1 000 000 wejść na wiernipolsce.wordpress.com


Musimy zdać sobie sprawę, że bez stworzenia medialnej przeciwwagi dla mediów żydo-systemu nie odzyskamy dla Polski suwerenności, ani władzy dla Narodu i nie zbudujemy politycznej narodowej świadomości. Marsze Niepodległości są ważne – integrują, łączą emocjonalnie, pokazują i nam i żydo-władzy, że sprzeciw Polaków przeciw okupacyjnemu żydo-systemowi nieustannie wzrasta. Jednak gorące serca i umysły, szczere intencje maszerujących, przy braku politycznej świadomości nie mogą dać pożądanych i oczekiwanych rezultatów. Agentura żydo-systemu czuwająca nad naszym pochodem do Niepodległości jeszcze raz zaprowadzi nas w to samo miejsce, w którym, za jej sprawą, znaleźliśmy się 4 czerwca 1989r.

Podstawą wszelkich działań jest wiedza i organizacja, a tego nie zdobędziemy w marszu.

To, co pozytywnie odróżnia narodową politykę, narodowego polityka, nacjonalistę, od wszelkiej maści trybunów powołujących się na patriotyzm, a w Polsce także na patriotyzm występujący z nieodłącznym hasłem „Bóg, Honor, Ojczyzna”, to przede wszystkim umiejętność analitycznego myślenia o polityce, myślenia w kategoriach racjonalizmu i pragmatyzmu w interesie narodu i państwa. Umiejętność ta jest niezbędna, pozwala, bowiem na określenie wszystkich rzeczywistych sił politycznych działających na szkodę lub wbrew interesom narodu i jego państwa. Brak takiej umiejętności u polityka, a w dzisiejszych czasach eliminowanie nacjonalistów z przestrzeni publicznej przez szowinizm syjonistycznej poprawności politycznej, skutkuje korzystnie dla wszelkich wrogów narodu i państwa poprzez społeczną inercję polityczną i niemożność samoorganizacji narodu, często nie rozumiejącego zagrożeń dla własnego bytu i nie potrafiącego określić priorytetowych celów własnej polityki.

                                  Polonez heroiczny

Dariusz Kosiur

Statystyki

Reklamy

5 uwag do wpisu “1 000 000 wejść na wiernipolsce.wordpress.com

  1. Patrząc na mapę, dochodzę do wniosku, że musimy popracować nad tym by także że wschodu mieć więcej wejść na naszą stronę.
    ———–
    Panie RomanieK, czy korzysta pan ze Skype (?), jeśli tak proszę o podanie swojego adresu skajpa na mój adres e-mailowy, lub na Kontakt Prezes WPS widoczny w prawej kolumnie na górze

    Polubienie

  2. Milion „wejść”, to także rosnąca świadomość odwiedzających.W planie ‚minimalistycznym”, życze, oby rosła swiadomośc narodowa Polaków.Redakcji – poruszania ciekawych tematów i dużej odpornosci na „stresy dnia codziennego” na forum.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s