idealista i w zwiazku z tym nie wierze ,ze samymi marszami mozna wywalczyc niepodleglosc ale widze w tych marszach jedna ogromne zalete:daje ludziom poczucie wlasnej sily i szarganej codzinnie godnosci.

  Zydowski system polega na tym ,ze probuje przekonac kazdego”nieprawomylnego” jak to sie nazywalo w carskich czasach ,ze ow buntownik jest samotna,wyizolowana od reszty „zdrowego ” spolecznstwa-jednostka.

  Tzw.komuna uzywala tego samego narzedzia manipulacji .To samo zydowskie zrodlo.
  Marsz pozwala ludziom na skonfrontowanie (na wielu polach)zydowskiej propagandy z realna sytuacja.
  Pokazuje ludziom ,ze nie sa sami.

  Moje pytanie skierowane do panow z WPS nie ma zadnych podtekstow.

  Dziwil by sie jednak gdyby biorac pod uwage to co mowia i pisza pozostali na uboczu.
  Bo niby dlaczego?
  Mozna nie lubic takiego czy innego faceta ale jesli lubi sie wolnosc to trzeba tam byc.

  Ten jest marszem marzycieli:)
  Tych,ktorzy marza o wolnej Polskiej i maja odwage publicznie to pokazac.

  Pokazuja jednoczesnie tym,ktorzy chca isc dalej niz marzenia:”Zobaczcie,,jestesmy,czekamy na jakies konkretne dzialanie”.
  Grzechem(choc wiem ,ze to slow moze zabrzmiec smiesznie na tych lamach) byloby zlekcewazenie tego poslania.

  I to by bylo na tyle

  ps.Obecnosc na marszu nie jest obowiazkowa.
  Nie musi pan sie tlumaczyc dlaczego postanowil pan zostac w domu.To panska prywatna sprawa i nikomu nic do tego.

  uklony
  Jerzy

  Polubienie

 5. Panie Jerzy.
  odpowiem za siebie nie za cały WPS. Ja na marszu nie byłem, kiedy stuknęła mi siedemdziesiątka, przestałem ruszać się z domu.
  Z pana uwagami się zgadzam. Policji nie było co prosić o ,,patronat” nad marszem. Kowalski już po poprzednim marszu publicznie w telewizji w programie w którym brał udział w obecności przedstawiciela policji, powiedział
  My bandytów nie zapraszamy
  I tego w tym roku organizatorzy marszu się trzymali.
  Marsz w mojej ocenie był kolejnym sukcesem.
  Nie był marszem świętowania Niepodległości, był Marsz po Niepodległość.
  Spalenie tęczy, podpalenie butki wartowniczej i rzucanie rac w ambasadę rosyjską to nie sprawa organizatorów i nie narodowców
  Można by zatem zapytać kto za tym za tym stoi ???
  Organizatorzy mają na to dowód. Ci co w kominiarkach
  Kim oni są i skąd się wzięli widać na obrazku

  h

  I to jest sukcesem zarówno organizatorów jak i marszu. Dzięki niemu pokazują prawdziwą twarz ,,naszej” władzy

  Polubienie

 6. Ja na Marszu byłam w tamtym roku – byłam,bo chciałam.Chciałam aby Ci na „górze” nie wyobrażali sobie za dużo – taki pochód kilkunastotysięczny powinien dać do myślenia – nie „im” nam Polakom,że jest nas jeszcze dużo i przy dobrej organizacji / bez rozgraniczania ten homoś,a ten to katol / możemy się pozbyć strupów na swym łonie. W przyszłym roku też zamierzam być i żywię nadzieje,że „celem” nie będzie ambasada czy tęcza :))) Żywię nadzieję,że przeciwległe obozy może w końcu pojmą,że zostali zmanipulowani przez zainteresowanych i że bez względu na orientacje lub wiarę łączy ich wspólna historia,język i ziemia,a to dużo bardzo dużo.

  Polubienie

 7. Mamy trzy opcje.
  1. Krytyką marszu i organizatorów, pozostajemy na uboczu i w oczach organizatorów jesteśmy takim samym dla nich wrogiem jak władza.
  2. Akceptacja takiego jakim jest i przyglądanie się, bądź wyczekiwanie co będzie w następnych latach.
  3. Włączyć się w organizowanie marszy by mieć wpływ na jego ideowe oblicze i programowe podstawy do dalszych działań na rzecz odzyskania Polski

  Polubienie

 8. Mamy trzy opcje.
  1. Krytyką marszu i organizatorów, pozostajemy na uboczu i w oczach organizatorów jesteśmy takim samym dla nich wrogiem jak władza.
  2. Akceptacja takiego jakim jest i przyglądanie się, bądź wyczekiwanie co będzie w następnych latach.
  3. Włączyć się w organizowanie marszy by mieć wpływ na jego ideowe oblicze i programowe podstawy do dalszych działań na rzecz odzyskania Polski

