Międzynarodowy Żyd musi spisać Ukrainę na straty


Trzeba przyznać, że chyba pierwszy raz w życiu wielopaństwowcowi, min.MSZ RP (RP z gwiazdą Dawida w tle), R.Sikorskiemu, zdarzyło się postawić prawdziwą, bo szczerą, diagnozę polityczną, gdy przed swoim wyjazdem na Ukrainę wyznał, że sprawa wepchnięcia – wg ministra: stowarzyszenia – jej do UE jest już właściwie przegrana.

Sprawdzona w Rosji taktyka walki wschodnich Słowian z szowinizmem międzynarodowego żydostwa okazuje się bardzo skuteczna. A taktyka ta jest prosta: krótka, błyskawiczna reakcja sił porządkowych na początku rewolty doprowadza rozwydrzonych syjonistów do jako takiego porządku i dalej mogą już sobie protestować, aby tylko zachowywali się przyzwoicie.

Nawet żydostwo z USA i z UE napominało opłaconych przez siebie demonstrantów do pokojowego demonstrowania, tłumacząc, że jedynie wtedy będzie mogło wspierać demonstrujących syjonistów i ich opłaconych sympatyków. Żydostwo z USA i z UE skonstatowało bowiem, że nie ma szans na siłowe przejęcie władzy na Ukrainie i na wepchnięcie jej do zarządzanego przez Żydów obozu UE.

 a44                                                     Bandery międzynarodowej społeczności

Nie wiem, jak władze suwerennej Ukrainy chcą ostatecznie zlikwidować demonstracje, choć przyznam, że lekkie, ojcowskie pałowanie przydałoby się ogłupionym Zachodem zachodnim Ukraińcom, a przede wszystkim rozwydrzonemu żydostwu.

Wprowadzenia stanu wyjątkowego nie przewiduję, chyba, że w bardzo ograniczonym zakresie, bo po co ponosić zbędne koszty z powodu wybryków międzynarodowego syjonistycznego żydostwa.

Ale z drugiej strony może i trochę szkoda. Gdyby stan wyjątkowy wprowadzić na Ukrainie 13 grudnia, wzorując się na żydostwie, które właśnie 13 grudnia 1981r. wprowadziło w Polsce stan wojenny w obawie przed utrata władzy lub na 13 grudnia 2007r., gdy żydostwo wprowadzało konstytucję UE, czyli tzw. traktat lizboński – może doprowadziłoby to syjonistów do jakieś refleksji: np. nie rób drugiemu, co tobie nie miłe.

 b4

Dziwi mnie tylko niepomiernie, że władze Ukrainy wpuszczały na swoje terytorium syjonistyczne szumowiny z państw UE, które wspierały demonstrantów przeciw legalnej, demokratycznie wybranej władzy -? Wpuścić niby można, bo nie wiadomo, w jakim celu delikwent przyjeżdża. Ale po tym, gdy szwendały się po trybunach i pochodach, powinny zostać pod eskortą odstawione do granicy ze stemplem w paszporcie: [NIEWJEZDNYJ NA WSJEGDA].

                                     Chciał nie chciał, Żyd musi odejść z kwitkiem

 Gadzinowy żurnalista, J.Żakowski, napisał w GW z dn.9.12.2013, w tekście „Granice Unii Europejskiej”:

„Ostatnie wydarzenia pokazały, ze (…) na wschodzie Unia osiągnęła swoje naturalne granice, więc ideę przyłączenia Ukrainy powinniśmy zastąpić bardziej realistyczną koncepcja życzliwego sąsiedztwa bez wspólnych oczekiwań i planów.”

Cynizm, hipokryzja, bezczelność – to zbyt subtelne określenia dla powyższej żydowskiej imperialnej, przestępczej retoryki. W każdym razie wniosek nasuwa się oczywisty: barbarzyński syjonizm można powstrzymać jedynie siłą i zdecydowaniem. I chwała Bogu, że tej siły i zdecydowania nie brakuje w Rosji, na Białorusi i na Ukrainie.

Niestety, nasuwa się także inna, mniej optymistyczna konstatacja zakończona pytaniem, które winni sobie postawić politycy w Rosji, na Białorusi i na Ukrainie.

Otóż, jeżeli uznajemy za normę, że syjonistyczna mniejszość, która siłą rzeczy jest pasem transmisyjnym interesów światowego żydostwa, zawsze sprzecznych z interesami państw narodowych, może funkcjonować na takich samych prawach jak rdzenni obywatele, to należy się poważnie zastanowić nad podjęciem skutecznych środków zabezpieczających państwo i naród przed szkodliwą działalnością wspomnianej mniejszości.

Niepodległa, suwerenna, rządzona przez Słowian i współpracująca z Rosją Ukraina leży w narodowym interesie Polski i Polaków. Polacy będą mieli świadomość, że graniczą z wolnym i przyjaznym państwem.

