Władze Ukrainy: NIE dla lichwiarzy i syjonistycznej zgnilizny z UE


 

Władze Ukrainy: NIE dla lichwiarzy i syjonistycznej zgnilizny z UE

I właśnie to stanowisko władz Ukrainy spowodowało, że syjonistyczna agentura rozpoczęła kolejną rewoltę na Ukrainie.

d64c425f8ec4dbe143431c67f1e4c182

Syjonistyczne szumowiny z pozornie zwalczających się obozów, z PO i z PiS, wystąpiły wspólnie na manifestacji w Kijowie udzielając poparcia agenturalnej, ukraińskiej, syjonistycznej, hołocie domagającej się wepchnięcia Ukrainy do UE. Te „unijne aspiracje” znajdują odzew wśród zindoktrynowanej, kompletnie politycznie nieświadomej, ale na szczęście niewielkiej części społeczeństwa we wschodniej Ukrainie.

 

J.Kaczyński wspiął się na wyżyny talmudycznej retoryki, gdy informował dziennikarzy, że nie przyjechał do Kijowa mieszać się w ukraińskie sprawy. On tylko chce wesprzeć „ukraińskie” – ? – aspiracje do członkostwa w UE. Ten bezczelny komunikat trudno nawet nazwać hipokryzją.

Ale J.Kaczyński na tym nie poprzestał. Syjonistyczna buta i bezczelność nakazały mu dodać, że przyjechał kontynuować dzieło swojego nieżyjącego brata.

http://fakty.interia.pl/raport-srodek-wschod/aktualnosci/news-kaczynski-w-kijowie-wspieramy-europejskie-dazenia-ukrainy,nId,1066794#utm_source=sg&utm_medium=referral&utm_campaign=wd

Piszę to przede wszystkim dla tych, którzy w Kaczyńskim i w PiS widzą dla Polski zbawczą alternatywę wobec rządów D.Tuska i PO, i którzy obdarzają zaufaniem takie medialne indywidua, jak T.Rydzyk, B.Wildstein, czy T.Sakiewicz. Jakby nie wiedzieli lub nie chcieli wiedzieć, że to tylko inny odłam tych samych antypolskich i antynarodowych żydo-mediów.

Piszę to także dla błędnych marzycieli, którzy, owszem, opowiadają się za Polską niepodległą i suwerenną, ale realizującą całkowicie samodzielnie swój byt polityczny – samodzielnie, tzn. według ich rozumienia, bez jakiejkolwiek współpracy politycznej z Rosją.

 

Taka marzycielska wizja Polski to albo swoista polityczna głupota, albo, co bliższe prawdy, agenturalne działanie na rzecz zachodnich żydo-systemów. Wystarczy popatrzeć na suwerenną – wierzę, że taką pozostanie – Ukrainę, w której syjonistyczna agentura pozwala sobie urządzać rewolty w celu zapędzenia Ukraińców do obozu niszczonych żydowskim kapitalizmem i syjonistyczną zgnilizną narodów – do UE.

W porównaniu do Ukrainy Polska jest dzisiaj o wiele bardziej przeżarta syjonistyczną gangreną i wizja Polski bez politycznej współpracy z Rosją nie jest nawet śmieszna, jest po prostu absurdalna.

 

Jednak mimo pozytywnej oceny polityki Rosji, Białorusi, Ukrainy, względem imperialistycznych, przestępczych żydo-systemów Zachodu, trzeba uczciwie stwierdzić, że politycy tych państw nie doceniają potęgi mediów. Za to tę medialną siłę znakomicie wykorzystują żydo-systemy gromadząc zwolenników Zachodu wokół swoich demokratycznych haseł, za którymi w istocie kryje się zbrodnia depopulacji, degeneracji kultury i nędzy zniewalanych narodów.

Silne, wielonarodowe, słowiańskie media budujące świadomość naszych narodów mogą stanowić skuteczną obronę przed indoktrynacją powszechnych żydo-mediów, od których nie jest dziś wolna nawet Rosja. Stworzenie słowiańskich mediów nie wymaga tak wielkich finansowych nakładów, jak rozbudowa arsenału militarnego, a przecież będą służyły temu samemu celowi: obronie suwerenności i ludzkiej godności przed barbarzyństwem żydo-systemów Zachodu.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

42 uwagi do wpisu “Władze Ukrainy: NIE dla lichwiarzy i syjonistycznej zgnilizny z UE

 1. Przedstawiciele Partii Regionów Ukrainy ostro skrytykowali polityków z UE, którzy występowali na niedzielnym wiecu opozycji postulującej zbliżenie z UE i nawołującej do zmiany władz w Kijowie. Wśród przemawiających byli Polacy.

  http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-ukraina-partia-wladzy-krytykuje-politykow-z-ue-w-tym-z-polsk,nId,1067417#utm_source=sg&utm_medium=referral&utm_campaign=wd

  Polubienie

 2. Właśnie na jednej ‚stronce’ widziałem ten filmik..
  Tam jeszcze jest filmik – ‚Siema israel’ Szema-Siema – to chyba język Owsiaka..??

  Żydowsko – niemiecki Episkopat Polski – przekazuje swoje zmanipulowane owieczki pod władzę rabinów.

  Ekspansja żydów na teren Polski rozpoczęła się na dobre… Polityka żydo-polskiego rządu skutecznie doprowadzi do wyludniania Polaków przez emigrację na poniżający zmywak do krajów zachodnich jako tania siła pociągowa… Polityka zdrowotna prowadzi do przedwczesnego zejścia emerytów.. Polityka kulturalna prowadzi do demoralizacji młodzieży, a celem jest by młodzi ludzie nie wydawali na świat swego potomstwa… Ogólnie mówiąc jest to polityka depopulacji narodu Polskiego po to by stworzyć wolne miejsce dla żydów z Israela, a więc państwo Judeopolonia..

  Terrorysta, następnie premier Israela i lauret pokojowej nagrody Nobla – Menachem Begin powiedział:

  „Nasza rasa (chodzi o żydów) jest rasą Mistrzów”..

  „..Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owoce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy..”

  Powyższy tekst chyba większość z nas zna… Ale jak widać te słowa naprawdę – „stają się ciałem”

  No i próbują teraz na Ukrainie… Oby Bóg dał Janukowyczowi rozum i siłę…

  Polubienie

 3. Deputowany do Rady Państwowej Sewastopolu Siergiej Smoljaninow wezwał do wprowadzenia na Ukrainę rosyjskich wojsk. Z taką prośbą zwrócił się on do prezydenta Rosji Władimira Putina.

  Smoljaninow oświadczył, że w republice „przez zachodnie służby specjalne i ich agentów została zainicjowana próba obalenia legalnych władz”.

