Jesteśmy


17.12.2013 żydo-system III RP zamknął stronę Wierni Polsce Suwerennej i ponownie przywrócił 19.12.2013

NTV poinformowała o zlikwidowaniu strony Wierni Polsce Suwerennej (czas pojawienia się informacji w filmie: 18:16)

Dziękujemy Panu Redaktorowi, Wojciechowi Drewniakowi z Niezależnej Telewizji PL (http://niezaleznatelewizja.pl/) za przekazanie tej informacji i wyrażoną o nas pozytywną opinię.

     W historii II RP, po przewrocie majowym, czyli po zbrojnym zamachu stanu J.Piłsudskiego w 1926r. i przejęciu władzy przez judeo-masonerię oraz przez antypolskie żydostwo, finansowanych przez żydowską finansjerę z Wall Street i z londyńskiego City, dochodziło w Polsce niejednokrotnie do likwidacji narodowej prasy, rekwirowania jej nakładów. Mimo, to narodowe wydawnictwa i prasa istniały, ponieważ istniał polski kapitał.

 

Żydo-system III RP w likwidowaniu polskich, a zwłaszcza narodowych, mediów wykazuje nieporównywalnie większą efektywność niż II RP. Ma w tym swój udział także okres PRL-u, w którym media znajdowały się pod całkowitą kontrolą PZPR i to tak nieszczęśliwie, że w większości przypadków głos decyzyjny należał do elementu żydowskiego w PZPR. Te dwa aspekty, brak wolności słowa i decyzyjna rola żydostwa, a co za tym idzie celowe niszczenie narodowej świadomości Polaków, przyczyniły się zdecydowanie do upadku ekipy E.Gierka i później do likwidacji PRL-u – do roku 1980 PRL-u pod polskim kierownictwem.

Żydo-system III RP skutecznie zlikwidował polski kapitał, zablokował jego powstawanie. Brutalnie, nie licząc się nawet z prawem, które sam stanowi, niszczy przejawy polskiej przedsiębiorczości w każdej dziedzinie. Zatem, powszechne media w Polsce, jeśli nie są kontrolowane przez żydo-system III RP, jak TVP1, TVP2, czy TVPInfo, to są własnością żydowskiej oligarchii finansowej.

 

Niskonakładowe wydawnictwa, takie jak np. jedyny tego typu tygodnik „Tylko Polska” są szykanowane, a jego wydawca i redaktor, L.Bubel, poddawany jest pod prokuratorskim przymusem – to standard zachodniej demokracji żydo-systemów! – badaniom psychiatrycznym. Dlaczego? Ponieważ jego gazeta porusza temat żydostwa w Polsce i w świecie. A że red. L.Bubel stara się rzetelnie zgłębiać temat, to niestety nie może pisać o Żydach w kontekście spraw polskich i międzynarodowych tak, jak oni by sobie tego życzyli, czyli wyłącznie zawsze dobrze lub wcale.

 

Wydawać by się mogło, że jedyną przestrzenią medialną dostępną dla wolności słowa, dla niezależnej myśli politycznej, dla obrony praw narodu, autentycznych praw człowieka, obrony kultury, ochrony i rozwoju ludzkiej cywilizacji, jest internet. Internet, który z racji swego charakteru nie może niestety równać się z powszechną telewizją pod względem ilości odbiorców politycznych treści. A mimo to, także i tu wkraczają agenturalne służby totalitarnych żydo-systemów Zachodu stosując blokadę dla oczywistych PRAWD.

Przy okazji ujawnia się cała hipokryzja funkcjonariuszy żydo-systemu, gdy twierdzą, że nie są w stanie śledzić i blokować treści pornograficznych, pedofilskich, agresywnych gier niszczących wrażliwość i społeczną moralność młodzieży. Nie są, bo nie chcą, bo wszelka destrukcja społeczeństw jest celem żydo-systemów, które to cele realizują syjonistyczni inżynierowie od depopulacji narodów i budowy zbrodniczego NWO.

 

                                       Kwestia żydowska na stronie WPS 

 Na naszej stronie nie ma agresywnych tekstów traktujących o tym, że X jest Żydem. Bo informacja, że Żyd jest Żydem nie przedstawia żadnej politycznej wartości. Natomiast poruszamy kwestię mniejszości żydowskiej, a zwłaszcza jej politycznie negatywnej roli w życiu społeczeństw, tak w ujęciu zgodnym z faktami historycznymi, jak i współcześnie. Piszemy o tym problemie z polskiego, narodowego punktu widzenia, z uwzględnieniem żywotnych interesów państwa i narodu polskiego – piszemy, bo jako Polacy mamy takie prawo i obowiązek.