Ukraina w UE, to świadomość, że graniczymy z państwem wrogim, rządzonym przez syjonistów i potomków zbrodniarzy z UPAtaką właśnie Ukrainę wspierają wszystkie koncesjonowane partie żydo-systemu RP.

 b8-300x204 Fuhrery „ukraińskiej” opozycji rewolucyjno-demonokratycznej, (od prawej) „ukraińcy” Bakai (Jacieniuk,) Klitsch (Kliczko), Frotman (Tiahnybok)

Dariusz Kosiur

Reklamy

19 uwag do wpisu “Międzynarodowy Żyd musi spisać Ukrainę na straty

 1. Na majdanie mamy coś na kształt ropienia. Im dłużej Janukowycz będzie pozwalał by ropiało tym samo leczenie może być albo nieskuteczne, albo nie da się do końca wyleczyć. Po tym gdy brano się za blokowanie budynków administracji państwowej, gdy próbowano zajmować je siłą krzycząc ,,rewolucja, rewolucja” właściwym krokiem ze strony Janukowycza byłoby postawienie zarzutu zorganizowania puczu i dążeniem do rozlewu krwi, a takie rzeczy karane są w większości krajów świata rostrzelaniem.
  Ale też można robić za ciepłe kluski, za demokratę, za lękliwego zająca, oby tylko nie drażnić USA i UE

  Polubienie

 2. Miał kiedyś A. Dugin powiedzieć o Janukowyczu, że to dwie baby w jednym. Może i wytrawny dyplomata i polityk, ale chyba nie tej klasy co A. Łukaszenko

  Polubienie

 3. Janukowycz chce okrągłego stołu z opozycją
  (tytuł z Neon24)
  Czyżby Janukowycz nie wiedział, że władza PRL oddała władzę opozycji?

  Polubienie

 4. Majdan okrążonyBRAWA dla władz Ukrainy
  Generalny prokurator Ukrainy Wiktor Pszonka zaapelował do okupujących Majdan o to, by „nie wystawiali na próbę cierpliwości władzy” i przestali „w zuchwały sposób naruszać prawo”

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-majdan-okrazony-generalny-prokurator-ostrzega,nId,1071719?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2013/12/0002nywrd114h30p-c401.jpg

  * * *

  Wydawnictwo Czarne” poinformowało na swoim profilu facebookowym, że pisarz Jurij Andruchowycz wysłał do redakcji wydawnictwa e-mail następującej treści:

  W tej chwili dzieje się po prostu katastrofa: powszechny atak całkiem uzbrojonych sil policyjnych na wszystko: na demonstrantów, na biura partii opozycyjnych, na redakcje, za parę godzin będziemy mieli miasto zmasakrowane i prawdopodobnie stan wojenny albo jakiś tam wyjątkowy.
  Proszę dawajcie o tym znać wszystkim natychmiast, trzeba krzyczeć na cały świat, ze u nas zaczyna się po prostu piekło
  „. (za: http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-dramatyczny-e-mail-jurija-andruchowycza,nId,1071750)

  PS
  Wydawnictwo Czarne” prowadzi wraz z żoną Moniką Sznajderman Andrzej Stasiuk.
  Wydawnictwo to publikuje także twórczość J.Andruchowycza.
  Monika Sznajderman (19.11.1959) – antropolog kultury.Stopień doktora nauk humanistycznych otrzymała w Instytucie Sztuki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Zajmuje się antropologią współczesności (zwłaszcza problemami popularnej kultury audiowizualnej) i formami współczesnej wyobraźni religijnej.

  * * *

  Jaki ten żydowski światek jest mały -? Ale w takim światku łatwo jest się organizować, każdy dostaje zadanie do wykonania – a my im za to płacimy.

  Polubienie

 5. Na naszych oczach powstrzymana została agresja Międzynarodowej lichwy na wschód.
  Ukraina pod przywództwem Janukowycza dała zdecydowany opór lichwiarskim zapędom do przejęcia nad nią pełnej kontroli i zniszczenia do stanu w jakim w tej chwili znajduje się Polska. Przy okazji wydało się , że dwaj emisariusze tej lichwiarskiej struktury Kwaśniewski/Stolzman i Kaczyński /Kalkstein rzuceni na barykady na Ukrainie działają wspólnie i mają tych samych mocodawców. W tej sytuacji kształtuje się we wschodniej Europie nowy ład polityczny. Polska, chcąc nie chcąc, staje się przedmurzem Międzynarodowej lichwy. Polska ma złe doświadczenia historyczne występowania w przeszłości w tej roli jako na przykład przedmurze chrześcijaństwa i powinna z tego wyciągnąć wnioski na przyszłość. Rozwój sytuacji na wschodzie, w tym wydarzeń na Ukrainie stawia przed Polakami nowe zadania : wspierania takich ruchów w innych krajach /referendum w Czechach odnośnie wystąpienia z UE/ oraz samoorganizacji Polaków w kierunku przeciwstawienia się Międzynarodowej lichwie i jej wszelkim ekspozyturom w Polsce, w tym powołanym po 1989 r. w Polsce agenturalnym partiom / PIS i PO/ lub przejętym pod ich kontrolę partiom lewicowym /SLD/ i chłopskim /PSL/. Mówiąc o tych partiach należy mieć na uwadze kierownictwa tych partii, wyłączając z nich ich szeregowych członków, którzy zostali przez nich zmanipulowani i ogłupieni.