  W związku z tym poprosił prezydenta Rosji o „uzgodnienie z rządem Ukrainy wprowadzenia na terytorium kraju sił zbrojnych Rosji, w celu obrony przed armią Stanów Zjednoczonych i natowskimi agresorami”.
  Deputowany do Rady Państwowej Sewastopolu Siergiej Smoljaninow wezwał do wprowadzenia na Ukrainę rosyjskich wojsk. Z taką prośbą zwrócił się on do prezydenta Rosji Władimira Putina.

  Smoljaninow oświadczył, że w republice „przez zachodnie służby specjalne i ich agentów została zainicjowana próba obalenia legalnych władz”.

  W związku z tym poprosił prezydenta Rosji o „uzgodnienie z rządem Ukrainy wprowadzenia na terytorium kraju sił zbrojnych Rosji, w celu obrony przed armią Stanów Zjednoczonych i natowskimi agresorami”.
  http://polish.ruvr.ru/2013_12_02/Deputowany-prosi-o-wprowadzenie-rosyjskich-wojsk-na-Ukraine/
  —————————
  Ponieważ informacja powyższa pochodzi ze strony mało wiarygodnej należy szukać jej potwierdzenia bądż zaprzeczenia na innych stronach internetu
  ——————————
  h

  Polubienie

 4. 6 grudnia przedstawiciele społeczności prawosławnej wezmą udział w Kijowie w procesji przeciwko „zachodniej eurosodomistycznej ekspansji”.

  Uczestnicy akcji zamierzają prosić o obronę św. Aleksandra Newskiego. Podkreślają, że „ekspansja heterodoksyjna z nową siłą uzbroiła się przeciwko naszemu narodowi, zwłaszcza po decyzji rządu Ukrainy w sprawie wstrzymania integracji z UE”.

  Główne hasło pochodu brzmi: „Ukraina, Rosja, Białoruś razem to Święta Ruś!”.

  http://polish.ruvr.ru/2013_12_02/W-Kijowie-odbedzie-sie-procesja-przeciwko-eurosodomistycznej-ekspansji/

  Polubienie

 5. Liderzy opozycyjnych frakcji na znak protestu przeciwko temu, że przewodniczący parlamentu Władimir Rybak odmówił rozpatrzenia dymisji rządu, opuścili posiedzenie rady uzgadniającej Rady Najwyższej.

  Według lidera frakcji „Batkiwszczyna ” Arsenija Jaceniuka, opozycja domaga się, aby jutrzejsze posiedzenie Rady rozpoczęło się od wyrażenia wotum nieufności dla rządu.

  Ponadto opozycjoniści domagają się pociągnięcia do odpowiedzialności szefa MSW Witalija Zacharczenki i rozwiązania pododdziału specjalnego „Berkut”, którego funkcjonariusze pobili demonstrantów w nocy z 29 na 30 listopada w Kijowie.
  http://polish.ruvr.ru/2013_12_02/Ukraina-opozycja-opuscila-posiedzenie-rady-uzgadniajacej/

  Polubienie

 6. Komentarz autorstwa dr M.Głogoczowskiego (zamieszczony pod tekstem „Ukraiński Pat i polski Pataszon idą do Europy”)

  Portal http://www.km.ru wyłapał jeszcze jeden, wyraźnie antypolski fragment wczorajszego przemówienia Jarosława Kaczyńskiego w Kijowie. Cytuję:

  “Na przykład, poparcie dla “euromajdanu” przez polityków z Polski wglądało wręcz surrealistycznie. Kiedy to Jarosław Kaczyński, w zapale swego przemówienia wykrzykiwał “Sława Ukrainie!”, to narzucała się odpowiedź “bohaterom sława!”, wydobywająca się z ust uczestników “ruchu” “bohaterów” Ukraińskiej Powstańczej Armii. Tej samej, która według polskiej wersji wydarzeń, w 1943 roku dokonała rzezi wołyńskiej. I w 70 lat po tym wydarzeniu, zaledwie w pół roku po napiętnowaniu przez polski senat rzezi wołyńskiej (jako ludobójstwo), Kaczyński takimi (złowieszczymi) wykrzyknikami przypominał te czarne dla Polski dni”

  Читать полностью: http://www.km.ru/world/2013/12/02/mezhnatsionalnye-otnosheniya-v-mire/726659-est-u-oranzhevoi-revolyutsii-nachalo-net

  A tak przy okazji. Vitalij Kliczko, w imieniu swej partii UDAR, zakazał prezydentowi Janukowiczowi przyjmować jakichkolwiek kredytów od chińskich kredytodawców. Co jednoznacznie wskazuje, że jest on po prostu agentem euro(?)-amerykańskiego MFW i Banku Światowego, który pragnie dla siebie zachować nad Dnieprem swój monopol finansowo-polityczno-ekonomiczny. A następnie i militarny.

  Polubienie

 7. Sytuacja z masowymi akcjami opozycji w Kijowie wymknęła się spod kontroli, a rząd ma informacje, że demonstranci przygotowują się do zajęcia siedziby parlamentu – oświadczył dziś wieczorem premier Ukrainy Mykoła Azarow. Szef rządu zaapelował do ambasadorów Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych, by wpłynęli na opozycję i zapobiegli eskalacji przemocy.

  Prezydent Rosji Władimir Putin uważa, że akcje protestu na Ukrainie zostały przygotowane raczej z myślą o wyborach w 2015 roku niż w związku z odstąpieniem od umowy z UE i że są podjętą przez opozycję próbą „zachwiania strukturami obecnych legalnych władz”.

  http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-premier-ukrainy-sytuacja-wymknela-sie-spod-kontroli,nId,1067619#utm_source=sg&utm_medium=referral&utm_campaign=wd

  Polubienie

 8. W kontekście udziału singletona bliźniaka w projewrejskiej hecy zapowiada się w Polsce gruntowne przetasowanie poparcia dla pisuarów przez znacząca dotychczas siłę jewrosceptyków.. Kto tę sytuację wykorz6ysta stanie się być może I, lub II siłą na scenie politycznej.

  Polubienie

 9. Pingback: Nasi sąsiedzi wschodni « Grypa666's Blog

 10. Rząd Ukrainy jeśli ma świadomość zagrożenia, to jednocześnie nie podejmując środków zaradczych i obronnych pokazuje swoją albo niemoc, albo ma ręce związanie przez samego Janukowycza nie skłonnego do zdecydowanych działań.
  To źle wyrokuje dla przyszłości Ukrainy.
  Putin też wydaje się lekceważyć, bądź źle oceniać to co się dzieje w Kijowie.
  Wpisu pana Krzysztofa raczej nie do końca zrozumiałem. Jewrosceptyków u nas niewielu, a ci co są nie stanowią jakiejś zwartej siły politycznej.