  Adminie
  Zgadzam sie w 100%
  Uklony

  Jerzy

  Polubienie

 9. parafrazując dr M. Głogoczowskiego,

  wy jak i moi zresztą rodziciele, czyli „H-GMO wyprodukowani za Gierka”, bezrefleksyjnie od kilku już dni bijecie pianę wokół zainscenizowanego celowo przedstawiana…

  przecież cały ten „spektakl” był tylko i wyłącznie po to – aby odwrócić uwagę publiki od ważniejszego bo mającego istotne znaczenie dla funkcjonowania „naszej” dogorywającej od lat gospodarki,
  czyli spotkania NR 1 które odbywało się w tym samym czasie na Stadionie „Narodowym”, de facto w ciszy i spokoju….

  Polubienie

 10. z innej beczki.
  My jesteśmy niszczeni, wczoraj miało miejsce w Olsztynie spotkanie Niezwyciężonych 2012 ( za kilka dni więcej informacji na temat spotkania) tych przedsiębiorców których organy państwowe zniszczyły i doprowadziły do ruiny, tym czasem świat idzie do przodu i robi takie cuda

  Polubienie

 11. Jerzy Ulicki Rek
  Obawiam się że nie dostanie pan odpowiedz.Bardzo ciekawa wypowiedz.Jestem tego samego zdania i jak podkreślam ”Rewolucji nie robi się na papierze”.Pisałem także o zakulisowych cieniach którzy potrafią tylko krytykować i podsuwać rady.Takim działaniem młodzież się dziś zraża.Ci młodzi ludzie potrzebuje żywego przykładu czynu a nie niekończących się pomazanych na blogach artykułów.Jeżeli ktoś myśli że samym pisaniem zmieni i wypędzi z naszej Ojczyzny żydowskiego okupanta to powinien się leczyć na głowę.Nie muszę tego pisać ale ja i moi Zadrużni Przyjaciele[Bracia”też na Marszu byli.Ja w Warszawie a oni we Wrocławiu.Aresztowała ich okupacyjna policja i przesiedzieli na komisariacie parę godzin.Jest też wytoczona sprawa [nie pierwszy raz] za Patriotyzm ale to nikogo nie wystraszy.Można złamać człowieka psychicznie ale nigdy nie duchowo.Dziwna sprawa jest z tymi naszymi Ruchami Narodowymi i ciężko im się porozumieć?Problem w tym że za dużo jest liderów którzy chcą na tym coś ugrać a mało ludzi którzy dbają o interes Narodu.Wiemy że ten Zawisza,Winnicki,Bosak,Kaczyński,Tusk itp.To szkodnicy ale czy my sobie sami też nie szkodzimy.Więcej dobrej woli a mniej swojej prywaty to nam na pewno wyjdzie na dobre.Sława

  Polubienie

 12. @jerzy ulicki-rek

  Odpowiedziałem wczoraj na pańskie pytanie, ale złośliwy chochlik skasował mój komentarz( czasami tak się zdarza, i nie ma w tym żadnej „wycinki” cenzorskiej, o którą nas, czyli administrację strony się podejrzewa. Najczęściej takie „podejrzenia” rzucają osoby, które w ten sposób chcą podkreślić rzekomą własną odkrywczość , bezkompromisowość i funkcję „bicza bożego” na „ obrazoburczy antykatolicyzm”, albo „endokumunistyczne odchylenie”, albo na „bezkrytyczny zachwyt nad Putinem” jaki uprawiają WPSiacy.

  Osoby, które tak bardzo „opiekują się” z każdej strony WPS staramy się traktować poważnie i zaspokajać ich „ciekawość” – odpowiadając na ich „trudne” pytania, albo prosząc o coś więcej niż męczącą, nic nie wnoszącą mantrę , usiłującą „nawrócić „ nas na watykański „katolicyzm” z Konecznym w tle, albo żydowski „antykomunizm” w tle z Putinem.
  Opiekunowie zawsze pozostają w swoich koleinach, ponawiając wyłącznie swą mantrę.

  Po tym wstępie ad rem, czyli do pańskiego pytania, panie Jerzy.
  Uczestniczyliśmy w marszu Niepodległości w roku 2011 i 2012, dokumentując jego przebieg filmowo, a nawet podróżując razem z grupami młodych z ONR i MW, jak czyniłem to ja osobiście, aby poznać od podszewki atmosferę i sposób myślenia młodych, radykalnych Polaków.