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/atak-na-siedzibe-partii-tymoszenko-nie-probowali-nawet-wchodzic-przez-drzwi/b2s9h

  Polubienie

 6. Ubiegłej nocy milicja usunęła barykady protestujących, znajdujące się w pobliżu siedziby parlamentu i administracji prezydenta Ukrainy.

  W oczyszczaniu ulic uczestniczyło 400 żołnierzy wojsk wewnętrznych i służb specjalnych „Berkut”. Nikt nie został aresztowany. Po zburzeniu barykad protestujący przemieścili się na Majdan Niepodległości

  Polubienie

 7. „Rossijskaja Gazieta” twierdzi, że „akcja obywatelskiego nieposłuszeństwa na Ukrainie, koordynowana była poprzez Internet z terytoriów: Polski, USA i Gruzji”.

  Rządowy dziennik dodaje, że na konta ukraińskiej opozycji wpływały pieniądze z: Polski, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady i Portugalii.

  za: http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/opinie/news-rossijskaja-gazieta-zarzuca-unii-europejskiej-oblude,nId,1071860#utm_source=sg&utm_medium=referral&utm_campaign=wd

  Polubienie

 8. W bardzo ciekawym wywiadzie z dziennikarzem Maksymem Szewczenko szczególnie ważne momenty:

  1) 15:30- 20:20 etniczne pochodzenie Timoszenki, Kliczki i Jacyniuka i zachodnia demokracja :))

  2) 26:00-29:50 Buszyci (żydzi) versus Obamici (? )

  3) 34:40-37:40 Ruski projekt ( słowiański?)

  4) 40:40- 41:22 Etniczni Rosjanie i Ukraińcy versus i imitatorzy rosyjskości i ukraińskości(żydowscy )

  Polubienie

 9. Pingback: Międzynarodowy Żyd musi spisać Ukrainę na straty « Dziennik gajowego Maruchy

 10. Hipokryzja syjonistycznych zbirów z USA

  Wiceprezydent USA, J.Biden wyraził głębokie zaniepokojenie sytuacją na Ukrainie i rosnącym potencjałem wybuchu przemocy – napisano w komunikacie Białego Domu.

  Z.Brzeziński dla „FT”: Demokracja wygra na Ukrainie i w Rosji

  Takie i podobne treści pojawiają się w powszechnych w Polsce żydo-mediach. Syjonistyczna banda rządząca USA (podobnie jak UE) martwi się o demokrację i bezpieczeństwo swoich rebeliantów rozrabiających na Ukrainie.
  Ci sami bandyci nie martwili się o bezpieczeństwo Syryjczyków, gdy jeszcze trzy miesiące temu nawoływali do bombardowania Syrii, ponieważ szkoleni i opłacani przez nich rebelianci zostali pokonani przez narodową armię Syrii.

  Syjonistyczny terroryzm USA i UE musi zostać zniszczony – ten cel winien łączyć wszystkie narody.

  Polubienie

 11. Pingback: Międzynarodowy Żyd musi spisać Ukrainę na straty | Wolna Polska - Wiadomości

 12. Pingback: Janukowycz maltretuje międzynarodowe żydostwo walczące o połknięcie Ukrainy | ZYGFRYD GDECZYK

 13. Czlowiek strzela a Pan Bog kule nosi ! nie wiadomo jeszcze jak sie to wszystko dalej potoczy i nie wiadomo czy czyjes plany sie potocza jak sobie ktos zaplanowal . Jest juz ponad 70 lat niewoli to tu juz czas ma swoje do powiedzenia , a i polityka tej opcji narodowosciowej jest juz w duzej mierze rozpoznana . Ale mysle ze sytuacja moze sie wymknac z pod kontroli i moze byc nawet scenarjusz Syri . Slowem wszystko moze sie wydazyc , jesli nasze obecne czasy dopominaja sie juz zmian i swiezego oddechu w swiecie polityki i rzadow zaklamanych ktore daza chyba juz do nikad . Wiec poczekajmy i zabaczymy jaki scenarjusz ta pierestrojka na ukrainie sobie zaplanowala . Nie uprzedzajmy faktow ,ale badzmy za poparciem prawdy i wolnosci ale nie takiej co wdziera sie w owczej skurze a wsirodku drapiezna bestia . Trzeba miec oczy szeroko otwarte i widziec i patrzec pierwsze rozumem przez historie ich taktyki i manipulacji a przede wszystkim trzeba byc powsciagliwym w wydawaniu pochopnych i smialych komentarzy z tego majdanu prawdopodobnie pseudo demokratycznego . Moje zdanie na ten temat brzmi zdecydowanie po dobrym panie jeszcze lepszy nastanie . Nie moze byc Kliczka Prezydentem poniewaz ma duzo pieniedzy i bedzie ciagnac na salony do uni europejskiej a wtenczas rozjada Polske scisna z Niemcami i zgnieta i wdepcza w bloto i to za przyzwoleniem naszych wladz to tyle mojej oceny i podpowiedzi .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s