  Polubienie

 11. @adm

  Panie Tadeuszu,
  w polityce nie wolno ulegać emocjom i nie wolno kierować się pierwszym odruchem, z wyłączeniem obronnych działań militarnych w czasie wojny.
  Rosja nie może sobie pozwolić na utratę Ukrainy z wielu względów. A ten pozorny brak właściwych reakcji Janukowycza i Putina wynika z taktyki politycznej, która pozwala na zmęczenie emocjami tzw. zwolenników akcesji do UE, a unijnemu żydostwu chce stworzyć wrażenie, że już osiągają kulminacyjny moment swoich politycznych (agenturalnych) zabiegów. Gdy emocje ustabilizują się i z wolna zaczną opadać (lub nie rosnąć) wtedy nastąpi właściwa reakcja przywracania porządku na Ukrainie.
  Taki wariant był z powodzeniem ćwiczony już w Rosji, a w znacznie poważniejszym wymiarze także w związku z Syrią i także z sukcesem.

  Odnośnie wpisu Pana Krzysztofa, to jest w nim sporo racji.
  Angażowanie się Kaczyńskiego po wyraźnie żydowskiej, syjonistycznej stronie UE niewątpliwie zdejmie bielmo z oczu wielu jego zwolennikom – no, bo jaka jest różnica między nim a Tuskiem, między PO, a PiS?
  Sceptyków UE jest u nas sporo – frekwencja w eurowyborach nie przekracza 20%. Problem natomiast w tym, że możliwości ich zorganizowania w jakąś polityczną siłę są znikome, ponieważ Żyd zawłaszczył media.

  Polubienie

 12. http://www.konserwatyzm.pl/artykul/11277/unia-nieswieta-przyjaciol-banderowcow-i-pacholkow-brukseli

  tamże:

  Kiedy w sierpniu 1914 roku teutońska nawała runęła na Francję, miażdżąc po drodze neutralną Belgię, pisarz Maurycy Barrès rzucił hasło „unii świętej” (union sacrée) wszystkich patriotów francuskich, bez względu na ich światopogląd i przekonania polityczne, w obronie Ojczyzny. Ten apel o jedność był ze wszech miar słuszny, wręcz oczywisty. Lecz jedność – jak uczy św. Tomasz z Akwinu – jest czymś najlepszym, jeżeli chodzi jakieś dobro, ale najgorszym, gdy cel jest zły: „jak korzystniejsze jest, aby moc dobroczynna była bardziej zespolona, po to, by skutecznie czynić dobro, tak bardziej szkodliwe jest, gdy moc złoczynna ulega zespoleniu” (De regno, 4,3).

  W tej chwili oglądamy właśnie – od kijowskiego Majdanu po Warszawę – tragikomiczny spektakl takiego zespolenia mocy złoczynnej. W Kijowie prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, Jacek Protasiewicz z Platformy Obywatelskiej (a wcześniej Paweł Kowal z PJN), otoczeni wianuszkiem feministek i gejowskiego aktywisty z „Krytyki Politycznej”, stają ramię w ramię z przywódcami neobanderowców, aby gardłować przeciwko legalnym władzom suwerennego państwa. Premier Donald Tusk chwali prezesa PiS i karci ministra Sikorskiego za jego powściągliwość w tej kwestii. Również „Gazeta Wyborcza” chwali Kaczyńskiego piórem red. Jarosława Kurskiego, nie omieszkując wszelako wypomnieć mu tej myślozbrodni, że jeszcze kilka miesięcy temu domagał się, aby w uchwale Sejmu na temat rzezi wołyńskiej wpisać termin „ludobójstwo”, co ponoć „zrujnowałoby pojednanie obu narodów”. Sam Adam Michnik, jak również palikociarze, „solidarnie” demonstrują pod ambasadą ukraińską. Były prezydent Aleksander Kwaśniewski „troszczy się” o to, jak prezydent Jakunowycz „wyjdzie z tego zaułka”. Prezydent urzędujący Bronisław Komorowski zapowiada zwołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

  Cóż za przedziwna (?) jednomyślność i zbratanie. Stary hrabia Fredro zapytałby może: „poszaleli?”. Nie, nie poszaleli, bo w tym unisono jest, piekielna wprawdzie, ale jakaś logika. Kiedy dzieje się coś naprawdę poważnego, to okazuje się, że „zażarte” spory „donaldystów” z „kaczorami”, dotyczą tak naprawdę spraw trzeciorzędnych, że wszyscy od neojakobińskiej „patriotycznej centroprawicy”, poprzez demoliberałów z PO, po libertyńskich „ruchaczy” Palikota i postkomunistów są jedną wielką rodziną – taką, co to jak wypije za dużo gorzałki na weselu, to pierze się wzajemnie po pyskach i okłada sztachetami, ale ostatecznie spada razem pod ten sam stół. Wszyscy są na tej samej brukselskiej smyczy i uwięzieni mentalnie w gnostyckich majakach demokracji i prawoczłowieczyzmu. Lewakom i liberałom trudno się nawet dziwić, ale najgorzej w tym wszystkim wypada partia J. Kaczyńskiego (wraz ze swoimi odpryskami). Jak można uwierzyć w ostrzeżenia przed moralną Sodomą i Gomorą z Brukseli oraz przed wydzieraniem nam suwerenności przez eurobiurokrację, skoro do tej Sodomy i do tej eurokracji chcą zawlec również Ukraińców? Czyżby „bratersko” życzyli im syfilisu? Jak napisał w liście (prywatnym, więc nie mogę podać jego personaliów) do kolegów – profesorów pewien wybitny historyk z Wrocławia, „gdyby Ukraina miała być przyjęta do UE bez godzenia się na nonsensy, na które myśmy się zgodzili, to chyba tylko jako coś w rodzaju wyrzutu sumienia dla całej naszej klasy politycznej, przypomnienie straconej szansy, a także tego, że większemu więcej wolno”.