  Wnioski z kontaktów z młodymi z ONR i MW:

  1) Środowiska te są poddane socjotechnicznej obróbce. Wpajana jest im pod hasłem „impregnacji ideowej” postawa zupełnie zamknięta na racjonalną edukację, podsyca się ahistoryczne stereotypy ( np. o tzw. komunie, o pogardzie dla PRLu ). Podporządkowuje się krytyczne , twórcze myślenie pryncypiom sloganów ideologiczno-religijnych przebudowujących hierarchię wartości na podporządkowanie idei narodu i prymatu interesu narodowego prymatowi wartości religijnych( judeo-katolicyzmu watykańskiego).

  2) Manipuluje się wiedzą na temat finansowo-lichwiarskich źródeł tzw. kryzysu gospodarczego, eliminując kontekst żydowskiej proweniencji globalnych elit finansowych.

  3) Unika się krytyki Usraela, natomiast konserwuje się stereotypy antyrosyjskie. Rusofobia jest zasadniczą treścią przekazu politycznego. Młodzi wychowywani są w duchu generalnie antysłowiańskim i proamerykańskim, czyli pozbawiani są busoli w ocenie międzynarodowych uwarunkowań sytuacji Polski i Polaków

  4) Usiłuje się dyskredytować doświadczenie polityczne oraz racjonalizm i pragmatyzm polityczny, preferuje się postawy mesjanistyczne, romantyczne , insurekcyjno-powstańcze zamiast samoorganizacji gospodarczej, zawodowej

  5) Łamie się kręgosłup moralny i polityczny młodych ludzi wychowując ich według zasad nie mających nic wspólnego z dyscypliną i lojalnością, praktykując bezrefleksyjne podporządkowanie się zakulisowym rozkazom hipokrytów politycznych, nazywających siebie samozwańczo przywódcami ruchu narodowego ( przykładem tego było posłużenie się młodymi chłopcami, aby wyprowadzić m.in. mnie i Darka Kosiura z obrad Kongresu Narodowego z obawy przed otwartą dyskusją z zakłamanym i ułomny „programem narodowy” autoryzowanym przez Zawiszę, Bosaka, Winnickiego, Kowalskiego i tzw. autorytety liberalne ( Ziemkiewicz, Michalkiewicz, działacze UPR )

  6) Wszechobecną doktryną polityczno-gospodarczą popularyzowaną w środowisku ONR i MW jest liberalizm gospodarczy( głównie wg. modelu anglosaskiego ), marginalizowana jest rola państwa, przemilczane zasady ustroju spółdzielczego oraz zawodowo- gospodarczych form stowarzyszeniowych np. izb rzemieślniczych, rolnych, przemysłowo-handlowych itp.

  Mając wiele obaw po MN z 2011r. , a niemal całkowitą pewność dokonywanej manipulacji po doświadczeniach z przebiegu MN z 2012 uczestniczyliśmy m.in. Kongresie Ruchu Narodowego, aby spróbować dotrzeć do młodych, radykalnych Polaków, słusznie domagających się CZYNÓW, z przekazem, że CZYN musi być poprzedzony programem, chłodną analizą doświadczeń, realizmem posiadanych środków stosowanych do osiągnięcia zakładanych celów, wyborem przywódców dających gwarancję odpowiedzialności i dalekowzroczności oraz praktykowanie sztafety pokoleń. CZYN nie może być jedynie manifą, małojecką brawurą, symbolicznym, bezrozumnym, wyłącznie emocjonalnym gestem, obezwładnionym dodatkowo, religijną egzaltacją .

  Widzieliśmy ( także z naszych materiałów filmowych) jaki był przebieg Kongresu Narodowego, jak przyjęto propozycję poważnych rozważań o programie dla Polski,

  programie odzyskania suwerenności oraz wyboru drogi do prawdziwej Niepodległości, którą dopiero wtedy trzeba świętować, a póki co trzeba o nią w końcu zacząć walczyć, ale nie licytując się na slogany i emocjonalne gesty, ale budując sprawną organizację, budując polskie media, wdrażając żelazną dyscyplinę politycznych działań. Także masowych manifestacji, ale zawsze według własnego scenariusza, a nie narzuconego, manifestacji, które zabezpieczać mają obowiązek służby państwowe, a jeśli tego nie gwarantują, to trzeba dobrać taką formę manifestacji, która społecznie i propagandowo jest najbardziej niosła , a organizacyjnie najbezpieczniejsza. Dzięki którym musimy pozyskiwać społeczeństwo dla idei narodowej, musimy neutralizować represyjność policji i pozyskiwać ją dla celów narodowych. Specjalne grupy uczestników powinny w trakcie manifestacji cały czas socjotechnicznie oddziaływać na policję, pozyskiwać ją do programu narodowego, prowadzić z funkcjonariuszami dialog, a nie konfrontację, oddzielać policję od ukrytych cynicznych jej dysponentów.