Prezentowane przez WPS polityczne stanowisko i poglądy – ich niezmienność od czterech lat funkcjonowania naszej strony -, znajdują potwierdzenie w faktach politycznych, w otaczającej nas i zmieniającej się, zgodnie z naszymi przewidywaniami, politycznej rzeczywistości. Coraz częściej zaczęli doceniać to nasi Czytelnicy, których grono systematycznie się powiększa. Właśnie to spowodowało, że erodujący żydo-system III RP, żydo-system bez przyszłości, żydo-system, który nie posiada żadnych politycznych argumentów i własnych uczciwych racji, który unika jakiejkolwiek dyskusji i otwartej konfrontacji poglądów, postanowił zlikwidować naszą stronę Wierni Polsce Suwerennej.

Jednak coś musiało się stać, bo jak PT Czytelnicy widzą, strona Wierni Polsce Suwerennej znów działa. Ktoś w sanhedrynie uruchomił pewnie myślenie i doszedł do wniosku, że likwidacja strony WPS jest dla naszego Stowarzyszenia i dla naszej strony internetowej darmową reklamą i potwierdzeniem wiarygodności w odbiorze społecznym.

Podobną gafę dwa lata temu strzeliła gadzinówka Michnika, zamieszczając dwu i pół stronicowy  artykuł – w ich zamyśle opluwający – poświęcony Stowarzyszeniu WPS – Stowarzyszeniu, którego nie chcą zarejestrować sądy żydo-systemu III RP. Te same sądy, które rejestrują żydowskie, antypolskie organizacje.

 

Likwidacja naszej strony, mimo, że nieobecność strony WPS trwała tylko dwa dni, skłania nas do wniosku, że strona WPS musi zacząć funkcjonował na serwerze rosyjskim, który dla „demokratów z obywatelskich społeczeństw” nie będzie już dostępny. Nie można ufać żydo-systemom – nieobliczalnym z powodu ich nieuniknionego upadku.

 

Dariusz Kosiur

lub w wersji mniej młodzieżowej

Reklamy

13 uwag do wpisu “Jesteśmy

 1. Wybrane komentarze pod Alternews z 17.12.2013 NTV na YT:

  aXimo
  21 hours ago

  18:20 tonący brzytwy się chwyta. Wiedzą, że to pomoże na chwilę, ale nic już nie mogą zrobić. Tak jak Pan Wojciech powiedział: Prawdy nie da się ani zamknąć, ani zamazać.

  * * *
  MadYarMadYar
  1 day ago

  WierniPolsceSuwerennej powinni założyć swoją własną stronę na wynajętym serwerze. Jedno z nielicznych sensownych, z jajami, ale bez heilowania i brunatnych koszul, patriotyczne stowarzyszenie, wydaje się.

  Polubienie

 2. Biorąc pod uwagę statystyki to na dzień wczorajszy straciliśmy 440 osób zaglądających na stronę, ale mam nadzieję, że tą stratę da się odbudować w ciągu najbliższych dni.
  Jest rzeczą oczywistą, że musimy pomyśleć o wykupieniu własnej domeny i miejsca na serwerze i to na kilka lat do przodu.
  Czy ktoś finansowo nas wesprze?

  Polubienie

 3. ATAK DRONÓW

  Zablokowanie strony WPS było szeroką akcją, rozciągniętą także na tych, którzy tutaj pisują.
  Przede wszystkim trzeba stworzyć archiwum i jak najszybciej wynieść się na serwer rosyjski.
  Wordpress.com nie jest godzien zaufania, niestety.

  Polubienie

 4. KAZDY POLAK WINIEN WSPIERAC POLAKA/POLKE ZAWSZE I WSZEDZIE,
  A TYM BARDZIEJ POLSKIE DOBRE INICJATYWY SLUZACE NAM WSZYSTKIM POLAKOM.

  PROPONUJE UTWORZENIE {wreszcie) POLSKICH MEDIOW I DOBROWOLNY DATEK NA ZALOZONE W TYM CELU KONTO GDZIE KAZDY WIERNY POLSCE I NAM BEDZIE PRZESYLAL DOBROWOLNA KWOTE.

  Czekam na podanie konta i gdy się pojawi wysyle to na co mnie stać,
  Wy natomiast publikujcie (w miejscu dla zarejestrowanych i mających wgląd ) liste DARCZYNCOW i stan konta.

  RODACY POLACY !
  NIEZWLEKAJMY DLUZEJ Z WLASNA OBRONA !!!

  Jeżeli to prawda,ze wstyczniu wrogowie nasi będą obradować w Polsce w składzie swojego rządu i parlamentu to chyba każdy MADRY POLAK domysla się co nam LOTRY SZYKUJA i to od pierwszego miesiąca 2014 roku !

  Polubienie

 5. Znowu uzyje skowa „podobno” prezydent Polski Bronislaw Komorowski to dobry mysliwy od dawna, POLUJE z wykorzystaniem nagonki jak dawniej w czasach wielkich lowow bywalo na gruba zwierzyne.

  Nasuwa sie pytanie :
  CO NALEZY DO OBOWIAZKOW WIELKIEGO LOWCZEGO ?
  Jaka zamowiona jest na styczen nagonka ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s