  Oczywiście, naszym neojakobińskim patriotom nie o to chodzi, lecz godzą się na takie ryzyko tylko dlatego, że zaślepia ich „polityczna monokultura” moskalofobii. Dlatego także konsekwentnie popierają najbardziej antypolski, otwarcie gloryfikujący UPA, odłam ukraińskiej opinii publicznej, dlatego że jest on również antyrosyjski. Tym sam przekreślają nie tylko szansę na rozliczenie banderowskiego ludobójstwa na Polakach, ale może okazać się, że pewnego dnia będą musieli również przełknąć bez sprzeciwu tezę, iż banderowska akcja na Wołyniu w 1943 roku była słuszną samoobroną i obroną Żydów przed polskim szowinizmem i antysemityzmem – co na pewno znajdzie uznanie w Brukseli i Berlinie. Nie rozumieją też, że Ukraina w UE może być tylko albo militarną europejską szpicą wymierzoną w Rosję – z całym ryzykiem prewencyjnego odwetu – albo przeciwnie, jeśli utrzyma się tam u władzy obecna opcja, rosyjskim „koniem trojańskim” w Europie, przy okazji rozwalającym, w obu wypadkach, wskutek otwarcia granic, nasz rynek pracy. W polskim interesie nie jest zatem ani „Ukraina europejska” (co zresztą jest cywilizacyjnym absurdem), ani „Ukraina rosyjska”, tylko „Ukraina pomostowa” pomiędzy Europą (tym samym zaś Polską) a Rosją, latynizmem a bizantynizmem, chrześcijaństwem zachodnim a wschodnim, widziany w perspektywie geopolitycznej jedności transkontynentalnej od Portugalii po Kamczatkę. W aspekcie wewnętrznym oznacza to także sprzyjanie tendencjom „rozrzedzającym” etnicznie i językowo państwo ukraińskie, tak, aby nie zostało ono opanowane przez szowinizm neobanderowski, dlatego etnos rosyjski we wschodniej Ukrainie jest naturalnym sojusznikiem o wiele bardziej wątłego etnosu polskiego na Ukrainie zachodniej.

  Nie wiem, czym skończą się awantury na kijowskim Majdanie, acz życzę prezydentowi Ukrainy, aby poradził sobie z agenturą Sorosa, a naszych „internacjonalistów” odstawił ciupasem na granicę. Lecz jestem pewien odpowiedzi na jedno pytanie, często nam stawiane: od czego powinna zacząć się kontrrewolucja w Polsce? Otóż od tego: od zmiecenia z powierzchni ziemi zjednoczonej partii Michnika-Tuska-Kaczyńskiego-Kwaśniewskiego-Kowala-Palikota, tak, aby nawet wspomnienie po nich się nie ostało.

  Jacek Bartyzel

  legitymizm.org

  aw

  Polubienie

 13. Ukraina pod żydowskim jarzmem

  Ukraina pod żydowskim jarzmem. Nasze państwo podbite jest przez żydów i stąd ten cały burdel!

  Dowód 1-oficjalna statystyka

  Rada Najwyższa Ukrainy-

  43% – żydzi

  34% – Rosjanie

  22% -Ukraińcy

  1% – inni

  Gabinet Rady Ministrów (rząd)

  62% – żydzi

  15% – Rosjanie

  15% – Ukraińcy

  8% – inni

  Etniczny skład populacji Ukrainy

  0,2% – żydzi

  17% – Rosjanie

  78% – Ukraińcy

  5% – inni

  Według opinii specjalistów rzeczywisty procent żydów na Ukrainie nie wynosi 0,2%, jak pokazuje oficjalna statystyka, ale w rzeczywistości dwa razy więcej. Tak naprawdę żydów mieszka na Ukrainie około 2 do 3 milionów przy uwzględnieniu tak zwanych mieszańców żydowskich urodzonych z mieszanych małżeństw a którzy byli przez rodziców zarejestrowani jako „Rosjanie”, „Ukraińcy”, „Mołdawianie”, itd. Dokładną liczbę żydów mieszkających na Ukrainie, oczywiście, znają pracownicy centralnych synagog. Ale oni nigdy tego nie ujawnią. Na tym właśnie polega największa tajemnica cichej okupacji wszystkich krajów świata (w tym i Ukrainy) przez światowe żydostwo.

  Dowód 2- różne materiały filmowe

  Proponuję obejrzenie filmu video, który rozpoczyna się od słów: „Będziemy dążyć do tego ażeby w rządach krajów słowiańskich było możliwie najmniej przedstawicieli rdzennych narodów, które będą zastąpione przez naszą żydowską elitę…”

  Еврейский Захват Украины.Шокирующие доказательства!

  (Żydowski podbój Ukrainy. Szokujące świadectwa!)
  za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-pod-zydowskim-jarzmem-2013-12

  Polubienie

 14. Coś drgnęło dzisiaj – i to nie tylko na Ukrainie, gdzie premier Azarow prowokacyjnie PO ROSYJSKU wygłosił swe expose w Wierchownej Radzie – i pomimo to jego rząd uzyskał votum zaufania dla dalszej „pro rosyjskiej” działalności. Drgnęło także i w Polsce. gdzie Wiesław Dębski (były naczelny byłej „Trybuny”) opublikował na mającym wielki zasięg onecie.pl gorzką, banalną ale pracowicie przemilczaną przez reżymowe media, prawdę co się z Polską stało dzięki „kuracji szokowej” MFW-Balcerowicza: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Wieslaw-Debski-Ukraina-wyciela-nam-wszystkim-niezly-numer,wid,16225804,wiadomosc.html

  Polubienie

 15. Panie Dariuszu, proszę nie zapominać, że już raz Janukowycz oddał pole walkowerem Timoszence i Juszczence. Na to liczy właśnie Kliczko
  Cierpliwość Janukowycza, może także i nadzieja na uspokojenie mogą go zawieść.
  Jest pod równie wielką, może nawet i większą presją jak za pierwszej pomaranczarni
  Rosja według mnie także drzemie. Pamiętamy przecież jak politycy rosyjscy działali w okresie rządów Chruszczowa, Breżniewa ( Czechy, Węgry) tam nie było wahań, były czołgi i szybkie zaprowadzenie porządku.
  Chiny także potrafiły zdecydowanie zrobić porządek na placu Tień an men. Ale i Amerykanie u siebie z ruchem 99%
  Kiedy ktoś podpala nie wolno zwlekać.

  Polubienie

 16. z różnych komentarzy i z TV i z internetu dowiaduję się, że na Ukrainie bieda.
  Ale czy ktoś tam był, widział, sprawdzał?
  Czy umiecie panowie korzystać z Maps Google i wędrować po ulicach ukraińskich miast ?
  Można wówczas zobaczyć, jak Ukraińcy są ubrani, czym jeżdżą, czy remontują i odnawiają swoje domy i domki, a po tym można wnosić czy rzeczywiście jest tam biednie czy zwyczajnie i normalnie.
  Ja zaraz skorzystam z tej opcji na Maps Google

  Polubienie

 17. Oj, byłem na Ukrainie, w ostatnim 15-leciu, coś z 8 razy, w tym na konferencjach w Kijowie razy 3, po raz ostatni w 2010 roku. Kijów wygląda ok., Lwów, za wyjątkiem Dworca Kolejowego odnowionego na jego 100 lecie w roku 2002, bardzo źle, ale tam byłem w 2005, czyli 7 lat przed Euro. Natomiast pejzaże widziane, czy to z autobusu z Przemyśla do Lwowa, gdzie pola czarnoziemu są zupełnie porzucone, czy z pociągu z Symferopola, przez Dniepropietrowsk do Lwowa (rok 2005), to to rozpacz bez żadnej przesady – domy „wiejskie” w okolicy przesmyku łączącego Krym z Ukrainą to prawie szałasy, całkiem przystojne dziewczęta tłoczyły się na stacjach przy naszym pociągu by sprzedać nam arbuzy za wymarzoną rupię (przepraszam hrywnę) jak to widzialem w Indiach kilkanaście lat wcześniej.