  Hasło „nie chcemy policji do ochrony marszu” było jednym z najgłupszym haseł, zwykłą prowokacją i podpowiedzią zdrajców.

  Właśnie w świetle oceny przebiegu Kongresu Narodowego oraz braku jakiegokolwiek pozytywnego programu tegorocznego Marszu Niepodległości ( bo nie mówię o spontanicznym stawiennictwie się uczestników, ale Polski nie możemy odzyskać spontanicznie !) nie wzięliśmy w nim udziału jako organizacja i jako ekipa filmowa.

  Polubienie

 13. paziem
  Bardzo ciekawy tok myślenia ale jak pan chce pozyskać dziś policję dla idei Narodowych.Nie wiem jak pan chce i czym pan chce skłonić bandę najemców którzy z własnej woli i poparcia tego koczowniczego rezimu wstępują w szeregi pseudo policji.To już jest skazane na porażkę To rak jak pedofila sprowadzić na drogę cnoty.Powodzenia w realizacji tego planu,no i jak pan coś wymyśli to proszę podsunąć pomysł, spróbujemy wtedy zastosować to w całym kraju.Sława

  Polubienie

 14. @pp

  Nie jestem fanem policji państwowej w jej obecnym stanie, a szczególnie pod obecnym dowództwem. Traktowanie jednak policjantów bez wyjątku jak bandy najemników, to uproszczenie i bardzo szkodliwy pogląd. Do szeregów policji oprócz szeregu pociotków żydowskich administratorów współczesnej Polski oraz zwykłych konformistów trafia także spora rzesza polskiej młodzieży, która szuka stabilizacji zawodowej i nie chcącej być spychana na margines. Właśnie tę rzeszę trzeba pozyskiwać skutecznie i oddzielać ją od grupy konformistów i zwykłych, żydowskich pociotków.

  Musimy odsiewać ziarno od plew, a nie wyrzucać cały urobek, bo nie jest on wyjątkowo urodziwy.

  Jeszcze raz chciałbym powtórzyć: przyszłość polskiego ruchu narodowego jest w rozwadze, trzeźwym racjonalizmie i wyrzucenia do śmietnika sloganowej emocjonalności.

  Polubienie

 15. @pp

  Kiedyś jadąc na warszawskiej Pradze, a jestem Łodzianinem, w ostatniej chwili na rondzie bodajże Wiatraczna zauważyłem idiotyczny oznakowanie regulacji ruchu i nie mając wyjścia popełniłem wykroczenie. Zatrzymany zostałem przez dwóch młodych policjantów, którzy spytali, czy wiem jaki był znak na rondzie, potwierdziłem, że wiem iż popełniłem wykroczenie, ale takie oznakowanie sprzeczne jest ze zdrowym rozsądkiem. Przy okazji wdaliśmy się w rozmowę o stanem życia politycznego w Polsce i jakości kadr w Sejmie, ja zażartowałem, że gdyby zrobić parlamentarzystom test psychologiczny, który obowiązuje na egzaminach przy odzyskiwaniu prawa jazdy, to jestem pewien, że większość z obecnych parlamentarzystów go nie zdała i skwitowałem to stwierdzeniem, że taką mamy niestety jakość kadr politycznych na najwyższym szczeblu , jakim zatem jesteśmy państwem.
  Pomimo, że jak nadmieniłem policjantom urodziłem się i wychowałem w dzielnicy Widzew w Łodzi i byłem kibicem dawnego Widzewa, kiedy ten toczył „święte wojny futbolowe” z Legią Warszawa, i że podjąłem z policjantami powyższy dialog polityczny, to w rezultacie zostałem jedynie upomniany i z uśmiechem panowie oddali mi dokumenty , kiedy powiedziałem retorycznie, że czas na polską Polskę.

  Polubienie

 16. paziem
  Takich przykładów jakie tu Pan przytoczył mogę w odwrotnym skutkiem tu też bez końca przytaczać.Znamy tą zabawę dobry i zły Policjant ale nasuwa się automatycznie pytanie, który z tycz dwóch policjantów jest w danym momencie dobry.Powiem panu tak że w normalnej Polsce nie potrzeba policjantów którzy będą służyć każdemu systemowi jaki będzie w danym momencie przy władzy.Policjant to taka osoba która chce poczuć szczyptę władzy a mundur i palka czyni tego osobnika kimś ważnym.Jeśli chce się pan otoczyć policją to powiem od razu że pana intencje co do interesu Polski są według mnie fałszywe.Z taką wypowiedzią nie różni się pan od tych liderów ”Ruchu Narodowego”.Sława

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s