  Oficjalnie Ukraińcy zarabiają średnio 400 $ na miesiąc, na Bialorusi (też tam bywałem z 6 razy w ostatnim dziesięcioleciu) oficjalnie średnio 600$ na miesiąc, a w Rosji jeszcze więcej – ale w Rosji średnią „nabija” im Moskwa, na północnym Kaukazie poziom życia wydaje się być podobny jak w ukraińskim interiorze (to wrażenia z lat 2005 i 2011). Jednak Mińsk przy Lwowie (porównanie z roku 2005) to Pierwszy Świat przy Trzecim Świecie, z lwowskimi tramwajami chyboczącymi po szynach nie wymienianych od przed wojny, oraz ulicach prymitywnie wybrukowanych jeszcze za czasów Franciszka Józefa.

  Polubienie

 18. Na zdjęciach poniżej m.in. nowo kreowany lider demokratycznych przemian w kierunku wepchnięcia Ukrainy do jew-ropejskiego sojuza, Witalij Kliczko wśród przyjaciół z Chabad-Lubavitch – dalszy komentarz jest zbyteczny.

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2013/12/23224_20140_157312892426170.jpg?w=700

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2013/12/23224_11827_12154234733031.jpg?w=700

  Polubienie

 19. Wydarzenia w Kijowie, podobnie jak w 2004r. pozwalają odcedzić żydowskie marionetki z zawiesiny zabarwionej na wszelkiego odcienia maskujące kolory ( pseudopatriotyzmu – J.Kaczyński) oraz (pseudoantyglobalizmu – Janusz Zagórski i jego rzekomo „niezależna”TV)

  Wszystkie te kukły i kukiełki polityczno-medialne w momencie przełomu, na rozkaz swoich mocodawców mówią jednym, żydowskim głosem

  Tak wreszcie, bez osłonek zaczął mówić Janusz Zagórski

  Wszystko zatem stało się jasne dlaczego tego „niezależnego” dziennikarza tak bardzo uwierały nasze, czyli WPS, wypowiedzi w trakcie audycji, na którą zostaliśmy kilka miesięcy temu zaproszeni przez NTV

  Polubienie

 20. paziem
  Od razu wiedziałem jak tylko pierwszy raz obejrzałem NTV że to ściema…. Używają zbyt ‚skomplikowanego języka’ aby można było stwierdzić że są jakąś niezależną alternatywą… Nie nazywają sprawy ‚po imieniu’, a to dowodzi, że nie maja czystych intencji..

  Polubienie

 21. Międzynaród opozycją na Ukrainie.

  Żydowska opozycja na Ukrainie. Jak wiadomo praktycznie u wszystkich czołowych przywódców-rewolucjonistów ich pochodzenie jest mało ukraińskie. Na przykład babcia Kliczków, w szczególności chodzi o przywódcę kryptożydowskiej partii „Udar” Witalija Kliczko, jest czystą żydówką i nazywała się Tamara Jefimowna Etinzon. (Patrz

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-kliczko-2013-12). Dziadek Julii Timoszienko nazywał się Abram Kelmanowicz Kapitelman. Żydówka Julia Timoszienko, oficjalnie występująca jako słowiańska blondynka ukraińska. Oczywiście farbowana jak każdy żyd. Kruczoczarna stepowa chazarka Kapitelman przekształcona później w jasnowłosą Ukrainkę Timoszienko. Nie głosujcie na żydówkę. Grigian+Kapitelman=Timoszienko. Mądrzy Ukraińcy znają tę chciwą złodziejkę. Farbowana na blond chazarka stepowa Kapitelman, ksywa Julia Timoszienko, na melinie. Kudłaty pan w czarnym kapeluszu po lewej to także „Ukrainiec”.

  Sowieckie „Zaświadczenie” dla dziadzi Kapitelmana

  Patrz także „Tajemnicza Julia”-

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajemnicza-julia-2013-11

  Fuhrery „ukraińskiej” opozycji rewolucyjno-demonokratycznej, (od prawej) „ukraińcy” Bakai (Jacieniuk,) Klitsch (Kliczko), Frotman (Tiahnybok).

  Babcia przywódcy partii „Swoboda” Oleha Tiahnyboka nosiła prawdziwie „ukraińskie” nazwisko o brzmieniu „Frotman”.

  Chazar Frotman, występujący obecnie pod pseudonimem operacyjnym Oleh Tiahnybok, przywódca neo-UPA-owskiej partii „Swoboda”

  Przewodniczący ukraińskiej neonazistowskiej partii WO „Swoboda”, Oleh Tiahnybok, otrzymał średnie wykształcenie w jednym z wyspecjalizowanych placówek edukacyjnych miasta Lwowa, którą to placówkę on sam nazywa „żydowską szkołą”. O tym fakcie Tiahnybok osobiście informował na forum oficjalnej strony partii WO „Swoboda”. W dniu 14 czerwca 2011 roku informację usunięto jednakże zachowała się kopia (poniżej).

  (Powiększenie można obejrzeć pod linkiem (http://alitet67.livejournal.com/pics/catalog/321/27943)

  Chazarski żyd Frotman (Tiahnybok), przywódca UPA-owskich zbrodniarzy występuje z przemówieniem przed zbrodniarzami UPA-owcami. http://www.savetubevideo.com/?v=-i4gvF15BRI

  Za: http://mikle1.livejournal.com/1800301.html

  Mama Krolika (Arsienija) Sieni Jacieniuka, przywódcy następnej kryptożydowskiej partii „patriotów ukraińskich”, Maria Grigoriewna (z domu Bakai) należy do starego judejskiego rodu, do którego należy największy autorytet w zakresie egzegezy satanistycznego Talmudu, rabin Bakai. Chazar stepowy Bakai, pseudonim operacyjny Arsienij Jacieniuk, przywódca, jak to zwykle z żydami bywa, patriotycznej partii „ukraińskiej” „Batkiwszczina”

  Książka żydowskich „naukowców” pt. „Sławni żydzi Ukrainy”. Na okładce widnieje gęba Bakaia-Jacieniuka.

  Jako sławny żyd Ukrainy chazar Jacieniuk został w książce zamieszczony z tego powodu, że był Przewodniczącym Najwyższej Rady Ukrainy. Na stronach 18-19 książki „Sławni żydzi Ukrainy” o Arsieniju Jacieniuku napisano, że: „Arsienij Jacieniuk jest znanym działaczem politycznym, najmłodszym ministrem gospodarki i Przewodniczącym Rady Najwyższej Ukrainy, urodził się 22 maja 1974 roku w Czierniowcach. Studiował na Czierniowieckim Uniwersytecie Narodowym, od września 2001 roku pełnił obowiązki ministra gospodarki AP Krymu a w 2004 roku stał na czele sztabu wyborczego Wiktora Juszczienko. Obecnie Arsienij Jacieniuk jest deputowanym Ukrainy i przywódcą obywatelskiej inicjatywy „Front pieriemien””. Oligarcha Petro Poroszenko w czasie narodzin nosił jeszcze nazwisko Walcman.

  Chazarski żyd i grabieżca majątku narodu ukraińskiego Walcman, obecnie pod nazwiskiem Poroszenko. Występuje jako „biznesman” i filantrop.

  Jurij Łucienko, chazarski żyd posiadający paszport Izrahella. Od 2005 roku do 2006 roku pełnił funkcję ministra spraw wewnętrznych w żądzie chazarskiej żydówki Julii Timoszenko i Juszczienki. O grudnia 2007 roku do 2010 roku minister spraw wewnętrznych w drugim rządzie chazarskiej żydówki Timoszienko. 26 grudnia 2010 roku aresztowany z nakazu Prokuratury Generalnej Ukrainy pod zarzutem defraudacji środków państwowych na ogromnym poziomie. W lutym 2012 roku uznany winnym i skazany został na 4 lata pozbawienia wolności z jednoczesną konfiskatą majątku osobistego. W kwietniu 2013 roku został ułaskawiony przez prezydenta Ukrainy.

  „Ukraiński” mąż stanu Jurij Łucienko, następny chazarski skunks i złodziej udający Ukraińca.

  Były mer Odessy, prawa ręka chazarskiego żyda Kliczko, to także chazarski żyd Eduard Josifowicz Gurwic i przestępca gospodarczy. Chazarski żyd Eduard Josifowicz Gurwic (Horowitz), prawa ręka żyda Kliczko.

  Bejtarowske szczury

  Problem gojów polega na tym, że nie widzą oni oczywistości, tego kto ich prowadzi na rzeź i przygotowuje prowokacje. Na fotografii widoczni są ci, którzy organizowali szturm na ulicy Bankowej i prowokowali siły „Berkut” do działań siłowych. To przez media nazywani „ultraprawicowcy”. Uważnie przyjrzyjcie się chłopakowi w kapturze (czerwona strzałka) w jakim języku widnieje napis na obwódce kaptura? Po gruzińsku? Nie! To język hebrajski! I na ilustracji widzicie nie kogo innego jak bejtarowskie szczurki! Czas już otworzyć oczy i ruszyć mózgiem!

  Ciągnąć dalej? Żadnego antysemityzmu! Nagie fakty!

  Jeżeli człowiek zwący siebie nacjonalistą sympatyzuje z żydowskimi rewolucjonistami to nie jest on żadnym nacjonalistą. Ani rosyjskim ani ukraińskim. Bezwarunkowo! To jest jasne jak słońce!

  Patrz także:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-pod-zydowskim-jarzmem-2013-12

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/10-powodow-unikac-unii-europejskiej-2013-11

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlaczego-banderowcy-gardluja-seplenia-2013-11

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/likwidacja-ukrainskiej-armii-2013-11

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajemnicza-julia-2013-11

  Za: http://judastruth.livejournal.com/

  Data publikacji: 3.12.2013

  Przekład: RX Całość ze zdjęciami tu: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-opozycja-na-ukrainie-2013-12
  List otwarty do Prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/list-otwarty-prezydenta-ukrainy-wiktora-janukowycza-2013-12

  Polubienie

 22. Żydowska opozycja na Ukrainie.

  Żydowska opozycja na Ukrainie. Jak wiadomo praktycznie u wszystkich czołowych przywódców-rewolucjonistów ich pochodzenie jest mało ukraińskie. Na przykład babcia Kliczków, w szczególności chodzi o przywódcę kryptożydowskiej partii „Udar” Witalija Kliczko, jest czystą żydówką i nazywała się Tamara Jefimowna Etinzon. (Patrz

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-kliczko-2013-12). Dziadek Julii Timoszienko nazywał się Abram Kelmanowicz Kapitelman. Żydówka Julia Timoszienko, oficjalnie występująca jako słowiańska blondynka ukraińska. Oczywiście farbowana jak każdy żyd. Kruczoczarna stepowa chazarka Kapitelman przekształcona później w jasnowłosą Ukrainkę Timoszienko. Nie głosujcie na żydówkę. Grigian+Kapitelman=Timoszienko. Mądrzy Ukraińcy znają tę chciwą złodziejkę. Farbowana na blond chazarka stepowa Kapitelman, ksywa Julia Timoszienko, na melinie. Kudłaty pan w czarnym kapeluszu po lewej to także „Ukrainiec”.

  Sowieckie „Zaświadczenie” dla dziadzi Kapitelmana

  Patrz także „Tajemnicza Julia”-

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajemnicza-julia-2013-11

  Fuhrery „ukraińskiej” opozycji rewolucyjno-demonokratycznej, (od prawej) „ukraińcy” Bakai (Jacieniuk,) Klitsch (Kliczko), Frotman (Tiahnybok).

  Babcia przywódcy partii „Swoboda” Oleha Tiahnyboka nosiła prawdziwie „ukraińskie” nazwisko o brzmieniu „Frotman”.

  Chazar Frotman, występujący obecnie pod pseudonimem operacyjnym Oleh Tiahnybok, przywódca neo-UPA-owskiej partii „Swoboda”

  Przewodniczący ukraińskiej neonazistowskiej partii WO „Swoboda”, Oleh Tiahnybok, otrzymał średnie wykształcenie w jednym z wyspecjalizowanych placówek edukacyjnych miasta Lwowa, którą to placówkę on sam nazywa „żydowską szkołą”. O tym fakcie Tiahnybok osobiście informował na forum oficjalnej strony partii WO „Swoboda”. W dniu 14 czerwca 2011 roku informację usunięto jednakże zachowała się kopia (poniżej).

  (Powiększenie można obejrzeć pod linkiem (http://alitet67.livejournal.com/pics/catalog/321/27943)

  Chazarski żyd Frotman (Tiahnybok), przywódca UPA-owskich zbrodniarzy występuje z przemówieniem przed zbrodniarzami UPA-owcami. http://www.savetubevideo.com/?v=-i4gvF15BRI

  Za: http://mikle1.livejournal.com/1800301.html

  Mama Krolika (Arsienija) Sieni Jacieniuka, przywódcy następnej kryptożydowskiej partii „patriotów ukraińskich”, Maria Grigoriewna (z domu Bakai) należy do starego judejskiego rodu, do którego należy największy autorytet w zakresie egzegezy satanistycznego Talmudu, rabin Bakai. Chazar stepowy Bakai, pseudonim operacyjny Arsienij Jacieniuk, przywódca, jak to zwykle z żydami bywa, patriotycznej partii „ukraińskiej” „Batkiwszczina”

  Książka żydowskich „naukowców” pt. „Sławni żydzi Ukrainy”. Na okładce widnieje gęba Bakaia-Jacieniuka.

  Jako sławny żyd Ukrainy chazar Jacieniuk został w książce zamieszczony z tego powodu, że był Przewodniczącym Najwyższej Rady Ukrainy. Na stronach 18-19 książki „Sławni żydzi Ukrainy” o Arsieniju Jacieniuku napisano, że: „Arsienij Jacieniuk jest znanym działaczem politycznym, najmłodszym ministrem gospodarki i Przewodniczącym Rady Najwyższej Ukrainy, urodził się 22 maja 1974 roku w Czierniowcach. Studiował na Czierniowieckim Uniwersytecie Narodowym, od września 2001 roku pełnił obowiązki ministra gospodarki AP Krymu a w 2004 roku stał na czele sztabu wyborczego Wiktora Juszczienko. Obecnie Arsienij Jacieniuk jest deputowanym Ukrainy i przywódcą obywatelskiej inicjatywy „Front pieriemien””. Oligarcha Petro Poroszenko w czasie narodzin nosił jeszcze nazwisko Walcman.

  Chazarski żyd i grabieżca majątku narodu ukraińskiego Walcman, obecnie pod nazwiskiem Poroszenko. Występuje jako „biznesman” i filantrop.

  Jurij Łucienko, chazarski żyd posiadający paszport Izrahella. Od 2005 roku do 2006 roku pełnił funkcję ministra spraw wewnętrznych w żądzie chazarskiej żydówki Julii Timoszenko i Juszczienki. O grudnia 2007 roku do 2010 roku minister spraw wewnętrznych w drugim rządzie chazarskiej żydówki Timoszienko. 26 grudnia 2010 roku aresztowany z nakazu Prokuratury Generalnej Ukrainy pod zarzutem defraudacji środków państwowych na ogromnym poziomie. W lutym 2012 roku uznany winnym i skazany został na 4 lata pozbawienia wolności z jednoczesną konfiskatą majątku osobistego. W kwietniu 2013 roku został ułaskawiony przez prezydenta Ukrainy.

  „Ukraiński” mąż stanu Jurij Łucienko, następny chazarski skunks i złodziej udający Ukraińca.

  Były mer Odessy, prawa ręka chazarskiego żyda Kliczko, to także chazarski żyd Eduard Josifowicz Gurwic i przestępca gospodarczy. Chazarski żyd Eduard Josifowicz Gurwic (Horowitz), prawa ręka żyda Kliczko.

  Bejtarowske szczury

  Problem gojów polega na tym, że nie widzą oni oczywistości, tego kto ich prowadzi na rzeź i przygotowuje prowokacje. Na fotografii widoczni są ci, którzy organizowali szturm na ulicy Bankowej i prowokowali siły „Berkut” do działań siłowych. To przez media nazywani „ultraprawicowcy”. Uważnie przyjrzyjcie się chłopakowi w kapturze (czerwona strzałka) w jakim języku widnieje napis na obwódce kaptura? Po gruzińsku? Nie! To język hebrajski! I na ilustracji widzicie nie kogo innego jak bejtarowskie szczurki! Czas już otworzyć oczy i ruszyć mózgiem!

  Ciągnąć dalej? Żadnego antysemityzmu! Nagie fakty!

  Jeżeli człowiek zwący siebie nacjonalistą sympatyzuje z żydowskimi rewolucjonistami to nie jest on żadnym nacjonalistą. Ani rosyjskim ani ukraińskim. Bezwarunkowo! To jest jasne jak słońce!

  Patrz także:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-pod-zydowskim-jarzmem-2013-12

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/10-powodow-unikac-unii-europejskiej-2013-11

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlaczego-banderowcy-gardluja-seplenia-2013-11

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/likwidacja-ukrainskiej-armii-2013-11

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajemnicza-julia-2013-11

  Za: http://judastruth.livejournal.com/

  Data publikacji: 3.12.2013

  Przekład: RX Całość ze zdjęciami tu: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-opozycja-na-ukrainie-2013-12
  List otwarty do Prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/list-otwarty-prezydenta-ukrainy-wiktora-janukowycza-2013-12

  Kula Lis 62 04.12.2013 23:03:57

  za:http://szukam.neon24.pl/post/102661,ukraina-a-sprawa-polska

  Polubienie

 23. Prostacki KARIEROWICZ bokser Wołodymyr Kłyczko z Ukrainy ŻENI się w Kalifornii w USA !

  Bokser Wołodymyr Kłyczko (Wladimir Klitschko) obywatel państwa Ukraina, który zawzięcie wspiera lewacki pro-unijny ruch w Kijowie, będąc w USA lub na zachodzie Europy rozdaje DONACJE finansowe na prawo i lewo, ale tylko praktycznie ŻYDOWSKIM organizacjom harytatywnym, co bardzo świadczy o tym kogo on wspiera i jakie faktycznie posiada SYMPATIE i PREFERENCJE.

  W środę 9 października 2013 roku Wołodymyr Kłyczko(lat 47) ZARĘCZYŁ się w Kaliforni (USA) z małą aktoreczką o nazwisku Hayden Panettiere (lat 24), która jest obywatelka amerykańską ale żydowskiego pochodzenia. Zaręczyny odbyły się na imprezie o nazwie “Live with Kelly and Michael” gdzie całemu zebranemu towarzystwu pochwaliła się Hayden Panettiere, że właśnie otrzymała propozycje małżeństwa od Wołodymyra Kłyczko oraz pierścionek zaręczynowy z diamentem.

  O tym wszystkim poinformowało WIAROGODNY tygodnik żydo-amerykański “People” też na swoich łamach oraz stronie internetowej tutaj:

  http://www.people.com/people/article/0,,20685684,00.html

  Na tej stronie jest też film z YouTube gdzie jest wywiad z Hayden Panettiere, która się CHWALI tą propozycją małzęnstwa Kliczko, aby siebie ZAREKLAMOWAĆ w Holiwoodzie, dostą jakąś drugoplanową rolę u jakiego żyda w Holiwoodzie.

  Takich drobnych aktoreczek jak Hayden Panettiere jest w Kaliforni całe MNUSTWO, na pęczki szukających wszelkich możliwych SPOSOBÓW, aby o nich pisała plotkarska lub brukowa prasa, aby złapac jakiegoś amanta frajera z kasą, aby jego z forsy wydoic, a przy tym aby zaistnieć w plotkarskich brukowych mediach. Taka propozycja „zaręczyn” od boksera Kliczki nagłośniła nikomu do tychczas NIE znaną Hayden Panettiere, co może jej pomóc w zrobieniu jakiejś chwilowej kariery w światku liberalnego rozpasanego obyczajowo Holiwoodu.

  Hayden Panettiere czepiła się żydo-ukrainskiego karierowicza za FORSĄ z olimpiady Atlanta 1996. Jej wzrost jest 157cm, a Kliczki 200cm, czyli różnica 43 centymetrów i czy oni się “DOPASUJĄ” na gnuśnej Ukrainie, tym bardziej że Hayden Panettiere poszukuje atrakcji oraz wrażeń, a Kliczko uchodzi za NUDZIARZA i prostaka …

  Czy Hayden Panettiere wyjedzie z Holiwoodu i pojedzie mieszakac i GNIĆ na Ukrainie, bo tam przecież teraz planuje robic karierę polityczną podstarzały zużyty ze zbitym pyskiem bokser Kliczko, który faktycznie byle jak KALECZY w języku angielskim i NIE ma szans aby tam zaistnieć w Kaliforni w USA!

  Jak wrzucisz hasło na wyszukiwarke internetową: Wladimir Klitschko Hayden Panettiere to zobaczysz wiele zdięc z ich BIZNESOWEGO romansu. W parsie amerykańskiej generalnie piszą, że Wladimir Klitschko to straszny NUDZIAŻ i PROSTAK, który teraz szuka TANIEGO rozgłosu innymi metodami, gdy jego obity leb nizbyt dobrze funkcjonuje, a jego kariera boksera już się skończyła.

  Hayden Panettiere Announces Engagement:

  Polubienie

 24. z Rosją źle i z UE nie lepiej. Trwa wojna polityczno-gospodarcza gdzie wschód i zachód chce zniszczyć Polskę jak w 39r. tylko że teraz bez użycia armii to się dzieje.
  UE to początek do rządu światowego a Rosja zawsze miała nas w głęboko gdzieś.

  Polubienie

 25. @maat

  Polityczny byt państwa polskiego jest faktycznie zagrożony i jest możliwa powtórka z 1939r., czyli likwidacji i podziału Polski.
  Rosja musi bronić przede wszystkim własnych interesów i Polska, która znajduje się pod żydowską okupacją i jest wkomponowana we wrogi wobec Rosji Zachód, jest także elementem wrogim wobec Rosji. Niestety, w polityce nie liczą się sentymenty, tylko kalkulacja interesów.
  Jeśli udałoby się nam zlikwidować w Polsce żydo-system władzy i wyzwolić z zachodnich pęt, wtedy pojawią się szanse na właściwe relacje z Rosją.

  Polubienie

 26. „Znawca” powyżej napisał: „Hayden Panettiere czepiła się żydo-ukrainskiego karierowicza za FORSĄ z olimpiady Atlanta 1996. Jej wzrost jest 157cm, a Kliczki 200cm, czyli różnica 43 centymetrów i czy oni się “DOPASUJĄ” na gnuśnej Ukrainie, tym bardziej że Hayden Panettiere poszukuje atrakcji oraz wrażeń, a Kliczko uchodzi za NUDZIARZA i prostaka …”

  Otóż na zdjęciu z Majdanu W.Kliczki i J. Kaczyńskiego, (patrz tekst „Pat i Pataszon” na tym forum) prawie 2 metrowy przywódca UDARU stoi z trzymającą go pod ramię kobitką, która jest wyraźnie wyższa of polskiego byłego premiera JK (163 cm wzrostu). A więc to chyba nie jest ta

  Polubienie

 27. Powtarzam, bo coś się zablokowało:
  „Amerykański znawca” powyżej napisał: „Hayden Panettiere czepiła się żydo-ukrainskiego karierowicza za FORSĄ z olimpiady Atlanta 1996. Jej wzrost jest 157cm, a Kliczki 200cm, czyli różnica 43 centymetrów i czy oni się “DOPASUJĄ” na gnuśnej Ukrainie, tym bardziej że Hayden Panettiere poszukuje atrakcji oraz wrażeń, a Kliczko uchodzi za NUDZIARZA i prostaka …”

  Otóż na zdjęciu z Majdanu W.Kliczki i J. Kaczyńskiego, (patrz tekst „Pat i Pataszon” na tym forum) prawie 2 metrowy przywódca UDARU stoi z trzymającą go pod ramię kobitką, która jest wyraźnie wyższa of polskiego byłego premiera JK (163 cm wzrostu). A więc to chyba nie jest ta Hayden Panetierre z Kalifornii – być może Kliczko zmienił już narzeczoną na bardziej reprezentacyjną, a nasz „amerykański znawca” przedmiotu (choć nie ortografii języka polskiego) jeszcze się o tym nie wywiedział.

  A tak w ogólności, to na postawie mych spotkań z nacjonalistami ukraińskimi na „amerykańskim uniwersytecie” MAUP w Kijowie w latach 2004 i 2005, to oni też mają obsesję totalnego „zażydzenia” elity ukraińskiej – i popierali wtedy „pomarańczowego” Juszczenkę, jego amerykańską żonę itd. A to oznacza, że wyliczanką kto ma jakie – prawdziwe lub tylko przyszywane – korzenie, zbyt daleko nie dojedziemy: kultura „zrusyfikowanych” Ukraińców na wschód od Dniepru (a także i kozaków zaporoskich, których poznałem w 2010 roku), jest wyraźnie inna od „uzachodnionych” i „zamerykanizowanych” Ukraińców na zachód od tej rzeki, za wyjątkiem oczywiście Kijowa. Tak jakby w ich mentalności zachowała się wschodnia granica Rzeczypospolitej sprzed lat 250, w której to Rzeczypospolitej kościół prawosławny był unicki, powiązany formalnie z Watykanem.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s